Avārija svētdien pie Vangažiem

Robezsargs Reģ.: 17.08.2003

It kā jau ir divi teikumi tvnet-ā un lērums ar murgainiem komentāriem, no kuriem var tikai prātu sačakarēt... Varbūt kāds ir redzējis, varbūt ir bildes? Nu tā reāli nevis filozofējot par to kā varētu būt bijis, ja visi ievērotu satiksmes noteikumus...

Kurš vainīgs? Pazīstams cilvēks cietis pat braucis esmu ar to pasātu...

 
1.. 5 6 7 8 9 10 11
subaru Reģ.: 23.08.2002
0 0 Atbildēt

smaidiigais rakstīja:

subaru rakstīja:

Guzis rakstīja: Un cik briesmīgs zaudējums ir to gabalu līdz Rīgai nobraukt nedaudz lēnāk? 2 minūtes, varbūt 5as?? Nu nav tas ceļš diezko patīkams apdzīšanai, it īpaši kad lietus vai migla kas tajā gabalā ir bieza.Mani arī nedaudz tracina lēnie braucēji tajā gabalā, bet apzinos ka ne visiem ir pietiekami jaudīgi auto un pieredze lai tajā gabalā droši apdzītu tāpēc īpaši nespringstu. Labāk pabraukt ilgāk nekā ielikties tajos nelaimīgajos ceļmalas bērzos pie bariem citu skrējēju

Bet tad kāpēc kādam ir jāvelkas uz 80 km/h ???

Ceļš ir labā stāvoklī (tb kā jau parasts ceļš Latvijā). Sauss. Laiks saulains. Redzamība OK.

Gribu redzēt kā jūs nelamāsiet onku, kas pa šoseju brauc uz 45 km/h un tādās vietās, kur nevar īsti apdzīt (līkumains, kalnaina, intensīva satiksme) - piemēram, Daugavpils šoseju (nu ir tur tādi posmi) ...

Tb jautājums: - vai onka, kas velkas uz 45 (aprakstītajā situācijā) ir stulbs sēņotājs, kam vajag ar dēli pa pakausi un autobusā iekšā ?

viņam ir tādas pašas tiesības pārvietoties pa koplietosanas ceļiem kā pajūga vadītājiem, traktoristiem, un GAZika vadītājiem.

Jeb varbūt viņu vajag ar ragaviņām uz mežu - lai netraucē arī autobusā žigli iekāpt?

Protams, var uz viņu ņurdēt, dusmoties, utt, bet, lūdzu, dariet to pie sevis, nevis publiski dodot pa purniem un ar dēļiem pa galvu

'bet eksistē arī jau kaut kur iepriekš nocitētais punkts, ka lēni braucošajam ir jāpalaiž garām sastrēgums, kas izveidojies aiz viņa ...

bet nepilnība šim punktam ir tā, ka nav pateikts, kas ir lēni !!!

vajadzēja līdzīgi kā ASV - līdzko, piemēram, 5 mašīnais aiz tevis sakrājušās UN tu brauc lēnāk kā atļauts, tad jālaiž viņi garām !!!!

Un tad opis varētu uz savi 45 braukt - kaut vai pa pusei pa nomali

subaru Reģ.: 23.08.2002
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: Kadam jabut pitarasam lai ietu citu nelaimi fotografet un pec tam klipu taisit???Prasa pa degunu tadam

varbūt kādam tas klips liks aizdomāties ...

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

ko aizdomaties???Tas nav galigi etiski....Iedomajies nedod dievs ar tavu draudzeni ta notiek un kads urliks ieliek tadu klipu.Tev patikami butu lasit stulbus komentus???

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

subaru rakstīja:

'bet eksistē arī jau kaut kur iepriekš nocitētais punkts, ka lēni braucošajam ir jāpalaiž garām sastrēgums, kas izveidojies aiz viņa ...

bet nepilnība šim punktam ir tā, ka nav pateikts, kas ir lēni !!!

Ir CSN 117. punkts.

Un kāpēc es nevaru kādu vilkt šņôrē ar max. atļauto ātrumu 50 km/h.

Un tāpēc esmu slikts ka palīdzu kādam????

Ka bremzēju kolonnu kas izveidojas aizmugurē???

KasparsF Reģ.: 16.08.2001
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: Kadam jabut pitarasam lai ietu citu nelaimi fotografet un pec tam klipu taisit???Prasa pa degunu tadam

Tādas lietas vajag fotogrāfēt, filmēt un rādīt pa TV. Lai cilvēki redz tās šausmas un aizdomājas. Tajedzētu pat realitātes šovu taisīt kur pasāta vadītājam katru dienu jautā kā jūties? Kā tā varēja gadīties u.t.t.

Storms Reģ.: 07.10.2003
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: Kadam jabut pitarasam lai ietu citu nelaimi fotografet un pec tam klipu taisit???Prasa pa degunu tadam

Par kādu klipu iet runa? 8-|

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

tas ka pasata vaditaju vajag drazt tas ir skaidrs,bat tadas fotografijas drikstetu publiskot tikai ar nelaime nonakušo piederigo atlauju.Pastasti ka tu justos ja ta butu tava nelaime???(ceru ka nevienam nakas tads nebus japiedzivo)

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

paskaties iepriekseja lapa tur ir links uz draugiem ar klipu

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Kādi noteikumi ir tādi ir jāievēro.

Un vēl ir jābūt mazliet ķertam lai drāztos lielā ātrumā pa apmali kur mētājas samorezi, skrūves, drātis, dažādas asas šķembas un vēl hvz kāda draza. Risks dabūt cauru riepu palielinās dafigā reizes. Un kas notiek ja plīst riepa pie 100 km/h???

LABINAIS Reģ.: 22.07.2004
0 0 Atbildēt

subaru rakstīja:

Storms rakstīja: Starpcitu interesanta fiška - skurpulozajiem ātruma ievērotājiem iesaku ar GPS nomērīt reālo pārvietošanās ātrumu un salīdzināt to ar spidometru. Pārsteigumi ir garantēti.

Jo lielāki pārsteigumi būs tiem kam spidometra pievads ir mehāniskais (trose).

Un vēl par to pašu pārsteigumu - tas izskaidros to, kādēļ policija bieži vien pie 100-110km/h uz šosejas vēl nepiesienas...

Tie kas uzķērās uz intrigu drīkst pakasīt šite www.vwmotion.lv/...

Slinkums vēlreiz rakstīt.

Man melo pa 5 km/h neatkarīgi no ātruma

Pārbaudīju ar GPS

mans pa 4 km/h

par nelaishanu varu pastaastiit kaa 5dien pleskavas šosejā aiz ierikjiem apdzenot kaadu leenaak braucoshu autinju ar M ziimi logaa neko nedomaajot turpinu celju un pretii brauc kolona ar autinjiem 5-7 kur ja namaldos saab centaas kaadu no viniem apdziit a tur umniki nepako nelaiz sho apakalj. ieliida tikai kaadus 30 metrus pirms manis kaajas jau stiivas tas velk es velk aiz manis maaciibnieks un fuura tur vareeja tik plaani klaaties taaka es nesaprotu tos idinjus kam traucee ka kaads apdzen un nelaizh apakalj kam no taa jeega ka vesels bars tur nosisties vareetu.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Šitas jampadracis turpināsies līdz jāņiem. Pēc jāņiem šūmaheri nomierinās un servisiem pilnas rokas darba. Un tad atkal viss no jauna — pirmais sniegs veselas pāris dienas un tad miers. Pēc tam atkal pavasaris un līdz jāņiem. Un tad atkal viss normāli un atkal pirmais sniegs......

Napalms Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

smaidiigais rakstīja:

Napalms rakstīja: Starp citu - interesanti par ko tika apturēts Volvo?

dažiem gan tas nu jau ir vienalga

Tā gan ir, bet situācijas vispusīgākai attēlošanai trūkst info par ko apturēts Volvo...

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Napalms rakstīja: Tā gan ir, bet situācijas vispusīgākai attēlošanai trūkst info par ko apturēts Volvo...

Tas vairs nav svarīgi.

Tādā gadījumā var jautāt a nafig degvielas uzpildes stacija ir blakus šosejai un ko viņa tur dara pēc tam kad kāds ielidos tajā. Tā arī var līdz telefona stabiem nonākt - a ko viņi tur stāv?

Napalms Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

Tas vairs nav svarīgi.

Tādā gadījumā var jautāt a nafig degvielas uzpildes stacija ir blakus šosejai un ko viņa tur dara pēc tam kad kāds ielidos tajā. Tā arī var līdz telefona stabiem nonākt - a ko viņi tur stāv?

Elementāras cēloņsakarības....

ellnino Reģ.: 01.07.2003
0 0 Atbildēt

LABINAIS rakstīja:

mans pa 4 km/h

par nelaishanu varu pastaastiit kaa 5dien pleskavas šosejā aiz ierikjiem apdzenot kaadu leenaak braucoshu autinju ar M ziimi logaa neko nedomaajot turpinu celju un pretii brauc kolona ar autinjiem 5-7 kur ja namaldos saab centaas kaadu no viniem apdziit a tur umniki nepako nelaiz sho apakalj. ieliida tikai kaadus 30 metrus pirms manis kaajas jau stiivas tas velk es velk aiz manis maaciibnieks un fuura tur vareeja tik plaani klaaties taaka es nesaprotu tos idinjus kam traucee ka kaads apdzen un nelaizh apakalj kam no taa jeega ka vesels bars tur nosisties vareetu.

Divtik nesaprotu tos idinjus, kas nepaarredzamaa vietaa, paarveerteejot savas kastes speejas velk garaam tiem auto ar ceriibu, ka kaads palaidiis atpaklj joslaa - sagaidi paarredzamu taisni, garaaku kalnu lejup utt. un tad saac apdziishanu ...

Guzis Reģ.: 23.08.2006
0 0 Atbildēt

Elementāri - ja redzi ka nevarēsi VISUS apdzīt ko vajag un būs jāpaļaujas uz "ielaidīs atpakaļ" - labāk nemaz nesāc apdzīšanu. Gaidi labāku vietu un situāciju vai nākamreiz nopērc jaudīgāku auto.

Ir muļķīgi uzsākt apdzīt labi redzot ka nevarēs paspēt un būs pēdējās sekundēs jāspraucas atpakaļ savā joslā

LABINAIS rakstīja:

par nelaishanu varu pastaastiit kaa 5dien pleskavas šosejā aiz ierikjiem apdzenot kaadu leenaak braucoshu autinju ar M ziimi logaa neko nedomaajot turpinu celju un pretii brauc kolona ar autinjiem 5-7 kur ja namaldos saab centaas kaadu no viniem apdziit a tur umniki nepako nelaiz sho apakalj. ieliida tikai kaadus 30 metrus pirms manis kaajas jau stiivas tas velk es velk aiz manis maaciibnieks un fuura tur vareeja tik plaani klaaties taaka es nesaprotu tos idinjus kam traucee ka kaads apdzen un nelaizh apakalj kam no taa jeega ka vesels bars tur nosisties vareetu.

rt Reģ.: 23.08.2004
0 0 Atbildēt

ellnino rakstīja:

LABINAIS rakstīja:

mans pa 4 km/h

par nelaishanu varu pastaastiit kaa 5dien pleskavas šosejā aiz ierikjiem apdzenot kaadu leenaak braucoshu autinju ar M ziimi logaa neko nedomaajot turpinu celju un pretii brauc kolona ar autinjiem 5-7 kur ja namaldos saab centaas kaadu no viniem apdziit a tur umniki nepako nelaiz sho apakalj. ieliida tikai kaadus 30 metrus pirms manis kaajas jau stiivas tas velk es velk aiz manis maaciibnieks un fuura tur vareeja tik plaani klaaties taaka es nesaprotu tos idinjus kam traucee ka kaads apdzen un nelaizh apakalj kam no taa jeega ka vesels bars tur nosisties vareetu.

Divtik nesaprotu tos idinjus, kas nepaarredzamaa vietaa, paarveerteejot savas kastes speejas velk garaam tiem auto ar ceriibu, ka kaads palaidiis atpaklj joslaa - sagaidi paarredzamu taisni, garaaku kalnu lejup utt. un tad saac apdziishanu ...

izvērtējot situāciju tu nevari paredzēt, kurai no 3 priekšā braucošajām mašīnām pie stūres sēž "dārzenis"

ir gadijies uzsākt apdzīšanu, kur distance ir pietiekoša, lai ielīstu starp 2 un 3 auto, bet apdzenamais apzināti samazina distanci.

tad nu ir atkal 2 varianti, cerēt ka 2 braucošais ir gudrāks, vai arī strauji bremzēt.

LABINAIS Reģ.: 22.07.2004
0 0 Atbildēt

Guzis rakstīja: Elementāri - ja redzi ka nevarēsi VISUS apdzīt ko vajag un būs jāpaļaujas uz "ielaidīs atpakaļ" - labāk nemaz nesāc apdzīšanu. Gaidi labāku vietu un situāciju vai nākamreiz nopērc jaudīgāku auto.

Ir muļķīgi uzsākt apdzīt labi redzot ka nevarēs paspēt un būs pēdējās sekundēs jāspraucas atpakaļ savā joslā

LABINAIS rakstīja:

par nelaishanu varu pastaastiit kaa 5dien pleskavas šosejā aiz ierikjiem apdzenot kaadu leenaak braucoshu autinju ar M ziimi logaa neko nedomaajot turpinu celju un pretii brauc kolona ar autinjiem 5-7 kur ja namaldos saab centaas kaadu no viniem apdziit a tur umniki nepako nelaiz sho apakalj. ieliida tikai kaadus 30 metrus pirms manis kaajas jau stiivas tas velk es velk aiz manis maaciibnieks un fuura tur vareeja tik plaani klaaties taaka es nesaprotu tos idinjus kam traucee ka kaads apdzen un nelaizh apakalj kam no taa jeega ka vesels bars tur nosisties vareetu.

es doamaaju ka ir mulkjiigi seedeet astee tik tuivu ka vari redzeet prieksheejaa autinjaa raadio stacijas vilnus distanci jaaieveero netikai lai pie situaacijas kad priekshaa kaads izdomaas mest pa nazheim neatrastos tam baagaazniekaa. ja nemaldos nevareeja apdziit vairaak kaa 2 mashiinas vienlaiciighi peec oteikumiem? a ja tev seez 7 viens otram astee tad taga gaidiit kameer vinjio katrs aizbrauiks uz maaju lai apdziitu? man liekas normaali ka starp manu un priekshaa braucosho ir pietiekama atstarpe lai kaads vajadziibas gadijumaa ieliistu jo tas kas mani apdzen tur ilgi netusee bet mauc taalaak. tapeec man tas nav saprotams ka seezh astees pie pashas pakaljas. pasham droshaa un satiksme raitaaka un nervi saglabaati

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Napalms rakstīja: Elementāras cēloņsakarības....

Kāda cēloņsakarība ir starp telefona stabu lidotāju kurš tajā trāpa????

Tas ka staba licēji neparedzēja ka kāds vot tieši tur iemauks???

Kāda nozīme kapēc volvo tur stāvēja????

Labāk būtu bijis ka šamais stāvētu kreisajā malā? (Kā tas agrāk ir novērots uz Pleskavenes).

Kuros noteikumos ir rakstīts ka pa ceļa nomali jātvelk ar ātrumus kas lielāks par atļauto???

Kuros noteikumos rakstīts ka apdzīt Ārpus apdzīvotām vietām pa labo pusi ir atļauts.

Tas volvo tur varēja riteni mainīt

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

LABINAIS rakstīja: ... ja nemaldos nevareeja apdziit vairaak kaa 2 mashiinas vienlaiciighi peec oteikumiem?

Tie ir dikti veci noteikumi.

Apdzīt vari kaut 50 ja to atļauj ceļa apzīmējumi, redzamība un pārējie faktori.

Napalms Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

Kāda cēloņsakarība ir starp telefona stabu lidotāju kurš tajā trāpa????

Ja gadījumā Volvo pārkāpa noteikumus, tad tāpēc tik apturēts. Tātad, ja viņš nebūtu pārkāpis - viņš nebūtu apturēts un nenotiktu tas kas notika.

Atkārtoju - šis ir tikai pieņēmums, es nezinu kā bija patiesībā. Un PROTAMS lidošanai uz 130 pa sānu joslu nav nekāda attaisnojuma

BET morāle ir tāda, ka dažreiz mūsu pašu šķietami maznozīmīga, bet tomēr nepareiza/ nelikumīga/amoºāla/etc rīcība ir pirmcēlonis lieliem mēsliem.

P.S. Protams, līdzjūtība cietušajiem.

Ims Reģ.: 16.03.2004
0 0 Atbildēt

Napalms rakstīja:

uupis rakstīja:

Kāda cēloņsakarība ir starp telefona stabu lidotāju kurš tajā trāpa????

Ja gadījumā Volvo pārkāpa noteikumus, tad tāpēc tik apturēts. Tātad, ja viņš nebūtu pārkāpis - viņš nebūtu apturēts un nenotiktu tas kas notika.

Atkārtoju - šis ir tikai pieņēmums, es nezinu kā bija patiesībā. Un PROTAMS lidošanai uz 130 pa sānu joslu nav nekāda attaisnojuma

BET morāle ir tāda, ka dažreiz mūsu pašu šķietami maznozīmīga, bet tomēr nepareiza/ nelikumīga/amoºāla/etc rīcība ir pirmcēlonis lieliem mēsliem.

P.S. Protams, līdzjūtība cietušajiem.

Nu, atradās taču cilvēks, kurš tā uzmanīgi, bet tomēr, pakritizē Volvo vadītāju - sak, uzvedās tā, ka menti apturēja vietā, kur citiem jālido. nu, gan jau par to pašu ātrumu vai joslu slalomu - varbūt cilvēks izmisīgi centās braukt tā, lai netiktu klasificēts par sēni vai pensionāru.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

Final Destination

subaru Reģ.: 23.08.2002
0 0 Atbildēt

Napalms rakstīja:

Ja gadījumā Volvo pārkāpa noteikumus, tad tāpēc tik apturēts. Tātad, ja viņš nebūtu pārkāpis - viņš nebūtu apturēts un nenotiktu tas kas notika.

Atkārtoju - šis ir tikai pieņēmums, es nezinu kā bija patiesībā. Un PROTAMS lidošanai uz 130 pa sānu joslu nav nekāda attaisnojuma

BET morāle ir tāda, ka dažreiz mūsu pašu šķietami maznozīmīga, bet tomēr nepareiza/ nelikumīga/amoºāla/etc rīcība ir pirmcēlonis lieliem mēsliem.

P.S. Protams, līdzjūtība cietušajiem.

tātad VOLVO vadītāja vecāki varbūt ir vainīgi, ka viņu uztaisīja ?

Vai arī VOLVO ražotāji vainīgi - nevarētu ar to mašīnu ātrāk par 100 pabraukt, tad ar nebūtu apturēts un nebūtu arī nekāda crash

???

kaut kā nelôģiski

Napalms Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Nepārkāp un neviens tevi nestādinās.

Analaoģiski varētu nakts vidū staigāt pa maskačku un bļaut kaut ko par čavām. Protams, ka vainīgi būs tie, kas izdauzīs tev zobus, bet sāpēs jau tev.

P.S. Es šobrīd nerunāju par konkrēto gadījumu, bet par principu.

1.. 5 6 7 8 9 10 11
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti