Avārija svētdien pie Vangažiem

Robezsargs Reģ.: 17.08.2003

It kā jau ir divi teikumi tvnet-ā un lērums ar murgainiem komentāriem, no kuriem var tikai prātu sačakarēt... Varbūt kāds ir redzējis, varbūt ir bildes? Nu tā reāli nevis filozofējot par to kā varētu būt bijis, ja visi ievērotu satiksmes noteikumus...

Kurš vainīgs? Pazīstams cilvēks cietis pat braucis esmu ar to pasātu...

 
1.. 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Mani arī var svītrot no saraksta, jo es:

1. tagad plūsmā iekļaujos, jo braucu ātrāk nekā pirms 5-10 gadiem (Lieldienu ekorallijs bija izņēmums);

2. vienmēr redzu mani apdzenošos un pie iespējas pavirzos pa labi.

aciigais tu muusu

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Pievērsīsim uzmanību tam, ka VWfans PĒC IESPĒJAS pavirzās pa labi. Bet nekur nav teiks, ka viņš saskata iespēju pavirzīties arī braucot Jūrmalenei pa visas brauktuves vidu!

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja:

VWfans rakstīja: Mani arī var svītrot no saraksta, jo es:

1. tagad plūsmā iekļaujos, jo braucu ātrāk nekā pirms 5-10 gadiem (Lieldienu ekorallijs bija izņēmums);

2. vienmēr redzu mani apdzenošos un pie iespējas pavirzos pa labi.

aciigais tu muusu

Jā, es pat ekorallija laikā piektdienas agrā rītā 5-10 km pirms pagrieziena uz Api laicīgi pamanīju, ka viens man pietuvojas ar milzīgu ātruma pārsvaru. Pretī neviens nenāca, un izskatījās, ka šis man aizgāja garām, nemaz ātrumu nesamazinot. Šis auto bija jauns Lexus-GS. Uz aci piemetu, cik ātri šis no manis attālinās, un secināju, ka šis brauca 2,5 - 3 reizes ātrāk par mani, tātad ātrums bija tuvu 200 km/h.

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

Kindzulis rakstīja:

VWfans rakstīja: Mani arī var svītrot no saraksta, jo es:

1. tagad plūsmā iekļaujos, jo braucu ātrāk nekā pirms 5-10 gadiem (Lieldienu ekorallijs bija izņēmums);

2. vienmēr redzu mani apdzenošos un pie iespējas pavirzos pa labi.

aciigais tu muusu

Jā, es pat ekorallija laikā piektdienas agrā rītā 5-10 km pirms pagrieziena uz Api laicīgi pamanīju, ka viens man pietuvojas ar milzīgu ātruma pārsvaru. Pretī neviens nenāca, un izskatījās, ka šis man aizgāja garām, nemaz ātrumu nesamazinot. Šis auto bija jauns Lexus-GS. Uz aci piemetu, cik ātri šis no manis attālinās, un secināju, ka šis brauca 2,5 - 3 reizes ātrāk par mani, tātad ātrums bija tuvu 200 km/h.

Gadījumā nepamaniji, cik viņam tajā brīdī degvielas patēriņš bija?

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja:

VWfans rakstīja:

Kindzulis rakstīja:

VWfans rakstīja: Mani arī var svītrot no saraksta, jo es:

1. tagad plūsmā iekļaujos, jo braucu ātrāk nekā pirms 5-10 gadiem (Lieldienu ekorallijs bija izņēmums);

2. vienmēr redzu mani apdzenošos un pie iespējas pavirzos pa labi.

aciigais tu muusu

Jā, es pat ekorallija laikā piektdienas agrā rītā 5-10 km pirms pagrieziena uz Api laicīgi pamanīju, ka viens man pietuvojas ar milzīgu ātruma pārsvaru. Pretī neviens nenāca, un izskatījās, ka šis man aizgāja garām, nemaz ātrumu nesamazinot. Šis auto bija jauns Lexus-GS. Uz aci piemetu, cik ātri šis no manis attālinās, un secināju, ka šis brauca 2,5 - 3 reizes ātrāk par mani, tātad ātrums bija tuvu 200 km/h.

Gadījumā nepamaniji, cik viņam tajā brīdī degvielas patēriņš bija?

Tik dārgu auto īpašniekus degvielas patēriņš acīmredzot nesatrauc.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Redz, kā ,,Latvijas valsts ceļi,, sāks mūs izglītot par to, kā uzvesties uz platajām šosejām. Apsveicama iniciatīva:

www.lvceli.lv/...

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Vwfans izstasti ka tu ieekonome uz paiku???Man parak daudz naudas aiziet rijamaja.Pieņemu ka ari tur tu meģini ekonomet uz kaut ko

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

tada stila polija jau sen brauc

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: Vwfans izstasti ka tu ieekonome uz paiku???Man parak daudz naudas aiziet rijamaja.Pieņemu ka ari tur tu meģini ekonomet uz kaut ko

Elementāri:

1. Griķu paka ( iekšā laikam kāda 4 paciņas ) ap 50 santīmi vai pat mazāk

2. Grāvendāles cīsiņi, ar pa santīmiem kādiem 40 var nopirkt

3. Nu vēl majonēze, piemēram, ap 20 santīmi, slapjumam kā sacīt sacīt lai labāk slīd lejā

Itogo:

Viena paciņa dienā griķu+1/1,5 cīsiņš+biku majonēze, sanāk ~1,10Ls uz četrām dienām vai ~0,275Ls/dienā

Kubs gāzes maksā ~0,15Ls ( a pa to griķus un cīsas dafiga var pievārīt ). Var ar elektrību, protams, kilovats 5 sanči. Bet kas izdevīgāk, tas laikam fanam jāprasa, viņš noteikti mācēs teikt.

Nu un itogo itogo, drīz tev arī savas opelīts būs

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

pirkšu merivu un griķus tagad;0

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: pirkšu merivu un griķus tagad;0... un D76 liešu iekšā

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Neliešu neko ta vel letak sanak.Uzmet furei laso un maucu nahaļavu

Reģ.: 23.04.2024
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja:

VWfans rakstīja: Mani arī var svītrot no saraksta, jo es:

1. tagad plūsmā iekļaujos, jo braucu ātrāk nekā pirms 5-10 gadiem (Lieldienu ekorallijs bija izņēmums);

2. vienmēr redzu mani apdzenošos un pie iespējas pavirzos pa labi.

Piedod, bet tam ir vajadzīgs balsojums no citiem biedriem ( vismaz 10 balsis par, bet ar 51% pārsvaru! )

Nekādā gadījumā fani ārā nesvītro. Es uz ceļa sakāvos tikai vienreiz, bet viņš ir mūjabelsika vecmeita visu laiku.

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Uz slāvu robežas atkal krīze esot, dalnobojšiki līdz 4 promilēm metot pa lampu. Tāka nekādus laso nevajag, slēdz savu naftas vadu klāt un kačā uz nebēdu!

Fa, 1:0 tev par sliktu. Saņemies taču.

P.S. Uz Ilūkstes vienreiz redzēju, kā 3 krutie džipo nošķērsoja vienam golfam ceļu, izrāva no mašīnas, iedeva pa mūli un ievilka savējā. Tu vai?

Arsmens Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

VWFans ir visu laiku vissliipeetaakais provokators, ka es jums saku

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

LVceļi var mācīk kamēr zaļš gar acīm, jēgas nekādas.

Uz jelgavenes virzienā uz Rīgu no Olaines līdz Jaunolainei 3 joslas. domājiet, kāds pavirzās uz kreiso malējo? ha, Latvijas praidists parastais kā mauc pa otro tā turpina.

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja: P.S. Uz Ilūkstes vienreiz redzēju, kā 3 krutie džipo nošķērsoja vienam golfam ceļu, izrāva no mašīnas, iedeva pa mūli un ievilka savējā. Tu vai?

P.s. sestdien biju ciemos Mārupē un stojankā redzēju, kā no vecās Omegas izkāpa onka ap gadi 50, atrāva durvis bordo krāsas jaunam lexSUXam (tiesa gan, sūdā is250, bet nu tomēr) ar melniem stikliem, kaut ko pateica un tad 2 reizes tā smačno ieblieza ar dūri (varēja redzēt, ka onkam cīņas māksla nav sveša) pa mūli lexSUXa vaģila pat durvis neaizvēra - rāvās prom no vietas vēja spārniem

onkām pēcāk pavaicāju - par ko ta šis tā ??? vai nervi čupā, vai kā ? uz ko onka teicas ka suxa vadītājs esot netālu no Liepājas un Ulm.gatves ielas kaut kādus sūdus izstrādājis un tad vēl nepieklājīgus žestus rādījis un midžinājis ar tālajiem nu neko , onka esot šo panācis Mārupē, sagaidīja kāmēr tas apstājas pie jaunuzceltām dzudzdzīvokļu ēkām un pateica gailim visu ko par viņu domā

Onkam respect, suxa vadītājam - ************

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Nesen pie stokmana, kur stajankā brauc iekšā - rinda karoče, mašīnas 6-7. pēkšņi viena bābiete ar pusdzīvu audi visai rindai garām un nostājas stāv uz gājēju pārejas tā, ka gājēji pat knapi tiek pāri, jo starp iebrauktuvi un šo gājēju pāreju sprauga, kur ar kāda 1/2 mašīnas ielīdušas. Karoče no S klases MB izkāpj ar tāds diezgan iespaidīgs mužiks ap 40 pārdusmīgs metas klāt. Izskatijās tulīt raus durvis vaļā un uzreiz pa trani bez brīdinājuma. Tad ierauga, ka bāba Nolamāja karoče viņu ar pēdējiem mātes vārdiem un vēl pa durvīm tā kārtīgi ar kāju iedeva. Būtu džeks, būtu astalavista beibe

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

tadus onkas vajag vairak.Cerams ka nakošo saks audzinat fanu

baarda3 Reģ.: 01.11.2006
0 0 Atbildēt

veči , topiks bija par konkrēto avāriju ... !!!!

korķa apdzīšana pa labo pusi , ja nav vajadzība nogriezties pa labi , ir kretīnisms ++stadījā... !!!

katru rītu to redzu uz Bauskas šosejas Rīgas virzienā... !!!!

negribu vilkties... , rauju caur Katlakalnu , bet ...!!! , ne pa ceļa nomali... !!!!

Jābūt cieņai pret citiem - rindā rātni gaidošajiem.. !!!

vilcēji - sēnes ... !!!

ja brauc zem pieļaujamā ātruma ... , uzskatu , neciena pārējos , traucā satiksmi (ko nedrīkst darīt bez iemesla... !!!! ), un ... !!! , rada avārijas situācijas tā pat , kā 'pārākie' lidotāji ... !!!

Pats (stāžs no 1978- 1500000km. ABC) desmit gadus 'zemu lidoju uz un pa Rīgu... !!! , pilsētā , lielākoties , kreiserātrums visiem 65-70 , ārpus - 105-110..... ,

skrējējus cenšos palaist laicīgi ,

bet ... !!!!

mūžīgie bremzes gan - kaitina... !!!

pie krustojuma : ieslēdzas zaļais.... , pirmajā mašīnā tiek spiests sajūgs..... , pēc brīža , beidzot - brauc.. !!!

otrajā , tad spiež sajūgu ... !!!

- aizbrauc .... !!!!

un - jau dzeltenais... !!!!

divi kretīni laimīgi aizbrauc savās gaitās - pārējiem 'uzkraujot.. !!!! uz kapota... !!!!'

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja: Palaidniex, a janu tomēr tas otrais arī izdomā piedot flaammi, bet ne ar apziņu sēdēt pakaļā... Un tad samazina ātrumu uz 70, jo tur zīme bija, kuru TU NEPAMANIJI. Uzreiz pa mīsli sauc un uguņus no mutes spļauj???

Tu laikam esi izliecies muļķis

Ja pārkāpj - tad pārkāpj!

Vi nav po kāda zīme ar kādu ātruma ierobežojumu?

Uz šosejas ir 90 km/h, ja brauc uz 110 tad brauc, ja ir LR raksturīgā zīme 70 km/h pirms kāda krusta, tad braucējs tā arī pabrauks to īso posmu uz 110, nevis tagad cienot likuma burtu bremzēsies līdz 70... Visādā ziņā max, ko izdarīs atlaidīs uz brīdi gāzes pedāli, nevis bremzēs...

Nu puņķēdājs, kas puņķēdājs!

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

man patīk pirms krustiem ar 70 otrā joslā tā arī ripināt uz 70

interesanti spoguļos lūrēt

baarda3 Reģ.: 01.11.2006
0 0 Atbildēt

ha, nometīšu līdz 85-90 , ja jutīšu, ka vajag - vairāk... , lai varu savākties.... !!!!

esmu taču VADĪTĀJS , tātad - atbildīgs par spēju KONTROLĒT SITUĀCIJU !!!!

ja kāds nespēj paredzēt situāciju , lai sēž pie kompja vai simulatora .... ,

un trenē reakciju... !!!

jābrauc pēc principa ... - galvenais , netraucēt citiem .... !!!

316i Reģ.: 11.12.2004
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja:

nafigators rakstīja: Palaidniex, a janu tomēr tas otrais arī izdomā piedot flaammi, bet ne ar apziņu sēdēt pakaļā... Un tad samazina ātrumu uz 70, jo tur zīme bija, kuru TU NEPAMANIJI. Uzreiz pa mīsli sauc un uguņus no mutes spļauj???

Tu laikam esi izliecies muļķis

Ja pārkāpj - tad pārkāpj!

Vi nav po kāda zīme ar kādu ātruma ierobežojumu?

Uz šosejas ir 90 km/h, ja brauc uz 110 tad brauc, ja ir LR raksturīgā zīme 70 km/h pirms kāda krusta, tad braucējs tā arī pabrauks to īso posmu uz 110, nevis tagad cienot likuma burtu bremzēsies līdz 70... Visādā ziņā max, ko izdarīs atlaidīs uz brīdi gāzes pedāli, nevis bremzēs...

Nu puņķēdājs, kas puņķēdājs!

ir arii sauja cilveecinju, kas domaa , ka taa ziime 70 ir nevis liidz krustojumam, bet gan liidz naakamajai apdz. vietai, vai naa kamajai kaut kaadaitur ziimei...

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

baarda3, klau, bet kā Tev patīk tā ikrīta ātrās palīdzības mašīna, kas izbrauc no Ķekavas un sākoties stūķim ~pie Katlakalna saslēdz migalkas un sirēnu?

forši tā - izskatās, ka kādam operatīvā transportlīdzekļa statuss posmā Ķekava - Rīga ir domāc kā līdzeklis ilgāk no rītiem pačučēt...

1.. 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti