Avārija svētdien pie Vangažiem

Robezsargs Reģ.: 17.08.2003

It kā jau ir divi teikumi tvnet-ā un lērums ar murgainiem komentāriem, no kuriem var tikai prātu sačakarēt... Varbūt kāds ir redzējis, varbūt ir bildes? Nu tā reāli nevis filozofējot par to kā varētu būt bijis, ja visi ievērotu satiksmes noteikumus...

Kurš vainīgs? Pazīstams cilvēks cietis pat braucis esmu ar to pasātu...

 
1.. 4 5 6 7 8 9 10 11
VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: tur ir 3 joslas.

es braucu pareizi pēc noteikumiem pa pirmo. gan uz 105 (ne gluži pēc noteikumie ). Otrā joslā velk uz 100 praidists parastais. kā man viņš jāapdzen, slaloms jātaisa uz 3. un atpakaļ uz 1. joslu ?

Bet uz tur savukārt kārtīgi nometu uz 70, kā to prasa ceļazīme un braucu pa labo joslu no trijām, jo, sākot no Olaines autobusa pieturas, sākas trīs joslas. Dažkārt nākas ierēkt, kā kāds ,,gribošais,, ar 120 km/h manis dēļ nedabū vilkt citiem garām pa labo joslu, jo to esmu aizņēmis es.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

edijz rakstīja: Un te nu man rodas visai pamatots jautājums - cik gadus VWfans ir pie stūres? Jā, tikko tiesības nolicis es pirmās reizes tumsā un/vai stiprā lietū/putenī nonākot uz šosejas arī braucu ar 70 km/h un gar maliņu, lai citi tiek galām, taču fiksi vien sapratu, ka tā nav aršana un fiksi jāradina sevi pie braukšanas tumsā. Bet labos apstākļos pa šoseju uz 76, ja stāžs ne mazais un sanāk braukt visai regulāri... tas gan tā nesaprotami. Vai arī pirms tam vāģis bija tāds, kurš pirmreizinātājos dalījās?

Man autovadītāja tiesības ir 16 gadus. Tumsā gan nav labi spiesties pie labās malas, jo pastāv iespēja notriekt kādu tumšās drēbēs tērptu gājēju bez atstarotājiem. Pirms 6 gadiem man mašīna bija 1988.gada otrais Golfs.

Storms Reģ.: 07.10.2003
0 0 Atbildēt

Kautkādu sviestu galīgi nepatēmu jūs te dzenat. Tukšu salmu kulšana - kamēr līdēji neizmirs dabīgā vai mazāk dabīgā nāvē, tikmēr var pļerkstēt zils palikdams (piekakāt vēl pārdesmit topikus) un nekas nemainīsies.

Starpcitu topika tēmu kāds vēl atceras?

Edzjuss Reģ.: 02.04.2004
0 0 Atbildēt

interesanti gan mums te komentētāji

katram cilvēkam ir kaut kāds ātrums ar kuru viņš ir spējīgs pārvietoties droši, vienam tie ir 70km/h, citam 120+ km/h, un lamāt to kas brauc savu spēju robežās, piemēram uz 70km/h pa šoseju, nav īsti veselu smadzeņu pazīme, jo tas cilvēčiņš vienkārši nevar ātrāk pabraukt, un ja viņš brauks ātrāk, tad viņš jau var apdraudēt pārējos satiksmes dalībniekus....un par ko viņu lamāt???? pasēž biku astē, ja nevar apdzīt uzreiz, pirmajā iespējamajā brīdī apdzen un brauc tālāk, tās pāris sekundes tā ir spējīgas sanervozēt Latvijas šoferīšus, ka jāsāk lamāties???? tak padomājat tautieši par ko jūs esiet tā saspringuši un nervozi....

Lai nesāktos lieki un tizli komentāri, tad pats es pa šoseju pārvietojos ar ātrumu 100-160km/h, un lai cik tas dīvaini nebūtu, tad lēnāk braucošie mani netraucē, un nesagādā man nekādas problēmas kādu brīdi "pavilkties" arī uz 70km/h.

Ja runā par konkrēto avāriju pie Vangažiem, tad, pirmkārt līdzjūtības tuviniekiem,

otrkārt ir nožēlojami, ka sabiedrībā ir tādas personās, kuras uzskata, ka ar kaut ko ir pārākās par pārējiem, treškārt pa Lieldienām divas dienas nobraukājam pa EST', pārvietojāmies uz 100km/h, un divu dienu laikā mūs apdzina 1(viens!!!!!) auto, un tas pats ar LV numuriem jo igauņi nez kāpēc neuzskata ka braukšana ar 100km/h ir sevis pazemošana vai "sēņošana" .

subaru Reģ.: 23.08.2002
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

anonimikis rakstīja: tur ir 3 joslas.

es braucu pareizi pēc noteikumiem pa pirmo. gan uz 105 (ne gluži pēc noteikumie ). Otrā joslā velk uz 100 praidists parastais. kā man viņš jāapdzen, slaloms jātaisa uz 3. un atpakaļ uz 1. joslu ?

Bet uz tur savukārt kārtīgi nometu uz 70, kā to prasa ceļazīme un braucu pa labo joslu no trijām, jo, sākot no Olaines autobusa pieturas, sākas trīs joslas. Dažkārt nākas ierēkt, kā kāds ,,gribošais,, ar 120 km/h manis dēļ nedabū vilkt citiem garām pa labo joslu, jo to esmu aizņēmis es.

Tu ir ****!

anoniimais runaa par virzienu UZ Riigu!

Tur NAV ziimes 70 ! Un ja tutur brauc uz 70, tad tu ir praidists.

Par liideejiem:

Uz salinieka nekur man nav jaalien, bet uz vantinieka gan - kameer buus taadi, kas nejēdz uzsākt braukt un atstaaj MILZĪGAS distances, tikmeer es tajaas ieliidiishu.

Briidii, kad to vair nebuus iespeejams izdariit (lasi - visi brauks normaali), tad arii es nekur neliidiishu un visi staavees muki rindaa - rezultaataa - rinda ar kusteesies raitaak un nemaz nebuus iemesla kaut kur ieliist ...

p.s. - topika teema - jau izrunaata

deguns Reģ.: 28.01.2007
0 0 Atbildēt

www.draugiem.lv/...

cerams tas atsaldenis pats pakārsies.

Imka Reģ.: 26.02.2004
0 0 Atbildēt

Braucu garām avārijas vietai kādu stundu pēc notikušā ....skats pabriesmīgs ....vēl nobrīnījos kā braucot vienā virzienā var šitā nobliezties. Labajā ceļa pusē mētājās lūžņu kaudze melnā krāsā pat nevarēja atpazīt ka tas passats....galīga pankūka ...brīnums kā tur visi dzīvi palika. Kreisajā ceļa pusē lielais volvo (varētu būt S80) ar izārdītu labo pakaļējo stūri, bet priekša samērā vesela.

shmurger Reģ.: 29.10.2006
0 0 Atbildēt

par teemu runaajot- menti jau pashi biezi vien noliek paarkaapeeju mieraa taadaas vietaas!! nesen redzeeju , kaa fuuri nostaadinaaja uz tvaika ielas liikuma pretii tam oranzajam benziintankam. tak varereja pabraukt aizmuguree un uz taisnaaka posma sleegt tos ugunjus un bljaut ruporaa....bet nee , taada pakaljdziishanaas , taads ekshans,redz smagais no tilta ielas pa kreisi nogrieza, jo tur visi uz paarbrauktuvi gaida!!

subaru Reģ.: 23.08.2002
0 0 Atbildēt

Edzjuss rakstīja: interesanti gan mums te komentētāji

katram cilvēkam ir kaut kāds ātrums ar kuru viņš ir spējīgs pārvietoties droši, vienam tie ir 70km/h, citam 120+ km/h, un lamāt to kas brauc savu spēju robežās, piemēram uz 70km/h pa šoseju, nav īsti veselu smadzeņu pazīme, jo tas cilvēčiņš vienkārši nevar ātrāk pabraukt, un ja viņš brauks ātrāk, tad viņš jau var apdraudēt pārējos satiksmes dalībniekus....un par ko viņu lamāt???? pasēž biku astē, ja nevar apdzīt uzreiz, pirmajā iespējamajā brīdī apdzen un brauc tālāk, tās pāris sekundes tā ir spējīgas sanervozēt Latvijas šoferīšus, ka jāsāk lamāties???? tak padomājat tautieši par ko jūs esiet tā saspringuši un nervozi....

...

Vot pamēģini intensīvas satiksmes apstākļos uz Bauskas šosejas aiz ķekavas (virzienā uz Rīgu) apdzīt to 80 km/h braucošo bailīgo autovadītāju !

Tur tu pazaudēsi ne vienu vien minuuti ... (Ievērojot "Apdziit aizliegts" ziimes, baltaas nepaartrauktaas liinijas utt)

Uz zeļiem ,kur katraa virzienaa ir vairaak par 1 joslu - no problems ! lai tak velkaas pa labo uz savi 70 - nekrata

rt Reģ.: 23.08.2004
0 0 Atbildēt

subaru rakstīja:

Edzjuss rakstīja: interesanti gan mums te komentētāji

katram cilvēkam ir kaut kāds ātrums ar kuru viņš ir spējīgs pārvietoties droši, vienam tie ir 70km/h, citam 120+ km/h, un lamāt to kas brauc savu spēju robežās, piemēram uz 70km/h pa šoseju, nav īsti veselu smadzeņu pazīme, jo tas cilvēčiņš vienkārši nevar ātrāk pabraukt, un ja viņš brauks ātrāk, tad viņš jau var apdraudēt pārējos satiksmes dalībniekus....un par ko viņu lamāt???? pasēž biku astē, ja nevar apdzīt uzreiz, pirmajā iespējamajā brīdī apdzen un brauc tālāk, tās pāris sekundes tā ir spējīgas sanervozēt Latvijas šoferīšus, ka jāsāk lamāties???? tak padomājat tautieši par ko jūs esiet tā saspringuši un nervozi....

...

Vot pamēģini intensīvas satiksmes apstākļos uz Bauskas šosejas aiz ķekavas (virzienā uz Rīgu) apdzīt to 80 km/h braucošo bailīgo autovadītāju !

Tur tu pazaudēsi ne vienu vien minuuti ... (Ievērojot "Apdziit aizliegts" ziimes, baltaas nepaartrauktaas liinijas utt)

Uz zeļiem ,kur katraa virzienaa ir vairaak par 1 joslu - no problems ! lai tak velkaas pa labo uz savi 70 - nekrata

ja nevari- nedzen! nekas nenotiks, ja tu tos ~6km nobrauksi ar ~15km/h ātruma starpību.

galvenais neesi viens no tiem, kas piezīžas astē tā, ka tiem kas var nav kur iespraukties!

Edzjuss ļoti pareizi uzrakstīja.

subaru Reģ.: 23.08.2002
0 0 Atbildēt

nu bet no taadiem ,aks tos 6 km nobrauc astē - izveidojas rinda, un VIENMĒR būs kāds, kurš gribēs tai rindai tikt garām - rezultāts kā pirms gada ar SUBARU un Mercedes bija !

Guzis Reģ.: 23.08.2006
0 0 Atbildēt

Un cik briesmīgs zaudējums ir to gabalu līdz Rīgai nobraukt nedaudz lēnāk? 2 minūtes, varbūt 5as?? Nu nav tas ceļš diezko patīkams apdzīšanai, it īpaši kad lietus vai migla kas tajā gabalā ir bieza.Mani arī nedaudz tracina lēnie braucēji tajā gabalā, bet apzinos ka ne visiem ir pietiekami jaudīgi auto un pieredze lai tajā gabalā droši apdzītu tāpēc īpaši nespringstu. Labāk pabraukt ilgāk nekā ielikties tajos nelaimīgajos ceļmalas bērzos pie bariem citu skrējēju

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

Guzis rakstīja: Un cik briesmīgs zaudējums ir to gabalu līdz Rīgai nobraukt nedaudz lēnāk? 2 minūtes, varbūt 5as?? Nu nav tas ceļš diezko patīkams apdzīšanai, it īpaši kad lietus vai migla kas tajā gabalā ir bieza.Mani arī nedaudz tracina lēnie braucēji tajā gabalā, bet apzinos ka ne visiem ir pietiekami jaudīgi auto un pieredze lai tajā gabalā droši apdzītu tāpēc īpaši nespringstu. Labāk pabraukt ilgāk nekā ielikties tajos nelaimīgajos ceļmalas bērzos pie bariem citu skrējēju

100% atbalstīts

ellnino Reģ.: 01.07.2003
0 0 Atbildēt

Pirms paaris gadiem uz Pleskavenes (ripinoties lejaa pa Garkalnes paarvadu) diennakts tumshajaa laikaa mentiem mani nometot mieraa par aatruma paarsniegshanu (laikam 120km/h bij), shamie lika izsleegt mirgalkas, kad biju apstaajies aiz taas nepaartrauktaas liinijas shosejas malaa. Ko vinji teiktu, kad kaads urlaans mani taa strauji iestumtu uz 150km/h - neko - noplaatiitu rokas

bembermember Reģ.: 27.11.2001
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja: Es jau tagad sāku braukt atbilstoši ceļa stāvoklim. Ja ir zīme ieteicamais 70, tad arī braucu uz 70, lai nebendētu auto. Ar veco miskastes audi gan var vilkt pa bedrēm.

es tapat

Nesaprotu, par ko tauta streso - es biezi vien parvietojos ar maksimaali atlauto atrumu vai pat nedaudz virs taa, un es nevienam netrauceju, jaa, apdzen - nav mana problema, es dzivoju LR un te satiksmi regulee LR celju satiksmes noteikumi, lidz ar to uz vajprashiem skatos kaa uz zveeriem zoodaarzaa.

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

visu izšķir blīve un smadzenes

Storms Reģ.: 07.10.2003
0 0 Atbildēt

Starpcitu interesanta fiška - skurpulozajiem ātruma ievērotājiem iesaku ar GPS nomērīt reālo pārvietošanās ātrumu un salīdzināt to ar spidometru. Pārsteigumi ir garantēti.

Jo lielāki pārsteigumi būs tiem kam spidometra pievads ir mehāniskais (trose).

Un vēl par to pašu pārsteigumu - tas izskaidros to, kādēļ policija bieži vien pie 100-110km/h uz šosejas vēl nepiesienas...

Tie kas uzķērās uz intrigu drīkst pakasīt šite www.vwmotion.lv/...

Slinkums vēlreiz rakstīt.

KasparsF Reģ.: 16.08.2001
0 0 Atbildēt

subaru rakstīja: nu bet no taadiem ,aks tos 6 km nobrauc astē - izveidojas rinda, un VIENMĒR būs kāds, kurš gribēs tai rindai tikt garām - rezultāts kā pirms gada ar SUBARU un Mercedes bija !

sīkums par to skrējēju kas gribēs tikt tai rindai garām, bet noteikti kāds atradīsies kuram tas skrējējs ir jāpaaudzina un nelaidīs viņš viņu atpakaļ savā joslā riskējot ar nevainīgu cilvēku dzīvībām!

Napalms Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Starp citu - interesanti par ko tika apturēts Volvo?

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

Napalms rakstīja: Starp citu - interesanti par ko tika apturēts Volvo?

dažiem gan tas nu jau ir vienalga

subaru Reģ.: 23.08.2002
0 0 Atbildēt

Guzis rakstīja: Un cik briesmīgs zaudējums ir to gabalu līdz Rīgai nobraukt nedaudz lēnāk? 2 minūtes, varbūt 5as?? Nu nav tas ceļš diezko patīkams apdzīšanai, it īpaši kad lietus vai migla kas tajā gabalā ir bieza.Mani arī nedaudz tracina lēnie braucēji tajā gabalā, bet apzinos ka ne visiem ir pietiekami jaudīgi auto un pieredze lai tajā gabalā droši apdzītu tāpēc īpaši nespringstu. Labāk pabraukt ilgāk nekā ielikties tajos nelaimīgajos ceļmalas bērzos pie bariem citu skrējēju

Bet tad kāpēc kādam ir jāvelkas uz 80 km/h ???

Ceļš ir labā stāvoklī (tb kā jau parasts ceļš Latvijā). Sauss. Laiks saulains. Redzamība OK.

Gribu redzēt kā jūs nelamāsiet onku, kas pa šoseju brauc uz 45 km/h un tādās vietās, kur nevar īsti apdzīt (līkumains, kalnaina, intensīva satiksme) - piemēram, Daugavpils šoseju (nu ir tur tādi posmi) ...

Tb jautājums: - vai onka, kas velkas uz 45 (aprakstītajā situācijā) ir stulbs sēņotājs, kam vajag ar dēli pa pakausi un autobusā iekšā ?

subaru Reģ.: 23.08.2002
0 0 Atbildēt

Storms rakstīja: Starpcitu interesanta fiška - skurpulozajiem ātruma ievērotājiem iesaku ar GPS nomērīt reālo pārvietošanās ātrumu un salīdzināt to ar spidometru. Pārsteigumi ir garantēti.

Jo lielāki pārsteigumi būs tiem kam spidometra pievads ir mehāniskais (trose).

Un vēl par to pašu pārsteigumu - tas izskaidros to, kādēļ policija bieži vien pie 100-110km/h uz šosejas vēl nepiesienas...

Tie kas uzķērās uz intrigu drīkst pakasīt šite www.vwmotion.lv/...

Slinkums vēlreiz rakstīt.

Man melo pa 5 km/h neatkarīgi no ātruma

Pārbaudīju ar GPS

Storms Reģ.: 07.10.2003
0 0 Atbildēt

subaru rakstīja:

Guzis rakstīja: Un cik briesmīgs zaudējums ir to gabalu līdz Rīgai nobraukt nedaudz lēnāk? 2 minūtes, varbūt 5as?? Nu nav tas ceļš diezko patīkams apdzīšanai, it īpaši kad lietus vai migla kas tajā gabalā ir bieza.Mani arī nedaudz tracina lēnie braucēji tajā gabalā, bet apzinos ka ne visiem ir pietiekami jaudīgi auto un pieredze lai tajā gabalā droši apdzītu tāpēc īpaši nespringstu. Labāk pabraukt ilgāk nekā ielikties tajos nelaimīgajos ceļmalas bērzos pie bariem citu skrējēju

Bet tad kāpēc kādam ir jāvelkas uz 80 km/h ???

Ceļš ir labā stāvoklī (tb kā jau parasts ceļš Latvijā). Sauss. Laiks saulains. Redzamība OK.

Gribu redzēt kā jūs nelamāsiet onku, kas pa šoseju brauc uz 45 km/h un tādās vietās, kur nevar īsti apdzīt (līkumains, kalnaina, intensīva satiksme) - piemēram, Daugavpils šoseju (nu ir tur tādi posmi) ...

Tb jautājums: - vai onka, kas velkas uz 45 (aprakstītajā situācijā) ir stulbs sēņotājs, kam vajag ar dēli pa pakausi un autobusā iekšā ?

Tēmu var paturpināt - a ar ko tad ir sliktāka fūra kas nosprāgusi joslā uz tās pašas Daugavpils šosejas?

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

subaru rakstīja:

Guzis rakstīja: Un cik briesmīgs zaudējums ir to gabalu līdz Rīgai nobraukt nedaudz lēnāk? 2 minūtes, varbūt 5as?? Nu nav tas ceļš diezko patīkams apdzīšanai, it īpaši kad lietus vai migla kas tajā gabalā ir bieza.Mani arī nedaudz tracina lēnie braucēji tajā gabalā, bet apzinos ka ne visiem ir pietiekami jaudīgi auto un pieredze lai tajā gabalā droši apdzītu tāpēc īpaši nespringstu. Labāk pabraukt ilgāk nekā ielikties tajos nelaimīgajos ceļmalas bērzos pie bariem citu skrējēju

viņam ir tādas pašas tiesības pārvietoties pa koplietosanas ceļiem kā pajūga vadītājiem, traktoristiem, un GAZika vadītājiem.

Jeb varbūt viņu vajag ar ragaviņām uz mežu - lai netraucē arī autobusā žigli iekāpt?

Protams, var uz viņu ņurdēt, dusmoties, utt, bet, lūdzu, dariet to pie sevis, nevis publiski dodot pa purniem un ar dēļiem pa galvu

Bet tad kāpēc kādam ir jāvelkas uz 80 km/h ???

Ceļš ir labā stāvoklī (tb kā jau parasts ceļš Latvijā). Sauss. Laiks saulains. Redzamība OK.

Gribu redzēt kā jūs nelamāsiet onku, kas pa šoseju brauc uz 45 km/h un tādās vietās, kur nevar īsti apdzīt (līkumains, kalnaina, intensīva satiksme) - piemēram, Daugavpils šoseju (nu ir tur tādi posmi) ...

Tb jautājums: - vai onka, kas velkas uz 45 (aprakstītajā situācijā) ir stulbs sēņotājs, kam vajag ar dēli pa pakausi un autobusā iekšā ?

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Kadam jabut pitarasam lai ietu citu nelaimi fotografet un pec tam klipu taisit???Prasa pa degunu tadam

1.. 4 5 6 7 8 9 10 11
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti