Avārija svētdien pie Vangažiem

Robezsargs Reģ.: 17.08.2003

It kā jau ir divi teikumi tvnet-ā un lērums ar murgainiem komentāriem, no kuriem var tikai prātu sačakarēt... Varbūt kāds ir redzējis, varbūt ir bildes? Nu tā reāli nevis filozofējot par to kā varētu būt bijis, ja visi ievērotu satiksmes noteikumus...

Kurš vainīgs? Pazīstams cilvēks cietis pat braucis esmu ar to pasātu...

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

ja es braucu ātrāk, tad es braucu ātrāp PATS, pie kājas kādu iemeslu pēc - paskriet gribās, kaut kur seidzos, whatever. Tad es to daru pats un riskēju ar saviem punktiem, savu naudu!

Es neiesēžos astē tikai tāpēc, ka kāds man uz Plesenes ir pavilcis garām ar 110, 120, 150 vai cik grib...

mani piemēram besī tādi pakaļā līdēji, kas nomaina sponsoru, kā tiko parādās kāds ātrāks...

un tad kad sponsors lēnām, speciāli samazina ātrumu, pat līdz 70 km/h tie sposoru noķērušie brašuļi pat nav spējīgi apdzīt savu sponsoru...

Bail? Lūpa trīc? mašīna vairs neiet?

Man nekas nav pret tiem ar kuriem ir skaidrs - kopā steigties vienkāršāk - brīdi viens, brīdi otrs pa priekšu... Tad ir kaautkā savādāk. Ar puņķēdājiem tā nesanāk...

newman Reģ.: 29.01.2007
0 0 Atbildēt

Man ir konkrēts jautājums: pie atļautajiem 90 es braucu uz 90-100 km/h, kas es skatos pēc jūsu domām???

Reģ.: 28.03.2024
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja:

VWfans rakstīja:

nafigators rakstīja: ja sponsors parādās, drošā distancē turi līdz i no problem

Vot šitas gan ir gļēvi - meklēt sponsorus un sēdēt tiem astē!

Nevis gļēvi, bet gudri (soda punktu nav un nauda cūciņā )

Un nevis sēdēt astē, bet TURĒTIES DISTANCĒ!!!!

Bet ko nu ar tevi par tādām lietām runāt, tev tak ar savu merivu uz štrāses pie 70km/h ir gana labi. Stūres satvēriens tev noteikti zvērā un logs vienmēr aizsvīdis

Man viens šitā sēdēja,sēdēja....pi.sa smadzenes 40 km...kamēr atrāvās pa muti. Vairs negribējās viņam sēdēt.

Reģ.: 28.03.2024
0 0 Atbildēt

newman rakstīja: Man ir konkrēts jautājums: pie atļautajiem 90 es braucu uz 90-100 km/h, kas es skatos pēc jūsu domām???

Normāls auto vadītājs. Ja tu ,teiksim, uz Bauskas šosejas jaunās daļas, kur ir labajā malā platā josla, palaid citus garām, paņemot pa labi, normāls,sakarīgs autovadītājs. Ja tu sēdi pie ass līnijas un jāj prātu,tad tu esi sušķis.

newman Reģ.: 29.01.2007
0 0 Atbildēt

pa Bauskas šoseju brauci tik no Rīgas līdz pagriezienam uz Baldoni. saprāta robežās laižu garām, ja redzu ka kāds nepacietīgi skrien.

newman Reģ.: 29.01.2007
0 0 Atbildēt

bija domāts ,ka es braucu!!!

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Palaidniex, a janu tomēr tas otrais arī izdomā piedot flaammi, bet ne ar apziņu sēdēt pakaļā... Un tad samazina ātrumu uz 70, jo tur zīme bija, kuru TU NEPAMANIJI. Uzreiz pa mīsli sauc un uguņus no mutes spļauj???

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Man viens šitā sēdēja,sēdēja....pi.sa smadzenes 40 km...kamēr atrāvās pa muti. Vairs negribējās viņam sēdēt.

Parasti jau visi "dod pa muti" (tjipa) un brauc virsū, bet tikpat bieži gadās, ka paši atraujās

subaru Reģ.: 23.08.2002
0 0 Atbildēt

piemeeram ASV kad bijaam - viņiem noteikumos ierakstīts - ja tu brauc lēnāk par atļauto un aiz tevis izveidojas rinda 3 mašīnas, tad tu OBLIGĀTI viņus palaid garām - vai nu nobrauc pa grunti, vai apstājies !

viagris Reģ.: 06.07.2004
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja: Palaidniex, a janu tomēr tas otrais arī izdomā piedot flaammi, bet ne ar apziņu sēdēt pakaļā... Un tad samazina ātrumu uz 70, jo tur zīme bija, kuru TU NEPAMANIJI. Uzreiz pa mīsli sauc un uguņus no mutes spļauj???

Da visi šitie skreejeeji ir miišļi. Īpaši besī ārā, ka ārpus apdzīvotas vietas lido uz 120 un ātrāk a apdzīvotā vietā velkas 40-50. Es gan parasti visur braucu līdz +20, noķers noķers

Reģ.: 28.03.2024
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja:

Man viens šitā sēdēja,sēdēja....pi.sa smadzenes 40 km...kamēr atrāvās pa muti. Vairs negribējās viņam sēdēt.

Parasti jau visi "dod pa muti" (tjipa) un brauc virsū, bet tikpat bieži gadās, ka paši atraujās

Nē, toreiz viņš man tā sajāja prātu,ka toč atrāvās. Pat ārā neizkāpa,jo zināja, sprāklis, ko ēdis.

Tas tu biji?

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

viagris rakstīja:

nafigators rakstīja: Palaidniex, a janu tomēr tas otrais arī izdomā piedot flaammi, bet ne ar apziņu sēdēt pakaļā... Un tad samazina ātrumu uz 70, jo tur zīme bija, kuru TU NEPAMANIJI. Uzreiz pa mīsli sauc un uguņus no mutes spļauj???

Da visi šitie skreejeeji ir miišļi. Īpaši besī ārā, ka ārpus apdzīvotas vietas lido uz 120 un ātrāk a apdzīvotā vietā velkas 40-50. Es gan parasti visur braucu līdz +20, noķers noķers

Dumš tu! Apdzīvotā vietā ir tāda lieta kā kājāmgājēji (arī dumi), kurus notriecot defaultā vadītājs ir vainīgs! A pierādīt pretējo ir ļoooooooti grūti. Un ja pierādīs, ka tu pārsniedzis kaut tos pašus 5/10 vai nedod dievs 20 km/h - pi*da naga momentaļno i konkretno! Esmu redzējis deguna galā kā pie 70 cilvēku notriec, uh...... TĀDA VIELA PĀRDOMĀM KĀ NEKAS CITS! Sekundē visa dzīve samaitāta un nedo dievs vēl līķis uz sirdaspziņas!

newman Reģ.: 29.01.2007
0 0 Atbildēt

nedaudz parakņājos pa noteikumiem...

98. Ārpus apdzīvotām vietām jābrauc iespējami tuvāk brauktuves labajai malai. ......

124. Ja ārpus apdzīvotām vietām ceļa platums vai brauktuves stāvoklis,ņemot vērā pretim braucošo transportlīdzekļu satiksmes intensitāti, neļauj apdzīt lēni braucošu, lielgabarīta vai ar noteiktu ierobežotu ātrumu braucošu transportlīdzekli, tā vadītājam,netraucējot citus ceļu satiksmes dalībniekus, jābrauc

iespējami tuvāk ceļa (nomales) labajai malai, kā arī , ja nepieciešams, jā aptur

transportlīdzeklis un jāpalaiž garām transportlīdzekļi, kas aiz tā izveidojuši sastrēgumu.

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Tas tu biji?

NĒ!

shmurger Reģ.: 29.10.2006
0 0 Atbildēt

es jau sen teicu, ka passaatisti ir atsaldeeti, no vinjiem jaauzmanaas!!!!

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Tiešām? Man kaukā likās, ka bembisti tādi ir! Vai arī tu kko sajaucis. Nu labi, tad veidojam sarakstu, no kā tagad jāuzmanās:

1.Bembisti

2.Pasātiski

3.VWfans (neiekļaujas plūsmā, tādējādi apdraudot citus)

4.Palaidniex (piešķir mīšļa statusu)

5.Deksters ( rauj pa muti )

Reģ.: 28.03.2024
0 0 Atbildēt

Nu pag,pag... es tik to vienreiz izdarīju,jo biju varen pikts. Laikam tas mans izskats pretinieku sabaidīja. A tā es tāds mazs,kluss...svītro mani no saraksta laukā.

viagris Reģ.: 06.07.2004
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja:

TĀDA VIELA PĀRDOMĀM KĀ NEKAS CITS! Sekundē visa dzīve samaitāta un nedo dievs vēl līķis uz sirdaspziņas!

Nemīz, šitam es ar gājis esmu cauri, ierindo mani 6jaa vietaa. Līķis gan nebija, skaade tikai autiņam. Bet nu tas bija sen.

Bet nu par apdzīvotu vietu es domāju, kur tautas nav. Piemeeram, no Jaunciema puses braucot pār tiltu pār Milgrāvi, tautieši ātrāk pa 35km viņu šķērsot nespēj, tas ir kaut kas.

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja: Nu pag,pag... es tik to vienreiz izdarīju,jo biju varen pikts. Laikam tas mans izskats pretinieku sabaidīja. A tā es tāds mazs,kluss...svītro mani no saraksta laukā.

OK, aizmirsu viagrisu. Viņu tavā vietā

1.Bembisti

2.Pasātisti

3.VWfans (neiekļaujas plūsmā, tādējādi apdraudot citus)

4.Palaidniex (piešķir mīšļa statusu)

5.Viagris ( pārkāpj ātrumu +20 [nav vēl zināms km/h vai mph]vienmēr un visur!

tunos Reģ.: 20.07.2004
0 0 Atbildēt

Kaut kāda nestabilā nēsāšanas pa šosejām bik pierina pirms mēneša - vnk ieliku kruīzkontroli autiņam - degvielas patēriņš arī labāks palicis

klau a ja autinjam opciijaa nav kruiizs, to var ielikt? kaa taa?

Reģ.: 28.03.2024
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja:

deksters rakstīja: Nu pag,pag... es tik to vienreiz izdarīju,jo biju varen pikts. Laikam tas mans izskats pretinieku sabaidīja. A tā es tāds mazs,kluss...svītro mani no saraksta laukā.

OK, aizmirsu viagrisu. Viņu tavā vietā

1.Bembisti

2.Pasātisti

3.VWfans (neiekļaujas plūsmā, tādējādi apdraudot citus)

4.Palaidniex (piešķir mīšļa statusu)

5.Viagris ( pārkāpj ātrumu +20 [nav vēl zināms km/h vai mph]vienmēr un visur!

Vislabākā šķiet 4. pozīcija un piešķirtais statuss ir ļoti pat labs tādiem kā fans.

viagris Reģ.: 06.07.2004
0 0 Atbildēt

tunos rakstīja: Kaut kāda nestabilā nēsāšanas pa šosejām bik pierina pirms mēneša - vnk ieliku kruīzkontroli autiņam - degvielas patēriņš arī labāks palicis

klau a ja autinjam opciijaa nav kruiizs, to var ielikt? kaa taa?

www.geste.lv

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Vislabākā šķiet 4. pozīcija un piešķirtais statuss ir ļoti pat labs tādiem kā fans.

Ooo, tad jau varu savu trofeju VWfanam nodot, ja Palaidniexam nekas nav pretim, protams.

Pieliku vēl vienu pozīciju. Atjaunots saraksts:

1.Bembisti

2.Pasātisti

3.VWfans (neiekļaujas plūsmā, tādējādi apdraudot citus)

4.Palaidniex (piešķir mīšļa statusu)

5.Viagris ( pārkāpj ātrumu +20 [nav vēl zināms km/h vai mph]vienmēr un visur! ) Īpaši bīstams ar pieredzi cilvēka notriekšanā ( bez letālām sekām )

6.Raimis ( pa nakti Jums nezinot var kauko pārlodēt/pārmetināt zem kapota )

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Mani arī var svītrot no saraksta, jo es:

1. tagad plūsmā iekļaujos, jo braucu ātrāk nekā pirms 5-10 gadiem (Lieldienu ekorallijs bija izņēmums);

2. vienmēr redzu mani apdzenošos un pie iespējas pavirzos pa labi.

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Mani arī var svītrot no saraksta, jo es:

1. tagad plūsmā iekļaujos, jo braucu ātrāk nekā pirms 5-10 gadiem (Lieldienu ekorallijs bija izņēmums);

2. vienmēr redzu mani apdzenošos un pie iespējas pavirzos pa labi.

Piedod, bet tam ir vajadzīgs balsojums no citiem biedriem ( vismaz 10 balsis par, bet ar 51% pārsvaru! )

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti