Avārija svētdien pie Vangažiem

Robezsargs Reģ.: 17.08.2003

It kā jau ir divi teikumi tvnet-ā un lērums ar murgainiem komentāriem, no kuriem var tikai prātu sačakarēt... Varbūt kāds ir redzējis, varbūt ir bildes? Nu tā reāli nevis filozofējot par to kā varētu būt bijis, ja visi ievērotu satiksmes noteikumus...

Kurš vainīgs? Pazīstams cilvēks cietis pat braucis esmu ar to pasātu...

 
1.. 3 4 5 6 7 8 9 10 11
anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

ar ko viņi sliktāki par tiem, kas zīmi " Apdzīvotas vietas beigas" uztver kā "Minimālais ātrums 110" ?

Reģ.: 20.04.2024
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: man patīk pirms krustiem ar 70 otrā joslā tā arī ripināt uz 70

interesanti spoguļos lūrēt

Un par to tu droši vien tīksminies un domā, ka tev ordeni piešķirs,ne? Tu no tās sugas, kurš brauc pa 2. joslu ar atļauto ātrumu, nu, mazliet zem un pēc principa nebrauc malā, vai ne? Ar tādu nu ļooooti pašapzinīgu sejas izteiksmi? Vai es maldos?

subaru Reģ.: 23.08.2002
0 0 Atbildēt

klau a ja autinjam opciijaa nav kruiizs, to var ielikt? kaa taa?

IV Golfam (TDI) var - nopērk VW Centrā kruīza kitu (točna pa lēto!). pāris stundas paša darba un kruīzs gatavs !

( www.vwmotion.lv/... )

anonimikis rakstīja: LVceļi var mācīk kamēr zaļš gar acīm, jēgas nekādas.

Uz jelgavenes virzienā uz Rīgu no Olaines līdz Jaunolainei 3 joslas. domājiet, kāds pavirzās uz kreiso malējo? ha, Latvijas praidists parastais kā mauc pa otro tā turpina.

Tapēc, ka labā josla tā arī nogriežas pa labi uz Olaini ...

Taisni aiziet tikai vidējā un kreisā !

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

subaru, to es zinu. es runāju par otrā virzienā - uz Rīgu.

subaru Reģ.: 23.08.2002
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: LVceļi var mācīk kamēr zaļš gar acīm, jēgas nekādas.

Uz jelgavenes virzienā uz Rīgu no Olaines līdz Jaunolainei 3 joslas. domājiet, kāds pavirzās uz kreiso malējo? ha, Latvijas praidists parastais kā mauc pa otro tā turpina.

Tapēc, ka labā josla tā arī nogriežas pa labi uz Olaini ...

Taisni aiziet tikai vidējā un kreisā !

ui ple - sjaucu - tur gan !!!

es tur parasti brauc pa labo maleejo

Man taapat parasti vajg griezt iekshaa

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

tur ir 3 joslas.

es braucu pareizi pēc noteikumiem pa pirmo. gan uz 105 (ne gluži pēc noteikumie ). Otrā joslā velk uz 100 praidists parastais. kā man viņš jāapdzen, slaloms jātaisa uz 3. un atpakaļ uz 1. joslu ?

baarda3 Reģ.: 01.11.2006
0 0 Atbildēt

bākugunis respektēju .... , diži neiedziļinos... !!!! ,

lai paliek uz viņu sirdsapziņas.... !!!! - gan jau arī viņu brīdis pienāks ... !!!!

vairāk uztrauc tie 'atsaldēti' , kas pa ass līniju 'autopilotā' rauj padsmit mašīnām garām ... !!!! ,

ar domu - gan jau šie parausies malā.... !!!

a ja nu kāds nepamana , nepaspēj ... !!! ,

kā mersī pirms gada pirms Rīgas , no subarista... !!!

subaru Reģ.: 23.08.2002
0 0 Atbildēt

bet uz jelgavenes ir tikai dažas vetas kur ir 3 joslas 1 virzienaa ...

tapee daudzi labeejaas malas brauceeji peec privičkas arī kutina pa labeejo, kas dāzviet izrādās paliek par videejo

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

baarda3 rakstīja: bākugunis respektēju .... , diži neiedziļinos... !!!! ,

lai paliek uz viņu sirdsapziņas.... !!!! - gan jau arī viņu brīdis pienāks ... !!!!

vairāk uztrauc tie 'atsaldēti' , kas pa ass līniju 'autopilotā' rauj padsmit mašīnām garām ... !!!! ,

ar domu - gan jau šie parausies malā.... !!!

a ja nu kāds nepamana , nepaspēj ... !!! ,

kā mersī pirms gada pirms Rīgas , no subarista... !!!

jā ir tur tāc nagļož, bet vēlvairak besī tie, kas pa ceļa nomali pa labo pusi visiem velk garām. Tad respect tām fūrēm, kas šitādiem izdzimteņiem piegriež to skābklīti...

reiz arī vienu tādu praidistu gandrīz grāvī iebiedēju

cauri tonētajiem stikliem varēja redzēt tādu tirliņu, kurš pat savu žaketi ar grūtībām var panest, bet tonētie stikli ļau saņēmties drosmi šādam manevram...

baarda3 Reģ.: 01.11.2006
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja:

baarda3 rakstīja: bākugunis respektēju .... , diži neiedziļinos... !!!! ,

lai paliek uz viņu sirdsapziņas.... !!!! - gan jau arī viņu brīdis pienāks ... !!!!

vairāk uztrauc tie ''atsaldēti'' , kas pa ass līniju ''autopilotā'' rauj padsmit mašīnām garām ... !!!! ,

ar domu - gan jau šie parausies malā.... !!!

a ja nu kāds nepamana , nepaspēj ... !!! ,

kā mersī pirms gada pirms Rīgas , no subarista... !!!

jā ir tur tāc nagļož, bet vēlvairak besī tie, kas pa ceļa nomali pa labo pusi visiem velk garām. Tad respect tām fūrēm, kas šitādiem izdzimteņiem piegriež to skābklīti...

reiz arī vienu tādu praidistu gandrīz grāvī iebiedēju

cauri tonētajiem stikliem varēja redzēt tādu tirliņu, kurš pat savu žaketi ar grūtībām var panest, bet tonētie stikli ļau saņēmties drosmi šādam manevram...

cepuri nost tā krutā dzipa vadītāja priekšā , kas , nu jau pusgadu-gadu atpakaļ , rātni stāvēja rindā , un ', paņēmis pa labi , nobremzēja vairākus ''līdējus'' ... !!!!

un citi ar atpakaļ rindā nelaida .... !!!! ,

forša anikdote uz vietas... !!!

un kā vakaros nobrauktuve no Salu tilta už Mūkusalas apli... ????!!!!

Tu laicīgi ieņem joslu , lai nogrieztos .... !!!! ,

un sākas... !!!!

otrā josla nekust , jo visi ''vairāk steidzīgie'' no Salu tilta otrās-trešās joslas ''lido'' pat pār zālāju nobrauktuves otrajā joslā... !!!

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

tur uz tilta vajadzētu CP ekipāžu norīkot - dokumentu pārbaudei un verbāla paskaidrojuma pieņēmšanai šim manevram

vēlams valsts numurus pierakstot, lai varētu apvaicāties tekstu - jau piekto dienu šonedēļ sievasmāte dzemdē neizslēgto gludekli...

tikai dokumentus pārbaudīt aiz nobrauktuves, lai pariņķo skrējēji...

vēl jau arī uz paša apļa ir bardaks - nav līniju un daudzi brauc po poņaķijam - man vaig es te braucu...

Hennessy Reģ.: 15.03.2004
0 0 Atbildēt

baarda3 rakstīja:

un kā vakaros nobrauktuve no Salu tilta už Mūkusalas apli... ????!!!!

Tu laicīgi ieņem joslu , lai nogrieztos .... !!!! ,

un sākas... !!!!

otrā josla nekust , jo visi 'vairāk steidzīgie' no Salu tilta otrās-trešās joslas 'lido' pat pār zālāju nobrauktuves otrajā joslā... !!!

šitais arī baigi nepatīk

LaMaTa Reģ.: 02.08.2005
0 0 Atbildēt

Hennessy rakstīja:

baarda3 rakstīja:

un kā vakaros nobrauktuve no Salu tilta už Mūkusalas apli... ????!!!!

Tu laicīgi ieņem joslu , lai nogrieztos .... !!!! ,

un sākas... !!!!

otrā josla nekust , jo visi 'vairāk steidzīgie' no Salu tilta otrās-trešās joslas 'lido' pat pār zālāju nobrauktuves otrajā joslā... !!!

šitais arī baigi nepatīk

uz Salu tilta 3sho joslu vispaar vajadzeetu FIZISKI (ar betona blukjiem) norobezhot saakot no, teiksim, Zakjusalas liidz muukusalas aplim!

Kaapec man, braucot talaak, butu jaagaida, kameer meerglis (un ne viens vien) no taas 3shaas joslas noliidiis uz Muukusalas apli peedeejaa briidii, visiem (muljkjiem) rindaa staaveetaajiem priekshaa??

shmurger Reģ.: 29.10.2006
0 0 Atbildēt

LaMaTa rakstīja:

Hennessy rakstīja:

baarda3 rakstīja:

un kā vakaros nobrauktuve no Salu tilta už Mūkusalas apli... ????!!!!

Tu laicīgi ieņem joslu , lai nogrieztos .... !!!! ,

un sākas... !!!!

otrā josla nekust , jo visi 'vairāk steidzīgie' no Salu tilta otrās-trešās joslas 'lido' pat pār zālāju nobrauktuves otrajā joslā... !!!

šitais arī baigi nepatīk

uz Salu tilta 3sho joslu vispaar vajadzeetu FIZISKI (ar betona blukjiem) norobezhot saakot no, teiksim, Zakjusalas liidz muukusalas aplim!

Kaapec man, braucot talaak, butu jaagaida, kameer meerglis (un ne viens vien) no taas 3shaas joslas noliidiis uz Muukusalas apli peedeejaa briidii, visiem (muljkjiem) rindaa staaveetaajiem priekshaa??

kaapeec neliist, ja var liist...

baarda3 Reģ.: 01.11.2006
0 0 Atbildēt

shmurger rakstīja:

LaMaTa rakstīja:

Hennessy rakstīja:

baarda3 rakstīja:

un kā vakaros nobrauktuve no Salu tilta už Mūkusalas apli... ????!!!!

Tu laicīgi ieņem joslu , lai nogrieztos .... !!!! ,

un sākas... !!!!

otrā josla nekust , jo visi 'vairāk steidzīgie' no Salu tilta otrās-trešās joslas 'lido' pat pār zālāju nobrauktuves otrajā joslā... !!!

šitais arī baigi nepatīk

uz Salu tilta 3sho joslu vispaar vajadzeetu FIZISKI (ar betona blukjiem) norobezhot saakot no, teiksim, Zakjusalas liidz muukusalas aplim!

Kaapec man, braucot talaak, butu jaagaida, kameer meerglis (un ne viens vien) no taas 3shaas joslas noliidiis uz Muukusalas apli peedeejaa briidii, visiem (muljkjiem) rindaa staaveetaajiem priekshaa??

kaapeec neliist, ja var liist...

var gan , ja vari noķert 'kārtējo bremzi' , kas uzsākt nevar.... !!!

bet ... !!!! , ne jau 'nagla', pa vidu starp divām 1/2m. attālumā esošām mašīnām... !!!

shmurger Reģ.: 29.10.2006
0 0 Atbildēt

baarda3 rakstīja:

shmurger rakstīja:

LaMaTa rakstīja:

Hennessy rakstīja:

baarda3 rakstīja:

un kā vakaros nobrauktuve no Salu tilta už Mūkusalas apli... ????!!!!

Tu laicīgi ieņem joslu , lai nogrieztos .... !!!! ,

un sākas... !!!!

otrā josla nekust , jo visi 'vairāk steidzīgie' no Salu tilta otrās-trešās joslas 'lido' pat pār zālāju nobrauktuves otrajā joslā... !!!

šitais arī baigi nepatīk

uz Salu tilta 3sho joslu vispaar vajadzeetu FIZISKI (ar betona blukjiem) norobezhot saakot no, teiksim, Zakjusalas liidz muukusalas aplim!

Kaapec man, braucot talaak, butu jaagaida, kameer meerglis (un ne viens vien) no taas 3shaas joslas noliidiis uz Muukusalas apli peedeejaa briidii, visiem (muljkjiem) rindaa staaveetaajiem priekshaa??

kaapeec neliist, ja var liist...

var gan , ja vari noķert 'kārtējo bremzi' , kas uzsākt nevar.... !!!

bet ... !!!! , ne jau 'nagla', pa vidu starp divām 1/2m. attālumā esošām mašīnām... !!!

pietiek "bremzu", nemaz nav jaalien nekur....kaapeec man neizmantot citu cilveeku tizlumu...

LaMaTa Reģ.: 02.08.2005
0 0 Atbildēt

shmurger rakstīja:

baarda3 rakstīja:

shmurger rakstīja:

LaMaTa rakstīja:

Hennessy rakstīja:

baarda3 rakstīja:

un kā vakaros nobrauktuve no Salu tilta už Mūkusalas apli... ????!!!!

Tu laicīgi ieņem joslu , lai nogrieztos .... !!!! ,

un sākas... !!!!

otrā josla nekust , jo visi 'vairāk steidzīgie' no Salu tilta otrās-trešās joslas 'lido' pat pār zālāju nobrauktuves otrajā joslā... !!!

šitais arī baigi nepatīk

uz Salu tilta 3sho joslu vispaar vajadzeetu FIZISKI (ar betona blukjiem) norobezhot saakot no, teiksim, Zakjusalas liidz muukusalas aplim!

Kaapec man, braucot talaak, butu jaagaida, kameer meerglis (un ne viens vien) no taas 3shaas joslas noliidiis uz Muukusalas apli peedeejaa briidii, visiem (muljkjiem) rindaa staaveetaajiem priekshaa??

kaapeec neliist, ja var liist...

var gan , ja vari noķert 'kārtējo bremzi' , kas uzsākt nevar.... !!!

bet ... !!!! , ne jau 'nagla', pa vidu starp divām 1/2m. attālumā esošām mašīnām... !!!

pietiek "bremzu", nemaz nav jaalien nekur....kaapeec man neizmantot citu cilveeku tizlumu...

Vai ar to TU neparaadi SAVU tizlumu??

Jazznfunk Reģ.: 19.07.2004
0 0 Atbildēt

Ja nesās uz 100 km/h un vairāk, tad nesās, iemesli nav svarīgi, katram sava taisnība, lai tik aparāts/pieredze/talatns/ceļa apstākļi to atļauj. Bet tad JĀBŪT korektam pret pārejem CS dalībniekiem.

Šausmīgi nepatīk "vidusjoslas" taisītāji, "gan jau pavāksies malā" tipa kolonnu apdzinēji. Sitiet mani nost, visbiežāk tie ir jaunu auto īpašnieki, diemžēl nelāgi slaveno BMW braucēji! Nu jop.... kas svarīgāks, galu galā? Pie frontālas sadursmes 100 + 100 km/h = 200 km/h pret sienu, tur neviens auto neko neglābs! Termins: "atsaldētie" - tieši vietā.

Un vai ir tik grūti un neiespējami "aplidojot" sēnes un citus "zemākstāvosos" parādīt pagriezienus? Tas kaitina. Manuprāt tas ir tik pat svarīgi uz šosejas, kā pilsētas intenitātē.

shmurger Reģ.: 29.10.2006
0 0 Atbildēt

LaMaTa rakstīja:

shmurger rakstīja:

baarda3 rakstīja:

shmurger rakstīja:

LaMaTa rakstīja:

Hennessy rakstīja:

baarda3 rakstīja:

un kā vakaros nobrauktuve no Salu tilta už Mūkusalas apli... ????!!!!

Tu laicīgi ieņem joslu , lai nogrieztos .... !!!! ,

un sākas... !!!!

otrā josla nekust , jo visi 'vairāk steidzīgie' no Salu tilta otrās-trešās joslas 'lido' pat pār zālāju nobrauktuves otrajā joslā... !!!

šitais arī baigi nepatīk

uz Salu tilta 3sho joslu vispaar vajadzeetu FIZISKI (ar betona blukjiem) norobezhot saakot no, teiksim, Zakjusalas liidz muukusalas aplim!

Kaapec man, braucot talaak, butu jaagaida, kameer meerglis (un ne viens vien) no taas 3shaas joslas noliidiis uz Muukusalas apli peedeejaa briidii, visiem (muljkjiem) rindaa staaveetaajiem priekshaa??

kaapeec neliist, ja var liist...

var gan , ja vari noķert 'kārtējo bremzi' , kas uzsākt nevar.... !!!

bet ... !!!! , ne jau 'nagla', pa vidu starp divām 1/2m. attālumā esošām mašīnām... !!!

pietiek "bremzu", nemaz nav jaalien nekur....kaapeec man neizmantot citu cilveeku tizlumu...

Vai ar to TU neparaadi SAVU tizlumu??

paga , paga... es ielienu tizla cilveeka(tevis, piemeeram) atstaatajaa 10 metru spraugaa, veel peec briiza manis tajaa joslaa vairs nav ,kam es trauceeju ,tirlinj??

LaMaTa Reģ.: 02.08.2005
0 0 Atbildēt

shmurger rakstīja:

LaMaTa rakstīja:

uz Salu tilta 3sho joslu vispaar vajadzeetu FIZISKI (ar betona blukjiem) norobezhot saakot no, teiksim, Zakjusalas liidz muukusalas aplim!

Kaapec man, braucot talaak, butu jaagaida, kameer meerglis (un ne viens vien) no taas 3shaas joslas noliidiis uz Muukusalas apli peedeejaa briidii, visiem (muljkjiem) rindaa staaveetaajiem priekshaa??

kaapeec neliist, ja var liist...

pietiek "bremzu", nemaz nav jaalien nekur....kaapeec man neizmantot citu cilveeku tizlumu...

nu laikam neraxtiju par TEVI, ja taa, tad piedod, bet deelj kaa tad taa 3shaa josla staav vakaros prom no centra paari visam Salu tiltam?? deelj taa, ka var smuki ieleekt BREMZEEM priekshaa??? Droshi vien ne visi tajaas 1ajaa un 2ajaa rindaa ir bremzes!? Un ar ko TU esi labaaks vai "KRUTAAKS" par tiem paareejiem rindaa, par mani, par paareejiem, kurus aizturi, laikaa, kad meegjini ieleekt "kaarteejam bremzei"(?) priekshaa!???

LaMaTa Reģ.: 02.08.2005
0 0 Atbildēt

shmurger rakstīja:

paga , paga... es ielienu tizla cilveeka(tevis, piemeeram) atstaatajaa 10 metru spraugaa, veel peec briiza manis tajaa joslaa vairs nav ,kam es trauceeju ,tirlinj??

.. un par tirlinju mani nosauksi aciis skatiidamies!!!

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Apdzišana uz šosejas ir elementāra...pirms iesēdies astē potenciālajam apdzenamajam,ieslēdz pagriezienu,kaut minūti mirgo un izlien maximāli tuvu,ja ir iespēja,pat uz un pāri sadalošajai stripai,lai no aizmugures,kam patik apdzit veselu čupu,pat nedomā dzit... sabljudajem očereģ,kak govaritsa...

Ir bijuši gadijumi,kad tu sagaidi,kad varēs apdzit,pamet skatu spogulii,bet tev jau viens mauc no muguras pa pretējo ar +50,+70... tā vien ir kā paspēt ielist atpakalj.

Parak tuvu astē ari nevar list,jo ir tādi,kas uzreiz sāk bremziti spaidit,jo čuriņa raustās...tik nezinu no kā...

LaMaTa Reģ.: 02.08.2005
0 0 Atbildēt

shmurger rakstīja:

... es ielienu tizla cilveeka atstaatajaa 10 metru spraugaa .... kam es trauceeju ,tirlinj??

Tu maz' zini cik tas ir - 10m?? cik sekundees tos 10m katrs auto nobrauc (pat bremzeejot)???

edijz Reģ.: 23.02.2006
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Bet es taču esmu gājis līdzi laikam un labojies. Ja gribat, lai precizēju, tad teikšu, ka tagad pa šoseju labos apstākļos tipisko 76 km/h vietā, kā braucu 2000.gadā, tagad rullēju ar 92-93 km/h.

Un te nu man rodas visai pamatots jautājums - cik gadus VWfans ir pie stūres? Jā, tikko tiesības nolicis es pirmās reizes tumsā un/vai stiprā lietū/putenī nonākot uz šosejas arī braucu ar 70 km/h un gar maliņu, lai citi tiek galām, taču fiksi vien sapratu, ka tā nav aršana un fiksi jāradina sevi pie braukšanas tumsā. Bet labos apstākļos pa šoseju uz 76, ja stāžs ne mazais un sanāk braukt visai regulāri... tas gan tā nesaprotami. Vai arī pirms tam vāģis bija tāds, kurš pirmreizinātājos dalījās?

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

shmurger rakstīja:

LaMaTa rakstīja:

shmurger rakstīja:

baarda3 rakstīja:

shmurger rakstīja:

LaMaTa rakstīja:

Hennessy rakstīja:

baarda3 rakstīja:

un kā vakaros nobrauktuve no Salu tilta už Mūkusalas apli... ????!!!!

Tu laicīgi ieņem joslu , lai nogrieztos .... !!!! ,

un sākas... !!!!

otrā josla nekust , jo visi ''vairāk steidzīgie'' no Salu tilta otrās-trešās joslas ''lido'' pat pār zālāju nobrauktuves otrajā joslā... !!!

šitais arī baigi nepatīk

uz Salu tilta 3sho joslu vispaar vajadzeetu FIZISKI (ar betona blukjiem) norobezhot saakot no, teiksim, Zakjusalas liidz muukusalas aplim!

Kaapec man, braucot talaak, butu jaagaida, kameer meerglis (un ne viens vien) no taas 3shaas joslas noliidiis uz Muukusalas apli peedeejaa briidii, visiem (muljkjiem) rindaa staaveetaajiem priekshaa??

kaapeec neliist, ja var liist...

var gan , ja vari noķert ''kārtējo bremzi'' , kas uzsākt nevar.... !!!

bet ... !!!! , ne jau ''nagla'', pa vidu starp divām 1/2m. attālumā esošām mašīnām... !!!

pietiek "bremzu", nemaz nav jaalien nekur....kaapeec man neizmantot citu cilveeku tizlumu...

Vai ar to TU neparaadi SAVU tizlumu??

paga , paga... es ielienu tizla cilveeka(tevis, piemeeram) atstaatajaa 10 metru spraugaa, veel peec briiza manis tajaa joslaa vairs nav ,kam es trauceeju ,tirlinj??

kur tad tu paliec, izgaro, vai? vnk - ja pielien priekšā - bremzē pārējos, un līdz ar to necieni citus.

Mani besī tie, kas nesaprot rāvējsledzēja principu, un no 'lienošās' joslas visi reizē grib ielīst, tāpat arī laidēji ir krāni, ja līdējs grib, lai brauc pa savu joslu LIDZ GALAM, un tad gaida, kad viņu ielaidīs...

1.. 3 4 5 6 7 8 9 10 11
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti