Avārija svētdien pie Vangažiem

Robezsargs Reģ.: 17.08.2003

It kā jau ir divi teikumi tvnet-ā un lērums ar murgainiem komentāriem, no kuriem var tikai prātu sačakarēt... Varbūt kāds ir redzējis, varbūt ir bildes? Nu tā reāli nevis filozofējot par to kā varētu būt bijis, ja visi ievērotu satiksmes noteikumus...

Kurš vainīgs? Pazīstams cilvēks cietis pat braucis esmu ar to pasātu...

 
1 2 3 4 5 6 7 ..11
batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Nu nak pretim kadas problemas???Ja ir normals braucejs kas izverte situacij pirms apdzen,nekadu problemu.Tadus auto ka tavu merivu vajadzetu ar likumu aizliegt tirgot,ticu ka tu furi nespej pat apdzit.Starp citu ieteikums tev braucot aiz fures ir aizvejš un tada veida tu varetu vel 50santimus gada ietaupit

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Ja fanam par 400nm tikai sapnot.Meriva no 5atruma japarmet uz 3 lai saktos kaut minimals paatrinajums apdzenot

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Fizikas likumiem tāpat nepārkāpsi, tamdēļ tie, kas intensīvas satiksmes apstākļos brauc ar 150 km/h, nekā citādi kā par izdzimteņiem un deģenerātiem nebūtu dēvējami.

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

0-100 km/h (0-62 mph): 17.8 seconds ar taadu dinamiku var arii fuures apskaust

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja: 0-100 km/h (0-62 mph): 17.8 seconds ar taadu dinamiku var arii fuures apskaust

Ir OK - tāpat kā sestajam Žigulim, kurš 80.gados bija dinamikas etalons.

imits Reģ.: 12.02.2004
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

batka rakstīja: ja nebutu tadu senu ka tu tad nebutu jaapdzen.Un apdzisana nesagada nekadas problemas.Nebraucu jau ar merivu ka neka

Fūres un citi kravas auto, kā arī autobusi tāpat uz šosejām ir papilnam. Un tie ātrāk par 85-90 km/h neiet, tamdēļ tos Tev tāpat gribētos apdzīt. Vai tad būtu labi, ja tādās reizēs vieglie auto pretim nāktu ar 140 km/h?

Pats atbildēji kāpēc tā statistika i tāda par vidējiem ātrumiem... smagie + vieglie, kas velkas smagajiem aizmugurē, jo lielās plūsmas dēļ nav iespējams apdzīt.... es domāju ka uz divu joslu šosejām katrā virzienā ātrumi ir lielāki....

newman Reģ.: 29.01.2007
0 0 Atbildēt

skaidri var redzēt, ka šei ir 2 dažādi domājošas frontes. man patīk tas teiciens: ātri brauksi, lēnu nesīs. bet tas laikam uz moto attiecināms.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

imits rakstīja:

VWfans rakstīja:

batka rakstīja: ja nebutu tadu senu ka tu tad nebutu jaapdzen.Un apdzisana nesagada nekadas problemas.Nebraucu jau ar merivu ka neka

Fūres un citi kravas auto, kā arī autobusi tāpat uz šosejām ir papilnam. Un tie ātrāk par 85-90 km/h neiet, tamdēļ tos Tev tāpat gribētos apdzīt. Vai tad būtu labi, ja tādās reizēs vieglie auto pretim nāktu ar 140 km/h?

Pats atbildēji kāpēc tā statistika i tāda par vidējiem ātrumiem... smagie + vieglie, kas velkas smagajiem aizmugurē, jo lielās plūsmas dēļ nav iespējams apdzīt.... es domāju ka uz divu joslu šosejām katrā virzienā ātrumi ir lielāki....

Nu gluži tā nav. Ja apskatās statistiku par ceļa posmu Rīga-Sēnīte (piektā tabula no apakšas), tad tāpat redzams, ka ļoti daudzi (ap 40%) brauc zem 90 km/h:

www.lvceli.lv/...

Robezsargs Reģ.: 17.08.2003
0 0 Atbildēt

Nu ir jau TVnetā pietiekami d.irsts par to, cik slikti ir ātri braukt, moš būs jau labi? Par avāriju ir topiks.

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

tos kas brauc zem 90 vajag dratet riktigi

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Robezsargs rakstīja: Nu ir jau TVnetā pietiekami d.irsts par to, cik slikti ir ātri braukt, moš būs jau labi? Par avāriju ir topiks.

Bet ko lai pasaka par pašu avāriju? Nu žēl, protams, ka tā notika. Policijai varbūt nevajadzēja ņemt priekšā tos mazākos pārkāpējus, kas brauca ar 100-110, bet koncentrēties uz atsaldeņiem, kuri brauc virs 120 km/h. Bez tam vajadzētu tā kā ātrāk virzīties uz netrafarēto auto izmantošanu patrulēšanā, lai šādus deģenerātus ar Violkswagen-Passat noliktu mierā, pirms šie paspējuši uztaisīt avāriju.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: [...] Tipiska situācija ir tāda, ka godīgs ar 90 km/h braucējs piebremzē, lai pretimbraucošais lohs ar 150 km/h paspētu pabeigt apdzīšanas manevru, vai arī tanī pašā virzienā braucošais lohs varētu atgriezties savā joslā.

Pirms situacija jau nu nemaz tik tipiska nav, jo lielaka dala Latvijas celu atlauj "tresas" joslas izveidosanu, ko loti normali visi dara visa Eiropa. Tikai pie mums VWfani un lidzigie uzskata, ka javelkas ir pa cela vidu. Savukart otraja situacija vispar tiesibas jaatnem un citur to ari dara. Bet atkal jau tikai pie mums soda vienigi par atruma parsniegsanu, bet ignore tos, kas trauce apdzisanu. VWfanam novelu kadreiz aizbraukt uz Vaciju un tad patraucet kadam apdzit. Vismaz kadu laiku te bus miers - naudinas internetam paris gadus nepietiks.

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

tas nu ir tocna ka vacija wvfans ieraudzitu pilnu bāni ar atsaldetam vecmamuļam kas mauc uz 150

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

un pa musu bedrainiem celiem nemaz lenak nevar pabraukt.

Reģ.: 29.03.2024
0 0 Atbildēt

Līdzjūtības cietušajiem un bojā gājušajiem ( tiem, kuri to NEBIJA pelnījuši).

VWfanam ir jāatņem tiesības, tas ir skaidrs, jo viņš ir ne mazāk bīstams sabiedrībai kā tādi pasātu un bembju atsaldeetie vadītāji.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

VWfans rakstīja: [...] Tipiska situācija ir tāda, ka godīgs ar 90 km/h braucējs piebremzē, lai pretimbraucošais lohs ar 150 km/h paspētu pabeigt apdzīšanas manevru, vai arī tanī pašā virzienā braucošais lohs varētu atgriezties savā joslā.

Pirms situacija jau nu nemaz tik tipiska nav, jo lielaka dala Latvijas celu atlauj "tresas" joslas izveidosanu, ko loti normali visi dara visa Eiropa. Tikai pie mums VWfani un lidzigie uzskata, ka javelkas ir pa cela vidu. Savukart otraja situacija vispar tiesibas jaatnem un citur to ari dara. Bet atkal jau tikai pie mums soda vienigi par atruma parsniegsanu, bet ignore tos, kas trauce apdzisanu. VWfanam novelu kadreiz aizbraukt uz Vaciju un tad patraucet kadam apdzit. Vismaz kadu laiku te bus miers - naudinas internetam paris gadus nepietiks.

Kāpēc Tu izsaki tādus apgalvojumus, ja mani nemaz nepazīsti? Es vienmēr pie iespējas pieraujos pie malas, lai ātrāk braucošie vieglāk tiktu garām. Esmu saņēmis no citiem autovadītājiem ļoti daudzus ,,paldies,, par to, parasti uz Jelgavas apvedceļa un posmā Baltezers - Saulkrasti. Tas, ka es izsaku viedokli, ka ar 110-120 km/h braukt nav labi, nebūt nenozīmē, ka es šādiem braucējiem reālā satiksmē uz ceļa traucēju.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja: Līdzjūtības cietušajiem un bojā gājušajiem ( tiem, kuri to NEBIJA pelnījuši).

VWfanam ir jāatņem tiesības, tas ir skaidrs, jo viņš ir ne mazāk bīstams sabiedrībai kā tādi pasātu un bembju atsaldeetie vadītāji.

Tu jau pats pie tādiem esi pieskaitāms, jo esi atzinies, ka mēdz atvilkt ar 120-140 km/h pa intensīvas satiksmes noslogoto Rīgas - Bauskas šoseju. Bet par mani runājot - es tagad vairs nebraucu tik lēni kā pirms 5-10 gadiem, un nebūt vairs netraucēju satiksmes plūsmai.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

Seene rakstīja:

VWfans rakstīja: [...] Tipiska situācija ir tāda, ka godīgs ar 90 km/h braucējs piebremzē, lai pretimbraucošais lohs ar 150 km/h paspētu pabeigt apdzīšanas manevru, vai arī tanī pašā virzienā braucošais lohs varētu atgriezties savā joslā.

Pirms situacija jau nu nemaz tik tipiska nav, jo lielaka dala Latvijas celu atlauj "tresas" joslas izveidosanu, ko loti normali visi dara visa Eiropa. Tikai pie mums VWfani un lidzigie uzskata, ka javelkas ir pa cela vidu. Savukart otraja situacija vispar tiesibas jaatnem un citur to ari dara. Bet atkal jau tikai pie mums soda vienigi par atruma parsniegsanu, bet ignore tos, kas trauce apdzisanu. VWfanam novelu kadreiz aizbraukt uz Vaciju un tad patraucet kadam apdzit. Vismaz kadu laiku te bus miers - naudinas internetam paris gadus nepietiks.

Kāpēc Tu izsaki tādus apgalvojumus, ja mani nemaz nepazīsti? Es vienmēr pie iespējas pieraujos pie malas, lai ātrāk braucošie vieglāk tiktu garām. Esmu saņēmis no citiem autovadītājiem ļoti daudzus ,,paldies,, par to, parasti uz Jelgavas apvedceļa un posmā Baltezers - Saulkrasti. Tas, ka es izsaku viedokli, ka ar 110-120 km/h braukt nav labi, nebūt nenozīmē, ka es šādiem braucējiem reālā satiksmē uz ceļa traucēju.

Ar to ari apsveicu. Bet padoma velreiz labi, kadel pie mums ir jasaka "paldies", ja tu izdari to, ko liek noteikumi un ko citas Eiropas valstis ikviens uzskata par passaprotamu.

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

ir vel viena lieta ko vajadzetu ieviest liekot tiesibas tas ir kursus ka savaldit mašinu uz slidena cela ja sak slidet.Šaubos vai fans tiktu gala ar sanslidi negaiditu.Un tadu vaditaju ir daudz,ka sanes aizmuguri ta aizmiedz acis un palaujas uz visu vareno,a mašina tikmer aiziet preteja josla un atkal liķi

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

pirms 5 gadiem tu brauci vel lenak?????????Nu moins...Tad tevi droši saka apmetat ar sapuvušam olam

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Ar to ari apsveicu. Bet padoma velreiz labi, kadel pie mums ir jasaka "paldies", ja tu izdari to, ko liek noteikumi un ko citas Eiropas valstis ikviens uzskata par passaprotamu.

Lai braukšanas kultūra radikāli uzlabotos, ir jānomainās vismaz vienai paaudzei - tas ir visai lēns un pakāpenisks process. Lai šo procesu paātrinātu, ir nepieciešams paaugstināt sodus par noteikumu pārkāpumiem.

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

KINDZULI .................ceturtkaart: vajadzeetu jau nu saakt ar vadiitaaju aplieciibu paarlikshanu regulaaru.. un ne tikai tiem kas ar auto pelna maiziiti(tie taapat ikdienu pavada satiksmee) bet ar tiem kas sestdienaas sveetdienaas izbrauc.............

Kā tu izskitļosi svetdienas braucējus ,vai tik pats nesi ar autoskolu saistīts kam darbiņš pietrūkst . Jau tā LV ir debila (nevajadzīgi drāzoša) tiesibu iegusanas sistema ,tā vismaz saka tie kuri likuši tiesības US

Par leenu braukšanu !!!!!!!!!!! Te tik varu piebilst ,ja autoskolā liec eksāmenu un celazime 90 tad taa arī jaabrauc ja ne tad punkti nost . Vajadzetu arī LV ceļus patīriit no šiem 60 - 70 .Un pantus varētu atrast , nu kautvai par auto tehnisko stāvokli id*rast , bieži paši autiņi kāa aizšauti putni šķiibi greizi ar nenostiprinātu(pārkrautu)kravu . Visskaitinošāk tas ir intensivas plūsmas ceļiem (uz Rīgas apvedceļa u t t )

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

es atbalstu kukuļdošanu un sodi ir pokuj

Robezsargs Reģ.: 17.08.2003
0 0 Atbildēt

Par pašu avāriju... varbūt bez sss komentāra iekš tvnet vēl kāds var kaut ko uzrakstīt? Ja jau bija divas joslas ar mašīnām + vesels bars ar ārā vilcējiem no pasāta un no volvo? un skatītāju ar noteikti nebija maz. Par to ir interese nevis kā braukt, lai nebūtu atsaldenis? Nu visi brauc ne jau kā autoskolā mācīja... 150 pilsētā arī ir bieža parādība, nesaku, ka tas ir labi, bet tā nu pie mums ir. Arī pats nebraucu uz 90. Un tad? Vai tad par to ir šeit jālamājas? VW fan, taisi atsevišķu topiku.

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Fans paliec tagad kadas paris stundas pie kompja jo es kapju auto un izeju ielas.Tev tas varetu likties bistami

1 2 3 4 5 6 7 ..11
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti