Avārija svētdien pie Vangažiem

Robezsargs Reģ.: 17.08.2003

It kā jau ir divi teikumi tvnet-ā un lērums ar murgainiem komentāriem, no kuriem var tikai prātu sačakarēt... Varbūt kāds ir redzējis, varbūt ir bildes? Nu tā reāli nevis filozofējot par to kā varētu būt bijis, ja visi ievērotu satiksmes noteikumus...

Kurš vainīgs? Pazīstams cilvēks cietis pat braucis esmu ar to pasātu...

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

newman rakstīja: šeit daži izsaka viedokli, ka ja nemāki braukt tad nelien uz ceļa, bet ja pagriež no otras puses, tad ja nepatīk kā brauc citi, tad nelien uz ceļa. kāpēc man lidotāju-pašnāvnieku dēļ ir jāpārkāpj noteikumi un jāriskē ar savu un citu dzīvībām???

mans viedoklis - ja esi baiss lidotājs - nešķendējies par lēnākajiem, tikai netaisi sūdus citiem - pac vari kauč pankūka sasisties - pārējos liec mierā...

ja bail braukt - tad labak braukt ar autobusu. Ja nu tomēr brauktgriba lielāka par bailēm, tad dari to tā, lai citiem nav no tevis jāraustās un jādomā, ka tev tikt garām vai ko atkal izmetīsi.

Vienmēr būs kāds, kam jāsteidzas, vienmēr būs kāds, kam kāda tehniska vai personiska defekta dēļ jāvelkas - tikai cienīsim sevi un citus lidosim un vilksimies tā, lai viens otram netraucētu...

Bet diemžēl varianti - es nepārkāpju braucot uz 70 pa šoseju, ja pārējie brauc 85-105, un tāpēc principiāli turēšos pie viduslīnijas, vai arī - lai tie pretimbraucēji kaut grāvi brauc, man šitie 15 autiņi ir tieši tagad jāapdzen, vēl ilgi būs mūsu sabiedrībā.

janicc Reģ.: 07.05.2002
0 0 Atbildēt

Ir laikam jānobrauc zināms km skaits, lai pārietu tā bezjēgas skriešanas slimība. Man viņa pārgāja pēc aptuveni 300 000 km. Pēdējo sodu par ātruma pārsniegšanu maksāju laikam gadus četrus atpakaļ, ja ne vēl senāk. Protams - avārijas situācijas izraisa gan tie, kas mēģina braukt ātrāk par plūsmu, gan tie, kas brauc lēnāk par plūsmu. Un ja vien nav kāds nopietns iemesls, vienmēr cenšos braukt plūsmā, kā arī starp sevi un priekšā braucēju atstāt pietiekami vietas, lai starpā jebkuram steidzīgajam būtu vietas. Bet kas gan nosaka plūsmas ātrumu - paši vien nosakam. Tad kālab pa ceļu, kur atļautais ātrums ir tie 90, mēs veidojam plūsmu, kas brauc uz 110? Tad braucam uz 90, netaisam avārijas un vietās, ķur ceļa apstākļi ļauj - prasam paaugstināt atļauto ātrumu. Un ja uz tādas atdalīto joslu šosejas visu vasaras sezonu neviena kraša, tad domāju, ka uz šī fakta bāzes var piespiest satiksmes organizētājus uzlikt attiecīgajā gabalā zīmi 110. Par lēno braukšanu - pagājušā vasarā sanāca nobraukt lielus gabalus, ar vieglo velkot divasu piekabi, uz kuras vēl viena mašīna stāv virsū. Ar piekabi atļautais ir 80, bet tā kā piekabe ar kravu bija smagāka par vilcēju, pamatā braucu uz 70, sūdīgākās vietās pat 60. Pēc tam salīdzināju nobrauktos km ar patērēto laiku - starpība, salīdzinot ar braukšanu plūsmā bez piekabes bija krietni mazāka, kā likās. Par degvielas patēriņu nerunāsim.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

janicc rakstīja: Ir laikam jānobrauc zināms km skaits, bla, bla, bla...

Varētu šim te arīdzan piekrist...

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

newman rakstīja: šeit daži izsaka viedokli, ka ja nemāki braukt tad nelien uz ceļa, bet ja pagriež no otras puses, tad ja nepatīk kā brauc citi, tad nelien uz ceļa. kāpēc man lidotāju-pašnāvnieku dēļ ir jāpārkāpj noteikumi un jāriskē ar savu un citu dzīvībām???

Tev ir JAIEVERO noteikumi, nevis tos japarkapj. Noteikumi liek braukt iespejami tuvu cela labajai malai un pat apstaties un palaist garam transporta lidzeklus, ja ar savu leno gaitu esi aiz sevis savacis vairakas masinas, kas nespej tevi apdzit. Ta ka velcies vesels, bet neaizmirsti, ka ar to ir jadara atbilstosi noteikumiem.

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

newman rakstīja: šeit daži izsaka viedokli, ka ja nemāki braukt tad nelien uz ceļa, bet ja pagriež no otras puses, tad ja nepatīk kā brauc citi, tad nelien uz ceļa. kāpēc man lidotāju-pašnāvnieku dēļ ir jāpārkāpj noteikumi un jāriskē ar savu un citu dzīvībām???

Tev ir JAIEVERO noteikumi, nevis tos japarkapj. Noteikumi liek braukt iespejami tuvu cela labajai malai un pat apstaties un palaist garam transporta lidzeklus, ja ar savu leno gaitu esi aiz sevis savacis vairakas masinas, kas nespej tevi apdzit. Ta ka velcies vesels, bet neaizmirsti, ka ar to ir jadara atbilstosi noteikumiem.

CSN IR ARĪ SKAIDRI UN GAIŠI RAKSTĪTS, KA NEDRĪKST BRAUKT AR PAZEMINĀTU ĀTRUMU, JA TAS TRAUCĒ PLŪSMAI. [slinkums meklēt attiecīgo punktu]

Tā ka vilkties var tikai mežā ( vai pe*ā )

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

Viss ir relatīvs.

Ja es braucu ar atļauto +10 km/h nez kāpēc liekas, ka es uz ceļa sēņoju?

Cik tad ir plūsmas ātrums?

Manuprāt, ja es braucu ar maksimālo atļauto man nav jāsatraucas pār kāda cita komfortu mani apdzīt. Ja ir iespēja, varu palaist garām, piemēram posmā Gaujas tilts-Lilaste virzienā uz Saulkrastiem nobraucot uz asfaltētās nomales, bet man nav pienākums par katru cenu palaist lidotāju garām vai iekļauties lidotāju plūsmā, jo tie būs mani soda punkti un mana nauda, kas būs jāsamaksā par ātruma pārsniegšanu. Naudas sodu nemaksās un manus soda punktus nedzēsīs tie, kuru plūsmā iekļāvos.

Pa šoseju cenšos braukt ar ātrumu 90-100 km/h izmantojot kruīzkontroli. Kam nepatīk, lai apdzen. Ja neprot apdzīt, varbūt nevajag braukt tik ātri....

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Plūsmā braucot (pārkāpjot ātrumu) tač paņem pie dziesmas pirmo. Nav vēl LV izteikta epidēmija CP baros tusēt. Braucot pirmajam nevajag pārkāpt, ja sponsors parādās, drošā distancē turi līdz i no problem

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja: ja sponsors parādās, drošā distancē turi līdz i no problem

Vot šitas gan ir gļēvi - meklēt sponsorus un sēdēt tiem astē!

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

Par plūsmas ātruma relativiāti - vasarā, sausā laikā ir mazāk problēmu ar plūsmas vienotu ātrumu, bet, piemēram, tumsā, miglā, slidenā ceļā utt.vienmēr būs atšķirīgi viedokļi, kas ir drošs ātrums, jo vienmēr būs tādi, kas uzskatīs, ka pa slidenu ceļu jābrauc tik pat ātri kā pa neslidenu, vienmēr būs tādi, kas pa svešu ceļu tumsā brauks ar 70km/h. Un pareizi dara, ja nav pārlicināti, ka ātrāk ir drošs braukšanas ātrums....

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja: Plūsmā braucot (pārkāpjot ātrumu) tač paņem pie dziesmas pirmo. Nav vēl LV izteikta epidēmija CP baros tusēt. Braucot pirmajam nevajag pārkāpt, ja sponsors parādās, drošā distancē turi līdz i no problem

Kas - pašam naudiņas nepietiek ātrumu pārkāpt?

Tu šnabi arī vienmēr uz citu rēķina dzer?

P.S.

Visvairāk mani besī tie diegabikses, kas, lai viņus nepaņem pie dziesmas, burtiski uzsēžas uz bampera... Priekš tādiem čempioninem man nav žēl vēlākā vakara stundā arī aizmugurējos migliniekus ieslēgt, kā arī pārbaudīt viņu reakciju un bremzes...

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

nafigators rakstīja: ja sponsors parādās, drošā distancē turi līdz i no problem

Vot šitas gan ir gļēvi - meklēt sponsorus un sēdēt tiem astē!

Nevis gļēvi, bet gudri (soda punktu nav un nauda cūciņā )

Un nevis sēdēt astē, bet TURĒTIES DISTANCĒ!!!!

Bet ko nu ar tevi par tādām lietām runāt, tev tak ar savu merivu uz štrāses pie 70km/h ir gana labi. Stūres satvēriens tev noteikti zvērā un logs vienmēr aizsvīdis

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja:

Kas - pašam naudiņas nepietiek ātrumu pārkāpt?

Tu šnabi arī vienmēr uz citu rēķina dzer?

P.S.

Visvairāk mani besī tie diegabikses, kas, lai viņus nepaņem pie dziesmas, burtiski uzsēžas uz bampera... Priekš tādiem čempioninem man nav žēl vēlākā vakara stundā arī aizmugurējos migliniekus ieslēgt, kā arī pārbaudīt viņu reakciju un bremzes...

Tieši tā - lai arī man neviens aizmugurē tāda iemesla dēļ neuzsēžas, tomēr novēroju, ka citiem ātrākiem braucējiem uzsēžas gan. Vistrakākais ir tad, kad pirmais (,,sponsors,,) veic priekš sevis vēl drošu apdzīšanas manevru un sekotājs - gļēvulis izmisīgi cenšas turēt līdzi, arī apdzen, taču priekš viņa tas apdzīšanas manevrs vairs nav drošs.

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja:

nafigators rakstīja: Plūsmā braucot (pārkāpjot ātrumu) tač paņem pie dziesmas pirmo. Nav vēl LV izteikta epidēmija CP baros tusēt. Braucot pirmajam nevajag pārkāpt, ja sponsors parādās, drošā distancē turi līdz i no problem

Kas - pašam naudiņas nepietiek ātrumu pārkāpt?

Tu šnabi arī vienmēr uz citu rēķina dzer?

Šņabi nedzeru un kapēc maksāt tur, kur var nemaksāt, a? Aļo!

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja:

Palaidniex rakstīja:

nafigators rakstīja: Plūsmā braucot (pārkāpjot ātrumu) tač paņem pie dziesmas pirmo. Nav vēl LV izteikta epidēmija CP baros tusēt. Braucot pirmajam nevajag pārkāpt, ja sponsors parādās, drošā distancē turi līdz i no problem

Kas - pašam naudiņas nepietiek ātrumu pārkāpt?

Tu šnabi arī vienmēr uz citu rēķina dzer?

Šņabi nedzeru un kapēc maksāt tur, kur var nemaksāt, a? Aļo!

Vēl pasaki ka meitas nemīlē un ar savu radiovadāmo mašīnīti ātrāk par 42 km/h arī pabraukt nevari...

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja: ...kur var nemaksāt, a? Aļo!

P.S.

Skaties ka kādreiz nenākas kļūt par vainīgu distances neievērošanā un visu krājkasīti neiztērēt savas radiovadāmās masīnas nokrašotā purna remontam...

Un vēl - Igaunijā ņem pie dziesmas otro braucēju, vajadzētu arī šeit tādu praksi CP ieteikt - ņemt pie dziesmas diegabikses...

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Vēl pasaki ka meitas nemīlē un ar savu radiovadāmo mašīnīti ātrāk par 42 km/h arī pabraukt nevari...

Jā jā mīlēju un vēl piedevām braucot (sponsoriem bamperus ostot) ar savu 5metrīgo radiodžipiņu pie (2)42km/h

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

aste sedetajiem ietaupita naudina aiziet sadauzitajos lukturos un nomatetaja stikla.Ta ka uz prieksu misli

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: aste sedetajiem ietaupita naudina aiziet sadauzitajos lukturos un nomatetaja stikla.Ta ka uz prieksu misli

Vairākkārtīgi pierādījies, ka latvietim nekad nav gana labi un galvenais ir kārtīgi padirst

1. Nepārkāp ātrumu - losis

2. Pārkāp - losis

3. Neiekļaujies plūsmā - losis

4. Iekļaujies plūsmā ( tb astē sēdi, kaut arī te ne runa par astē sēdēšanu, bet par DROŠU distanci ) -losis

Galu galā vēl nonākam pie slēdziena:

1. Visi latvieši vai ir loši

2. Visi latvieši ir dirsēji

Āmen!

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

cerams ka tu ari esi latvietis

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja:

batka rakstīja: aste sedetajiem ietaupita naudina aiziet sadauzitajos lukturos un nomatetaja stikla.Ta ka uz prieksu misli

Vairākkārtīgi pierādījies, ka latvietim nekad nav gana labi un galvenais ir kārtīgi padirst

1. Nepārkāp ātrumu - losis

2. Pārkāp - losis

3. Neiekļaujies plūsmā - losis

4. Iekļaujies plūsmā ( tb astē sēdi, kaut arī te ne runa par astē sēdēšanu, bet par DROŠU distanci ) -losis

Galu galā vēl nonākam pie slēdziena:

1. Visi latvieši vai ir loši

2. Visi latvieši ir dirsēji

Āmen!

Nav daudzu, kas nepārkāpj vispār.

Bet sēdēt astē pārkāpējam ir tikai un vienīgi gļēvu puņķēdāju nodarbe. Esi vīrs vai neesi. Par saviem darbiem atbildēt vari?

Ja mani paņem par ātrumu, tad paņem. Tirst par to cik tas bij godīgi utt., mēģināt apstrīdēt... Priekš kam. Pārkāpi - nomaksā sodu. Par skaistām acīm jau sodus nedod.

A čurāt papmeros no laimes sēžot kādam bamperī - tikai pienapuikas māk.

Gribi braukt astē - ieturi pieklājīgu distanci, lai bremzējot nav jādomā par to - vai savāksies astē sēdētājs vai nē...

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Iedomājies, esmu ar!

Es arī runāju par DROŠU distanci, lai nekristu uz nerviem ne priekšā braucošam, ne apdraudētu sevi, ja nu šis izdomā pa mēmo uzspiest.

Ja runa būtu tikai par naudu, varētu arī kā pirmais skriet, bet par cik tas arī ir sodu punktu pakalpojums, nākas piedomāt. Un tā "skriešana" man, starpcitu, līdz 120-130 ito, kad steidzos, jo līķus un vrakus ceļa malās gana atskatijies esmu... Nav tā vērts kā saka... Mājās tomēr gaida

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Nu mīzala, kas mīzala!

A tam pirmajam par punktiem nav jādomā?

Pirmajam tikai naudassods, vai?

Esi vīrs vai neesi?

Moš jāievieš sistēma - pirmajam naudassods, otrajam tikai punkti...

Ko tad darīsi? Pac par sponsou pēkšņi visiem uzmetīsies, koa?

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

normala atbilde,bet man nepatik ja mani izmanto ka sponsoru,

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja: Nu mīzala, kas mīzala!

A tam pirmajam par punktiem nav jādomā?

Pirmajam tikai naudassods, vai?

Esi vīrs vai neesi?

Moš jāievieš sistēma - pirmajam naudassods, otrajam tikai punkti...

Ko tad darīsi? Pac par sponsou pēkšņi visiem uzmetīsies, koa?

Kārtējais dirsējs mļin, ieviesējs, tā jau visi vienmēr runā vajag vajag vajag, bet kā nav tā nav un neviens neko ne dara, ne mēģina ieviest. Tas tā

Ja skrien, tad rēķinies ar potenciālajiem sodiem un punktiem.

Ja es pa to pašu pleskaveni pukšķinu ar 100 km/h un kāds man paskrien garām uz 110-120, kapēc es nevaru "iesēsties" pakaļā ~400 metru distancē. Traucēju vai viņam? protams, ka ne. ja pēkšņi bremzē, skaidrs - pogaini noteikti priekšā. a tos, kas uz 150km/h brauc vai pat tiem pašiem 110-120 kkur rajonos uz mazajiem ceļiem, vispār neņemu pierē un lai skrien. tāpat agri vai vēlu ieskries ( tikai ceru, ka līdzi kādu nevainīgo nepaņems)...

subaru Reģ.: 23.08.2002
0 0 Atbildēt

Nu es esmu kaut kur kaadus 150 000 km nobraukājis

Kaut kāda nestabilā nēsāšanas pa šosejām bik pierina pirms mēneša - vnk ieliku kruīzkontroli autiņam - degvielas patēriņš arī labāks palicis

Par sēņu lamāšanu - uzskatu, ka JĀLAMĀ ir sēnes , kas velkās ZEM atļautā ātruma. (Nu protams, ka jāskatās objektīvi - sniegputenis, migla utt - tad jau nelamās - tad pats brauks tā kā to atļauj redzamība )

A lai nebūtu naturāli kādam uz bumpera jāsēž - tam ir domātas speciālas ierīces

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti