Avārija svētdien pie Vangažiem

Robezsargs Reģ.: 17.08.2003

It kā jau ir divi teikumi tvnet-ā un lērums ar murgainiem komentāriem, no kuriem var tikai prātu sačakarēt... Varbūt kāds ir redzējis, varbūt ir bildes? Nu tā reāli nevis filozofējot par to kā varētu būt bijis, ja visi ievērotu satiksmes noteikumus...

Kurš vainīgs? Pazīstams cilvēks cietis pat braucis esmu ar to pasātu...

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 ..11
Ims Reģ.: 16.03.2004
0 0 Atbildēt

vispār cienījamie šoseju ērgļi, kam laikam tomēr ar loģiku pašvaki, gan varētu atzīmēt, ka šajā konkrētajā gadījumā "vainīgs" bija nevis daudzkārt piesauktais "lēnais braucējs" ,bet gan pavisam "apstājies braucējs", tas taču ir vēl lielāks grēks, stāties nedrīkst ne traks, tur menti vai ne, jo tad var uzlikties virsū kāds zemu lidojošais, kurš, acīmredzot "prot braukt" un iespējams, beidzis "drošas braukšanas skolu"

newman Reģ.: 29.01.2007
0 0 Atbildēt

nesaprotu kur ir problēma? ir TĀDI, kas lido un domā, ka ir no F1 tādējādi dzenot kapā citus un ir tādi, kuri brauc uz 90+- 10km/h. kāda jēga te strīdēties un pierādīt savu taisnību?

subaru Reģ.: 23.08.2002
0 0 Atbildēt

farruhs rakstīja:

Man gan patik vilkties uz 90... ieslēdzu kruizu un braucu... ēdu pirāgus,dzeru limonādi,fanoju par mūziku,uzpipēju,tad atkal kādu pirāgu ieriju... a nah man lidot? Es taču nebraucu sacensibās... vot man tā patik un viss...Un ej tu drist!

Visās situācijās,kad apdzenot man sirds uzmet kūleni,esmu vien pats bijis vinigs... Zinu,ka 10 vieglos dzit nav isti pratigi,bet citreiz gribās... 150-180? Nu un? Neredzu problēmu. Tādu ātrumu attistu,kad esmu par 90% pārliecināts... ja neesmu,tad nedzenu...

Parasti kruizēju ar 110-120 ,bet vakar gribējās uz 90 pavilkties.Tas taču nav aizliegts!? Un ja tev sēžot astē tādam kā man,urins kāpj smadzenēs un krāniņš paliek par isu,aizej pie ārsta!

1kārt - pie stūres ir jāstūrē (jāvēro ceļš, jāreaģē uz situācijām) - karoč - jābūt modram

2kārt - es ar vakaros mājābraucot (kad nekur nav ne jāsteidzas ne kā savādāk) kruīzēju (100 - 110)

3kaart - ja patīk pavilkties uz 90 - 100, tad aizbrauc pavilkties pa Bauskas šoseju starp Ķekavu un Rīgu (virzienā uz Rīgu) ... nu kaut vai 6dienā pa dienas vidu. Varbūt būsi pārsteigts ka un KĀ traucē tie, kas pa to šoseju mierīgi bez iemesla pavelkas uz 70 - 80 km/h. Ja satiksme ir pietiekami intensīva, tad aiz tā pavilcēja sakrājas rinda. Un apdzīt to pavilcēju ar īsti nevar - ceļš līkumains, pretīm nāk mašīnas ... tur arī tev urīns sāks kāpt galvā

Tā ka bez iemesla braukt lēnāk nav labi !!!

Ja iemesls ir bailes no ātruma, tad lai brauc ar autobusu !!!

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

tas bij vienkarsi pilnigs idiots.Nekad neesmu tik debilus manevrus veicis

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

viagris rakstīja:

P.S. Es kā retais pārstāvis ar augstāko izglītību statistikā, varu teikt, ka LV statistika ir h... Viņu pasniedz, kā vajag. Kaut kā neredzēju pie tās statistikas ne bildes, kurā vietā mēraparāts ielikts (izskatās, ka pie zīmes ceļa remonts 30km/h)...

Man arī ir augstākā izglītība statistikā, un es ,,Latvijas valsts ceļu,, mērījumiem ticu. Ja pabrauc pa šosejām un padomā līdzi, tad izskatās, ka dzīvē tā arī notiek, kā parādīts ,,Latvijas valsts ceļu,, tabulās.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: vot es atbalstu kukulus lai tiek puisiem man nav zel.Ta sanak letak plus soda punkti nenak klat

Tādā gadījumā Tu esi kriminālnoziedznieks!

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Jaspej ir ieklauties kopeja plusma un ja to nevar tad nelist pie stures

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

subaru rakstīja:

farruhs rakstīja:

Man gan patik vilkties uz 90... ieslēdzu kruizu un braucu... ēdu pirāgus,dzeru limonādi,fanoju par mūziku,uzpipēju,tad atkal kādu pirāgu ieriju... a nah man lidot? Es taču nebraucu sacensibās... vot man tā patik un viss...Un ej tu drist!

Visās situācijās,kad apdzenot man sirds uzmet kūleni,esmu vien pats bijis vinigs... Zinu,ka 10 vieglos dzit nav isti pratigi,bet citreiz gribās... 150-180? Nu un? Neredzu problēmu. Tādu ātrumu attistu,kad esmu par 90% pārliecināts... ja neesmu,tad nedzenu...

Parasti kruizēju ar 110-120 ,bet vakar gribējās uz 90 pavilkties.Tas taču nav aizliegts!? Un ja tev sēžot astē tādam kā man,urins kāpj smadzenēs un krāniņš paliek par isu,aizej pie ārsta!

1kārt - pie stūres ir jāstūrē (jāvēro ceļš, jāreaģē uz situācijām) - karoč - jābūt modram

2kārt - es ar vakaros mājābraucot (kad nekur nav ne jāsteidzas ne kā savādāk) kruīzēju (100 - 110)

3kaart - ja patīk pavilkties uz 90 - 100, tad aizbrauc pavilkties pa Bauskas šoseju starp Ķekavu un Rīgu (virzienā uz Rīgu) ... nu kaut vai 6dienā pa dienas vidu. Varbūt būsi pārsteigts ka un KĀ traucē tie, kas pa to šoseju mierīgi bez iemesla pavelkas uz 70 - 80 km/h. Ja satiksme ir pietiekami intensīva, tad aiz tā pavilcēja sakrājas rinda. Un apdzīt to pavilcēju ar īsti nevar - ceļš līkumains, pretīm nāk mašīnas ... tur arī tev urīns sāks kāpt galvā

Tā ka bez iemesla braukt lēnāk nav labi !!!

Ja iemesls ir bailes no ātruma, tad lai brauc ar autobusu !!!

Tātad izkristalizējas galvenais jautājums... Vai ātrums 90km/h skaitās sēņošana?

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Ims rakstīja: vispār cienījamie šoseju ērgļi, kam laikam tomēr ar loģiku pašvaki, gan varētu atzīmēt, ka šajā konkrētajā gadījumā "vainīgs" bija nevis daudzkārt piesauktais "lēnais braucējs" ,bet gan pavisam "apstājies braucējs", tas taču ir vēl lielāks grēks, stāties nedrīkst ne traks, tur menti vai ne, jo tad var uzlikties virsū kāds zemu lidojošais, kurš, acīmredzot "prot braukt" un iespējams, beidzis "drošas braukšanas skolu"

Iesaki neapstāties (likt mīksto mentiem), ja viņi štopē vietā, kur apstāties aizliegts?!?! Vainīgs "apstājies vadītājs" (mentu apstādināts)?!?! Vai arī tomēr tas īblis, kas brauca ~+60km/h un vēl piedevām pa ne-braukšanai paredzēto joslu?!?! Tu kauko sajaucis/pārteicies?! Vai arī belomorā tev kāds fofu iesmērējis???

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

nu un ka esmu kriminal noziedznieks.Fans un tu nekad muža noteikti neesi neko parkapis ne.Neticu tadu cilveku vienkarsi nav

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: Jaspej ir ieklauties kopeja plusma un ja to nevar tad nelist pie stures

Bet nevar jau tā īsti pateikt, kurš ātruma diapazons īsti ir tā ,,plūsma,, . Ja paskatās ,,Latvijas valsts ceļu,, statistiku, tad krietna daļa brauc 80-90 km/h, tāpat krietna daļa - 90-100 km/h, tāpat krietna daļa 100-110 km/h. Pie kuras grupas būtu pareizi pieslieties?

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

batka rakstīja: Jaspej ir ieklauties kopeja plusma un ja to nevar tad nelist pie stures

Bet nevar jau tā īsti pateikt, kurš ātruma diapazons īsti ir tā ,,plūsma,, . Ja paskatās ,,Latvijas valsts ceļu,, statistiku, tad krietna daļa brauc 80-90 km/h, tāpat krietna daļa - 90-100 km/h, tāpat krietna daļa 100-110 km/h. Pie kuras grupas būtu pareizi pieslieties?

Kļūda - latvijas valsts ceļi neizdala 80-90 tiam ir 70-90, tad 90-100, 100-110, un tikai virs 130 sāk dalīt atkal pa 20 km/h

būtu jauki iegūt to infu par to, cik brauc 70-80 un cik brauc 80-90...

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Tātad izkristalizējas galvenais jautājums... Vai ātrums 90km/h skaitās sēņošana?

Statistika:

70km/h - SĒNES

80km/h - MĪKSTIE

90km/h - SAUSIŅI

100km/h - SPIDOMETRA VĒROTĀJI

110km/h - MAZIE KUKUĻDEVĒJI

140km/h - NE ŠIE, NE TIE

200km/h - PILOTI

250km/h - LIDOTĀJI IZMĒĢINĀTĀJI

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja:

VWfans rakstīja:

batka rakstīja: Jaspej ir ieklauties kopeja plusma un ja to nevar tad nelist pie stures

Bet nevar jau tā īsti pateikt, kurš ātruma diapazons īsti ir tā ,,plūsma,, . Ja paskatās ,,Latvijas valsts ceļu,, statistiku, tad krietna daļa brauc 80-90 km/h, tāpat krietna daļa - 90-100 km/h, tāpat krietna daļa 100-110 km/h. Pie kuras grupas būtu pareizi pieslieties?

Kļūda - latvijas valsts ceļi neizdala 80-90 tiam ir 70-90, tad 90-100, 100-110, un tikai virs 130 sāk dalīt atkal pa 20 km/h

būtu jauki iegūt to infu par to, cik brauc 70-80 un cik brauc 80-90...

Nu ja dzīvē pavēro, tad 80-90 braucēju ir daudz vairāk nekā 70-80 braucēju. Fūres praktiski visas iet kruīzā ar 85 km/h.

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

pabrauc 5dienas vakaros pa pleskaveni tad redzesi ka visi mauc ap 110-120 ja nevari ieklauties plusma tad neradies uz cela.Ta ir plusma kurai tev ir japielagojas

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

Palaidniex rakstīja:

VWfans rakstīja:

batka rakstīja: Jaspej ir ieklauties kopeja plusma un ja to nevar tad nelist pie stures

Bet nevar jau tā īsti pateikt, kurš ātruma diapazons īsti ir tā ,,plūsma,, . Ja paskatās ,,Latvijas valsts ceļu,, statistiku, tad krietna daļa brauc 80-90 km/h, tāpat krietna daļa - 90-100 km/h, tāpat krietna daļa 100-110 km/h. Pie kuras grupas būtu pareizi pieslieties?

Kļūda - latvijas valsts ceļi neizdala 80-90 tiam ir 70-90, tad 90-100, 100-110, un tikai virs 130 sāk dalīt atkal pa 20 km/h

būtu jauki iegūt to infu par to, cik brauc 70-80 un cik brauc 80-90...

Nu ja dzīvē pavēro, tad 80-90 braucēju ir daudz vairāk nekā 70-80 braucēju. Fūres praktiski visas iet kruīzā ar 85 km/h.

Fūri būtu viegli kruizēt ar 120 un likumos pat neatmesties... lai takš viņi brauc ar saviem 85-90 man personigi po... ja man vajag tad es apdzenu,ja nevajag sežu astē...

Čikstulji...

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

Palaidniex rakstīja:

VWfans rakstīja:

batka rakstīja: Jaspej ir ieklauties kopeja plusma un ja to nevar tad nelist pie stures

Bet nevar jau tā īsti pateikt, kurš ātruma diapazons īsti ir tā ,,plūsma,, . Ja paskatās ,,Latvijas valsts ceļu,, statistiku, tad krietna daļa brauc 80-90 km/h, tāpat krietna daļa - 90-100 km/h, tāpat krietna daļa 100-110 km/h. Pie kuras grupas būtu pareizi pieslieties?

Kļūda - latvijas valsts ceļi neizdala 80-90 tiam ir 70-90, tad 90-100, 100-110, un tikai virs 130 sāk dalīt atkal pa 20 km/h

būtu jauki iegūt to infu par to, cik brauc 70-80 un cik brauc 80-90...

Nu ja dzīvē pavēro, tad 80-90 braucēju ir daudz vairāk nekā 70-80 braucēju. Fūres praktiski visas iet kruīzā ar 85 km/h.

Tu to secinājumu izdarīji uz aci nosakot pārējo satiksmes dalībnieku ātrumu pēc sava "pareizā" spidometra?

Atceries - visiem auto spidometri melo. Izņemot tos, kam tie ir tikkokā nokalibrēti un riepas nav padilušas, kā arī ja to mēra ar augstas precizitātes gps iekārtām...

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

farruhs rakstīja:

VWfans rakstīja:

Palaidniex rakstīja:

VWfans rakstīja:

batka rakstīja: Jaspej ir ieklauties kopeja plusma un ja to nevar tad nelist pie stures

Bet nevar jau tā īsti pateikt, kurš ātruma diapazons īsti ir tā ,,plūsma,, . Ja paskatās ,,Latvijas valsts ceļu,, statistiku, tad krietna daļa brauc 80-90 km/h, tāpat krietna daļa - 90-100 km/h, tāpat krietna daļa 100-110 km/h. Pie kuras grupas būtu pareizi pieslieties?

Kļūda - latvijas valsts ceļi neizdala 80-90 tiam ir 70-90, tad 90-100, 100-110, un tikai virs 130 sāk dalīt atkal pa 20 km/h

būtu jauki iegūt to infu par to, cik brauc 70-80 un cik brauc 80-90...

Nu ja dzīvē pavēro, tad 80-90 braucēju ir daudz vairāk nekā 70-80 braucēju. Fūres praktiski visas iet kruīzā ar 85 km/h.

Fūri būtu viegli kruizēt ar 120 un likumos pat neatmesties... lai takš viņi brauc ar saviem 85-90 man personigi po... ja man vajag tad es apdzenu,ja nevajag sežu astē...

Čikstulji...

furem ir ierobazhotaji un nekada kruizeshna uz 120 tur nemaz nav iespejama

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja:

furem ir ierobazhotaji un nekada kruizeshna uz 120 tur nemaz nav iespejama

Tos ierobežotājus apiet. Vecākām mašīnām vienkāršāk, jaunākām sarežģīāk, pat tā, ka uz tabletes raksta 90 km/h un ne kapeiku vairāk.

Bet īstenībā - prasme iekļauties plūsmā, vai arī ja ir pamatots iemesls braukt lēnāk par plūsmu, bet reizē mākot to izdarīt tā, lai tas pēc iespējas mazāk traucētu plūsmu - šai sabiedrībai būs vēl ilgi jāmācās...

deguns Reģ.: 28.01.2007
0 0 Atbildēt

nu ko jūs te ņematies... tak sen ir skaidrs, ka tie, kas lido- krāns spiež gāzes pedāli.

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

a tev deguns laikam krana vietaa?Kapec ne ja oža sagada baudu

deguns Reģ.: 28.01.2007
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: a tev deguns laikam krana vietaa?Kapec ne ja oža sagada baudu

nu neraud puikiņ. aizej pie mammas, varbūt iedos pasūkāt pupu.

newman Reģ.: 29.01.2007
0 0 Atbildēt

šeit daži izsaka viedokli, ka ja nemāki braukt tad nelien uz ceļa, bet ja pagriež no otras puses, tad ja nepatīk kā brauc citi, tad nelien uz ceļa. kāpēc man lidotāju-pašnāvnieku dēļ ir jāpārkāpj noteikumi un jāriskē ar savu un citu dzīvībām???

Reģ.: 20.04.2024
0 0 Atbildēt

deguns rakstīja:

batka rakstīja: a tev deguns laikam krana vietaa?Kapec ne ja oža sagada baudu

nu neraud puikiņ. aizej pie mammas, varbūt iedos pasūkāt pupu.

Tevi,izskatās, tikko kā no tā atrāvuši.

Reģ.: 20.04.2024
0 0 Atbildēt

newman rakstīja: šeit daži izsaka viedokli, ka ja nemāki braukt tad nelien uz ceļa, bet ja pagriež no otras puses, tad ja nepatīk kā brauc citi, tad nelien uz ceļa. kāpēc man lidotāju-pašnāvnieku dēļ ir jāpārkāpj noteikumi un jāriskē ar savu un citu dzīvībām???

Tāpēc,ka viena suga pie stūres skaita tauriņus,onanē, urbina degunu un kasa sievai ceļus. Tādus vajag stumt grāvī bez liekas domāšanas.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 ..11
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti