Visatļautība

VWfans Reģ.: 21.02.2004

Uz šosejām valda visatļautība. Vakar ap plkst.17 braucu pa Ventspils šoseju uz Rīgas pusi, sākot no Talsu pagrieziena stipri palielinājās satiksmes intensitāte. Kā vēlāk sapratu, tas bija dulno rallija apmeklētāju dēļ - uz Rīgas pusi praktiski mašīnas gāja vienā kolonnā. Lielais vairums (ap 80% vadītāju) turēja ap 95 km/h (protams, arī tas ir pārkāpums, tomēr tas ir neliels) tomēr no Talsu pagrieziena līdz Tukuma pagriezienam pusstundas laikā atradās vairāk kā desmit kretīnu un deģenerātu, kuri plūsmu, kas jau gāja uz 95 km/h, ņēmās apdzīt. Piemēram, tādi kretīni brauca ar jauno Toyota-Landcruiser, iepriekšējās paaudzes Honda-CR-V, 90.gadu beigu Audi-A4, ceturto Golfu, Audi-100 cigāru, iepriekšējās paaudzes Mercedes S klasi, Subaru-Impreza, trešo Golfu, BMW 3.sēriju.

Un lai tie skrējēji tagad nepārmet, ka vainīgi ,,sēnes,, , kas lēni brauc un viņiem traucē. Braucot ar 95 km/h, vakar nepanācu nevienu lēnāk braucošu. Manā skatījumā tā šķendēšanās par ,,sēnēm,, ir stipri pārspīlēta.

 
1.. 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ..43
vilhelms_tills Reģ.: 21.05.2007
0 0 Atbildēt

modena rakstīja:

vilhelms_tills rakstīja:

batka rakstīja: Var jau visu laiku minet ja nu notiek tas un tas,bet ja nu nenotiek...

Man domāt, ka racionāli domājošs cilvēks nenodarbojas ar "visu laiku minēt". Pietiek vienu reizi saprast to, ka pie 90km/h bremzēšanas ceļš ir krietni īsāks un sekundē nobrauktais attālums mazāks, nekā pie 100km/h.

Pēc tam vienkārši ievēro atļauto braukšanas ātrumu un domā par citām, konstruktīvākām lietām.

Vot par bremzēšanas ceļu davai bez bla bla bla... jebkurai vecai grabažai bremzēšanas ceļs no 80km/h būs garāks nekā normalai automašīnai ar ABS no 100km/h un atsevišķiem eksemplāriem pat no 120km/h... es jau nerunāju ka riepam atkaribā no ražôtāja starpība var būt 6 metri... a-r.ru/...

Jebkurai automašīnai bremzēšanas ceļš būs īsāks pie mazāka ātruma. Un ja "normalai automašinai" bremzēšanas ceļš ir īsāks nekā "vecai grabažai", tad tai ir lielākas iespējas izvairīties no negadījuma pie vienāda (atļautā) ātruma.

Racionāli domājošs cilvēks brauc ar atļauto ātrumu, nevis tērē laiku kalkulējot bremzēšanas ceļa saīsinājumu dažādām automašīnām atkarībā no to modeļa, kā arī ņemot vērā superprecīzo starpību starp riepu modeļiem, kas sasniedz PAT 6 m, un, PROTAMS, nemainās atkarībā no riepas ekspluatācijas ilguma un ceļa apstākļiem.

Nepārprotiet, kalkulēšana ir labs hobijs, ne sliktāks par koka karošu drāšanu piemēram. Bet ar hobiju jānodarbojas tad, kad tas reāli neapdraud citu ceļu satiksmes dalībnieku veselību un dzīvību.

rt Reģ.: 23.08.2004
0 0 Atbildēt

jāpiekrīt uupim

nu netraucē tie lēnāk braucošie, jo lēnāk viņi brauc, jo vieglāk apdzīt. kādam daunim jābūt, lai nespētu novērtēt priekšā braucošā tr.līdzekļa ātrumu un attiecīgi rīkoties?! kā var nesaprast, ka ir arī citi braucēji, nu vienkārši viņi ir, traktori, bramzes, utt...

bet nu tie ānusi, kas brauc viens otra atgāzes ostīdami neievērojot distanci gan ir jāsoda.

modena rakstīja:

netaisos ļaut sevi aqpdzīt kaut kādam lo*am, kurš nespēj mani normāli apdzīt - vienīgi ka pēc apdzīšanas likt pa mēmajiem lai iesprauktos tajos metros kas man priekšā! Ja cilvēks normāli apdzen - tad var arī normāli palaist.... bet ja nevajadzīgi riskē ar citu cilvēku dzīvibu - nespējot pagaidīt pāris minūtes, kamēr radisies normāla iespēja - tad labāk lai pasēž astē... jo ja tas lohs pārcentīsies ar bremzēšanu - tad vainīgs būs tas kurš bija no aizmugures... ta ka labāk lai lo*i sēž paši aizmugurē...

taisnā piere- ja tu atstātu normālu distanci, tad tev nebūtu jāiespringst un jābramzē utt... parasti joslā ielien atpakaļ pēc iespējas tuvāk priekšā braucošajam. man nekad nav gadijies, ka kāds apdzinējs gribētu mani nokantēt. nekad nav nācies bremzēt apdzinēja dēļ. ja kāds apdzen tevi, tad pie pirmās iespējas viņš apdzīs arī nākamo un nākamo, un aizbrauks. kādas problēmas?!

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Šajā visā jezgā es skaidri saskatu autora problēmu. Topika autora. Viņa Opel Meriva ar 1.3 dīzeļdzinēju līdz 100km/h ieskrienas k-kādās 18 sekundēs.

Dievsvienzin cik laika tam grabulim ir vajadzīgs, lai sasniegtu 140.

Lai apdzītu uz 90 braucošu fūri ir nepieciešmi vairāki tukši kilometri ceļa un pamatīga ieskriešanās (te pat kaut kur bija pasens vwfana citāts par šādu pārdzīvojumu).

Tātad - ir skaidri saprotama autora neizpratne, rūgtums un es nebīšos šā vārda - skaudība uz spēkratu īpašniekiem, kas kārotos mazliet grēcīgos 95 km/h sasniedz 8 - 7 - 6 - vai 5 sekundēs.

Tā lūk

Un tas viss sublimējas kā perversa tieksme piedalīties paša organizētos vienpersoniskos eko-rallijos.

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

citēju vēlreiz - manuprāt - 2006. gada labāko postu

VWfans rakstīja: Esmu ar savu Merivu 1,3 CDTI nobraucis 1600 km. Sestdien biju Lietuvā, un braucot atpakaļ posmā Šauļi - Joniškis, panācu kādu uz 70 km/h braucošu auto. Izlēmu apdzīt. Tā kā manai mašīnai tikai 75 zirgspēki, manevru laicīgi ieplānoju un pirms apdzīšanas nepielīdu tuvu aizmugurē apdzenamajam, bet paliku 30-40 metrus nopakaļus. Sāku laicīgi ieskrieties, bet no piektā ātruma ceturtajā nepārliku, jo pretī tālu bija brīvs ceļš. Un liels bija mans izbrīns, kad apdzīšanas beigās konstatēju, ka 1,3 CDTI motoriņš ir žiperīgi iešūpojis mašīnu līdz cienījamiem 105 km/h.

Hesus Reģ.: 13.02.2002
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Uz šosejām valda visatļautība. Vakar ap plkst.17 braucu pa Ventspils šoseju uz Rīgas pusi, sākot no Talsu pagrieziena stipri palielinājās satiksmes intensitāte. Kā vēlāk sapratu, tas bija dulno rallija apmeklētāju dēļ - uz Rīgas pusi praktiski mašīnas gāja vienā kolonnā. Lielais vairums (ap 80% vadītāju) turēja ap 95 km/h (protams, arī tas ir pārkāpums, tomēr tas ir neliels) tomēr no Talsu pagrieziena līdz Tukuma pagriezienam pusstundas laikā atradās vairāk kā desmit kretīnu un deģenerātu, kuri plūsmu, kas jau gāja uz 95 km/h, ņēmās apdzīt. Piemēram, tādi kretīni brauca ar jauno Toyota-Landcruiser, iepriekšējās paaudzes Honda-CR-V, 90.gadu beigu Audi-A4, ceturto Golfu, Audi-100 cigāru, iepriekšējās paaudzes Mercedes S klasi, Subaru-Impreza, trešo Golfu, BMW 3.sēriju.

Un lai tie skrējēji tagad nepārmet, ka vainīgi ,,sēnes,, , kas lēni brauc un viņiem traucē. Braucot ar 95 km/h, vakar nepanācu nevienu lēnāk braucošu. Manā skatījumā tā šķendēšanās par ,,sēnēm,, ir stipri pārspīlēta.

A tev ānīti grauž, ka ar savu Merivu vari tikai stāvošos apdzīt?

Hesus Reģ.: 13.02.2002
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

Es jau vairākkārt esmu teicis, ka vairs nebraucu ar 75-80 km/h intensīvas satiksmes apstākļos. Tā es darīju pirms 5-10 gadiem, bet tagad [bold]velku[/bold] citiem līdzi ar 95 km/h.

Ai ku labs!

You made my day!

vilhelms_tills Reģ.: 21.05.2007
0 0 Atbildēt

Master_D rakstīja: Šajā visā jezgā es skaidri saskatu blā blā blā

Tas tagad skaitās "stilīgi" - vispirms izteikties par galīgo netēmu, pēc tam atstāt lielu tukšu laukumu un beigās salikt četrus pokemoniskus smaidiņus?

vilhelms_tills Reģ.: 21.05.2007
0 0 Atbildēt

Hesus rakstīja: A tev ānīti grauž, ka ar savu Merivu vari tikai stāvošos apdzīt?

Visi runā par ko runādami, bet utainais par pirti

Šis galu galā ir auto, nevis proktoloģijas forums.

mx_black Reģ.: 19.05.2004
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja: Auto BMW X5.

Es nezinu cik stulbam ir jābūt lai par traucēkli kļūtu traktors ar mēslu piekabi rudens laikā?

tu laikam paaraak maz braukaa un neesi redzeejis tos crashus, kad shitaadi traktori uz 20 ar meeslu piekabeem rada avaarijas situaacijas. kvai uz tiem pashiem 90 braucot, piemeeram, uzbraucot kalna galaa un peekshnji tev priekshaa ir shitaads aparaats, apdziit tu nevari, jo pretii naak, pameegini nobremzeet, pie tam rudenii. aj, te neredzu jeegu skaidrot elementaaras lietas, jo ieprieksheejie posti ir pieraadiijushi tavu attieksmi. paskaidro, kaapeec leengaitas tehnikai ir jaaiesleedz briidinajuma signaali?

mx_black Reģ.: 19.05.2004
0 0 Atbildēt

un vispaar iesaku panjemt rokaas CSN graamatinju vismaz vienreiz:

Vadītājam aizliegts:

74.3. traucēt ceļu satiksmi, bez vajadzības braucot ar pārāk mazu ātrumu;

eksperts bl..

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

vilhelms_tills rakstīja:

MŠajā visā jezgā es skaidri saskatu autora problēmu. Topika autora. Viņa Opel Meriva ar 1.3 dīzeļdzinēju līdz 100km/h ieskrienas k-kādās 18 sekundēs.

Dievsvienzin cik laika tam grabulim ir vajadzīgs, lai sasniegtu 140.

Lai apdzītu uz 90 braucošu fūri ir nepieciešmi vairāki tukši kilometri ceļa un pamatīga ieskriešanās (te pat kaut kur bija pasens vwfana citāts par šādu pārdzīvojumu).

Tātad - ir skaidri saprotama autora neizpratne, rūgtums un es nebīšos šā vārda - skaudība uz spēkratu īpašniekiem, kas kārotos mazliet grēcīgos 95 km/h sasniedz 8 - 7 - 6 - vai 5 sekundēs.

Tā lūk

...

Un tas viss sublimējas kā perversa tieksme piedalīties paša organizētos vienpersoniskos eko-rallijos.

Tas tagad skaitās "stilīgi" - vispirms izteikties par galīgo netēmu, pēc tam atstāt lielu tukšu laukumu un beigās salikt četrus pokemoniskus smaidiņus?

Vispār jau mans komentārs bija adresēts šī te amizantā topika sākotnējai tēzei, kas redzama pirmajā lapā!

Un tukšais laukums bija kā pauze, kam sekoja galvenais secinājums.

Un par smaidiņiem runājot - paskaties pats uz savu avataru, pokemon!

rt Reģ.: 23.08.2004
0 0 Atbildēt

mx_black rakstīja:

Vadītājam aizliegts:

74.3. traucēt ceļu satiksmi, bez vajadzības braucot ar pārāk mazu ātrumu;

cik ir pārāk mazs ātrums?

vilhelms_tills Reģ.: 21.05.2007
0 0 Atbildēt

mx_black rakstīja: ... crashus, kad shitaadi traktori uz 20 ar meeslu piekabeem rada avaarijas situaacijas. kvai uz tiem pashiem 90 braucot, piemeeram, uzbraucot kalna galaa un peekshnji tev priekshaa ir shitaads aparaats ...

Jā, un pirms kalna gala akseleratora pedāli nedrīkst palaist vaļīgāk, jo tas ieķēries vienīgajā smadzeņu rievā...

Starp citu, par situācijām ar kalna galiem stāsta autoskolās. Starp citu, autoskolas ir iestādes, kurās mācās nabadzīgie cilvēki, kuri nevar atļauties nopirkt jau gatavas tiesības.

rt Reģ.: 23.08.2004
0 0 Atbildēt

rt rakstīja:

mx_black rakstīja:

Vadītājam aizliegts:

74.3. traucēt ceļu satiksmi, bez vajadzības braucot ar pārāk mazu ātrumu;

cik ir pārāk mazs ātrums?

P.S. varbūt vēl izvēršam diskusiju par tēmu "bez vajadzības"

mx_black Reģ.: 19.05.2004
0 0 Atbildēt

es taa skatos, ka fanam rodas sekotaaji...

nu ja tu tik tieshaam nesaproti, ko noziimee traucēt ceļu satiksmi, bez vajadzības braucot ar pārāk mazu ātrumu, tad man te vairs nav ko piebilst..

vilhelms_tills Reģ.: 21.05.2007
0 0 Atbildēt

mx_black rakstīja: un vispaar iesaku panjemt rokaas CSN graamatinju vismaz vienreiz:

Vadītājam aizliegts:

74.3. traucēt ceļu satiksmi, bez vajadzības braucot ar pārāk mazu ātrumu;

Nu kā- ir vajadzība! Autiņš neiet ātrāk par 70km/h, ir vajadzība aizbraukt uz autoservisu. Nekādas "avareikas" nav jāieslēdz (pēc tiem pašiem CSN).

Vai tad labāk ir izsaukt treileri, kurš tāpat brauks lēni, bez tam traucēs ceļa pārredzamību krietni vairāk nekā vieglais auto?

mx_black Reģ.: 19.05.2004
0 0 Atbildēt

taadaa gadiijumaa tu piedalies celju satiksmee ar auto, kursh nav tehniskaa kaartiibaa.

rt Reģ.: 23.08.2004
0 0 Atbildēt

mx_black rakstīja: es taa skatos, ka fanam rodas sekotaaji...

vienkārši atbildi uz jautājumu

cik ir pārāk mazs ātrums?

P.S.

cik ir pārāk mazs ātrums traktoram?

cik ir pārāk mazs ātrums yamahai r1?

varbūt csn tas ir kaut kur precizēts?

mx_black Reģ.: 19.05.2004
0 0 Atbildēt

ljoti jauki - taatad to var defineet pats CP darbinieks. un tici man, redzot idiotu, kursh velkas pa noslogotu trasi uz 50 degvielas ekonomijas noluukos, CP noteikti uzsaaks audzinosha rakstura paarrunas/

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Zoss rakstīja:

Un nav definēts kas ir vajadzība.

Nu kā, vajadzība ir tad, kad jau pa acīm spiež ārā

juha Reģ.: 11.01.2003
0 0 Atbildēt

Zoss rakstīja:

mx_black rakstīja: Vadītājam aizliegts:

74.3. traucēt ceļu satiksmi, bez vajadzības braucot ar pārāk mazu ātrumu;

..

Absolūti bezjēdzīgs CSN punkts.

Jo nav definēts kas ir pārāk mazs ātrums;

Un nav definēts kas ir vajadzība.

Viss atkarīgs no ceļu policista interpretācijas. Zinot, ka par ceļu policistu var strādāt cilvēks, kurš uz četriniekiem pabeidzis Policijas akadēmijas 1. kursu...

Surrr Reģ.: 08.03.2007
0 0 Atbildēt

vilhelms_tills rakstīja: Starp citu, autoskolas ir iestādes, kurās mācās nabadzīgie cilvēki, kuri nevar atļauties nopirkt jau gatavas tiesības.

Starp citu - gnīdas - tā tiek saukti, mazi, melni, ārkārtīgi skaudīgi, nenovīdīgi un paštaisni draņķīši. Tādi, kā tu un vwfans. Vienam visur rēgojas narkodīleri, kas iegādājušies jaunus, dārgus, rijīgus auto, nedod dievs vēļ ar nestandarta numuriem. Tev atkal acīmredzot viss ir skaidrs par to, ka viņi ir tiesībaas ieguvuši - protams ka nopirkuši.

vilhelms_tills Reģ.: 21.05.2007
0 0 Atbildēt

Surrr rakstīja:

vilhelms_tills rakstīja: Starp citu, autoskolas ir iestādes, kurās mācās nabadzīgie cilvēki, kuri nevar atļauties nopirkt jau gatavas tiesības.

Starp citu - gnīdas - tā tiek saukti, mazi, melni, ārkārtīgi skaudīgi, nenovīdīgi un paštaisni draņķīši. Tādi, kā tu un vwfans. Vienam visur rēgojas narkodīleri, kas iegādājušies jaunus, dārgus, rijīgus auto, nedod dievs vēļ ar nestandarta numuriem. Tev atkal acīmredzot viss ir skaidrs par to, ka viņi ir tiesībaas ieguvuši - protams ka nopirkuši.

Visi runā par ko runādami, bet utainais par ... gnīdām

mx_black Reģ.: 19.05.2004
0 0 Atbildēt

vilhelm, uzraxti taadu iisu pamaaciibu dazhos teikumos, kaa rezumee, kaa tad tavupraat ir pareizi jaabrauc pa noslogotu trasi.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

mx_black rakstīja: eksperts bl..

Kāds ir pārāk mazs ātrums???????????

1.. 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ..43
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti