rīt no rīta pie Saeimas..

Nezinite Reģ.: 10.09.2002

Sveiki!

Rītdien, plkst.8:15 pie Saeimas notiks pikets pret Loskutovu atcelšanu no KNAB priekšnieka amata. Lūdzu visi, kam ir tāda iespēja, rītdien atnāciet (līdzi vēlams ņemt Latvijas karogus sēru noformējumā)! Būtu svarīgi, lai šī ziņa aizietu pēc iespējas daudziem cilvēkiem!

.. pārpostēju... ja kādam arī ir piegriezies..

 
Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt
modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

pamazām jūsu domas sāk sakrist ar manejam, kuras es iepriekš izteicu....

PS. Katram cilvēkam gribās lai tas ko viņš ir paveicis nebūtu "tukša lieta"...

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Nezinite rakstīja: www.apollo.lv/...

un kad es par šito jums te runāju - visi baigi gudrie kliedzēji bija....

Apsaukāja un teica ka es neorientējos politikā....

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

vaig pases līdzi ņemt..

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

modena rakstīja:

Nezinite rakstīja: www.apollo.lv/...

un kad es par šito jums te runāju - visi baigi gudrie kliedzēji bija....

Apsaukāja un teica ka es neorientējos politikā....

Nee, Tu nepareizi formuleeji savus spiedzienus....

vai nu runaa skaidri, vai paklusee, ibo sitaadu pusteiceeju pilna sajoma...

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja: vaig pases līdzi ņemt..

ziimogu tak nespiediis....

tikai 2 lietas-

ar gruutiibaam var noprast, ka tas notiks riit....

nav teikts, cik parakstu ir nepieciesami, lai vareetu ierosinaat...

richy Reģ.: 09.03.2004
0 0 Atbildēt

Zoo rakstīja:

turbopiile rakstīja: vaig pases līdzi ņemt..

ziimogu tak nespiediis....

tikai 2 lietas-

ar gruutiibaam var noprast, ka tas notiks riit....

nav teikts, cik parakstu ir nepieciesami, lai vareetu ierosinaat...

vajag 10 000 parakstus.

Parakstīšanās būs par likumprojekta ierosināšanu.

Ja parakstus savāc, tad būs otra parakstīšanās jau vēlēšanu iecirkņos par likumprojekta pieņemšanu. Vajadzēs 10% balstiesīgo parakstu.

Pēc tā, ja savāc parakstus, notiek ļemšana Saeimā. Ja tie likumu nepieņem, tad Prezidents izsludina referendumu, lai tauta pati lemj. Līdzīgi kā bija ar drošības likumiem.

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

vai kaut kur, ir noteikums, ka parakstus jaapienjem tikai 2 teltiis viena hektaara robezhaas un tikai no 8-17

un kaa ar tiem ,kas nevar ierasties

Un veel-dzirdeeju, ka viens no organizatoriem-"delna" piketu esot atlikusi

richy Reģ.: 09.03.2004
0 0 Atbildēt

Ko varu pateikt par organizēšanu, tad tur džekiņi paši satraukušies un apjukuši. Cenšās kaut ko darīt. Vajag pacanus saprast un domāt līdzi. Neviens ar karotīti neiebaros. Ja gribat sev kaut kādas tiesības, tad vis maz atrodiet stundu savā darba dienā, lai ietu parakstīties.

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Jeezinj, vinjiem ir vesels nams bruninieku ielaa...

un maajaslapa...www.lbas.lv/...

tiesaam baigi neorganizeeti, stihiski un paniski....

nee, nu lai izdodas....ceru, ka tas nav kkaads feiks gaajiens no polittehnoligu puses....

richy Reģ.: 09.03.2004
0 0 Atbildēt

mēģina uzspēt uz brīdi, kad tauta kaut cik aktīvāka palikusi.

richy Reģ.: 09.03.2004
0 0 Atbildēt

Katrā ziņā, es, rīt ar pasi, iešu. Vis pirms gan izlasīšu grozāmo pantu viņu redakcijā.

Ja dabūšu ātrāk,tad ielikšu te arī. Patreiz šiem notiek valdes sēde, kurā lemj par konkrētu tekstu.

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

ja pareizi saprotu, šī Arodbiedrībām ir sava - izmisuma iniciatīva. Savukārt JL mēģina "tautu" aicināt uz lielākām akcijām, bet "tauta" negrib savas aktivitātes saistīt ar JL. Pašlaik nav neviens tik labi oprganizēts spēlētājs no "tautas", kas spētu uzņemties iniciatīvu un arī atbildību noorganizēt plašu tautas akciju ar mērķi prasīt Saeimas atlaišanu.

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

richy-varbūt iesūti tam savam valdes sēdes dalībniekam SMS ar ierosinājumu ļaut apliecināt parakstu arī ar autovadītāja apliecību..

richy Reģ.: 09.03.2004
0 0 Atbildēt

tiešām nav. Man JL ar savu partneri arī ir pretīgs. Izņemot arodbiedrību, neviens neuzņemās šo lietu organizēt. Bet vajag atbalstīt!

richy Reģ.: 09.03.2004
0 0 Atbildēt

Nezinite rakstīja: richy-varbūt iesūti tam savam valdes sēdes dalībniekam SMS ar ierosinājumu ļaut apliecināt parakstu arī ar autovadītāja apliecību..

tikai ar pasēm, jo parakstus apliecina notārs.

Likumā par personas apliecinošiem datiem ir minēti divi dokumenti, kuri apliecina personas identitāti:

1)Pase

2)ID karte.

Pēdējā mums nav, tādēļ paliek pase. Vadītāja apliecība apliecina jūsu likumīgas tiesības vadīt auto.

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

man gan liekas, ka JL ir visnotaļ spējīgs saorganizēt ko jēdzīgu, ar mērki sarīkot ārkārtas Saeimas vēlēšanas. It kā jau tas, ka piedalītos šādā akcijā, neuzliek par pienākumu par viņiem pēc tam balsot.

Bet ar šādu akciju viņi nenoliedzami sev dabūs daudzus atbalstītājus arī nākotnei - un tas ir slikti.

richy Reģ.: 09.03.2004
0 0 Atbildēt

man nav iespējas ne ar vienu no arodbiedrības runāties personīgi, kur nu vēl sms sūtīt un kaut ko ieteikt Vienkārši, ir kam pajautāt par procesu kā tādu.

richy Reģ.: 09.03.2004
0 0 Atbildēt

Nezinite rakstīja: man gan liekas, ka JL ir visnotaļ spējīgs saorganizēt ko jēdzīgu, ar mērki sarīkot ārkārtas Saeimas vēlēšanas. It kā jau tas, ka piedalītos šādā akcijā, neuzliek par pienākumu par viņiem pēc tam balsot.

Bet ar šādu akciju viņi nenoliedzami sev dabūs daudzus atbalstītājus arī nākotnei - un tas ir slikti.

ir gan spējīgi. tikai nedara. Neaprotu kādēļ.

Es parakstos nevis tādēļ, ka gribu konkrēto Vepri noraut no siles, bet dēļ tiesībām to darīt. A ja noraujam Vepri no siles, tad dabūjam viņa vietā citu lopu

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Nezinite rakstīja: man gan liekas, ka JL ir visnotaļ spējīgs saorganizēt ko jēdzīgu, ar mērki sarīkot ārkārtas Saeimas vēlēšanas. It kā jau tas, ka piedalītos šādā akcijā, neuzliek par pienākumu par viņiem pēc tam balsot.

Bet ar šādu akciju viņi nenoliedzami sev dabūs daudzus atbalstītājus arī nākotnei - un tas ir slikti.

2 Nez....

ja nemaldos, tad kkur figureeja teema par to , ka \"oligarhi\" ir sponsoreejusi arii JL...

www.delfi.lv/...

richy Reģ.: 09.03.2004
0 0 Atbildēt

Es varētu tik daudz info parādīt par JL, ka mani uzskatītu par šizofrēniķi. Bet reāli, no JL nekā laba nav. Tur tie paši Sorosi u.c. darbojas.

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

man jau šķita, ka sorosafobija ir noiets etaps.. izrādās, ka nē..

richy Reģ.: 09.03.2004
0 0 Atbildēt

nu re šizofrēniķis

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

a davai vispār bez valdības un saeimas!!

richy Reģ.: 09.03.2004
0 0 Atbildēt

Sadalam Latviju mazos rajonos, kuro valda īstie pacani

Nu sadalīts jau ir. Purčiks ar Plavņikiem uzsāk karu par ietekmi pie kluba Faraons un tirgus

Pārdaugavas rajons okupē Jūrmalu un paverdzina VVF

Centra rajona regulāri siro Maskačkas jātnieki

Nu karoče- taisam atomreaktoru Zaķusalā

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti