rīt no rīta pie Saeimas..

Nezinite Reģ.: 10.09.2002

Sveiki!

Rītdien, plkst.8:15 pie Saeimas notiks pikets pret Loskutovu atcelšanu no KNAB priekšnieka amata. Lūdzu visi, kam ir tāda iespēja, rītdien atnāciet (līdzi vēlams ņemt Latvijas karogus sēru noformējumā)! Būtu svarīgi, lai šī ziņa aizietu pēc iespējas daudziem cilvēkiem!

.. pārpostēju... ja kādam arī ir piegriezies..

 
1.. 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Šķeles digitalas televizijas lieta?????.......Tik dikti met sprunguļus izmeklešanas riteņos....Nevainigs ta nedaritu.Kalviti iecela amata jo vieglak manipulet.Zatleru tapat.ka arsts Zatlers droši vien ka ir labs,bet prezidents nu pilnigs aksts.nesaprot ko runa bieži vien

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

Varas centralizācija nav nekas labs. Ja viss notiek kā Kalvītis saka ( un kā suflieris suflē), tad mēs vairs nedzīvojam tiesiskā valstī.

Ja saaug izpildvara, lēmējvara un tiesu vara, tad nevar runāt par tiesiskumu. Viss ko Kalvītis dara ved uz varas centralizāciju - Izpildvarai paklausīga Saeima (koalīcijas padome, partiju disciplīna un prognozējamie balsojumi), novājināta tiesu vara - izmaņas Satversmes tiesā, vēlme vājināt KNAB, izmaiņas drošības likumos, termiņu beigas tuvojas Maizītim un Guļānam...

Tāpēc inteliģences aicinājums bija pret draudiem tiesiskumam. Prettiesiskā Loskutova atstādināšana bija tikai iegansts, bet pietiekami spilgts. Un cepuri nost Loskutovam, ka viņš neiztēlo no sevis mocekli.. KNAB nav tāiestāde, kuras vadība un darbinieki var atļauties publiski zīmēties - un arī nevajag..

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

viktors1961 rakstīja: Ļoti daudz kur Latvijā TP saistās ar stabilitāti un attīstību.

Te nav aģitācijas sapulce,partorg.

Graberis Reģ.: 20.01.2003
0 0 Atbildēt

Khm, man tikko kaut kas ienāca prātā - kāds atcerās, kas šitais ir par gadu? Nu, tur, tipa, zirga, žurkas?

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

Graberis rakstīja: Khm, man tikko kaut kas ienāca prātā - kāds atcerās, kas šitais ir par gadu? Nu, tur, tipa, zirga, žurkas?

ui

juhaN Reģ.: 17.11.2006
0 0 Atbildēt

)Pirms 1 stundas un 28 minūtēm

Veterinārārsts palīdz sivēnamDD

Šitas ir labais)))

Tas par Vinetu (:

juhaN Reģ.: 17.11.2006
0 0 Atbildēt

Palasījos ... saliku puzli ...

Zinot "ierindas biedri" vēl no G-24 kredītu dalīšanas laikiem Skābbarības tornī ...

Kā vispār galvenais Veterinārs varēja būt Bezpartejiskais?

Tikai ar norunu , ka Īstajā brīdī saņemot signālu no mākoņiem, dejos pēc Andra stabules . Tas brīdis ir pienācis.

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

ui ble, kur saciteejos

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

viktors1961 rakstīja:

P.S. Tu neticēsi, bet es vispār kopš neatkarības referenduma neesmu bijis ne uz vienām vēlēšanām, ak jā, referendumā par ES biju pret

es savukaart esmu bijis uz visaam, kopsh sanjeemu pasi, 1992. gadaa. pase pienaacaas bik aatraak, bet nu krievu vaacinjus negribeeju njemt, sagaidiiju LR pasi

jaa, tas amn ar nav skaidrs un liek aizdomaaties, cik liela ir iespeeja, ka balsojumu, veeleeshanu, parakstu vaakshanu rezultaatus vilto... cik neesmu runaajis, visi referendumaa bija pret ES, bet rezultaataa esam iekshaa, kaa tas sanaak???

nezinu, vai es gribu taadu kaartiibu,, ka attiistiiba un stabilotaate ir tikai tur, kur oranzhie pie varas, manaa miestaa JL un knaab suudaa, gandriiz izdraaza pashvaldiibu, nezinu, kas tur peedeejaa mirklii pamainiijaas, ka Kalviitis pat taisiijaas braukt atvainoties, nez vai aizbrauca?? nu es par Cesvaini un skolas celtnieciibu...

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

juhaN rakstīja: Palasījos ... saliku puzli ...

Zinot "ierindas biedri" vēl no G-24 kredītu dalīšanas laikiem Skābbarības tornī ...

Kā vispār galvenais Veterinārs varēja būt Bezpartejiskais?

Tikai ar norunu , ka Īstajā brīdī saņemot signālu no mākoņiem, dejos pēc Andra stabules . Tas brīdis ir pienācis.

vispaar jau nu Vinetam nav ne vainas, zinu vinju no studiju laikiem, par pieslieshanos oranzhajiem pirmaas runas bij, kad vinjsh kljuva par PVD direktoru, aciimredzot taa bij taisniiba, bet nu dienestu vismaz vinjsh izveidoja labu.

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

bizenajs rakstīja:

juhaN rakstīja: Palasījos ... saliku puzli ...

Zinot \"ierindas biedri\" vēl no G-24 kredītu dalīšanas laikiem Skābbarības tornī ...

Kā vispār galvenais Veterinārs varēja būt Bezpartejiskais?

Tikai ar norunu , ka Īstajā brīdī saņemot signālu no mākoņiem, dejos pēc Andra stabules . Tas brīdis ir pienācis.

vispaar jau nu Vinetam nav ne vainas, zinu vinju no studiju laikiem, par pieslieshanos oranzhajiem pirmaas runas bij, kad vinjsh kljuva par PVD direktoru, aciimredzot taa bij taisniiba, bet nu dienestu vismaz vinjsh izveidoja labu.

Man pietika ar fragmentu no Dombura skata no malas, tā slavenā Veldres \"\"ceļamaize \"\"

www.delfi.lv/...

,kliedzošākais intelekta trūkums, neticu ,ka studij laikā bij kas savādāk .Un par to PVD sakartošanu......

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

Repše aicina turpināt piketus.. baigi aizrāvies puisis. .

Dorisa Reģ.: 10.01.2007
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja: Repše aicina turpināt piketus.. baigi aizrāvies puisis. .

Viņš varētu pameklēt kādu pupainu modeli un gleznot.

Nafig jūgties ratos, kurus nevar pavilkt.

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

nu stratēģiski viņs rīkojas pareizi, tas ir kapā sev politisko kapitalu.. bet domāju, ka viņam reti kurs noticēs..

Štokenbergs kaut ko par jaunu partiju runa.. tad jau redzēs..

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja: Repše aicina turpināt piketus.. baigi aizrāvies puisis. .

Lai tik turpina- jo ja notiks pārmaiņas - tad šī būs Ginessa rekorda grāmatas cienīgs pasākums.... tip 4 reizes pa 1.5 stundai un lieta darīta....

Ja jau neturpinās- nebija takš jēgas arī pirmo reizi iet....

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja: Repše aicina turpināt piketus.. baigi aizrāvies puisis. .

A ko mūsu Žanna D'Arc?

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja:

nu stratēģiski viņs rīkojas pareizi, tas ir kapā sev politisko kapitalu.. bet domāju, ka viņam reti kurs noticēs..

Štokenbergs kaut ko par jaunu partiju runa.. tad jau redzēs..

ja tās pasākums ieilgs parāk ilgi - tad pēc 6-7 reizes var notikt arī politisks bankrots

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

Pēc koalīcijas partiju paziņojuma, ka Kalvīša "krišanas" gadījumā esošā koalīcija izveidos jaunu valdību, neiesaistot opozīciju, liek domāt, ka tiešām tikai jauns Saeimas sastāvs spētu izveidot kaut ko atšķirigu...

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

jautājums tikai, vai ir kas atškirīgs ko ievēlēt..

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Pa SWH no riita staatsiija Tereško...

esmot taads negjeeliigs plaans par 100 (?) ls paaugstinaat ikgadeejo nodevu par automobiili...

mees veel ar Dziivesbiedri, cik daudz ir taadu kuri vareetu naļikaa 200 ls bez saapeem nomaksaat....

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Ja es ar par to cepos tagad.Gribas lamaties,bet negribas banu atrauties.S***S

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

Nezinite rakstīja: jautājums tikai, vai ir kas atškirīgs ko ievēlēt..

Sipeniece, Pabriks, Štokijs un Co

un Repše

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

tādu kombināciju fiksi izsvilps..

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

polittehnologi izveidos vairākus veidojumus, kurus atkal aiz striķa raustīs tie paši leļļinieki

pašlaik sabiedrībā ir pieprasījums pēc cietējiem - pretirunātājiem, tas nekasd, ka tie runa preti tikai pedejas 3 dienas, gan jau VAIRAKUMS SAGREMOS, VISMAZ TIE 10-15-20%, KAS NEPIECIEšAMI, LAI NOKOMPLEKTēTU ATKARīBā NO APSTāKļIEM 1/2 VAI 1/3 VALDIBAS.

Trūkstošo nokomplektēs no siamneiciskajiem sakārtotājiem, valdības kļūdu uzrādītājiem un piedevām kāda aktiera, makslinieka vai žurnālista.

neviens principā tautas paradumus, kas atkal un atkal dara tā, kā dara, neanalizēs. Zurnālistiem atkla būs plaujas laikas, atkal nāks gaismā visādi pieturētie kompromāti, bet par ilgtermina politiku un normālu sabiedrisko diskusiju atkal var aizmirst, runasism par prezidenta trusi, politiķieņu štātēm ballēs un māju iekārtojumu.

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

Sabiedrība par atklātību "Delna" aicina trešdien, 24.oktobrī, pie Saeimas nama atkal pulcēties piketētājus, lai paustu viedokli par valdības darbu, aģentūru LETA informēja "Delnas" vadītājs Roberts Putnis.

1.. 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti