rīt no rīta pie Saeimas..

Nezinite Reģ.: 10.09.2002

Sveiki!

Rītdien, plkst.8:15 pie Saeimas notiks pikets pret Loskutovu atcelšanu no KNAB priekšnieka amata. Lūdzu visi, kam ir tāda iespēja, rītdien atnāciet (līdzi vēlams ņemt Latvijas karogus sēru noformējumā)! Būtu svarīgi, lai šī ziņa aizietu pēc iespējas daudziem cilvēkiem!

.. pārpostēju... ja kādam arī ir piegriezies..

 
1.. 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ..17
ak Reģ.: 13.01.2003
0 0 Atbildēt

Tā arī būs, ka nekas nemainīsies. Tauta būs dabūjusi asinis, un krēslā nekavējoties ierāpsies nākamais, no tā paša bara.Bet tracis ir vajadzīgs, lai varētu darīt citas lietas . Kāds tad risināums ?:

ak Reģ.: 13.01.2003
0 0 Atbildēt

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

ar patreizejo Saeimas sastāvu nekāds..

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

vienīgais, kas mani priecē, ka tomēr cileki sakuši maszliet sekot līdz politikai.. noteikti vairs nebūs tik apātiski.. un es mazliet tomēr ceru uz nākamājām velēšanām..

Dorisa Reģ.: 10.01.2007
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja: ar patreizejo Saeimas sastāvu nekāds..

Nu tad tik gaidam nākošās kārtas vai ārkārtas vēlēšana un iebalsojam pareizos.

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

vairums šitos sūdus un iebalsos atkal orndžos un baznīckungus..

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Bet vai tad tur ir kads par kuru var balsot????

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

es neredzu par ko balsot vairs pagaidām..

ja nu vienīgi par iauto partiju..

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja: Tad dibiniet iAuto partiju un balsojiet paši par sevi.

iauto partijā nu noteikti neviens neplēsīsies, visi varēs sastrādāties un neviens nevienu no amanta nenoņems

Dorisa Reģ.: 10.01.2007
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja: es neredzu par ko balsot vairs pagaidām..

ja nu vienīgi par iauto partiju..

Jābalso ir par ideju. Par tādu idejisku valsts attīstības modeli, kāds tev šķiet vispareizākais vai piemērotākais.

Tur jau tie sūdi, ka pie mums sadibina kaudzi sīkpartijas, lai katrā varētu atrast kādu populāru seju, kas tautai mīļa un par kuru balsot. Un ja viena partija netiek pie šprices, mīļais bāleliņš iestājas nākošajā. Reti kurš iet balsot par tādu vai citādu valsts apsaimniekošanas modeli. Iet balsot par Repši, par Paulu, par Plineru utt.

Ja kādreiz balsotāji sapratīs, ka ne jau uzvārdos ir vēlēšanu būtība, nonāksim tur kur ir vecās demokrātijas valstis: 3, max.5 lielas partijas ar savām programmām, un tās arī sadala portfeļus atbilstoši vēlēšanu rezultātiem.

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

manuprāt:

no idejas viedokļa skatoties Latvijā vispār partiju nav.. tās sadalījušas vai pēc nacionāliem principiem un mazliet pēc ekonomiskās attīstības vīzijas izpratnes.. a pārejais partiju programmas ir gandrīz vienāds..

plus,Lativjā ir ļoti maz politiķu un tie paši klejo pa partijām..

līdz ar to, balsotaji nesapratīs nekad..

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

manuprāt:

no idejas viedokļa skatoties Latvijā vispār partiju nav.. tās sadalījušas vai pēc nacionāliem principiem un mazliet pēc ekonomiskās attīstības vīzijas izpratnes.. a pārejais partiju programmas ir gandrīz vienāds..

plus,Lativjā ir ļoti maz politiķu un tie paši klejo pa partijām..

līdz ar to, balsotaji nesapratīs nekad..

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

ui ble, kaa vepris aardaas Štokenbergu izmeta, tč laikam būs vakar papus jamo bez vazelīna izdupsējis

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

nu bet tauta jau balso par tiem, ko vairaak presee un masu meedijos reklamee taadu Forsho Jaani no Mazpizaaniem neviens nezin un par vinju neviens nebalsos balsos par shkjeeli, ruksi, lembiiti un citiem zveeriem kuriem IR reklaama un ir paziistami teeli, pofig par vinju radurakstiem

un pofig ka programmas vienaadas, taas taapat neviens negrasaas pildiit

bogy Reģ.: 14.10.2004
0 0 Atbildēt

Kamikadze rakstīja: nu bet tauta jau balso par tiem, ko vairaak presee un masu meedijos reklamee taadu Forsho Jaani no Mazpizaaniem neviens nezin un par vinju neviens nebalsos balsos par shkjeeli, ruksi, lembiiti un citiem zveeriem kuriem IR reklaama un ir paziistami teeli, pofig par vinju radurakstiem

un pofig ka programmas vienaadas, taas taapat neviens negrasaas pildiit

..nevajag iet uz tām vēlēšanām un tad visiem būs skaidrs, ka portfeļi ir jāizlozē starp mājā palikušajiem, kam pieticis prāta nesasmērēt savu pasīti.

viktors1961 Reģ.: 17.02.2004
0 0 Atbildēt

Šodien jauka ziņa, leiši Irākā nolēmuši atgriezties) A Kalvīts kā jau stūrgalvīgs latvietis vēl kaulējās - nu lūk arī rezultāts. Var jau ņirgt par sazvērestību teorijām, bet jeņķu roka te ir redzama. Ārvalstu vēstnieki tāpat vienkārši neatļaujas izteikties par valsti, kur ir akreditēti. Bet tā Beilijas k-dze gan jūtas te kā saimniece. Starp citu, droši vien sagadīšanās, bet šajās dienās man DELFI redaktors komentus rakstīt neļuj)), bez visāda iemesla)) Ne velti vīriņš ir organizācijā "Nenozodz Latviju", vai kā tur))

Un vēl, cienījamie bizenajs un dažs labs cits te rakstošais - vai esat ievērojuši, ka Kalvītim neviens nekādu ekonomisko šmuci nav piesējis, gan jau būtu 100 reizes izrakuši un izpūtuši, ja būtu mazākais iemesls. Un tas ka jādu apsaukājat nicinošos vārdos, neliecina ne par ko citu kā par jūsu kultūras zemo līmeni. Diemžēl

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

es nemaz neesmu apgalvojis, ka vinjsh ir ko sazadzies. mani apgalvojumi un apsaukaashanaas ir tieshi saistiiti ar cilveeka, kas ienjem tik augstu amatu, nekorektu, cuucisku attieksmi pret citiem, pret tautu. kaa var baazt aciis vienam graamatvediibas paarkaapumus, saukt par paraugiestaadi un tats tai pat laikaa neieveerot likumu???

taads cilveeks nav tiesiigs baudiit tautas cienju.

inteligjences man ir tik, cik ir

viktors1961 Reģ.: 17.02.2004
0 0 Atbildēt

bizenajs rakstīja: apsaukaashanaas ir tieshi saistiiti ar cilveeka, kas ienjem tik augstu amatu, nekorektu, cuucisku attieksmi pret citiem, pret tautu. kaa var baazt aciis vienam graamatvediibas paarkaapumus, saukt par paraugiestaadi un tats tai pat laikaa neieveerot likumu???

taads cilveeks nav tiesiigs baudiit tautas cienju.

inteligjences man ir tik, cik ir

Ja visa necieņa pret tautu izpaužas tik vien kā gribēšanā nomainīt KNAB-a šefu, tad dod dievs citiem premjeriem vairāk necieņas tautai neizrādīt... Es vēl saprastu, kad KNAB-a darbinieki šūmētos un aizstāvētu savu šefu, tjipa nedotu aiztikt, bet kā par brīnumu izņemot Jutu (kas viņai sponsors zināms jau sen) neviens neko nesaka, vēstuli atklātu neraksta... Un tādēļ manā skatījumā ja valdības galva nevar sadarboties ar kāda kantora šefu - izeja viena, viņš jānomaina. Nevar strādāt, ja tev visu laiku sprunguļus liek spieķos ... Bet cerēt, ka pie varas var nākt darboņi, kas nelobēs savas intereses ir vairāk nekā naivi ... mission impossible ... JL to jau pierādīja ar uzviju ... tā ka es dodu priekšroku stabilai valdībai un nosvērtam valsts vadītājam

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

ziniet, es negaaju aizstaaveet Loskutovu, man vinjsh dzilji po, lai miileejaas ar studenteem cik tiik. vienkaarshi man jau pilniigi apriebies tas viss ir. saakot jau ar Shkjeeles vekseljiem, veelmi vairaak kaa 100 ha Saukrastos esoshas kaapu zonas dabuut aizzhoga, kad vieteeji saaka protesteet, tad galvenajam iniciatoram nodega maaja... droshiibas likumu izmainjas, Zatlera miiklainaa naaksha Vairinjas vietaa, Gulbja lecinaashana, Emsha njemshana, taa var turpinaat bez gala.

treshdienas Domburshovaa Pabriks paraadiija, ka nav ne suuda veerts, ja jau sacepaas par Baibinjas maajieniem, Rivzha vispaar, laaga neatcderos, cik laba profesore vinja bioj, bet nu ministre suudiiga, bez viedoklja...

vajag muusos bik vairaak agresijas, lai tie tur augshaa neatljautos fakus pa logu raadiit...

domaaju, ka Krievijaa taads Lagzdinjsh peec taada gaajien atiktu atrasts kaadaa vaartu ruumee.

ne jau uz vardarbiibu aicinu, bet nebuut par malaa stvaaveetaajiem.

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Kalvits vispar ir pilnigs nulle.Kaut vienu derigu darbu viņš ir izdarijis???

viktors1961 Reģ.: 17.02.2004
0 0 Atbildēt

Tevi tiešām uztrauca drošības likuma izmaiņas, kas ļautu pakontrolēt, ko visādi tur specdienestu kantorīši dara!!!??? Kāpēc!!!???Ar ko Tev Zatlers nepatīk??? Man ar viņu ir bijušas darīšanas kā ar ārstu un varu teikt vienu - viņš ir goda vīrs. Vari man ticēt, es par kuru katru tā nesaku. Par Vairu vispār nav ko teikt, viņa darbojās ASV uzdevumā un jeņķi viņu iebīdīja prezidenta amatā, kā arī vēlāko spīdumu noorganizēja. Viņa tā arī nekad nesaprata, kā tauta dzīvo. A pričom Gulbja lecināšana un Kalvītis??? Pričom Emša biznesa lietas TP? Kas attiecas uz Šķēles vekseļiem - ja tur būtu kas tik nelikumīgs - sēdētu viņš aiz restēm. Cita lieta par ētiku - bet tā biznesā ir lieka un neiederīga lieta. Par Saulkrastu kāpu lietu neesmu īpaši lietas kursā, bet vai tur tiešām Kalvītis iejaukts???

Tu droši vien esi godājams pilsonis un godīgs cilvēks, bet kā jau vairums no mums pakļaujies masu psihozei, ko bieži vien kāds vienkārši noorganizē. Es savukārt pieturos pie pricipa - lai ko man citi teiktu, ja manā rīcībā nav konkrētu faktu par kāda nelietībām - es neko sliktu par cilvēku neteikšu.

viktors1961 Reģ.: 17.02.2004
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: Kalvits vispar ir pilnigs nulle.Kaut vienu derigu darbu viņš ir izdarijis???

Jā, izvāca latviešu puikas no Irākas... par citiem labajiem ... tu zini, cilvēkam ir tāda īpašība, visu labo uztvert kā pašsaprotamu un ātri aizmirst, nu bet ja kas nepatīk!!!! ohoho, tad ir ko dzirdēt

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Mūsu tautas lielākai daļai patīk "pārbaudītas" vērtības.... un to kā tās "pārbaudītas vērtības" attiecas pret tautu - laikām tautu apmierina, ja jau stabili balso un ievel tos, kuri regulāri uz šiem uzliek.....

viktors1961 Reģ.: 17.02.2004
0 0 Atbildēt

modena rakstīja: Mūsu tautas lielākai daļai patīk "pārbaudītas" vērtības.... un to kā tās "pārbaudītas vērtības" attiecas pret tautu - laikām tautu apmierina, ja jau stabili balso un ievel tos, kuri regulāri uz šiem uzliek.....

Tu zini, tauta nav muļķi... ir tāda gdrība - lai arī sūdīgai, bet kārtībai jābūt. Un JL pabūšana pie varas to pierādīja 100kārt. Pat ja būtu tagad vēlēšanas, domāju, ka TP savu artavu dabūtu. Ļoti daudz kur Latvijā TP saistās ar stabilitāti un attīstību. Cita lieta, ka savas biznesa intereses arī aizmirstas netiek, bet tāpēc jau visur pasaulē arī iet politikā

P.S. Tu neticēsi, bet es vispār kopš neatkarības referenduma neesmu bijis ne uz vienām vēlēšanām, ak jā, referendumā par ES biju pret

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Pirmkart ne jau kalvits izvaca musu puikas no iraks.Otrkart paši puikas nemaz negribeja lai viņus izvac no turienes.Man vairaki čomi tur ir bijuši pa divam reizem

1.. 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ..17
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti