rīt no rīta pie Saeimas..

Nezinite Reģ.: 10.09.2002

Sveiki!

Rītdien, plkst.8:15 pie Saeimas notiks pikets pret Loskutovu atcelšanu no KNAB priekšnieka amata. Lūdzu visi, kam ir tāda iespēja, rītdien atnāciet (līdzi vēlams ņemt Latvijas karogus sēru noformējumā)! Būtu svarīgi, lai šī ziņa aizietu pēc iespējas daudziem cilvēkiem!

.. pārpostēju... ja kādam arī ir piegriezies..

 
Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Paskaties vēl...un vēl...un vēl,varbūt ieraudzīsi.

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

vīri gatavojās kaujai.. tikko nogāju gar deputātu māju. policisti visāda ranga - sākot ar Godmani beidzot ar patruļniekiem ka biezss..

redzēs kas un kā būs tuvojoties 9..

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja: Paskaties vēl...un vēl...un vēl,varbūt ieraudzīsi.

A varbūt "trušīša nav"?

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Nu ko - kurš no rīta biaj pie Saeimas?

Vai šodien nebija plānots paskatīties to deputātu acīs kuri uzticas Kalvītim?

Vai tomēr savu neapmierinātību spējīgi izteikt vienīgi kad vaininieka nav mājās?

PS. Oranžie man pofig... JL arī.... jautāju vienkāršas intereses pēc...

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

es biju pie Saeimas.. poliču daudz.. parasto cilvēku ļoti maz..

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

kalvīc paliek: www.delfi.lv/...

UBJU Reģ.: 14.11.2001
0 0 Atbildēt

Kartejais jaunlaicenu pirdiens vējā PAtiesibā esmu par kalvīti un par loskutovu , zel ka shamie neairē vienā laivā.

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

es savukārt esmu pret koalīcijas padomi, kas nemainīsies arī pēc jaunās valdības sastādīšanas, kad Kalvītis demisionēs.

Līdz ar to, domāju pievienoties piketiem pie Prezidenta pils par Saeimas atlaišanu. Kad tam būs pienācis laiks.

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

Tu esi par to, ka knāb atklājis kalvīša pārtēriņu pirms velēšanām?

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

Nezinite rakstīja: es savukārt esmu pret koalīcijas padomi, kas nemainīsies arī pēc jaunās valdības sastādīšanas, kad Kalvītis demisionēs.

Līdz ar to, domāju pievienoties piketiem pie Prezidenta pils par Saeimas atlaišanu. Kad tam būs pienācis laiks.

tieši tā!

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Nu redz- muusu septinjgadniekiem un vinju pieliideejiem viss kaa pilei uudens.....nopurinaas un rullz taalaak

galvenais-budzetu pienjemt riktiigo, peec tam varees sust.....

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

nu ja - marionetes ir koalīcijas spice, nevis viens pats Kalvītis...

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Taa sisteema ir satruneejusi pashaa pamataa...

ja kaadreiz doma bija, ka no 100nieka katram buutu jaabalso "peec sirdsapzinjas", tad tagad ir "frakciju discipliina" un koaliicijas liigumi, kuri buutiibaa pashaa pamataa laikam ka ir pretrunaa ar satversmi es taa ceru....

no kaa izriet, ka pirms veeleesanaam driizaak ir jaaskataas uz sponsoriem vairaak nekaa uz personaalijaam...

hvz, lai nu štokijam veicaas, Sudraba ar liekas simpaatiska, kas tu veel tajaa prodžektaa...

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

UBJU rakstīja: Kartejais jaunlaicenu pirdiens vējā PAtiesibā esmu par kalvīti un par loskutovu , zel ka shamie neairē vienā laivā.

P.S. laikam piedzīvojis treknos gadus

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

No kaa savukaart iziet-sorre Baisuli un Nez....

taa paklaigaasana pie saeimas nama ir tuksa gaisa tricinaasana....

diemzheel....

pat ja cūka atkaapjas, vinja vietaa naaks kaads cits no partijas aprindaam, heleeniite (peec pana Klekša) vai kikii, nu kaut kas taads mazliet ar smacinju....

un otraa pusee ar nekas labs neseezh-

oportuunisti JL, kas diemzheel iipasi neko nevar izdariit, bitenieki utml suu, kas ir visai interesanti sevi reklameejusi.....

un tam pa vidu vislielaakaas prostituutas-TB

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

Nez jau teica.. jāpārvēl Saeima.. vienīgais risninājums..

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Tas pats Kleksis soriit pa SWH pameta fišku....

-ja visa opoziicija draudziigi un vienbalsiigi visus likumprojektus ierosinaatu uz tautas nobalsosanu (referendumu) tas pamatiigi bremzeetu da jeb kaadu darbiibu, un finaalaa vareetu novest pie kaartiigas valdiibas kriizes....

Bet nedara takš!!! vinjiem tas buutu jaazin

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja: Nez jau teica.. jāpārvēl Saeima.. vienīgais risninājums..

No saakuma ir jaatlaizh vecaa....un nevar zinaat cik resna zarna ir valdim....var buut ka pa tievu...

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

neesmu iedziļinājies.. vai budžets var būt referenduma jautājums

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja: neesmu iedziļinājies.. vai budžets var būt referenduma jautājums

laikam ka nevar...jo budzets nav likums

Un ko gan tauta saprot no budzeta es neko nesaprotu...tas ir dokuments uz paarsimt lapaam....

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Zoo rakstīja: No kaa savukaart iziet-sorre Baisuli un Nez....

taa paklaigaasana pie saeimas nama ir tuksa gaisa tricinaasana....

diemzheel....

pat ja cūka atkaapjas, vinja vietaa naaks kaads cits no partijas aprindaam, heleeniite (peec pana Klekša) vai kikii, nu kaut kas taads mazliet ar smacinju....

un otraa pusee ar nekas labs neseezh-

oportuunisti JL, kas diemzheel iipasi neko nevar izdariit, bitenieki utml suu, kas ir visai interesanti sevi reklameejusi.....

un tam pa vidu vislielaakaas prostituutas-TB

Nu un kas tad cits mainīs?? Nedomāju gan,ka tā 'paklaigāšana' bija tukša skaņa

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja:

Zoo rakstīja: No kaa savukaart iziet-sorre Baisuli un Nez....

taa paklaigaasana pie saeimas nama ir tuksa gaisa tricinaasana....

diemzheel....

pat ja cūka atkaapjas, vinja vietaa naaks kaads cits no partijas aprindaam, heleeniite (peec pana Klekša) vai kikii, nu kaut kas taads mazliet ar smacinju....

un otraa pusee ar nekas labs neseezh-

oportuunisti JL, kas diemzheel iipasi neko nevar izdariit, bitenieki utml suu, kas ir visai interesanti sevi reklameejusi.....

un tam pa vidu vislielaakaas prostituutas-TB

Nu un kas tad cits mainīs?? Nedomāju gan,ka tā 'paklaigāšana' bija tukša skaņa

nebija tuksa....

bet uzskatu, ka tas bija mesidžs citiem cilveekiem, sabiedriibai kopumaa, nevis miskastniekiem(TP)...kaut kaa taa...

traci celt vajag...bet ar domu, lai tauta ieklausaas, iedzilinaas un beidzot nobalso pareizi ar skaidru galvu un apzinju ka vinja balss var buut izskjiriigaa...nevis kaa nozombeeti/sašēmoti kur kaads praiders iz "sabiedriibas rūgušpiena" (nevaru piedot medikjiem, kuri slaveeja gundarbeerzinju) staasta cik viss ir skaisti.vai kaa ar ZZS, kuri lembi pataisiija par lokomotiivi, un tauta balsoja par lembi naivaa ceriibaa, ka arii Mazpisaanos nu beidzot buus tikpat smuki kaa vencpilii...

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Kad skatījos pēc tam vakarā ziņas, nepatika, ka Repše tur bļaustījās. Tas bija lieki. Pofig,kuri tur būtu pie varas,ja taisa sūdus,jāiet un jāpasaka.

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja: Kad skatījos pēc tam vakarā ziņas, nepatika, ka Repše tur bļaustījās. Tas bija lieki. Pofig,kuri tur būtu pie varas,ja taisa sūdus,jāiet un jāpasaka.

Domaa, ka vinji pasi nezin, ka suudus taisa

Tagad jamie atstraadaa pa pilnu programmu...

man domaat, ka praktiski ikvienam var kko piešūt....un var arii notušēt.... tur iet kaa mafijaa....liidz muuzha beigaam.....vismaz es to taa saprotu.

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

pareizi Zoo saka - visi tur spicē, kam ir ko piešūt ir manipulējami. Nu noķēra vienu Emsi par traktoriņu viņa paša muļķības pēc un tad vēl neko nevar pierādīt. Lai ko arī pateiktu Loskutova kantoris - jā tas būs nesmuki "tautas acīs", bet vainīgo jau nebūs.

Tāpēc arī esošās koalīcijas vadībai ir no vienas puses visatļautības sajūta, kamēr viņiem ir neaizskaramība, no otras - turēšanās ar zobiem un nagiem pie varas. To prasa arī "sponsori"', jo nākamos pirkt atkal būs bezjēgā dārgi. A šie jau ir iekorumpēti, tātad vadāmi.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti