Kapec `bralukas` brauc tik leni LV?

gonzalless Reģ.: 19.07.2002

Vai tikai man ar to ir naacies saskarties uz LV celjiem, bet daudzi iebrauceeji no LT brauc pa shoseju ne atraak par 70km/h. Kas vinjus tik loti baida? Latvijas celji, Latvijas braukshanas kultura, policija? Aizbraucot pie bralukam, visi pucee ka prieks.

 
1 2 3 4 5
VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Manuprāt, ir otrādi. Šeit viņi atvelk nepajokam, bet savā zemē brauc diezgan kārtīgi.

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Pie mums lido tikai igauņi.

Maardza Reģ.: 17.05.2006
0 0 Atbildēt

gonzalless rakstīja: Vai tikai man ar to ir naacies saskarties uz LV celjiem, bet daudzi iebrauceeji no LT brauc pa shoseju ne atraak par 70km/h. Kas vinjus tik loti baida? Latvijas celji, Latvijas braukshanas kultura, policija? Aizbraucot pie bralukam, visi pucee ka prieks.

Njā...Arī esmu to pamanījusi. Pa pilsētu sēņot - daļēji saprotams. Nepārzin pilsētu, baidās paskriet garām ielai utt., bet ārpus pilsētas? Tā tik vien liekas, ka liela daļa speciāli tracina citus šoferīšus ar savu lēno vilkšanos pa vidu joslai, pat nemaz nepavirzoties uz malu, lai kāds varētu tikt garām.

gonzalless Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Kaads jau varbut arii atvelk, bet biezhi braucot kaut vai pa Rigas-Liepaajas shoseju ir korki, kurus apdzenot konstateeju, ka pa priekshu veelkaas auto ar LT numuriem.

newman Reģ.: 29.01.2007
0 0 Atbildēt

cik esmu ievēojis tad LT iebraucēji ir raksturīgi ar to, ka sevišķi necenšas pareizi noparkot auto, bet pamet kur pagadās.

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Ko jūs ēdat? Haluciogēnās sēnes? Kur brauc uz 70 ?? Vajag pamostis un muti nomazgāt,pirms uz ceļa izbraukt. Tad nerēgosies lēni braucoši leiši.

gonzalless Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja: Ko jūs ēdat? Haluciogēnās sēnes? Kur brauc uz 70 ?? Vajag pamostis un muti nomazgāt,pirms uz ceļa izbraukt. Tad nerēgosies lēni braucoši leiši.

##########################################

Tu labaak sev pakal....u izmazgaa un nepurkshini. Brauc droshi vien uz darbu 500 metrus dienaa un tagad gudri spriedele!

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Gonza, tu nu gan esi rupeklis. Tas ar no sēņu ēšanas??? Varbūt tu pēc sēņu uzēšanas esi dzēris no peļķes ar?

apaljais_buss Reģ.: 15.07.2002
0 0 Atbildēt

Šad tad kursēju uz Viļnu un atpakaļ. Ja mani maršrutā kāds apdzen, tas noteikti ir Latvijas numurs. Braļukas arī Lietuvā brauc lēni, bet godīgi laiž garām trakos latviešus.

jaaanis Reģ.: 29.06.2004
0 0 Atbildēt

apaljais_buss rakstīja: Šad tad kursēju uz Viļnu un atpakaļ. Ja mani maršrutā kāds apdzen, tas noteikti ir Latvijas numurs. Braļukas arī Lietuvā brauc lēni, bet godīgi laiž garām trakos latviešus.

Pilnībā piekrītu.

GangBoy Reģ.: 23.09.2003
0 0 Atbildēt

Pirms pāris nedēļām biju Lietuvā. Īsti nezinu, bet manuprāt viņiem sodi sākās no +10 km/h, un brauc viņi tieši uz tik, cik ir atļauts - pilsētā 48-50, ārpus - 88-90 km/h, laiž gājējus, visi kulturāli, arī uz trases nevelkas uz 70. Lidotājus diezgan maz redzēju, visvairāk šitajā ziņā izcēlās mašīna tieši ar LV numuriem. Uz lielās trases (Kauņa - Klaipēda) gan bija daži lidotāji - puse no tiem ar tranzīta numuriem, otra - "izredzētie", un arī vienu tādu Q7 noņēma no trases CP acu priekšā.

gonzalless Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Mees ar vienreiz jauniibas dullumaa braucaam pa Vilnjas shoseju uz 240km/h, bet tagad esmu liels un praatiigs vairs nedaru taa, braucu uz atlautajiem 140km/h

GangBoy Reģ.: 23.09.2003
0 0 Atbildēt

Kā reizi uz tiem ~140 brauca Q7, kuru aprakstīju augstāk, tā kā manuprāt nav gluži 140 tur atļautais, vai tikai nebija 120. Tiesa gan braucot iekšā LT neredzēju lielo zīmi ar atļautajiem ātrumiem, tā kā varbūt kļūdos.

gonzalless rakstīja: Mees ar vienreiz jauniibas dullumaa braucaam pa Vilnjas shoseju uz 240km/h, bet tagad esmu liels un praatiigs vairs nedaru taa, braucu uz atlautajiem 140km/h

uculs Reģ.: 14.10.2002
0 0 Atbildēt

Atļautais Lietuvā uz štrāses ir 130 vai 140 vasarā un 110 ziemā, kad kurš gadalaiks pie viņiem sākas nav nojausmas.

Einstein Reģ.: 25.03.2005
0 0 Atbildēt

Nu nezinu, nezinu...

Ir leiši, kas guļ uz ceļa, ir, kas skrien. Ir tādi, kas izturas uz ceļa, kā cilvēki, ir arī pēdīgie ampļi...

Uz Ventspils šosejas šovasar viens ar 100-to avantu velkās; taisos iet garām, šis sāk dot virsū. Ieminu grīdā, tas arī. Sāku taurēt, jo pretī nāk smagais un beigās sabremzējos, lai tiktu atpakaļ joslā. Pēc tam apdzinu un speciāli sāku mest nost ātrumu (nejaukt ar bremzēšanu!) viņam priekšā. Kad jau bij ap 50 km/h, redzu, ka šim purnā rakstīs, ka sāk mīslis raustīties. Varbūt domāja, ka nometīšu pavisam, lai ierakstītu šim bietē, vai kā... Protams, es tik zemu nonolaistos, plus vēl sieva arī sāka panikot un finālā vienkāršī aizbraucu.

Savukārt, kautkad pagājušoziem braucu vēlu vakarā mājās, pa priekšu divi leišu benzavozi uz kādiem 80 km/h. Piebraucu jau diezgan tuvu, aizmugurējais rāda pagriezienu, ka var iet garām. Koleģiāli peteicu viņam paldies. Domāju, ka tālāk priekšā viņam braucošais arī rīkosies līdzīgi, bet nekā... Tā nu sēžu kādu brītiņu šamējam astē, jo garām tik nevar, jo aiz viņa tādas sniega vērpetes, ka redzamība līdzinās nullei. Un tad man aizmugurē esošais benzīnnieks ar uz jumta esošajiem tālajiem liek saprast, ka tomēr var iet garām. Vēl brīdi itkā minstinos un tai brīdī pamanu, ka priekšejam benzīnniekam visa aizmugure tā noputināta ar sniegu, ka pagriezienrādītājus vispār nemaz nevar redzēt... Droši vien priekšā braucošais pa rāciju prasīja aizmugurējam, ko es neapdzenu, ja šis rāda, ka var, un tā kā pavarotņiki aizmesti ar sniegu, aizmugurējais rāda man, ka var droši apdzīt.

Vot tas bija respect no viņu puses!

Tā, ka leišu vidū ir visādi braucēji. Tāpat, kā šeit Latvijā.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Mjaa man atkal gribeetos teikt, ka to jau laikam tikai LVietis praktiskais var izdomaat, ka pa nepaziistamu celju/ielu var vilkt ar maksimaalo + 10km/h un veel neskatiities uz ziimeem. Nemaz nerunasim par vajadziibu samekleet kaadu celaj galu kur jaanogriezjas utml.

Bet tas ka letinji Lietuvaa mauc acis paargriezushi - fakc. Es jau gan ar neesmu labaax, naktii kaa no Vilnjas naacaam 6 auto ar 130 -150 km/h pa shtraasi, taa peec tam nemaz neatmetaamies, tikai tik cik pierobezjaa - visiem jau ZB taa braukshana un guleet girbeejaas.

Peugeots Reģ.: 20.05.2004
0 0 Atbildēt

man reiz bija gadījums, kad tuvu pusnaktij braucu mājās uz Saulkrastiem.

Kaut kur pie Gaujas tilta - skatos brauc pretī leiši (vienīgie smagie uz ceļa), es šiem caur raciju - saku:

- sveiki braļukas - Baltezerā menti ar radaru - uzmanaties!!!

šie man

- tavā virzienā līdz Ainažiem brīvs.

- Paldies,

- Paldies

Braucu tālāk..... a tur....oppaaa pēc 3 km stāv ceļa malā CP un nodarbojas ar ātruma kontroli!!!!

Varbūt šis ir tikai viens gadījums no 1000, bet neticu, ka trīs fūres nemanīja CP + vēl taču viņi sarunājas savā starpā abos virzienos.

lūk tāds man stāsts par leišiem

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Man jaunākais salīdzinājums tāds. Braucu sestdien vakarā ap plkst.18-19 no Šauļiem uz Jelgavu - tad, kad bija tas sliktais laiks ar stipro vēju un lietu Lietuvā, bet stipru vēju un sniegu Latvijā. Turēju 71-72 km/h (75 km/h pēc spidometra). Pie apmēram līdzīgas satiksmes intensitātes posmā Šauļi - Jonišku apvedceļš (35 km) mani apdzina 4 mašīnas, bet posmā Eleja - Jelgava (25 km) apdzina 12 mašīnas. Secinājums - lietuvieši brauc godīgāk.

uculs Reģ.: 14.10.2002
0 0 Atbildēt

Greizi tev tie secinājumi.

Dorisa Reģ.: 10.01.2007
0 0 Atbildēt

Atgādināšu, ka ļoti daudzi latvju bāleliņi braukā ar leišu nummuriem.

Einstein Reģ.: 25.03.2005
0 0 Atbildēt

Dorisa rakstīja: Atgādināšu, ka ļoti daudzi latvju bāleliņi braukā ar leišu nummuriem.

Arī fakc...

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Man jaunākais salīdzinājums tāds. Braucu sestdien vakarā ap plkst.18-19 no Šauļiem uz Jelgavu - tad, kad bija tas sliktais laiks ar stipro vēju un lietu Lietuvā, bet stipru vēju un sniegu Latvijā. Turēju 71-72 km/h (75 km/h pēc spidometra). Pie apmēram līdzīgas satiksmes intensitātes posmā Šauļi - Jonišku apvedceļš (35 km) mani apdzina 4 mašīnas, bet posmā Eleja - Jelgava (25 km) apdzina 12 mašīnas. Secinājums - lietuvieši brauc godīgāk.

Jēziņ, vēmiens no tevis nāk....

marrutkis Reģ.: 28.08.2007
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja: Jēziņ, vēmiens no tevis nāk....

Mums no tevis arī!

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

marrutkis rakstīja:

Baisulis rakstīja: Jēziņ, vēmiens no tevis nāk....

Mums no tevis arī!

Nerunā citu vārdā,jefiņ.

marrutkis Reģ.: 28.08.2007
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja:

marrutkis rakstīja:

Baisulis rakstīja: Jēziņ, vēmiens no tevis nāk....

Mums no tevis arī!

Nerunā citu vārdā,jefiņ.

Paskaties pats apkārt, trifliņ!

1 2 3 4 5
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti