\'\'Atsaldētie\'\' sābisti.

Baisulis Reģ.: 02.10.2007

Kaut kā sabiedrībā ieviesies viedoklis,ka vistrakākie esot BMW vadītāji. Es varētu apgalvot,ka SAAB vadītāji sevišķi neatpaliek. Samērā bieži iznāk novērot SAAB markas autovadītāju atsaldētas rīcības pazīmes uz autoceiem. Neadekvātas apdzīšanas,mētāšanās pa joslām,agresīva braukšana.

Šorīt atkal viens izcēlās,braucot uz lidostu,pēdējais lielais krustojums ar luksoforiem. Iedegās sarkanais, šis 2. vidusjoslā stājās,apstājās aiz baltās līnijas. Tad (dega tikai sarkanais,nekādas papildbultas) no vidusjoslas pāri visām līnijām aizrāva pa labi. Pie sarkanā,protams.

Pagājšnedēļ Krasta ielā,ātrums visai plūsmai tā ap 100-110,kā jau vienmēr. Braucu pa kreiso joslu,distance kādi 10 metri. Viens īblis ar sābu,protams, izdomāja,ka 10 metri ir viņam atstāti un ņem un ielien tajā šķirbā,man jābremzē.

Un tādu gadījumu un tamlīdzīgu nav mazums.

Tātad, ne jau auto markā ir vaina, ja arī ir, tad sanāk, ka sābi ar pievelk atsaldētus indivīdus un tas šai auto markai godu nedara.

 
krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja:

krishus rakstīja:

Ja tu raksti par manu sievu, tad norādīšu gan, tirliņ, skaidrs?!

Kaut gan cilvēkam, kuram nav ģimenes laikam jau to nesaprast...

Izstiepies un saraujies Komandē sievu ne mani,ģimenes cilvēk Pašol tuda

Piedod, draugs, bet tu neesi tā vērts... Es nevis izstiepjos, bet gan ierēcu, ja vēl neesi sapratis, un ja domāji ar "ģimenes cilvēk" uzbraukt, tad vari uzreiz atslābt- es lepojos ar to- man ir tas, kas tev tik drīz nebūs!!! Padomā, dūrītē ņēmēj

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

krishus rakstīja: man ir tas, kas tev tik drīz nebūs!!!

labi,labi,neraudi. Pizec,kazjols.....

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja:

krishus rakstīja: man ir tas, kas tev tik drīz nebūs!!!

labi,labi,neraudi. Pizec,kazjols.....

Eu, ērgli, a tu man neatbildēji uz jautājumu...

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

krishus rakstīja: ja domāji ar "ģimenes cilvēk" uzbraukt, tad vari uzreiz atslābt- es lepojos ar to- man ir tas, kas tev tik drīz nebūs!!!

Nu,ja tu domāji par ragiem,tad tev pilnīga taisnība Man nebūs

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

krishus rakstīja:

nuhajs rakstīja:

krishus rakstīja: man ir tas, kas tev tik drīz nebūs!!!

labi,labi,neraudi. Pizec,kazjols.....

Eu, ērgli, a tu man neatbildēji uz jautājumu...

Kas tu tāds esi,ka man jāatbild uz taviem jautājumiem? Man tu esi suņa sūda vērtē

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

Pļē, labs...

Ar katru reizi pārliecinos par tavu krutumu...

Kur tādi rodas, a?!

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Labi,vari būt brīvs. Ej un izčučies,nu jau drīksti.

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja: Labi,vari būt brīvs. Ej un izčučies,nu jau drīksti.

sip taisni... atradies te- "vari būt brīvs"...

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Nu tak es teicu,vari būt brīvs,es tev atļauju. Ej čuči,tik zobeļus iztīri,suka.

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja: Nu tak es teicu,vari būt brīvs,es tev atļauju. Ej čuči,tik zobeļus iztīri,suka.

Eu, par baigo baķku te uzmeties? ...

Da nespīd tev- kā esi- tā arī būsi onānists...

Piedod, ka publiski...

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

nu,ko tupi te?? Tev tak esot sieva!! Nogrēkojies esi?

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

D klau,krišiņ, tavu sievu nesauc Juris?

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Labi,lempi, ar labu nakti. Man vismaz nav ,kā tev,jāguļ virtuvē

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

Eu, nu tu toč esi....

Nekad vēl neesu gulējis virtuvē.....

Pirms kāda laika liku bērnu čučēt, lasīju Pifa piedzīvojumus, un zin- tur bij tāds tēls- "Tontons"... Nu, ja nezinātu - domātu, ka tevi kāds gleznojis...

Bet anyway- topiks rullē, tas nekas, ka autors par lohu iztaisīts...

Vot uzprasi man, ko nozīmē "anyway"...

"for sale" tev bija par sarežģītu...

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja: D klau,krišiņ, tavu sievu nesauc Juris?

Nu ir, ir kruc...

Paklau, tizleni, nezinu, kā tu šonakt- ar labo, vai kreiso roku, bet kautkā mēgini tikt gala- a to absolūti bezsakari no tevis te nāk...!

Grozies, kā gribi, bet šitai topikā (iespējams arī forumā), Lohs ir izkristalizējies! Sen zināms fakts, bet gan jau ir vēl kāds, kurš tevi nezina.

Labi, draugs, ar labunakti! Pamaini rokas, ...

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Nezinite rakstīja: TG/AM

Par AM piekrītu.

Bet TG gan nepiekrītu. T ir labs. Interesants.

Kazimirs_Skuja Reģ.: 12.08.2006
0 0 Atbildēt

Tatad, kas un kāds ir vidējais katras automarkas lietotājs

AUDI Lietotājs-domā ka brauc, bet īstenībā pārvietojas;

BMW-auto priekš cilvēka, kuram bērnības traumu iespaidā, ir nepieciešamība zīmēties;

CITROEN-tā lietotājam patīk čakarēties, bet veselības problēmu dēļ, netiek armijā par Praporčiku;

CRAISLER automīļi mierina sevi ar doma, ka pārvietojas ar Lepnu Amerikāņu Auto, lai gan patiesībā sēž iekš korejā ražotas atraugas;

FORD-Ja Henrijs redzētu , ko tie trakie friči ir izdarījuši ar Viņa autobūves ideju, apcirstu visiem rokas;

DACIA-to auto īpašniekiem īsta vieta būtu trolebusā vai tramvajā, bet tie sevi tomēr māna ar domu, ka var atļauties un brauc ar auto;

Hiunday, Daihatsu, Kia un līdzīgi kropļi-ir radīti post Padomju Pilsoņiem, lai tiem būtu uz ko pārsēsties no PSRS laikos tautā "iemīļotā" Zaporočetca, īpaši nejūtot atškirību;

Mazda, Tojota, Nisan, Honda-autoīpašniekiem ar sliktu redzi un vājām dinamikas izjūtām;

MB ir auto, kas radīts cilvēkiem,kam patīk pārmaksāt, un tas to dara laimīgus;

Subaru-auto priekš tiem, kuri domā ka ir sportisti, bet īstenībā sen naf bijuši pie ārsta;

Volvo īpašnieki parasti ir cilvēki, kuri mīt šaurā dzīvoklītī kur naf vietas lai pēc labākām Latviešu tradīcijām, bērniņos turētu Zārku, tāpēc tur katafalku garāžā...

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Par SAAB Kazimirs nemaz nav izteicies,jo tās ir dārza ķerras,kuras derīgas tikai kūtsmēslu parvietošanai.

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

krishus rakstīja: ..................................... nezinu, kā tu šonakt- ar labo, vai kreiso roku, bet kautkā mēgini tikt gala- ........................................................................!

Labi, draugs, ar labunakti! Pamaini rokas, ...

Kaut kāda zēnam neveselīga interese Laikam kaut kāds klikšķis galvā

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Kazimirs_Skuja rakstīja: Tatad, kas un kāds ir vidējais katras automarkas lietotājs

AUDI Lietotājs-domā ka brauc, bet īstenībā pārvietojas;

BMW-auto priekš cilvēka, kuram bērnības traumu iespaidā, ir nepieciešamība zīmēties;

CITROEN-tā lietotājam patīk čakarēties, bet veselības problēmu dēļ, netiek armijā par Praporčiku;

CRAISLER automīļi mierina sevi ar doma, ka pārvietojas ar Lepnu Amerikāņu Auto, lai gan patiesībā sēž iekš korejā ražotas atraugas;

FORD-Ja Henrijs redzētu , ko tie trakie friči ir izdarījuši ar Viņa autobūves ideju, apcirstu visiem rokas;

DACIA-to auto īpašniekiem īsta vieta būtu trolebusā vai tramvajā, bet tie sevi tomēr māna ar domu, ka var atļauties un brauc ar auto;

Hiunday, Daihatsu, Kia un līdzīgi kropļi-ir radīti post Padomju Pilsoņiem, lai tiem būtu uz ko pārsēsties no PSRS laikos tautā "iemīļotā" Zaporočetca, īpaši nejūtot atškirību;

Mazda, Tojota, Nisan, Honda-autoīpašniekiem ar sliktu redzi un vājām dinamikas izjūtām;

MB ir auto, kas radīts cilvēkiem,kam patīk pārmaksāt, un tas to dara laimīgus;

Subaru-auto priekš tiem, kuri domā ka ir sportisti, bet īstenībā sen naf bijuši pie ārsta;

Volvo īpašnieki parasti ir cilvēki, kuri mīt šaurā dzīvoklītī kur naf vietas lai pēc labākām Latviešu tradīcijām, bērniņos turētu Zārku, tāpēc tur katafalku garāžā...

labs posts. šeit īsumā ir raksturoti visi AUTOražotāji.

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

SAAB-

Skaists

Autu

Atraktīvai

Braukšanai...

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Sviestc rakstīja: SAAB-

Skaists

Autu

Atraktīvai

Braukšanai...

Tak neguli pie atvērta loga ziemā!

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja:

Sviestc rakstīja: SAAB-

Skaists

Autu

Atraktīvai

Braukšanai...

ev...a kad SAAB būs piemeram iekš DTM vai F1 ?

a napig

Mums nevaig ne izrādīties, ne arī piesaistīt visādu pamuļķu uzmanību

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Sviestc rakstīja:

Mums nevaig ne izrādīties, ne arī piesaistīt visādu pamuļķu uzmanību

Tu gribi teikt, ka pilnīgi jau pietiek ar tiem pamuļķiem, kuri ir sapirkušies sābus

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Ansamblis ABBA spēlēja smuku mūziku.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti