BMW

atsaldeņi ar cāļu smadzenēm

tipone Reģ.: 14.11.2001

kāpēc sestdien braucot uz Tukumu bija tikai BMW automašīnas, kuras riskantā vietā apdzina pārējos, kuri braucauz ~100. Kāpēc man braucot no tukuma uz Rīgu un vedot sievu ar 3 mēnešus vecu bērnu bija strauji jābremzē, lai nebūtu purns purnā, jo pretī viens izdirsts jāņoga ar melnu BMW izdomāja, ka līkumā apdzīs citus, kuri jau tā brauca pietiekoši ātri. Kāpēc vēl nav ar likumu noteikts obligāts psihologa apmeklējums visiem BMW pircējiem, lai atsijātu šitos potenciālos slepkavas un neļautu viņiem pirkt bmw, kuri vēl vairāk sačakarē viņu slimās smadzenes?

 
1 2 3 4 5 6 7
Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

ja nekljuudos taa bij pat kautkaada prasiiba no likumdeveeju puses...

a mosh arii kljuudos...

staar Reģ.: 19.03.2005
0 0 Atbildēt

Vajadzētu būt, ka GPS ir precīzi skaitļi, bet pārbaudīt uz radaru es neriskēju man GPS rāda mazāk kā spidometrs. Vienreiz braucu gar stacionāro ātruma mērītāju un tur praktiski sakrita ar GPS, tāpēc sliecos domāt ka spidometrs melo, pietam riepas + diski orģinālie.

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

ValdisM rakstīja:

Kindzulis rakstīja:

ValdisM rakstīja:

Maija_Eskuella rakstīja:

Ir mēģināts nestresojot braukt uz ~90-95, bet tad gan visi iet garām, pat busi un fūras!

.

Esi mēģinājis nokalibrēt spidometru. Man liekas ka Tev rāda vairāk kā ir patiesībā.

Vismaz jaunās fūres ar digitālo tahogrāfu ne parāk spēj pabraukt ātrāk par 85km/h apm. jo nostrādā elektroniskais ātruma ierobežotājs.

89-90kmh peec gps tb peec vieglo auto spidometra~85(kas dabaa buus ap 75-80kmh un ne tikai elektroniskais... ja nekljuudos peec 90taa gada jau no ruupniicaam naaca ar ierobezjotaaju 90km un tahograafu... gan viens gan otra vecajiem ir easy atsleedzami -protams nedomaajot par transportniekiem- untad var maniit kaa uzkrauta fuure uz 140 veeju taisa

mosh sāc likt pieturzīmes un dalīt stāstu teikumos, savādāk 3x lasīju-NEKO NESAPRATU ko tu gribēji teikt

sorre...

vai tieshaam naaksies paaris antinju deelj mainiit ieradumus?

ja triisreiz paarlasiiji...i taapat nesaprati-nav lemts...aizmirsti

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

lab... palasiiju pats... i apsolos pusmiegaa vairs nedrukaat

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja: ja nekljuudos taa bij pat kautkaada prasiiba no likumdeveeju puses...

a mosh arii kljuudos...

Kļūdies. "Prasība" ir no patērētāju tiesību puses. Ja tu būsi pārkāpis ātrumu, bet spidometrs tajā laikā būs rādījis atļautu, tev ir visas tiesības prasīt ražotajam samaksat sodu un vēl kompensāciju. Attiecīgi ražotāji piesedz savu pakaļu ar zināmu drosibas rezervi.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

staar rakstīja: Vajadzētu būt, ka GPS ir precīzi skaitļi, bet pārbaudīt uz radaru es neriskēju man GPS rāda mazāk kā spidometrs. Vienreiz braucu gar stacionāro ātruma mērītāju un tur praktiski sakrita ar GPS, tāpēc sliecos domāt ka spidometrs melo, pietam riepas + diski orģinālie.

Labrīt, amerikas atklājēj Man ļoti nāk smiekli par tiem "radara pārbaudītājiem" - it kā tie būtu baigi precīzi Bet GPS'iem, lai arī precizitāte nav ideāla, tas ir sīkums - pa normālu, atklātu šoseju uz vienmērīgu ātrumu braucot,GPS savu ātruma rādījumu svārsta viena kilometra robežās - domāju, ka pietiekami maz Kamēr visas pārbaudes metodes ar "pārbaudītāju", kas atrodas ceļa malā, suks, jo ir daudz lielāka kļūdas iespēja.

staar Reģ.: 19.03.2005
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

staar rakstīja: Vajadzētu būt, ka GPS ir precīzi skaitļi, bet pārbaudīt uz radaru es neriskēju man GPS rāda mazāk kā spidometrs. Vienreiz braucu gar stacionāro ātruma mērītāju un tur praktiski sakrita ar GPS, tāpēc sliecos domāt ka spidometrs melo, pietam riepas + diski orģinālie.

Labrīt, amerikas atklājēj Man ļoti nāk smiekli par tiem "radara pārbaudītājiem" - it kā tie būtu baigi precīzi Bet GPS'iem, lai arī precizitāte nav ideāla, tas ir sīkums - pa normālu, atklātu šoseju uz vienmērīgu ātrumu braucot,GPS savu ātruma rādījumu svārsta viena kilometra robežās - domāju, ka pietiekami maz Kamēr visas pārbaudes metodes ar "pārbaudītāju", kas atrodas ceļa malā, suks, jo ir daudz lielāka kļūdas iespēja.

gudriniek, ja tas būtu tik viennozīmīgi, tad es nemaz par to neprātuļotu, jo reiz, kad mani nobildēja fotoradars es uzreiz uzmetu aci spidometram un secināju ka smieklīgi maz esmu pārkāpis, kad atnāca rēķins, tad fiksētais ātrums praktiski atbilda spidometra rādījumam, bet spidometra rādījums pa kādiem 7-8km/h atšķiras no GPS. Tad kā sanāk ar to GPS precizitāti? Var jau būt, ka GPS rādījums ir pats precīzākais, bet tad policijas ātruma mērītāji pieskaņoti automašīnas spidometriem.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

staar rakstīja:

msh rakstīja:

staar rakstīja: Vajadzētu būt, ka GPS ir precīzi skaitļi, bet pārbaudīt uz radaru es neriskēju man GPS rāda mazāk kā spidometrs. Vienreiz braucu gar stacionāro ātruma mērītāju un tur praktiski sakrita ar GPS, tāpēc sliecos domāt ka spidometrs melo, pietam riepas + diski orģinālie.

Labrīt, amerikas atklājēj Man ļoti nāk smiekli par tiem "radara pārbaudītājiem" - it kā tie būtu baigi precīzi Bet GPS'iem, lai arī precizitāte nav ideāla, tas ir sīkums - pa normālu, atklātu šoseju uz vienmērīgu ātrumu braucot,GPS savu ātruma rādījumu svārsta viena kilometra robežās - domāju, ka pietiekami maz Kamēr visas pārbaudes metodes ar "pārbaudītāju", kas atrodas ceļa malā, suks, jo ir daudz lielāka kļūdas iespēja.

gudriniek, ja tas būtu tik viennozīmīgi, tad es nemaz par to neprātuļotu, jo reiz, kad mani nobildēja fotoradars es uzreiz uzmetu aci spidometram un secināju ka smieklīgi maz esmu pārkāpis, kad atnāca rēķins, tad fiksētais ātrums praktiski atbilda spidometra rādījumam, bet spidometra rādījums pa kādiem 7-8km/h atšķiras no GPS. Tad kā sanāk ar to GPS precizitāti? Var jau būt, ka GPS rādījums ir pats precīzākais, bet tad policijas ātruma mērītāji pieskaņoti automašīnas spidometriem.

Bet kuriem spidometriem?

Piemērs iz dzīves. Tests ar vienu to pašu GPS. Mk3 golfmašīnai ar 13" diskiem vienmērīgi braucot pēc spidometra 50 kmph, GPS parāda 48, vienmērīgi uz 90, GPS parāda 85 kmph. Nu labi, mk3 golfmašīnai arī bija iespējami 14" diski, ar tādiem mošk ir pareizs.

Manam šrotam [lasīt parakstā] bija smuka nobīde ar precīziem pieciem kilometriem uz augšu. Izjaucu spidometru, pastūmu rādītāju 5 km uz leju, pabraucu, pakoriģēju vēl par milimetru, pamērīju vēl, ir, tagad ar 15" ļitakiem uz sotaku viens kilometrs vairāk [pirms tam bija 14" dzelzs]. Miskaistei - mazda mx3 -spidometrs parāda precīzi Nu labi, kilometrs šurp, kilometrs turp, bet nu ir precīzi

Tādad, kuram no trīs variantiem tie "fotoaparāti" ir pieskaņoti?

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Aizmirsu piebilst, ka mana šrota spidometram tā nobīde bija neatkarīgi no ātruma

fokss Reģ.: 26.10.2006
0 0 Atbildēt

tipone rakstīja: kāpēc sestdien braucot uz Tukumu bija tikai BMW automašīnas, kuras riskantā vietā apdzina pārējos, kuri braucauz ~100. Kāpēc man braucot no tukuma uz Rīgu un vedot sievu ar 3 mēnešus vecu bērnu bija strauji jābremzē, lai nebūtu purns purnā, jo pretī viens izdirsts jāņoga ar melnu BMW izdomāja, ka līkumā apdzīs citus, kuri jau tā brauca pietiekoši ātri. Kāpēc vēl nav ar likumu noteikts obligāts psihologa apmeklējums visiem BMW pircējiem, lai atsijātu šitos potenciālos slepkavas un neļautu viņiem pirkt bmw, kuri vēl vairāk sačakarē viņu slimās smadzenes?

tik pat labi atsaldenis var braukt ar opeli,zapeli,vai kaut ko citu kas kustas uz priekšu. Atsaldeņiem nav svarīgi ar ko viņš brauc. Galvenais ir pievērst sev uzmanību. Tāpēc nevajag lieku reizi izcelt jau tā nolamāto auto marku.

staar Reģ.: 19.03.2005
0 0 Atbildēt

fokss rakstīja:

tipone rakstīja: kāpēc sestdien braucot uz Tukumu bija tikai BMW automašīnas, kuras riskantā vietā apdzina pārējos, kuri braucauz ~100. Kāpēc man braucot no tukuma uz Rīgu un vedot sievu ar 3 mēnešus vecu bērnu bija strauji jābremzē, lai nebūtu purns purnā, jo pretī viens izdirsts jāņoga ar melnu BMW izdomāja, ka līkumā apdzīs citus, kuri jau tā brauca pietiekoši ātri. Kāpēc vēl nav ar likumu noteikts obligāts psihologa apmeklējums visiem BMW pircējiem, lai atsijātu šitos potenciālos slepkavas un neļautu viņiem pirkt bmw, kuri vēl vairāk sačakarē viņu slimās smadzenes?

tik pat labi atsaldenis var braukt ar opeli,zapeli,vai kaut ko citu kas kustas uz priekšu. Atsaldeņiem nav svarīgi ar ko viņš brauc. Galvenais ir pievērst sev uzmanību. Tāpēc nevajag lieku reizi izcelt jau tā nolamāto auto marku.

Nu īstam atsaldenim opelis nebūs topā.

Neesmu BMW fans, bet tie kas ir braukuši ar BMW ar daudz maz normālu bīdeli piekritīs, ka ir patīkami iespiest pedāli sirsnīgāk, ķipa skaņa + rāviens +pakaļas piedziņa, pietam pat salidzinoši lētiem BMW un, ja šitāds auto nonāk psihiski nelīdsvarota vadītāja rokās, tad rezultāts ir bēdīgs. A lielai daļai atsaldeņu naudas citu ražotāju lidmašīnām nepietiek.

rrupucis Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

sanāca šodien braukt no babītes puses uz jūrmalu. tā ap 2 dienā. plūsma apmēram tāda - pirmais otrais (labi ja) stop. un tā līdz jūrmalai. murgs kau kāds. tādu korķi tur agrāk nebiju ievērojis. bet nu tā kā neesmu rīdzinieks un arī šo konkrēto posmu praktiski nekad neizmantoju, tad jautājums - vai tā normāla parādība vasarās ned nogalēs? jo nekādu avāriju vai citu traucējošu lietu neievēroju.

P.S. ja viss tas murgs bija tikai dēļ jūrmalas "vārtiem", tad atšaut tos jūrmalas saimniekus!!!

P.S.S. par atsaldeņiem runājot īpaši izcēlās trīs - X5, landcruizers un A4 (bezmaz tikko no salona). mauca pa pļavu visiem garām. nevis pa nomali bet tieši pa pļavu. ja X5 un landcruizers cik manīju daudz maz vēl turējās tuvāk apmalei, tad A4 meitene vandīja pa pļavai aiz barjerām un tml es tik gaidīju kad kāds grāvis vai tml pagadīsies. būtu bijis jautri. un kas pats labākais - nekur tālu jau viņi neaizskrēja

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

rrupucis rakstīja: vai tā normāla parādība vasarās ned nogalēs?

Siltajās un saulainajās dienās - normāla.

rrupucis Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja:

rrupucis rakstīja: vai tā normāla parādība vasarās ned nogalēs?

Siltajās un saulainajās dienās - normāla.

man gan liekas, ka tur plūsmas traucēšanā 100% vaina jāuzņemas jūrmalas saimniekiem ar savu "vārtu sistēmu". ja godīgi, tad pats ne reizi neesmu viņu izmantojis, jo jūrmalā man nekas nav pazudis. kad pirmo reizi vandīju uz to pusi ar auto, bik ieskrējos un pa taisno iepirdu pāri tiltam nu neko, tā kā man no jūrmalas neko nevaidzēja, apmetu riņķī un braucu mierīgi ārā

seaman Reģ.: 18.08.2005
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja:

rrupucis rakstīja: vai tā normāla parādība vasarās ned nogalēs?

Siltajās un saulainajās dienās - normāla.

esot kaukāda trīsmašīnu avārija bijuse pa dienu, pie tilta

juhaN Reģ.: 17.11.2006
0 0 Atbildēt

Avarijas uz tilta būtu sūc ... ja vien kārtējo reizi mūsu Banānu Republikā viss nebūtu izdarīts "kā vienmēr" (;

DIVAS kreisās malējās joslas Šobrīd sanāk paredzētas Izredzētajiem ar Caurlaidēm , VIENA labā josla VISIEM pārējiem mirstīgajiem, kas vēlās pirkt caurlaidi vai braukt pa Jūrmalas apvedceļu ... Kā domājat - Kuru IR vairāk ?

un tie ~20 m papildus labā nogriešanās josla uz Apvedceļu - tas laikam vienkārši paņirgāšanās , vai aizbildinājums par kārtējo līdzekļu trūkumu PILSĒTAS budžetā ...

rrupucis Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

juhaN rakstīja: Avarijas uz tilta būtu sūc ... ja vien kārtējo reizi mūsu Banānu Republikā viss nebūtu izdarīts "kā vienmēr" (;

DIVAS kreisās malējās joslas Šobrīd sanāk paredzētas Izredzētajiem ar Caurlaidēm , VIENA labā josla VISIEM pārējiem mirstīgajiem, kas vēlās pirkt caurlaidi vai braukt pa Jūrmalas apvedceļu ... Kā domājat - Kuru IR vairāk ?

un tie ~20 m papildus labā nogriešanās josla uz Apvedceļu - tas laikam vienkārši paņirgāšanās , vai aizbildinājums par kārtējo līdzekļu trūkumu PILSĒTAS budžetā ...

vo vo! tur jau tā škrobe, ka vajadzēja tikt uz apvadceļa, bet nu šitās rindas. nezinu par avāriju uz tilta, tuvāk jūrmalai otrā trešā josla jau raitāk aizgāja, ko protams nevar teikt par pirmo joslu. jo tuvāk, jo lēnāk. intereses pēc - cik vispār tagad maksā iebraukšana jūrmalā?

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Caurlaidi var nopirkt arī spices maximā un skayā

un rullēt garām lošiem, kas rindā stāv.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

juhaN rakstīja: Avarijas uz tilta būtu sūc ... ja vien kārtējo reizi mūsu Banānu Republikā viss nebūtu izdarīts "kā vienmēr" (;

DIVAS kreisās malējās joslas Šobrīd sanāk paredzētas Izredzētajiem ar Caurlaidēm , VIENA labā josla VISIEM pārējiem mirstīgajiem, kas vēlās pirkt caurlaidi vai braukt pa Jūrmalas apvedceļu ... Kā domājat - Kuru IR vairāk ?

un tie ~20 m papildus labā nogriešanās josla uz Apvedceļu - tas laikam vienkārši paņirgāšanās , vai aizbildinājums par kārtējo līdzekļu trūkumu PILSĒTAS budžetā ...

Satiksmes organizācija debila, bet cilvēki tomēr gana saprotoši. Sestdien aizbraucu visam megakorķim pa 3 joslu garām un vietā kur sākās apvedceļa ieskriešanās josla nebija nekādu problēmu tikt cauri korķī stāvošajiem - parādīju, ka gribu uz apvedceļu un nekavējoties ar smaidu palaida.

Bazhix Reģ.: 20.02.2003
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Satiksmes organizācija debila, bet cilvēki tomēr gana saprotoši. Sestdien aizbraucu visam megakorķim pa 3 joslu garām un vietā kur sākās apvedceļa ieskriešanās josla nebija nekādu problēmu tikt cauri korķī stāvošajiem - parādīju, ka gribu uz apvedceļu un nekavējoties ar smaidu palaida.

Viens te staastiija, ka ar cienju vajag iztureeties pret tiem, kas gaida. Un gaidiit reizee ar visiem.. Bet nee, dazhi grib izlikties gudraaki.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja:

Bazhix rakstīja:

Seene rakstīja:

Satiksmes organizācija debila, bet cilvēki tomēr gana saprotoši. Sestdien aizbraucu visam megakorķim pa 3 joslu garām un vietā kur sākās apvedceļa ieskriešanās josla nebija nekādu problēmu tikt cauri korķī stāvošajiem - parādīju, ka gribu uz apvedceļu un nekavējoties ar smaidu palaida.

Viens te staastiija, ka ar cienju vajag iztureeties pret tiem, kas gaida. Un gaidiit reizee ar visiem.. Bet nee, dazhi grib izlikties gudraaki.

Ābols no ābeles baigi tālu nekrīt...

Atškirt dažādas lietas māki? Es nevienam priekšā neaizlīdu, bet gan tikai ŠĶĒRSOJU korķi. Ja man vajadzētu uz Jūrmalu, stāvētu rindā kopā ar visiem.

kvatra Reģ.: 13.02.2002
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

juhaN rakstīja: Avarijas uz tilta būtu sūc ... ja vien kārtējo reizi mūsu Banānu Republikā viss nebūtu izdarīts "kā vienmēr" (;

DIVAS kreisās malējās joslas Šobrīd sanāk paredzētas Izredzētajiem ar Caurlaidēm , VIENA labā josla VISIEM pārējiem mirstīgajiem, kas vēlās pirkt caurlaidi vai braukt pa Jūrmalas apvedceļu ... Kā domājat - Kuru IR vairāk ?

un tie ~20 m papildus labā nogriešanās josla uz Apvedceļu - tas laikam vienkārši paņirgāšanās , vai aizbildinājums par kārtējo līdzekļu trūkumu PILSĒTAS budžetā ...

Satiksmes organizācija debila, bet cilvēki tomēr gana saprotoši. Sestdien aizbraucu visam megakorķim pa 3 joslu garām un vietā kur sākās apvedceļa ieskriešanās josla nebija nekādu problēmu tikt cauri korķī stāvošajiem - parādīju, ka gribu uz apvedceļu un nekavējoties ar smaidu palaida.

Mani gan viens lohs ar S60 negribēja laist

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja:

Tad jau ēc tavas metodikas var apbraukt korķi pa pretējo vai apmali un tad ŠĶĒRSOT korķi. Jo tad tu arī nevienam priekšā neizlien, bet tikai šķērso.

Tiešām neredzi atsķirību starp pilnīgi legālu braukšanu pa ceļa trešo joslu un CSN pārkāpšanu braucot pa zāli vai pretējo joslu?

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja:

Seene rakstīja:

Magistrs rakstīja:

Tad jau ēc tavas metodikas var apbraukt korķi pa pretējo vai apmali un tad ŠĶĒRSOT korķi. Jo tad tu arī nevienam priekšā neizlien, bet tikai šķērso.

Tiešām neredzi atsķirību starp pilnīgi legālu braukšanu pa ceļa trešo joslu un CSN pārkāpšanu braucot pa zāli vai pretējo joslu?

Nē es neredzu atšķirību starp līšanu no trešās joslas un līšanu no pretējās vai apmales.

Līšanu kur? Vai tad ja ej pa veikalu GAR kasi, pie kuras stāv gara rinda tu arī ej apkārt, nevis palūdz izlaist cauri? Nez kādēļ tur pat pilnīgi trula paskata cilvēki saprot, ka negribu viņiem pielīs priekšā. Bet tev acīmredzot nav nekāda atšķirība...

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

līšanas speciālists ir master_D

1 2 3 4 5 6 7
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti