BMW

atsaldeņi ar cāļu smadzenēm

tipone Reģ.: 14.11.2001

kāpēc sestdien braucot uz Tukumu bija tikai BMW automašīnas, kuras riskantā vietā apdzina pārējos, kuri braucauz ~100. Kāpēc man braucot no tukuma uz Rīgu un vedot sievu ar 3 mēnešus vecu bērnu bija strauji jābremzē, lai nebūtu purns purnā, jo pretī viens izdirsts jāņoga ar melnu BMW izdomāja, ka līkumā apdzīs citus, kuri jau tā brauca pietiekoši ātri. Kāpēc vēl nav ar likumu noteikts obligāts psihologa apmeklējums visiem BMW pircējiem, lai atsijātu šitos potenciālos slepkavas un neļautu viņiem pirkt bmw, kuri vēl vairāk sačakarē viņu slimās smadzenes?

 
1 2 3 4 5 6 7
batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Un!!!!!!Tapec jacep topiks bij????Normala paradiba

marrutkis Reģ.: 28.08.2007
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: Un!!!!!!Tapec jacep topiks bij????Normala paradiba

Tu pats viens no viņiem, ne?

Maija_Eskuella Reģ.: 07.04.2005
0 0 Atbildēt

Trakas lietas! Es savukārt pag. ceturtdien piefiksēju, ka no rīta, uz Rīgu braucot ar ātrumu 110-120 (pa pleskaveni), mani vairāk apdzina nekā es kādu. Ko te var teikt par plūsmas ātrumu un iekļaušanos tajā?

Ir mēģināts nestresojot braukt uz ~90-95, bet tad gan visi iet garām, pat busi un fūras!

Šajā sakarā, lai pārstāj ņaudēt tie dunduki, kuriem pirms jaunajiem fotoradariem prasās brīdinājuma zīmes, lai paspētu sabremzēties, jo redz'- šīm ierīcēm ir jākalpo nevis sodīšanai, bet motivācijai nomest ātrumu...

Sodīt vajag un ja nepietiek ar reizi vai divām, tad kaut vai 10x un 100x, kamēr soda neizbēgamība kaut ko nozīmēs.

marinero Reģ.: 05.05.2007
0 0 Atbildēt

Diemžēl tā ir ikdiena uz mūsu ceļiem,un,izbraucot uz tiem,ir jārēķinās,ka nāksies domāt arī atsaldeņu vietā.

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

marrutkis rakstīja:

batka rakstīja: Un!!!!!!Tapec jacep topiks bij????Normala paradiba

Tu pats viens no viņiem, ne?

Ne neesmu.Besi tie idioti,bet tapec jau topikus necepu un neraudu

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

njā, 110 jau ir kaut kāds sēņošanas ātrums kļuvis

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

vakar mani uz salaspilenes viens losis ar lendkruuzeru apdzina (+95braucu), un tad nodzeesaas uz 85 km...

ko vins gribeeja ar to teikt- nezinu

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Neatkarīgi no tā ar kādu ātrumu mēs paši pārvietojamies – ar 30; 50; 70; 90; 130; 150 – visi, kas brauc lēnāk ir sēnes un visi kas brauc ātrāk – kamikadzes.

P.S. Nu ātruma pārsniegšana vairs nav nekas ārkārtējs. Un tad pēc tam sākas – neredzēju, neievēroju, aizskatījos. Kā traģiskajā avārijā uz pleskavas piķa kautkur Smiltenes pusē. Auto gaida kreiso (laiž garām pretimnākošos, bet fūre ņem un noslauka vieglo. Un šoferis – negribēju tā, nepamanīju. Ķērc kā aizkauts sivēns.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: vakar mani uz salaspilenes viens losis ar lendkruuzeru apdzina (+95braucu), un tad nodzeesaas uz 85 km...

ko vins gribeeja ar to teikt- nezinu

Elemntāri votson. Ir cilēku kategorija kurai nepatīk sēdēt astē bet gribas būt pirmajam. Pirmajam uzrauties, pirmajam panikot...

marrutkis Reģ.: 28.08.2007
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

Ozz rakstīja: vakar mani uz salaspilenes viens losis ar lendkruuzeru apdzina (+95braucu), un tad nodzeesaas uz 85 km...

ko vins gribeeja ar to teikt- nezinu

Elemntāri votson. Ir cilēku kategorija kurai nepatīk sēdēt astē bet gribas būt pirmajam. Pirmajam uzrauties, pirmajam panikot...

Drīzāk jau detektors sāka pīkstēt....

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

marrutkis rakstīja: Drīzāk jau detektors sāka pīkstēt....

Kā tad – tik daudz fēnotāju uz LV ceļiem nava.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Pa slapju ceļu labak braukt pirmajam, lai logi visu laiku nav jātīra

markss Reģ.: 17.12.2002
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja: Pa slapju ceļu labak braukt pirmajam, lai logi visu laiku nav jātīra

bet braucot aizmugurē smuki atmiekšķē piekaltušos knišļus

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

marrutkis rakstīja:

uupis rakstīja:

Ozz rakstīja: vakar mani uz salaspilenes viens losis ar lendkruuzeru apdzina (+95braucu), un tad nodzeesaas uz 85 km...

ko vins gribeeja ar to teikt- nezinu

Elemntāri votson. Ir cilēku kategorija kurai nepatīk sēdēt astē bet gribas būt pirmajam. Pirmajam uzrauties, pirmajam panikot...

Drīzāk jau detektors sāka pīkstēt....

vieniigais ko jams tur vareeja sapiiksteet- kaada makskjernieka eholots Mazajaa Juglaa

marrutkis Reģ.: 28.08.2007
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

marrutkis rakstīja: Drīzāk jau detektors sāka pīkstēt....

Kā tad – tik daudz fēnotāju uz LV ceļiem nava.

Neaizmirsti, ka normāls detektors ķer ~3km rādiusā no visām debespusēm!

Galvenais Reģ.: 02.07.2001
0 0 Atbildēt

Autor - mazāk streso. 3 mēnešu vecs bērns - tas ir respect, bet manā mašīnā ir 3 bērni. Paaugsies lielāks, būs Tev vairāk bērni, tad jau tas stresiņš pazudīs Es mierīgi braucu savā džipā ar tērauda bamperiem uz 100 un ne ātrāk, čaļi apkārt lai spieto un lidinās visriņķī, mani tas nerausta. Ja kāds grib manu bamperi savā vējstiklā, var mēģināt piebraukt tuvāk

White_Trash Reģ.: 28.05.2004
0 0 Atbildēt

Es par atsaldenjiem ar caalju smadzeneem driizaak sauktu tos, kuri saviem 3gadiigajiem beerniem ljauj mieriigi paarvietoties pa auto salonu, kameer auto atrodas kustiibaa.

niekalbis Reģ.: 04.11.2002
0 0 Atbildēt

tipone rakstīja: kāpēc sestdien braucot uz Tukumu bija tikai BMW automašīnas, kuras riskantā vietā apdzina pārējos, kuri braucauz ~100. Kāpēc vēl nav ar likumu noteikts obligāts psihologa apmeklējums visiem BMW pircējiem, lai atsijātu šitos potenciālos slepkavas un neļautu viņiem pirkt bmw, kuri vēl vairāk sačakarē viņu slimās smadzenes?

'edzuļu' jau paliek mazāk- bns ziņa:

RĪGA, JUL 12, BNS - Kredītu piedzinējiem šogad tiek nodots lielāks skaits dārgo automašīnu segmentā nesamaksāto autolīzinga rēķinu, aģentūrai BNS pavēstīja kredītmenedžeru kompānijas "Paus Konsults" sabiedrisko attiecību konsultants Oskars Fīrmanis.

Pēc viņa teiktā, tostarp nesamaksāto rēķinu statistikas dati vissliktākie ir BMW automašīnām.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

ar ko celtnieks var palikt kruts? vienīgais ko tāds pamatskolu nebeidzis čirbaks zin ir liels bmw

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

P.S. man vīkendā šoreiz gan neviens bmw nepatraucēja. jokus taisīja visādi auži, šarani un citi taustasvāģi.

senuks Reģ.: 02.02.2006
0 0 Atbildēt

Varu tikai piekrist, ka braukt pa LV ceļiem paliek arvien bīstamāk.

"Tā gadās" K.Vonegūts.

Kad būsi ticis galā ar visiem BMW, varēsi uzsākt cīņu ar pārejām satiksmi apdraudošajām vadītāju kategorijām.

P.S Uz Tukumu kādreiz brauca vilciens, varbūt brauc ar to un ceri , ka mšīnists ievēros visus signālus un uz pārbrauktuves vilciens nesastaps smago ar ... pēc izvēles kādu kravu.

Lai veicas uzlabot satiksmes drošību.

rt Reģ.: 23.08.2004
0 0 Atbildēt

niekalbis rakstīja:

tipone rakstīja: kāpēc sestdien braucot uz Tukumu bija tikai BMW automašīnas, kuras riskantā vietā apdzina pārējos, kuri braucauz ~100. Kāpēc vēl nav ar likumu noteikts obligāts psihologa apmeklējums visiem BMW pircējiem, lai atsijātu šitos potenciālos slepkavas un neļautu viņiem pirkt bmw, kuri vēl vairāk sačakarē viņu slimās smadzenes?

'edzuļu' jau paliek mazāk- bns ziņa:

RĪGA, JUL 12, BNS - Kredītu piedzinējiem šogad tiek nodots lielāks skaits dārgo automašīnu segmentā nesamaksāto autolīzinga rēķinu, aģentūrai BNS pavēstīja kredītmenedžeru kompānijas "Paus Konsults" sabiedrisko attiecību konsultants Oskars Fīrmanis.

Pēc viņa teiktā, tostarp nesamaksāto rēķinu statistikas dati vissliktākie ir BMW automašīnām.

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Atsaldeņi ar cāļa smadzenēm

Topika nosaukums rosina gastronomiskas izjūtas

staar Reģ.: 19.03.2005
0 0 Atbildēt

es pirms nedēļas, apmēram uz 100, sēņoju uz Cēsīm, nu tas ir fakts, ka ar 100km/h neradās vajadzība kādu apdzīt garām brauca kā stāvošam. Tuvojoties siguldai, vietā kur vairākjoslu štrāse pāriet šaurajā viens slims transportierists naturāli nogrieza ceļu un ielida priekšā, ja nebūtu sabremzējies, tad sanāktu kā renim uz venspils šosejas. Bēdīga tā braukšanas kultūra. Izskatās, ka lielai daļai vadītāju nav pretenzinu dienās kļūt par slepkavām.

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

Es ari braucu uz Ceesiim "apmeeram uz 100" un visadi "staveja" uz cela un trauceeja brauksanu

1 2 3 4 5 6 7
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti