BMW

atsaldeņi ar cāļu smadzenēm

tipone Reģ.: 14.11.2001

kāpēc sestdien braucot uz Tukumu bija tikai BMW automašīnas, kuras riskantā vietā apdzina pārējos, kuri braucauz ~100. Kāpēc man braucot no tukuma uz Rīgu un vedot sievu ar 3 mēnešus vecu bērnu bija strauji jābremzē, lai nebūtu purns purnā, jo pretī viens izdirsts jāņoga ar melnu BMW izdomāja, ka līkumā apdzīs citus, kuri jau tā brauca pietiekoši ātri. Kāpēc vēl nav ar likumu noteikts obligāts psihologa apmeklējums visiem BMW pircējiem, lai atsijātu šitos potenciālos slepkavas un neļautu viņiem pirkt bmw, kuri vēl vairāk sačakarē viņu slimās smadzenes?

 
1 2 3 4 5 6 7
diggen Reģ.: 31.10.2002
0 0 Atbildēt

es jau gadus pēdējos 20 mātei savā dzimšanas dienā sniedzu ziedus par to ka dzemdībās nesavilka kājas un tālākajā dzīvē nenopirku bembi un neesmu tāds kā vairums šo muļķišu. vācietis raud par imidžu bemja braucējam aEiropā un ir pamats. un filmu par bumeru vajadzētu atļaut skatīties vismaz no 18 kad jau parādās smadzeņu iedīgļi .. nekam personīgi. novērojumu uz ceļa un statistiks

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

diggen rakstīja: es jau gadus pēdējos 20 mātei savā dzimšanas dienā sniedzu ziedus par to ka dzemdībās nesavilka kājas un tālākajā dzīvē nenopirku bembi un neesmu tāds kā vairums šo muļķišu. vācietis raud par imidžu bemja braucējam aEiropā un ir pamats. un filmu par bumeru vajadzētu atļaut skatīties vismaz no 18 kad jau parādās smadzeņu iedīgļi .. nekam personīgi. novērojumu uz ceļa un statistiks

+1

Zelta vārdi!

_marihuans_ Reģ.: 21.07.2006
0 0 Atbildēt

diggen,ej aarstejies garigais kr.opli

diggen Reģ.: 31.10.2002
0 0 Atbildēt

es jau to daru un gribu arī jums garanabagiem izlīdzēt - bezmaksas. nāxi!?

diggen Reģ.: 31.10.2002
0 0 Atbildēt

skat kā esi sanervozējies - ne komata ne g.zīmes. relax! bet varbūt tev 3klašu izglītība.? tad nepalīdzēšu - sākumā iemācies ēst ar dakšiņu!

pirdiens Reģ.: 22.09.2004
0 0 Atbildēt

Paareizi sacīts!!

Atsaldeņi ir ar visādu marku a/m, BET..... lieta ir tā, ka lielākā daļa atpazīst tikai BMW un VAZ

un VAZi iet mazumā, savukārt BēMēWē tik vairojās

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

diggen rakstīja: es jau gadus pēdējos 20 mātei savā dzimšanas dienā sniedzu ziedus par to ka dzemdībās nesavilka kājas un tālākajā dzīvē nenopirku bembi un neesmu tāds kā vairums šo muļķišu. vācietis raud par imidžu bemja braucējam aEiropā un ir pamats. un filmu par bumeru vajadzētu atļaut skatīties vismaz no 18 kad jau parādās smadzeņu iedīgļi .. nekam personīgi. novērojumu uz ceļa un statistiks

Žetons

Imka Reģ.: 26.02.2004
0 0 Atbildēt

pirdiens rakstīja: Paareizi sacīts!!

Atsaldeņi ir ar visādu marku a/m, BET..... lieta ir tā, ka lielākā daļa atpazīst tikai BMW un VAZ

un VAZi iet mazumā, savukārt BēMēWē tik vairojās

Vot vot darbā kolēģis gados kurš visus auto kuri nav VAZ sauc par BMWuha vai Auģuha ....un regulāri stāsta, ka šitie brauc kā pašnāvnieki un baigi traucē

saf Reģ.: 20.07.2006
0 0 Atbildēt

diggen rakstīja: es jau gadus pēdējos 20 mātei savā dzimšanas dienā sniedzu ziedus par to ka dzemdībās nesavilka kājas un tālākajā dzīvē nenopirku bembi un neesmu tāds kā vairums šo muļķišu. vācietis raud par imidžu bemja braucējam aEiropā un ir pamats. un filmu par bumeru vajadzētu atļaut skatīties vismaz no 18 kad jau parādās smadzeņu iedīgļi .. nekam personīgi. novērojumu uz ceļa un statistiks

Labs!

diggen Reģ.: 31.10.2002
0 0 Atbildēt

ja jau ir aplausi - varu paturpināt domu! nekad neesmu teicis neko sliktu par bmw - pretēji - uzskatu ka tā ir ļoti laba. šķiet ka nedeaudziem ražotājiem ir izdevies sasniegt tādu jaudas un drošības simbiozi (ok saab) ne jau pa tukšo visas pasaules bagātie brauc ar bembi!? poinc ir te: man nesaprotamu kompleksu dēļ daļa jaunatnes kas nespēj sevi pierādīt nekādā citā formā iedomājas ka notūnējot bembi un ieliekot muziku tā lūžņa vērtībā pierādīs sev un kautkam tikpat glupam blakus ka ir šī auto cienīgs. piekam - ja citi nepamana - tad uzmanības pievēršanai ir jāsāk āle. zinu daudz prātīgu ve4u kas brauc ar labiem bembjiem bet tie labie bembji ir paša pelnīti. (( kurš ir redzējis uz ceļa 7to nevecāku par 5 gadi - radot nekārtības? neviens.. tapēc man žēl tos 4aļus - automātiski ieskaitīti atsaldeņos kaut gan varētu pussaima iebāzt maisā katrs pa vienam. nu TĀ

M77 Reģ.: 06.08.2008
0 0 Atbildēt

Šodien ap 8:10 viens kadrs ar melnu e90 iekļuva avārijā uz Cēsu ielas pie jaunās Ģertrūdes baznīcas. Es stāvēju pieturā (25. trol. galapunktā) pretī baznīcai, kad no kreisās puses pa Cēsu ielu jutu lielā ātrumā Tallinas ielas krustam centra virzienā tuvojamies auto - ātrumu varēja nojaust dēļ radžotajām riepām, kas radīja ievērojamu troksni, kas lika apjaust, ka kaut kas nav riktīgi - jo tur taču nav galvenais ceļš. Bmw vadītājs knapi paguva sabremzēties pirms 25. trolejbusa, kas tikko bija piebraucis pa Tallinas ielu un gribēja griezties pa labi uz Cēsu ielu, nolēmis negaidīt uz trolejbusu, Bmw to apdzina pa pretējo joslu (nav jau it kā aizliegts - neregulējamos krustojumus tak drīkst) un, strauji uzņemot ātrumu, turpināja kustību Brīvības ielas virzienā. Viss jau būtu labi, bet tūlīt aiz trolejbusa pieturas Cēsu ielā stāvošais balts A klases Mercedess (iespējams, lai netraucētu trolejbusa kustību) izdomāja uzsākt braukt, lai pārvietotos pa kreisi (domājams stāvēšanai) uz mazo "ieliņu", kas savieno Cēsu un Brīvības ielas (tas dažu desmitu metru posms gar baznīcu), tādejādi aizgriežot priekšā tikko "lidojumu" uzsākušajam Bmw, un notika neizbēgamais - Bmw, bremzējot un sprakšķošām radzēm skanot, kopā ar mazo Mercedess iegrieza drusku pa kreisi tai ieliņā un "piezemējās" tam kreisajos sānos, nostumjot to ieliņas labajā malā un pats pēc tam vēl iebraucot nākamā auto aizmugurē (melns Audi A8, laikam), kas stāvēja brauktuves malā (vadītājs sēdēja iekšā). Kad kāpu trolejbusā, visi 3 vadītāji jau bija izkāpuši, tā ka CSN bez cietušajiem.

Manuprāt, avāriju izraisīja Mercedess, kas nepārliecinājās par manevra drošumu, bet Bmw vadītājam arī savu tiesu vainas jāuzņemas - pārāk strauji/agresīvi brauca ar nepiemērotām riepām un vēl, mēģinot izvairīties no sadursmes, novirzījās pa kreisi, kā rezultātā cieta ne tikai mazais mersis, bet arī malā stāvošais Audi.

Morāle - lēnāk brauksi tālāk tiksi!

scope Reģ.: 16.09.2005
0 0 Atbildēt

Ja bija radzes un to fiksēs arī protokolā, tad bembistam apdrošināšana nespīd, ja arī šo neatzīs par vainīgu CSN izraisīšanā.

Bet nu pēc apraksta - bembists pi**rs un mersim vienk. nepaveicās.

ak Reģ.: 13.01.2003
0 0 Atbildēt

Vot, šitādi mersedesi ir tā lielākā nelaime. Joslu mainītāji pagriezienu nerādītāji

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

M77 rakstīja: ...

Manuprāt, avāriju izraisīja Mercedess, kas nepārliecinājās par manevra drošumu...

Tas ir no sērijas skaties divreiz, lai kads pimpis lidojot Tev dzīvi nesačakarē. MB vadītājs varbūt naivi cerēja, ka citi arī ievēro noteikumus.

Bet vainīgs ir trolis, aizsedza skatu

P.S. Esmu dzīvē redzējis vairakus vasarā novākotus bimerus ar radžu riepām.

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

MB naivi cerēja da neko viņš necerēja – vienk pieraduši ka tur ir maza satiksme.

boliks Reģ.: 22.03.2004
0 0 Atbildēt

Neatbilstošas riepas arī ir par iemeslu, lai neizmaksātu kompensāciju.

M77 Reģ.: 06.08.2008
0 0 Atbildēt

Vēl par topika tēmu - www.bmwpower.lv/...

Rendir

Šodien, 02:20 #1358

Kopš: 17. Jun 2009

No: Strenči

Ziņojumi: 541

Braucu ar: e34 540i

esmu braucis pa pilsetu 250 ar e38 750,un gandriz katru dienu sanak 160-200

pat ar e30 sanak 150-160 ikdiena pa pilsetu,a kad brauc 90 tad liekas ka tulit apstasos.....

p.s radars vienmer ON un braucu tad kad uz cela nav daudz auto....nelielos,vnk ta ir

-----------------

one life,live it

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Vot besī ārā šitādi – es redzēju bet liecinieks nebūšu…

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

M77 rakstīja: Morāle - lēnāk brauksi tālāk tiksi!

Morāle – esmu liecinieks bet aizlaižos neatstājot koordinātes lai strīdīgā situācijā neatkarīgas liecības neļautu noskaidrot patieso vainīgo…

M77 Reģ.: 06.08.2008
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja: Vot besī ārā šitādi – es redzēju bet liecinieks nebūšu…

Runā, runā.. kurš man šajā gadījumā kompensēs iztērēto laiku, octa, vai? Vispār jau, ja tas nebūtu noticis tieši brīdī, kad grasījos iekāpt troļukā, varbūt arī būtu pieteicies par liecinieku (ja vajadzētu), a tā rīkojos saskaņā ar sākotnējo ieceri - pagūt uz darbu laikā.

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

M77 rakstīja:

uupis rakstīja: Vot besī ārā šitādi – es redzēju bet liecinieks nebūšu…

Runā, runā.. kurš man šajā gadījumā kompensēs iztērēto laiku, octa, vai? Vispār jau, ja tas nebūtu noticis tieši brīdī, kad grasījos iekāpt troļukā, varbūt arī būtu pieteicies par liecinieku (ja vajadzētu), a tā rīkojos saskaņā ar sākotnējo ieceri - pagūt uz darbu laikā.

Blā blā blā blā.... kas kompensēs ?? Kompensēs tas, ka Tu izpildīsi pilsoņa pienākumu. Būtu piegājis, pieteicies,iedevis tel numuru un fiksi aizbraucis tālāk.

Ja kādu sitīs nost, Tu taču ar neiesi palīgā, ne ? Mazums, uz kino nepaspēsi.....

Ies palīgā - bet nejau cietušajam

M77 Reģ.: 06.08.2008
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

M77 rakstīja:

uupis rakstīja: Vot besī ārā šitādi – es redzēju bet liecinieks nebūšu…

Runā, runā.. kurš man šajā gadījumā kompensēs iztērēto laiku, octa, vai? Vispār jau, ja tas nebūtu noticis tieši brīdī, kad grasījos iekāpt troļukā, varbūt arī būtu pieteicies par liecinieku (ja vajadzētu), a tā rīkojos saskaņā ar sākotnējo ieceri - pagūt uz darbu laikā.

Blā blā blā blā.... kas kompensēs ?? Kompensēs tas, ka Tu izpildīsi pilsoņa pienākumu. Būtu piegājis, pieteicies,iedevis tel numuru un fiksi aizbraucis tālāk.

Ja kādu sitīs nost, Tu taču ar neiesi palīgā, ne ? Mazums, uz kino nepaspēsi.....

Nuka, nocitē likuma pantu, kur šie pienākumi aprakstīti!

M77 Reģ.: 06.08.2008
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

M77 rakstīja:

uupis rakstīja: Vot besī ārā šitādi – es redzēju bet liecinieks nebūšu…

Runā, runā.. kurš man šajā gadījumā kompensēs iztērēto laiku, octa, vai? Vispār jau, ja tas nebūtu noticis tieši brīdī, kad grasījos iekāpt troļukā, varbūt arī būtu pieteicies par liecinieku (ja vajadzētu), a tā rīkojos saskaņā ar sākotnējo ieceri - pagūt uz darbu laikā.

Blā blā blā blā.... kas kompensēs ?? Kompensēs tas, ka Tu izpildīsi pilsoņa pienākumu. Būtu piegājis, pieteicies,iedevis tel numuru un fiksi aizbraucis tālāk.

Ja kādu sitīs nost, Tu taču ar neiesi palīgā, ne ? Mazums, uz kino nepaspēsi.....

Nuka, nocitē likuma pantu, kur šie pienākumi aprakstīti!

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: FĀK, nu kad šajā forumā varēs rediģēt savus tekstus ????

Beidz sapņot slapjus sapnīšus.

ak Reģ.: 13.01.2003
0 0 Atbildēt

Kā bembis var būt vainīgs, ja brauca taisni? Tikai ar ātruma pārsniegšanu? Tak vainīgs tas, kurš priekšā izlīda, vai nē Kad sanāk vilkt garām joslai, kurā stāv rinda auto, un, ja kāds man izlien priekšā-es vainīgs, vai?

Bet te ir vēl kas - apdzīt neregulējamos krustojumos drīkst tikai tad, ja esi uz galvenā ceļa. Tur Cēsu iela nav galvenā.

1 2 3 4 5 6 7
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti