Kādu mašīnu uzvēlēties?

Medella Reģ.: 28.09.2008

Dalieties pieredzē, kādu auto labāk pirkt(ņemšu uz līzinga), vajag ekonomisku(apsveru iespēju par dīzeli).Naudiņās līdz 10 t eirām.Kādi varianti?

 
1.. 3 4 5 6 7 8 9
Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

msh rakstīja:

Populārākais tas ir lohu vidū

Tātad arī visaptveroši populārākais.

skarbi...

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Sviestnesis rakstīja:

nu man neliekas gan, ka ka ir tehniski tik pat laba, logiški ka 10 gadu laikā automašinas mezgli nolietojas, bet es runāju par cenas atškirību, ka neredzu jēgu par ko piemaksāt 25 000, ka naf tā starpība tik liela...

tāpēc jau arī tos 9-5 maz pērk, un rezultāta mīnuss ražotājam vien sanāk...

97 gadā pirka, 98 pirka, 99 labi pirka, bet cik gadus tad var pasaulei tirgot pirms desmit gadiem prezentētu modeli, kā jaunu

Tāpēc jau tagad gaidu, kad beidzot parādīsies jaunie. Manuprāt ir tikai 2 iespējas - prezentēt kaut ko pavisam labu vai arī beigt savu eksistenci.

Vai ir kaut kas dzirdēts par jauniem sābiem? (Sābs lido atkal?)

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

Interesanti, vai šādi elementi vēl joprojām ir sastopami?

(par Daciu):

- ja darba devējs man iedotu jaunu DACIA, es ar tādu nebrauktu. Visiem par apsmieklu... Sorry

- bet nu pats tādā gan nesēstos... ja man priekšnieks iedalītu tādu darba auto - es mainītu darbu. godīgi!

- Pusstunda kauna un tu jau esi darbā

www.iauto.lv/...

www.iauto.lv/...

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

pirmais no šaraškina linkiem ir mans apraksts.

Mutere tomēr Daciu nopaļāja, un nopirka sev citu (Suzuki Swift), Daciu atdodot uzņēmumā 'strādāt par kabluku'. 4 gadi un 60000 km, nekādu problēmu nav. Esmu ņēmis braukt, ja kaut kas lielāks ir bijis jāved. Vēl joprojām nekas negrab - kaut diendienā pa lauku ceļu bedrām jāts - tikai vietējie šaraškini mainot gultni kaut ko sasipuši ABSam.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

sarashkins rakstīja:

Vai ir kaut kas dzirdēts par jauniem sābiem? (Sābs lido atkal?)

Par gaitas īpašībām ir forumos lasītas visnotaļ labas atsauksmes. Un vakar sanāca būt Vikingā un gaidot izložņāju jauno 9-5. Iepriecināja, ka apdare ir atkal līmenī - nav prastās plastmasas, kas bija pēdējam feisliftam vecajam. Bet nu arī vairākas lietas, kas nepatika. Iekšā sajūta kā tankā - mazie logi uz sāniem uz aizmuguri - līdzīgi kā Chrysler 300. Dīvaini šaurs bagažnieks, ņemot vērā, ka pats auto ir lielāks par iepriekšējo. Un vēl daži sīkumi.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

sarashkins rakstīja: Interesanti, vai šādi elementi vēl joprojām ir sastopami?

(par Daciu):

- ja darba devējs man iedotu jaunu DACIA, es ar tādu nebrauktu. Visiem par apsmieklu... Sorry

- bet nu pats tādā gan nesēstos... ja man priekšnieks iedalītu tādu darba auto - es mainītu darbu. godīgi!

- Pusstunda kauna un tu jau esi darbā

www.iauto.lv/...

www.iauto.lv/...

Viss ir relatīvs. Pēc 5000km ar MB 500S man savs SAAB likās kā konservbundža Bet Dacia... ja vajadzētu brauktu - esmu braukājis ar daudz ko, kas mūsdienās vispār ir gandrīz neiedomājams - Eraz, Tauriju... Bet brīvprātīgi neizvēlētos gan.

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

Ja na haļavu, tad pokuj kāds auto, ka tik ir TA un iet uz priekšu. Ā un vēlams, apmaksāta degviela, ar normu vismaz 15-20 litri uz sotaku.

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

Tu jau nu par spējām būtu paklusējis.... turpini meklēt savu G-punktu...

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
0 0 Atbildēt

Tas bija domāts gudrības punkts?

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

Dark_Side rakstīja: Tas bija domāts gudrības punkts?

dekstera gadījumā jā, abi atrodas ānusā

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Gauss rakstīja: Ja na haļavu, tad pokuj kāds auto, ka tik ir TA un iet uz priekšu. Ā un vēlams, apmaksāta degviela, ar normu vismaz 15-20 litri uz sotaku.

padomjlaika domāšana... Man daudz vairāk patīk variants, ko mēdz piekopt normāli domājoši uzņēmumi - ja darbiniekam ir paredzēts auto, tad tiek nosaukta summa, kas tam atvēlēta un darbinieks pats var izvēlēties ar ko braukt.

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Gauss rakstīja: Ja na haļavu, tad pokuj kāds auto, ka tik ir TA un iet uz priekšu. Ā un vēlams, apmaksāta degviela, ar normu vismaz 15-20 litri uz sotaku.

padomjlaika domāšana... Man daudz vairāk patīk variants, ko mēdz piekopt normāli domājoši uzņēmumi - ja darbiniekam ir paredzēts auto, tad tiek nosaukta summa, kas tam atvēlēta un darbinieks pats var izvēlēties ar ko braukt.

Pārsvarā gadījumu nekas tāds nav iespējams, jo uz tačkām eksistē konkursi, iepirkumi. Daudzi kantori sadarbojas ar noteiktiem dīleriem u.t.t.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Gauss rakstīja:

Seene rakstīja:

Gauss rakstīja: Ja na haļavu, tad pokuj kāds auto, ka tik ir TA un iet uz priekšu. Ā un vēlams, apmaksāta degviela, ar normu vismaz 15-20 litri uz sotaku.

padomjlaika domāšana... Man daudz vairāk patīk variants, ko mēdz piekopt normāli domājoši uzņēmumi - ja darbiniekam ir paredzēts auto, tad tiek nosaukta summa, kas tam atvēlēta un darbinieks pats var izvēlēties ar ko braukt.

Pārsvarā gadījumu nekas tāds nav iespējams, jo uz tačkām eksistē konkursi, iepirkumi. Daudzi kantori sadarbojas ar noteiktiem dīleriem u.t.t.

Konkursi un iepirkumi ir valsts iestādēm un uzņēmumiem, kam ir autoparki konkrētai vajadzībai.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

bij kādreiz populārs tāds dzeltens bembis, žurka laikam.

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Gauss rakstīja:

Seene rakstīja:

Gauss rakstīja: Ja na haļavu, tad pokuj kāds auto, ka tik ir TA un iet uz priekšu. Ā un vēlams, apmaksāta degviela, ar normu vismaz 15-20 litri uz sotaku.

padomjlaika domāšana... Man daudz vairāk patīk variants, ko mēdz piekopt normāli domājoši uzņēmumi - ja darbiniekam ir paredzēts auto, tad tiek nosaukta summa, kas tam atvēlēta un darbinieks pats var izvēlēties ar ko braukt.

Pārsvarā gadījumu nekas tāds nav iespējams, jo uz tačkām eksistē konkursi, iepirkumi. Daudzi kantori sadarbojas ar noteiktiem dīleriem u.t.t.

Konkursi un iepirkumi ir valsts iestādēm un uzņēmumiem, kam ir autoparki konkrētai vajadzībai.

Ir arī privātajiem, vismaz lieliem privātajiem.

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

Lielam kantorim vienkārši nav izdevīgi uzturēt dažādu marku auto. Pārāk liela bugaltērija un birokātija.

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Gauss rakstīja: Lielam kantorim vienkārši nav izdevīgi uzturēt dažādu marku auto. Pārāk liela bugaltērija un birokātija.

Kā tieši uz dažādu marku spēkratu esamību uzņēmumā palielinās grāmatvedība ( tavā saprašanā-bugaltērija) un birokrātija??

Citas lietas,iespējams, bet kā tieši grāmatvedība un birokrātija? Varētu pastāstīt?

Vieglāk ir noslēgt vienu līgumu ar konkrētu dīleri gan par auto pirkšanu, apkopēm u.t.t. nekā ar divdesmit dīleriem, no katra ņemot vienu tačku.

Huliš tu nepildi degvielu katram traķim no sava piegādātāja?

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Gauss rakstīja: Ja na haļavu, tad pokuj kāds auto, ka tik ir TA un iet uz priekšu. Ā un vēlams, apmaksāta degviela, ar normu vismaz 15-20 litri uz sotaku.

padomjlaika domāšana... Man daudz vairāk patīk variants, ko mēdz piekopt normāli domājoši uzņēmumi - ja darbiniekam ir paredzēts auto, tad tiek nosaukta summa, kas tam atvēlēta un darbinieks pats var izvēlēties ar ko braukt.

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Gauss rakstīja: Ja na haļavu, tad pokuj kāds auto, ka tik ir TA un iet uz priekšu. Ā un vēlams, apmaksāta degviela, ar normu vismaz 15-20 litri uz sotaku.

padomjlaika domāšana... Man daudz vairāk patīk variants, ko mēdz piekopt normāli domājoši uzņēmumi - ja darbiniekam ir paredzēts auto, tad tiek nosaukta summa, kas tam atvēlēta un darbinieks pats var izvēlēties ar ko braukt.

Nepateikšu par LV kantoriem . Bet starpytautiska koncerna ietvaros strādājošam čomakam bij izvēle , tikai starp amerikāņiem piederošiem auto un noteiktā cenu grupā atbilstoši amatam (nedrīkst ādu ) nu tagad pa Rīgu braukā jaunajā mondeo pilna paka izņemot āda un NAVI

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Gauss rakstīja: Ja na haļavu, tad pokuj kāds auto, ka tik ir TA un iet uz priekšu. Ā un vēlams, apmaksāta degviela, ar normu vismaz 15-20 litri uz sotaku.

padomjlaika domāšana... Man daudz vairāk patīk variants, ko mēdz piekopt normāli domājoši uzņēmumi - ja darbiniekam ir paredzēts auto, tad tiek nosaukta summa, kas tam atvēlēta un darbinieks pats var izvēlēties ar ko braukt.

Izvēles iespēja cenu kategorijā varētu vairāk būt vadībai.

Ja vajadzīgas 100 mašīnas darbiniekiem braukšanai pie klientiem vai citām tipveida vajadzībām - nodefinē kritērijus, kura par zemāko cenu atbilst kritērijiem - pērk no attiecīgo modeli. Pērkot vairāk no viena piegādātāja var dabūt labāku cenu.

Rīko konkursus arī privātie autoparki, kam ir liels apjoms, lai dabūtu labāko cenu.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Lūk, šobrīd Latvijā labākais mazlietota auto piedāvājums:

www.ss.lv/...

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

nu tu dod... meriva - tas izvalbītā ķengura un bruņu rupuča krustojums... labākais mazpiedristo apeņu piedāvājums?

Chankaishi Reģ.: 11.07.2007
0 0 Atbildēt

Cenas un kvalitātes attiecība pietiekoši laba tai merivai. Labs autiņš ģimenei ar pāris trīs maziem bērniem braukšanai uz laukiem vai jūriņu. Ja paši dzīvo lielpilsētā un darbdienās izmanto sabiedrisko transportu vai velosipēdus. Arī bērneļu izvadāšanai pa skolām-bērnudārziem ideāls. Vispār pat ļoti praktisks autiņš.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

protams ka 'pietiekoši laba' bet ne jau 'labākais piedāvājums'

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

"Ja bildē automašīnas numura zīme ir paslēpta vai pārdevējs atsakās to nosaukt - tas ir pietiekams iemesls neuzticēties šādam pārdevējam."

1.. 3 4 5 6 7 8 9
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti