Kādu mašīnu uzvēlēties?

Medella Reģ.: 28.09.2008

Dalieties pieredzē, kādu auto labāk pirkt(ņemšu uz līzinga), vajag ekonomisku(apsveru iespēju par dīzeli).Naudiņās līdz 10 t eirām.Kādi varianti?

 
1.. 2 3 4 5 6 7 8 9
Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

msh rakstīja:

\"Jautājumam\" labs tonis

sprauslas, ļurba, vadības bloks [dubultojot jaudu diez vai veco var sačipsot ], var jau vēl kaut ko sadomāt, kaut vai pieklājīgāku izpūtēju...

Kādas tieši sprauslas tu plāno mainīt pjezo-commonrailam nemainot motora konstrukciju? Diez vai arī turbīnas un izpūtēja maiņa iekļaujas zem konstrukcijas nemainīšanas. Un par vadības bloku - tas ir pilnībā programmējams - SAAB \"čipošana\" notiek ar kabeli un datoru, nevis kautkāda piedēkļa piespraušanu.

es no laukiem, bet man šķiet, ka par čipošanu var saukt tikai vadības bloka \"pāršūšanu\"... cik esmu dzirdējis, tad kvalitatīvi to veic vīrs vārdā Inc Jelgavā, un maniem auto to veica Ivs Ventspilī... caur šamajiem www.diga-tec.com/...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

P.S. gadās arī tā, ka no vadības bloka lodē ārā mikroshēmu...

te vēl bija lietotājs - Phenom... viš a' te niekojās ar visādām elektromuļķībām... tjipa vibratoriem

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

msh rakstīja:

"Jautājumam" labs tonis

sprauslas, ļurba, vadības bloks [dubultojot jaudu diez vai veco var sačipsot ], var jau vēl kaut ko sadomāt, kaut vai pieklājīgāku izpūtēju...

Kādas tieši sprauslas tu plāno mainīt pjezo-commonrailam nemainot motora konstrukciju? Diez vai arī turbīnas un izpūtēja maiņa iekļaujas zem konstrukcijas nemainīšanas. Un par vadības bloku - tas ir pilnībā programmējams - SAAB "čipošana" notiek ar kabeli un datoru, nevis kautkāda piedēkļa piespraušanu.

Es nerunāju par tavu šķībaču meistarojumu bet par 1.9 TDI Un tu gribi teikt, ka tās tavas kommonreila sprauslas ir ražīgākās tirgū pieejamās?

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Es nerunāju par tavu šķībaču meistarojumu bet par 1.9 TDI Un tu gribi teikt, ka tās tavas kommonreila sprauslas ir ražīgākās tirgū pieejamās?

nu jau fimfis ar pirkstu tiek jaukts...

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

Siksparnis rakstīja:

anonimikis rakstīja: ja pamatā ārpus pilsētas, tad nav liela jēga no dīzeļa. tā ekonomija izpaužas galvenokārt pilsētas režīmā.

Tici man, tā gan nav.

Ir gan.

Man benzīns uz šosejas ēd 5,5l, pilsētā vidēji 8,5l.

Analogs dīzelis uz šosejas ēstu 4,5l, pilsētā droši vien vairāk par 6 ne'būtu.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

puika, pirdiens, noluņoja... varēja labu škodu, ar garo pakaļu, 1.9td, paņemt...

tagad kuj viņu zin...

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

mans 2003 accords maksā tik pat cik pirms gada. Tikai neviens viņu nepērk

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Master_D rakstīja: mans 2003 accords maksā tik pat cik pirms gada. Tikai neviens viņu nepērk

2006 pirku savu auto par 25K EUR.... tagad tirgoju par 15... nah nevienam nevajag... un sola uz februāri vēl lielākus sūdus...

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

es no laukiem, bet man šķiet, ka par čipošanu var saukt tikai vadības bloka "pāršūšanu"... cik esmu dzirdējis, tad kvalitatīvi to veic vīrs vārdā Inc Jelgavā, un maniem auto to veica Ivs Ventspilī... caur šamajiem www.diga-tec.com/...

Nu nez vai no laukiem, bet principā lielākā daļa ar "čipošanu" vienā vārdā saprot trīs atšķirīgas lietas, neiedziļinoties sīkumos. Ja precīzāk - var mainīt vadības bloku (vai kādu tā daļu), var ieslēgt ķēdē čipu, kas izmaina devēju rādījumus un attiecīgi izmaina vadības bloka darbību un var pārprogrammēt vadības bloku. Populārākais variants ir papildus čips, jo principā ir piemērojams jebkuram elektroniski vadāmam dzinējam.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Yetti rakstīja:

es no laukiem, bet man šķiet, ka par čipošanu var saukt tikai vadības bloka "pāršūšanu"... cik esmu dzirdējis, tad kvalitatīvi to veic vīrs vārdā Inc Jelgavā, un maniem auto to veica Ivs Ventspilī... caur šamajiem www.diga-tec.com/...

Nu nez vai no laukiem, bet principā lielākā daļa ar "čipošanu" vienā vārdā saprot trīs atšķirīgas lietas, neiedziļinoties sīkumos. Ja precīzāk - var mainīt vadības bloku (vai kādu tā daļu), var ieslēgt ķēdē čipu, kas izmaina devēju rādījumus un attiecīgi izmaina vadības bloka darbību un var pārprogrammēt vadības bloku. Populārākais variants ir papildus čips, jo principā ir piemērojams jebkuram elektroniski vadāmam dzinējam.

negribu strīdēties, bet par čipošanu uzskatu "pāršūšanu"... un pārējās iespējas neatdzīstu (karogs rokā tiem vīriem, kas to dara...)

Man čipojot nokrita spriegums... un tad sākās disco...

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

negribu strīdēties, bet par čipošanu uzskatu "pāršūšanu"...

Kuru no tām lietām tad tu sauc par "pāršūšanu"?

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Yetti rakstīja:

negribu strīdēties, bet par čipošanu uzskatu "pāršūšanu"...

Kuru no tām lietām tad tu sauc par "pāršūšanu"?

vadības bloka info nomaiņu...

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja: puika, pirdiens, noluņoja... varēja labu škodu, ar garo pakaļu, 1.9td, paņemt...

tagad kuj viņu zin...

Ar 1,9 varbūt gluži nevajag. Labāk piemaksāt un paņemt 2,0

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

ValdisM rakstīja:

Siksparnis rakstīja:

anonimikis rakstīja: ja pamatā ārpus pilsētas, tad nav liela jēga no dīzeļa. tā ekonomija izpaužas galvenokārt pilsētas režīmā.

Tici man, tā gan nav.

Ir gan.

Man benzīns uz šosejas ēd 5,5l, pilsētā vidēji 8,5l.

Analogs dīzelis uz šosejas ēstu 4,5l, pilsētā droši vien vairāk par 6 ne'būtu.

Ja ar abiem brauc mierīgi, tad jā. Kad sāc normāli vilkt, tad benzīnam tas patēriņš aiziet kosmosā, turpretī dīzelim paliek saprotamas normas robežās.

Un tagad varat man pierādīt pretējo

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

Master_D rakstīja: mans 2003 accords maksā tik pat cik pirms gada. Tikai neviens viņu nepērk

2006 pirku savu auto par 25K EUR.... tagad tirgoju par 15... nah nevienam nevajag... un sola uz februāri vēl lielākus sūdus...

Tagad ne tādas vien cenas redzētas. Čomam uz sludinājumu par 15kiloeirām vērta auto pārdošanu nāk interesanti piedāvājumi uz maiņu. Pat divas kajennes bijušas.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Kaspersky rakstīja:

Yetti rakstīja: puika, pirdiens, noluņoja... varēja labu škodu, ar garo pakaļu, 1.9td, paņemt...

tagad kuj viņu zin...

Ar 1,9 varbūt gluži nevajag. Labāk piemaksāt un paņemt 2,0

jams DSG automāts, zināms auto...

vai tie 2.0 viņam litru ekonomiju iedos?

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

Kaspersky rakstīja:

Yetti rakstīja: puika, pirdiens, noluņoja... varēja labu škodu, ar garo pakaļu, 1.9td, paņemt...

tagad kuj viņu zin...

Ar 1,9 varbūt gluži nevajag. Labāk piemaksāt un paņemt 2,0

jams DSG automāts, zināms auto...

vai tie 2.0 viņam litru ekonomiju iedos?

Ekonomiju ne, bet patīkamāku braukšanu gan. Un DSG ir viens super pasākums

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Kaspersky rakstīja:

Yetti rakstīja:

Master_D rakstīja: mans 2003 accords maksā tik pat cik pirms gada. Tikai neviens viņu nepērk

2006 pirku savu auto par 25K EUR.... tagad tirgoju par 15... nah nevienam nevajag... un sola uz februāri vēl lielākus sūdus...

Tagad ne tādas vien cenas redzētas. Čomam uz sludinājumu par 15kiloeirām vērta auto pārdošanu nāk interesanti piedāvājumi uz maiņu. Pat divas kajennes bijušas.

tad patiesi interesanti... kaut gan pret Kajēnu nemainītu... un nedz pret ko tml... ja nau auto, tad nau...

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

tad patiesi interesanti... kaut gan pret Kajēnu nemainītu... un nedz pret ko tml... ja nau auto, tad nau...

Subjekts ir iepriekšējais piečuks ar pilno mpaku - auto, kas labi izskatās, bet vairs nemaksā tik traki. Dzinējs arī attiecīgs, no sērijas iet un nerij

Var redzēt, ka daudzi vairs nevar pavilkt savus megadrapus un mēģina tos ievainīt pret lētākiem, taupīgākiem, bet tomēr bišku pontoviem.

p.s.

Gaidam februāri.

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

ievainīt=iemainīt

Medella Reģ.: 28.09.2008
0 0 Atbildēt

Kāpēc jāgaida februāris?

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Medella rakstīja: Kāpēc jāgaida februāris?

gudri cilvēki stāsta, ka beigšoties brīvdienas kredītiem... un ne tikai dzīvojamajai platībai būs -40% no cenas...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Yetti rakstīja:

es no laukiem, bet man šķiet, ka par čipošanu var saukt tikai vadības bloka "pāršūšanu"... cik esmu dzirdējis, tad kvalitatīvi to veic vīrs vārdā Inc Jelgavā, un maniem auto to veica Ivs Ventspilī... caur šamajiem www.diga-tec.com/...

Nu nez vai no laukiem, bet principā lielākā daļa ar "čipošanu" vienā vārdā saprot trīs atšķirīgas lietas, neiedziļinoties sīkumos. Ja precīzāk - var mainīt vadības bloku (vai kādu tā daļu), var ieslēgt ķēdē čipu, kas izmaina devēju rādījumus un attiecīgi izmaina vadības bloka darbību un var pārprogrammēt vadības bloku. Populārākais variants ir papildus čips, jo principā ir piemērojams jebkuram elektroniski vadāmam dzinējam.

Populārākais tas ir lohu vidū, ne tur kāda mikrene, ne kā, parasti kāda pretestība, ar kuras palīdzību pist kompi, liekot tam "domāt" ka ieplūst vairāk gaisa vai tas ir aukstāks Karoč lohotrons

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Populārākais tas ir lohu vidū

Tātad arī visaptveroši populārākais.

Kovacs Reģ.: 07.08.2002
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Kovacs rakstīja:

Ja gribas pa lēto un jaunu un auto ir transporta līdzeklis, nevis kas vairāk, tad imo varianti- skoda octavia, kia ceed, huyndai getz, dacia logan.

Nu gan... Nerunā pilnīgas muļķibas - Škodai Fabia ir apmēram vienā līmenī ar ceed un abi kopā ir nesalīdzināmi labāki par getz / logan.

Octavia nebūt vairs nav lēta, jo maksā jau ap 20 000 eur un ir arī atbilstoša līmeņa auto.

protams, ka domāta bija fabia.

labāki moš ir, bet dārgāki arī.

1.. 2 3 4 5 6 7 8 9
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti