Aptauja krīzes laikos ...

911 Reģ.: 11.04.2003

Pēdējā laikā daudz ir runāts, ka krīze ir klāt vai arī tuvojas. Daudzi to esot pamanījuši visdažādākajās dzīves situācijās, notikumos, procesos, taču mans jautājums Jums ir šāds - ko Jūs esat manījuši, kas garnadžiem šobrīt no auto lietām patīk visvairāk?

.. man dažiem kolēģiem jau ir "aiznesti" parking sensori, kas iestrādāti bamperī uz vienas "lentas".

 
1.. 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ..75
Einstein Reģ.: 25.03.2005
0 0 Atbildēt

Ugga, Tu značet vēl neesi bijis to "laimīgo" sarakstā...

Es tomēr palieku pie pārliecības, ka ar Nesti var uzturēt labas attiecības tikai ar skaidru naudu.

Patiesībā jau man visvairāk kāreiz Neste arī patīk un pildos tikai tur, ja vien neuznāk nepārvarama kāre pēc Staķika desām...

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Einsteina aprakstītais scenārijs Nestē bija pirms vairākiem gadiem. Nu jau ilgāku laiku nekas lieks netiek rezervēts - tikai reāli izlietotā summa. Un īstenībā ar karti maksāt ir vēl izdevīgāk, jo no tava konta reāli naudu noņem pēc 2-3 dienām. Ja, piemēram, visu laiku dzīvojas pa overdfraftu, tad finālā sanāk mazāks procentu maksājums apr izmantoto summu. Lielai daļai LV iedzīvotāju tas ir ļoti aktuāli!

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

ja maksā ar karti un nepaņem čeku, tad paliek bloķēta lielāka summa. nu jau ir 60 vai 80LVL. jo tu pats nenoslēdz transakciju.

rt Reģ.: 23.08.2004
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: ja maksā ar karti un nepaņem čeku, tad paliek bloķēta lielāka summa. nu jau ir 60 vai 80LVL. jo tu pats nenoslēdz transakciju.

m? kādi 60, 80?

es nekad čekus neesmu ņēmis.. varbūt 1x, lai paskatītos ko tur īsti drukā

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: <

cik proči pieaug no 25 latiem pa 2-3 dienām?

Ja overdrafta likme ir 18 % gadā, tad tie ir 0,05% dienā (tiek pieņemts, ka gadā ir 360 dienas).

Konkrētajā gadījumā par 3 dienām sanāk Ls 0,04.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja: piekrītu Seenei

Ar karti ir nevien izdevīgāk, bet arī ērtāk - var pieliet bāku "līdz lūpai" nevis tikai, piemēram, par 10 Ls (kā to dara msh). TAd jārēķina, cik vēl varēs bākā ieliet un traki ir tad, ja samaksāto degvielu nav kur ieliet, jo sanāk pārrēķināties

Tak atpūtini acis, no papīru smērēšanas nogurušas, nespēj atšķirt "1" no "2", sarakstīsi vēl savos papīros muļķības

Kā tas ir - "piegāžu līdz lūpai" - tā ka pats, vai vismaz, labākajā gadījumā, tikai cirvis noliets?

Turpinoties tagadējajām cenu tendencēm, ja pasākšu lieties pa 40, nevis 20, spīd līdzīgs variants - man tak bāciņa tikai 68l

P.S. Naskuj reds nevar nolikvidēt to tizlo "reset" ikonu...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja:.... tiek pārbaudīta klienta REĀLĀ maksātspēja.

vienam otram dienestam, bada laikos, tā ir apkaltusi desmaize... raņše žopoi dvigatj trebovalos...

rt Reģ.: 23.08.2004
0 0 Atbildēt

P.S. ja par tēmu, tad mani krīze skar tieši.

drīz palieku bez darba ar kredītu uz 2gadi un summu ~10 līdzšinējo mēnešalgu apmērā ko nu?

~ 6 mēnešu maksājumus esmu iekrājis, pus gadu vēl var vilkt

kam lai pārdod moci?

treknie gadi pagāja un tik vien ir... no 1istabas dzīvokļa ar piemīztu kāpņutelpu tiku labā 3istabniekā. diemžēl paralēli barojot banku :/ echh, un vēl nedaudz jāpabaro

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja: Einsteina aprakstītais scenārijs Nestē bija pirms vairākiem gadiem. Nu jau ilgāku laiku nekas lieks netiek rezervēts - tikai reāli izlietotā summa. Un īstenībā ar karti maksāt ir vēl izdevīgāk, jo no tava konta reāli naudu noņem pēc 2-3 dienām. Ja, piemēram, visu laiku dzīvojas pa overdfraftu, tad finālā sanāk mazāks procentu maksājums apr izmantoto summu. Lielai daļai LV iedzīvotāju tas ir ļoti aktuāli!

oh. bļa...

cik Tev bērnu?

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

laikam 0,53498702495 jo vienu veselu beernu muusdienaas ne katrs var atļauties

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

rt rakstīja: P.S. ja par tēmu, tad mani krīze skar tieši.

drīz palieku bez darba ar kredītu uz 2gadi un summu ~10 līdzšinējo mēnešalgu apmērā ko nu?

~ 6 mēnešu maksājumus esmu iekrājis, pus gadu vēl var vilkt

kam lai pārdod moci?

treknie gadi pagāja un tik vien ir... no 1istabas dzīvokļa ar piemīztu kāpņutelpu tiku labā 3istabniekā. diemžēl paralēli barojot banku :/ echh, un vēl nedaudz jāpabaro

no coments...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: laikam 0,53498702495 jo vienu veselu beernu muusdienaas ne katrs var atļauties

ja nevar atļauties, nakuj vairoties?

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

cik Tev bērnu?

2.

Neesmu rakstījis, ka tas būtu aktuāli man. Overdraftos nelielu jau kādu gadu varbūt vairāk.

p.s. pats pildos Statoil, izmantojot 1,6 santīmu atlaidi

RLaguna Reģ.: 30.10.2006
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

Sretsked rakstīja: <

cik proči pieaug no 25 latiem pa 2-3 dienām?

Ja overdrafta likme ir 18 % gadā, tad tie ir 0,05% dienā (tiek pieņemts, ka gadā ir 360 dienas).

Konkrētajā gadījumā par 3 dienām sanāk Ls 0,04.

tav vajadzēja sastādīt jauno budžetu

4 santīmi vispār nekas nav

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

rt rakstīja: P.S. ja par tēmu, tad mani krīze skar tieši.

drīz palieku bez darba ar kredītu uz 2gadi un summu ~10 līdzšinējo mēnešalgu apmērā ko nu?

~ 6 mēnešu maksājumus esmu iekrājis, pus gadu vēl var vilkt

kam lai pārdod moci?

Traki. Pa manam sanāk, ka ikmēneša kredīta maksājums sastāda 41,7 % no taviem ienākumiem. Diezgan daudz, ja pelnītājs esi vienīgais. Ja strādā ģimenē abi, tad nav tik traki. Gan jau atradīsi citu darbu šo 6 mēnešu laikā un viss nokārtosies!

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

RLaguna rakstīja:

tav vajadzēja sastādīt jauno budžetu

jā, kopā ar VWfanu

RLaguna rakstīja:

4 santīmi vispār nekas nav

Tev un man nē, bet kādam iespējams, ka jā. Ja pildās 5 reizes mēnesī, tad kopā tie ir 20 santīmi jeb viena komisijas maksa par Parex internetbankā veiktu maksājumu.

Lai gan, ja 20 santīmi ir nozīmīgi, tad tiem laikam Nestē nav ko meklēt...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

Yetti rakstīja:

cik Tev bērnu?

2.

Neesmu rakstījis, ka tas būtu aktuāli man. Overdraftos nelielu jau kādu gadu varbūt vairāk.

p.s. pats pildos Statoil, izmantojot 1,6 santīmu atlaidi

es pildos lukoilā... arī kas līdzīgs statoila atlaižu kartei....

Tu viens strādā, vai sieva ar'?

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

es pildos lukoilā... arī kas līdzīgs statoila atlaižu kartei....

Tu viens strādā, vai sieva ar'?

Strādājam abi. Lai gan sieva pagaidām vēl sēž mājās un izmanto bērnu kopšanas atvaļinājumu. Abi pelnam aptuveni vienādi.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

nomiks rakstīja:

Yetti rakstīja:

cik Tev bērnu?

2.

Neesmu rakstījis, ka tas būtu aktuāli man. Overdraftos nelielu jau kādu gadu varbūt vairāk.

p.s. pats pildos Statoil, izmantojot 1,6 santīmu atlaidi

es pildos lukoilā... arī kas līdzīgs statoila atlaižu kartei....

Tu viens strādā, vai sieva ar'?

taa karte laba lieta- santjiks no litra nost....

tikai šmigai un ciigaam taa atlaide neattiecas...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

bļeģ...

lai Tev sokas....

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja:....

taa karte laba lieta- santjiks no litra nost....

tikai šmigai un ciigaam taa atlaide neattiecas...

tu vēl pežu ar atlaidi paģēri....

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja: bļeģ...

lai Tev sokas....

neizklausiijaas paarliecinoši

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

Ozz rakstīja:....

taa karte laba lieta- santjiks no litra nost....

tikai šmigai un ciigaam taa atlaide neattiecas...

tu vēl pežu ar atlaidi paģēri....

a to var saorganizeet

es pats neesmu intereseejies , bet ja Tu taa saki, tad buus jaapavaicaa

rt Reģ.: 23.08.2004
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

rt rakstīja: P.S. ja par tēmu, tad mani krīze skar tieši.

drīz palieku bez darba ar kredītu uz 2gadi un summu ~10 līdzšinējo mēnešalgu apmērā ko nu?

~ 6 mēnešu maksājumus esmu iekrājis, pus gadu vēl var vilkt

kam lai pārdod moci?

Traki. Pa manam sanāk, ka ikmēneša kredīta maksājums sastāda 41,7 % no taviem ienākumiem. Diezgan daudz, ja pelnītājs esi vienīgais. Ja strādā ģimenē abi, tad nav tik traki. Gan jau atradīsi citu darbu šo 6 mēnešu laikā un viss nokārtosies!

nu... tur garš stāsts ar tiem %

3dzīvokļi, 5kredīti, viss noriebās un gribēju ātrāk visu nokārtot

krīze pievīla, 1,5 gads pietrūka

bet kopumā bez stresa, tik nevar saprast, kapēc tik mazas algas visur piedāvā. lēnām jāpieradina sevi pie domas, ka drīz alga būs ~30% mazāka, šobrīd tas šķiet traki stulbi

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

rt rakstīja:

3dzīvokļi, 5kredīti, viss noriebās un gribēju ātrāk visu nokārtot

krīze pievīla, 1,5 gads pietrūka

Piedod, bet laikā, kad liela daļa nespēj tikt pie sava vienīgā nekustamā īpašuma, nav īsti iecietīgi bēdāties, ka nevar kredītus nomaksāt par 3 nekstamajiem īpašumiem.

Nezinu kas un kā, bet šobrīd attīstās īres tirgus. Gan jau, ka pats zini labāk, kā tos savus pārējos 2 dzīvokļus pārvērst ja ne peļņu nesošā instrumentā, tad vismaz tādā, kas nerada zaudējumus.

1.. 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ..75
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti