Aptauja krīzes laikos ...

911 Reģ.: 11.04.2003

Pēdējā laikā daudz ir runāts, ka krīze ir klāt vai arī tuvojas. Daudzi to esot pamanījuši visdažādākajās dzīves situācijās, notikumos, procesos, taču mans jautājums Jums ir šāds - ko Jūs esat manījuši, kas garnadžiem šobrīt no auto lietām patīk visvairāk?

.. man dažiem kolēģiem jau ir "aiznesti" parking sensori, kas iestrādāti bamperī uz vienas "lentas".

 
1.. 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ..75
modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

nezinu ka citur - bet nesen sanāca Stradiņos "atpūsties"... ar ģimenes ārsta norīkojumu.... 40 minūšu laikā visas analīzes veica un noguldīja uz operācijas galdu...

Par māsiņām gan grūti kaut ko teikt... 50/50... vienīgi puse no viņa bija fantastiski uzmanīgi rūpējas... puse bija vai nu auksti korektas.. vai vienaldzīgas.... ka tik iebliezt zāles un neizskalot katetri aiziet tālāk...

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Pirmais-viena pati Grasmane ar vieglu roku ir gatawa nolikwideet dzemdiibu namu ar prasiibu par 2 mio.taapeec beernu slimniica ir uz bankrota robezas,ka censas wisu izdariit pareizi,lai neieliptu.ja tas ziidainis noliks karoti aarpus nodalas,tad newar zinaat ar ko tas beigsies.

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Ozz- iepuut ... bet shis gadiijums pozitiiva iznaakuma gadiijumaa- tb 2ljimonu pieshkjirot Grasmanei ljoooooti daudz vareetu mainiit...un es nedomaaju miera ielas likvideeshanu...

blakus nestaaveeju...klaat nebiju...bet shkjiet jau nu ka shii ir iistaa paatadzinja...pret kljuudaam... un ja kaut ar prasiibas iesniegshanu tiks izsleegta kaut 10taa dalja no kljuudaam- tad tam IR jeega... un tas ir Taa veerts...

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

da plin... Ozz... pasarg dies' nonaakt liidziigaa situaacijaa...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

Ozz rakstīja:

muļķiibas...

auto sen nav nekaada luksusprece. driizaak es teiktu, ka sabtranss ir luksuss kuru var atļauties tie laimiigie, kas pulkstenii neskataas un stundas neskaita.

auto man ietaupa vismaz paaris stundas diennaktii, nemaz nerunaajot par nerviem un , iespeejams, veseliibu nesaauksteejoties kaadaa pieturvietaa pusstundu gaidot autobusu.

Kā nu kuram.

Es, piemēram, pēdējā laikā diezgan regulāri uz darbu un mājās bruacu ar sabiedrisko transportu - sākumā ar autobusu Olaine - Rīga, tad ar trolejbusu. 1) sanāk lētāk (piebilde - trolejbusa mēnešbiļeti sarūpēdarba devējs), 2) sievai ir lielāka pārvietošanās brīvība, ja pēkšņi kaut kur izdomā aizbraukt!

Man absolūti nekādas problēmas nesagādā pārvietošanās ar sabiedrisko transportu. Tas, ka ilgāk, piekrītu. Ar auto ceļš no mājām uz darbu aizņem aptuveni 35-40 minūtes, ar sabiedrisko - 1h 15 minūtes. Tāpat arī atpakaļ. Toties autobusā var palasīt kādu grāmatu vai žurnālu, bet mašīnā to ir iespējams izdarīt tikai uz salu tilta

Vot luksusu atradis Mašīna - luksusa prece - cik tālu no reālās dzīves jābūt, lai tā uzrakstītu? Mēs esam 2008. nevis, 1988. gadā, kad bija luksusa žiguļi Par autobusiem laikam arī var fanot tad, ja pietura ir blakus punktam A un punktam B, kā arī pats tik kruts papīru smērēšanas speciālists, ka tāda lieta kā nogurums nav pazīstama un lietus, sniegs un vējš stāvot pieturā apiet ar līkumu Pie starpības - ikdienas zupa vs autobusa ceņņiks = ~ 2x, tikai otrajā gadījumā neērtības, es labāk stāvu uz šosejas ar paceltu roku - tas pats otrais variants, tikai nahaļavu + iespēja dienā ar kājām noiet 5-10 km pa liepāju [kad jau taupa, nafig ar džimbuli braukāt no viena gala līdz otram]... Jā, ir autobusam laba lieta - var pagulēt

P.S. Gribētu redzēt, kā nomiks autobusā lasa, varbūt vēl kājās stāvot

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

msh neiespringsti.

Autobusā braucu no galapunkta līdz galapunktam, līdz ar to sēdēt tieku vienmēr. Līdz autobusam arī kājām tālu nav jāiet (3 minūtes no mājām), tā kā tas problēmas nesagādā.

Ja ir draņķīgs laiks, tad mierīgi iekāpju savā auto un komfortabli nokļūstu darbā.

Un tas tavs otrais variants - stāvēt uz ceļa ar paceltu roku, ka tik nahaļavu. vispār

Kļūsti reiz nopietns, puika!

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Pasmejies par tiem tūkstošiem stopotāju, no kuriem viena daļa ir pieklājīgā vecumā

Bet par nopietnību - tā kā latvija ir latvija, un es neesmu papīru smērētajs, tad dēļ krīzes un nodarbošanās maiņas, galvenais manas naudas ceļš ir no lukoila pistoles, cauri mana brīnuma bākai, četriem katliem un izpūtējam Puse no vidējajiem izdevumiem garantēti. Vienīgi prieks ka zupai ceņņiks krītas - vismaz kaut kas labs.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja: Ozz- iepuut ... bet shis gadiijums pozitiiva iznaakuma gadiijumaa- tb 2ljimonu pieshkjirot Grasmanei ljoooooti daudz vareetu mainiit...un es nedomaaju miera ielas likvideeshanu...

blakus nestaaveeju...klaat nebiju...bet shkjiet jau nu ka shii ir iistaa paatadzinja...pret kljuudaam... un ja kaut ar prasiibas iesniegshanu tiks izsleegta kaut 10taa dalja no kljuudaam- tad tam IR jeega... un tas ir Taa veerts...

parādi man to ārstu, kas tai grasmanei pēc to 2 citronu izmaksāšanas būs ar mieru kaut klizmu taisīt!

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Lai nu kā ir ar to ārsti un Grasmani, bet normālās valstīs ārstiem ir obligātī jāiegādājas civiltiesiskās apdrošināšas polise. Un tad miljonu maksā jau apdrošinātājs.

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

Zoo rakstīja: Pirmais-viena pati Grasmane ar vieglu roku ir gatawa nolikwideet dzemdiibu namu ar prasiibu par 2 mio.taapeec beernu slimniica ir uz bankrota robezas,ka censas wisu izdariit pareizi,lai neieliptu.ja tas ziidainis noliks karoti aarpus nodalas,tad newar zinaat ar ko tas beigsies.

Sestdien 3 reizes dabūju vest sīko uz bērnu slimnīcu Gaiļezerā. Visu cieņu ārstei, kas apskatīja un nozīmēja ārstēšanu.

Paturiet atmiņā arī labo ko ārsti Jums ir darījuši.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja: Lai nu kā ir ar to ārsti un Grasmani, bet normālās valstīs ārstiem ir obligātī jāiegādājas civiltiesiskās apdrošināšas polise. Un tad miljonu maksā jau apdrošinātājs.

taada jau ir sen, un visi ir apdirsinaati...

ar Grasmani lieta bija drusku cita...pienjemu, ka vinja zinaaja, ka nekas labs nebuus...bet nu kaut kaa taa...

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja: Lai nu kā ir ar to ārsti un Grasmani, bet normālās valstīs ārstiem ir obligātī jāiegādājas civiltiesiskās apdrošināšas polise. Un tad miljonu maksā jau apdrošinātājs.

Starpcitu visas privātprakses ir OBLIGĀTI jāapdrošina . Daudzas slimnīcas apdrošina ķirurgus

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Nu,nonācāt pie slēdziena, ka krīzes ta nav, tā ir pašu galvās. Ir vienkārši attīstība, kas notiek pa spirāli. Tagad ir spirāles gandrīz apakšējais punkts, bija augšējais. Drīz būs riktīgā *******, kas to pelnījuši, tiem tas arī būs...pēc tam viss smuki saliksies pa plauktiņiem, visi, kas nebija morāli un garīgi pelnījuši nopelnīt piķiiti, raks grāvjus un mazgās ielas, pārējie turpinās strādāt normāli.

Krīze jau pati arī ir kad attīstība noslīd apakšējā punktā.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

rudens68 rakstīja:

Starpcitu visas privātprakses ir OBLIGĀTI jāapdrošina . Daudzas slimnīcas apdrošina ķirurgus

nu skaidrs. tagad zināšu.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja:

nomiks rakstīja: Lai nu kā ir ar to ārsti un Grasmani, bet normālās valstīs ārstiem ir obligātī jāiegādājas civiltiesiskās apdrošināšas polise. Un tad miljonu maksā jau apdrošinātājs.

taada jau ir sen, un visi ir apdirsinaati...

ar Grasmani lieta bija drusku cita...pienjemu, ka vinja zinaaja, ka nekas labs nebuus...bet nu kaut kaa taa...

visā pasaulē ir pajoliņi, kas durī apdirsinātājus...

man no amērikas džeks sūtīja fotoaparātu.... un jamais saka, ka šis apdrošināšot pret bojājumiem... atsūtīja, a fočiks ar sasistu ekrānu.... pie tam tā sasistu, ka tas toč nevarēja notikt vedot.....

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

un pasaulē dažādos laikos bija dažādas pieejas ne pārāk pilnvērtīgu sugas pārstāvju sakarā....

ņemsim par piemēru spartu, kur manāmi cīnīties nespējīgus kadrus laicīgi ievietoja aiziņā

vai arī kautkādās pasakās las

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

un pasaulē dažādos laikos bija dažādas pieejas ne pārāk pilnvērtīgu sugas pārstāvju sakarā....

ņemsim par piemēru spartu, kur manāmi cīnīties nespējīgus kadrus laicīgi ievietoja aiziņā

vai arī kautkādās pasakās lasāmus tekstus par pārdošanu ceļojošam cirkam

mūsdienās paņem no kā var 2 citronus un pēcāk par strīda objektu tāpat visi aizmirst

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

nu tieši taa...

kas ir juridiski apkaltaaki meegjinaas savu nelaimi paarveerst par materiaali izdeviigu rebi...

un aviizes arii staasta tieši tik, cik nepieciešams lai tauta galiigi nioetu no sliedeem.

Tikai taa kundzite kaut kaa nepadomaaja, ka ja nu tiešām kaada tiesa nolemj jamai par labu, tad to iestaadi izputinaas naskuj...

bija paaris nedeeljas atpakalj intervija sestdienaa....

teema- nu cik ta prasiit 5 latus, štuku laimoni

a kaapeec tikai vienu prasiis uzreiz divus!

taa ka taa ir pilniigi no ojaara izziista summa

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

lai gan tagad tas auglis atrodas rehabilitaacijas centraa valsts maizee...

par to tiršanos vajadzeeja piespiest to baabu kopt savu peecnaakamo kameer kaads no vinjiem nomirst pirmais.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

kāds tas story?

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

rudens68 rakstīja:

Starpcitu visas privātprakses ir OBLIGĀTI jāapdrošina . Daudzas slimnīcas apdrošina ķirurgus

nu skaidrs. tagad zināšu.

Nu re kā, reizēm sniedzot izrautu infu var samelot.

Tā obligātā apdrošināšana sākas no 1000 LS atbildības( Laikam tā ) un mediķim tas uz gadu maksā ap 15 LS , tā kā domā ciik lielā mērā var runāt par reālu apdrošināšanu .

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

vsmisļe

storijs bija ka tai kundzei pirms gadiem 5iem atgadiijaas gruutnieciiba...30+gadu vecumaa, un pirmaa...riski lieli...jamai poh, nu tik dzemdees nu tik buus...tad jamie bija kkaadu patoloģiju saskatiijusi...bet it kaa nebuutisku... it kaa nevar saprast, abortu liidz 3 meenesiem taisa, a taadam veel niuhjaa laaga nesapratiisi...n nu karoč, jamaa ir tikusi briidinaata, ka var nebuut labi

a puika piedzimis baigi gruuti un ilgi, un ta ne ta kaadu infekciju sakjeeris ne ta ko...rezultaataa neatgriezeniski smadzeņu bojaajumi(tikpat labi neattiistiitas smadzenes, iedzimts defekts, nepareizi guleejis, nabassaite ap kaklu veel dzemdee esot utt..)

hvz...

un ta saakaas pa meedijiem, ka dzemdiibu nama personaala deelj jamais ir nu, daarzenis...

madekki neko neatrada, par dakteri-akušiereem nezinu, bija jamaas vai nebija, vieni saka ka bija, citi neko nesaka.Buutiski paarkaapumi netika atklaati...

a muusu meedijiem šitaadu tanti ar šitaadu probleemu tik padod.. ir ko raadiit pa TV veselu gadu...un padariit par varoni...

kaadi 5% beernu dzimst ne pa vieglo, ar to ir jaareekjinaas...un tur neko nevar dariit.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Ozz rakstīja: lai gan tagad tas auglis atrodas rehabilitaacijas centraa valsts maizee...

par to tiršanos vajadzeeja piespiest to baabu kopt savu peecnaakamo kameer kaads no vinjiem nomirst pirmais.

Tev mož sarakstiņu iesniegt ar maniem piedzīvojumiem medicīnā un man tuvu cilvēku piedzīvojumiem?? Tas būs uz kādām lapām trim....

vari sniegt, vari nesniegt...es atbildu tikai par sevi ...un to ko redzu...

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

rudens68 rakstīja:

nomiks rakstīja:

rudens68 rakstīja:

Starpcitu visas privātprakses ir OBLIGĀTI jāapdrošina . Daudzas slimnīcas apdrošina ķirurgus

nu skaidrs. tagad zināšu.

Nu re kā, reizēm sniedzot izrautu infu var samelot.

Tā obligātā apdrošināšana sākas no 1000 LS atbildības( Laikam tā ) un mediķim tas uz gadu maksā ap 15 LS , tā kā domā ciik lielā mērā var runāt par reālu apdrošināšanu .

ir civiltiesiskaa atbildiibas apdrosinaasanu par tresajaam personaam nodariitu kaiteejumu...maksaa darba deveejs, savaadaak vins mani nemaz nevar laist straadaat...

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja:

rudens68 rakstīja:

nomiks rakstīja:

rudens68 rakstīja:

Starpcitu visas privātprakses ir OBLIGĀTI jāapdrošina . Daudzas slimnīcas apdrošina ķirurgus

nu skaidrs. tagad zināšu.

Nu re kā, reizēm sniedzot izrautu infu var samelot.

Tā obligātā apdrošināšana sākas no 1000 LS atbildības( Laikam tā ) un mediķim tas uz gadu maksā ap 15 LS , tā kā domā ciik lielā mērā var runāt par reālu apdrošināšanu .

ir civiltiesiskaa atbildiibas apdrosinaasanu par tresajaam personaam nodariitu kaiteejumu...maksaa darba deveejs, savaadaak vins mani nemaz nevar laist straadaat...

Par kādu summu ir tava adrošināšanas atbildība

1.. 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ..75
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti