Aptauja krīzes laikos ...

911 Reģ.: 11.04.2003

Pēdējā laikā daudz ir runāts, ka krīze ir klāt vai arī tuvojas. Daudzi to esot pamanījuši visdažādākajās dzīves situācijās, notikumos, procesos, taču mans jautājums Jums ir šāds - ko Jūs esat manījuši, kas garnadžiem šobrīt no auto lietām patīk visvairāk?

.. man dažiem kolēģiem jau ir "aiznesti" parking sensori, kas iestrādāti bamperī uz vienas "lentas".

 
uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Un tā stāsta, ka tur vīriņi no TP esot bijuši tuvu tuvu.

… ar atvērtiem čumadāniem un kalkulatoru rokās…

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja: Interesanti ko gan no pensionāriem var paņemt?

To pašu PVN nepaaugstinot pensijas… To pašu TL nodokli nepaaugstinot pensijas… Tātad reāli paņemta nauda vairāk…

Seene rakstīja: Un nē - no bezdarbnieku pabalsta neko nevar piedzīt - jo tas jau tiek maksāts PROM no budžeta. Var tikai samaksāt nedaudz mazāk vai nemaksāt vispār. Bet ne jau paņemt...

Pret bezdarbnieka pabalstu vēl joprojām var vērst nesamaksāto nodokļu, administratīvā soda un citas finansiālas pretenzijas…

Un pret bezdarbnieku var vērst pretenzijas visvisādā veidā, līdz kamēr tas ir bez pajumtes un bez pases. Tad cilvēks ir nekas un sauc viņu nekā. Labākā gadījumā tāds nokļūst zem jumta ar strīpainiem draugiem un rūtainu sauli, sliktākajā – klīst pa pilsētu un tiek sists kā no neofašiku tā no policijas puses…

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

Seene rakstīja: Interesanti ko gan no pensionāriem var paņemt?

To pašu PVN nepaaugstinot pensijas… To pašu TL nodokli nepaaugstinot pensijas… Tātad reāli paņemta nauda vairāk…

Seene rakstīja: Un nē - no bezdarbnieku pabalsta neko nevar piedzīt - jo tas jau tiek maksāts PROM no budžeta. Var tikai samaksāt nedaudz mazāk vai nemaksāt vispār. Bet ne jau paņemt...

Pret bezdarbnieka pabalstu vēl joprojām var vērst nesamaksāto nodokļu, administratīvā soda un citas finansiālas pretenzijas…

Un pret bezdarbnieku var vērst pretenzijas visvisādā veidā, līdz kamēr tas ir bez pajumtes un bez pases. Tad cilvēks ir nekas un sauc viņu nekā. Labākā gadījumā tāds nokļūst zem jumta ar strīpainiem draugiem un rūtainu sauli, sliktākajā – klīst pa pilsētu un tiek sists kā no neofašiku tā no policijas puses…

lai no pensionāra varētu pnemt "to pašu PVN", vispirms viņam to naudu ir jāiedod!

Un tas pats ar bezdarbniekiem.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja: Kas tad tam JL ir? Cūku ferma pie Rēzeknes, bibliotēkas īre Tukumā, bija vēl izpriecu jahta bet laikam nogāja pa burbuli......

Un… ???

Lai būtu savas valsts patriots tev jāpieder uzreiz 55% no latvijas īpašumiem?

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Seene & uupis - ir divas cilvēku kategorijas - vienai var pavicināt "burkānu" un jamie strādās, un ir otra daļa kurai būs nepieciešama pātaga. Tai daļai kurai patīk pātaga - tos tipa "stingrā režīma kolonijā" un piespiedu darbos kamēr "nenomaksā" paradu valstij. Tobiš pasākums ir cilvēcīgi truls un neptīkams līdz nemaņai, taču ne neiespējams. Tiesa ko tadu piedzīvot toč nevēlētos !!!

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Ja nu kāds vļē intresējas un seko Jurašu ( KNAB izmeklētājs un viņa tēvs) lietai - žēl ka šāds - nekāds noslēgums. Žēl ka līdz tiesai neaizvilka. Nezinot protams lietas būtību sīkumos ir ļoti normāli ka cilvēki (škiet šis varetu būt gadījums par indiividuālo uzņēmēju) iegulda savā lauku īpašumā, lauksiamniecības tehnikā utml. līdz ar to faktiski samazinot summu kas jānomaksā nodokļos. "Shēma" ļoti OK lai laukos varētu dzīvot un attīstīties. Līdz ar ko būtu ļoti intresanti kā šī te noma savam sencim darbojas, kādi bonusi un kādi "malusi". A tagad - nekā - apklusa.

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

Kas ir ar tiem Jurašiem

Jurašs \"nepatīkami pārsteigts\" par aizņēmumiem

www.diena.lv/...

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

Vispār normālas summas īstermiņa kredītiem -

19.septembrī uzņēmums un Jurašs uz sešiem mēnešiem aizņēmušies 40 000 eiro jeb 28 000 latu, bet 25.oktobrī noslēgts līgums par 150 000 eiro (105 000 latu) aizņēmumu. Arī šim līgumam noteikts sešu mēnešu termiņš.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Tā protams ir otra intresantā puse šai lietai - aizņēmumi, bet nu es varētu pieņemt ka dažreiz ir nepieciešams dabūt uz ātru roku naudu, un nereti to var atdot jau pēc mēneša gan sev nopelnot gan arī aizdevējam. Tehniski smieklīgāķais jau ir tas - nebūtu aizņēmies,vai aºī jau būtu atdevis naud - un gailis pakaļ nedziedātu. Un tādu gadījumu ir da kuja Latvijā, bet nu iekrita viens KNĀBists acīs un VID pierādija, ka ja grib tad var izrakt visu un par visiem. Jautājums ir kāpēc NEGRIB ?!?!?!

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Hmm. Un kurš ir ieinteresēts valsts sagraušanā,kā tu visu laiku skandē ?

Tas, kurš to vēlas iegādāties par smieklīgu cenu. SVF, Soross vai vēl kāds no tiem, kam vēlas savu naudu investēt "nekustamajā īpašumā". Tikai ne jau mazdārziņa, bet valsts mērogā.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Sretsked rakstīja:

Hmm. Un kurš ir ieinteresēts valsts sagraušanā,kā tu visu laiku skandē ?

Tas, kurš to vēlas iegādāties par smieklīgu cenu. SVF, Soross vai vēl kāds no tiem, kam vēlas savu naudu investēt "nekustamajā īpašumā". Tikai ne jau mazdārziņa, bet valsts mērogā.

Wrong - Sorosam Latvija ir pie vienas vietas. Intresanti viņam ir tikai uzņēmumi kuri kotē akcijas biržā. Un vēl iespjams jamam varētu interesēt valūtas svārstības. Tas ir viņa bizness !!! Pārējais vinu nevienā acī nesipj.

SVF - hmm, skuj viņu zina - šķiet ka dzīve rāda ka jamiem patīk f-kin eksperimenti, bet šoreiz arī ne bez savas dziļās domas - SE bankām aºī pakaļa svila ka maz nelikās, tadēļ aºī labprāt palīdzēja ES un SVF sāka prātu čākarēt tikai tad kad jau Europa sāka uzrādīt ekonomikas stabilzācijas pazīmes. Un tagad šķiet ka jamiem jau ir PH vai LV noies pa burbuli, tadēļ arī paspaida mūs pamatīgāk.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Seene rakstīja:

Sretsked rakstīja:

Hmm. Un kurš ir ieinteresēts valsts sagraušanā,kā tu visu laiku skandē ?

Tas, kurš to vēlas iegādāties par smieklīgu cenu. SVF, Soross vai vēl kāds no tiem, kam vēlas savu naudu investēt "nekustamajā īpašumā". Tikai ne jau mazdārziņa, bet valsts mērogā.

aizej,paskaties teletūbijus

Varbūt tu pārmaiņas pēc PĀRSTĀJ skatīties teletūbijus. Un iesākumam kaut vai noskaidro, cik reizes šāda mēroga biznesmeņiem darījumu summas pārsniedz mūsu tikko pieņemto budžetu. Un tad padomā, vai nebūtu iezdevīgi par lētu naudu iepirkt tranzīta offshoru starp Krieviju un baltijas jūru.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

to var dabūt lētāk, daudz daudz lētāk - nopērkot pāris uzņēmumus un saujiņu politiķu.

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

Re kā jārisina esošā situācija: www.tvnet.lv/...

Tāpat protestētāji pieprasa nekavējoties atrisināt bezdarba problēmu valstī.. akcijas dalībnieki .. esot gatavi .. doties arī uz Briseli, lai protestētu tur, ja šeit viņu prasības netiks izpildītas.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: to var dabūt lētāk, daudz daudz lētāk - nopērkot pāris uzņēmumus un saujiņu politiķu.

Tas būs līdzvērtīgs īrei. Bet ja gribas iegūt īpašumā...

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Ā,es zinu, seene saskatījies Transformerus.

Spēcīgs arguments, kad nav ko iebilst savu elku aizstāvībai

STALINS Reģ.: 12.11.2003
0 0 Atbildēt

Šodien Delfos Imants Parādnieks labu rakstiņu ielicis, pieļauju, ka viss raksts 90% šejieniešu ir par garu, tāpēc ielikšu spilgtākās vietas, kam nevar nepiekrist.

Šķēles raksturojums:

"Augļotājs, kas, izmantojot visaugstāko amatu privilēģijas, ar izcilību apliecinājis savu amata prasmi, svešajiem un sev izdevīgi notirgojot veikli pakampto, to, kas pašam nekad nav piederējis /Laimu, Staburadzi/, uz tautas rēķina savtīgi piestūķējoties ar vekseļiem, nu nespēj noslēpt nagu niezi savas dzīves dižuzņēmuma - Latvijas valsts - notirgošanas virzienā."

Un pašreizējās politiskās sistēmas raksturojums:

"Argumentācija tam, ka pašreizējajā partokrātijas monopolā labāk neko nemainīt, atgādina sadzīviskas ne-situācijas modeli. Normāla sieviete dzīvo ar nemitīgi piedzērušos vīru, kas dauza ne tikai viņu, bet arī bērnus, taču nekādi nespēj šo pielaulāto zilumu "taisonu" pamest. Pie tā, ka dauza, jau pierasts... Arī bērniem viņš īstais tēvs... Kāda garantija, ka neīstais būs labāks... Nevar taču bērni augt bez tēva... Un tā viss turpinās - regulāri piekautā māte ar regulāri piekautajiem bērniem turpina balsot par jau pierasto "sistēmu". Rezultātā šai ģimenē nespēj mainīties neviens. Arī tēvs ne, jo boksa maisā pārvērstā sieva viņa labošanos nestimulē."

Manuprāt, kā naglai uz galvas.

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Manuprāt tas pat ir labi,ka JL nav, kur peisieties.

Bet, redz, Centim ir kalpa mazohisms, jo kungs vairāk slāna un žņaudz, jo Centis jūtas labāk un slavē kungu pirsdams.

Raugi, izbijušais pažarnieku šoferīt ar pretenzijām uz ekonomikas eksperta statusu, ne tev spriest par maniem kungiem.

Es teicu, ka prāta līmenis JL darboņiem tālu nesniedz līdz Andra saprātam, un to redz pat aklais.

Atgādināt, cik valstij izdevīgi bija Repšes lēmumi nolikvid'ēt autoceļu fondu, pārtraukt IeM ēkas celtniecību utt.?

Atgādināt, cik valstij izmaksāja tiesvedības klaunāde ar Lembergu, kuras cēlonis bija Kariņa aprobežotā prātiņa nespēja dokumentā ierakstīt Grīnberga personas kodu?

par politiķu saprāta līmeni te tākā būtu skaidrs.

ja tu kaut kur salasīji, ka es fanoju par Andri vai Kārlīti, tad sakārto savas izbijušā alkoholiķa smadzenes.

Es konstanti balsoju un turpināšu balsot par sociāldemokrātiem. To esmu teicis jau vairākkārt.

STALINS Reģ.: 12.11.2003
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja:

Es teicu, ka prāta līmenis JL darboņiem tālu nesniedz līdz Andra saprātam, un to redz pat aklais.

-------------------------------------------------

Vai vari nosaukt tā izcili saprātīgā vīra tālredzīgus un gudrus veikumus valsts labā?

Atgādināt, cik valstij izdevīgi bija Repšes lēmumi nolikvid'ēt autoceļu fondu, pārtraukt IeM ēkas celtniecību utt.?

Atgādināt, cik valstij izmaksāja tiesvedības klaunāde ar Lembergu, kuras cēlonis bija Kariņa aprobežotā prātiņa nespēja dokumentā ierakstīt Grīnberga personas kodu?

--------------------------------------------------

Personiski man tas izskatījās pēc labu nodomu kļūdainas realizācijas(varbūt kļūdos)

Es konstanti balsoju un turpināšu balsot par sociāldemokrātiem. To esmu teicis jau vairākkārt.

--------------------------------------------------

Par šo respect, tāpat kā respect Rubikam.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Man gan šķiet ka jums tautieši ir mazliet dezinformācija par to ka JL velas apkarot Lembergu, man izskatāš ka daudz agrāk un daudz nepatīkamāk Lembergu izdomāja iesēdinat kāds cits !!! JL tikai uzķērās un "netīšām" savā stulbumā arī piedlījās ar Grinbergiādi.

Kas gribēja Lembi pzudināt - VVZ - ļoti iespējams ka pati TP, jo Lembis bija sadomājies ieviest kārtību valstī, kas nu ne pavisam nesaskanēja ar TP un vēl dažas labas partijas "biznesa plāniem".

Bet nu kurš tieši pielika "ķepu" to mēs neuzzināsim.

Par ceļu fondu - arī atļaušos pasmaidīt, nu nav tāds vajadzīgs pēc būtības, to naudu var apsaimniekot (vs izsaimniekot) arī savādāk. Patiesībā tas cēļu fonds ir viena nno vissūdīgākjām lietām ko kāds izdomāja, un šī iemesla dēļ šķiet mums labu laiku bija vissūdīgākie ceļi par visbargāko naudu. Iemesls - ceļu nozares uzņemēji labi zināja uz kādu piķi jamie var cerēt !!! Un tie kas ir sastapušies ar valsts finansējuma īpatnībām - tie sapratīs.

juha Reģ.: 11.01.2003
0 0 Atbildēt

Nepašaubāmi, Šķēles smadzeņu potenciāls ir lielāks par JL potenciālu. Tas, ka viņš to vairāk ir izmantojis sava labuma vairošanai ir cita lieta. Var jau arī nosaukt dažas pozitīvas lietas, ko viņš izveica valsts labā. Šķēle bija pirmais, kurš spēja sabīdīt bezdeficīta budžetu deviņdesmito vidū. Tāpat intensīva virzīšanās uz ES un NATO arī sākās Šķēles laikā. Gan jau, ka vēl šis tas bija.

Par JL valdīšanu varu izteikt tikai vienu - gan Repšes, gan Dombrovska laikā bija un ir sajūtams vispārējs nervozums, rodas iespaids, ka šie zēni paši īsti nesaprot, ko viņi grib un kā to panākt. Es nesaku, ka viņi ir slikti cilvēki vai kā tamlīdzīgi, bet neko pozitīvu no viņu darbošanās arī nevaru izlobīt.

Katrā ziņā visas pie varas šobrīd esošās partijas ir pār vienu kārti metamas, un es tikai priecāšos, ja tās uz kādu laiku no politiskās skatuves pazudīs. Lai nāk citi - ja nebūs labāk, būs vismaz savādāk.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja:

Sretsked rakstīja: Manuprāt tas pat ir labi,ka JL nav, kur peisieties.

Bet, redz, Centim ir kalpa mazohisms, jo kungs vairāk slāna un žņaudz, jo Centis jūtas labāk un slavē kungu pirsdams.

Raugi, izbijušais pažarnieku šoferīt ar pretenzijām uz ekonomikas eksperta statusu, ne tev spriest par maniem kungiem.

Es teicu, ka prāta līmenis JL darboņiem tālu nesniedz līdz Andra saprātam, un to redz pat aklais.

Atgādināt, cik valstij izdevīgi bija Repšes lēmumi nolikvid'ēt autoceļu fondu, pārtraukt IeM ēkas celtniecību utt.?

Atgādināt, cik valstij izmaksāja tiesvedības klaunāde ar Lembergu, kuras cēlonis bija Kariņa aprobežotā prātiņa nespēja dokumentā ierakstīt Grīnberga personas kodu?

par politiķu saprāta līmeni te tākā būtu skaidrs.

ja tu kaut kur salasīji, ka es fanoju par Andri vai Kārlīti, tad sakārto savas izbijušā alkoholiķa smadzenes.

Es konstanti balsoju un turpināšu balsot par sociāldemokrātiem. To esmu teicis jau vairākkārt.

JL savas iepriekšējās darbošanās laikā pēdējā dienā aiz slēgtām durvīm noandelēja daļu valsts Lattelekoma akciju Telia Sonera uzņēmumam. Bez tam veģetēšana sajomas opozīcijā un likumu bloķēšana bloķēšanas pēc arī godu nedara jo tagad JL koalīcijā gluži labprāt pacieš visus,pat ir gatavi ar Saskaņas centru brāļoties.tas nozīmē tikai to ka JL atrodas Saeimā tikai atrašanās pēc-savas vīzijas viņiem nemaz nav.Dombrovskim bija iespēja samīt TP dubļos,iznīcināt Mākoņtēvu un Tauta viņiem visu piedotu.bet jamie to neizmantoja.acīmredzot ir iemauktiņi aiz kuriem pieturēt.

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

nja... WALA paspīdēja.... cik vajag būt, atvainojos, aprobežotam, lai uzskatīt uzkrājumu veidošanu par sūdīgu lietu?

neesi padomājis, ka šajos laikos būtu vismaz kaut kādi uzkrājumi?

par to sadārdzinājumu - Dienvidu tilts pilnībā apgāž tavu sadārdzinājuma teoriju.... ja būvnieks jūt- tad viņš to arī dabū.

un kā rada prakse - ja vienu reizi objektu atceļ dēl tā ka pietrūkst nauda - tas nozīme ka rīt atnāks ar vel lielākām prasībām. Kamēr valsts no savas puses nenozīmēs max cenu, ka to dažas pašvaldības itin plaši dara, tikmēr nav ko raudāt ka būvnieki nāk ar lielām cenām.

un vel tīri no prakses.... iznīcinot ceļu fondu, nebija iespējas piemest kādus 150 000 latus ( ja pareizi atceros ) lai sākt izbūvēt 4 joslu Jūrmalas apvedceļu.... tirs* tika iestumti 55000 lati par iepriekšējo projektu.... projektu vajadzēja pārstrādāt... tas maksāja vel kādus 60 000 vismaz.... pārstrādes rezultātā vajadzēja dakuja paredzēt papildus dārgo mantiņu uz perspektīviem mega-sapņu ciemiem... kas projektu nevajadzīgi tā sadārdzināja, ka tevis izslavēts s*da budžets to pat treknos laikos nespēja pavilkt... un kas REZULTĀTĀ? Ciemi nah tur nebūs... toties projektā jau papilnam visādas nevajadzīgas figņas... un joprojām tā normāla ceļa tur nav....

starp citu ceļa fonda mērķis nebija tikai segt sadārdzinājumu.... toties ja tagad uz kāda no galveniem objektiem notiks žopa, kur tu rausi naudu tā labošanai? no mūsu nožēlojama budžeta? laikam vārdi stratēģiska plānošana mūsdienu sabiedrībai ir galīgi sveši,....

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: Uz Aivaru jaunlaicēniem un tamlīdzīgajiem jau sen ir zobs. Jo redz viņš dara, dara daudz un labi, bet neko šiem neatmet, nedalās maita. Un tādi cilvēki Latvijai nav vajadzīgi, tos ir jāžmiedz nost par vismazākajiem sīkumiem. Tādi nu ir tie sorosa un svf roklaižas...

Aivars stipendijas arī JL maksāja,tāpat kā visiem,šo tēmu mēs jau sen cilājām.Belokoņs arī ir JL sponsors,tikai nezinu kā tas uz viņa banku biznesu iedarbojas.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

modena nevajag pašam tirst tiršanas pēc, es nesaku ka JL izdarīja kaut ko labu, jo pietiekoši daudz lietas aizklapēja ciet bez domāšanas - tikai klapēšanas dēļ. Bet ceļu fonds gan bija , gan joprojām ir huiņa, neba nu tava naudiņa nonāk tiem ceļiem vajadzīgajām apjomā ne nu kā - parāk esi sasapņojies !!! Un ir man labi gali ceļu nozarē ... es zinu kā viņi dzīvo !!!

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti