Aptauja krīzes laikos ...

911 Reģ.: 11.04.2003

Pēdējā laikā daudz ir runāts, ka krīze ir klāt vai arī tuvojas. Daudzi to esot pamanījuši visdažādākajās dzīves situācijās, notikumos, procesos, taču mans jautājums Jums ir šāds - ko Jūs esat manījuši, kas garnadžiem šobrīt no auto lietām patīk visvairāk?

.. man dažiem kolēģiem jau ir "aiznesti" parking sensori, kas iestrādāti bamperī uz vienas "lentas".

 
Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

JL ciitiigi straadaa vispaar un SVF labi saprot ka nauda nesmird, visa ES ir uzseedinaata uz Krievijas dabasgaazes mums te ģeoloģiski sanaakot pus Latvijas viena vieniiga gaazes kraatuve

iedomaajies ja sakasaas ar fričiem vai kkas ar nordstriimu notiek

nu otrs variants ir veel cuuciskaaks- taa kaa mees esam ES un NATO galeejaa robeža ar Krieviju (buferzona, var teikt) tad jamajiem ir pilniigi pokuj- dziivo te kaads vai nee.gandriiz labaak sanaak ka nee un kaut ko investeet šeit buutu dumi jo mahača gadiijumaa taapat aizietu pa kaaju. taapeec var paspeeleeties, paskatiities kas notiek ar mušas dzirdi ja tai izrauj spaarniņus un taadaa garaa

STALINS Reģ.: 12.11.2003
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: hz- ja ir plaans par iznīcināšanu tad ne no vieteejiem čuģikiem, ne andra ne aivara un pat ne no ainaara.

ko šamie dariis tuksneša viduu

Nav jau runa par fizisku iznīcināšanu, tagad notiek sacensība par to, kuras intereses gūs virsroku, vai Krievijas ar TP(atceramies kaut vai drošības likumu grozījumus) LPP/LC un SC vai ASV(SVF) ar "Vienotību". Izskatās, ka vismazāk mēs interesējam tieši ES, vienīgi zviedrus, bet arī tikai tik daudz lai savu piķi atgūtu.

Nākošās vēlēšanas noteiks, kuras lielvaras ietekmes sfērā mēs būsim.

P.S. ZZS būs tur, kur Lembergam izdevīgāk.

P.P.S.

STALINS Reģ.: 12.11.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Seene rakstīja:

Ozz rakstīja: ko juus tam ungaaru ēbrejam piefisaaties driizaak es liktu uz krievijas pusi- tranziitniekiem, gaaziniekiem utmldz.

Nop... Uz šitiem gan ne, jo JL strādā pārāk lielā saskaņā ar SVF, kas noteikti ir saistītas ar citām, ne Krievijas interesēm.

kurš tad cits,ja ne Gūdmens SVF te ievilka

Ne velti partijā no posteņa nost un trimdā

STALINS Reģ.: 12.11.2003
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja:

Kas attiecas uz pašreizējām nodokļu celšanām un pensiju samazinājumiem, tas arī IR JL darbs, jo TP ir pret to.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: kurš tad cits,ja ne Gūdmens SVF te ievilka

Vispābā jau pirmais brauca nasing spešl, bet telekomunikāciju, kur bija pirms tam nezinu… Tāpēc nevaru apgalvot – kurš tad īsti ir tas vilcējs, toties mēs visi zinam kur tā atvilktā nauda palika, pie kam visā tajā stāstā ir vēlviens zirnītis nu vai rozīnīte. Valstij ir pašai sava banka, bet visi baigi šiverējās pa komercbanku ar saviem rēķiniem… Ko mums tagad domāt?

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja:

Kas attiecas uz pašreizējām nodokļu celšanām un pensiju samazinājumiem, tas arī IR JL darbs, jo TP ir pret to.

Neesi naivs- TP tāpat labi saprot, ka tas ir jādara (jo lielu naudu var paņemt tikai no lielām masām), TP tādā veidā tikai mēģina celt savas "akcijas". Ko tad šie neļāva pieņemt progresīvo IIN?

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja:

Nu, vecīt, 100% tiešām neatceros, bet vismaz dubultā tiešām bija, ja ne vairāk.

Re kur atradu: Ministriem trīskāršo algas. www.latgaleslaiks.lv/...

Līdz šim Ministru prezidenta un viņa biedra alga bija 650 lati pirms nodokļu nomaksas, bet valdība to palielināja līdz 2200 latiem premjeram un 2100 latiem viņa biedram. Ministri līdz šim saņēma 615 latus, bet turpmāk ministra alga būs 2000 latu, savukārt valsts ministrs 540 latu vietā saņems 1500 latus.

Noteikumi paredz, ka valdības locekļi, valsts ministri un parlamentārie sekretāri reprezentācijas un braukšanas naudu papildus noteiktajam mēneša atalgojumam nesaņems. Līdz šim reprezentācijas vajadzībām viņi saņēma 55 latus mēnesī.

Ministru kabineta locekļu, valsts ministru un parlamentāro sekretāru atalgojums nav mainīts kopš 1997.gada un valdības vadītājs Einars Repše uzskata, ka tas ir neatbilstošs un nav samērojams ar ministriem uzticēto pienākumu un atbildības apjomu.

Līdzekļus ministru algu palielināšanai šogad iecerēts ņemt, samazinot ministriju un citu centrālo valsts pārvaldes iestāžu administratīvos izdevumus un nosakot noteikumu ieviešanai nepieciešamo finansējuma avotu.

Pēc Latvijas valdības lēmuma trīskārt paaugstināt algas ministriem, lielāko algu Baltijas valstu valdību vadītāju vidū tagad saņems Latvijas premjers Einars Repše, kamēr Igaunijas premjerministram tagad ir vismazākā alga no viņa Baltijas kolēģiem.

Sīms Kallass mēnesī saņem 35 100 kronas, kas atbilst 1 375 latiem, Lietuvas premjerministra Aļģirda Brazauska alga atbilst 1 600 latiem, bet Latvijas valdības vadītāja Eināra Repšes alga tagad sasniegs 2200 latus.

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

Manuprāt ir tā- kredītu bums, kas sākās līdz ar iestāšanos ES, ir beidzies, no ārpuses LV ienākošā EUR plūsma ir apsīkusi - tādā ziņā ekonomika ir atgriezusies 2003. - 2004. gada līmenī.

Pa šiem laikiem šis tas ir mainījies, kas atstāj iespaidu uz ekonomisko stāvokli:

1. Dažas ražotnes (piem. cukurs u.c.) ir aizklapētas ciet (bet tās vienalga nebija konkurētspējīgas ES līmenī; + Iegūtas kompensācijas.

2. Dažas rašotnes ir attīstītas (Baltic OVO, u.c., arī daži lauksaimnieki, mežsaimnieki efektīvi strādā lielos apjomos ar jaunām tehnoloģijām); bet investīcijas vēl nav atmaksājušās- jāmaksā kredīti;

3. Privātpersonas ir sagrābušās kredītus - daudzi pāri savām iespējām; Vispār kopumā LV ir parādā ~1,5 IKP.

4. Daudzi ir pieraduši pie trekno gadu ērtībām, tapēc ar tagadējo situāciju nevar samierināties (it īpaši, ja vēl kredīti spiež).

Viss tas kopumā rada pašreizējo situāciju, kurā vēl valdība nespēj tikt galā ar ierēdņiem un kaut kur nauda ir jādabon- palielinām nodokļus. Tas, protams, mazina LV konkurētspēju, bet nevar teikt, ka JL sagrauj ekonomiku, jo viņi nav vainīgi pie tā, ka kreditēšana ir apstājusies - tā vienkārši nevarēja ilgāk turpināties! Kas attiecas uz nodokļu politiku - jācer, ka ar pašreizējo budžetu vēl gadu izvilksim un tad nākamajā Saeimā sabalsosim tos cilvēkus, kas spēs pieņemt pareizos likumus un nodoļus (progresīvo ienākumu nodoli - privātpersonām un lielajiem uzņēmuiem u.c. )- visu, ko šobrīd TP ir nobremzējusi).

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Nākošos labākajā gadījumā četrus gadus Saeimas plenārsēdes notiks labākajā gadījumā lauzītā latviešu valodā.

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja: modena nevajag pašam tirst tiršanas pēc, es nesaku ka JL izdarīja kaut ko labu, jo pietiekoši daudz lietas aizklapēja ciet bez domāšanas - tikai klapēšanas dēļ. Bet ceļu fonds gan bija , gan joprojām ir *******a, neba nu tava naudiņa nonāk tiem ceļiem vajadzīgajām apjomā ne nu kā - parāk esi sasapņojies !!! Un ir man labi gali ceļu nozarē ... es zinu kā viņi dzīvo !!!

pirmkārt - ja tev tiešam būtu gali - tad tu zinātu kā vajadzīga apjoma ir stiepjams jēdziens un neviens tolkom nezin cik liels tas apjoms ir... kopš neatkarības- viss ir pa maz... jo vairāk dod - jo lielākā apetīte...

par to demagoģiju ka visa nenonāk.... pašam nav smieklīgi? tu lielas lietas arī tikai no gada algas plāno? vai tomēr arī kādu laiciņu kaut ko krāj?

vai tu gribi varbūt izstāstīt ka tev nav bankas konta ar naudu katram gadījumam? Pastāsti vel ka tu visu ko saņem uzreiz arī notērē... citādi sieva vai mamma atņems savam vajadzībām...

par to kā cilvēki dzīvo - tā ir viņu darīšana... katrs kruķī kā māk... vieniem sanāk - otriem sanāk tikai beigas galvu cilpā...

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja: Nākošos labākajā gadījumā četrus gadus Saeimas plenārsēdes notiks labākajā gadījumā lauzītā latviešu valodā.

ir tāds risks - piekrītu !!!

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja: Nākošos labākajā gadījumā četrus gadus Saeimas plenārsēdes notiks labākajā gadījumā lauzītā latviešu valodā.

kaut vai, bet SC vismaz liidz šim bija sociaaldemokraati

UUSA Reģ.: 30.10.2003
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

Sretsked rakstīja: kurš tad cits,ja ne Gūdmens SVF te ievilka

Vispābā jau pirmais brauca nasing spešl, bet telekomunikāciju, kur bija pirms tam nezinu… Tāpēc nevaru apgalvot – kurš tad īsti ir tas vilcējs, toties mēs visi zinam kur tā atvilktā nauda palika, pie kam visā tajā stāstā ir vēlviens zirnītis nu vai rozīnīte. Valstij ir pašai sava banka, bet visi baigi šiverējās pa komercbanku ar saviem rēķiniem… Ko mums tagad domāt?

Sarunas un viss tālākais ar SVF sākās tikai tapēc,ka naudas tirgū NEVIENS CITS vairs aizdot nevelejās-pretējā gadījumā mūsu LV nobankrotētu jau uzreiz...

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: kurš tad cits,ja ne Gūdmens SVF te ievilka

Ne nu vilka, ne kā... Paši tupēja zemajā startā un priecājās, ka beidzot kāds nāk viņus "pierunāt".

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

UUSA rakstīja:

Sarunas un viss tālākais ar SVF sākās tikai tapēc,ka naudas tirgū NEVIENS CITS vairs aizdot nevelejās-pretējā gadījumā mūsu LV nobankrotētu jau uzreiz...

Nu bet loģiski... Toties tagad nobankrotēs ar glanci un skaidru pārpircēju. Bez SVF iejaukšanās nedod dievs vēl saņemtos un izdomātu neprognozēti saviem spēkiem atjaunot savu valsti

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

modena rakstīja:

pirmkārt - ja tev tiešam būtu gali - tad tu zinātu kā vajadzīga apjoma ir stiepjams jēdziens un neviens tolkom nezin cik liels tas apjoms ir... kopš neatkarības- viss ir pa maz... jo vairāk dod - jo lielākā apetīte...

par to demagoģiju ka visa nenonāk.... pašam nav smieklīgi? tu lielas lietas arī tikai no gada algas plāno? vai tomēr arī kādu laiciņu kaut ko krāj?

vai tu gribi varbūt izstāstīt ka tev nav bankas konta ar naudu katram gadījumam? Pastāsti vel ka tu visu ko saņem uzreiz arī notērē... citādi sieva vai mamma atņems savam vajadzībām...

par to kā cilvēki dzīvo - tā ir viņu darīšana... katrs kruķī kā māk... vieniem sanāk - otriem sanāk tikai beigas galvu cilpā...

Paklau - tu vispar LV pārvietojies ar auto !!! Kurā vietā ir tie ceļi kur tev šķiet ka neviens lats vairs nav jāiegulda un ka var "ietaupīt" un atstāt k-kādā fondā ???

Un vispār, vai tiešām "fondu" ir grūti nomenedžēt ar tiem grāmatvežiem kas sēž Sat. Min., un "liekā" naudiņa tiek vienkārši iebaxtīta depozītā ?!?!?

Un ja kādam nav slinkums parok - apstās cik ierēdņu tupēja uz tā fonda pirms JL "izsita benķi".

Finansiāli ap 2003 gadu tas izskatījās šādi:

VACF un valsts autoceļu tīkla pārvalde - ~ 2,7 mio Ls no visa budžeta ( protams nav gluži sīkāk izklāstīts pa veicamajām funkcijām, no kurām iespējams ir savi 50 % lietderīgu) bet nu tomēr gana paliels "budžets" pārvaldes iestādei !!! Parējais fiannsējums utml. dažādas dotācijas pasvaldību utml ceļu uzturēšanai ....

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: Nav slikta laika, ir nepiemērots apģērbs.

Tāpat ar ceļiem - nav sliktu ceļu, ir nepiemēroti auto.

tas nu gan ir fakts..bet muusu nodokļu politika liek atteikties no veciem, smagiem šrotiem ar minimaalu elektronikas daudzumu un lielu dzelzs iipatsvaru

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Nākošos labākajā gadījumā četrus gadus Saeimas plenārsēdes notiks labākajā gadījumā lauzītā latviešu valodā.

ir tāds risks - piekrītu !!!

nu un??? ja viņi spēs sashēmot tā lai valstij būtu varka, es tikai noņemšu cepuri...

un ņekuj visus baidīt ar "krievi nāk"

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

nu un??? ja viņi spēs sashēmot tā lai valstij būtu varka, es tikai noņemšu cepuri...

un ņekuj visus baidīt ar "krievi nāk"

Nē baidīt nevajag, bet arī šitos kas skrien uz Maskavu "atrādīties" šķiet es arī tomēr negribu redzet vadām mūsu valsti. Tas atgādina situāciju ar "mafiju" - tipa iepriekšējo bosu "parcēla" uz citiem "medību" laukiem, tagad visiem būs zināt es te tagad esmu svarīgs un jums būs zemu klanīties un nebūs mani apiet !!!

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: Nav slikta laika, ir nepiemērots apģērbs.

Tāpat ar ceļiem - nav sliktu ceļu, ir nepiemēroti auto.

Eiropā būvē ceļus, Krievijā būvē mašīnas bezceļiem.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja:

Kaksis rakstīja: Nav slikta laika, ir nepiemērots apģērbs.

Tāpat ar ceļiem - nav sliktu ceļu, ir nepiemēroti auto.

Eiropā būvē ceļus, Krievijā būvē mašīnas bezceļiem.

Nu ja un mēs tur kaut kur pa vidu

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

Kaksis rakstīja: Nav slikta laika, ir nepiemērots apģērbs.

Tāpat ar ceļiem - nav sliktu ceļu, ir nepiemēroti auto.

Eiropā būvē ceļus, Krievijā būvē mašīnas bezceļiem.

Nu ja un mēs tur kaut kur pa vidu

Nu ja. Nebūvējam ne ceļus, ne mašīnas.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Seene nebūs glužī taisnība - būvējam Oscarus nopietniem večiem un būvējam Lotes (a ļa Lotus 7) - tā prikolam.

Un ceļus arī atbilstoši - dažus labus - tā prikolam, un pārējos tipa lai tikai skaitītos.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja: Seene nebūs glužī taisnība - būvējam Oscarus nopietniem večiem un būvējam Lotes (a ļa Lotus 7) - tā prikolam.

Un ceļus arī atbilstoši - dažus labus - tā prikolam, un pārējos tipa lai tikai skaitītos.

OK, labojums pieņemts

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: A kas, pa mūsu ceļiem nevar pabaraukt

Varēt var, bet vai vajag

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti