Aptauja krīzes laikos ...

911 Reģ.: 11.04.2003

Pēdējā laikā daudz ir runāts, ka krīze ir klāt vai arī tuvojas. Daudzi to esot pamanījuši visdažādākajās dzīves situācijās, notikumos, procesos, taču mans jautājums Jums ir šāds - ko Jūs esat manījuši, kas garnadžiem šobrīt no auto lietām patīk visvairāk?

.. man dažiem kolēģiem jau ir "aiznesti" parking sensori, kas iestrādāti bamperī uz vienas "lentas".

 
WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Un startēģiskā plānošana star citu notiek, tikai neba jau ar mērķi uzlabot situāciju ar valsts autceļiem. Runa ir par naudas apgūšanu pilnīgi legālā veidā.

Nez kādēļ privātās partnerības pasākumi klibo ... varu pateikt priekšā - nevienam negribas uzņemties atbildību, jo a) nesaprot b) neko no tā neiegūst personīgi un vēl lērums dažādu iemeslu. Visiem ir labi tāpat, un neviens savu pakaļu nekustinās !!!

druknais1 Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Sretsked rakstīja: Ā,es zinu, seene saskatījies Transformerus.

Spēcīgs arguments, kad nav ko iebilst savu elku aizstāvībai

Ja kāds atļaujas pakritizēt JL, tas dekstera kungam ir kā bullim sarkanā lupata. Arī JL ir bijis pie teikšanas un... pats pirmais bija- gandrīz dubultoja sev algas un droši vien uz atvieglotiem noteikumiem ļāva tev privatizēt to purveli.

STALINS Reģ.: 12.11.2003
0 0 Atbildēt

druknais1 rakstīja: bla,bla,bla... droši vien uz atvieglotiem noteikumiem ļāva tev privatizēt to purveli.

Vēl mazliet un es par nelielu, bet taisnīgu samaksu gribētu apskatīt dabā to ražotni. Spēcīgs PR.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

STALINS rakstīja:

druknais1 rakstīja: bla,bla,bla... droši vien uz atvieglotiem noteikumiem ļāva tev privatizēt to purveli.

Vēl mazliet un es par nelielu, bet taisnīgu samaksu gribētu apskatīt dabā to ražotni. Spēcīgs PR.

Apskatīt kā īstam latvietim... vasarā... un nejauši kādu izsmēķi nomest... ???

juha Reģ.: 11.01.2003
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

STALINS rakstīja:

druknais1 rakstīja: bla,bla,bla... droši vien uz atvieglotiem noteikumiem ļāva tev privatizēt to purveli.

Vēl mazliet un es par nelielu, bet taisnīgu samaksu gribētu apskatīt dabā to ražotni. Spēcīgs PR.

Apskatīt kā īstam latvietim... vasarā... un nejauši kādu izsmēķi nomest... ???

A vot to gan nevajag. Purvs naf vainīgs, ka racējs tam tāds savdabīgs pagadījies.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

juha rakstīja:

A vot to gan nevajag. Purvs naf vainīgs, ka racējs tam tāds savdabīgs pagadījies.

Zinu, ka nevajag. Es tik par to, ka šāda ir tipiskā latvieša rekacija - vajag lai kaimiņam būtu tikpat slikti kā man, nevis man tikpat labi kā kaimiņam.

STALINS Reģ.: 12.11.2003
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja: .....

....Es tik par to, ka šāda ir tipiskā latvieša rekacija - vajag lai kaimiņam būtu tikpat slikti kā man, nevis man tikpat labi kā kaimiņam.

Domāju, ka tas ir tikai izplatīts mīts. Patrīt mēles, aprunāt, jā to mums patīk, ka reāli tajā ziņā esam sliktāki par citiem, negribu ticēt.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

STALINS rakstīja: Domāju, ka tas ir tikai izplatīts mīts. Patrīt mēles, aprunāt, jā to mums patīk, ka reāli tajā ziņā esam sliktāki par citiem, negribu ticēt.

Ha ha ha.

Pat businesā skaidība lien iekšā… Ķipa priekšnieks interesējas a kāda mārrutka pēc mēs pie tiem pasūtam vairāk? Vai tik manageri savā starpā nemainās konvertiem? Un verdikts gatavs… Šitiem nemaxājam tāpēc ka man liekas ka… Ar nākamajiem nākamgad izrīkosimies tāpat…

STALINS Reģ.: 12.11.2003
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja: ....

Ha ha ha.

Pat businesā skaidība lien iekšā… Ķipa priekšnieks interesējas a kāda mārrutka pēc mēs pie tiem pasūtam vairāk? Vai tik manageri savā starpā nemainās konvertiem? Un verdikts gatavs… Šitiem nemaxājam tāpēc ka man liekas ka… Ar nākamajiem nākamgad izrīkosimies tāpat…

Es tā īsti nesapratu Tavu domu, bet... Man arī ir viens klients, diezgan liels, nu lūk, es pārdodu viņam preces pa lēto ar apm. 5% uzcenojumu, vienkārši, tāpēc, ka uz tā apjoma man tāpat ir izdevīgums, arī iepirkumus pateicoties apjomiem varu dabūt izdevīgus. Tagad tam klientam ir daudz konkurējošu piedāvājumu, skaidri zinu, ka VISI ir stipri dārgāki, bet man klients prasa samazināt cenu uz nākošo gadu par vismaz 5%. Uz maniem argumentiem, ka mans piedāvājums jau ir tik lēts, ka vairāk nav kur, atbild, ka samazinājumam noteikti jābūt, tā viņi esot nolēmuši, citādi mainīs piegādātāju. Nu, ko, lai notiek. Tagad viņi pirks dārgākas preces un būs apmierināti, ka nav pakļāvušies manām prasībā. Bet nedomāju, ka tam ir kāds sakars ar skaudību vai nenovīdību, vienkārši atbildīgie cilvēki nav savā vietā.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Kamēr saruna vai vienošanās nav notikusi strap pašiem bosiem tikām, lielākā daļā kantoru, Boss pie ikkgadējās bilances šķirstīšanas sāk interesēties a kāpēc manageris tas un tas strādā tikai ar to piegādātāju (po – lētāks vai dārgāks). Ja ir cieša sadarbība tad iespējams ka sadarbības pamatā ir otkatu sitēma apejot lielo bosu… Un uz aizdomu pamata tiek pieņemts lēmums mainīt sadarbības partnerus…

Stāsts ir par to – kādā vidē paši bosi vārās to arī domā par darbiniekiem…

Tāvā gadījumā – nu bet lai tak iet tas pasūtītītājs pie konkurenta…

Tas ir mīts ka klientam vienmēr taisnība – sūdīgs klients jāsūta pie konkurenta, lai tad tur notiek dzimumakti…

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

STALINS rakstīja:

Domāju, ka tas ir tikai izplatīts mīts. Patrīt mēles, aprunāt, jā to mums patīk, ka reāli tajā ziņā esam sliktāki par citiem, negribu ticēt.

Mīts??? Paskaties kaut vai jebkuros komentāros par nodokļiem. Vai ir kaut viens, kas saka, ka vajag samazināt nodokļu slogu mazturīgajiem? Un cik tādu, kas brēc pilnā rīklē, ka no bagātajiem jāņem vairāk?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

Sretsked rakstīja: Manuprāt tas pat ir labi,ka JL nav, kur peisieties.

Bet, redz, Centim ir kalpa mazohisms, jo kungs vairāk slāna un žņaudz, jo Centis jūtas labāk un slavē kungu pirsdams.

Raugi, izbijušais pažarnieku šoferīt ar pretenzijām uz ekonomikas eksperta statusu, ne tev spriest par maniem kungiem.

Es teicu, ka prāta līmenis JL darboņiem tālu nesniedz līdz Andra saprātam, un to redz pat aklais.

Atgādināt, cik valstij izdevīgi bija Repšes lēmumi nolikvid'ēt autoceļu fondu, pārtraukt IeM ēkas celtniecību utt.?

Atgādināt, cik valstij izmaksāja tiesvedības klaunāde ar Lembergu, kuras cēlonis bija Kariņa aprobežotā prātiņa nespēja dokumentā ierakstīt Grīnberga personas kodu?

par politiķu saprāta līmeni te tākā būtu skaidrs.

ja tu kaut kur salasīji, ka es fanoju par Andri vai Kārlīti, tad sakārto savas izbijušā alkoholiķa smadzenes.

Es konstanti balsoju un turpināšu balsot par sociāldemokrātiem. To esmu teicis jau vairākkārt.

JL savas iepriekšējās darbošanās laikā pēdējā dienā aiz slēgtām durvīm noandelēja daļu valsts Lattelekoma akciju Telia Sonera uzņēmumam. Bez tam veģetēšana sajomas opozīcijā un likumu bloķēšana bloķēšanas pēc arī godu nedara jo tagad JL koalīcijā gluži labprāt pacieš visus,pat ir gatavi ar Saskaņas centru brāļoties.tas nozīmē tikai to ka JL atrodas Saeimā tikai atrašanās pēc-savas vīzijas viņiem nemaz nav.Dombrovskim bija iespēja samīt TP dubļos,iznīcināt Mākoņtēvu un Tauta viņiem visu piedotu.bet jamie to neizmantoja.acīmredzot ir iemauktiņi aiz kuriem pieturēt.

ko es esmu palaidis garām?

telekomu noprivatizēka 1994 gadā, kopš tā laika latvjai ir 51% telekoma

jl tika nodibināts 2002 gadā

kautkā man nesienās kopā ar tavu apgalvojumu

IkdienasViesis Reģ.: 24.02.2003
0 0 Atbildēt

Interesanti, kā pašlaik - krizes laikā, tirgoņiem sokas lietoto un mazlietoto auto tirdzniecība. Nesen no paziņas dzirdēju, ka daudzos dīlersalonos darbinieki priecājas, ka nupat itin labi veicoties mazlietoto auto tirdzniecība, pat lizingi atkal pieejami. Arī hundaju salonā pēc mazlietotajiem auto esot labs pieprasījums - labi tirgojas elantras,sonatas,getzi u.c. Līdzīga situacija arī esot salonos ar hondām,opeļiem,mazdām.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

IkdienasViesis rakstīja: Interesanti, kā pašlaik - krizes laikā, tirgoņiem sokas lietoto un mazlietoto auto tirdzniecība. Nesen no paziņas dzirdēju, ka daudzos dīlersalonos darbinieki priecājas, ka nupat itin labi veicoties mazlietoto auto tirdzniecība, pat lizingi atkal pieejami. Arī hundaju salonā pēc mazlietotajiem auto esot labs pieprasījums - labi tirgojas elantras,sonatas,getzi u.c. Līdzīga situacija arī esot salonos ar hondām,opeļiem,mazdām.

Decembrī pēc CSDD datiem būs milzīgs auto tirdzniecības bums

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

STALINS rakstīja:

druknais1 rakstīja: bla,bla,bla... droši vien uz atvieglotiem noteikumiem ļāva tev privatizēt to purveli.

Vēl mazliet un es par nelielu, bet taisnīgu samaksu gribētu apskatīt dabā to ražotni. Spēcīgs PR.

Sargam litrs un krāmē iekšā cik gribi.

tur nav sarga

pats vadonis tur dirn caurām dienām

STALINS Reģ.: 12.11.2003
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Kaksis rakstīja:

STALINS rakstīja:

druknais1 rakstīja: bla,bla,bla... droši vien uz atvieglotiem noteikumiem ļāva tev privatizēt to purveli.

Vēl mazliet un es par nelielu, bet taisnīgu samaksu gribētu apskatīt dabā to ražotni. Spēcīgs PR.

Sargam litrs un krāmē iekšā cik gribi.

tur nav sarga

pats vadonis tur dirn caurām dienām

Kam tad Kakisis to litru būs atdevis

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

STALINS rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Kaksis rakstīja:

STALINS rakstīja:

druknais1 rakstīja: bla,bla,bla... droši vien uz atvieglotiem noteikumiem ļāva tev privatizēt to purveli.

Vēl mazliet un es par nelielu, bet taisnīgu samaksu gribētu apskatīt dabā to ražotni. Spēcīgs PR.

Sargam litrs un krāmē iekšā cik gribi.

tur nav sarga

pats vadonis tur dirn caurām dienām

Kam tad Kakisis to litru būs atdevis

izskatās, ka purva operātors regulāri reizi trijos gados paņem no kakša to litru un tad aiziet zapojā

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: izskatās, ka purva operātors regulāri reizi trijos gados paņem no kakša to litru un tad aiziet zapojā

Kā to var dabūt gatavu?

A ltru un trīs dienas?????

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

uupis rakstīja:

anonimikis rakstīja: neviens nevienu nav apmuļķojis. Ja cilvēks dzird tikai to, ko viņš pats grib dzirdēt, tad pats vainīgs. Bija pietiekoši daudz viedokļu pausts publiskajā telpā, ka šāda situācija pie laba gala nenovedīs. nekustamo cenu kritums arī tika prognozēts.

Kadastra vērtības cenu kritums kautkā neskāra…

formāli likums nosaka kadastrālās vērtības izmaiņas

pēc likuma sanāk, ka lai mainītos kadastrālā vērtība ir jānotiek darījumiem, ja darījumu nav - nav kadastrālās vērtības izmaiņu

Kaimiņa māju banka jau mēnešiem (ja ne gadu) cenšas pārdot. Nesekmīgi. Cena tika arvien samazināta, uz trešo izsoli tā bija ~30 kLs, šai "trešai izsolei", savukārt, pa laikam mainās noliktais datums - tad bija vasarā, tad rudenī, tagad jau pārcelta uz nākamgadu. Nezinu, vai neviens nepiesakās, vai kas, bet redz' ka nevar nopārdot, bet kadastra vērtība stāv rakstīta >60 kLs!

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

STALINS rakstīja:

uupis rakstīja: ....

Ha ha ha.

Pat businesā skaidība lien iekšā… Ķipa priekšnieks interesējas a kāda mārrutka pēc mēs pie tiem pasūtam vairāk? Vai tik manageri savā starpā nemainās konvertiem? Un verdikts gatavs… Šitiem nemaxājam tāpēc ka man liekas ka… Ar nākamajiem nākamgad izrīkosimies tāpat…

Es tā īsti nesapratu Tavu domu, bet... Man arī ir viens klients, diezgan liels, nu lūk, es pārdodu viņam preces pa lēto ar apm. 5% uzcenojumu, vienkārši, tāpēc, ka uz tā apjoma man tāpat ir izdevīgums, arī iepirkumus pateicoties apjomiem varu dabūt izdevīgus. Tagad tam klientam ir daudz konkurējošu piedāvājumu, skaidri zinu, ka VISI ir stipri dārgāki, bet man klients prasa samazināt cenu uz nākošo gadu par vismaz 5%. Uz maniem argumentiem, ka mans piedāvājums jau ir tik lēts, ka vairāk nav kur, atbild, ka samazinājumam noteikti jābūt, tā viņi esot nolēmuši, citādi mainīs piegādātāju. Nu, ko, lai notiek. Tagad viņi pirks dārgākas preces un būs apmierināti, ka nav pakļāvušies manām prasībā. Bet nedomāju, ka tam ir kāds sakars ar skaudību vai nenovīdību, vienkārši atbildīgie cilvēki nav savā vietā.

visdrīzāk tas manageris kaut ko gribēja no tevis. un ne jau atlaidi, bet smuku aploksnīti.

STALINS Reģ.: 12.11.2003
0 0 Atbildēt

Var jau būt, lai gan nedomāju.

`edz, lai notiktu aploksnīšu darījumi, vajag divus.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Ozz rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

Sretsked rakstīja: Manuprāt tas pat ir labi,ka JL nav, kur peisieties.

Bet, redz, Centim ir kalpa mazohisms, jo kungs vairāk slāna un žņaudz, jo Centis jūtas labāk un slavē kungu pirsdams.

Raugi, izbijušais pažarnieku šoferīt ar pretenzijām uz ekonomikas eksperta statusu, ne tev spriest par maniem kungiem.

Es teicu, ka prāta līmenis JL darboņiem tālu nesniedz līdz Andra saprātam, un to redz pat aklais.

Atgādināt, cik valstij izdevīgi bija Repšes lēmumi nolikvid\'ēt autoceļu fondu, pārtraukt IeM ēkas celtniecību utt.?

Atgādināt, cik valstij izmaksāja tiesvedības klaunāde ar Lembergu, kuras cēlonis bija Kariņa aprobežotā prātiņa nespēja dokumentā ierakstīt Grīnberga personas kodu?

par politiķu saprāta līmeni te tākā būtu skaidrs.

ja tu kaut kur salasīji, ka es fanoju par Andri vai Kārlīti, tad sakārto savas izbijušā alkoholiķa smadzenes.

Es konstanti balsoju un turpināšu balsot par sociāldemokrātiem. To esmu teicis jau vairākkārt.

JL savas iepriekšējās darbošanās laikā pēdējā dienā aiz slēgtām durvīm noandelēja daļu valsts Lattelekoma akciju Telia Sonera uzņēmumam. Bez tam veģetēšana sajomas opozīcijā un likumu bloķēšana bloķēšanas pēc arī godu nedara jo tagad JL koalīcijā gluži labprāt pacieš visus,pat ir gatavi ar Saskaņas centru brāļoties.tas nozīmē tikai to ka JL atrodas Saeimā tikai atrašanās pēc-savas vīzijas viņiem nemaz nav.Dombrovskim bija iespēja samīt TP dubļos,iznīcināt Mākoņtēvu un Tauta viņiem visu piedotu.bet jamie to neizmantoja.acīmredzot ir iemauktiņi aiz kuriem pieturēt.

ko es esmu palaidis garām?

telekomu noprivatizēka 1994 gadā, kopš tā laika latvjai ir 51% telekoma

jl tika nodibināts 2002 gadā

kautkā man nesienās kopā ar tavu apgalvojumu

pardon- kļūdījos;

www.apollo.lv/... tas nebija akcijas bet mierizliigums. Tas bija tiik sen

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

brmbrmm rakstīja:

Pirmais rakstīja:

uupis rakstīja:

anonimikis rakstīja: neviens nevienu nav apmuļķojis. Ja cilvēks dzird tikai to, ko viņš pats grib dzirdēt, tad pats vainīgs. Bija pietiekoši daudz viedokļu pausts publiskajā telpā, ka šāda situācija pie laba gala nenovedīs. nekustamo cenu kritums arī tika prognozēts.

Kadastra vērtības cenu kritums kautkā neskāra…

formāli likums nosaka kadastrālās vērtības izmaiņas

pēc likuma sanāk, ka lai mainītos kadastrālā vērtība ir jānotiek darījumiem, ja darījumu nav - nav kadastrālās vērtības izmaiņu

Kaimiņa māju banka jau mēnešiem (ja ne gadu) cenšas pārdot. Nesekmīgi. Cena tika arvien samazināta, uz trešo izsoli tā bija ~30 kLs, šai "trešai izsolei", savukārt, pa laikam mainās noliktais datums - tad bija vasarā, tad rudenī, tagad jau pārcelta uz nākamgadu. Nezinu, vai neviens nepiesakās, vai kas, bet redz' ka nevar nopārdot, bet kadastra vērtība stāv rakstīta >60 kLs!

man netālu arī ir viena tāda māja - fiška ie apstāklī, ka lai piedalītos tajā izsolē, tev ir jāiemaksā 10% no SĀKUMA NOVĒRTĒJUMA (nevis no tās sākumcenas)

CyberGhost Reģ.: 29.06.2004
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

brmbrmm rakstīja:

Pirmais rakstīja:

uupis rakstīja:

anonimikis rakstīja: neviens nevienu nav apmuļķojis. Ja cilvēks dzird tikai to, ko viņš pats grib dzirdēt, tad pats vainīgs. Bija pietiekoši daudz viedokļu pausts publiskajā telpā, ka šāda situācija pie laba gala nenovedīs. nekustamo cenu kritums arī tika prognozēts.

Kadastra vērtības cenu kritums kautkā neskāra…

formāli likums nosaka kadastrālās vērtības izmaiņas

pēc likuma sanāk, ka lai mainītos kadastrālā vērtība ir jānotiek darījumiem, ja darījumu nav - nav kadastrālās vērtības izmaiņu

Kaimiņa māju banka jau mēnešiem (ja ne gadu) cenšas pārdot. Nesekmīgi. Cena tika arvien samazināta, uz trešo izsoli tā bija ~30 kLs, šai "trešai izsolei", savukārt, pa laikam mainās noliktais datums - tad bija vasarā, tad rudenī, tagad jau pārcelta uz nākamgadu. Nezinu, vai neviens nepiesakās, vai kas, bet redz' ka nevar nopārdot, bet kadastra vērtība stāv rakstīta >60 kLs!

man netālu arī ir viena tāda māja - fiška ie apstāklī, ka lai piedalītos tajā izsolē, tev ir jāiemaksā 10% no SĀKUMA NOVĒRTĒJUMA (nevis no tās sākumcenas)

Haha un protams tos 10% nevienam neatgriež...

sanāk ka pietiek savākt 10 muļķus kasp iedalās un galā var nepārdot nevienam ar 100% peļņu

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

CyberGhost rakstīja:

Haha un protams tos 10% nevienam neatgriež...

sanāk ka pietiek savākt 10 muļķus kasp iedalās un galā var nepārdot nevienam ar 100% peļņu

Nevis neatgriež, bet ir nepieciešami brīvi līdzekļi 20% apmērā no reālās pirkuma summas, ko uz laiku iesaldēt. Cik cilvēkiem tādi ir?

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti