Iegādājos grāmatu....

Yetti Reģ.: 28.11.2007

Mein Kampf saucas...

izrādās, ka bibliogrāfisks retums... izdoc 1995 gadā

 
1 2 3 4 5 6 7
WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja:

Te es negribētu piekrist ka šīs lietas noveco, drīzāk vienkārši cilvēki nespēj pareizi asociēt mūsdienu problemātiku ar tā laika par kuru tiek stāstīts attiecīgajā literatūrā.

tas par cīņu vai bārdaino?

Pēdējo.

Tas pirmais man ar k-kā vairāk ar slima ... murgiem.

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

var piekrist, ka vairums Marksa domu bija pareizas gan tanī laikā, gan līdz šai dienai.. liela daļa domāju, ka vēl nav pat novērtētas.. tomēr viena daļa izrādījās nepilnīgas kaut vai tāpēc, ka visu vēsturi paredzet nav iespējams.. kā arī to, ka Markss principā nevertēja kapitālisma arī pozitīvās iezīmes.. kaut vai piemērs, ka šādu it kā sociālisma varinatu kā Zviedrijā, Markss tomēr nebija paredzējis.. tāpat arī sistēmiskā pieeja, kas nevērtēja cilveka faktoru.. kaut vai kā kapitālu nevērtejot uzņēmējspēju un zināšanas (informāciju).. utt.. utjp.. līdz ar to šo kā jebkuru citu teoriju vai domāšanas virzienu, manuprāt, nevar pasludināt par glābiņu.. bet nu šis noteikti ir viens no tiem, ko būtu jāņem vērā domājot par sabiedrību un tās iespējām..

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

rudens68 rakstīja:

Zoo rakstīja:

modena rakstīja: vispār jau patīk man mūsējo karavīru teksti......

kaut vai to - kā Ak-74 ir anti-humāns ierocis...

savukārt M16 ir humāns....

labi šiem nato instruktori smadzenes izskaloja.....

m16 šauj ar pistoles patronām aiz kam lode vieglāka un ātrums mazāks,bojājumi arī. Kalašam ir pretēji plus tā lode kūleņo. Tajā vietā kur lode ārā nākusi nereti varot dūri iebāzt.tā man teica mužiks kurš 30 gadus uz ātrajiem nobraucis. Čoms ar margoļinu sev ciskas kaulu pāršāva divās daļās.

Nu nu vaita M16 pistoles lodes???!!

Vispār cik zinu ir tāa pirmie kalibru samazinaja M16 (laikam 5,56) un tad AK

Un galvenais Lodes sākuātrums ir lielāks , un tieši pateicoties vieglākam svaram lode nonākot ķermenī maina trajektoriju , pietiek jau tik vienu kūleni uzmest lai būtu daudz lielāki bojājumi , faktiski kalibra samazināšana būtiski mainīja kara ķirurģiju , un bojājumi ir LIELAKI ,kā ar 7,65 . Pat nemainot trajektoriju apkārtējie audi ,asinsvadi nervi cieš daudz vairāk dēļ triecienviļa

Lodes ar novirzītu smaguma centru nekad nesmu redzējis (tik dzirdējis basņas dakuja) domāju reāli tās arī ir šis samazinātā kalibra lodes.

en.wikipedia.org/... m16

en.wikipedia.org/... kalašs

pieveers uzmaniibu ballistic performance- energy- kalašam viennoziimiigi lielaaka...

taa nato taa pati pistoles lode vien ir, tikai ar garaaku stobru nodrošinaats lilelaaks aatrums.M16 savaa laikaa tika radiits kaa ierocis cīņai džungļos tiešaa redzamiibas attaalumaa- ne vairaak par 100 metriem.taalaak šaut vairs nav noziimes.Kalašs savukaart ir šautene ar kuru var aizšaut arii kilometra attaalumaa.

par kuulenjošanu vareetu striideeties- lielaakam kalibram lielaaka kontaktvirsma utt...

neesmu ieroču eksperts, bet gan zinaamaa meeraa mediķis, taapeec saku ka cilveeks nemirst no lodes traapiijuma kaa taada, bet gan no asins zuduma , šoka un triciena viļņa izraisiitajiem sekundaarajiem bojaajumiem.

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Objekts ar lielāku masu nodara lielākus bojājumus.ja es Tev durtu ar lielāku adatu un lēni,tad sāpetu daudz vairāk nekā ar tievu adatu un ātri.plus vieglākam objektam ātrāk zūd enerģija un tas lido tuvāk.

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

nergy- kalašam viennoziimiigi lielaaka

Tevis dotie ,dati ir uz DAZADIEM kalibriem M16 5,56 bet AK 7,62,dažādu masu. Un Tevis minētos datos ir arī manis minētais būtiskais lodes ātruma palielinājums mazākajam kalibram. Un ka jau mineju sava teksta ari AK samazinaja kalibru 5.45 ( precizi neatceros)kad to ieviesa pirmoreiz nezinu ,bet parastās armijas daļas to nomainīja no 7.62 ap 1987 gadu , tā kā AK ar 5.45 vēl afgāņos pakaroja

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Ozz... teoretizee?

5.56 huumaanisms izpauzjaas tajaa ka lode ar mazaaku masu(inerci) speejiiga sastopoties ar shkjeersli(miesu) mainiit trajektoriju? pieres laukumam pat noziimes shinii briidii neir... tas nav makarovs ar savu strupo lodi...

7.62- attaalumam- bet arii neparociigaaks ne balstaa shaujot... atdeve krietni lielaaka... 5.56- no rokas uz urraa... bet ar precizitaati shvakaak... un attaalums ar...

pamedii netaa 5.56 vs 7.62

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

rudens68 rakstīja: ari AK samazinaja kalibru 5.45 ( precizi neatceros)kad to ieviesa pirmoreiz nezinu

vjetnamas laikaa ar ieviesa

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Plā,es runāju par triecienšauteni AK47 kuru ražo vēl šodien,ar kuru var cauršaut sliedi,un kas ir "nehumāns ierocis" jo visi tuvie austrumi ar tādiem piļī pa NATO karavīriem.

AK 74 ir tuvcīnjas ierocis mašīnpistole tāpat kā M16 vai UZI kam jauda un attālums ir upurēts masai.mazākas patronas=vieglāks,īsāks stobrs-kompaktāks.

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

patiesiibaa jau pats jeedziens- "humaans ierocis" rullz

bet par ak47- prastums9leetums) un uzticamiiba kaa arii pieejamiiba katraa pasaules malaa- tas ir kaa reiz vieniigais nehumaanisms kas shim verkjim piemiit... viss paareejais- skat pirmo teikumu

Bens_Jois Reģ.: 10.04.2008
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Yetti rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Yetti rakstīja: da nevajag tam cilvēkam finansu instrumentus... iedo jamajam AKM... to kas 7.62... nevis AKS vai AKU, to kas 5.45 ...

tu toč esi bijis armijā??? vai stroibatā dienēji (tiem zvēriem pat ieročus nedod)

ak47 ir 7.62

aks ir 7.62 tas pats 47tais ar nolokāmu laidi

akm arī 7.62

ir arī akms (saliekamais modernizētais), tas arī ir 7.62

kas bija AKU, vot par to gan man neko nemācīja

5.45 lodes diametrs ir ak74

ir arī aks74 (skladnoj) un ak74m (moģeņizirovanij) aks74m un aks74u (ukoročennij) tā saucamā afganka

vēl 7.62 ir ak103 un ak104

ar šitiem aparātiem krievi pelna baksus

nau Tev taisnības...

7.62 ir automat kalašnikova moderņizirovannij

šis stroķis netika moodificēc...

AKS (skladnoj) un AKU (ukoročennij) nāca ar 5.45 patronu un tas aparāts bija/ ir domāts tuvcīņai...

ak47m, aks47m ak74m, aks74m, aks74u visus esmu turējis rokās, jaucis, šāvis un tīrījis

arī 7.62 ložmetēju ar barabānu uz 70 (ja pareizi atceros) patronām, kā arī 5.45 ložmetēju ar 45 patronām

globāli -

pilnīgi visas ak47 ir 7.62 modifikācijas aks47, ak47m un aks47m.... ak47 nav mazkalibra

savulārt ak74 visas modifikācijas ir 5.45

tobiš eksistē ak47m un ak74m - tie ir 2 dažādi aparāti , tā is sagadīšanās, ka vienu sāka 47, otru 74 gadā ražot

taisnība - 7.62 var izšaut cauri dzelzceļa sliedei (no sāna skatoties plānajā vietā) 5.45 nevar

+ maza piebildīte.

Cauršaut sliedi ar parastu AK lodi nevar (misiņš vai hvz kas tur) bet gan spec broņjaboinije ar tērauda galu.

Kaut kā tā.

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Tāpēc jau tas ir vītņstobra ierocis,ka lodi iegriež lai tā taisnāk lidotu. Atkarīgs no tā,kādā leņķī trāpa utt.

Bens_Jois Reģ.: 10.04.2008
0 0 Atbildēt

... bet vienalga rēciens ir iedomājoties cik simti vai pat tūkstoši čuģiku ir mēginajusi to sliedi šaut un ciki no viņiem ir atrāvusies lodi kājās vai pautos no rikošeta.

Bens_Jois Reģ.: 10.04.2008
0 0 Atbildēt

A tas RPK 5.45 ko Pirmais pieminēja ir laba štelle... no 200m odam ānusā trāpa,ka zāle neaug. Man ar viš patikās.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

rudens68 rakstīja:

Lodes ar novirzītu smaguma centru nekad nesmu redzējis (tik dzirdējis basņas dakuja) domāju reāli tās arī ir šis samazinātā kalibra lodes.

5.45 kalibram ir tādas....

kad šauj šautuvē un tur ir zāle vai krūmi, tad var dzirdēt, kā viņas kūleņo

un var redzēt mērķī, ka trāpījums ir bijis plakaniski, tobiš no vienas lodes finierī ir garens caurums

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Nu imho tā lode ir ar roku jāmet,lai ne ar ko nesaskaroties plakaniski aizietu.saskaroties ar ķermeni lode deformējas,un tajā brīdī sākas kūleņošana.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Yetti rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Yetti rakstīja: da nevajag tam cilvēkam finansu instrumentus... iedo jamajam AKM... to kas 7.62... nevis AKS vai AKU, to kas 5.45 ...

tu toč esi bijis armijā??? vai stroibatā dienēji (tiem zvēriem pat ieročus nedod)

ak47 ir 7.62

aks ir 7.62 tas pats 47tais ar nolokāmu laidi

akm arī 7.62

ir arī akms (saliekamais modernizētais), tas arī ir 7.62

kas bija AKU, vot par to gan man neko nemācīja

5.45 lodes diametrs ir ak74

ir arī aks74 (skladnoj) un ak74m (moģeņizirovanij) aks74m un aks74u (ukoročennij) tā saucamā afganka

vēl 7.62 ir ak103 un ak104

ar šitiem aparātiem krievi pelna baksus

nau Tev taisnības...

7.62 ir automat kalašnikova moderņizirovannij

šis stroķis netika moodificēc...

AKS (skladnoj) un AKU (ukoročennij) nāca ar 5.45 patronu un tas aparāts bija/ ir domāts tuvcīņai...

ak47m, aks47m ak74m, aks74m, aks74u visus esmu turējis rokās, jaucis, šāvis un tīrījis

arī 7.62 ložmetēju ar barabānu uz 70 (ja pareizi atceros) patronām, kā arī 5.45 ložmetēju ar 45 patronām

globāli -

pilnīgi visas ak47 ir 7.62 modifikācijas aks47, ak47m un aks47m.... ak47 nav mazkalibra

savulārt ak74 visas modifikācijas ir 5.45

tobiš eksistē ak47m un ak74m - tie ir 2 dažādi aparāti , tā is sagadīšanās, ka vienu sāka 47, otru 74 gadā ražot

taisnība - 7.62 var izšaut cauri dzelzceļa sliedei (no sāna skatoties plānajā vietā) 5.45 nevar

AKM rakstās līdz cīparam... Tas pēc TTH

AKS un AKY arī...

ne vienmēr Wiki ir viszinošākā...

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

ā M16 vai UZI kam jauda un attālums ir upurēts masai.mazākas patronas=vieglāks,īsāks stobrs-kompaktāks.

================================

Nu vaita salidzināmi aparāti ???

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

Nu paskaties vismaz bildīti en.wikipedia.org/...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja: mein kampf ir slima suņa murgi.. kapitāls gan sava laika cienījama ekonomikas hrestomātija.. bet nu sava laika.. tāpat kā šmitiņs arī ir novecojis..

jā... tikai mums piejamā gara darbā Kažus pac sevi noliedza... pilnu komplektu iespējams izlasīt LU biblootēkā... un ne visiem

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

modena rakstīja: vispār jau patīk man mūsējo karavīru teksti......

kaut vai to - kā Ak-74 ir anti-humāns ierocis...

savukārt M16 ir humāns....

labi šiem nato instruktori smadzenes izskaloja.....

man pie tirsas... es to sūdu staipīju, kad NATO bij bubulis Nr 1....

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Bens_Jois rakstīja: ... bet vienalga rēciens ir iedomājoties cik simti vai pat tūkstoši čuģiku ir mēginajusi to sliedi šaut un ciki no viņiem ir atrāvusies lodi kājās vai pautos no rikošeta.

esmu šāvis... no pārdesmit metru attāluma...

ieejā ir maziņš caurums, izejā izplēsts robs pieckapeikas lielumā

ar 5.45 sliedei "koķ bi kui", knapi var atrast kur trāpīja

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

un es točno zinu ko un kur ar to dzelzi var izdarīt... tas nav LB stiklā iesviežams bruģakmens... un stulbas mājaslapas točno nelīdzēs....

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

rudens68 rakstīja: ā M16 vai UZI kam jauda un attālums ir upurēts masai.mazākas patronas=vieglāks,īsāks stobrs-kompaktāks.

================================

Nu vaita salidzināmi aparāti ???

uzi ar m16?iespējams ka nē,tāpat kā m16 ar ak47. Citi kalibri utt.mazais kalibrs teorētiski un praktiski sūkā visur,iznjemot svaru.kāpēc nato spēkos nelieto motociklus?tāpēc ka apgādes vārdā ir tikai viena degviela-dīzelis.tāpat ir ar to patronu.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

rudens68 rakstīja: Nu paskaties vismaz bildīti en.wikipedia.org/...

zinu Dāvida dēlu izstrādājumu...

ar to točno var savainoties

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

bļe, sviestneši

1 2 3 4 5 6 7
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti