Iegādājos grāmatu....

Yetti Reģ.: 28.11.2007

Mein Kampf saucas...

izrādās, ka bibliogrāfisks retums... izdoc 1995 gadā

 
1 2 3 4 5 6 7
Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: Ak47 ir ejošākā modifikācija pasaulē. un baksus ar to pelna visvairāk kitajozas, bulgāri, ukraiņi ...

5.45 ir sūds.

Šiem visiem bija tāda priekšrocība, ka mīci pa dubļiem kā gribi, bet darbojās tik un tā.

Bens_Jois Reģ.: 10.04.2008
0 0 Atbildēt

Arsmens rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Yetti rakstīja: da nevajag tam cilvēkam finansu instrumentus... iedo jamajam AKM... to kas 7.62... nevis AKS vai AKU, to kas 5.45 ...

tu toč esi bijis armijā??? vai stroibatā dienēji (tiem zvēriem pat ieročus nedod)

ak47 ir 7.62

aks ir 7.62 tas pats 47tais ar nolokāmu laidi

akm arī 7.62

ir arī akms (saliekamais modernizētais), tas arī ir 7.62

kas bija AKU, vot par to gan man neko nemācīja

5.45 lodes diametrs ir ak74

ir arī aks74 (skladnoj) un ak74m (moģeņizirovanij) aks74m un aks74u (ukoročennij) tā saucamā afganka

vēl 7.62 ir ak103 un ak104

ar šitiem aparātiem krievi pelna baksus

A Tu laikam filmas un wikipeediju regulaari apmeklee

Nē... viņš ir AK attāls radinieks.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: Ak47 ir ejošākā modifikācija pasaulē

5.45 ir sūds.

zinu...

ar nelielu labojumu...

AKM 47 (M = Moģernizinovannij)... koka laide, slīps gals un lielā patrona...sliedi no sāna caursit...

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja: Hašeka grāmata Ādolfa grāmatai saliek vienos vārtos.

Hašeks un Ilfs&Petrovs ir mast haev!

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

anonimikis rakstīja: Ak47 ir ejošākā modifikācija pasaulē

5.45 ir sūds.

zinu...

ar nelielu labojumu...

AKM 47 (M = Moģernizinovannij)... koka laide, slīps gals un lielā patrona...sliedi no sāna caursit...

sīkumains esi...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Siksparnis rakstīja:

anonimikis rakstīja: Ak47 ir ejošākā modifikācija pasaulē. un baksus ar to pelna visvairāk kitajozas, bulgāri, ukraiņi ...

5.45 ir sūds.

Šiem visiem bija tāda priekšrocība, ka mīci pa dubļiem kā gribi, bet darbojās tik un tā.

značit tev nebija pieejami ne dubļi, ne tas tomācs... un ceru, ka tev tas tomācs nebūs pieejams...

man pat bail iedoomāties, kas būtu noticis 13 janvārī pie LV Balzāma veikala...

tu tokš sev riekstus atšautu...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Yetti rakstīja: da nevajag tam cilvēkam finansu instrumentus... iedo jamajam AKM... to kas 7.62... nevis AKS vai AKU, to kas 5.45 ...

tu toč esi bijis armijā??? vai stroibatā dienēji (tiem zvēriem pat ieročus nedod)

ak47 ir 7.62

aks ir 7.62 tas pats 47tais ar nolokāmu laidi

akm arī 7.62

ir arī akms (saliekamais modernizētais), tas arī ir 7.62

kas bija AKU, vot par to gan man neko nemācīja

5.45 lodes diametrs ir ak74

ir arī aks74 (skladnoj) un ak74m (moģeņizirovanij) aks74m un aks74u (ukoročennij) tā saucamā afganka

vēl 7.62 ir ak103 un ak104

ar šitiem aparātiem krievi pelna baksus

nau Tev taisnības...

7.62 ir automat kalašnikova moderņizirovannij

šis stroķis netika moodificēc...

AKS (skladnoj) un AKU (ukoročennij) nāca ar 5.45 patronu un tas aparāts bija/ ir domāts tuvcīņai...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

un tas 103 ir sviests...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

es pusgadu to sūdu staipīju.... un tīrīju x nedēļā...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Zoo rakstīja:

Yetti rakstīja:

anonimikis rakstīja: Ak47 ir ejošākā modifikācija pasaulē

5.45 ir sūds.

zinu...

ar nelielu labojumu...

AKM 47 (M = Moģernizinovannij)... koka laide, slīps gals un lielā patrona...sliedi no sāna caursit...

sīkumains esi...

točno nē...

šitas iziet cauri blokam un atstāj Tevi bez riekstiem...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: nu beidz, Jettij, Pirmais tak zin VISU.

laikam jau nē

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: AK otdihajet:

www.youtube.com/...

Tas viss ir sūds salīdzinot ar šito www.youtube.com/...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Yetti rakstīja: da nevajag tam cilvēkam finansu instrumentus... iedo jamajam AKM... to kas 7.62... nevis AKS vai AKU, to kas 5.45 ...

tu toč esi bijis armijā??? vai stroibatā dienēji (tiem zvēriem pat ieročus nedod)

ak47 ir 7.62

aks ir 7.62 tas pats 47tais ar nolokāmu laidi

akm arī 7.62

ir arī akms (saliekamais modernizētais), tas arī ir 7.62

kas bija AKU, vot par to gan man neko nemācīja

5.45 lodes diametrs ir ak74

ir arī aks74 (skladnoj) un ak74m (moģeņizirovanij) aks74m un aks74u (ukoročennij) tā saucamā afganka

vēl 7.62 ir ak103 un ak104

ar šitiem aparātiem krievi pelna baksus

nau Tev taisnības...

7.62 ir automat kalašnikova moderņizirovannij

šis stroķis netika moodificēc...

AKS (skladnoj) un AKU (ukoročennij) nāca ar 5.45 patronu un tas aparāts bija/ ir domāts tuvcīņai...

ak47m, aks47m ak74m, aks74m, aks74u visus esmu turējis rokās, jaucis, šāvis un tīrījis

arī 7.62 ložmetēju ar barabānu uz 70 (ja pareizi atceros) patronām, kā arī 5.45 ložmetēju ar 45 patronām

globāli -

pilnīgi visas ak47 ir 7.62 modifikācijas aks47, ak47m un aks47m.... ak47 nav mazkalibra

savulārt ak74 visas modifikācijas ir 5.45

tobiš eksistē ak47m un ak74m - tie ir 2 dažādi aparāti , tā is sagadīšanās, ka vienu sāka 47, otru 74 gadā ražot

taisnība - 7.62 var izšaut cauri dzelzceļa sliedei (no sāna skatoties plānajā vietā) 5.45 nevar

arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

Vienalga kura modifikācija, bet lai sāktu lietot viņa vismaz 1000 reizes vajadzēja drošinātāju izkustināt, jaunam to izdarīt gandrīz nevarēja

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

Zoo rakstīja:

Yetti rakstīja:

anonimikis rakstīja: Ak47 ir ejošākā modifikācija pasaulē

5.45 ir sūds.

zinu...

ar nelielu labojumu...

AKM 47 (M = Moģernizinovannij)... koka laide, slīps gals un lielā patrona...sliedi no sāna caursit...

sīkumains esi...

točno nē...

šitas iziet cauri blokam un atstāj Tevi bez riekstiem...

izrubī strāvu grīziņkalna bumbu patversmei un pēc mēneša pats savus riekstus ar nagu vīlīti un pēcāk gardu muti.

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

Sretsked rakstīja: nu beidz, Jettij, Pirmais tak zin VISU.

laikam jau nē

tomēr zin.....

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

vispār jau patīk man mūsējo karavīru teksti......

kaut vai to - kā Ak-74 ir anti-humāns ierocis...

savukārt M16 ir humāns....

labi šiem nato instruktori smadzenes izskaloja.....

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

modena rakstīja: vispār jau patīk man mūsējo karavīru teksti......

kaut vai to - kā Ak-74 ir anti-humāns ierocis...

savukārt M16 ir humāns....

labi šiem nato instruktori smadzenes izskaloja.....

m16 šauj ar pistoles patronām aiz kam lode vieglāka un ātrums mazāks,bojājumi arī. Kalašam ir pretēji plus tā lode kūleņo. Tajā vietā kur lode ārā nākusi nereti varot dūri iebāzt.tā man teica mužiks kurš 30 gadus uz ātrajiem nobraucis. Čoms ar margoļinu sev ciskas kaulu pāršāva divās daļās.

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Respektīvi-izredzes izdzīvot pēc M16 ievainojuma ir daudz lielākas

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

mein kampf ir slima suņa murgi.. kapitāls gan sava laika cienījama ekonomikas hrestomātija.. bet nu sava laika.. tāpat kā šmitiņs arī ir novecojis..

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

modena rakstīja: vispār jau patīk man mūsējo karavīru teksti......

kaut vai to - kā Ak-74 ir anti-humāns ierocis...

savukārt M16 ir humāns....

labi šiem nato instruktori smadzenes izskaloja.....

Drīzāk tev kāds ir izskalojis smadzens ar to ,ka nato instruktori tādas lietas( M16 ir humāns) māca.

Vai tik pats neizdomā jautājumus un pats atbildi.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja: mein kampf ir slima suņa murgi.. kapitāls gan sava laika cienījama ekonomikas hrestomātija.. bet nu sava laika.. tāpat kā šmitiņs arī ir novecojis..

Te es negribētu piekrist ka šīs lietas noveco, drīzāk vienkārši cilvēki nespēj pareizi asociēt mūsdienu problemātiku ar tā laika par kuru tiek stāstīts attiecīgajā literatūrā.

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

Ap 1987 gadu daļā nomainīja uz 5,45 ar saliekamu laidni , tikai ložmetejiem palika 7,62 .. man tā šķiet .. varbūt vairs precīzi neatceros . Maršbrosokos lozmetejs bij stipri neertaks , gan smagaks , gan garāks i smaguma centrs "neparocīgs" (garāks stobrs un uz pleca bij jānes ar stobru uz augšu , turpreti AK saliekamais ar stobru uz leju )

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja:

turbopiile rakstīja: mein kampf ir slima suņa murgi.. kapitāls gan sava laika cienījama ekonomikas hrestomātija.. bet nu sava laika.. tāpat kā šmitiņs arī ir novecojis..

Te es negribētu piekrist ka šīs lietas noveco, drīzāk vienkārši cilvēki nespēj pareizi asociēt mūsdienu problemātiku ar tā laika par kuru tiek stāstīts attiecīgajā literatūrā.

tas par cīņu vai bārdaino?

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

Zoo rakstīja:

modena rakstīja: vispār jau patīk man mūsējo karavīru teksti......

kaut vai to - kā Ak-74 ir anti-humāns ierocis...

savukārt M16 ir humāns....

labi šiem nato instruktori smadzenes izskaloja.....

m16 šauj ar pistoles patronām aiz kam lode vieglāka un ātrums mazāks,bojājumi arī. Kalašam ir pretēji plus tā lode kūleņo. Tajā vietā kur lode ārā nākusi nereti varot dūri iebāzt.tā man teica mužiks kurš 30 gadus uz ātrajiem nobraucis. Čoms ar margoļinu sev ciskas kaulu pāršāva divās daļās.

Nu nu vaita M16 pistoles lodes???!!

Vispār cik zinu ir tāa pirmie kalibru samazinaja M16 (laikam 5,56) un tad AK

Un galvenais Lodes sākuātrums ir lielāks , un tieši pateicoties vieglākam svaram lode nonākot ķermenī maina trajektoriju , pietiek jau tik vienu kūleni uzmest lai būtu daudz lielāki bojājumi , faktiski kalibra samazināšana būtiski mainīja kara ķirurģiju , un bojājumi ir LIELAKI ,kā ar 7,65 . Pat nemainot trajektoriju apkārtējie audi ,asinsvadi nervi cieš daudz vairāk dēļ triecienviļa

Lodes ar novirzītu smaguma centru nekad nesmu redzējis (tik dzirdējis basņas dakuja) domāju reāli tās arī ir šis samazinātā kalibra lodes.

1 2 3 4 5 6 7
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti