Iegādājos grāmatu....

Yetti Reģ.: 28.11.2007

Mein Kampf saucas...

izrādās, ka bibliogrāfisks retums... izdoc 1995 gadā

 
1 2 3 4 5 6 7
GERADS Reģ.: 02.12.2008
0 0 Atbildēt

Laimīgais Es arī tādu gribu,bet ja čaklak pameklētu un ļooti vajadzētu,tad gan jau atrastu.

Sandis_UR Reģ.: 26.01.2003
0 0 Atbildēt

Kautkur pa radio dzirdeeju, ka cilveeki krriizes laikaa pastiprinaati saak intereseeties par Kaarlja un Maartinja sarakstiitajiem darbiem, domaju ka ariii Ainaara rakstiitie darbi ir muusdienaas loti aktuaali. BTW varbuut vareesi veelak padaliities ar citiem?

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

tātad

meklē

bet ja nopietnii vienkārši sviestc...

kaut kas līdzīgs "kapitāls"...

es TO nelasītu...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Sandis_UR rakstīja: Kautkur pa radio dzirdeeju, ka cilveeki krriizes laikaa pastiprinaati saak intereseeties par Kaarlja un Maartinja sarakstiitajiem darbiem, domaju ka ariii Ainaara rakstiitie darbi ir muusdienaas loti aktuaali. BTW varbuut vareesi veelak padaliities ar citiem?

mierīgi... ainārs točna dalīsies...

a viš rakstīt māk?

es tā garāmejot...

un Bojārēns?

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Tirlimbambam, Tirlimmbambam var ticēt āksta prātiņam...

P.S.

Lai jumsīm vaicas!

un tirlimbambas ir spēkā

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Main Kampf neatšķiras no Kapital...

mošk es duraks esu?

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Varbūt vienkārši pārāk daudz iekodies stikla desā?

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

pļē, mošk arī....

ja tu man spētu teikt kur tai stikla desai gals i ronams...

ar pendeli pacienātu

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Varbūt vienkārši pārāk daudz iekodies stikla desā?

izlasi Marksa Kapitālu...

slabo, pļe?

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

msh rakstīja: Varbūt vienkārši pārāk daudz iekodies stikla desā?

izlasi Marksa Kapitālu...

slabo, pļe?

it kā noderīgi....

bet viš pac sevi noliedza....

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Tirlimbamba, utt

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

beikās "m"burtu aizmirsu...

karoče:

tirlimbambam...

es negribētu izteikties par šā topika lasītājiem...

prosto krasņeju...

IkdienasViesis Reģ.: 24.02.2003
0 0 Atbildēt

Es arī nesen pēc 30 gadu pārtraukuma izvilku no grāmatskapja Volodjas Iļjiča darbu izlases grāmatu, un palasījos par ekonomiskajām krīzēm. Jāsaka, ka ka Volodjka tolaik daudzas lietas teoretiski tomēr bija izpratis pavisam labi.

Nedaudz tomēr brīnos, ka ar visu šodienas izcilo datorizaciju,šie krizes procesi pasaulē nebija savlaicīgi izplānoti un veikti sagatavošanas darbi šo procesu apiešanai ?

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

IkdienasViesis rakstīja: Es arī nesen pēc 30 gadu pārtraukuma izvilku no grāmatskapja Volodjas Iļjiča darbu izlases grāmatu, un palasījos par ekonomiskajām krīzēm. Jāsaka, ka ka Volodjka tolaik daudzas lietas teoretiski tomēr bija izpratis pavisam labi.

Nedaudz tomēr brīnos, ka ar visu šodienas izcilo datorizaciju,šie krizes procesi pasaulē nebija savlaicīgi izplānoti un veikti sagatavošanas darbi šo procesu apiešanai ?

Bankas vairākas jau iepriekš nopārdeva savus īpašumus.

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

Igauņiem kā redzi ir kauč kādi uzkrājumi, tā teikt tauki ziemai.

Sandis_UR Reģ.: 26.01.2003
0 0 Atbildēt

ja kadam interesee varu aizdot Iljicha beerniiba, imho kaads 50to gadu izdevums. Aktuaala graamaata par sociaali ekonomiskajaam probleemaam un rasu tiiriibu.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Ne nu jūs arī sagribējuši nez ko, kā domājat cik daudz no tiem kas te stāvēja pie "treknajiem" ir lasījuši tādas grāmatas ?!?!? Pat amurikani, kuriem vēstures stundās maca par viņu "lielo depresju" pagajušajā gadsimtā ( man bija tas gods piedalīties teorētiskā spēlē par šo tematu, kura ar mahinatora cienīgu vērienu biju uzpelnījies līdz virtuālam ļimonam, līdz brīdim kamēr "virtuāli" sabruka akciju tirgi un es to pasākumu beidzu ar mīnus 50 k naudiņu. Oi kādas acis bija vietējam pasniedzējam, par šiem cipariem).

Atklanījos no tēmas mazliet - par ko tas viss - da par to, ja iedod cilvēkiem finansu instrumentus, viņi atradīs veidu, ka visus paraut līdzi ellē !!!

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

da nevajag tam cilvēkam finansu instrumentus... iedo jamajam AKM... to kas 7.62... nevis AKS vai AKU, to kas 5.45 ...

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja: da nevajag tam cilvēkam finansu instrumentus... iedo jamajam AKM... to kas 7.62... nevis AKS vai AKU, to kas 5.45 ...

Mūsdienās arī AKM, AKS un AKU un visas citas "caurules ar vai bez rokturiem, pašgājējas un astē velkamas "būtu uzkatāmas par finansu instrumentiem.

tadsjautues Reģ.: 13.02.2008
0 0 Atbildēt

man kaut kur ir kasete kuraa abas pusees pilnā balsii bļaustās Hitlers, kasete ienaacaas kaut kaadaa 97. gadaa- vaacijaa pirktam uzsistam audi 80 quattro bija bardačokaa atstāta

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

tadsjautues rakstīja: man kaut kur ir kasete kuraa abas pusees pilnā balsii bļaustās Hitlers, kasete ienaacaas kaut kaadaa 97. gadaa- vaacijaa pirktam uzsistam audi 80 quattro bija bardačokaa atstāta

da nau viš ne par kapeiku labāks par Ordžinikidze....

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja: da nevajag tam cilvēkam finansu instrumentus... iedo jamajam AKM... to kas 7.62... nevis AKS vai AKU, to kas 5.45 ...

tu toč esi bijis armijā??? vai stroibatā dienēji (tiem zvēriem pat ieročus nedod)

ak47 ir 7.62

aks ir 7.62 tas pats 47tais ar nolokāmu laidi

akm arī 7.62

ir arī akms (saliekamais modernizētais), tas arī ir 7.62

kas bija AKU, vot par to gan man neko nemācīja

5.45 lodes diametrs ir ak74

ir arī aks74 (skladnoj) un ak74m (moģeņizirovanij) aks74m un aks74u (ukoročennij) tā saucamā afganka

vēl 7.62 ir ak103 un ak104

ar šitiem aparātiem krievi pelna baksus

Arsmens Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Yetti rakstīja: da nevajag tam cilvēkam finansu instrumentus... iedo jamajam AKM... to kas 7.62... nevis AKS vai AKU, to kas 5.45 ...

tu toč esi bijis armijā??? vai stroibatā dienēji (tiem zvēriem pat ieročus nedod)

ak47 ir 7.62

aks ir 7.62 tas pats 47tais ar nolokāmu laidi

akm arī 7.62

ir arī akms (saliekamais modernizētais), tas arī ir 7.62

kas bija AKU, vot par to gan man neko nemācīja

5.45 lodes diametrs ir ak74

ir arī aks74 (skladnoj) un ak74m (moģeņizirovanij) aks74m un aks74u (ukoročennij) tā saucamā afganka

vēl 7.62 ir ak103 un ak104

ar šitiem aparātiem krievi pelna baksus

A Tu laikam filmas un wikipeediju regulaari apmeklee

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

Ak47 ir ejošākā modifikācija pasaulē. un baksus ar to pelna visvairāk kitajozas, bulgāri, ukraiņi ...

5.45 ir sūds.

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Hašeka grāmata Ādolfa grāmatai saliek vienos vārtos.

1 2 3 4 5 6 7
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti