DEVALVACIJA

rudens68 Reģ.: 17.04.2006

Kā domājat ?

1.Latu NEdevalvēs

2.Latu Devalvēs

Es pašlaik domāju ,ka devalvēs tik nav zināms kad

 
1.. 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ..25
anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

99 reizes uzcepot nelabu būsi pie tās tik ļoti pieradis, ka beigās no labās kotletes apvemsies

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: 99 reizes uzcepot nelabu būsi pie tās tik ļoti pieradis, ka beigās no labās kotletes apvemsies

Nu tapēc jau gribu, lai Ozz uzcep tās 99 reizes, bet es cepšu uzreiz 100.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja:

Seene rakstīja:

Ozz rakstīja: principaa zinot alfabētu es tev vareetu soli pa solim smalki uzrakstīt uz 10 lapaam kas nepieciešams lai uzceptu manupraat labas kotletes.

uzcept labu kotleti var tikai pirms tam 99reizes uzcepot netiklabu.izziņas process-tas nav ne sci-fi ne arii bizness, jo biznesa pamataa buutu universaala recepte-kotlete katrai dienai un visas planeetas populaacijai...

Ar alfabētu tu vari aprkastīt recepti - t.i. zināšanas. Bet tajās 99 reizēs, kad uzcepsi netiklabu, tavas smadzenes uzkrās informāciju, kas ļaus 100. reizē uzcept perfektu. Tā jau būs tava prasme. Un nākamais solis uz kolektīvo gudrību varētu būt tieši spēja šo informāciju padarīt pieejamu citiem.

nezinu kaa ir Tavaa sfeeraa, bet manaa nekaadas graamatas, receptes un entopijas neliidz tikai un vieniigi prakse.Nepamēģināsi- neuzzinaasi.

kolektiivaa gudriiba buutu pieliidzinaama kotletei katru dienu un visai populaacijai.

cilveeks ir individuāla un unikaala uzparikte un taads arii paliks.palasi Pirmā parakstu

Nu tak izej mazliet no saviem domāšana rāmīšiem. Tieši par tevis minētās prakses informācijas nodošanu runāju.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja:

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

praksi nevar nodot pa vadiņiem vai drukaataa formaa...varbuut var matemaatiski, bet pagaidaam, cik es zinu, neironu impulsus nevar paarvadiit uz citu klientu, jo klients taapat nesapratiis..

katrs no mums skataas uz dziivi no sava zvanu torņa un savām acīm

ticu, ka gribaas na haļavu apeest sarkano tabletiiti un nonaakt pasakaa.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Pirmais rakstīja:

tas mans sākotnējais apgalvojums nebija par zināšanām, bet gan anekdotisks apgalvojums par gudrību kā tādu

sāc atkāpties?? Saprati,ka esi murlis?

nu, ka pamēģini atrast kļūdu manos prātojumos par gudrību un entropiju

man gan liekas, ka tu pat nestādies priekšā kas tā entropija tāda ir, ja jau nostājies to diskusijas dalībnieku pusē, kas apgalvoja, ka entropija ir process

tagad drīzāk mēs te diskutējam par to cik slēgta ir sistēma vai cik atgriezenisks ir process

vēl par to, ka ja kāds iemāca kādam to, ka viņš zina "boy" vārdiņu.... vai tad cilvēces gudrība tā rezultātā pieaug????

par šito arī varētu padiskutēt.....

šeit pat ir vairāki iespējamie diskusijas virzieni

1) apmācība notiek slēgtas sistēmas ietvaros, tātad ar to nevar pierādīt to, ka sistēma NAV slēgta

2) varētu diskutēt vai vārdiņa "boy" iemācīšanās ir gudrības pieaugums

3) varētu diskutēt arī par kopējo gudrības daudzuma definīciju nun vēl daudzām citām lietām

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Gachs rakstīja:

Pirmais rakstīja:

blaa blaa blaa par sev vienām zināmām lietām no wikipedias un entropiju, kas ir sūds salīdzinājumā ar renault dīzeļu eroziju

Ko Tu tur vari tarkšķēt kā vista par to savu entropiju , tak nevienam tā neinteresē, un neiteresē ka tu to visu atstāsti no wikipedias

palūgšu pierādīt tavus izteikumus - tobiš iedod vikipēdijas linku uz to, ko es te izklāstiju

latviešu vikipēdijas raksts par entropiju ir ļoooooti nepilnīgs

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

joprojām loģiski

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: 1) apmācība notiek slēgtas sistēmas ietvaros, tātad ar to nevar pierādīt to, ka sistēma NAV slēgta

2) varētu diskutēt vai vārdiņa "boy" iemācīšanās ir gudrības pieaugums

3) varētu diskutēt arī par kopējo gudrības daudzuma definīciju nun vēl daudzām citām lietām

1.skatoties kaada maaciiba.var maacit ka sisteema ir nosleegta un taapeec daudz nespirinieties, vai arii sisteema ir atveerta un viss rullee

2.koloniālajos laikos aafrikaa bez vaarda "boy!" neviens tev uudeni nepienesiis un pakaļu nenoslauciis. tagad, savukaart, labaak to vaardu TUR nelietot, ja negribi probleemas.atkal subjektiiva situaacija

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja:

Pirmais rakstīja: 1) apmācība notiek slēgtas sistēmas ietvaros, tātad ar to nevar pierādīt to, ka sistēma NAV slēgta

2) varētu diskutēt vai vārdiņa "boy" iemācīšanās ir gudrības pieaugums

3) varētu diskutēt arī par kopējo gudrības daudzuma definīciju nun vēl daudzām citām lietām

1.skatoties kaada maaciiba.var maacit ka sisteema ir nosleegta un taapeec daudz nespirinieties, vai arii sisteema ir atveerta un viss rullee

2.koloniālajos laikos aafrikaa bez vaarda "boy!" neviens tev uudeni nepienesiis un pakaļu nenoslauciis. tagad, savukaart, labaak to vaardu TUR nelietot, ja negribi probleemas.atkal subjektiiva situaacija

es taču arī zinu, ka ir reliģijas, kurās tu nākamajā dzīvē reinkarnējies ar visu(vai daļu) savu gudrību, piemēram par taureni

es neesmu tās reliģijas piekritējs un uzskatu, ka cilvēces gudrība ir noslēgta sistēma, kurā cilvēka gudrība nevar rasties ne no kā, kā arī kļūt par neko, kā arī izkļūt ārā kautkā, piemēram kļūstot par ziloņu gudrību ....

es neapgalvoiju, ka man ir absolūta patiesība, dažu reliģiju pārstāvji apgalvo, ka ir tā kā kā viņi saka un ka savādāk nevar būt, bet es esmu atvērts diskusijai

tāpat kā dieva eksistenci nav iespējam pierādīt par pamatu izmantojot bībeli....

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: praksi nevar nodot pa vadiņiem vai drukaataa formaa...varbuut var matemaatiski, bet pagaidaam, cik es zinu, neironu impulsus nevar paarvadiit uz citu klientu, jo klients taapat nesapratiis..

katrs no mums skataas uz dziivi no sava zvanu torņa un savām acīm

ticu, ka gribaas na haļavu apeest sarkano tabletiiti un nonaakt pasakaa.

Prakse nav nekas cits, kā vien smadzenēs saglabāta informācija. Praktiski to pašlaik nevar nodot, bet teorētiski var. Un ģenētiski visi cilvēki ir vienādi. Cilvēks pat no šimpanzes proporcionāli atšķiras mazāk nekā HP dators no IBM datora. Un tie bez problēmām spēj izpildīt vienu un to pašu programu.

Pasaka viapār ir relatīvs jēdziens. Aleksandrijas bibliotēka bija pasaules brīnums, jo lielākajai daļai tā laika cilvēces tāds informācijas apkopojums likās pasaka. Tagad Google visiem liekas pašsaprotama, lai gan satur daudz lielāku apjomu informācijas.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

šitas iet jau kādu trešo riņķi. davai labāk parunājam par Šrēdingera kaķi

arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

Nozīme ir nevis informācijas daudzumam, bet tās kvalitātei

Kā teica Einšteins nekas nav sliktāks par demokrātiju, jo viena gudra cilvēka viedoklis atsver 10 000 idiotu viedokli

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: šitas iet jau kādu trešo riņķi. davai labāk parunājam par Šrēdingera kaķi

davaj!

kā tu domā vai patreizējā laika momentā viņš ir dzīvs vai nav????

es sliecos domāt, ka nav, pamatojot savu izteikumu ar to, ka kaķi dzīvo kādus 15 gadus

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

cilveeks un šimpanze

hmm...es saku-aiznaakamaa gada dators vs BK201 vai kaa nu tur to sudu sauca bija viens ģeneetiskais atzars ar par 30% lielaaku smadzeņu tilpumu un tikpat lielu fizisko potenciaalu(neandertaalieši), bet tie nez kaapeec neiedziivojaas.(aciimredzot bija paaraak kolektiivi un nespeejiigi maaciities)

pa 98% ģeneetiski liidziiba ar šīmpanzi un 96%ar cūku ir (sastaav no tiem pašiem materiaaliem), bet sakrustot nevar, taa ka var iztikt bez prezervatiiviem

es nesaku ka cilveeks ir dievišķa buutne, bet daži tomeer (programmeetaaji, matemaatiķi un tehnokraati) iedomaajas ka viņi taadi ir..

PN- cilveeks nav ceelies no šimpanzes, bet gan no Lūsijas

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

anonimikis rakstīja: šitas iet jau kādu trešo riņķi. davai labāk parunājam par Šrēdingera kaķi

davaj!

kā tu domā vai patreizējā laika momentā viņš ir dzīvs vai nav????

es sliecos domāt, ka nav, pamatojot savu izteikumu ar to, ka kaķi dzīvo kādus 15 gadus

Kā ir ar kopējo kaķu daudzumu noslēgtā sistēmā ??? tur nedarbojas tie paši likumi?

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

ir lietas, kur var ar saliidzinoši nelielu rokasgraamatu (matemātika, programmēšana eksaktaas zinaatnes) gaazt kalnus.nevienu nenoliedzu, bet ir lietas uz kuraam ir nepieciešams paskatiities no malas vai pat sava skatu punkta. un neesmu redzeejis veeraa ņemamu rokasgraamatu "kā iejusties otra cilvēka ādā"

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja:

Pirmais rakstīja:

anonimikis rakstīja: šitas iet jau kādu trešo riņķi. davai labāk parunājam par Šrēdingera kaķi

davaj!

kā tu domā vai patreizējā laika momentā viņš ir dzīvs vai nav????

es sliecos domāt, ka nav, pamatojot savu izteikumu ar to, ka kaķi dzīvo kādus 15 gadus

Kā ir ar kopējo kaķu daudzumu noslēgtā sistēmā ??? tur nedarbojas tie paši likumi?

ja maajsaimnieciibaa ir viens kaķis, tas uzvedās pilnīgi savādāk nekaa tad ja kaķu ir vismaz divi.

STALINS Reģ.: 12.11.2003
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: teorija par slēgtu sistēmu ir pilnīgs murgs.

pēc tās visgudrākie bija senie cilvēki. jo viss kopējais gudrības daudzums sadalījās uz ļoti nelielu tās nesēju kopu. kopai pieaugot (cilvēku skaitam palielinoties), katrs nākamais indivīds kļuva arvien tupāks un tupāks.

līdz beidzot cikla galā (uz šo brīdi), radās Pirmais, kuram nebija palicis vairs nekas.

Vai nav pēdējais laiks definēt gudrību?

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

pamēģināšu sastaadiit šā topika gudriibu:

pilsonis, kurš gribeeja paspiideet ar zināšanaam

pilsonis, kuram patiik opereet ar skaitļiem

pilsonis, kurš tic ka var opereet tikai ar skaitļiem

nuu un paareejie, kuriem vnk gribeejaas parunaaties

finaalaa- gribeejaam kaa labaak bet sanaaca kaa parasti

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja:

Pirmais rakstīja:

anonimikis rakstīja: šitas iet jau kādu trešo riņķi. davai labāk parunājam par Šrēdingera kaķi

davaj!

kā tu domā vai patreizējā laika momentā viņš ir dzīvs vai nav????

es sliecos domāt, ka nav, pamatojot savu izteikumu ar to, ka kaķi dzīvo kādus 15 gadus

Kā ir ar kopējo kaķu daudzumu noslēgtā sistēmā ??? tur nedarbojas tie paši likumi?

cik atceros, pilsonis Šrēdingers savā noslēgtajā kastē negrasījās ievietot vairāk par vienu kaķi

tikai mani nedaudz uztrauc fakts, ka tieši ar kaķi viņš bija gatavs eksperimentēt kāpēc viņš neizvēlējās, piemēram, žirafi

jā un vēl..... pēc manām domām arī kaķu populācijai ir tāds kopējais gudrības līmenis līdzīgi kā cilvēkiem...

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

nu pag. ja Šrēdingera kastei piemērojam to pašu noslēgtās sistēmas likumu, tad tur vienmēr jābūt tieši vienam kaķim. ja viņš nobeidzas, tad ir jāuzrodas no jauna. jo entropija ir nemainīga. nevar kaķis nosprāgt un nekas nerasties vietā.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: nu pag. ja Šrēdingera kastei piemērojam to pašu noslēgtās sistēmas likumu, tad tur vienmēr jābūt tieši vienam kaķim. ja viņš nobeidzas, tad ir jāuzrodas no jauna. jo entropija ir nemainīga. nevar kaķis nosprāgt un nekas nerasties vietā.

nē, šrēgingera kaķa gadījumā sistēma ir noslēgta, bet proces ir neatgriezenisks, tātad entropija nav nemainīga

tā lūk.... meklē citu piemēru.....

kā jau minēju implikācija metemātiskajā loģikā nav komutatīva operācija

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

varbūt tomēr otrādāk?

tāpēc, ka entropija ir pieaugoša, process ir neatgriezenisks!

Maija_Eskuella Reģ.: 07.04.2005
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: es apgalvoju, ka manuprāt cilvēces kopējā gudrība ir konstanta, bet cilvēku skaits pieaug, tāpēc katrs konkrētais indivīds varētu nebūt tik gudrs kā agrāk

uzskatu, ka cilvēces gudrība ir noslēgta sistēma, kurā cilvēka gudrība nevar rasties ne no kā, kā arī kļūt par neko, kā arī izkļūt ārā kautkā, piemēram kļūstot par ziloņu gudrību

Klau, Pirmais, Tavuprāt masu iznīcināšanas ieroči ir domāti atlikušo ļaužu gudrības palielināšanai? Pēc Taviem apgalvojumiem un loģikas tā sanāk, vai arī atbildi, kur tad tā "atbrīvotā gudrība" pēc cilvēku nāves paliek? Pieņemsim, ka sākas atomkarš un tiek iznīcināti visi cilvēki, izņemot, teiksim, Tevi - gribi teikt, ka tad Tu iemantosi visas cilvēces gudrības? Vai, teiksim, atstāsim uz pasaules tikai vienu ģimeni (pārējie šī dižā eksperimenta labā izdara kolektīvo pašnāvību), tad sanāks, ka šiem piedzims bērns ģēniju-ģēnijs, kas iemantos visas pasaules gudrību mīnus vecāku gudrību? Manuprāt būs tieši otrādi. Punkts.

1.. 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ..25
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti