VOLVO V70 BREMŽU DISKU UN KLUČU NOMAIŅA

MONKS Reģ.: 16.05.2009

PIENĀCIS LAIKS MAINĪT PRIEKŠĒJOS BREMŽU DISKUS AR BREMŽU KLUČIEM. AUTO IR VOLVO V70 2.5TDI 2001.GADA .VARBŪT KĀDS VARĒTU PADALĪTIES SAVĀ PIEREDZĒ LAI PALĪDZĒTU MAN IZDARĪT PAREIZO IZVĒLI JO PIEDĀVĀJUMS IR LOTI PLAŠS UN MAN KĀ NESPECIĀLISTAM GRŪTI IZVĒLĒTIES.BIJU MM. TUR ORIĢINĀLAIS BREMŽU DISKU KOMPLEKTS 168 LS,KLUČU 79LS .NEDAUDZ TĀ PADĀRGI)))

KO TAUTA SAKA PAR OTTO ZIMMERMAN BREMŽU DISKIEM? CITI SAKA KA IDEĀLI,CITI KA DĒĻ BORĒTĀS VIRSMAS PASTIPRINĀTI DILST BREMŽU KLUČI?????? VĒL IR BREMBO DISKI AP 80LS PAR KOMPLEKTU IR KĀDAM PIEREDZE. UN BREMŽU KLUČI FEREDO VAI TEXTAR???? JAU IEPRIEKŠ PATEICOS PAR SATURĪGIEM KOMENTĀRIEM)))))

 
1 2 3 4 5 6
Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Disku maiņa ir laba lieta, pat noderīga. Bet vai tad tāpēc uzreiz ir jābļauj (jāraksta ar lieliem burtiem ).

Bet par diskiem ... Tavam Volvo tur var būt divu dažādu izmēru priekšējie diski, cik saprotu pēc Tevis sauktās Brembo cenas, tad Tev ir mazais diametrs, 286 mm, riteņu diski arī mazie, R15 a ne R16, ja

Un vispār, manuprāt, ja velies tiešām labas kvalitates diskus, tad Brembo vai Lukas/TRW būs o.k. Kluči Textar vienozīmīgi būs labāki nekā Ferado. Nu tas tā, manas domas...

P.S.

Ja kas, Varu Brembo vai TRW disku komplektu piedāvat par 74 a ne par 80Ls un + bezmaksas piegāde Rīgā.

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

ptu tu, Ferodo a ne Ferado... samisējās zin....

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 2 Atbildēt

Ja jau maina to padarīšanu,tad kāds suportu remkomplekts arī par ļaunu nenāk,īpaši ja cilindrīši ierūsējuši.

MONKS Reģ.: 16.05.2009
1 0 Atbildēt

O.k. atvainojos ja lielo burtu lietošana kādam rada nepatiku tad turpmāk lietošu tikai mazos))) Paldies Sviestc un Zoo par komentāriem. Aizmirsu norādīt bremžu diska ārējais diametrs tiešām ir 286mm. ES tik nesapratu kāda ir saistība bremžu diska izmēram ar riteņu diska izmēru????? Man ziemas riteņu komplektam ir R15, bet vasarai /patlaban stāv virsū /ir R17.

To Stretsked: es arī nezināju bet izrādās volvo bremžu kluči nav mūžīgi)))) Topikā bija minēts kad pateicos par sturīgiem komentāriem tātad tas uz tevi neattiecas varēji nemaz neizpausties ar savu pasaules gudrību visās lietās))) Tavuprāt tā ir problēma ja cilvēks saskaras ar tādām lietām kuras īpaši nepārzin un pajautā padomu kādam zinošākam? Gadijumā šī nebija viena no i.auto portāla idejām. Un vēl tāds jautājums :" Vai tu proti uztvert lasīta teksta jēgu?????? Atrodi man vietu kur es rakstīju ka nemāku nomainīt aukstāk minētās detaļas?????

Priekš atpalikušajiem atkārtoju jautājumu. Runa gāja par detaļu ražotāja izvēli. Ir pietiekoši liels piedāvājums kurā Es neorientējos. Stretsked vai uztveram domu?????? ES pimēram negribu likt kaut kādus AP bremžu diskus pa 15LS gabalā un 'Delphi bremžu klučus kas čīkst tāpēc arī tika izveidots sis topiks.

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Pieļauju ka uz tā Volvo var uzlikt arī R18 diskus...bet atškirība ir tajā, kā tas auto tika komplektēts rūpnīcā, katalogi piedāva divus izmērus bremžu diskiem 286 un 305 mm diametrā, kuri atkarajas no tā, kāda diametra riteņu diski ir bijuši uz auto tad, kad tas nonāca no konveijera, R15 vai R16.Cik saprotu tad tad tas R16 ir "krutakas" komplektacijas auto....

Vispār jau dumi tā sanāk, ja auto nav pirkts jauns, tad jau saimniekam infa visdrīzāk nemaz nav par to, kāda tad sākotnēji staveja riteņu diski, lai gan domāju ka R16 komplektacijai diez vai mazākus diskus vispār var uzlikt...

Visvienkārsāk jau šajā brīdī ir dīlerservisam, kurš pēc šašijas nummura ierauga datorā uzreiz to, ar kādām detaļām šis konkrētais auto ir komplektēts rūpnīcā,ne visiem citiem detaļu tirgotājiem tāda programma ir....

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 1 Atbildēt

Ta neko daudz mm nevar pateikt pēc VIN, vismaz pirms 2000 gada.

Autoram-tā sanāk ja diski būtu 300 mm,tad 15 ripuļus nemaz nevarētu uzlikt.

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Īstenībā Volvo Automotive Diagnostic Information System jeb VADIS var nokačāt internetā,un varēsi samērā precīzi visu pats redzēt. bez Sviestca vēl rekomendēju bodīti Gogoļa ielā,tam onķim arī var viskautko prasīt,gan lētu gan labu.

JJJ Reģ.: 22.03.2004
0 0 Atbildēt

par līdzigu tēmu, jautājums, Deksters var spamot, man netraucē, bet ceru, ka kāds prātīgu viedokli arī ierakstīs: auto honda frv 2 benz.

pavasarī sagadījas, ka iebraucu vienā servisā un pie viena par cik nāca skate un ziemas beigas, lūdzu lai uzmet aci autiņam kas un kā. pateica, kaut jānomaina 2 bukses un visi bremžu kluči arī tūlīt jāmaina būs. varētu mainīt, bet pašam likās, ka kluči vēl daudz maz, bukses uz vietas nebija, arī laika uzreiz nebija, tā kā pēc devos pie dīleriem , lai samaina bukses un klučus. šie, savukārt saka, ka kluči padiluši bet noteikti vēl jāmaina nav. dīleri bez tam saka, ka bremžu diskus varētu mainīt??..

tad nu pēc šī intro - kā noteikt vai bremžu disku nodilums ir normas robežās vai jāmaina? vienā vietā saka, ka diski normāli, otrā, ka jāmaina. protams drošība utt, , tomēr mainīt mainīšanas pēc negribas, jo galu galā maksā arī pietiekami dārgi, bet ,ja jāmaina, tad jāmaina. līdz šim kaut kā nebiju saskāries ar jautājumu mainīt nemainīt, jo vienīgajā reizē, kad mainīju iepriekšējam autiņam, biju spiests to darīt, bet tas cits stāsts.

otrs jautājums - hondas diski/kluči vai skatīties kādu alternatīvu pa labāku cenu, varbūt ir kāds tirgonis, kas piedāvā?

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Nu vispār jau visos normālos autodetaļu katalogos ir infa par to, cik biezs ir jauns bremžu disks un kāds ir tā minimalais pieļaujamais biezums. Tā kā mēri tā diska biezumu ( vēlams ne tikai mm bet arī tā desmitdaļas ) un tad varēšu Tev atbildēt uz šo jautajumu. vari arī zvanīt, telefoni ir manā galerijā.

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

JJJ rakstīja: par līdzigu tēmu, jautājums, Deksters var spamot, man netraucē, bet ceru, ka kāds prātīgu viedokli arī ierakstīs: auto honda frv 2 benz.

pavasarī sagadījas, ka iebraucu vienā servisā un pie viena par cik nāca skate un ziemas beigas, lūdzu lai uzmet aci autiņam kas un kā. pateica, kaut jānomaina 2 bukses un visi bremžu kluči arī tūlīt jāmaina būs. varētu mainīt, bet pašam likās, ka kluči vēl daudz maz, bukses uz vietas nebija, arī laika uzreiz nebija, tā kā pēc devos pie dīleriem , lai samaina bukses un klučus. šie, savukārt saka, ka kluči padiluši bet noteikti vēl jāmaina nav. dīleri bez tam saka, ka bremžu diskus varētu mainīt??..

tad nu pēc šī intro - kā noteikt vai bremžu disku nodilums ir normas robežās vai jāmaina? vienā vietā saka, ka diski normāli, otrā, ka jāmaina. protams drošība utt, , tomēr mainīt mainīšanas pēc negribas, jo galu galā maksā arī pietiekami dārgi, bet ,ja jāmaina, tad jāmaina. līdz šim kaut kā nebiju saskāries ar jautājumu mainīt nemainīt, jo vienīgajā reizē, kad mainīju iepriekšējam autiņam, biju spiests to darīt, bet tas cits stāsts.

otrs jautājums - hondas diski/kluči vai skatīties kādu alternatīvu pa labāku cenu, varbūt ir kāds tirgonis, kas piedāvā?

A bremzes strādā labi?

Ja bremzes strādā labi, priekš kam tur kaut ko mainīt.

Kad kluči un diski būs nodiluši, Tu to pamanīsi , dzirdēsi un jutīsi, tad arī aizbrauksi nomainīt.

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

Sviestc rakstīja: Disku maiņa ir laba lieta, pat noderīga. Bet vai tad tāpēc uzreiz ir jābļauj (jāraksta ar lieliem burtiem ).

Bet par diskiem ... Tavam Volvo tur var būt divu dažādu izmēru priekšējie diski, cik saprotu pēc Tevis sauktās Brembo cenas, tad Tev ir mazais diametrs, 286 mm, riteņu diski arī mazie, R15 a ne R16, ja

Un vispār, manuprāt, ja velies tiešām labas kvalitates diskus, tad Brembo vai Lukas/TRW būs o.k. Kluči Textar vienozīmīgi būs labāki nekā Ferado. Nu tas tā, manas domas...

P.S.

Ja kas, Varu Brembo vai TRW disku komplektu piedāvat par 74 a ne par 80Ls un + bezmaksas piegāde Rīgā.

nebūs īsti par tēmu, bet nu pajautāšu.

Kādus ražotāju labus bremžu klučus vari ieteikt.

Patreiz stāvošie (kaut kādi Remso) man kaut kā nepatīk - jau 40 000km nobraukti, bet nedilst ne velna-gandrīz kā jauni , un mazgājot auto no lietajiem diskiem neiet nost tik pierastie melnie kluču diluma putekļi.

Tas ka tie kluči nedilst, manuprāt ir no good.

Maija_Eskuella Reģ.: 07.04.2005
0 0 Atbildēt

ValdisM rakstīja:

Sviestc rakstīja: Disku maiņa ir laba lieta, pat noderīga. Bet vai tad tāpēc uzreiz ir jābļauj (jāraksta ar lieliem burtiem ).

Bet par diskiem ... Tavam Volvo tur var būt divu dažādu izmēru priekšējie diski, cik saprotu pēc Tevis sauktās Brembo cenas, tad Tev ir mazais diametrs, 286 mm, riteņu diski arī mazie, R15 a ne R16, ja

Un vispār, manuprāt, ja velies tiešām labas kvalitates diskus, tad Brembo vai Lukas/TRW būs o.k. Kluči Textar vienozīmīgi būs labāki nekā Ferado. Nu tas tā, manas domas...

P.S.

Ja kas, Varu Brembo vai TRW disku komplektu piedāvat par 74 a ne par 80Ls un + bezmaksas piegāde Rīgā.

nebūs īsti par tēmu, bet nu pajautāšu.

Kādus ražotāju labus bremžu klučus vari ieteikt.

Patreiz stāvošie (kaut kādi Remso) man kaut kā nepatīk - jau 40 000km nobraukti, bet nedilst ne velna-gandrīz kā jauni , un mazgājot auto no lietajiem diskiem neiet nost tik pierastie melnie kluču diluma putekļi.

Tas ka tie kluči nedilst, manuprāt ir no good.

Gan jau Sviestc zinās piedāvāt tādus klučus, kas nodils "pietiekami ātri"

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Remsa laikam Sarkanā kastītē

Tie ir Spāņu kluči.

Nu ,manuprāt, vidējas kvalitates kluči. Normāla eiropas kvalitate, ja negribas neko ipašu.

Cilveki jau ir dažādi, vieni grib braukt lēti, citi grib ar šiku...

katram ir savas prasības pret vēlamo auto un tā detaļām.

Teiksim man personīgi, īsti nav skaidrs kāpēc cilvēki pārmaksā liekot dārgu brendu bremžu diskus un klučus...

mums nav tādu ceļu un ātrumu kā Vācijā, lai būtu ta īsti sajūtamas atškirības, nu protams ja auto nav domāts sporta sacensībām.

Nē, nu es nesaku ka jāpērk vislētakie kluči un diski no ķinas, lai tie čikstētu un pīkstētu...tos parasti pērk ja auto ir pārdošanai, vai ja riktīgi gribas "iesipt santīmu", bet manuprāt tas naf to vērts..

bet nu Latvijas apstākļiem arī Remsai naf ne vainas..., nu manuprāt....

Ir protams Textar, ir Ferodo, ir TRW ( jeb Lukas ) nu varbūt ir mīkstāki un t.t. bet domāju ka nespeciālists pat nejutīs atškirību...

a tas, ka nedilst ( nu noteikti ka ta nav, ka nedilst, lēni tik dilst ) nesaprotu, vai tad Tev traucē

Kā man reiz teica viens servisMens "netraucē automašinai strādāt "

Ja slikti bremzētu, karstu diski, čīkstētu, vai vai kāda cita "auza" tad gan būtu vērts uztraukties...

A par cenām zvani, ja ir interese, pastāstīšu kādus brendus un pa cik varu piedāvāt, bet pirmdien labāk, šodien jau beidzam.

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

Sviestc rakstīja: Remsa laikam Sarkanā kastītē

Tie ir Spāņu kluči.

Nu ,manuprāt, vidējas kvalitates kluči. Normāla eiropas kvalitate, ja negribas neko ipašu.

Cilveki jau ir dažādi, vieni grib braukt lēti, citi grib ar šiku...

katram ir savas prasības pret vēlamo auto un tā detaļām.

Teiksim man personīgi, īsti nav skaidrs kāpēc cilvēki pārmaksā liekot dārgu brendu bremžu diskus un klučus...

mums nav tādu ceļu un ātrumu kā Vācijā, lai būtu ta īsti sajūtamas atškirības, nu protams ja auto nav domāts sporta sacensībām.

Nē, nu es nesaku ka jāpērk vislētakie kluči un diski no ķinas, lai tie čikstētu un pīkstētu...tos parasti pērk ja auto ir pārdošanai, vai ja riktīgi gribas "iesipt santīmu", bet manuprāt tas naf to vērts..

bet nu Latvijas apstākļiem arī Remsai naf ne vainas..., nu manuprāt....

Ir protams Textar, ir Ferodo, ir TRW ( jeb Lukas ) nu varbūt ir mīkstāki un t.t. bet domāju ka nespeciālists pat nejutīs atškirību...

a tas, ka nedilst ( nu noteikti ka ta nav, ka nedilst, lēni tik dilst ) nesaprotu, vai tad Tev traucē

Kā man reiz teica viens servisMens "netraucē automašinai strādāt "

Ja slikti bremzētu, karstu diski, čīkstētu, vai vai kāda cita "auza" tad gan būtu vērts uztraukties...

A par cenām zvani, ja ir interese, pastāstīšu kādus brendus un pa cik varu piedāvāt, bet pirmdien labāk, šodien jau beidzam.

Man tie remsa kā reiz arī nepatīk, ka viņi slikti strādā - uz ātruma virs 100km/h bremzējot vibrē. Kad testēju ar noņemtiem riteņiem uz pacēlāja -viņi pie pielākas bremžēšanas slodzes uz diksa atstāj tādus kā piedeguma pleķus. Domājams kaut kāds kluču brāķis droši vien.

Un ja nedilst klucis, tad dilst disks.

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Tak ne kluči vibrē,bet paši diski jo bijuši pārkarsēti un peļķē iebraukti.vai arī sūdīgs balanss ripuļiem.

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Sviestc rakstīja: Disku maiņa ir laba lieta, pat noderīga. Bet vai tad tāpēc uzreiz ir jābļauj (jāraksta ar lieliem burtiem ).

Bet par diskiem ... Tavam Volvo tur var būt divu dažādu izmēru priekšējie diski, cik saprotu pēc Tevis sauktās Brembo cenas, tad Tev ir mazais diametrs, 286 mm, riteņu diski arī mazie, R15 a ne R16, ja

Un vispār, manuprāt, ja velies tiešām labas kvalitates diskus, tad Brembo vai Lukas/TRW būs o.k. Kluči Textar vienozīmīgi būs labāki nekā Ferado. Nu tas tā, manas domas...

P.S.

Ja kas, Varu Brembo vai TRW disku komplektu piedāvat par 74 a ne par 80Ls un + bezmaksas piegāde Rīgā.

Vai vari piedāvāt priekš 940 Textar bremžu klučus?

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

ValdisM rakstīja:....

A bremzes strādā labi?

Ja bremzes strādā labi, priekš kam tur kaut ko mainīt.

Kad kluči un diski būs nodiluši, Tu to pamanīsi , dzirdēsi un jutīsi, tad arī aizbrauksi nomainīt.

tas nav labs padoms... ja diski ir plaisājuši, bet labi bremzē ikdienā, ekstremāli, piem. ieraugot buku, viņi var sadalīties reizinātājos... pie 100, auto trajektorija ir neprognozējama... dzīves pieredze...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

ValdisM rakstīja: ...

Tas ka tie kluči nedilst, manuprāt ir no good.

nedilst kluči, dilst diski...

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Zoo rakstīja: Īstenībā Volvo Automotive Diagnostic Information System jeb VADIS var nokačāt internetā,un varēsi samērā precīzi visu pats redzēt. bez Sviestca vēl rekomendēju bodīti Gogoļa ielā,tam onķim arī var viskautko prasīt,gan lētu gan labu.

nu onkulis ir labs- bet tikai viņš teica ka noteikti kluči ir klusi - toties praksē bremzējot nejēdzīga čīkstoņa sanāk.... daudz labāk nekā Ferodo mēsls... taču vel tālu līdz oriģināliem klučiem...

Pie tam nez kāpēc pēc viņa vārdiem Zimmermann diskiem priekš mana 940 jāmaksā dārgāk neka Volvo oriģināliem ATE diskiem... kaut gan tieši pretēji es tos ievadājos uz pusi lētāk...

Pēc manam subjektīvām domām - nomainot visus bremžu klučus un priekšējus diskus uz oriģināliem, neskatoties uz iespaidīgu summu, bija tā vērts. Ieguvumu varēja izjust it īpaši ziemā, kad bremzēšanas process kļuva viegli kontrolējams un bez straujo riteņu bloķēšanas- kas bija raksturīgs neoriģināliem klučiem.

Kad nolietojas aizmugurējie bremžu diski, nopirku Zimmermann (pa lēto, saildzinot ar Volvo ATE) un pagaidām nekādu problēmu. Subjektīvi - ne sliktāk par MM tirgotiem oriģināliem.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:....pie 100, auto trajektorija ir neprognozējama... dzīves pieredze...

pirms līkuma izlūza gabals, nobloķēja priekšējo riteni, aizsalis grāvis, "vāks"...

nenoslīkstot, knapi izkļūts no auto/grāvja, pie -20 knapi tikts līdz tuvākajām mājām...

drēbes bij' sasalušas un dikti gribējās pagulēt...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Yetti rakstīja:

ValdisM rakstīja: ...

Tas ka tie kluči nedilst, manuprāt ir no good.

nedilst kluči, dilst diski...

Var jau uztaisīt, lai nedilst nekas. Smidzināt starp bremžu virsmām eļļu. Un vadāt līdzi enkuru. Volvo tas der, jo ātrums tāpat mazs.

ir redzēts, ka ar pirkstu, uz diska, uztriepa kaut kādu smāķi ar molibdēna piedevu... vecis nomainīja gan diskus, gan klučus...

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

Yetti rakstīja:....pie 100, auto trajektorija ir neprognozējama... dzīves pieredze...

pirms līkuma izlūza gabals, nobloķēja priekšējo riteni, aizsalis grāvis, "vāks"...

nenoslīkstot, knapi izkļūts no auto/grāvja, pie -20 knapi tikts līdz tuvākajām mājām...

drēbes bij' sasalušas un dikti gribējās pagulēt...

Skarbi, taču 9999 no 10000 nodilušiem bremžu diskiem sākumā sāks mest un padarīs braukšanu ar tādiem nekomfortablu, un tikai tad jau VARBŪT būs plaisāšana un lūšana.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Autoram: njem ferrodo ja brauksi pats ar to auto vel kaadu laiku. tur viss ir labi ar kvalitaati. ja pats nebrauksi un domaa paardot, tad liec pashus leetaakos ko vien var dabuut.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

un diskus liec brembo. nu nav vini salidzinoshi nemaz tik daargi.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

ValdisM rakstīja:

Yetti rakstīja:

Yetti rakstīja:....pie 100, auto trajektorija ir neprognozējama... dzīves pieredze...

pirms līkuma izlūza gabals, nobloķēja priekšējo riteni, aizsalis grāvis, "vāks"...

nenoslīkstot, knapi izkļūts no auto/grāvja, pie -20 knapi tikts līdz tuvākajām mājām...

drēbes bij' sasalušas un dikti gribējās pagulēt...

Skarbi, taču 9999 no 10000 nodilušiem bremžu diskiem sākumā sāks mest un padarīs braukšanu ar tādiem nekomfortablu, un tikai tad jau VARBŪT būs plaisāšana un lūšana.

nebūs Tev taisnība... "mest" un "lūzt", dotajā gadījumā, nav sinonīmi...

1 2 3 4 5 6
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti