7J diski pieļaujamo 6J disku vietā.

ValdisM Reģ.: 09.11.2005

Nu tā kā tagad labi lietie diski manam auto jau maksā tik pat cik ikgadējā riepu pārlikšana rudenī un pavasarī, tad ir doma iepirkt otro disku komplektu lai nav 2x gadā jābrauc uz servisu, jāpiķo un jāstāv rindā.

Manam auto pēc ražotāja datiem rekomendējamais lielākais riepu izmērs ir 195/60 R15, diska platums ieteicamais ir 6J.

Tātad jautājums, kas mainās ja uz 195/60R15 riepām rekomendējamo 6J disku vietā izvēlos 7J diskus (riepu ražotāji pieļauj šādu kombināciju).

Kā izmainās auto vadāmība, piekares darbība (bedru un nelīdzenumu slāpēšāna), piekares ilgmūžība,u.t.t.

Patreizējiem maniem 6J diskiem ET ir vienāds ar to 7J disku ET -tātad diksi ieiet vairāk auto arkā iekšā par 1 collu. (protams apskatīšos vai tie tur neķeras kaut kur)

 
1 2 3 4 5 6
osiss Reģ.: 22.12.2003
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja: Toties frančiem ir Eifeļtornis…

Un ja tas būtu būvēts šajā gadsimtā, nevis tālajā 1889.gadā, kā pagaidu vārti izstādei, tad tas būtu no plastmasas.

p.s. braucu ar Franču Reno

osiss Reģ.: 22.12.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

osiss rakstīja:

p.s. braucu ar Franču Reno

To jau sen varēja nojaust.

Jau ne tik sen pārvietojos ar Vācu Opel un Holandiešu Mitsubishi.

edgars80 Reģ.: 03.08.2004
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

osiss rakstīja:

Sretsked rakstīja:

osiss rakstīja:

p.s. braucu ar Franču Reno

To jau sen varēja nojaust.

Jau ne tik sen pārvietojos ar Vācu Opel un Holandiešu Mitsubishi.

1. šajos gadījumos vācu un holandiešu jāraksta ar mazo burtu.

2. Mitsubiši nav holandiešu, tas ir japāņu.

1. šajos gadījumos Mitsubiši jāraksta Mitsubishi

2. franču Reno jāraksta Renault

bet tas ir tikai šajos gadījumos

osiss Reģ.: 22.12.2003
0 0 Atbildēt

Nīderlandē ražots Mitsu un Francijā ražots hReno

Savukārt, lielā spamotāja, Pirmā reno uzražots kautkur Spānijā.

osiss Reģ.: 22.12.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Pofig, kur tas tavs mitsubiši tarantass ražots, tas ir un paliek japāņu.

Japānis viņu ir redzējis tikai uz papīra...

edgars80 Reģ.: 03.08.2004
0 0 Atbildēt

osiss ieraugot krustvārdu mīklā jautājumu - japāņu automarka, 10 burti, raksta HONDAHONDA

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

Varbut tomer krievu - MICUSKVICHI

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

edgars80 rakstīja: da pričom tur jūsu ķūningi...

nekas tam drotam nenotiks, ja ieliks par niecīgu collu platākus diskus, kā ražotājs norādijis!

cilvēks tak neprasija, vai var priekša 9j un aimugurē 10j iestūķēt

kur es to jautāju ????

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Nedaudz par tēmu- labs -slikts-dārgs-lēts.

Uzliku savam rallija audi Al pannu, tika uzstādīta servisā, kurš sagatavo auto rallijam un krosam. Nebija lēti. Bet... var braukt pāri akmeņiem nedomājot par sekām, var just,ka auto paceļas no spiediena pret akmeni, bet nekas netiek sabojāts. Tāteikt- panna savu darbu izdara.

Pirmais to uzzinājis, aiztesa uz turieni, uzzināja ciparu...pateica-dārgi, man būs lētāka, bet arī kruta panna. Uzlika kaut kur ( laikam šprotu bundžu servisā) Pirmajā vai otrajā iAuto rallijā...uzbrauca uz akmens un sasita gan pannu, gan karteri

Un tagad šitais te tips man stāsta par diskiem, kuri ir slikti

Pirmais-PN.

pašol nakuj āzi.... davaj braucam ar tavu kruto pannu un paskatīsimies kā viņā var izsist caurumu tieši tajā pašā vietā

p.n.

savas domas par to, ka tu esi āzis es nemainīšu nekad

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Ejiet dirst visi skeptiķi par šo tēmu. 18' un nekāda vaina fotki.lv/...

msh- atceries tak vienreiz-visi nemēra visu pēc tā-ir vai nav izdevīgi. Ir arī tāda lieta kā patīk-nepatīk.

vai tajā bildē ir 7J platuma disks ar 195mm platuma riepām?

Ja tā,manuprāt izskatās ļoti pat ok, tiesa droši vien gar apamlēm jābrauc uzmanīgāk lai neapskādē diskus.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

osiss rakstīja: Pirmā reno uzražots kautkur Spānijā.

taisnība...

savukārt policijas megānes ir ražotas turcijā (bursā) un nekur citur

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Sretsked rakstīja:

msh- atceries tak vienreiz-visi nemēra visu pēc tā-ir vai nav izdevīgi. Ir arī tāda lieta kā patīk-nepatīk.

Jā, latvijā idiņu netrūkst, tas tiesa. Saskatās, ka visādi keksi, kuri dzīvo amūrikā vai rietumeiropā [kur ceļi ir tikpat līdzeni kā zemes virsma] to tik dara, kā liek savām tačkām ne pārak glītus bezizmēra ļitakus, uz kuriem gumija ir tikai paskata pēc, kā arī šķūninga atsperes, ar kurām tačka velkas pa zemi un dara tiem līdzi. Tas tak esot tiiiiiiiiiik kruti, "nu paskatieties, tā tak ir visās datorspēlēs un jaunākajos holivudas bojevikos" un tik krāmē virsū, aizmirstot, ka dzīvo latvijā. Iesākumam gan var pamētāt kruto sētas sīko priekšā "nigaaaaar!" "houmīs!" Pēc tam seko vaimanas, cik lūk latvijā esot slikti ceļi utt utjpr. Es joprojām neesmu iebraucis fišku, kā tad ar sanēģerotu tačku brauc pa graņķarofku - vmax 40-50, lai var pagūt apbraukt lielākus akmeņus? Bet galvenais ka patīk, tb var stāvēt blakus tačkai, dročīt un kaifot ka ir tāpat kā nīdforspīdā Tas nekas, ka braucot to neredz.

P.N. Labi, no "paticēju" šķūninga gan laikam izriet viens pluss - šādi nošķūnēta tačka pa sūdīgiem ceļiem tiek vadīta mierīgāk un bezceļos grimst ātrāk Par cik tas A90q, ko ceļu augšā, nav bijis aprīkots ar šķūningu un nav ticis taupīts, tad salona grīdu +/- oriģinālajā vietā es esmu spiests atlikt ar kūvalda palīdzību - kāds ir kaut kad normāli uzsitis apakšu.

P.P.N. Augstākminētais teksts ir tikai piemērs dekša paticējiem un nevis valdiņa zupā dupā ļitakiem

neesi saulē pārcepies savu A90Q skrūvējot.

Kādi nigeri, kāda holivuda, kāda dročīšāna?

te runa iet par to lai auto modeļa ražotāja paredzētā izmēra riepas 195/60 R15 uzliktu uz collu platākiem diksiem nekā norādīts, jo ,sasodīts, pusgadu meklēju diskus un tikai tagad atradu tādus kas patīk, tikai nav nekādu zināšanu un saprašanas par tiem platumiem.

edgars80 Reģ.: 03.08.2004
0 0 Atbildēt

ValdisM rakstīja:

edgars80 rakstīja: da pričom tur jūsu ķūningi...

nekas tam drotam nenotiks, ja ieliks par niecīgu collu platākus diskus, kā ražotājs norādijis!

cilvēks tak neprasija, vai var priekša 9j un aimugurē 10j iestūķēt

kur es to jautāju ????

ko tieši ?

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

ValdisM rakstīja: Nu tā kā tagad labi lietie diski manam auto jau maksā tik pat cik ikgadējā riepu pārlikšana rudenī un pavasarī, tad ir doma iepirkt otro disku komplektu lai nav 2x gadā jābrauc uz servisu, jāpiķo un jāstāv rindā.

Manam auto pēc ražotāja datiem rekomendējamais lielākais riepu izmērs ir 195/60 R15, diska platums ieteicamais ir 6J.

Tātad jautājums, kas mainās ja uz 195/60R15 riepām rekomendējamo 6J disku vietā izvēlos 7J diskus (riepu ražotāji pieļauj šādu kombināciju).

Kā izmainās auto vadāmība, piekares darbība (bedru un nelīdzenumu slāpēšāna), piekares ilgmūžība,u.t.t.

Patreizējiem maniem 6J diskiem ET ir vienāds ar to 7J disku ET -tātad diksi ieiet vairāk auto arkā iekšā par 1 collu. (protams apskatīšos vai tie tur neķeras kaut kur)

"laužot" riepu jeb mazāka izmēra ripuli velkot uz platāka diska, tiek kropļots protektors un vienā mirklī var rasties doma - a na*** man to vajadzēja?

ja ražotājs ir pieļavis platākus diskus, tad arī ir norādījis riepas parametrus...

riepu ražotāji norāda ka 195/60 R 15 riepas var likt min uz 5,5J platuma diskiem, optimāli uz 6J -6,5J platuma diskiem un max uz 7J platuma diskiem.

Tā kā par riepām it kā uztraukums nav, vienkārši ar šadiem diskiem riepas sanāk ka sabīdās tuvāk viena otrai.

Vot par to arī ir neziņa-kā izmainās braukšana.

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

edgars80 rakstīja:

Yetti rakstīja:

edgars80 rakstīja: vai tad sanāk laušana? j7 - 195

ja vesels institūts ir izstrādājis, ka tas 195 cm ripulis der uz 6 collu diska, un iesaka ka uz 7 collu diska jāliek 205, 215 vai 225 cm, kāpēc mēģināt meklēt piedzīvojumus?

un burts nozīmē diska apmales konfigurāciju...

nu ja zemprofilu liek, tad maybe kaut kas sipās tur /

man 185/65 uz j7 sēž jau 2.5 gadus...

Tev nav bilde tiem 185/65 uz 7J.

Nevari atsūtīt.

muga@tvnet.lv

edgars80 Reģ.: 03.08.2004
0 0 Atbildēt

ValdisM rakstīja:

muga@tvnet.lv

fotki.lv/...

ja gribi savādākā skatā, tad rīt varu nobildēt ar izgrieztiem ratiem, vai kā savādāk

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

edgars80 rakstīja:

ValdisM rakstīja:

muga@tvnet.lv

fotki.lv/...

ja gribi savādākā skatā, tad rīt varu nobildēt ar izgrieztiem ratiem, vai kā savādāk

liels paldies. vari nebildēt, man ir viss skaidrs

manuprāt bildē esošie Tavi 185 pat ir ok pie normāla riepas augstuma, ja es likšu 195 būs pavisam ok, un ja nopirkšu 205 vispār būs labi (būs jāapskata ritošā vai 205 tur arkā lien).

Pie tam Taviem diskiem diska vidusdaļa ir it kā uz ārum, tiem ko gribu pirkt es, viņa ir izteikti iegremdēta dziļ'ak. Tā kā būs ok, izskatās ka būs tie diski jāņem.

edgars80 Reģ.: 03.08.2004
0 0 Atbildēt

šiten ir 205/50 r17 uz j7 diska

photos.fotki.lv/...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

ValdisM rakstīja:

te runa iet par to lai auto modeļa ražotāja paredzētā izmēra riepas 195/60 R15 uzliktu uz collu platākiem diksiem nekā norādīts, jo ,sasodīts, pusgadu meklēju diskus un tikai tagad atradu tādus kas patīk, tikai nav nekādu zināšanu un saprašanas par tiem platumiem.

Neesi ar savu mazduli braukājot smadzeni apsaldējis? Postā skaidri saskatāmiem burtiem apakšā uzrakstīts, ka mans teksts nav tēmēts uz tavām ļitaku nedienām

edgars80 Reģ.: 03.08.2004
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:.

Kas tā par paleti ?

ne eiro

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

ValdisM rakstīja:

edgars80 rakstīja:

ValdisM rakstīja:

muga@tvnet.lv

fotki.lv/...

ja gribi savādākā skatā, tad rīt varu nobildēt ar izgrieztiem ratiem, vai kā savādāk

liels paldies. vari nebildēt, man ir viss skaidrs

manuprāt bildē esošie Tavi 185 pat ir ok pie normāla riepas augstuma, ja es likšu 195 būs pavisam ok, un ja nopirkšu 205 vispār būs labi (būs jāapskata ritošā vai 205 tur arkā lien).

Pie tam Taviem diskiem diska vidusdaļa ir it kā uz ārum, tiem ko gribu pirkt es, viņa ir izteikti iegremdēta dziļ'ak. Tā kā būs ok, izskatās ka būs tie diski jāņem.

ja ir iespēja, ielūkojies ražôtāja User manual... tur ir visi parametri...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

P.S. iekš UK nepareizi sēdinātu (vienkārši ar fleksi nogrieztas atsperes) vadītājam atņem auto un vēl soc... iekš US cilvēks dara ko grib, bet nedo Dies, ja būs jāatbild

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Gutenmorgens rakstīja: bet vispār, izlasot msh pēdējo komentu, rodas sajūta, ka msh nekad pašam nav bijuši pieklājīgi vieglmetāla diski, taču -"Mņeņije imeju

iekš USA uzsvars ir uz Hroms un daudz hroma- tas protams, mums eiropiešiem, ir diskutabli un atkarībā no mentalitātes.

Un vienkārši - ir tādi auto, kam R15 diski izskatās anāli.

Msh- ar kādu ato braucam ?

Žēl, kļūdies, kak raz kaut kur stāv komplektiņš 15" ļitaku, līdzīga dizaina kā veco audī starainie ronali, bet cits spieķu skaits un cits iznesums. Ja tālākā nākotnē priekš tiem tiks nopirktas četras vienādas mizas, tad tie tiks lietoti. Vēl ir arī komplektiņš oriģinālo bleķa 14", kas tālākā nākotnē tiks samainīti uz 15" bleķiniekiem, jo kaut kad vajadzēs uzlikt pieklājīgākas bremzes

Vispār riteņu funkcija ir uzticami nest mašīnu. Nesaprotu tos galvā fistos ļautiņus, kas lai ar savu tačku varētu sīkajiem pazīmēties, uzlikuši kaut kādus bezizmēra ļitakus [kuri piedevām pārsvarā tai mašīnai nemaz nepiestāv ] un tad var cītīgi lietot bremzes un stūri. Es ar saviem 14" vai 15" mierīgi uz sotaku eju pa bedrainu šoseju un varu neatmetoties turpināt pa bedrainu graņķarofku, kur seguma maiņas vietā šādi braucošs "nēģeris" ar pilnām biksēm sadzēstos lai mainītu pārsisto/sasisto riteni Vēl arī tas sīkums, ka bezizmēra mizas, lai arī tur gumijas ir mazāk, izmēram pieaugot, paliek dārgākas. Es pagaidām redzu tikai divus loģiskus iemeslus likt diskus, kas ir virs "normālā izmēra" [kas atkarīgs no mašīnas riteņu arku izmēra ] - tiek uzliktas lielākas bremzes un/vai ar mašīnu tiek regulāri vilkts pa bāni ar ātrumu, kas pārsniedz "normālā izmēra" riepu indeksu. Par pirmo reti kāds iedomājas, otrs latvijā nav iespējams.

Ar ko braucu? Pagaidām neko, lēnā garā tiek reanimēts B3 A90q. Pirms tam divarpus gadus ar tādas pašas krāsas B3 A80, kura ceļu aprāva jaunais likums.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

pa bāni arī strjomna... ir iespēja tikt pie citas nieres vai ko tml....

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

recluse rakstīja:

Sen bija aizdomas, ka nekur tālāk par spēlēm, TV un veciem gredzenu vergiem neesi ticis, bet cik saprotu, Tavā sētā visi sīkie Tevi apbrīno.

Ja patīk un var atļauties, tad brauc ar kādiem diskiem un riepām grib un LV ceļos arī 195/65 var sapist īpaši necenšoties.

P.S. Visiem nemaz tās grantenes nav vajadzīgas, liela daļa no cietā seguma nobrauc ļoti reti un tad ir po, ka nevar atvilkt, paciešas drusku un vis.

Sūdīgas tev tās aizdomas. Tēvē neskatos, ar filmu skatīšanos neaizraujos, ar spēļu spēlēšanu arī ne īpaši, pēdējo reizi kaut kāds need for speed tika uzrauts pagājušoziem, un tāpēc, ka spēlē var izveikt to, ko dzīvē nevar - poskujā vilkt ar pilnu ručku un pēc tam apsisties un vilkt tālāk Bet atšķirību starp dzīvi un spēli redzu, un tāpēc mans audī nekad neiegūs kādus bezizmēra ļitakus un citus šķūninga aksesuārus. Ak jā, sīkie mani arī neapbrīno - "nēģeris" tak neesmu

Divarpus gadu laikā neesmu nevienu reizi pārsitis nevienu riepu, ne 14", ne 15". Kilometrāža, protams, nav bijusi nekāda dižā, bet nolohoties ir sanācis šad un tad - bet tie izmēri to piedod, atšķirībā no plānajām mizām.

P.S. Tā tava lielā daļa tās retās reizes tad arī pieliek bikses un sāk sapņot par "džipu"

1 2 3 4 5 6
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti