7J diski pieļaujamo 6J disku vietā.

ValdisM Reģ.: 09.11.2005

Nu tā kā tagad labi lietie diski manam auto jau maksā tik pat cik ikgadējā riepu pārlikšana rudenī un pavasarī, tad ir doma iepirkt otro disku komplektu lai nav 2x gadā jābrauc uz servisu, jāpiķo un jāstāv rindā.

Manam auto pēc ražotāja datiem rekomendējamais lielākais riepu izmērs ir 195/60 R15, diska platums ieteicamais ir 6J.

Tātad jautājums, kas mainās ja uz 195/60R15 riepām rekomendējamo 6J disku vietā izvēlos 7J diskus (riepu ražotāji pieļauj šādu kombināciju).

Kā izmainās auto vadāmība, piekares darbība (bedru un nelīdzenumu slāpēšāna), piekares ilgmūžība,u.t.t.

Patreizējiem maniem 6J diskiem ET ir vienāds ar to 7J disku ET -tātad diksi ieiet vairāk auto arkā iekšā par 1 collu. (protams apskatīšos vai tie tur neķeras kaut kur)

 
1 2 3 4 5 6
edgars80 Reģ.: 03.08.2004
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: un tāpēc mans audī nekad neiegūs kādus bezizmēra ļitakus un citus šķūninga aksesuārus.

vag grupas autosi, pravda par jaunajiem nezinu, īpaši nav pateicīgi uz platiem diskiem un riepām...

lielus (r 17/1 ar zemprofilu iestūķēt var tikai tad, ja šauri diski/mizas

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Gutenmorgens rakstīja: bet vispār, izlasot msh pēdējo komentu, rodas sajūta, ka msh nekad pašam nav bijuši pieklājīgi vieglmetāla diski, taču -"Mņeņije imeju

iekš USA uzsvars ir uz Hroms un daudz hroma- tas protams, mums eiropiešiem, ir diskutabli un atkarībā no mentalitātes.

Un vienkārši - ir tādi auto, kam R15 diski izskatās anāli.

Msh- ar kādu ato braucam ?

.... Ja tālākā nākotnē priekš tiem tiks nopirktas četras vienādas mizas, tad tie tiks lietoti. ....

Šeit es gandrīz no smieklie gar zemi nogāzos.

Neko sev tālejoši plāni - nopirkt 4 VIENĀDAS riepas. Un Tu vēl pāris dienas iepriekš dirsi ka es tipa sipju kapeiku jo savam auto lieku nevis oriģinālo dārgo eļlas filtru (bosch vai champion, hvz kur tādus vispār priekš mazdām tirgo), bet kaut kādu hvz nosaukuma filtru, kam ir visi EC sertifikāti un testi veikti ,un kas oficiāli nopērkams normālā rez.daļu bodē (B.A.P.)

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: ...Tēvē neskatos, ar filmu skatīšanos neaizraujos, ar spēļu spēlēšanu arī ne īpaši, pēdējo reizi kaut kāds need for speed tika uzrauts pagājušoziem, un tāpēc, ka spēlē var izveikt to, ko dzīvē nevar - poskujā vilkt ar pilnu ručku un pēc tam apsisties un vilkt tālāk ...

P.S. Tā tava lielā daļa tās retās reizes tad arī pieliek bikses un sāk sapņot par "džipu"

Viens te iepriekš spamoja: "Tas tak esot tiiiiiiiiiik kruti, "nu paskatieties, tā tak ir visās datorspēlēs un jaunākajos holivudas bojevikos" ", es piemēram datorspēles (ja neskaita kārtis) neesmu spēlējis gadus 10, bojeviki arī neinteresē, tāpēc nezinu, kas skaitās kruta, bet ja patīk kā izskatās R17 oriģinālo R15 vietā, tad arī lieku jo patīk kā izskatās, nevis domāju, ka tik neiebrauc kādā bedrē.

P.S. Bikses laikam vien pats esi pielicis, ka nespēj saprast, lielai daļai nav ko meklēt uz grantenes, nu nav visiem lauku mājas čuhņās un citos bezceļos.

P.S.S. Visu izšķir blīve starp pedāļiem un stūri. Var iebraukt vienīgajā bedrē un sapist visu ko var un nevar, bet var arī braukt skatoties un padomāt vai labāk nav piebremzēt.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

ValdisM rakstīja:

Šeit es gandrīz no smieklie gar zemi nogāzos.

Neko sev tālejoši plāni - nopirkt 4 VIENĀDAS riepas. Un Tu vēl pāris dienas iepriekš dirsi ka es tipa sipju kapeiku jo savam auto lieku nevis oriģinālo dārgo eļlas filtru (bosch vai champion, hvz kur tādus vispār priekš mazdām tirgo), bet kaut kādu hvz nosaukuma filtru, kam ir visi EC sertifikāti un testi veikti ,un kas oficiāli nopērkams normālā rez.daļu bodē (B.A.P.)

Smejies vesels, labu apetīti. Ja tev nebūs darbs, skaties, smiedamies vēl aizrīsies A90 tagad tiks celts līdz stāvoklim, kad tas būs rūcošs, ejošs un puslīdz salikts - un tālāk tas turpinās stāvēt šķūnī, līdz kamēr man uzradīsies vēl kādi 300 lati - lai tiktu galā ar formalitātēm, lai aptirsinātu, lai izietu TA, lai samainītu eļļas, siksnas, filtrus utt utjpr, lai nopirktu JĀ, ČETRAS VIENĀDAS RIEPAS - jo A90q nav mazdulis un divi dažādi izmēri, uz katras ass savs nozīmē torsena fišanu Kad tas būs, hvz, ja šitentajā nostūrī izdotos atrast darbu ar pāris sotiem uz rokas, būtu svētīgi. Baidos ka tik zaļi varētu nesanākt.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

recluse rakstīja:

Viens te iepriekš spamoja: "Tas tak esot tiiiiiiiiiik kruti, "nu paskatieties, tā tak ir visās datorspēlēs un jaunākajos holivudas bojevikos" ", es piemēram datorspēles (ja neskaita kārtis) neesmu spēlējis gadus 10, bojeviki arī neinteresē, tāpēc nezinu, kas skaitās kruta, bet ja patīk kā izskatās R17 oriģinālo R15 vietā, tad arī lieku jo patīk kā izskatās, nevis domāju, ka tik neiebrauc kādā bedrē.

A kā tu uz savu tačku skaties - brauc visu laiku pa divu joslu ceļu blakus fūrei, uz kuras uzlīmēts spogulis? Man kaut kā likās, ka braucot vairāk no mašīnas ārpuses kā haubi neredz...

recluse rakstīja:

P.S. Bikses laikam vien pats esi pielicis, ka nespēj saprast, lielai daļai nav ko meklēt uz grantenes, nu nav visiem lauku mājas čuhņās un citos bezceļos.

Kak raz tie 95%, kuri internetā mētājas ar tekstiem [labi, vairs nemētājas, treknie gadi ir garām] "latvijā ir slikti ceļi, jānopērk kašteli" ir no Pasaules Nabas, tb tava lielā daļa, kas no asfalta nenobrauc. Zinot to, ka laucinieki pārsvarā vālē ar parastiem sedaniem un universāļiem un šādus tekstus nemētā, tiek izdarīti secinājumi.

recluse rakstīja:

P.S.S. Visu izšķir blīve starp pedāļiem un stūri. Var iebraukt vienīgajā bedrē un sapist visu ko var un nevar, bet var arī braukt skatoties un padomāt vai labāk nav piebremzēt.

Ak tā. Izklausās ļoti gudri. A ko tad, ja visa šoseja sastāv no bedrēm? Tēlosi gudrīti, pa šoseju "piebremzējot" uz kādiem 40 max? Neesi tādas redzējis? Šajā valstelē vietām pat valsts nozīmes šosejas ir tādas

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

ValdisM rakstīja:

Šeit es gandrīz no smieklie gar zemi nogāzos.

Neko sev tālejoši plāni - nopirkt 4 VIENĀDAS riepas. Un Tu vēl pāris dienas iepriekš dirsi ka es tipa sipju kapeiku jo savam auto lieku nevis oriģinālo dārgo eļlas filtru (bosch vai champion, hvz kur tādus vispār priekš mazdām tirgo), bet kaut kādu hvz nosaukuma filtru, kam ir visi EC sertifikāti un testi veikti ,un kas oficiāli nopērkams normālā rez.daļu bodē (B.A.P.)

Un vispār es smējos par faktu, ka tu liec lētus sūdus kas nav normāli. Pieņemot, ka tu apgalvosi, ka tavam mazdulim ar motoru viss ir kārtībā, spuldzes spīdēšana nav normāla parādība, vai ne?

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Ak tā. Izklausās ļoti gudri. A ko tad, ja visa šoseja sastāv no bedrēm? Tēlosi gudrīti, pa šoseju "piebremzējot" uz kādiem 40 max? Neesi tādas redzējis? Šajā valstelē vietām pat valsts nozīmes šosejas ir tādas

Ir izbraukāta liela daļa LV (arī labie Latgales ceļi un dažādas gruntenes) ar R18 diskiem un 235/45 riepām nekavējot satiksmi ar pārlieku lēnu braukšanu, nevienu disku netiku sapisis, pāris atsaites gan tika nomainītas, bet diski un riepas necieta. Protams, sajūtas līdzīgas kā kartingā, bet diršana par max 40 km/h nevietā. Labi lietie ir grūtāk salokāmi par parastajiem, remonts arī dārgāks, bet ne pa to stāsts.

Un es savu auto redzu arī uz viņu ejot un pa mājas/darba logu, tā kā ja Tev nav sajēgas par vizuālo pievilcību - nedirs.

P.S. Un līkumos arī ir stabilāk.

P.S.S. Ja es dzīvoju Pasaules Nabā (lai kur arī tas būtu), tad Tu laikam dirsā, kur pat darbu nevar atrast (vai tomēr izglītība nekāda un prasības lielas) un nopirkt riepas, vienādas, visas.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

recluse rakstīja:

msh rakstīja: ...Tēvē neskatos, ar filmu skatīšanos neaizraujos, ar spēļu spēlēšanu arī ne īpaši, pēdējo reizi kaut kāds need for speed tika uzrauts pagājušoziem, un tāpēc, ka spēlē var izveikt to, ko dzīvē nevar - poskujā vilkt ar pilnu ručku un pēc tam apsisties un vilkt tālāk ...

P.S. Tā tava lielā daļa tās retās reizes tad arī pieliek bikses un sāk sapņot par "džipu"

Viens te iepriekš spamoja: "Tas tak esot tiiiiiiiiiik kruti, "nu paskatieties, tā tak ir visās datorspēlēs un jaunākajos holivudas bojevikos" ", es piemēram datorspēles (ja neskaita kārtis) neesmu spēlējis gadus 10, bojeviki arī neinteresē, tāpēc nezinu, kas skaitās kruta, bet ja patīk kā izskatās R17 oriģinālo R15 vietā, tad arī lieku jo patīk kā izskatās, nevis domāju, ka tik neiebrauc kādā bedrē.

P.S. Bikses laikam vien pats esi pielicis, ka nespēj saprast, lielai daļai nav ko meklēt uz grantenes, nu nav visiem lauku mājas čuhņās un citos bezceļos.

P.S.S. Visu izšķir blīve starp pedāļiem un stūri. Var iebraukt vienīgajā bedrē un sapist visu ko var un nevar, bet var arī braukt skatoties un padomāt vai labāk nav piebremzēt.

ne tik sen atpakaļ viens bembists bija sasitis par suportu (kā pats teica) apdzīvotā vietā uz dzelzceļa pārbrauktuves.... bija pat iemudrījis bedrē smēķu paciņu un nofočījis

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

ValdisM rakstīja:

Šeit es gandrīz no smieklie gar zemi nogāzos.

Neko sev tālejoši plāni - nopirkt 4 VIENĀDAS riepas. Un Tu vēl pāris dienas iepriekš dirsi ka es tipa sipju kapeiku jo savam auto lieku nevis oriģinālo dārgo eļlas filtru (bosch vai champion, hvz kur tādus vispār priekš mazdām tirgo), bet kaut kādu hvz nosaukuma filtru, kam ir visi EC sertifikāti un testi veikti ,un kas oficiāli nopērkams normālā rez.daļu bodē (B.A.P.)

Smejies vesels, labu apetīti. Ja tev nebūs darbs, skaties, smiedamies vēl aizrīsies A90 tagad tiks celts līdz stāvoklim, kad tas būs rūcošs, ejošs un puslīdz salikts - un tālāk tas turpinās stāvēt šķūnī, līdz kamēr man uzradīsies vēl kādi 300 lati - lai tiktu galā ar formalitātēm, lai aptirsinātu, lai izietu TA, lai samainītu eļļas, siksnas, filtrus utt utjpr, lai nopirktu JĀ, ČETRAS VIENĀDAS RIEPAS - jo A90q nav mazdulis un divi dažādi izmēri, uz katras ass savs nozīmē torsena fišanu Kad tas būs, hvz, ja šitentajā nostūrī izdotos atrast darbu ar pāris sotiem uz rokas, būtu svētīgi. Baidos ka tik zaļi varētu nesanākt.

Laikam jau nemaz nesaprati, par ko cilvēks smejas. ČETRAS VIENĀDAS RIEPAS ir normāla komplektācija normāliem cilvēkiem. Esmu pats arī braucis ar četrām dažādām, bet tad bija pirms daudz gadiem, kad auto vēl dalījās parastajos un "inomarkās".

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

iisteniiba ja padomaa, parastam auto piemerotaakas buutu tieshi divi dazhadi riepu paari. priekshai ko pret lietu, pakaljaa ko iscili klusu, tikai ar garenaam rievaam. tas taa, no auto izvirtibaam

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Laikam jau nemaz nesaprati, par ko cilvēks smejas. ČETRAS VIENĀDAS RIEPAS ir normāla komplektācija normāliem cilvēkiem. Esmu pats arī braucis ar četrām dažādām, bet tad bija pirms daudz gadiem, kad auto vēl dalījās parastajos un "inomarkās".

A kas tur ko nesaprast? Vispirms uz A80 bija kaut kādas mizas, tad tās, ziemai tuvojoties, tika nomainītas pret diviem bēū pāriem mizu, divām nākamajā vasarā izbeidzās kordi [protektors bija normāls, riepas ne ], tika iepirkti ļitaki ar visām mizām. Pēc tam iestājās krīze.

P.S. Ko teikt tiem, kuriem rūpnīca nosaka dažādas riepas priekšā un pakaļā? Vai tik pat būmeri nebija starp tiem, kam rūpnīca iesaka "nenormālu komplektāciju" Tas tā, prikolam.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Slinkais rakstīja: iisteniiba ja padomaa, parastam auto piemerotaakas buutu tieshi divi dazhadi riepu paari. priekshai ko pret lietu, pakaljaa ko iscili klusu, tikai ar garenaam rievaam. tas taa, no auto izvirtibaam

Ja arī tu domā par priekšas bezpiedziņu, neies cauri - sūdīgos saķeres apstākļos var sanākt "apgriešanās braukšanai pretējajā virzienā, kustības virzienu nemainot"

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

A kas tur ko nesaprast? Vispirms uz A80 bija kaut kādas mizas, tad tās, ziemai tuvojoties, tika nomainītas pret diviem bēū pāriem mizu, divām nākamajā vasarā izbeidzās kordi [protektors bija normāls, riepas ne ], tika iepirkti ļitaki ar visām mizām. Pēc tam iestājās krīze.

Nu tak es ar nezinu, ko nesaprast. Tu gan tā dīvainus argumentus mini - tavs auto neesot piemērots dažādām riepām, tādēļ BŪS vienādas. Bet pats nemaz neaizdomājies, ka citiem jau IR vienādas.

Es gan arī nebiju tālu no dažādām, jo pagājušās vasaras beigās izplēsu caurumu vienā jaunā riepā. Un visu ziemu tāda nekur nebija dabūjama - tikai pavasarī atkal parādījās RiefenDirektā.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Slinkais rakstīja: iisteniiba ja padomaa, parastam auto piemerotaakas buutu tieshi divi dazhadi riepu paari. priekshai ko pret lietu, pakaljaa ko iscili klusu, tikai ar garenaam rievaam. tas taa, no auto izvirtibaam

Ja arī tu domā par priekšas bezpiedziņu, neies cauri - sūdīgos saķeres apstākļos var sanākt "apgriešanās braukšanai pretējajā virzienā, kustības virzienu nemainot"

Taisn'ība par riepām, bet noželojami paskatīties uz pakaļas "arpiedziņu", tiklīdz jānobrauc no sausa asfalta. Par ziemu vispār nerunājot...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

recluse rakstīja:

P.S.S. Ja es dzīvoju Pasaules Nabā (lai kur arī tas būtu), tad Tu laikam *******, kur pat darbu nevar atrast (vai tomēr izglītība nekāda un prasības lielas) un nopirkt riepas, vienādas, visas.

Kas, tu no mēness nokritis, vai? Latvijas interneta telpā sastopama ļoti liela vienas šīs valsteles pilsētas iemītnieku grupa, kuras dalībniekiem ir viens konkrēts pasaules centrs - viņu pilsēta. Kad šādi cilvēki, piemēram, uzraksta kādā forumā kaut kā pārdošanas sludekli, tad vieta tur nav norādīta, vai, ja ir, tad kaut kāds rajons - nu kā var nesaprast, kurā pilsētā tas ir, tak visuma centrā atrodas tikai viena pilsēta Tas pats, piemēram, nesen, nejauši noskatoties degpunktu, uzķerts tā frukta, kas tur runā, tekstā "...jo pilsētas notekūdeņu sistēma nespēj novadīt lielo ūdens daudzumu..." un atkal - visiem tak skaidrs, par kādu pilsētu iet runa, jo tak visuma centrā ir tikai viena pilsēta. Un šādu piemēru ir tūkstošiem. Un mēs taču visi zinām šīs visuma centrā esošās pilsētas nosaukumu, vai ne? Nu vismaz es zinu

Un jā, tā kā es atrodos visuma dziļā nomalē, tad es ar visām savām zvērīgajām prasībām - 100-150 uz rokas, ja darbs būtu dažu kilometru rādiusā vai 200-250, ja liepājā [ceļš un paika arī maksā] - nevaru atrast darbu. Gan neteiksim, ka es līdz šim būtu diži aktīvi meklējis, bet mutere savas ikdienas tuvās atrašanās blakus bibliotēkai man par godu katru dienu apskatās sludekļus avīzēs, bet es reizēm palūru liepajniekiem.lv - protams, nekā nav. Protams, neesmu nekāds kodolfiziķis, ir tikai parasts atejas papīris par vidējās izglītības iegūšanu + vadītāja apliecība ar tajā ierakstītiem B un C1 burtiņiem [nebūtu krīze, vēl vismaz pārīti gribētos piekabināt klāt], bet nu tas man, atšķirībā no bara ar augstākajām izglītībām, netraucē ne ciešamā līmenī orientēties zem haubes un zem priekšējā paneļa, netraucē rakties pa kompjiem kā arī netraucē nesmēķēt un nedzert

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

P.N. Ja reklūse ziņas nelasa, varu paziņot, kāda ziņa patlaban ir tvnetā izcelta - virsraksts "Patlaban uz vienu NVA reģistrēto vakanci pretendē 67 bezdarbnieki".

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: ...

Ja arī tu domā par priekšas bezpiedziņu, neies cauri - sūdīgos saķeres apstākļos var sanākt "apgriešanās braukšanai pretējajā virzienā, kustības virzienu nemainot"

Tevis teiktais attiecas arī uz pakaļas bezpiedziņu....

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

recluse rakstīja:

P.S.S. Ja es dzīvoju Pasaules Nabā (lai kur arī tas būtu), tad Tu laikam *******, kur pat darbu nevar atrast (vai tomēr izglītība nekāda un prasības lielas) un nopirkt riepas, vienādas, visas.

Kas, tu no mēness nokritis, vai? Latvijas interneta telpā sastopama ļoti liela vienas šīs valsteles pilsētas iemītnieku grupa, kuras dalībniekiem ir viens konkrēts pasaules centrs - viņu pilsēta. Kad šādi cilvēki, piemēram, uzraksta kādā forumā kaut kā pārdošanas sludekli, tad vieta tur nav norādīta, vai, ja ir, tad kaut kāds rajons - nu kā var nesaprast, kurā pilsētā tas ir, tak visuma centrā atrodas tikai viena pilsēta Tas pats, piemēram, nesen, nejauši noskatoties degpunktu, uzķerts tā frukta, kas tur runā, tekstā "...jo pilsētas notekūdeņu sistēma nespēj novadīt lielo ūdens daudzumu..." un atkal - visiem tak skaidrs, par kādu pilsētu iet runa, jo tak visuma centrā ir tikai viena pilsēta. Un šādu piemēru ir tūkstošiem. Un mēs taču visi zinām šīs visuma centrā esošās pilsētas nosaukumu, vai ne? Nu vismaz es zinu

Un jā, tā kā es atrodos visuma dziļā nomalē, tad es ar visām savām zvērīgajām prasībām - 100-150 uz rokas, ja darbs būtu dažu kilometru rādiusā vai 200-250, ja liepājā [ceļš un paika arī maksā] - nevaru atrast darbu. Gan neteiksim, ka es līdz šim būtu diži aktīvi meklējis, bet mutere savas ikdienas tuvās atrašanās blakus bibliotēkai man par godu katru dienu apskatās sludekļus avīzēs, bet es reizēm palūru liepajniekiem.lv - protams, nekā nav. Protams, neesmu nekāds kodolfiziķis, ir tikai parasts atejas papīris par vidējās izglītības iegūšanu + vadītāja apliecība ar tajā ierakstītiem B un C1 burtiņiem [nebūtu krīze, vēl vismaz pārīti gribētos piekabināt klāt], bet nu tas man, atšķirībā no bara ar augstākajām izglītībām, netraucē ne ciešamā līmenī orientēties zem haubes un zem priekšējā paneļa, netraucē rakties pa kompjiem kā arī netraucē nesmēķēt un nedzert

pa 100latiem uz rokas es tevi ņemtu par dažādu darbu strādnieku

drīksti atbraukt pirmdien un piektdien braukt mājās.... lai tev lētāk sanāk...

nekas ūberkruts jādara nebūs....ja nemācēsi iemācīšu, (ja negribēsi piesiedīšu )

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: P.N. Ja reklūse ziņas nelasa, varu paziņot, kāda ziņa patlaban ir tvnetā izcelta - virsraksts "Patlaban uz vienu NVA reģistrēto vakanci pretendē 67 bezdarbnieki".

Un pamatā visi tādi - bez jebkādas speciālās izglītības, labākajā gadījumā ar B kategorijas tiesībām... Cik tad tos melnstrādniekus vajag? Nav jau vairs laiks, kad katrs varēja sevi par celtnieku nosaukt un sačakarēt kāda kredītatkarīgā sapņu māju tā, lai sabrūk ātrāk, nekā kredīts atdots.

Bet tad, kad vismaz tagad spriež, ka vajadzētu reorganizēt izglītibas sistēmu, lai vairāk attīstītu arodskolas, visi bļauj, ka tas nav pareizi... Vispārizglītojošā vidējā izglītība ir derīga tikai tiem, kas pēc tam specializāciju iegūst augstākajā, citādi tāds nekam īsti nederīgs cilvēciņš vien darba tirgū nonāk.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Deksi - zini liela daļa mehu ar visu savu izglītību ir tukšas vietas !!! Bet protams ir bariņš cilvēķu kam rokas no pareizās vietas aug, un atškirībā no pārējiem sadarbojas ar smadzeņu podu. Tas tā just novēºojums no malas, tā kā pazīstami cilviņi pavisam nesen pārņēma autoservisu.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja: Deksi - zini liela daļa mehu ar visu savu izglītību ir tukšas vietas !!! Bet protams ir bariņš cilvēķu kam rokas no pareizās vietas aug, un atškirībā no pārējiem sadarbojas ar smadzeņu podu. Tas tā just novēºojums no malas, tā kā pazīstami cilviņi pavisam nesen pārņēma autoservisu.

jebkurš autoserviss vispirms ir labs meistars

man pie mājas bija serviss, tur bija tāds meistars andris.... ja kāds kautko nevaēja izdarīt, atnāca andris un deva padomu vai arī pats sataisīja

aizgāja andris no tā servisa.... pazuda klienti, panīkuļoja serviss pāris gadiņus un tagad nav arī servisa

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: vīkendā ceps gaļu un viņiem kopā būs vienkārši jautri..

cik gaļas tu vari nopirkt, ja tev mēnesī ir 150lati???????

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Sretsked rakstīja: vīkendā ceps gaļu un viņiem kopā būs vienkārši jautri..

cik gaļas tu vari nopirkt, ja tev mēnesī ir 150lati???????

Var ari pats izaudzēt - trušu būri kaut pilsētā uz balkona var ietilpināt. Ja laukos - tad vispār iespējas diezgan neierobežotas.

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

recluse rakstīja:

P.S.S. Ja es dzīvoju Pasaules Nabā (lai kur arī tas būtu), tad Tu laikam *******, kur pat darbu nevar atrast (vai tomēr izglītība nekāda un prasības lielas) un nopirkt riepas, vienādas, visas.

Kas, tu no mēness nokritis, vai? Latvijas interneta telpā sastopama ļoti liela vienas šīs valsteles pilsētas iemītnieku grupa, kuras dalībniekiem ir viens konkrēts pasaules centrs - viņu pilsēta. Kad šādi cilvēki, piemēram, uzraksta kādā forumā kaut kā pārdošanas sludekli, tad vieta tur nav norādīta, vai, ja ir, tad kaut kāds rajons - nu kā var nesaprast, kurā pilsētā tas ir, tak visuma centrā atrodas tikai viena pilsēta Tas pats, piemēram, nesen, nejauši noskatoties degpunktu, uzķerts tā frukta, kas tur runā, tekstā "...jo pilsētas notekūdeņu sistēma nespēj novadīt lielo ūdens daudzumu..." un atkal - visiem tak skaidrs, par kādu pilsētu iet runa, jo tak visuma centrā ir tikai viena pilsēta. Un šādu piemēru ir tūkstošiem. Un mēs taču visi zinām šīs visuma centrā esošās pilsētas nosaukumu, vai ne? Nu vismaz es zinu

Un jā, tā kā es atrodos visuma dziļā nomalē, tad es ar visām savām zvērīgajām prasībām - 100-150 uz rokas, ja darbs būtu dažu kilometru rādiusā vai 200-250, ja liepājā [ceļš un paika arī maksā] - nevaru atrast darbu. Gan neteiksim, ka es līdz šim būtu diži aktīvi meklējis, bet mutere savas ikdienas tuvās atrašanās blakus bibliotēkai man par godu katru dienu apskatās sludekļus avīzēs, bet es reizēm palūru liepajniekiem.lv - protams, nekā nav. Protams, neesmu nekāds kodolfiziķis, ir tikai parasts atejas papīris par vidējās izglītības iegūšanu + vadītāja apliecība ar tajā ierakstītiem B un C1 burtiņiem [nebūtu krīze, vēl vismaz pārīti gribētos piekabināt klāt], bet nu tas man, atšķirībā no bara ar augstākajām izglītībām, netraucē ne ciešamā līmenī orientēties zem haubes un zem priekšējā paneļa, netraucē rakties pa kompjiem kā arī netraucē nesmēķēt un nedzert

redz šeit Tu runā jau normālā valodā normālas lietas. Slikti ka nav darba un naudas, novēlu veiksmi atrast un tikt ārā no meļnās strīpas.

Taču ir viena problēma uz ko es Tev vēlos vērst Tavu uzmanību. tas ko es tālāk teikšu tas nav apvainojums Tev, tas ir ietekums ko Tev vajadzētu ņemt vērā.

Kad es iepriekšējos 3 gadus meklēju sev palīgu -es darba intervijās noklausījos kādus 20 kadrus -tā arī nevienu no viņiem nepaņēmām darbā -gandrīz visiem bija izteiktas tās pašas problēmas, kas ir novērojamas Tev un ko var konstatēt kaut vai izlasot to ko Tu esi sarakstījis šajā topikā - un tas ir - augsts pašnovērtējums (ļoti augsts) un lepnums komplektā ar ļoti šauru redzesloku , vāju iepriekšrakstītā uztveri (tu bieži vien bliez pilnīgi ne pa tēmu atbildod uz kaut ko), viduvējas un virspusējas zināšanas, kas aprobežojas ar netā un auto manuāļos izlasīto un no kaimiņa Jāņa dzirdēto. Iemācīties izjaukt un salikt atpakaļ A80 nav auto zināšanu rādītājs-tas ir tikai nedaudz advancētāks bērnu konstruktora līmenis (katrā sādžā ir 1 vai 2 kas to dara un remontēt laukos aužus māk katrs otrais autobraucējs). Vai Tu saliktu kopā atpakaļ līdz pēdējai skrūvei izjauktu un kastē sabērtu renault autobusa automātisko kaut kādu 10 robu ātrumkārbu?

Domāju ka nē! Tiešī tādēļ ir nepieciešama izglītība.

Un iegūstot izglītību, cilvēks ne tikai iegūst zināšanas, cilvēks arī saprot (nu labi, ne vienmēr) arī ka zin ļoti maz, cilvēks paplašina redzesloku, tiek ārā no sādžas kompeksiem un aizspriedumiem, kontaktē ar ļoti inteleģentiem cilvēkiem, saprot kā ir jārunā darba intervijās un ar citiem cilvēkiem. Resp. uzlabo savas pozīcijas visos dzīves pamatjautājumos. protams trekno gadu laikā bija papilnam maksas grupu studentu , kas nosēdēja skolas solā , samaksāja pare mācībām pāris yk, bet tā arī neko meiemācījās. Tādi lielākoties no pirmā un otrā kursa arī valkājās pie manis uz darba intervijām ar pašlepnumu, iedomību un prasībām uz 400Ls algu uz rokām, darba auto un ko tur vēl, tajā pat laikā nespēdami pat darba intervijā neko prātīgu pastāstīt. Savukārt prātīgākie studenti droši vien nemaz negāja nemaz negāja uz darba intervijām -sēdāja cītīgi mācījās jo saprata cik maz zin un saprot.

Tev ir 21.gads, pēdējais laiks lai ietu mācītos, ar katru gadu to izdarīt būs grūtāk un grūtāk.

vieplis Reģ.: 09.02.2006
0 0 Atbildēt

ValdisM rakstīja: ...saprot kā ir jārunā darba intervijās...

Proti, jāmāk pārliecinoši melot?

1 2 3 4 5 6
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti