Kompensācija par nobrauktiem km

rudens68 Reģ.: 17.04.2006

Sakiet lūdzu no savas pieredzes vai kautkur dzirdētas , kā darba devējs kompensē personiska auto lietošanu darba vajadzībām .

Piemēram es zinu 2 -vus variantus .

1. Valsts iestāde pats sīkākais ierēdnis ,tam 10,4 litri uz 100km

2. Vienam privātfirmas darbiniekam benzīna čeki reiz 2 ( nezinu par limitiem ,km ierobežojumiem šajā gadījumā)

 
1.. 7 8 9 10 11 12 13
Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Kaksis rakstīja:

Fartuks rakstīja: Nu ja reiz tu tik gudrs, tad paskaidro, kāpēc 100 gudrās galvas nevar neko izdarīt?

Tu jau noteikti visu atrisinātu mahom ruki...

Kā tad nevar neko izdarīt! Dara, un kā vēl dara! Esi redzējis kaut vienu deputātu-nabagu?

Es labāk redzu tur bagātus cilvēkus, nevis nabagus. Kamēr mēs visi domājam par sevi, viņi domā par sevi. Baigi sagribējuši esam, lai , kamēr mēs paši visu sev sev... viņi baigi rūpētos par visiem Domāt vajag. Viņi ir jāuzrauga. Fartuka ome vienreiz pa 4 gadiem aiziet, novēlē par smuko Gunču un nu gaida brīnumus

akujek

paskaties uz jebkuru no tirliņiem, kas tur sēž

aizejot no amata lielākā daļa daļa ir miljonāri (nu vai vismaz viņu sievasmātēm pieder ņivjebennie biznesi)

pie tam liela daļa vienkārši notinās no acīm..... ķipa brauc apkārt pasaulei un tā

bet deksteram jau ir pārliecība, ka ar prastu sūdzību vidusmēra ierēdnim var kautko mainīt tajās rebēs

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

akujek

paskaties uz jebkuru no tirliņiem, kas tur sēž

aizejot no amata lielākā daļa daļa ir miljonāri (nu vai vismaz viņu sievasmātēm pieder ņivjebennie biznesi)

pie tam liela daļa vienkārši notinās no acīm..... ķipa brauc apkārt pasaulei un tā

bet deksteram jau ir pārliecība, ka ar prastu sūdzību vidusmēra ierēdnim var kautko mainīt tajās rebēs

Vispār jau patiesība ir kaut kur pa vidu. Piekrītu deksteram, ka valsts vadīšanu var uzticēt cilvēkam, kas pirmkārt jau ir spējis atrast savu vietu dzīvē. Tūdaliņš ar cēliem nodomiem vien neko nespēs izdarīt, ja nav spējīgs parūpēties pat par sevi.

Un vispār - ministri pēc idejas drīkstētu būt tikai cilvēki ar izpratni uzņēmējdarbībā un ekonomikā, nevis savas konkrētās nozares speciālisti. Kaut vai piemērs - lieliskais komponists Raimonds Pauls sajāja īsā laikā visu kultūras dzīvi līdz nepazīšanai un pats pēc tam vēl intervijā skaidri pateica, ka neko nesaprot no vadīšanas. Tālāk jau šī vadītāja uzdevums ir savākt komandu, kas labi orientējas nozarē un var atbildēt uz specifiskiem vadības jautājumiem.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Pirmais rakstīja:

akujek

paskaties uz jebkuru no tirliņiem, kas tur sēž

aizejot no amata lielākā daļa daļa ir miljonāri (nu vai vismaz viņu sievasmātēm pieder ņivjebennie biznesi)

pie tam liela daļa vienkārši notinās no acīm..... ķipa brauc apkārt pasaulei un tā

bet deksteram jau ir pārliecība, ka ar prastu sūdzību vidusmēra ierēdnim var kautko mainīt tajās rebēs

Vispār jau patiesība ir kaut kur pa vidu. Piekrītu deksteram, ka valsts vadīšanu var uzticēt cilvēkam, kas pirmkārt jau ir spējis atrast savu vietu dzīvē. Tūdaliņš ar cēliem nodomiem vien neko nespēs izdarīt, ja nav spējīgs parūpēties pat par sevi.

Un vispār - ministri pēc idejas drīkstētu būt tikai cilvēki ar izpratni uzņēmējdarbībā un ekonomikā, nevis savas konkrētās nozares speciālisti. Kaut vai piemērs - lieliskais komponists Raimonds Pauls sajāja īsā laikā visu kultūras dzīvi līdz nepazīšanai un pats pēc tam vēl intervijā skaidri pateica, ka neko nesaprot no vadīšanas. Tālāk jau šī vadītāja uzdevums ir savākt komandu, kas labi orientējas nozarē un var atbildēt uz specifiskiem vadības jautājumiem.

latvijas gadījumā savu vietu dzīvē pasažieris atrod pēc tam, kad tiek no tās šmuces ārā

kurš pasaules apceļotājs latvijā ir kļuvis par ministru? kā ķipa gailis?

un kuram pieder elektrostacijas? nav jau žēl, lai pieder? lai ražo un konkurē brīvajā tirgū... bet kāpēc man ir jāpiemaksā par to dārgo elektrību?

varētu teikt, ka tā ir sagadīšanās, ka artiņš slēja bibliotēku vai tas, ka cūkmenu uz brīdi iebāza telekomā....

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

karoče - davaj ej balsot par smuko gunču!

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Pag pag, kurš Artiņš slej bibliotēku ??

kurš - tak tas pats tavējais

fiška ir tajā kur laikam tukumā tas pasākums bija

www.postfactum.lv/...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Pirmais, ko tu ar to tagad gribi pateikt ???

konkreti atbildēju uz tavu konkrēto jautājumu

a kopumā gribu teikt tikai to, ka nepiekrītu tavam apgalvojumam, ka vajag pasūdzēties par kādu ierēdni un tad viņu nometīs un vietā nāks cits, mazāk šhēmojošs

bet deksteram jau ir pārliecība, ka ar prastu sūdzību vidusmēra ierēdnim var kautko mainīt tajās rebēs"

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: ...

a kopumā gribu teikt tikai to, ka nepiekrītu tavam apgalvojumam, ka vajag pasūdzēties par kādu ierēdni un tad viņu nometīs un vietā nāks cits, mazāk šhēmojošs

...

jāpiekrīt

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

Pirmais rakstīja: ...

a kopumā gribu teikt tikai to, ka nepiekrītu tavam apgalvojumam, ka vajag pasūdzēties par kādu ierēdni un tad viņu nometīs un vietā nāks cits, mazāk šhēmojošs

...

jāpiekrīt

vispār daļēji tomēr deksteram taisnība

ja vien tu zini to pareizo, kam pasūdzēties

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Kur es esmu pateicis, ka pietiek pasūdzēties un viss uzreiz atrisinās ?? Tu neesi to kamieļmāti iemīlējis ?? Prātiņš atkal kukū ??

tu rakstīji, ka vajag sūdzēties par mentiem, jo tad to mentu par kuru pasūdzēsies, nākamajā reorganizācijā izmetīs ārā

tāpat tu teici, ka guņčam ar smuko pričeni ir jālūr uz nagiem lai nepizģī par daudz

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

tu biji tas, kurš teica, kāpēc mēs nepārsūdzējām to konkursu, kur mūs izmeta par pāris nepareizām garumzīmēm piedāvājumā.... tajā pašā laikā tev vispār nav nekādas poņas par to, kāpēc atšuva merku no nacionālās bibliotēkas celtniecības un paņēma par MILJONIEM dārgāku celtnieku.... un tagad tos miljonus medī kopā pa visiem valsts pensionāru makiem

davaj, tu labāk priecājies, ka nav pacēluši kūdras nodokli un turpini sūdzēties par to, ka ments uz tevi šķībi paskatījās, jo tu ar moci 2 reizes pārniedzi atļauto ātrumu, pie tam visi to atzīst, tikai menti nav pareizi nofilmējuši pierādījumus

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:Ja par to mentu tiks saņemtas vairākas sūdzības, tad viņš var lidot ārā pirmais. ....

kautkjā atgādina pazīstamu situāciju

uz vēlēšanām kandidē viens kekss... nu tāds viss baltā, ar sidraba zobinu pie sāniem un smukā zirgā....

2 dienas pirms vēlēšanām kāds uzraksta pāris kļauzas - ķipa zirgs ir piepumpēts ēzelis, tajā sidraba zobina makstī patiesībā ir tāds īsiņš salmu zobentiņš un apenes tam Varonim ir nemazgātas....

tad nu nedēļa paiet kamēr zirgam uztaisa līķa sekciju un izsecina, ka tas ir(bija) tīršķirnes dižkumeļš, Varonis izvicina zobenu, sacērt kaudzīti ar pūķu galvām un komisijai nekas cits neatliek kā atzīt, ka zobens točno nav no salmiem.... un protams, ka apenes varonis mazgā tikai ar taid un maina 3reiz dienā....

komisija protams atklāj nebīutiskus trūkumus, ķipa Varonis ir aizmirsis nomazgāt rokas pirms ņēma tajās pārlasīšanai komisijas lēmuma melnrakstu....

bet pa to laiku karavāna jau sen ir aizgājusi

visi ligumi noslēgti un bibliotēka jau funkcionē jaunajās telpās un visi saprot, ka kautko tagad mainīt būs vēl dārgāk

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Tas nebija mans ātrums, .....

protams, ka nebija, jo tu točno brauci ātrāk par mašīnām, kuru ātrumu tev mēģina piesiet

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: ar tevi diskusija ir bezjēdzīga.

....

parādi vietu, kur tu meģini diskutēt

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Sretsked rakstīja:

Tas nebija mans ātrums, .....

protams, ka nebija, jo tu točno brauci ātrāk par mašīnām, kuru ātrumu tev mēģina piesiet

Tev ir pierādījumi ?

tu nopirki litrīgu poketbaiku lai iesiptu sani braucot lēnāk par vēvēfanu

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Ar litru arī var braukt mierīgi. Man neko pierādīt nevajag,ja kas.

vispār tev ir taisnība

diez vai ir kāds reģistrēts iauto lietotājs, kuram tu jau kautko neesi pierādījis

Conqueror Reģ.: 15.10.2002
0 0 Atbildēt

kur tad palika sākotnējais bazars - kompensācija par nobrauktām jūdzēm?

Crankshaft Reģ.: 31.10.2004
0 0 Atbildēt

Nu, manaa nu jau bijushajaa darba vietaa bij speekaa princips "double fuel", paarnjemts no maates uznjeemuma Daanijaa un Norveegjijaa. Darbojaas normaali.

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

Crankshaft rakstīja: Nu, manaa nu jau bijushajaa darba vietaa bij speekaa princips "double fuel", paarnjemts no maates uznjeemuma Daanijaa un Norveegjijaa. Darbojaas normaali.

taupīgs dīzelis šai shēmā biku sliktākā pozīcijā ,nekā benzīns

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

Pašlaik uz nobrauktajiem 90 000 bez degvielas man auto izmaksājis 0.1826 Ls uz km . Degvielu vidēji rēķinu 6,5 litri . Pagājušā ziemā par 7 litri vairāk nebij .

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

rudens68 rakstīja: Pašlaik uz nobrauktajiem 90 000 bez degvielas man auto izmaksājis 0.1826 Ls uz km . Degvielu vidēji rēķinu 6,5 litri . Pagājušā ziemā par 7 litri vairāk nebij .

Tev tie rēķini pavisam švaki, ne tuvu fana grāmatvedībai...

Pagājušajā ziemā tikai 7 litrus izbrauci?

zhuks Reģ.: 01.12.2005
0 0 Atbildēt

Aktuāli arī man ir šis jautājums- kādi ir mūsdienu cipari? V70 I 2.5tdi viens km izmaksā 14 santīmus- vai nav par daudz?

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

zhuks rakstīja: Aktuāli arī man ir šis jautājums- kādi ir mūsdienu cipari? V70 I 2.5tdi viens km izmaksā 14 santīmus- vai nav par daudz?

Mazda 626 - 7.8 santīmi uz 1km:

6 santīmi degvielas izmaksa (ar PVN, vidējais benzīna patēriņš 6.7l/10o km ( 50% rīga, 50% šoseja.. aprēkināts pēc bākas metodes),

1.8 santīmi uzturēšana, apkores, TA, OCTA, riepas... vārdusakot visi izdevumi izņemot degvielu.

Cipars iegūts 103 000 garā ekspluatācijas posmā. Cenā ietilpst ekspluatācijas sākumā veiktā dzinēja maiņas procedūra.

14 santīmi uz 1km,......ir normāli, ja gadā brauc 10 000km un šos 14 santīmus uzaudzē fiskētie izdevumi ( TA, OCTA, riepu maiņa, u.t.t), ja gadā brauc vismaz 25 000km, tad ar tādu 1km partēriņu Tev būtu krietni izdevīgāk pārsēsties jaunā auto no salona....

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Man Merivai kaut kas ap 8-9 saņiem uz kilometru, braucot no nullītes līdz 194 tūkst.km. Nav pa rokai Excel fails, precīzi nepateikšu. Bet tas bez vērtības krituma.

Savukārt vērtības kritums 8,3 štukas uz 194 tūkst.km. Sanāk 4,3 saņi uz kilometru.

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

ValdisM rakstīja:

zhuks rakstīja: Aktuāli arī man ir šis jautājums- kādi ir mūsdienu cipari? V70 I 2.5tdi viens km izmaksā 14 santīmus- vai nav par daudz?

Mazda 626 - 7.8 santīmi uz 1km:

6 santīmi degvielas izmaksa (ar PVN, vidējais benzīna patēriņš 6.7l/10o km ( 50% rīga, 50% šoseja.. aprēkināts pēc bākas metodes),

1.8 santīmi uzturēšana, apkores, TA, OCTA, riepas... vārdusakot visi izdevumi izņemot degvielu.

Cipars iegūts 103 000 garā ekspluatācijas posmā. Cenā ietilpst ekspluatācijas sākumā veiktā dzinēja maiņas procedūra.

14 santīmi uz 1km,......ir normāli, ja gadā brauc 10 000km un šos 14 santīmus uzaudzē fiskētie izdevumi ( TA, OCTA, riepu maiņa, u.t.t), ja gadā brauc vismaz 25 000km, tad ar tādu 1km partēriņu Tev būtu krietni izdevīgāk pārsēsties jaunā auto no salona....

Kad man bij vektra A benzīns/gāze tad tekoša uzturēšana bez degvielas arī bija kaut kur 1,8 sant /km nobraucu 5 gadi 140 000 km . Tikai neatceros vai ierēķināju iegādi un pēc tam šrotā nodošanu . Tie papīriņi kautkur jau ir .

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

KASKO vektrai nebija .

1.. 7 8 9 10 11 12 13
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti