Kompensācija par nobrauktiem km

rudens68 Reģ.: 17.04.2006

Sakiet lūdzu no savas pieredzes vai kautkur dzirdētas , kā darba devējs kompensē personiska auto lietošanu darba vajadzībām .

Piemēram es zinu 2 -vus variantus .

1. Valsts iestāde pats sīkākais ierēdnis ,tam 10,4 litri uz 100km

2. Vienam privātfirmas darbiniekam benzīna čeki reiz 2 ( nezinu par limitiem ,km ierobežojumiem šajā gadījumā)

 
1.. 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

msh rakstīja:

Sretsked rakstīja:

Seene rakstīja: Un ar to es pilnīgi noteikti nedomāju sliņķu bara uzturēšanu uz mana darba rēķina.

Nu ja nu ja...katra latvieša lepnums- Vainīgi visi citi, tik ne es. Es strādāju, raujos...bet visi citi man to atņem

Tu brīžiem bīdi mazliet par lielu demagoģiju

Klau, tu, puišel, tev vēl piens uz lūpām nav nožuvis, lai ko saprastu... ej un skrūvē savu sapni-Audi80 un nespried par to, par ko tev vēl nav nojēgas.

Nu šī jau tiešām ir demagoģija. Padomā vien kādreiz, cik bieži tu diskusijās pārej no argumentiem uz oponenta aizvainošanu. Jo teikt jau vairs nav ko...

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Tas notiks Latvijā un, ja man kaut kas nepatiks, es iešu un stāšos tam pretī, pirms tam atrodot līdzīgi domājošus cilvēkus.

Ja jums misteri Sēne un msh ir pārāk šaurs leņķis acīm un smadzenei, vajag mēģināt to paplašināt....

Ne nu iesi ne stāsies. Nekas vairāk par tukšu runāšanu tev nav pa spēkam. Un pārāk šaurs leņķis ir tev pašam. Ja reiz esam kopīgiem spēkiem ES iestājušies, tad nav ko pārmest, ka gribu arī šajā veidojumā dzīvot. Nevis tikai izpildīt normatīvus, neko nesaņemot pretī.

x_rays Reģ.: 22.04.2003
0 0 Atbildēt

Stretsked: nav tajaas aarzemees nekaadas piena upes ar kjiselja krastiem Pasham ar savaam rokaam un galvu vien viss ir jaaizciina. Starpiiba ir tajaa, ka netiek likti skhershlji dariit un valsts iestazhu attieksme ir radikali pozitivaka. Pie tam nav ne draugu ne pazinju kas izkarto izdevigus kontraktus, taa kaa viss pasha rokaas. Un ja gribi, vari saukt i pa klaidoni , i pa dzimtenes nodeveeju...pofig. Taada dzimtene, kas savos pilsonjos saskata tikai noslaukshanas iespejas ir grasha verta.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

x_rays rakstīja: Stretsked: nav tajaas aarzemees nekaadas piena upes ar kjiselja krastiem Pasham ar savaam rokaam un galvu vien viss ir jaaizciina. Starpiiba ir tajaa, ka netiek likti skhershlji dariit un valsts iestazhu attieksme ir radikali pozitivaka. Pie tam nav ne draugu ne pazinju kas izkarto izdevigus kontraktus, taa kaa viss pasha rokaas. Un ja gribi, vari saukt i pa klaidoni , i pa dzimtenes nodeveeju...pofig. Taada dzimtene, kas savos pilsonjos saskata tikai noslaukshanas iespejas ir grasha verta.

+1

Bet deksters laikam tā arī ir iedomājies, ka tur visu iedod gatavu. Vienīgais, ko gribas, ir iespēja normāli strādāt un neatdot visu nopelnīto liekēžu baram.

x_rays Reģ.: 22.04.2003
0 0 Atbildēt

Stretsked: Chukcha ni chitatelj- chukcha pisatelj, ja? Kur tu manaa textaa izlasiji ka kaads taisaas uz ko gatavu braukt? Jaa, es esmu prom jau labu laiku no .lv, bet viss ko es esmu te sasniedzis, ir izdariits ar manaam rokaam un galvu. Neviens nav neko palidzejis, un nevienam nekas nav prasiits. Taa kaa nevaig d!rst te uz visiem vienaadi. Latvijaa dziivojot man taadas iespejas nebija, te, sveshaa zemee ir. Diivaini, ne?

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Sretsked rakstīja: Viendienīšu taktika.... 1940. gadā ar tādi pameta Latviju bariem...un pēc tam 1945. ar.... Mani senči nemīza, palika te un dzīvoja, visu mūžu strādāja. Diemžēl soc sistēmas produkti... grib,lai visas norādes nāk no augšas un kāds pasaka priekšā,kas jādara un valdībai viss jāizdara viņu vietā. Bet tas mainās...mana meita jau domā pavisam citādi...un pienāks laiks,kad Latvija būs normāla valsts.

Un tad atgriezīsies Varoņi Lai baudītu dzīvi...tāpat kā tagad viņi dodas baudīt Dzīvi...kādu to ir sakārtojuši tie paši vācieši...kuriem 1945. gadā nebija vairāk par drupām.... viņi sakārtoja, tagad bāleliņi bauda augļus

*******, miedziņ. Ir starpība starp piekāpšanos pirmo grūtību priekšā un bezjēdzīgu skriešanu ar pieri sienā.

1940.gads un piekāpšanās pirmo grūtību priekšā ??? Saprati ko pats pateici ????

Šie laiki ir saldi un labi salīdzinājumā ar to kas bija 40-ajā un kas sagaidīja tolaik cilvēkus.

Vecmammas brālis starp citu radzēdams ka nāk krievi, nekur nebrauca, kaut vācieši aicināja līdzi un kaut apzinājās ka visdrīzāk pie krieva viņam būs pizdec. Bija arī. 18 gadi pa cietumiem un konc-nometnēm. Un izdzīvoja un pārdzīvoja to režīmu un vēl Kalvīša treknos gadus pieredzēja.

Par to braukšanu uz ārzemēm varu tikai pateikt to - no visiem tiem kurus personīgi pazīstu, kas aizbrauca uz ārzemēm strādāt -pilnīgi visi vienk. šeit apdirsās pirmo mazo problēmiņu priekšā vai bija pa slinku lai 4 gadi pamācītos augstokalas solā un kaut ko ar savām pūlēm šeit sasniegtu.

Jā, tur vieglāk, piekrītu. Tur mazgā mcdonaldā grīdu un tev maksā 800 mārciņas. Bet kāda ir nāktone pašam sev tā dzīvojot.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

ValdisM rakstīja:

Seene rakstīja:

Sretsked rakstīja: Viendienīšu taktika.... 1940. gadā ar tādi pameta Latviju bariem...un pēc tam 1945. ar.... Mani senči nemīza, palika te un dzīvoja, visu mūžu strādāja. Diemžēl soc sistēmas produkti... grib,lai visas norādes nāk no augšas un kāds pasaka priekšā,kas jādara un valdībai viss jāizdara viņu vietā. Bet tas mainās...mana meita jau domā pavisam citādi...un pienāks laiks,kad Latvija būs normāla valsts.

Un tad atgriezīsies Varoņi Lai baudītu dzīvi...tāpat kā tagad viņi dodas baudīt Dzīvi...kādu to ir sakārtojuši tie paši vācieši...kuriem 1945. gadā nebija vairāk par drupām.... viņi sakārtoja, tagad bāleliņi bauda augļus

*******, miedziņ. Ir starpība starp piekāpšanos pirmo grūtību priekšā un bezjēdzīgu skriešanu ar pieri sienā.

1940.gads un piekāpšanās pirmo grūtību priekšā ??? Saprati ko pats pateici ????

Šie laiki ir saldi un labi salīdzinājumā ar to kas bija 40-ajā un kas sagaidīja tolaik cilvēkus.

Vecmammas brālis starp citu radzēdams ka nāk krievi, nekur nebrauca, kaut vācieši aicināja līdzi un kaut apzinājās ka visdrīzāk pie krieva viņam būs *******. Bija arī. 18 gadi pa cietumiem un konc-nometnēm. Un izdzīvoja un pārdzīvoja to režīmu un vēl Kalvīša treknos gadus pieredzēja.

Par to braukšanu uz ārzemēm varu tikai pateikt to - no visiem tiem kurus personīgi pazīstu, kas aizbrauca uz ārzemēm strādāt -pilnīgi visi vienk. šeit ap*******s pirmo mazo problēmiņu priekšā vai bija pa slinku lai 4 gadi pamācītos augstokalas solā un kaut ko ar savām pūlēm šeit sasniegtu.

Jā, tur vieglāk, piekrītu. Tur mazgā mcdonaldā grīdu un tev maksā 800 mārciņas. Bet kāda ir nāktone pašam sev tā dzīvojot.

ne jau par 40. gadu ko saku. Bet ir atšķirība starp tiem, kas metas darīt pirmo pagadījušos melno darbu Īrijā. Un tiem, kas šeit vairs neredz nekādu iespēju tālākai izaugsmei.

x_rays Reģ.: 22.04.2003
0 0 Atbildēt

Tikai nevaig Stretsked. 1991 veel viss bij ok. Jautriba saakaas ap 1992 gadu un turpinaas arvien taalaak un trakaak. Puslidz normali bija paris gadus, nu bet kad jl saaka savas stulbibas repshes premjereshanas laikaa, principaa ar to visas glupiibas saakaas. Ir starpiiba vai vadot uznjemumu sveshaa valstii un godigi maksajot nodokljus es varu nopelniit, vai savaa man ir jamuhljijaas ar nodokljiem, lai nebankrotetu? Man to vajag? Tapec es labak ar biznesu nodarbojos ne Latvijaa. Ja tev ir kudras purvs ar daudzmaz garantetu biznesu, tad ne visiem taads ir. Es labaak savas 16-18st dienaa njemos te nekaa Latvijaa, kur nakamaa dienaa var atnakt dajebkaada kontrole un uzrekjinat sodu par nepareizu garumzimi vai cheku ar datumu kas nepatiik. Ir valstis, kur taa nenotiek.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

nau skaudība, bet labāk lai tā nenotiek... veiksmi teu...

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

Būtu labāk ēduši...

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

dexi, kad uzcepsi partiju- noteikti balsošu par Tevi. Točna!

x_rays Reģ.: 22.04.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

x_rays rakstīja: Es labaak savas 16-18st dienaa njemos te nekaa Latvijaa, kur nakamaa dienaa var atnakt dajebkaada kontrole un uzrekjinat sodu par nepareizu garumzimi vai cheku ar datumu kas nepatiik.

Lūk, šis ir klajš demagoģijas piemērs. Un, ja tā ir noticis un tu neesi pret to iestājies, tad jau tu esi muļļa. Atceries, tur ne vienmēr tā ir bijis. Kāds arī tur ir sakārtojis to tā,kā ir tagad. Neaizmirsti,ka viņiem ir bijis milzīgs handikaps un priekšroka-nav bijis komunisma sapnis potēts.

Principā, tu esi nodevējs. Ja jau tu esi tāds megamonstrs, ka strādā 18h dienā, tad jau tu būtu lieti noderējis šeit, būtu sakārtojis lietas un darījis labu Latvijai. Bet tu domā tikai un vienīgi par savu labumu...bet tai pat laikā to pašu pārmet tiem, kas vada LAtviju... kaut kā nesmuki, mister vai herr, kas jau nu tu mums tur esi

Jaa, es esmu nodeveejs, un ar to lepojos. Un ne jau tu man noraadiisi kur dziivot un ko komenteet. Ja es savu izveli esmu izdarijis, tad tam ir bijis pamats. Lai tev veicas savaa businessaa, peace

x_rays Reģ.: 22.04.2003
0 0 Atbildēt

Klau, a ko tu te meklē ?? Ko nečato iekš www.iauto.de ?

a man patiik weekendaa atpusties un pakaitinat taadus auseklishus kaa tu

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Seene rakstīja: Un tiem, kas šeit vairs neredz nekādu iespēju tālākai izaugsmei.

nu zini...nu tas gan nozīmē, ka tu pats esi vienkārši sakot pamuļķis. Ja tu te neredzi iespējas tad tu esi... pats vainīgs. Te ir krietni vairāk iespēju kā tur.

Godīgu iespēju te nav. Jā protams, bardakā vienmēr ir daudz vairāk iespēju iedzīvoties uz nabago rēķina, bet tas nav tas ko es vēlos. Savukārt maksājot godīgi nodokļus, atliek vien bankrotu pieteikt reizē ar uzņēmuma reģistrāciju. Un nemēģini kā piemēru bāzt savu kūdras purvu - to neesi pats radījis, un īpašumu izpārdošana vienmēr būs kaut kādā mērā ienesīga pie jebkura nodkļu sloga. Diemžēl Latvijai nav tādu dabas resursu krājumu, kas spētu nodrošināt valsts pastāvēšanu tikai uz to izpārdošanas rēķina.

x_rays Reģ.: 22.04.2003
0 0 Atbildēt

Patiesība ir tāda, ka tu nevari bez LV, skaties, kas te notiek. Ja tev būtu vienalga, tu neložņātu pa šejieni Jo patiesībā, tu tur esi čmo Ieklīdenis.

Jaa, es skatos. Un tad? Es pat laiku pa laikam atbraucu uz .lv Bet tas man netraucee dziivot un darboties tur, kur valsts netraucee biznesam, bet atbalsta. Un tavi uzskati ir tas, kas mani vismazaak satrauc Katraa zinjaa mani berni izglitibu sheit ieguus taadu, kaadu pashi veelesies, nevis paris specialitates, kuras piedavaa latvijas sistema. Peace.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Bet nu godīgi, protams, ir noslēgt līgumu līgumu par 24h apkalpošanu, saņemt par to piķi, bet darbu nedarīt

Beidz sapņot. Kurš par to saņem piķi?

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Latvija 50 gadus var sevi nodrošināt ar enerģiju, kura iegūstama no šeit esošajiem resursiem

Sevi protams. Bet ne jau eksportam, lai no tā nodrošinātu valsts eksistenci, kā to var atļauties arābi. Un paskaties kāda panika pasaulē sākas, kad Kanāda atļaujas atvērt savas alternatīvās rezerves un piekāst OPEC. Arābi pārāk labi zin, ka nav spējīgi strādāt.

x_rays Reģ.: 22.04.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

x_rays rakstīja:

Jaa, es skatos. Un tad? Es pat laiku pa laikam atbraucu uz .lv

Un ko tad tev te vajag, šitajā sliktajā valstī ? Ir tak tik daudz citu,daudz labāku vietu

Ir cilveki, kuru delj ir verts atbraukt. Tas arii viss. Diemzhel valsts attieksmes delj .lv normalu biznesu godigi izveikt nevar bez politiskaa atbalsta. Tapec to labak dariit citur.

x_rays Reģ.: 22.04.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

x_rays rakstīja:

Ir cilveki, kuru delj ir verts atbraukt. Tas arii viss. Diemzhel valsts attieksmes delj .lv normalu biznesu godigi izveikt nevar bez politiskaa atbalsta. Tapec to labak dariit citur.

protams, protams. Kā allaž, vainīga valdība, tikai tu gan tāds 'vesj v belom'

Valdiba tur niprichom, ja kas. Ja kopsh 199x gadiem sistema by default uzskata ka uznjemejs ir bledis un tev jaatmazgaajas (pie jebkuras valdibas), tad prieksh kam man tas? Man savi nervi dargaki un savu laiku es varu izmantot lietderigak. Kaa jau teicu, man ir pamts izveelei. Tev ir savi uzskati, nu tad paliec ar pie tiem. Man bija liidziigi gadus 7 atpakalj. Viss mainaas.

x_rays Reģ.: 22.04.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

x_rays rakstīja:

Ir cilveki, kuru delj ir verts atbraukt.

Kā tad tā ? Vai tad tur viss nav labāk?? Tur nav labu cilvēku ??

Arii tur ir labi cilveki, un arii .lv ir. Taa, kaa - nekas nav viennozimigs.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

x_rays rakstīja: Tev ir savi uzskati, nu tad paliec ar pie tiem. Man bija liidziigi gadus 7 atpakalj. Viss mainaas.

Nu, tu esi gājis vieglāko ceļu-bēdzis. Neesi meklējis risinājumu...aizbēgt ir vieglāk.

Kāpēc tad... Jo ātrāk mūsu ģeniālais elektorāts apsprāgs, jo ātrāk parādīsies cerības uz kaut kādām izmaiņām. Līdz ar to arī Latvijas sociālās sistēmas neuzturēšana ir risinājums. Bet akmēr deksters rausies melnās miesās, lai to saglābtu, nekas nemainīsies.

x_rays Reģ.: 22.04.2003
0 0 Atbildēt

Aizbegt uz valsti, kuru nezini - bez sarunata darba un dzivesvietas? Vieglaak? Pirmo gadu ciinities par katru kapeiku? No sameeraa garanteta darba latvijaa pashu trekno gadu saakumaa? Nu ja neesi meginaajis, nesaki vis. Tas bij izaicinajums un sevis parbaude, jo tur neviens ar atplestaam rokaam nevienu negaida un konkurence ir daudz lielaka. Toties tagad tas viss leenaam sak nest atdevi. Ja mani berni iegus to izglitibu, ko velesies, tad manam darbiibaam bus bijusi jega.

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

krishus rakstīja: dexi, kad uzcepsi partiju- noteikti balsošu par Tevi. Točna!

Kāpēc jācepj ? Kāpēc nevar paņemt un kādi 5000 cilvēku iestāties kaut tai pašā TP un izdarīt to,ko vajag ??

Tad kāpēc vēl neesi nevienā partijā? Gaidi tos 5000 cilvēkus? Un tā noteikti lielāka daļa no šitiem darīt gribētājiem gaida, kad savāksies līdzīgi domājošo bariņš...

A kamēr nav savācies- visi, kā viens gudri runā internetā....

x_rays Reģ.: 22.04.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: x-rayc , mazgā mašīnas ? Vai tev pieder firma ' Jankas slota' , kura slauka makdonaldus ?

Neuzmineji. Vaaja tev taa fantazija. Vari mani saukt par kanalizacijas ruukji, bet mana kompanija nodarbojas ar cauruljvadu atjaunoshanas tehnologijaam. Jaa, arii kanalizacijas

x_rays Reģ.: 22.04.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Re kā, KOMPĀNIJA pat Iztīram to,ko paši šie tīrīt nevēlas Nu re, uzminēju, sūdu savācējs ārzemniekiem, LATVIETIS LEPNAIS

Nubet tak nedalec. Trubas tiira tiiriishanas kantori, mes piedavajam tehnologijas lai varetu atjaunot iztiritu trubu. Jaa, esmu spekulants, a ko dariit, ja nekaa cita nemaaku. Kautkaa jau taa desa uz maizes janopelna.

1.. 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti