Kompensācija par nobrauktiem km

rudens68 Reģ.: 17.04.2006

Sakiet lūdzu no savas pieredzes vai kautkur dzirdētas , kā darba devējs kompensē personiska auto lietošanu darba vajadzībām .

Piemēram es zinu 2 -vus variantus .

1. Valsts iestāde pats sīkākais ierēdnis ,tam 10,4 litri uz 100km

2. Vienam privātfirmas darbiniekam benzīna čeki reiz 2 ( nezinu par limitiem ,km ierobežojumiem šajā gadījumā)

 
1.. 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
x_rays Reģ.: 22.04.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Labi, kanalizācijas rūķi ( atvaino, netulkošu angliski ) , lai tev tur labi noiet, tajā jaunajā dzimtenē

Nav pamats priecaaties, viss ir ok

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: ...

Tev nerodas iespaids, ka Tu iespringsti uz meibahu (ne sev)... Tu visu dari pareizi, bet ir kurkuļi kuri nodokļus maksā ciitur... obidno odnako...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

mums valsts stutē privātu kantori, tb tu viņiem maksā, lai tiem pilētu 200K mēnesī... un tas ir te, nevis Spānija vai kāda beznodokļu zona...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: ...

Viņš tagad ir TUR, strādā, domā un kāš piķi SEV tur...un uztur Vācijas vai Spānijas pensikus...

Dexter, suka, plje paskaties apkārt...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

da

Sretsked rakstīja:

Yetti rakstīja: mums valsts stutē privātu kantori, tb tu viņiem maksā, lai tiem pilētu 200K mēnesī... un tas ir te, nevis Spānija vai kāda beznodokļu zona...

Ai, vot par šito gan nevajag. Tu zini, kas notiek to valstu valdībās ?? Bija raidījums, ka US senatori sev sapirkuši pa 550 mio $ boingus un lidinās pa pasauli atpūtā... paskaties to pašu DE lietas par visādām interešu sfērām un citām lietām... tā kā nevajag, ka te tikai tas notiek. Un nu tas latvju brašulis sponsorē viņu bankas

da nomierinies... izej no purva un aplūkojies riņkķī...

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

ka gripa ir vairāk kā divas reizes dārgāka kā piektajā gadā

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

smaidiigais rakstīja: ka gripa ir vairāk kā divas reizes dārgāka kā piektajā gadā

Vakcīna pret gripu izraisa smagāku saslimšanu

reizēm gribas rokas palaist...

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

Ew, Dekster, varbūt vari paskaidrot kāda jēga maksāt nodokļus LV? Kurā dirsā vairums tās naudas paliek? Man ģimenē visi maksā visus nodokļus + uztur pensionārus (vecākus), jo no pensijas iztikt nevar, knapi zālēm pietiek.

Ja Deksters dibinās savu partiju, noteikti aiziešu nobalsot par viņu, bet ja tikai pievienosies kādam no esošajām zagļu un dirsēju partijām, nekas nesanāks, jo šamiem augša ir sapuvusi līdz pēdējam.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Nāc tu arī, lai Yetijs nāk, Sēne...un vēl daudzi. Ejam un daram. Vai tu labāk tā,maliņā... as taču tik vienkārši...ir ietrādes, ir gatava partija, ir lozungi, kas nav sliki. Aiziet daudz cilvēku, kuri grib ko labu paveikt un nomaina no sapuvušo augšu.

Ir viens iemesls, kādēļ to nekad nedarīšu. Ejot politikā, ir jāpublisko sava dzīve, un tas man galīgi neliekas saistoši. Ja kādam, kas to ir gatavs darīt, kādreiz interesēs un liksies noderīgs mans viedoklis, esmu gatavs darīt konkrētas lietas un atbalstīt, cik tas ir iespējams, pašam nezaudējot savu privāto dzīves telpu.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Ja, man nav ko teikt puišelim no Liepājas, kurš tik vien j;edz, kā to, kur Audi ir dzinējs. Jo viņam nav ne izglītības, ne kādu tālejošāku mērķu, kā pats atzina. Bet to, ka es demagoģēju, viņš gan var norādīt. Viņš ir tāds pat īdētājs kā liela daļa pārējo...

...kā liela daļa pārējo, ieskaitot tevi. Kurš regulāri iemet kādā šāda veida topikā tekstus "vajag rīkoties!"? Tu kaut ko arī dari lai mainītu politiku, nevis iemet iekš iauto pa tekstam, ka vajag mainīt? Ja tu gatavojies tuvāko mēnešu laikā nodibināt Dekstera vai iauto partiju, tad ņemu šos vārdus atpakaļ Ja nē, tad tu esi tāds pats īdētājs kā citi.

Sretsked rakstīja: Ar ko atšķiras pelēkās ekonomikas darboņi no tāda Sēnes, kurš savu labumu grib gūt LAtvijā, bet nodokļus maksās Igaunijā vai Vācijā ??? Ar ko tāds msh ir labs, ka nerespektē savas dzimtenes Likumus, bet braukā ar citā valstī reģistrētu mēslu un maksā tur nodokļus ???

Būšu spiests tevi apbēdināt, kopš pirmā jūlija mans vienīgais noziegums pret valsti ir bijuši nobraukti kādi 20 kilometri ar latvijā reģistrētu mašīnu, kurai nav VN, TA un OCTA Bet pie mana "ļoti smagā nozieguma" laikā, kad tas vēl nebija pasludināts pie noziegumu atkal ir vainīga šī jaukā valstele - naskuj man būtu bijis jāmaksā 310 ls par reģistrāciju? Leišiem tāds pats prieks tādai pašai mašīnai kaut kādus 40 vai cik tur latus maksā

P.N. Turpmāk deksters attiecībā uz mani varēs piesaukt tikai TA un OCTA iztrūkumu nevis leišu numurus Traki, ne?

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Nāc tu arī, lai Yetijs nāk, Sēne...un vēl daudzi. Ejam un daram. Vai tu labāk tā,maliņā... as taču tik vienkārši...ir ietrādes, ir gatava partija, ir lozungi, kas nav sliki. Aiziet daudz cilvēku, kuri grib ko labu paveikt un nomaina no sapuvušo augšu.

Es neuzskatu, ka man ir atbilstoša izglītība, lai varētu politikā līst un bārstīt spārnotas frāzes, piemēram, nasing spešal. Es varētu atbalstīt materiāli, bet tikai jaunu partiju, bez neviena no esošajiem politiķiem.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Ja šogad veselības budžets ir 2x lielāks nekā 2005 gadā... bet mums nepietiek... tad ko tas nozīmē ??????

tad liidz pacientam aizgaaja 80% naudas

šodien- 40-50% piķa.paareejais liizingos, aģentuuraas, nu un citos caurumos...

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Ozz rakstīja:

Sretsked rakstīja: Ja šogad veselības budžets ir 2x lielāks nekā 2005 gadā... bet mums nepietiek... tad ko tas nozīmē ??????

tad liidz pacientam aizgaaja 80% naudas

šodien- 40-50% piķa.paareejais liizingos, aģentuuraas, nu un citos caurumos...

Nu un ko tagad ar to fakta konstatāciju darīt ?? Nu, aizgāja 80 % tad, tagad aiziet 40%. Ko darīt ??

Tu jautaaji- es atbildeeju.

a huļi ta prasi

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Elementāri-visas slimnīcas atdot privātajiem,bet valsts maksā tikai par pakalpojumu. Rezultāts būs tāds ka tie kas nemācēs iztikt,tie nogrims,a tie kas mācēs,tie dzīvos.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Tagad taču megapiķis aiziet apmaksājot tos hlamus,ko valsts pati savām slimnīcām garantēja.tāpēc saku ka tikai 50% nonāk līdz pacientam.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Nu re-virziens skaidrs.

īstenībā normālā pasaulē tā arī ir-universitātes klīnikās bīda mākslu un zinātni par valsts naudu,bet normālā medicīna notiek privātās,draudžu vai pašvaldību ĀI.

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

LV vēl ilgi nebūs kā normālā pasaulē. Nodokļus maksā , bet valsts vairumu izšķērdē bezjēdzīgi. Tā valsts atmaksātā medicīna ir tikai uz papīra un tiem kas jau mirst vai ir hroniski ielaisti gadījumi. Vecaimātei tika operēta kāja pāris gadu rindas kārtībā piemaksājot ja nemaldos tikai ~800Ls + zāles, tagad var teikt ka pie Zatlera ārstējusies, bet no pensijas tādu summu liekas nereāli būtu savākt. Un kāda velna pēc tad jāuztur slimnīcas pa valsts naudu, ja pie atmaksātās palīdzības tāpat nevar tikt.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Lētāk būtu tās endoprotēzes likt uzreiz,nevis tad kad cilvēks jau ir kroplis.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Nu nezinu gan. Man tēvam tika taisīta sirds operācija, rindas kārtībā, pie tam vēl luni nolaida kretīni no Bauskas 'slimnīcas' un vajadzēja atlikt sirds operāciju, lai vispirms iztīrītu kakla artēriju. Viss bija ļoti augstā līmenī un korekti, lielum lielais paldies dr Stradiņam ar komandu. Un zinu, ka varu tikai būt pateicīgs valstij par tādu iespēju...jo nez vai Amerikā mums tam pietiktu naudas....

nepārspīlē,max 2k ls

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Dārgākais ir vienreiz lietojamais aprīkojums,kura Tava tēva gadījumā nav tik daudz. Un tas kardioķirurgam ir rutīnas darbs.protams,visu cieņu,bet nekā pārdabiska.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Tā arī ir.ja pārplēsīs uz galda,momentā peritonīts,sepse un asins saindēšanās.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Jo vairāk dara,jo lētāk,plus tajā laika maksas cenrādis bija +50% no valsts apmaksātā.ja gribi objektīvas izmaksas,tad ieej ljmc.lv un paskaties cenas.tā apmēram varētu maksāt.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

cik labi, ka ir ko vainot

Tu dzīvo Latvijā, esi Latvijas pilsonis. Latvijā ir noteikts, ka , reģistrējot vecu mēslu, jāmaksā vieglo auto nodoklis kaut kādi tur 200-250 ls. Ja tev kaut kas nepatīk, tu paņem un kaut kādā nebūt veida mēģini to izmainīt. Ļoti labi,ka pieņēma lēmumu azliegt te tādiem emeshā vizināties ar ārzemēs reģistrētiem šrotiem. Mani šie likumi pilnībā apmierina, neko sevišķi iebilstamu neesmu novērojis. Ja tev nav 200 ls, lai piereģistrētu auto, tad staigā kājām.

Tavi teksti gan vairāk atgādina skaudību "cik labi ka pieņēma lēmumu aizliegt te visādiem emeshā nemaksāt šai valstelei 12 ls gadā, kuri tai ļoti pietrūkst"

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Ideots rakstīja:

Bauskā veikalu jau aizklapēji reiz, tagad kūdras bizness vēl pagaidām iet, ko darīsi, kad neies ?

nu tieši tā, sapelnam naudu, ejam nākamajā stadijā. Veikals bija pirms tam, tālāk nebija jēga turpināt, gāju tālāk. Pēc veikala gan bija vēl citas lietas Normāli tas ir, strādā, kāp augstāk un tad, kad neredzi vairs attīstību, pārej uz citu kāpienu.

Ne tā ?

Nu tā kopuma jau izklausās labi.

Sāki ar "kupi-prodai", tagad vienkārši iztirgo resursus, kurus pat nepērc. Un nākamais tad jau sanāk zagt un pārdot? Vai ne?

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: Deksters ir konkrēti pārpisies.

Deksters tagad tiltu bloķē... Bet vispār atkal jau akcija letiņu stilā. Ir protams kaut kas jādara, lai parādītu savu neapmierinātību ar valsts varu. Bet kur lai novelk robežu, cik ir pieļaujams ar savu rīcību radīt zaudējumus citiem? Tagad visi metās aizstāvēt varoņus, kas dēļ slimnīcas slēgšanas aptur fūres un autobusus. Bet vai mani arī nosauks par varoni, ja es, protestējot pret mājokļa nodokļa ieviešanu, aiziešu un nosvilināšu māju kādam Bauskas protestētājam?

1.. 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti