Jauns vai vecs auto?

taaneko Reģ.: 30.07.2008

Cienīti iauto lietotāji paskatoties uz to kas notiek šajā portālā pēdējā laikā nolēmu aizskart tēmu kapēc mēs mainam vai tieši otrādi gadu desmitiem lietojam vienu auto. Rejamies, diskutējam, bet kopsaucēja kā nav tā nav. Nu tad lūdzu īsumā- (45000 zīmes )motivācija mainīt vai tieši otrādi nekādā gadijumā nemainīt auto...

 
TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Ja vajadziigs liels bagaazhnieks beernu ratu paarvadaashanai un Honda-Jazz ir par mazu, tad iistaa izveele buus Skoda-Roomster 1,2 TSI ar lielisko 85 zirgspeeku turbomotoru par 9400 latiem.

ja wesj xu jeju

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

TDIOTS, tam Roomsteram, pateicoties turbiinai, griezes moments ir labs, niikulis tas auto nav un ir nopeerkams par ljoti draudziigu cenu.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Ir ienācies vēl viens arguments par/pret jaunu auto Brīvdienās sanāca pabraukāt pa Oslo apkaimi ar nomas Ford S-Max. No gaitas un vadāmības viedokļa lielisks auto - patiešām prieks but pie stūres. Tajā pat laikā salona apdare izcili prasta... Ja man tagad vajadzētu izvēlēties jaunu

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: TDIOTS, tam Roomsteram, pateicoties turbiinai, griezes moments ir labs, niikulis tas auto nav un ir nopeerkams par ljoti draudziigu cenu.

da ne par to ir texts

par to NAUDU...... ir ko ņemt -daudz BAUDĀMĀKU , bet mazlietotu.....un nebūt ne sū_dīgaku

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

TDIOTS, mani tomeer valdzina jauni auto. Patiik lietot auto ilgi un no nulliites. Manai Merivai tagad nobraukums 123062 km, tai skaitaa shogad 6713 km.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Seene, Ford S-MAX ir padaargs, jo ar benziina motoru maksaa, saakot no 16650 latiem, bet ar diizeljmotoru - saakot no 19220 latiem. Tad jau labaak pirkt Toyota-Verso!

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja: Ir ienācies vēl viens arguments par/pret jaunu auto Brīvdienās sanāca pabraukāt pa Oslo apkaimi ar nomas Ford S-Max. No gaitas un vadāmības viedokļa lielisks auto - patiešām prieks but pie stūres. Tajā pat laikā salona apdare izcili prasta... Ja man tagad vajadzētu izvēlēties jaunu

ir viena lieta ko es esmu novērojis ar lēta gala fordiem. Ja es braucu pie stūres, tad ir pilnīgi po kāda ir salona apdare, kā izskatās panelis,u.t.t. Es skatos uz ceļu, grozu stūri, spaidu pedāļus.. un šajā braukšanas jomā fordi ir tiešām lieliski auto un man ir pilnīgs pokujs kāda ir salona apdare, kad es sēžu pie stūres... kad es sēžu kā pasažieris, tad gan tiešām ir pietiekami laika lai meklētu "tarakānus" tur kur to nav

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

sheit sedoshie laikam nekad nabrauks ar premium.. pat ne ar 10 gadiigu jo tas tachu neesot lietderiigi

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Slinkais rakstīja: sheit sedoshie laikam nekad nabrauks ar premium.. pat ne ar 10 gadiigu jo tas tachu neesot lietderiigi

tu saki ???

un kas ir ''premium''' ??max nopakots ,piem., Xreno waj pliks MB ???

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

Slinkais rakstīja: sheit sedoshie laikam nekad nabrauks ar premium.. pat ne ar 10 gadiigu jo tas tachu neesot lietderiigi

Par to 10 gadīgu premium ... kaut kur reiz manīju diskusiju par lietotu auto izmaksām un par visnelietderīgāko kā reiz tika atdzīts kā reiz premium autiņš sākot no kādi 5 gadi . Vispār jau nerunājot par tīri tehniskām izmaksām , manuprāt pastulbi izskatās , finansiāli paknapam ļautiņam sēdēt vecā limuzīnā . Kad vēl braucu ar gāzi ,tad vienā gāzes uzpildes tankā ( pie ELVI veikala Jelgavā ) gāzes uzpildes operators bija nopircis A8 4,2 ........

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Te atkal sākas izlekšana - aģitējam pirkt jaunu auto, tas nekas ka ir kuprainā Zapara lieluma, bet ka tik jauns!!

Tā jau laikam Latvijā pienākas ka vajag izcelties da ar jebko, ka tik neatpalikt no kaimiņa.

Mans tēvs savulaik tā arī izdarīja - par esošo naudu nopirka auto, ka tik jauns - Zaparu! Pēc 3 gadu nīšanas pārdeva to un pusi naudas nodzēra, kaut arī nebija nekāds dzērājs. Uz priekšu!! Tie kas grib sū.., bet jaunu!

Es vienmēr esmu pieturējies pie sistēmas: no sākuma izvēlies sev piemērotu auto un tad skaties kura gada vari atļauties nopirkt.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Ir jau arī otra galējība! Salāpītās bikšelēs sēž pie 7. Benbja stūres ar lielu benzīnnieku, gāzes balonu bagāžniekā... un izbraucot no vārtrūmes uz galveno ielu sāk ekonomēt - vismaz 2 km vajag lai ieskrietos līdz 50 km/st!! Vai zemnieks ar A-8 atbraucis uz daudzstāveņu pagalmu, no tā bagāžnieka tirgo gaļu vai pienu!

Tā arī ir tikai un vienīgi izlekšana - nu neņem to ko nevari atļauties uzturēt!

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja: Ir jau arī otra galējība! Salāpītās bikšelēs sēž pie 7. Benbja stūres ar lielu benzīnnieku, gāzes balonu bagāžniekā... un izbraucot no vārtrūmes uz galveno ielu sāk ekonomēt - vismaz 2 km vajag lai ieskrietos līdz 50 km/st!! Vai zemnieks ar A-8 atbraucis uz daudzstāveņu pagalmu, no tā bagāžnieka tirgo gaļu vai pienu!

Tā arī ir tikai un vienīgi izlekšana - nu neņem to ko nevari atļauties uzturēt!

Zini - nespried par "vīru no cepures" vai šajā gadījumā pēc auto - jo ir gana daudz cilvēku kas varētu atļauties daudz ko vairāk tikai kam viņiem tas - auto ir tikai transporta līdzeklis. Savukārt ir citi kuriem relatīvi nejauns un necils auto ir sataisīts un aprīkots par tādu naudu ka tur jaunu Porsche varētu nopirkt, tikai viņam tā Porsche nav sevišķi intersanta, jo patīk ielikt auto sô to no sevis.

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

Zinu cilvēku kurš paņem jaunu premium džipu un patiesi samulsis pavasarī pie riepu maiņas uzzinot riepas cenu

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

ValdisM rakstīja:

Seene rakstīja: Ir ienācies vēl viens arguments par/pret jaunu auto Brīvdienās sanāca pabraukāt pa Oslo apkaimi ar nomas Ford S-Max. No gaitas un vadāmības viedokļa lielisks auto - patiešām prieks but pie stūres. Tajā pat laikā salona apdare izcili prasta... Ja man tagad vajadzētu izvēlēties jaunu

ir viena lieta ko es esmu novērojis ar lēta gala fordiem. Ja es braucu pie stūres, tad ir pilnīgi po kāda ir salona apdare, kā izskatās panelis,u.t.t. Es skatos uz ceļu, grozu stūri, spaidu pedāļus.. un šajā braukšanas jomā fordi ir tiešām lieliski auto un man ir pilnīgs pokujs kāda ir salona apdare, kad es sēžu pie stūres... kad es sēžu kā pasažieris, tad gan tiešām ir pietiekami laika lai meklētu "tarakānus" tur kur to nav

Nu S-Max laikam nav gluži "lētā gala". Bet nu par gaumi nav vērts strīdēties - man arī pie stūres esot ir svarīgs komforts un vide, kas pašam patīk.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Seene, Ford S-MAX ir padaargs, jo ar benziina motoru maksaa, saakot no 16650 latiem, bet ar diizeljmotoru - saakot no 19220 latiem. Tad jau labaak pirkt Toyota-Verso!

Ja izšķiroša ir tikai cena, tad labāk iztiec vipār bez auto. Nebūs jāmaksā vispār. Es gribu auto, kas jauns maksā 130 000 Eur. Un ko tagad? Ja kādreiz varēšu atļauties kā otro auto iegādāties VW California, priecāšos. Ja ne, braukšu ar to, ko varu un kur jūtos ērti.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Man Fordos taa peleekaa plastmasa netraucee. Man svariigi, lai buutu eerta seedeshanas poziicija pie stuures, ko parasti nodroshina plashi stuures un seedeklju reguleeshanas diapazoni. Un veel obligaats ir kondicionieris, bet paareejaas ekstras nav svariigas. Kruiizkontrole man pat driizaak nepatiik.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Kokam vienmēr ir divi gali! Es aprakstīju vienu galu, bet Tu otru.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Labs salīdzinājums no līdzīgas diskusijas tīklā:

"Pats braucu ar 7 gadus vecu Mercedes E klasi un mūžam nemainītu pret jaunu ekonomu. Tas ir tāpat kā nomainīt nedaudz padzīvojušu rikšotāju pret jaunu un spriganu ēzeli ..."

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Man Fordos taa peleekaa plastmasa netraucee. Man svariigi, lai buutu eerta seedeshanas poziicija pie stuures, ko parasti nodroshina plashi stuures un seedeklju reguleeshanas diapazoni. Un veel obligaats ir kondicionieris, bet paareejaas ekstras nav svariigas. Kruiizkontrole man pat driizaak nepatiik.

Nu ja spēj plastmasai atšķirt tikai krāsu, prieks par tevi - tā dzīvot noteikti ir vienkāršāk. Man gan visai labi patīk klimatkontrole ar vismaz divām zonām - jo sievietēm ir atšķirīgs priekšstats par vēlamo temperatūru mašīnā. Un kruīzs ir laba lieta pat Latvijas nelielajos gabalos, kur nu vēl tad, kad jānobrauc tūkstoši kilometru

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

kruīzs traucē iesipt sani -tā višš i taxšto fana alerģija pret kruīzu ir saprotama bēēt A/C arī dara gauži extra degvielas mililitros uz 100km ??!!

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Man taa plastmasa nav jaalaiza, taapeec taas miikstums, cietums vai citas iipashiibas nav buutiskas.

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

rudens68 rakstīja:

Slinkais rakstīja: sheit sedoshie laikam nekad nabrauks ar premium.. pat ne ar 10 gadiigu jo tas tachu neesot lietderiigi

Par to 10 gadīgu premium ... kaut kur reiz manīju diskusiju par lietotu auto izmaksām un par visnelietderīgāko kā reiz tika atdzīts kā reiz premium autiņš sākot no kādi 5 gadi . Vispār jau nerunājot par tīri tehniskām izmaksām , manuprāt pastulbi izskatās , finansiāli paknapam ļautiņam sēdēt vecā limuzīnā . Kad vēl braucu ar gāzi ,tad vienā gāzes uzpildes tankā ( pie ELVI veikala Jelgavā ) gāzes uzpildes operators bija nopircis A8 4,2 ........

un kas? tas a8 ar gazi ir varen baudaams auto. benzina ekvivalentaa pateree ap 10l to pashu pateree Gets, visadi renji un neskaitami suudi ak jaa, japiemin ka arii cena tiem getsiem un reniem buus lielaaka, un uztureshana ir aptuveni vienaada ja vien nebrauz Mooleru. cerams ka sajutas nav jaraksturo braucot ar suudu vai premium? nu ok, tas ir bik galejiibaa, bet nu paskatiisiniem vismaz uz biznes klasi, a6, 5er.. neesmu neekads bagaats, bet nu neredzu sevi tajos letajos kramos sezham.

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

pljaaaa, pareizrakstiiba pakaljaa

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja: Te atkal sākas izlekšana - aģitējam pirkt jaunu auto, tas nekas ka ir kuprainā Zapara lieluma, bet ka tik jauns!!

Tā jau laikam Latvijā pienākas ka vajag izcelties da ar jebko, ka tik neatpalikt no kaimiņa.

Mans tēvs savulaik tā arī izdarīja - par esošo naudu nopirka auto, ka tik jauns - Zaparu! Pēc 3 gadu nīšanas pārdeva to un pusi naudas nodzēra, kaut arī nebija nekāds dzērājs. Uz priekšu!! Tie kas grib sū.., bet jaunu!

Es vienmēr esmu pieturējies pie sistēmas: no sākuma izvēlies sev piemērotu auto un tad skaties kura gada vari atļauties nopirkt.

Ir jau arī otra galējība! Salāpītās bikšelēs sēž pie 7. Benbja stūres ar lielu benzīnnieku, gāzes balonu bagāžniekā... un izbraucot no vārtrūmes uz galveno ielu sāk ekonomēt - vismaz 2 km vajag lai ieskrietos līdz 50 km/st!! Vai zemnieks ar A-8 atbraucis uz daudzstāveņu pagalmu, no tā bagāžnieka tirgo gaļu vai pienu!

Tā arī ir tikai un vienīgi izlekšana - nu neņem to ko nevari atļauties uzturēt!

Lasu un jūtu kaut kādu sāpi tavos tekstos..... Brauc ar skorpi....., slavē skorpi, bet dvēsele pilnīgi brēc pēc jaunāka auto.....

Ehh, grūti tev.....

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti