Jauns vai vecs auto?

taaneko Reģ.: 30.07.2008

Cienīti iauto lietotāji paskatoties uz to kas notiek šajā portālā pēdējā laikā nolēmu aizskart tēmu kapēc mēs mainam vai tieši otrādi gadu desmitiem lietojam vienu auto. Rejamies, diskutējam, bet kopsaucēja kā nav tā nav. Nu tad lūdzu īsumā- (45000 zīmes )motivācija mainīt vai tieši otrādi nekādā gadijumā nemainīt auto...

 
1.. 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ..88
aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja:

VWfans rakstīja: Tagad ar labu atlaidi dabuujams lieliskais KIA-Ceed SW universaals. Ar 1,4 litru benziina motoru pat leetaak par 10 tuukstoshiem latu. Es taadu auto iekaaroju...

Vācijā tikpat lieliskā škoda fabia maksā lētāk par 10 tūkstošiem EIRO....

Kāpēc pie mums baudāmus jaunus auto pārdod tik dārgi

skoda.lv/...

ņem kaut divas, cena zem 10 000 eiro

tik nezkāpēc maz to pircēku tādai plikai skārda bundžai

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

smaidiigais rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

VWfans rakstīja: Tagad ar labu atlaidi dabuujams lieliskais KIA-Ceed SW universaals. Ar 1,4 litru benziina motoru pat leetaak par 10 tuukstoshiem latu. Es taadu auto iekaaroju...

Vācijā tikpat lieliskā škoda fabia maksā lētāk par 10 tūkstošiem EIRO....

Kāpēc pie mums baudāmus jaunus auto pārdod tik dārgi

skoda.lv/...

ņem kaut divas, cena zem 10 000 eiro

tik nezkāpēc maz to pircēku tādai plikai skārda bundžai

un te salīdzināšanai opiciālais vācu ceņniks

skoda.de/...

drusku virs 10 000 eiro

rgcwtxkmt9729w9 Reģ.: 24.11.2004
0 0 Atbildēt

smaidiigais rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

VWfans rakstīja: Tagad ar labu atlaidi dabuujams lieliskais KIA-Ceed SW universaals. Ar 1,4 litru benziina motoru pat leetaak par 10 tuukstoshiem latu. Es taadu auto iekaaroju...

Vācijā tikpat lieliskā škoda fabia maksā lētāk par 10 tūkstošiem EIRO....

Kāpēc pie mums baudāmus jaunus auto pārdod tik dārgi

skoda.lv/...

ņem kaut divas, cena zem 10 000 eiro

tik nezkāpēc maz to pircēku tādai plikai skārda bundžai

Bāzes aprīkojums Classic

44 gaisa drošības spilveni (frontālie un sānu);

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Ja paskataas lapu spritmonitor.de, tad Vaacijaa mashiinas ar izteikti lieliem nobraukumiem (virs 50 tuukst.km) tomeer ir krietnaa mazaakumaa, bet, taa kaa taas ir leetaakas, tad biezhaak tiek vestas shurp.

Kā tad... Tu arī tici 5 gadīgajiem dīzeļiem ar 93 tūkstošiem oriģinālo nobraukumu?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

smaidiigais rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

VWfans rakstīja: Tagad ar labu atlaidi dabuujams lieliskais KIA-Ceed SW universaals. Ar 1,4 litru benziina motoru pat leetaak par 10 tuukstoshiem latu. Es taadu auto iekaaroju...

Vācijā tikpat lieliskā škoda fabia maksā lētāk par 10 tūkstošiem EIRO....

Kāpēc pie mums baudāmus jaunus auto pārdod tik dārgi

Nu, nez nez! vairāki paziņas ar fābijām braukā... neviena slikta vārda neesmu dzirdējis.

skoda.lv/...

ņem kaut divas, cena zem 10 000 eiro

tik nezkāpēc maz to pircēku tādai plikai skārda bundžai

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

smaidiigais rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

VWfans rakstīja: Tagad ar labu atlaidi dabuujams lieliskais KIA-Ceed SW universaals. Ar 1,4 litru benziina motoru pat leetaak par 10 tuukstoshiem latu. Es taadu auto iekaaroju...

Vācijā tikpat lieliskā škoda fabia maksā lētāk par 10 tūkstošiem EIRO....

Kāpēc pie mums baudāmus jaunus auto pārdod tik dārgi

ņem kaut divas, cena zem 10 000 eiro

tik nezkāpēc maz to pircēku tādai plikai skārda bundžai

Nu, nez nez! vairāki paziņas ar fābijām braukā... neviena slikta vārda neesmu dzirdējis.

skoda.lv/...

Atvainojos!

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

GB12 rakstīja:

smaidiigais rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

VWfans rakstīja: Tagad ar labu atlaidi dabuujams lieliskais KIA-Ceed SW universaals. Ar 1,4 litru benziina motoru pat leetaak par 10 tuukstoshiem latu. Es taadu auto iekaaroju...

Vācijā tikpat lieliskā škoda fabia maksā lētāk par 10 tūkstošiem EIRO....

Kāpēc pie mums baudāmus jaunus auto pārdod tik dārgi

ņem kaut divas, cena zem 10 000 eiro

tik nezkāpēc maz to pircēku tādai plikai skārda bundžai

Nu, nez nez! vairāki paziņas ar fābijām braukā... neviena slikta vārda neesmu dzirdējis.

skoda.lv/...

Atvainojos!

Ja tu iekāpsi sūdā, tad bļausi pa visu ielu, ka esi iekāpis tajā?

IkdienasViesis Reģ.: 24.02.2003
0 0 Atbildēt

Zinu, ka šeit iauto joprojām ir daudzi hundaju nīdēji. Bet, viņiem par spīti, droši varu teikt, ka manai Hyundai Sonatei GLS pirmās piecgades laikā ir bijis tikai viens defekts - āra temperaturas datčika bojājums. Un pāris izdegušas lampeles. Un tas arī viss. Pārējie agregati strādā nevainojami, arī elektronika un ritošā. Un salona paneļi arī DIEMŽĒL negrab, kā daudziem ļoti gribētos dzirdēt... Arī no citiem hundaju īpašniekiem - saviem draugiem un paziņām, kuri brauc ar hundajiem elantru,tucson un santa fe sūdzības dzirdējis neesmu. Uzskatu, ka korejieši pašlaik auto ražo ar lielāku atbildības sajūtu nekā visu izslavinātie friči. Tie jau pārāk akcentē lēto darbaspēku, kas ir iemesls kvalitātes lejupslīdei.

Guzis Reģ.: 23.08.2006
0 0 Atbildēt

Ja papēta vācu komplektācijas tad redzams ka tur piemēram ESP ir standartā pat lētākajai bundžai, bet LV par to ir jāpiemaksā pat dārgākās komplektācijās. Pa sīkumiem saliekot kopā izskatās ka LV cena, pie attiecīgas komplektācijas, ir vismaz tāda pat kā DE, ja ne pat lielāka.

smaidiigais rakstīja:

skoda.lv/...

ņem kaut divas, cena zem 10 000 eiro

tik nezkāpēc maz to pircēku tādai plikai skārda bundžai

un te salīdzināšanai opiciālais vācu ceņniks

skoda.de/...

drusku virs 10 000 eiro

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Ja tu iekāpsi sūdā, tad bļausi pa visu ielu, ka esi iekāpis tajā?

Nu gan salīdzināji... Savas kļūdas atzīt, dalīties pieredzē un ieteikt citam nekāpt tajā sūdā nekāds kauns nav...

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

Ja tu iekāpsi sūdā, tad bļausi pa visu ielu, ka esi iekāpis tajā?

Nu gan salīdzināji... Savas kļūdas atzīt, dalīties pieredzē un ieteikt citam nekāpt tajā sūdā nekāds kauns nav...

Ek, ko tu letiņam "klasiskajam" padarīsi - jams tak nebūs apmierināts kamēr kaimiņu nebūs tajā "sūdā" ar nolūku iesēdinājis, lai pēc tam varētu parēkt.

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Tagad ar labu atlaidi dabuujams lieliskais KIA-Ceed SW universaals. Ar 1,4 litru benziina motoru pat leetaak par 10 tuukstoshiem latu. Es taadu auto iekaaroju...

Nav vērts, jo pat ar 1,6 benzīnieku CEEDs ir kusls un lēns un rijīgs. CEEDiem labaka izvēle ir 1,6 dīzeļi (90 zs un 115 zs). Stipri ekonomiskāks ka Tava Meriva. Mans rekords 4l/100km (šoseja, vasara)

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

Sābam rekords bija 99,9 litri uz sotaku. Vairāk displejs nevarēja parādīt.

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

Gauss rakstīja: Sābam rekords bija 99,9 litri uz sotaku. Vairāk displejs nevarēja parādīt.

Tādu ciparu kijas displejā arī esmu redzējis, vajadzēja ĻOTI strauji iekļauties plūsmā

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Piekriitu. KIA Ceed SW universaalam cenas shobriid ir iekaarojamas. 1,4 litru 90 zirgu benziinniekam 9762 lati, 1,6 litru 126 zirgu benziinniekam 10184 lati, bet 1,6 litru 90 zirgu diizelim 11168 lati. 1,4 litru benziinniekam videejais pateerinsh 6,1 litrs, bet 1,6 litru diizelim 4,5 litri uz 100 km. Degvielas izmaksas uz 100 km benziinniekam 5,59 lati, diizelim 4,10 lati. Diizeljauto iegaade atmaksaasies peec 94 tuukst. km nobraukshanas.

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

krishus rakstīja:

i_edgars rakstīja: UN ja tāds auto patrāpās nopirkt pēc kādi 5 - 7 gadi dzīšanas?? Tam visa sula jau ir nosmelta pilnībā!

400 km X 20 dd X 11 mēn = 88 000 km jau 1 gada laikā!

Te kaut kas nelīmējas kopā.....

"i_edgars rakstīja: 400 000 km lielākā daļa tagadējo auto nav spējīgi izturēt! Tie nav vecie Merši, kur miljons bija parasta lieta. Priecājies ka 300 t km noripo, tālāk jau vai tolmets vai kapitalka! "

88k x 5gadi = 440k

88k x 7gadi= 616k

Koroče man sanāk, ka mūsdienu auto no DE pēc 3,5 gadiem iestājas zvezģec......

nevajag iespringt par cilvēku aizspriedumiem. Tie cilvēki kas auguši psrs laikos un taisījuši kapitalkas pie 100 tk vai 200tk nobraukuma, tie protams, ka psiholoģiski nav spējīgi pieņemt , ka auto var būt 400,600,800tk nobraukums. Protams,var stāstīt ka vecie merši mierīgi gāja miljonu, bet tie paši stāstītāji ne ar kādiem līdzekļiem nebūs piespiežami nopirkt mersi kam uz odometra būtu piemēram 500 tk km. Nekad.

Nu un protams, izejot no merša miljona leģendas rodas arī prognoze par korejiešu auto resursu. ( 400 000km).

Lūk daži piemēri iz dzīves par nobraukumiem:

1. Paziņa iepirka 2005.g Getz ar kaut kādu mazu benzīndzinēju. Uz odo pērkot bija 150 tk km. Principā normāli priekš 5 gadīga mazauto. Ši gada sākumā kopā dzerot joka pēc aizsūtījām sms uz csdd. Atnāca info , ka tam auto 2010.gada rudenī ejot TA iekš LV bija 340 tk km. Tātad tagad tad auto ir reāli 350tk km. Un nekas. nav ne vainas tam auto, var teikt, ka mazlietots auto, salīdzinājumā ar tiem izdeldētajiem 15gadīgajiem dīzeļiem kas ripo pa mūsu ceļiem.

2. neleģālie pārvdātāji maºsrutā Rīga-Rēzekne braukā arCaravelle busiņiem. Dienas laikā veic 1.5 reisu -tas ir ~800km. (DIENĀ). Un tie busi diendienā braukā jau gadus 3 (vismaz es vienu un tos pašus busus redzu katru reizi kā braucu uz Latgali). Dienā 800km -nedēļā 5tk km, mēnesī - 20 tk km. gadā vismaz 200tk km. Tagad reāli tiem busiem jau ir vismaz pāri pusmiljonam. Nu un nekas, ripos vēl vismaz 15 gadus , ja protams nesapūs

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Tad jau mana Meriva arii izturees 350 tuukst.km, ja jau Getz to speej.

feciic Reģ.: 09.05.2008
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Piekriitu. KIA Ceed SW universaalam cenas shobriid ir iekaarojamas. 1,4 litru 90 zirgu benziinniekam 9762 lati, 1,6 litru 126 zirgu benziinniekam 10184 lati, bet 1,6 litru 90 zirgu diizelim 11168 lati. 1,4 litru benziinniekam videejais pateerinsh 6,1 litrs, bet 1,6 litru diizelim 4,5 litri uz 100 km. Degvielas izmaksas uz 100 km benziinniekam 5,59 lati, diizelim 4,10 lati. Diizeljauto iegaade atmaksaasies peec 94 tuukst. km nobraukshanas.

Reālais patēriņš 90 zirgu dīzeli būs ap pieciem litriem pilsēta/šoseja 50/50. Protams braucot nevis skaitot mililitrus. Tam mazajam benzīnniekam identiskā režīmā diezvai mazāk par 7 būs...

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

ValdisM rakstīja:

krishus rakstīja:

i_edgars rakstīja: UN ja tāds auto patrāpās nopirkt pēc kādi 5 - 7 gadi dzīšanas?? Tam visa sula jau ir nosmelta pilnībā!

400 km X 20 dd X 11 mēn = 88 000 km jau 1 gada laikā!

Te kaut kas nelīmējas kopā.....

"i_edgars rakstīja: 400 000 km lielākā daļa tagadējo auto nav spējīgi izturēt! Tie nav vecie Merši, kur miljons bija parasta lieta. Priecājies ka 300 t km noripo, tālāk jau vai tolmets vai kapitalka! "

88k x 5gadi = 440k

88k x 7gadi= 616k

Koroče man sanāk, ka mūsdienu auto no DE pēc 3,5 gadiem iestājas zvezģec......

nevajag iespringt par cilvēku aizspriedumiem. Tie cilvēki kas auguši psrs laikos un taisījuši kapitalkas pie 100 tk vai 200tk nobraukuma, tie protams, ka psiholoģiski nav spējīgi pieņemt , ka auto var būt 400,600,800tk nobraukums.

Bingo! pilnībā piekrītu!

p.s. es neiespringstu, es vnk pieduros

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Burvīgs auto ir arī Honda-Jazz. Labprāt tādu nopirktu:

cars.honda.lv/...

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

feciic rakstīja:

VWfans rakstīja: Piekriitu. KIA Ceed SW universaalam cenas shobriid ir iekaarojamas. 1,4 litru 90 zirgu benziinniekam 9762 lati, 1,6 litru 126 zirgu benziinniekam 10184 lati, bet 1,6 litru 90 zirgu diizelim 11168 lati. 1,4 litru benziinniekam videejais pateerinsh 6,1 litrs, bet 1,6 litru diizelim 4,5 litri uz 100 km. Degvielas izmaksas uz 100 km benziinniekam 5,59 lati, diizelim 4,10 lati. Diizeljauto iegaade atmaksaasies peec 94 tuukst. km nobraukshanas.

Reālais patēriņš 90 zirgu dīzeli būs ap pieciem litriem pilsēta/šoseja 50/50. Protams braucot nevis skaitot mililitrus. Tam mazajam benzīnniekam identiskā režīmā diezvai mazāk par 7 būs...

Kādas 2-3 nedēļas ziemas salu laikā ,pabraucu ar golf6 1,4 benzīnu , tad manā režīmā kur vairums pa šoseju , braucu mierīgi , patēriņš pēc bākas metodes 6,3. Savulaik arī kādas 3 nedēļas ziemā ar daciju 1,4 , maršuts tas pats , ja pareizi atceros zem 7 nebija

Crankshaft Reģ.: 31.10.2004
0 0 Atbildēt

GB12

Kā tad... Tu arī tici 5 gadīgajiem dīzeļiem ar 93 tūkstošiem oriģinālo nobraukumu?

---------------------------

Dīzeļi ne dīzeļi, bet ir redzēti 10 gadīgi auto ar pārdesmit

tūkstošiem uz "pulksteņa"

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

Crankshaft rakstīja: GB12

Kā tad... Tu arī tici 5 gadīgajiem dīzeļiem ar 93 tūkstošiem oriģinālo nobraukumu?

---------------------------

Dīzeļi ne dīzeļi, bet ir redzēti 10 gadīgi auto ar pārdesmit

tūkstošiem uz "pulksteņa"

Rada dīzeļ meganei uz šiltes bij 32.000 un 5 gadi , es pat nobrīnījos ,ka tik daudz jo ar savu auto manīju viņu reti. Toreiz 2007 viņš pat izteica vāju vēlmi pārdot , vienubrīdi domāju ,ka varētu paņemt . Ja pareizi atceros tad viņš uzzināja cik gatavi dot par 5 gadīgu auto , atmeta šo domu , jo no malas jau neviens nenoticēs , un vēl...viņš ziemā nebrauca .

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Nu, protams, tādi gadījumi arī mēdz būt (arī es savējo pirku 4 gadīgu ar zināmu 101 tūkstošu nobraukumu), bet šādi gadījumi ir ļoti reti, īpaši jau no Vācijas nākušiem auto.

Man kolēģis nupat no Beļģijas atveda četrgadīgu audi a4 avant ar 200 tūkstošiem uz pulksteņa. Auto izskatās un iet kā jauns, nekas negrab, nečīkst, neļurkājas. Tehnisko izgāja pa nullēm. Pie tam, tā mašīna bija dienesta auto tirdzniecības menedžerim. Un pēc tā kāds vēl man gribēs iestāstīt, ka tie krāmi, ko plačos tirgo ķipa ar 100 tūkstošiem, bet grabošus, ar izdilušām stūrēm utt., tiešām ir tik maz noskrējis?

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

No Beļģijas atdzītie auto būs praktiski vienmēr labāki! Tur nav autobāņu bez ātruma ierobežojumiem.

NU jau 2 auto man ņemti no Beļģijas - 2 gadi pat lampiņas nebija jāmaina.

1.. 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ..88
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti