Jauns vai vecs auto?

taaneko Reģ.: 30.07.2008

Cienīti iauto lietotāji paskatoties uz to kas notiek šajā portālā pēdējā laikā nolēmu aizskart tēmu kapēc mēs mainam vai tieši otrādi gadu desmitiem lietojam vienu auto. Rejamies, diskutējam, bet kopsaucēja kā nav tā nav. Nu tad lūdzu īsumā- (45000 zīmes )motivācija mainīt vai tieši otrādi nekādā gadijumā nemainīt auto...

 
msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

2,5 gados 150 km ?? Ar apskati ? Priekš kam tev mašīna??

Nometot nost vairāk kā pusotru gadu ko nebiju latvijā - gada laikā bez riepām un bez apskates. A pirmais saka ka bez riepām un bez apskates nevarot pabraukt...

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

2,5 gados 150 km ?? Ar apskati ? Priekš kam tev mašīna??

Nometot nost vairāk kā pusotru gadu ko nebiju latvijā - gada laikā bez riepām un bez apskates. A pirmais saka ka bez riepām un bez apskates nevarot pabraukt...

Kādu laiku iepriekš es tev teicu,ka tas nav pareizi bezapskates ar savu lūzni rādīties uz koplietošanas ceļa. Tagad pats to atzīsti,lai gan tad makten noliedzi.

Tādi nu mums tie laimes meklētāji-ļetraki ir, liek virsū mīksto visam kam vien var. Tā ir tāda pazīme tiem,kuri braukā uz ārzemēm kaplēt zemenes-pohujisms uz visu.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Izstāsti, dārgais kūdrā laimi meklētāj, kā, tavuprāt, jāpārbauda motora un citu mezglu darbība, ja nav TA - jāuzbūvē blakus garāžā ruļļi? Blakus garāžai uz privātas zemes jāuzbūvē trase? Vai kā tad tur visuma centrā mēdz plānā galdiņa urbēji darīt?

Ā, un izskaidro vēl vienu lietu - kad pienāks laiks braukt uz TA, paņemšu vienas dienas atļauju un braukšu uz TA - bet maģiskās nakļenes, kurai tu pievērs tik lielu uzmanību, stiklā vienalga nebūs - tā arī nav pareizi? Jeb tomēr ir, jo ir sableķots CSDD, kas uzreiz uzlabo satiksmes drošību, nu ķipa kā viduslaikos ar baznīcām, samaksāji, drīksti grēkot?

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

recluse rakstīja: Kā tāds puņķains tīnis, kko sagrābsta un sāc apsaukāties.

1. Par sevi runā?? Par kuru laiku iet runa kad Golpā iebāza štuku latu paskatījies?? Par to pašu arī sniedzu atbildi.

2. Riepas es vēl nekad neesmu pircis vienam gadam. Tās 3,5 komplekti no Vācijas "otstojnika" pirms robežas jau sen kā kaut kurā pārstrādē... Pēdējās nācās iepirkt jau pa 25 Ls te pat LV, bet arī atvestās.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

krix rakstīja:

kretīns kas kretīns. kārtīgs "dabas draugs"

maz, ka sevi čakarē, elpojot Feiriku, vēl ņem un apkārtni piecūko ar to dranķi..

Kas Tev kārtējā pareizības lēkme uznākusi???

Pārdot veikalā drīkst, bet lietot nē??!!

Pietiekami labi un ātri atmazgā visus sū no stikla - reti kurš gatavais mēsls iekš DUSiem kanniņās tā spēj izdarīt savu darbu.

Pagaidām vēl neesmu nosprādzis, un ar latiem nemētājos, kā tie kas var čupiņu savu darbinieku katru mēnesi apčakarēt. Tiem ir PO - cik naudas nepietiks, tik noslauks no darbiniekiem.

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

kad biju students, arī jaucu feiri ar ūdeni. bet nu tagad pa vasaru vajag labi ja 2 reizes uzpildīt tvertni, neatmaksājas pirkt to indi. jo nekam citam viņa neder, traukiem jau nu vismazāk

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

Shiirs rakstīja:

msh rakstīja: Tātad, ja mašīna maksā dažus sotakus, tad jāliek virsū sūdīgas riepas kaut kādu kapeikfišanas apsvērumu dēļ? Entos gadus atpakaļ noteikti bija stipri mazāk, bet tagad divi normāli riepu komplekti vismaz pusi tās summas sastādītu...

investiciju apjomam jabut kautka samerigam attieciba pret auto tirgus cenu.

beigas nabaga delins par 1700 latiem kratijas kautkada luzni bez stures pastiprinataja. afigena gudri. butu labak pa to naudu uzreiz panemis sterilu golf3.

Ei, kretīneli, , tas tika investēts nevis auto ar nodomu tālākpārdot, bet 18 gadīga gurķa, mana dēla, drošībā, lai auto būtu tehniskā kārtībā, bet tev ālavai jau to nesaprast...

aalava driizaak ir tavs deelins ja tetuks perk mashiniti. a teetuks vienkarshi lohs.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

ak jaa dekster, tu esi vienkarhi idins. pats ka reiz atceros ka iepirki lietotas riepas savam itaalju suudam. takshto hulji d.i.r.s.t. kapeik.p.i.s.ej.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

recluse rakstīja: Var dabūt adresi

Vācijā tā bode ir ciet kā Polija pievienojās EU un atvēra robežas.

Bet mana kaimiņa koriši valkā sakarīgas riepas no Norvēģijas un patiešām mazlietotas sit gaisā 15 - 25 Ls. Tā ka ir uz pasaules tādas vietas, kur nevajag pārmaksār 7+ reizes.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Shiirs rakstīja:

msh rakstīja: Tātad, ja mašīna maksā dažus sotakus, tad jāliek virsū sūdīgas riepas kaut kādu kapeikfišanas apsvērumu dēļ? Entos gadus atpakaļ noteikti bija stipri mazāk, bet tagad divi normāli riepu komplekti vismaz pusi tās summas sastādītu...

investiciju apjomam jabut kautka samerigam attieciba pret auto tirgus cenu.

beigas nabaga delins par 1700 latiem kratijas kautkada luzni bez stures pastiprinataja. afigena gudri. butu labak pa to naudu uzreiz panemis sterilu golf3.

Tev vispār ir nojēga, kurā gadā tas bija, miskastniek?

man ir galigi pie kaajas kuraa gadaa tas bija. noteikti tas nebija tad, kad tas golfs bija piemeram 8 gadus vecs. jebkura gadijuma tadas investicijas tada auto par baigajam prata spejam neliecina. bet ganjau tev dalbajobam to nesaprast, turpini sludinat kads tu esi "biezais" salidzinajuma ar to siko msh.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

recluse rakstīja: Var dabūt adresi

Vācijā tā bode ir ciet kā Polija pievienojās EU un atvēra robežas.

Bet mana kaimiņa koriši valkā sakarīgas riepas no Norvēģijas un patiešām mazlietotas sit gaisā 15 - 25 Ls. Tā ka ir uz pasaules tādas vietas, kur nevajag pārmaksār 7+ reizes.

pirkt lietotas riepas ir augstaka kapeikpisanas pilotaza. esmu vienu reizi muza pircis lietotas riepas un ta bija vieniga un pedeja reize. tas ir finansiali neizdevigi. normalas riepas tagad var nopirkt piemeram R15 par 33-35 latiem bez problemam. Debica, Sava utt. pastasti kada jega pirkt komplektu pa 80 latiem ar 6mm atlikumu, salasitas atkritumos? tieshi taa. klietotas riepas kuras pie mums tirgo ir atkritumi. moshka tiem kuri nobrauc mizinas lidz lisiitim un lej logudena vieta fairy tas liekas ahuuni izdevigs darijums. i-edgar, nelielies interneta ar to ka tu esi bomzis un piedevam vel mulkjis.

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

recluse rakstīja: Var dabūt adresi

Vācijā tā bode ir ciet kā Polija pievienojās EU un atvēra robežas.

Bet mana kaimiņa koriši valkā sakarīgas riepas no Norvēģijas un patiešām mazlietotas sit gaisā 15 - 25 Ls. Tā ka ir uz pasaules tādas vietas, kur nevajag pārmaksār 7+ reizes.

Izrādās arī var atbildi sniegt bez apsaukāšanas par auniem.

15-25 nav tas pats kas 10. Zinu vairākus, kas ved lietotas riepas un tirgo LV, badu necieš, bet lietotas ziemenes - nē.

Shiiri - Interesē jaunas riepas 165/80/R15 pa Tevis nosaukto cenu. Piedāvājumus studijā, ir reāla nepieciešamība.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

recluse rakstīja:

i_edgars rakstīja:

recluse rakstīja: Var dabūt adresi

Vācijā tā bode ir ciet kā Polija pievienojās EU un atvēra robežas.

Bet mana kaimiņa koriši valkā sakarīgas riepas no Norvēģijas un patiešām mazlietotas sit gaisā 15 - 25 Ls. Tā ka ir uz pasaules tādas vietas, kur nevajag pārmaksār 7+ reizes.

Izrādās arī var atbildi sniegt bez apsaukāšanas par auniem.

15-25 nav tas pats kas 10. Zinu vairākus, kas ved lietotas riepas un tirgo LV, badu necieš, bet lietotas ziemenes - nē.

Shiiri - Interesē jaunas riepas 165/80/R15 pa Tevis nosaukto cenu. Piedāvājumus studijā, ir reāla nepieciešamība.

165/80/R15 nav standarta izmers, tada izmera riepas neviens riepu tirgotajs netur uz vietas un ta ir pasuutaama prece, kura logjiski ari maksaa vairaak. normaliem puslidz moderniem auto riepu platums sakas no 185 uz R15 riepas un tadas riepas piemeram Debica Frigo 2 195/65R15 grosauto uz doto momentu maksa 31 latu gabala. nopirku ja kas sev tadas prieks ziemas jau tagad, jo ir labs piedavajums uz doto momentu ziemenem.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

Pagaidām vēl neesmu nosprādzis, un ar latiem nemētājos, kā tie kas var čupiņu savu darbinieku katru mēnesi apčakarēt. Tiem ir PO - cik naudas nepietiks, tik noslauks no darbiniekiem.

Tev gan šitais tā makteni kremt. Kož kaulā? Ja tu esi tik stulbs,ka strādā tādā vietā,kur tevi apčakarē un pats esi ar sulu urbja IQ, ka to pieļauj, tad vaino pats sevi.

Iedomājies tik, kā jāapčakarē cilvēki, lai varētu ieliet logu šķidrumu

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Izstāsti, dārgais kūdrā laimi meklētāj, kā, tavuprāt, jāpārbauda motora un citu mezglu darbība, ja nav TA - jāuzbūvē blakus garāžā ruļļi? Blakus garāžai uz privātas zemes jāuzbūvē trase? Vai kā tad tur visuma centrā mēdz plānā galdiņa urbēji darīt?

Ā, un izskaidro vēl vienu lietu - kad pienāks laiks braukt uz TA, paņemšu vienas dienas atļauju un braukšu uz TA - bet maģiskās nakļenes, kurai tu pievērs tik lielu uzmanību, stiklā vienalga nebūs - tā arī nav pareizi? Jeb tomēr ir, jo ir sableķots CSDD, kas uzreiz uzlabo satiksmes drošību, nu ķipa kā viduslaikos ar baznīcām, samaksāji, drīksti grēkot?

Ja nav TA, nekas nav jāpārbauda. Izej apskati un tad pārbaudi savu mizu. Tu esi no tiem, kuri dzinēju regulē, to kārtīgi 'gāzējot' ?

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: ak jaa dekster, tu esi vienkarhi idins. pats ka reiz atceros ka iepirki lietotas riepas savam itaalju suudam. takshto hulji d.i.r.s.t. kapeik.p.i.s.ej.

Sūds vai ne sūds ne tev spriest, tu pat tādu atļauties nevari

Jā, vienreiz nopirku mazlietotu riepu un ? Pagājšsezon,kā sāku braukt pa trasi, tā nopirku komplektu jaunas Metzeler M5 .

Džipampirms ziemas pagājšrudenī jaunas Bridgestone, šopavasar jaunas dubļu riepas.

Nu,ja tu pastaipīt gribi

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

recluse rakstīja: Var dabūt adresi

Vācijā tā bode ir ciet kā Polija pievienojās EU un atvēra robežas.

Bet mana kaimiņa koriši valkā sakarīgas riepas no Norvēģijas un patiešām mazlietotas sit gaisā 15 - 25 Ls. Tā ka ir uz pasaules tādas vietas, kur nevajag pārmaksār 7+ reizes.

Tagad pastāsti,jā tu nopērc pa 25 ls lietotas riepas, tad vai tavs izmērs jauns maksā 175 ls gabalā??

Beidz taču vienreiz smagi dirst.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

Shiirs rakstīja:

msh rakstīja: Tātad, ja mašīna maksā dažus sotakus, tad jāliek virsū sūdīgas riepas kaut kādu kapeikfišanas apsvērumu dēļ? Entos gadus atpakaļ noteikti bija stipri mazāk, bet tagad divi normāli riepu komplekti vismaz pusi tās summas sastādītu...

investiciju apjomam jabut kautka samerigam attieciba pret auto tirgus cenu.

beigas nabaga delins par 1700 latiem kratijas kautkada luzni bez stures pastiprinataja. afigena gudri. butu labak pa to naudu uzreiz panemis sterilu golf3.

Tev vispār ir nojēga, kurā gadā tas bija, miskastniek?

man ir galigi pie kaajas kuraa gadaa tas bija. noteikti tas nebija tad, kad tas golfs bija piemeram 8 gadus vecs. jebkura gadijuma tadas investicijas tada auto par baigajam prata spejam neliecina. bet ganjau tev dalbajobam to nesaprast, turpini sludinat kads tu esi "biezais" salidzinajuma ar to siko msh.

Nu, msh vecumā man jau bija pabijušas divas jaunas Jawa, pārdot žigulis un nopirkts Audi 100 cigārs sev un Ford Transit darbam. Par paša pelnītu naudu un visu laiku tiem auto bija apskate . Plus vēl man bija pašam savs veikals un nebija jādomā par to,ka no vecvecākiem vajadzētu samantot Golfu

STrādāt vajag nevis īdēt.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

i_edgars rakstīja:

recluse rakstīja: Var dabūt adresi

Vācijā tā bode ir ciet kā Polija pievienojās EU un atvēra robežas.

Bet mana kaimiņa koriši valkā sakarīgas riepas no Norvēģijas un patiešām mazlietotas sit gaisā 15 - 25 Ls. Tā ka ir uz pasaules tādas vietas, kur nevajag pārmaksār 7+ reizes.

pirkt lietotas riepas ir augstaka kapeikpisanas pilotaza. esmu vienu reizi muza pircis lietotas riepas un ta bija vieniga un pedeja reize. tas ir finansiali neizdevigi. normalas riepas tagad var nopirkt piemeram R15 par 33-35 latiem bez problemam. Debica, Sava utt. pastasti kada jega pirkt komplektu pa 80 latiem ar 6mm atlikumu, salasitas atkritumos? tieshi taa. klietotas riepas kuras pie mums tirgo ir atkritumi. moshka tiem kuri nobrauc mizinas lidz lisiitim un lej logudena vieta fairy tas liekas ahuuni izdevigs darijums. i-edgar, nelielies interneta ar to ka tu esi bomzis un piedevam vel mulkjis.

Kur pērk un kāmāk nopirkt. Esmu pircis agrāk savam A4 lietotas 225/40 18' Continental riepas 4 gab pa 200 ls , milimetri bija kādi 8 noteikti, riepu vecums 2 gadi.

Iesālies.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

dekster beidz d.i.r.s.t ka zarinja govs. lieli diski nav attaisnojums lai pirktu lietotas mizas. bet reka, jau divas reizes pirki lietotas riepas. atziisities, prezhus lietotus ari pirki?

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: dekster beidz d.i.r.s.t ka zarinja govs. lieli diski nav attaisnojums lai pirktu lietotas mizas. bet reka, jau divas reizes pirki lietotas riepas. atziisities, prezhus lietotus ari pirki?

Lohs tu esi un lohs paliksi.

Man nav pie ceļmalas maukām jāstaigā,kā tev, lai preži būtu jāpērk.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Shiirs rakstīja: dekster beidz d.i.r.s.t ka zarinja govs. lieli diski nav attaisnojums lai pirktu lietotas mizas. bet reka, jau divas reizes pirki lietotas riepas. atziisities, prezhus lietotus ari pirki?

Lohs tu esi un lohs paliksi.

Man nav pie ceļmalas maukām jāstaigā,kā tev, lai preži būtu jāpērk.

pareizi, laikam piemers nevietaa, biju piemirsis ka tu esi zilais.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Ja nav TA, nekas nav jāpārbauda. Izej apskati un tad pārbaudi savu mizu. Tu esi no tiem, kuri dzinēju regulē, to kārtīgi 'gāzējot' ?

Nē, es esmu no tiem, kuriem reizēm pēc testa braucieniem mēdz izlekt vēl kādi sīkumi ko novērst, attiecība apmēram divi pret vienu, tb viena jauna problēma pret divām novērstām.

Bet tava ideja jau nav slikta - nagļakā fist uz TA bez jebkādas sajēgas par mašīnas stāvokli un neko tai nedarot Diemžēl es neesmu deksters un tā nedarīšu.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

Ja nav TA, nekas nav jāpārbauda. Izej apskati un tad pārbaudi savu mizu. Tu esi no tiem, kuri dzinēju regulē, to kārtīgi 'gāzējot' ?

Nē, es esmu no tiem, kuriem reizēm pēc testa braucieniem mēdz izlekt vēl kādi sīkumi ko novērst, attiecība apmēram divi pret vienu, tb viena jauna problēma pret divām novērstām.

Bet tava ideja jau nav slikta - nagļakā fist uz TA bez jebkādas sajēgas par mašīnas stāvokli un neko tai nedarot Diemžēl es neesmu deksters un tā nedarīšu.

Ja tev nav sajēgas aplūkojot saprast vai mašīna ir vai nav spējīga iziet TA, tad attīsties tālāk.

TA ir domāta,lai visādi pāķi ar satiksmi apdraudošiem šrotiem neatrastos uz koplietošanas ceļiem. Gan jau agri vai vēlu tevi piespiedīs ar naudas sodu to ievērot un cerams,ka līdz tam tu nevienu nesavainosi ar savu lūzni.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti