Jauns vai vecs auto?

taaneko Reģ.: 30.07.2008

Cienīti iauto lietotāji paskatoties uz to kas notiek šajā portālā pēdējā laikā nolēmu aizskart tēmu kapēc mēs mainam vai tieši otrādi gadu desmitiem lietojam vienu auto. Rejamies, diskutējam, bet kopsaucēja kā nav tā nav. Nu tad lūdzu īsumā- (45000 zīmes )motivācija mainīt vai tieši otrādi nekādā gadijumā nemainīt auto...

 
ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

krix rakstīja:

i_edgars rakstīja:

Pirmais rakstīja: Pļek, pļek

Riepas es personīgi esmu pircis Vācijā pa 10 Ls gabalā!! Un ne jau slikus, bet jaunas vai ļoti mazlietotas. Man sirdsapziņa neļauj tādas pat pirkt pa 70 Ls bet Latvijā.

Par logu šķidrumu man ļoti labi kalpo tīrs krāna ūdentiņš kopā ar Feiriku. Ziemā gan jāpērk, bet es necenšos braucot pielipt kāda pakaļā un saņemt sālsūdens dušu mašīnai - tā ka masveidā šķidruma kanniņas nav jāpērk.

Ah jā - uz mani nestrādā bariņš bauru, kurus es katru mēnesi pa vairākiem simtiem varu apčakarēt. Tā ka kapeika pašam jānopelna un jāskaita.

kretīns kas kretīns. kārtīgs "dabas draugs"

maz, ka sevi čakarē, elpojot Feiriku, vēl ņem un apkārtni piecūko ar to dranķi...

un ja reiz esi ekonomētājs, tad sanāk, ka savu vecu lamatu arī mazgā visur kur un ar Feiriku, bet ne automazgātuvē?

es ar nedaudz nesaprotu

nu ja jau pist kapeiku, tad priekš kam tērēties uz fairy . Lej tīru ūdeni un mazgā. Ja ūdens Līvānos no krāna ir par cietu un nemazgā, noliec lietusgāzes laikā pagalmā bļodu, savāc un salej bačokā lietusūdeni. Būs vispār par velti.

personīgi pats leju akas ūdeni. Saleju pavasarī akas ūdeni virsū uz ziemas šķidruma palielām un visu vasaru tā arī nobraukāju. Vēlā rudenī ieleju 5L kannu ar šķidrumu un ar to pietiek visai ziemai (ziemas periodā nobraucu ap 10 000km, lielākā daļa pa šosejām , pārējais pa Rīgu). Kanna laba -21 grāfu logu škidruma polijā maksā 5 zloti , jeb ~ 1 Ls

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Ja tev nav sajēgas aplūkojot saprast vai mašīna ir vai nav spējīga iziet TA, tad attīsties tālāk.

TA ir domāta,lai visādi pāķi ar satiksmi apdraudošiem šrotiem neatrastos uz koplietošanas ceļiem. Gan jau agri vai vēlu tevi piespiedīs ar naudas sodu to ievērot un cerams,ka līdz tam tu nevienu nesavainosi ar savu lūzni.

Pastāsti, kā tu skatīsies lai noteiktu atgāzu līmeni - skatīsies izpūtējā? Nu jā, tādiem pāķiem kā deksters ir pieņemts visu noteikt ar "vanaga aci"... Žēl ka pie mums TA ir tāda ne šāda ne tāda, savādāk, piemēram, pāķis deksters nevarētu vairākus gadus no vietas ar bīstami nokrāsotu aprīli apdraudēt satiksmi...

P.N. Ja tu tik ļoti uztraucies par manu audī - pavēstīšu ka uz to 150, ko tas puskilometra distancē spēj uzspiest, es braucu normālā braukšanas virzienā, ar mašīnas purnu pa priekšu, tā ka vienīgais nopietnais tehniskais trūkums - iztrūkstoši grabažnieka vāka vadi un spuldzes, tātad atpakaļgaitas lukturu vēl nav - satiksmi nespēj apdraudēt nekādīgi Nu labi, izpūtējs vēl pa diviem savienojumiem pūš garām , var gadīties ka tādēļ gan kāds gājējs nomirst ka dūmus izpūš nedaudz vairāk uz labo pusi...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Deksters varētu pastāstīt, kā viņš ar savu vanaga aci noteiks šito img217.imageshack.us/...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

tb ar savu skatīšanos bet bez braukšanas

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

recluse rakstīja:

i_edgars rakstīja:

Riepas es personīgi esmu pircis Vācijā pa 10 Ls gabalā!! Un ne jau slikus, bet jaunas vai ļoti mazlietotas. Man sirdsapziņa neļauj tādas pat pirkt pa 70 Ls bet Latvijā...

Šitais tiešām labs. Var dabūt adresi Vācijā kur jaunas vai ļoti mazlietotas riepas par tādu cenu ir. Konkrētāk interesē 165/80 R15 izmērs, citādi pērnajā ziemā par komplektu samaksāju stipri vairāk pa 10 LVL gabalā, tiešām būtu izdevīgi uz DE aizbraukt pēc vēl 3 komplektiem.

Jā, man arī, lūdzu. Kā reiz, šovasar gatavojos uz DE pirkt un man iepriekšējās ziemenes jāmet ārā un jāpērk jaunas. OK, man vajag bišku lielākas 205/55 R16, bet, nu, gan jau ka tāpat septiņreiz lētākas būs.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Slinkais rakstīja: kad biju students, arī jaucu feiri ar ūdeni. bet nu tagad pa vasaru vajag labi ja 2 reizes uzpildīt tvertni, neatmaksājas pirkt to indi. jo nekam citam viņa neder, traukiem jau nu vismazāk

Da labi, Feirī traukus labi mazgā. Kopš studiju gados pamēģināju, tā citu mazgāšanas līdzekli neesmu vairs pircis. Ak, jā, vienu reizi nopirku kaut kādu lēto sūdu. Un pēc pirmajām reizēm izmetu ārā.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: ... ir tavs deelins ja tetuks perk mashiniti...

šīri, šīri kā tu biji sīka ņerga, tā tāds esi palicis...

klau tas taču tu, students būdams, te, forumā, lielījies ka dikti patstāvīgs esot u.t.t tik kaut kā paspruka, ka omķenei uz kakla dzīvo?

a par to lohu - nu neņem mani tas šīri

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

Ja tev nav sajēgas aplūkojot saprast vai mašīna ir vai nav spējīga iziet TA, tad attīsties tālāk.

TA ir domāta,lai visādi pāķi ar satiksmi apdraudošiem šrotiem neatrastos uz koplietošanas ceļiem. Gan jau agri vai vēlu tevi piespiedīs ar naudas sodu to ievērot un cerams,ka līdz tam tu nevienu nesavainosi ar savu lūzni.

Pastāsti, kā tu skatīsies lai noteiktu atgāzu līmeni - skatīsies izpūtējā? Nu jā, tādiem pāķiem kā deksters ir pieņemts visu noteikt ar "vanaga aci"...

pag pag,kā tad tu nosaki atgāzu līmeni? Braukājot 150 km ,lai veiktu testu, bet citi stāv ceļmalā un ošņā? Tā nav gadījumā pāķiskākā pāķu metode?

Tad paņem ,losi, un aizved to savu sūda šrotu uz servisu piekabē un MĒRI cik uziet, nevis 'testē' pa ceļu.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Deksters varētu pastāstīt, kā viņš ar savu vanaga aci noteiks šito img217.imageshack.us/...

Ko tādu? Ka tālās gaismas stāvot deg ?

Nofotografē vēl izpūtēja caurumu,pajoli.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Liekas ka deksters joprojām brauc ar žiķeli ka spidometrā spēj atpazīt tikai tālo gaismu spuldzīti...

Nu labi, aizvestu uz servisu, iebāztu zondi izpūtējā un nav. Un ko tālāk? Kruķīt seškanti? No tāda dekstera, kurš visādu mašīnas mezglu darbaspēju nosaka paskatoties ar savu vanaga aci un pēc tam pasakot "SAIĢOT!" to varētu sagaidīt...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Ko tādu? Ka tālās gaismas stāvot deg ?

Nofotografē vēl izpūtēja caurumu,pajoli.

Izpūtēja caurumu gribēji redzēt? Še, skaties līdz nelabumam img641.imageshack.us/...

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

briesmas kaut kaadas tai bilee, labaak neskatieties.fubļa

es atkal nesaprotu kur var seksot sani uz loguudeni- olbaltumvielas un taukus t.sk. no asfalta ar akas uudeni nenomazgaasi, taapat kaa kaijas pļeku un izšķaidītu maijvaboli

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Ja tu esi tik stulbs,ka strādā tādā vietā,kur tevi apčakarē un pats esi ar sulu urbja IQ, ka to pieļauj, tad vaino pats sevi.

Nē nestrādāju, bet nācas laiciņu pastrādāt. Pašreiz pie tā "darba devēja" strādātgribētāju rinda pie durvīm vismaz gadi 6 jau kā nestāv.

Bet izbaudīju to prieku uz savas ādas. Sagribējās šim gandrīz jaunu auto, dēliņi paaugās un šiem ar vajag... izdomāja, ka atvaļinājuma naudas nav jāmaksā (bet izsaukt uz darbu atvaļinājuma laikā mēdza un par to ar nesamaksāja), ja kāds atnesa biļetenu, tad sūtīja tirst. Par virsstundām ar izdomāja nemaksāt.

Nu nopirka vāģus uz strādniekiem praktiski atņemtās naudas, bet tagad strādā pats, jo neviens pat bomziz pie šā strādāt neiet!

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

pirkt lietotas riepas ir augstaka kapeikpisanas pilotaza. esmu vienu reizi muza pircis lietotas riepas un ta bija vieniga un pedeja reize. tas ir finansiali neizdevigi. normalas riepas tagad var nopirkt piemeram R15 par 33-35 latiem bez problemam. Debica, Sava utt. pastasti kada jega pirkt komplektu pa 80 latiem ar 6mm atlikumu, salasitas atkritumos? tieshi taa. klietotas riepas kuras pie mums tirgo ir atkritumi. moshka tiem kuri nobrauc mizinas lidz lisiitim un lej logudena vieta fairy tas liekas ahuuni izdevigs darijums. i-edgar, nelielies interneta ar to ka tu esi bomzis un piedevam vel mulkjis.

Iemācies izlasīt un galvenais saprast izlasīto tekstu!!

Kur es rakstīju, ka riepas salasītas atkritumos - parādi!!!

Ja pats tā dari, tad nepiedēvē citiem!

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

recluse rakstīja:

i_edgars rakstīja:

recluse rakstīja: Var dabūt adresi

Vācijā tā bode ir ciet kā Polija pievienojās EU un atvēra robežas.

Bet mana kaimiņa koriši valkā sakarīgas riepas no Norvēģijas un patiešām mazlietotas sit gaisā 15 - 25 Ls. Tā ka ir uz pasaules tādas vietas, kur nevajag pārmaksār 7+ reizes.

... 15-25 nav tas pats kas 10. Zinu vairākus, kas ved lietotas riepas un tirgo LV, badu necieš, bet lietotas ziemenes - nē.

Lasīt māki???

Šie koriši ir pārpircēji, bet es pats pirku bodē. Ir atšķirība?? Ja es būtu pārpircējs droši ka arī dārgāk pārdotu kā iepircis - vai ne?!!

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

recluse rakstīja:

i_edgars rakstīja:

recluse rakstīja: Var dabūt adresi

Vācijā tā bode ir ciet kā Polija pievienojās EU un atvēra robežas.

Bet mana kaimiņa koriši valkā sakarīgas riepas no Norvēģijas un patiešām mazlietotas sit gaisā 15 - 25 Ls. Tā ka ir uz pasaules tādas vietas, kur nevajag pārmaksār 7+ reizes.

... 15-25 nav tas pats kas 10. Zinu vairākus, kas ved lietotas riepas un tirgo LV, badu necieš, bet lietotas ziemenes - nē.

Lasīt māki???

Šie koriši ir pārpircēji, bet es pats pirku bodē. Ir atšķirība?? Ja es būtu pārpircējs droši ka arī dārgāk pārdotu kā iepircis - vai ne?!!

Pats lasīt māki? Vai rakstīt problēmas. Tava drauga koriši valkā riepas un pārdod tālāk pa konkrētu cenu. Ja man jābrauc pēc lētām riepām uz Norvēģiju, tad nekādu biznesu nesaskatu kamēr ar to nenodarbojas ikdienā. Pieņemot, ka aizbraukt un nopirkt tur komplektu par 40 LVL (kaut 100, ja jau jaunas) un atstāt par ceļu 200 vai pirkt no Shiira jaunas pa 150 LVL komplektu.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Deksters varētu pastāstīt, kā viņš ar savu vanaga aci noteiks šito img217.imageshack.us/...

a nahuj kautkur jābrauc????

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

Shiirs rakstīja: ... ir tavs deelins ja tetuks perk mashiniti...

šīri, šīri kā tu biji sīka ņerga, tā tāds esi palicis...

klau tas taču tu, students būdams, te, forumā, lielījies ka dikti patstāvīgs esot u.t.t tik kaut kā paspruka, ka omķenei uz kakla dzīvo?

a par to lohu - nu neņem mani tas šīri

Kad studeju tad dzivoju kojas un no vecaku majokla izvacos tiklidz sasniedzu pilngadiibu. Nesaprotu kapec tevi tikloti interse mana privata dzive. Ja gribi par kadu fanot tad fano par pugachovu.

Un es neesu vainigs ka tev jaed prostamols kornfleikshu vieta katru riitu, vecais krakji. Tapec nosaujies vienreiz.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

Yetti rakstīja:

Shiirs rakstīja: ... ir tavs deelins ja tetuks perk mashiniti...

šīri, šīri kā tu biji sīka ņerga, tā tāds esi palicis...

klau tas taču tu, students būdams, te, forumā, lielījies ka dikti patstāvīgs esot u.t.t tik kaut kā paspruka, ka omķenei uz kakla dzīvo?

a par to lohu - nu neņem mani tas šīri

Kad studeju tad dzivoju kojas un no vecaku majokla izvacos tiklidz sasniedzu pilngadiibu. Nesaprotu kapec tevi tikloti interse mana privata dzive. Ja gribi par kadu fanot tad fano par pugachovu.

Un es neesu vainigs ka tev jaed prostamols kornfleikshu vieta katru riitu, vecais krakji. Tapec nosaujies vienreiz.

netirz.... cik es atceros tu gulēji sasistā subārā zem tilta pie mērcēdesas servīzes

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

p.n.

yetijam - tu biki jauc... pie vecmuteres dzīvoja povera edžulis

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: p.n.

yetijam - tu biki jauc... pie vecmuteres dzīvoja povera edžulis

Lielas atšķirības starp tiem abiem nav.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Pirmais rakstīja: p.n.

yetijam - tu biki jauc... pie vecmuteres dzīvoja povera edžulis

Lielas atšķirības starp tiem abiem nav.

nu starp tevi un centraltirgus bomzi ari nav lielas atshkjiribas. centraltirgus bomzim varetu but lielaks IQ neka tev.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

a ******* kautkur jābrauc????

Jo ABSam vajag nobraukt zināmu gabaliņu un aizdedzes kompis kļūdu šajā gadījumā arī uz vietas gāzējot nebūtu atrāvies...

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Pirmais rakstīja:

a ******* kautkur jābrauc????

Jo ABSam vajag nobraukt zināmu gabaliņu un aizdedzes kompis kļūdu šajā gadījumā arī uz vietas gāzējot nebūtu atrāvies...

Ko ko?? Cik ABSam vajag nobraukt?

Un par atgāzēm-aizbrauc uz servisu, ja tās nav normā, turpat arī saregulē, nesaprotu problēmu.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Ko ko?? Cik ABSam vajag nobraukt?

Un par atgāzēm-aizbrauc uz servisu, ja tās nav normā, turpat arī saregulē, nesaprotu problēmu.

Atkarībā no defekta. Pagājušajā rudenī, kad bija divi normāli devēji, viens par daudz uz āru izlīdis devējs un viena nebija, tad varēja aizbraukt gandrīz līdz garāžai, kādus 300 metrus, līdz šis pratās un izslēdzās. Šoreiz gan tā fiksi.

Bet par atgāzēm - tev laikam kādreiz ir bijis šitentāds audī, bet tev laikam nav bijušas nekādas nopietnas problēmas ar to KE-jetroniku Man, par laimi, arī ne - bet es varu puslīdz droši apgalvot, ka ir tikai viens serviss, kurā strādā kāds, kas spēj normāli nodiagnosticēt tās šprices - dižajā pilsētā ir tāds iglit, kurā strādā, neatceros, aleksejs, zinu tikai ka pavecs un latviski nerunā. Un vēl varētu būt kāds viens vai divi duči audī entuziastu - amatieru kā es izmētāti pa visu latviju, kuri arī kaut ko saprot. Bet aizbraucot uz parastu servisu var gūt tikai tik kvalitatīvu pakalpojumu, kādu CSDD pakalpojumu tu apceri citā tofikā

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti