Jauns vai vecs auto?

taaneko Reģ.: 30.07.2008

Cienīti iauto lietotāji paskatoties uz to kas notiek šajā portālā pēdējā laikā nolēmu aizskart tēmu kapēc mēs mainam vai tieši otrādi gadu desmitiem lietojam vienu auto. Rejamies, diskutējam, bet kopsaucēja kā nav tā nav. Nu tad lūdzu īsumā- (45000 zīmes )motivācija mainīt vai tieši otrādi nekādā gadijumā nemainīt auto...

 
recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

recluse rakstīja:

msh rakstīja: Neesmu iedziļinājies kas nāca deviņsimtajiem, bet divsimtajiem oriģināli nāca PRV, tāpēc arī prasu

Tak paskaties kādreiz pirms rakstīt. Tās vairākas hreno V6 modifikācijas nāca 2, 7 un 9 sērijā. Bet lai teiktu, ka tie ir oriģināli no volvo dzinēju viedokļa, nu nez, tāpat kā LT diesel. Sanāk, drīzāk būtu jāraksta - nāca arī. Tas ir kā audi bez q vai fwd mersis, būt ir, bet tas arī viss.

P.S. Esmu redzējis mk1 golfu ar bmw V12, tāpēc zinu, ka ielikt var jebko un jebkur.

Wki tak rakstīts ka volvo piečupojās tam PRV projektam Kamēr no VAG tos ķīseļus vienkārši pirka...

A tas golfa piemērs nekam neder, kaut vai tāpēc vien, ka pēc tam ar tādu tu TA bez sporta pases neiziesi, nerunājot par tādām "sīkām" neērtībām kā neeksistējošu grabažnieku utt...

Wiki daudz ko raksta, kaut to, ka saeima Latvijā strādā. Reāli uz dzinēja- renault, laikam jau tāpēc, ka volvo pieslēdzās jau vēlāk. Par tiem VAG arī nav tik vienkārši, LT un volvo nav 1:1 savstarpēji apmaināmi, ir nianses.

Golfa piemērs - bagāžnieks lielāks kā smarta priekš diviem.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

ValdisM rakstīja: manuprāt ar tādiem pirkumiem, kuru remontā pēc iegādes jāieliek vēl 1.4 reizes lielāka summa kā auto pirkuma cena, nav jālielās.

Tavs viedoklis, lai paliek... puika nobrauca ar to gadus 5 praktiski neko neieliekot un ja nemaldos pārdeva par 500 ls... un nedomāju, ka 1K Ls ir kaut kas briesmīgs (jaunas ziemas/vasaras riepas, akku, da nahren man te ko taisnotie?), lai man nebūtu jāuztraucas, ka kaut kas nav noticis...

bet tā blusa feina bija, kaut kāds jubilejas modelis, ar hroma svītru uz sāna un rūpnīcas perlamutra krāsojumu...

aha. 1000 lati tada suda investet tiesam ir tizli. ja nu vienigi tas nav piemeram cabrio, vai kautkas tiesam izcili ekskluzivs, piemeram ideals GTI. ja tas ir parasts shrotgolfs bez top motora, vai nedod dievs vel dizelis, tad apsveicu, tu esi idiots ar lielo I.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Tātad, ja mašīna maksā dažus sotakus, tad jāliek virsū sūdīgas riepas kaut kādu kapeikfišanas apsvērumu dēļ? Entos gadus atpakaļ noteikti bija stipri mazāk, bet tagad divi normāli riepu komplekti vismaz pusi tās summas sastādītu...

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Tātad, ja mašīna maksā dažus sotakus, tad jāliek virsū sūdīgas riepas kaut kādu kapeikfišanas apsvērumu dēļ? Entos gadus atpakaļ noteikti bija stipri mazāk, bet tagad divi normāli riepu komplekti vismaz pusi tās summas sastādītu...

investiciju apjomam jabut kautka samerigam attieciba pret auto tirgus cenu.

beigas nabaga delins par 1700 latiem kratijas kautkada luzni bez stures pastiprinataja. afigena gudri. butu labak pa to naudu uzreiz panemis sterilu golf3.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: P.P.N. Man nav ne mazākās vēlmes pašam pirkt otro golfu - par cik vieniem vecvecākiem ir mk2 golfs, un otriem mk2 jetta, es baidos ka es agrāk vai vēlāk kāds no tiem tāpat nonāks manā īpašumā

Īsti normāls tu tiešām neesi..

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

msh rakstīja: Tātad, ja mašīna maksā dažus sotakus, tad jāliek virsū sūdīgas riepas kaut kādu kapeikfišanas apsvērumu dēļ? Entos gadus atpakaļ noteikti bija stipri mazāk, bet tagad divi normāli riepu komplekti vismaz pusi tās summas sastādītu...

investiciju apjomam jabut kautka samerigam attieciba pret auto tirgus cenu.

beigas nabaga delins par 1700 latiem kratijas kautkada luzni bez stures pastiprinataja. afigena gudri. butu labak pa to naudu uzreiz panemis sterilu golf3.

Tev vispār ir nojēga, kurā gadā tas bija, miskastniek?

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

investiciju apjomam jabut kautka samerigam attieciba pret auto tirgus cenu.

beigas nabaga delins par 1700 latiem kratijas kautkada luzni bez stures pastiprinataja. afigena gudri. butu labak pa to naudu uzreiz panemis sterilu golf3.

...un braucis ar lisakiem... Pat ja tas būtu tagad. Un sterilais golfs noteikti nejuks, vai ne?

Un kas tajā stūres pastiprinātājā tik sevišķs? Nafig tāds ir vajadzīgs

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

msh rakstīja: Tātad, ja mašīna maksā dažus sotakus, tad jāliek virsū sūdīgas riepas kaut kādu kapeikfišanas apsvērumu dēļ? Entos gadus atpakaļ noteikti bija stipri mazāk, bet tagad divi normāli riepu komplekti vismaz pusi tās summas sastādītu...

investiciju apjomam jabut kautka samerigam attieciba pret auto tirgus cenu.

beigas nabaga delins par 1700 latiem kratijas kautkada luzni bez stures pastiprinataja. afigena gudri. butu labak pa to naudu uzreiz panemis sterilu golf3.

Ei, kretīneli, , tas tika investēts nevis auto ar nodomu tālākpārdot, bet 18 gadīga gurķa, mana dēla, drošībā, lai auto būtu tehniskā kārtībā, bet tev ālavai jau to nesaprast...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Pirmajam personīgi gan liekas, ka riepu pirkšanu nevar īsti pieskaitīt pie ieguldījumiem auto.... ja kādam ir pretējs viedoklis, tad kāpēc neieskaitīt arī benzīnu?

un inčiņers manāmi neskaita ne tikai riepas, bet arī logu šķidrumus uttt.... jo kā savādāk par padsmit gadien car dabūt taḑus ciparus

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: Pļek, pļek

Riepas es personīgi esmu pircis Vācijā pa 10 Ls gabalā!! Un ne jau slikus, bet jaunas vai ļoti mazlietotas. Man sirdsapziņa neļauj tādas pat pirkt pa 70 Ls bet Latvijā.

Par logu šķidrumu man ļoti labi kalpo tīrs krāna ūdentiņš kopā ar Feiriku. Ziemā gan jāpērk, bet es necenšos braucot pielipt kāda pakaļā un saņemt sālsūdens dušu mašīnai - tā ka masveidā šķidruma kanniņas nav jāpērk.

Ah jā - uz mani nestrādā bariņš bauru, kurus es katru mēnesi pa vairākiem simtiem varu apčakarēt. Tā ka kapeika pašam jānopelna un jāskaita.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

Pirmais rakstīja: Pļek, pļek

Riepas es personīgi esmu pircis Vācijā pa 10 Ls gabalā!! Un ne jau slikus, bet jaunas vai ļoti mazlietotas. Man sirdsapziņa neļauj tādas pat pirkt pa 70 Ls bet Latvijā.

Par logu šķidrumu man ļoti labi kalpo tīrs krāna ūdentiņš kopā ar Feiriku. Ziemā gan jāpērk, bet es necenšos braucot pielipt kāda pakaļā un saņemt sālsūdens dušu mašīnai - tā ka masveidā šķidruma kanniņas nav jāpērk.

Ah jā - uz mani nestrādā bariņš bauru, kurus es katru mēnesi pa vairākiem simtiem varu apčakarēt. Tā ka kapeika pašam jānopelna un jāskaita.

Nemels niekus, ka Vācijā var pa 10 ls nopirkt TIEŠI TĀDAS JAUNAS riepas, kuras Latvijā maksā 70 Ls.

Pa logu šķidrumu- vasaras šķidrums maksā kapeikas, noteikti ir jokaini pirkt Fairy,kurš ir rūsu izraisošs līdzeklis un ņemties ar šķaidīšanu.

Un kas tev tie par tādiem stereotipiņiem par bauriem un apčakarēšanu ?? Esi tāds kārtīgs Ļeņina mazbērns,izskatās

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

Riepas es personīgi esmu pircis Vācijā pa 10 Ls gabalā!! Un ne jau slikus, bet jaunas vai ļoti mazlietotas. Man sirdsapziņa neļauj tādas pat pirkt pa 70 Ls bet Latvijā...

Šitais tiešām labs. Var dabūt adresi Vācijā kur jaunas vai ļoti mazlietotas riepas par tādu cenu ir. Konkrētāk interesē 165/80 R15 izmērs, citādi pērnajā ziemā par komplektu samaksāju stipri vairāk pa 10 LVL gabalā, tiešām būtu izdevīgi uz DE aizbraukt pēc vēl 3 komplektiem.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

iņčeņers ir no tiem, kas salasa riepas, kas nokrautas smukā skujiņgrēdāpie Turienes riepu servīzēm...

un nē, jams tam 10latus maksāja- tātad pirka no kāda,kas salasija... nu ļoooooti mazlietotas

p.n.

Pirmais arī reiz pirms kādiem 20 gadiem sakrāja naudu, atvēzējās nopirka (neatceros vairs par cik, bet dārgi nebija) sādu looooti mazlietotu ziemas riepu pāri savam golf I....

viena izrādījas tiešām ļooooti laba, bet otrai bija pārplēsti diegi un jamā bija konkrētā astotniekā

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

recluse rakstīja:

Šitais tiešām labs. Var dabūt adresi Vācijā kur jaunas vai ļoti mazlietotas riepas par tādu cenu ir..

Nu redz - ja pašam nav bijis - tātad pārējie muld?? Tu vari pirkt kaut apzeltītas riepas - man pie kājas.

Bija tāda bode pirms Polijas robežas, kamēr vēl nebija EU bet bija doičmarkas. Tur saveda izbrāķētās partijas, bet vienmēr varēja atrast labu komplektu ar visām normālajām garantijām.

Par nožēlošanu čekus jau sen esmu izmetis ārā - tā ka pierādīt auniem un neticīgajiem nevaru.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: Pirmajam personīgi gan liekas, ka riepu pirkšanu nevar īsti pieskaitīt pie ieguldījumiem auto.... ja kādam ir pretējs viedoklis, tad kāpēc neieskaitīt arī benzīnu?

Jo riepas pieder pie mašīnas stāvokļa, bet benzīns ne. Vienīgi muļķīgi ir riepu cenu piemērīt mašīnas vērtībai.

P.N. Lai dievs dod ka rudenī varētu atļauties pacelt komplektu ar jauniem klucijāņiem

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

Nu redz - ja pašam nav bijis - tātad pārējie muld?? Tu vari pirkt kaut apzeltītas riepas - man pie kājas.

Bija tāda bode pirms Polijas robežas, kamēr vēl nebija EU bet bija doičmarkas. Tur saveda izbrāķētās partijas, bet vienmēr varēja atrast labu komplektu ar visām normālajām garantijām.

Par nožēlošanu čekus jau sen esmu izmetis ārā - tā ka pierādīt auniem un neticīgajiem nevaru.

Tas bija sen un tā vairs nav patiesība...

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Pirmais rakstīja: Pirmajam personīgi gan liekas, ka riepu pirkšanu nevar īsti pieskaitīt pie ieguldījumiem auto.... ja kādam ir pretējs viedoklis, tad kāpēc neieskaitīt arī benzīnu?

Jo riepas pieder pie mašīnas stāvokļa, bet benzīns ne. Vienīgi muļķīgi ir riepu cenu piemērīt mašīnas vērtībai.

P.N. Lai dievs dod ka rudenī varētu atļauties pacelt komplektu ar jauniem klucijāņiem

ziemas riepas vienmēr pērku vasarā, vai pavasarī. cenas ir nesalīdzināmas. paris reizes sūtiju no reifena, ar nav ne vainas. galvenais lai nav vairāk par gadu vecas.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Cik ļoti atšķiras? Ar neradzētām ziemenēm tak drīkst braukt visu gadu, nevis kā vasarenēm, kurām ziemā nav sezona...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Pirmais rakstīja: Pirmajam personīgi gan liekas, ka riepu pirkšanu nevar īsti pieskaitīt pie ieguldījumiem auto.... ja kādam ir pretējs viedoklis, tad kāpēc neieskaitīt arī benzīnu?

Jo riepas pieder pie mašīnas stāvokļa, bet benzīns ne. Vienīgi muļķīgi ir riepu cenu piemērīt mašīnas vērtībai.

P.N. Lai dievs dod ka rudenī varētu atļauties pacelt komplektu ar jauniem klucijāņiem

a vot kui tu pabrauksi bez beņdžas

tāpat kā bez riepām..

un bez apskates

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

recluse rakstīja:

Šitais tiešām labs. Var dabūt adresi Vācijā kur jaunas vai ļoti mazlietotas riepas par tādu cenu ir..

Nu redz - ja pašam nav bijis - tātad pārējie muld?? Tu vari pirkt kaut apzeltītas riepas - man pie kājas.

Bija tāda bode pirms Polijas robežas, kamēr vēl nebija EU bet bija doičmarkas. Tur saveda izbrāķētās partijas, bet vienmēr varēja atrast labu komplektu ar visām normālajām garantijām.

Par nožēlošanu čekus jau sen esmu izmetis ārā - tā ka pierādīt auniem un neticīgajiem nevaru.

Tātad tukša diršana, pie tam tas bija tad,kad Saule bija spožāka un zāle zaļāka.

Un izbrāķēta riepa neskaitās jauna un laba Atradis ko salīdzināt.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Slinkais rakstīja:

msh rakstīja:

Pirmais rakstīja: Pirmajam personīgi gan liekas, ka riepu pirkšanu nevar īsti pieskaitīt pie ieguldījumiem auto.... ja kādam ir pretējs viedoklis, tad kāpēc neieskaitīt arī benzīnu?

Jo riepas pieder pie mašīnas stāvokļa, bet benzīns ne. Vienīgi muļķīgi ir riepu cenu piemērīt mašīnas vērtībai.

P.N. Lai dievs dod ka rudenī varētu atļauties pacelt komplektu ar jauniem klucijāņiem

ziemas riepas vienmēr pērku vasarā, vai pavasarī. cenas ir nesalīdzināmas. paris reizes sūtiju no reifena, ar nav ne vainas. galvenais lai nav vairāk par gadu vecas.

Ziemas riepām cena decembra beigās janvārī būs zemāka nekā vasarā,kad tās jau ir noliktas noliktavā un gaida tuvojošos rudens-ziemas sezonu.

Tas tā,mans novērojums, es tad parasti tās pērku.

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

recluse rakstīja:

Šitais tiešām labs. Var dabūt adresi Vācijā kur jaunas vai ļoti mazlietotas riepas par tādu cenu ir..

Nu redz - ja pašam nav bijis - tātad pārējie muld?? Tu vari pirkt kaut apzeltītas riepas - man pie kājas.

Bija tāda bode pirms Polijas robežas, kamēr vēl nebija EU bet bija doičmarkas. Tur saveda izbrāķētās partijas, bet vienmēr varēja atrast labu komplektu ar visām normālajām garantijām.

Par nožēlošanu čekus jau sen esmu izmetis ārā - tā ka pierādīt auniem un neticīgajiem nevaru.

Es rakstīju, ka Tu melo? Jautājums bija kur ir tāda laimes vieta, izrādās tas bija sen, kad penja vēl 3x lētāk maksāja. Tādad, no Taviem tekstiem, pēdējās riepas esi pircis pirms LV iestājās ES? Labi sen sabiedriskais maksāja zem 20 saņiem, tad 10 LVL bija cita vērtība.

Par nožēlu jāraksta - ja nemāki lasīt, tad nevajag citus par auniem saukt. Kā tāds puņķains tīnis, kko sagrābsta un sāc apsaukāties.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

a vot kui tu pabrauksi bez beņdžas

tāpat kā bez riepām..

un bez apskates

Jā, bez benzīna tiešām nepabraukt. Pārējie divi punkti gan ir muļķības, ko lieliski apliecina mans odometrs, kurā pa divarpus gadiem jau ir sakrājušies uz 150 km...

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Pirmais rakstīja:

a vot kui tu pabrauksi bez beņdžas

tāpat kā bez riepām..

un bez apskates

Jā, bez benzīna tiešām nepabraukt. Pārējie divi punkti gan ir muļķības, ko lieliski apliecina mans odometrs, kurā pa divarpus gadiem jau ir sakrājušies uz 150 km...

2,5 gados 150 km ?? Ar apskati ? Priekš kam tev mašīna??

krix Reģ.: 04.10.2002
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

Pirmais rakstīja: Pļek, pļek

Riepas es personīgi esmu pircis Vācijā pa 10 Ls gabalā!! Un ne jau slikus, bet jaunas vai ļoti mazlietotas. Man sirdsapziņa neļauj tādas pat pirkt pa 70 Ls bet Latvijā.

Par logu šķidrumu man ļoti labi kalpo tīrs krāna ūdentiņš kopā ar Feiriku. Ziemā gan jāpērk, bet es necenšos braucot pielipt kāda pakaļā un saņemt sālsūdens dušu mašīnai - tā ka masveidā šķidruma kanniņas nav jāpērk.

Ah jā - uz mani nestrādā bariņš bauru, kurus es katru mēnesi pa vairākiem simtiem varu apčakarēt. Tā ka kapeika pašam jānopelna un jāskaita.

kretīns kas kretīns. kārtīgs "dabas draugs"

maz, ka sevi čakarē, elpojot Feiriku, vēl ņem un apkārtni piecūko ar to dranķi...

un ja reiz esi ekonomētājs, tad sanāk, ka savu vecu lamatu arī mazgā visur kur un ar Feiriku, bet ne automazgātuvē?

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti