CP pretrunas

Dugass Reģ.: 10.05.2003

Labdien!

Vēlos padalīties ar novērojumiem.

26.03.2012. no rīta braucu pa Kaivas ielu no Biķernieku ielas Lubānas ielas virzienā. Priekšā ieraudzīju ceļu poiciju aktīvā darbībā. Turēja ciet visus pēc kārtas. Divi zaļās vestēs tērptie policisti apturēja priekšā braucošos auto, kas lika man nopriecāties, ka nebūs jāstājas, bet nekā – 20m tālāk mani apturēja zilā policijas mētelītī tērpts policists.

Pienāca klāt:

CP-Labdien! Vadītāja apliecību un reģistrācijas dokumentus.

Es- Labdien! Tūliņ. Vai kaut kas noticis?

CP-Vadītāja apliecību un reģistrācijas dokumentus.

Es- Dzirdēju. Prasu vai kas noticis?

CP- Nē nē, nekas.

Es- Kamdēļ apturējāt? Vai man kaut kas nav kārtībā? (dodu dokumentus)

CP- Nē, viss labi. Tāpat vien.

Es- Kā – tāpat vien!?

CP- Nu .... redziet, mums te ir reids uz alkoholu, bet abi aparāti ir pie kolēģiem, tāpēc es jums testu nevarēšu veikt. (aiziet aplūkot TA uzlīmi) Paldies, visu labu.

Aizbraucu un domāju...

No rīta rūpīgi rūpīgi izplānoju savu maršrutu, laikus, vietas, lai nekur nekavētu un visur paspētu ar atļauto ātrumu braucot. Te mani aptur uz alkohola reidu, bet testu veikt nevar, jo aparāti aizņemti – tātad aptur – „TĀPAT VIEN” kā jau policists pats teica un šajā brīdī, dēļ šīm piecām minūtēm viss mans plāns sāk jukt un brukt un es sāku kavēt. Pavisam nedaudz pārsniedzu atļauto ātrumu un – mani aptur ceļu policija un uzdod savu pirmo visiem zināmo jautājumu – Kur steidzamies? Saku, ka steidzos pie zobārsta. Un policists izsaka savu otru visiem labi zināmo frāzi – Vajag plānot savu laiku, lai nebūtu jākavē un jāpārkāpj ātrums!

Bet es taču izplānoju. Visu kārtīgi izplānoju. Vienīgi man nav zināms – cik „TĀPAT VIEN” situācijas man dienas laikā ir jāieplāno???

 
1.. 4 5 6 7 8 9
sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

Bet vispār laba lieta, ko darīt trijos naktī!

mj_defender Reģ.: 13.05.2011
0 0 Atbildēt

A ko darīt... (ja mīļākā lieta "pirms gulētiešanas" ir visādu normatīvo aktu u.tml. materiālu lasīšana)

mj_defender Reģ.: 13.05.2011
0 0 Atbildēt

Un tēmas aktualitāte jau ar nav 100% mazinājusies (pats pirms pāris gadiem apturēts bez iemesla - tā arī nesapratu ko gribēja...). Iespējams, daļēji (t.sk. arī tās paraugprāvas dēļ)... Un tas JAU ir labi.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

mj_defender rakstīja: A ko darīt... (ja mīļākā lieta "pirms gulētiešanas" ir visādu normatīvo aktu u.tml. materiālu lasīšana)

Tev draudzene vai sieva ir? Draugs vai vīrs?

Kā ar pirkstu bāšanu ?

mj_defender Reģ.: 13.05.2011
0 0 Atbildēt

2 DekstersFF:

Viss kārtībā - nesatraucies!

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Vai DUK-assam vairs sāpe nav ?

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

Tikko pa logu novēroju intīmu ainu, menti ar jauno hreni apstādināja pajaunu A8, aš divi aizskrēja pie vadītāja runāties, tad pagāja nedaudz nost, parunājās savā starpā un atkal abi devās pie vadītāja, notika kkādu lietu (iespējams dokumentu) apmaiņa un menti aizbrauca, pēc kāda maza brītiņa arī A8 lepni aizbrauca. Kopā zem 2 minūtēm. Parasti octas pārbaude ar centrāles starpniecību aizņem vairāk laika.

Rodas secinājums - vai nu Zive dirš pa deviņiem mēmajiem, ka korupcijas vairs nav, vai nu mentiem vairs nav ko darīt un divatā dodas iepazīties ar A8 vadītāju (džeku), jo pamatoti apstādinot tik ātri nepalaistu.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

recluse rakstīja: Tikko pa logu novēroju intīmu ainu, menti ar jauno hreni apstādināja pajaunu A8, aš divi aizskrēja pie vadītāja runāties, tad pagāja nedaudz nost, parunājās savā starpā un atkal abi devās pie vadītāja, notika kkādu lietu (iespējams dokumentu) apmaiņa un menti aizbrauca, pēc kāda maza brītiņa arī A8 lepni aizbrauca. Kopā zem 2 minūtēm. Parasti octas pārbaude ar centrāles starpniecību aizņem vairāk laika.

Rodas secinājums - vai nu Zive ******* pa deviņiem mēmajiem, ka korupcijas vairs nav, vai nu mentiem vairs nav ko darīt un divatā dodas iepazīties ar A8 vadītāju (džeku), jo pamatoti apstādinot tik ātri nepalaistu.

Tad jau ir reāls pamats ziņot CP vadībai par reālām aizdomām korupcijas sakarā. Droši vien ir zināms auto Nr, atrašanās vieta un laiks. Tad vadība var atšifrēt,kāpēc vadītājs apturēts,kādas darbības veiktas.

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

Numurus pa logu neredzu. Tādi gadījumi ir bieži novēroti, parasti gan viens skrien iepazīties. Fūristus parasti vismaz uz 10 minūtēm aiztur, vieglos parasti virs 5, bet reizēm gadās, ka nu ļoti ātri šķiras.

Konkrētajā vietā tas vismaz nav bīstami citiem. Piemēram, uz Rīgas HES menti iemīlējuši smagos stādināt (aizdomas, ka pa ātruma neievērošanu, neticu, ka par zīmes - distance cik tur tie metri neievērošanu), tad gan reizēm pat mazi sastrēgumi rodas, bet menti tak pret recidīvu cīnās.

P.S. Ja redzētu numurus, tad saprastu, ka ir jēga rakstīt.

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

Varbūt kāda tatupeda A8 bija, nu tur imunitāte un tā...

Miezis_69 Reģ.: 01.12.2012
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Tad jau ir reāls pamats ziņot CP vadībai par reālām aizdomām korupcijas sakarā. Droši vien ir zināms auto Nr, atrašanās vieta un laiks. Tad vadība var atšifrēt,kāpēc vadītājs apturēts,kādas darbības veiktas.

āksts

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Miezis_69 rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Tad jau ir reāls pamats ziņot CP vadībai par reālām aizdomām korupcijas sakarā. Droši vien ir zināms auto Nr, atrašanās vieta un laiks. Tad vadība var atšifrēt,kāpēc vadītājs apturēts,kādas darbības veiktas.

āksts

Paraksts, puisīt, ir jāraksta citā vietā

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Interesanti gan,kāpēc pilsonis Recluse nevar uzrakstīt iekšlietu ministram vai policijas pr-kam vēstuli ar situācijas aprakstu kā dīvainu izpausmi uz ceļa un pilsonisku lūgumu pārbaudīt tur notikušo situāciju un sniegt atbildi.

Tas, starp citu, ir viens no ieročiem, kā mēs-pilsoņi iedzīvotāji varam līdzdarboties un likt saprast, ka mēs arī redzam un dzirdam.

Ja kādam tas šķiet smieklīgi-vari savas deģenerētās domiņas iesālīt un dzīvot savā šaurajā pasaulītē mierīgi tālāk

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

muhahāhāhāhā

kurš leca uz ecēšām kad pilsonis šīris pasūdzējās vid un izteica pilsonisku lūgumu pārbaudīt purvā esošo situāciju???

latviski šizofrēniķus sauc skaistā vārdā - divkoši

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

ek tu,grutgalvit...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

ak jā - ja pilsonis recluse uzrakstīs kļauzu, tad ments būs dusmīgs un nāks iekš īauto vaidot audu topicu :

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

Pilsonis recluse nevar pateikt precīzu laiku pēc mentu pulksteņa (pēc gps tajā laikā tas auto jau var būt citur), tāpat nevar nosaukt iesaistīto auto numurus (pašvaldībniekiem laikam ir ekipāžas numuri uz sāna).

Tāpat pilsonis vairs nav tīrs un pūkains cp priekšā, tātad ir ieinteresēts personīgā labuma gūšanā (jo ja mentu pamatoti izdrāzīs, tad būs par ekipāžu mazāk un varēs nesodīts braukāt )un mentu neslavas celšanā.

P.S. Iemet labāk paraugu, lai zin kā pareizi zarā jāvelk. Šis vilciens jau aizgājis.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Par kukuļņemšanu un došanu.

Pēdējā laikā dzirdams, cik nu ļoti ir sliktie tie vadītāji, kuri dod, bezmaz uzbāžas ar savu naudu, tikai tiek aizmirsts, ka policista pienākums ir nepieļaut likumapārkāpumu, tasir, nedot iespēju pat domāt,ka var dot.

www.apollo.lv/...

aansis Reģ.: 23.11.2012
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Par kukuļņemšanu un došanu.

Pēdējā laikā dzirdams, cik nu ļoti ir sliktie tie vadītāji, kuri dod, bezmaz uzbāžas ar savu naudu, tikai tiek aizmirsts, ka policista pienākums ir nepieļaut likumapārkāpumu, tasir, nedot iespēju pat domāt,ka var dot.

www.apollo.lv/...

Dekster, kurš ir uzlauzis tavu kontu un atļāvies tavā vardā uzrakstīt, ka CP ir slikti?

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

aansis rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Par kukuļņemšanu un došanu.

Pēdējā laikā dzirdams, cik nu ļoti ir sliktie tie vadītāji, kuri dod, bezmaz uzbāžas ar savu naudu, tikai tiek aizmirsts, ka policista pienākums ir nepieļaut likumapārkāpumu, tasir, nedot iespēju pat domāt,ka var dot.

www.apollo.lv/...

Dekster, kurš ir uzlauzis tavu kontu un atļāvies tavā vardā uzrakstīt, ka CP ir slikti?

Kaut kur esmu teicis,ka viss ir labi??

1.. 4 5 6 7 8 9
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti