CP pretrunas

Dugass Reģ.: 10.05.2003

Labdien!

Vēlos padalīties ar novērojumiem.

26.03.2012. no rīta braucu pa Kaivas ielu no Biķernieku ielas Lubānas ielas virzienā. Priekšā ieraudzīju ceļu poiciju aktīvā darbībā. Turēja ciet visus pēc kārtas. Divi zaļās vestēs tērptie policisti apturēja priekšā braucošos auto, kas lika man nopriecāties, ka nebūs jāstājas, bet nekā – 20m tālāk mani apturēja zilā policijas mētelītī tērpts policists.

Pienāca klāt:

CP-Labdien! Vadītāja apliecību un reģistrācijas dokumentus.

Es- Labdien! Tūliņ. Vai kaut kas noticis?

CP-Vadītāja apliecību un reģistrācijas dokumentus.

Es- Dzirdēju. Prasu vai kas noticis?

CP- Nē nē, nekas.

Es- Kamdēļ apturējāt? Vai man kaut kas nav kārtībā? (dodu dokumentus)

CP- Nē, viss labi. Tāpat vien.

Es- Kā – tāpat vien!?

CP- Nu .... redziet, mums te ir reids uz alkoholu, bet abi aparāti ir pie kolēģiem, tāpēc es jums testu nevarēšu veikt. (aiziet aplūkot TA uzlīmi) Paldies, visu labu.

Aizbraucu un domāju...

No rīta rūpīgi rūpīgi izplānoju savu maršrutu, laikus, vietas, lai nekur nekavētu un visur paspētu ar atļauto ātrumu braucot. Te mani aptur uz alkohola reidu, bet testu veikt nevar, jo aparāti aizņemti – tātad aptur – „TĀPAT VIEN” kā jau policists pats teica un šajā brīdī, dēļ šīm piecām minūtēm viss mans plāns sāk jukt un brukt un es sāku kavēt. Pavisam nedaudz pārsniedzu atļauto ātrumu un – mani aptur ceļu policija un uzdod savu pirmo visiem zināmo jautājumu – Kur steidzamies? Saku, ka steidzos pie zobārsta. Un policists izsaka savu otru visiem labi zināmo frāzi – Vajag plānot savu laiku, lai nebūtu jākavē un jāpārkāpj ātrums!

Bet es taču izplānoju. Visu kārtīgi izplānoju. Vienīgi man nav zināms – cik „TĀPAT VIEN” situācijas man dienas laikā ir jāieplāno???

 
1.. 3 4 5 6 7 8 9
Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Klausies, kāpēc policistam, kam ir visai ienesīgs darbs pēkšņi, ne no šā, ne no tā ir jāpaliek kašķīgam?

Domāju (esmu pārliecināts), ka tikai tāpēc, ka viņam kāds sēne tiko ir rādījis vēdeklī saliktus pirkstus un stūmis demagoģiju, un trātējis prātu, ka milicim nav brīv kontrolēt sēēnes ātrumu stāvot aiz reklāmas plakāta vai zemes uzbēruma, vai tamlīzīgu kretīnismu.

no 30 apturētajiem 5 pusāži vai viens konkrēts sēēne un nākamie, dabū par tā/to āžu nopelniem...

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja: Klausies, kāpēc policistam, kam ir visai ienesīgs darbs pēkšņi, ne no šā, ne no tā ir jāpaliek kašķīgam?

Domāju (esmu pārliecināts), ka tikai tāpēc, ka viņam kāds sēne tiko ir rādījis vēdeklī saliktus pirkstus un stūmis demagoģiju, un trātējis prātu, ka milicim nav brīv kontrolēt sēēnes ātrumu stāvot aiz reklāmas plakāta vai zemes uzbēruma, vai tamlīzīgu kretīnismu.

no 30 apturētajiem 5 pusāži vai viens konkrēts sēēne un nākamie, dabū par tā/to āžu nopelniem...

Policistam ienesīgs darbs?! Kurā realitātē tu dzīvo? Latvijā tas ir ienesīgs darbs tikai kukuļu gadījumā.

Un KATRS, nevis katrs otrais vai trešais CP, kas aptur autovadītāju "dokumentu pārbaudei", uzkata to par noziedznieku, pirms autovadītājs nav pierādījis pretējo. Savukārt es iebilstu vien tad, kad CP jau ir pārkāpis likumu, nevis tikai uz "aizdomu" pamata.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Palaidniex rakstīja: Klausies, kāpēc policistam, kam ir visai ienesīgs darbs pēkšņi, ne no šā, ne no tā ir jāpaliek kašķīgam?

Domāju (esmu pārliecināts), ka tikai tāpēc, ka viņam kāds sēne tiko ir rādījis vēdeklī saliktus pirkstus un stūmis demagoģiju, un trātējis prātu, ka milicim nav brīv kontrolēt sēēnes ātrumu stāvot aiz reklāmas plakāta vai zemes uzbēruma, vai tamlīzīgu kretīnismu.

no 30 apturētajiem 5 pusāži vai viens konkrēts sēēne un nākamie, dabū par tā/to āžu nopelniem...

Policistam ienesīgs darbs?! Kurā realitātē tu dzīvo? Latvijā tas ir ienesīgs darbs tikai kukuļu gadījumā.

Un KATRS, nevis katrs otrais vai trešais CP, kas aptur autovadītāju "dokumentu pārbaudei", uzkata to par noziedznieku, pirms autovadītājs nav pierādījis pretējo. Savukārt es iebilstu vien tad, kad CP jau ir pārkāpis likumu, nevis tikai uz "aizdomu" pamata.

Čalīt tu kļūdies - Katrs kas CP darbonis, kas aptur TEVI, tajā nervozajā, pārprasto tiesību un šausmīgu kompleksu un traumas skartajā sēnē negribot ierauga pārkāpēju, jo visa uzvedība uz to vedina. Pat braukšanas (atvainojos - braukāšanas) stils liek tādu pamanīt un apturēt. Interesanti gan, cik bieži tevi nabadziņu ir aizskāruši un apturējuši, liekot uzrādī dokumentu ārpus reizda?

Mani, kurš dienā nobraukā ap 80-100 km CP ir apturējuši pēdējo 2 gadu laikā precīzi 4 reizes . 2 reizes visiem lika pūst trubā pēc kārtējiem svētkiem (laikam jau reids), vienreiz dēļ mana "varoņdarba" - reāla pārkāpuma, kas man deva soda punktus un pelnītu soda naudu un tikai vienu reizi (!!!) vienreiz dokumentu pārbaudei. Neuzskatu ka manas tiesības būtu šausmīgi ierobežotas. VIsas sarunas, pat pārkāpuma gadījumā ar CP bija lietišķas, tīkamas, ar "lūdzu un paldies". Varbūt vienreiz milicis manu jautājumu pasažierim uzskatīja par jautājumu viņam un nepacietīgāk pārjautāja ko es esot vēlējies no viņa. Vienīgais nosacīti apšaubāmais gadījums. UN VISS!

Ja tev nemitīgi un uzglūn - problēma laikam nebūs CP pusē...

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja:

Seene rakstīja:

Palaidniex rakstīja: Klausies, kāpēc policistam, kam ir visai ienesīgs darbs pēkšņi, ne no šā, ne no tā ir jāpaliek kašķīgam?

Domāju (esmu pārliecināts), ka tikai tāpēc, ka viņam kāds sēne tiko ir rādījis vēdeklī saliktus pirkstus un stūmis demagoģiju, un trātējis prātu, ka milicim nav brīv kontrolēt sēēnes ātrumu stāvot aiz reklāmas plakāta vai zemes uzbēruma, vai tamlīzīgu kretīnismu.

no 30 apturētajiem 5 pusāži vai viens konkrēts sēēne un nākamie, dabū par tā/to āžu nopelniem...

Policistam ienesīgs darbs?! Kurā realitātē tu dzīvo? Latvijā tas ir ienesīgs darbs tikai kukuļu gadījumā.

Un KATRS, nevis katrs otrais vai trešais CP, kas aptur autovadītāju "dokumentu pārbaudei", uzkata to par noziedznieku, pirms autovadītājs nav pierādījis pretējo. Savukārt es iebilstu vien tad, kad CP jau ir pārkāpis likumu, nevis tikai uz "aizdomu" pamata.

Čalīt tu kļūdies - Katrs kas CP darbonis, kas aptur TEVI, tajā nervozajā, pārprasto tiesību un šausmīgu kompleksu un traumas skartajā sēnē negribot ierauga pārkāpēju, jo visa uzvedība uz to vedina. Pat braukšanas (atvainojos - braukāšanas) stils liek tādu pamanīt un apturēt. Interesanti gan, cik bieži tevi nabadziņu ir aizskāruši un apturējuši, liekot uzrādī dokumentu ārpus reizda?

Mani, kurš dienā nobraukā ap 80-100 km CP ir apturējuši pēdējo 2 gadu laikā precīzi 4 reizes . 2 reizes visiem lika pūst trubā pēc kārtējiem svētkiem (laikam jau reids), vienreiz dēļ mana "varoņdarba" - reāla pārkāpuma, kas man deva soda punktus un pelnītu soda naudu un tikai vienu reizi (!!!) vienreiz dokumentu pārbaudei. Neuzskatu ka manas tiesības būtu šausmīgi ierobežotas. VIsas sarunas, pat pārkāpuma gadījumā ar CP bija lietišķas, tīkamas, ar "lūdzu un paldies". Varbūt vienreiz milicis manu jautājumu pasažierim uzskatīja par jautājumu viņam un nepacietīgāk pārjautāja ko es esot vēlējies no viņa. Vienīgais nosacīti apšaubāmais gadījums. UN VISS!

Ja tev nemitīgi un uzglūn - problēma laikam nebūs CP pusē...

Nekad neesmu apturēts braukšanas stila dēļ. Bet kāds pamats ir mani aizkavēt, ja vedu sievu uz lidmašīnu, neko nepārkāpjot. Vien tas, ka sestdienas rīts esot pamats tam, ka man pie stūres būtu jābūt dzērušam. Kādēļ jājautā vai vakar lietoju alkoholu, ja atbilde nē tāpat neliekas apmierinoša? Kādēļ jāatsakās uzrādīt savu dienesta apliecību?

Kas traucēja šajā gadījumā pateikt to, ka tas ir alkoreids, nevis dokumentu pārbaude. Pataloģiska tieksme melot? Kas traucēja pārliecināties, ka neesmu dzēris un neaizkavēt mani, bet pārbaudīt citus autovadītājus. Pataloģiska tieksme uz garām diskusijām?

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

ir divi jautājumi uz kuriem vēljoprojām neesi spējīgs atbildēt - kas liedz man izvēlēties mazāku braukšanas ātrumu nekā max atļautais?

Un no mīnus cik km/h skaitās pārkāpums un kāds par to ir sods?

Un nu jau papildjautājums - tu nemitīgi ved sestdienas rtīos sievu uz lidostu un tevi nemitīgi stādina? Izklausās pēc sliktas karmas...

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja: ir divi jautājumi uz kuriem vēljoprojām neesi spējīgs atbildēt - kas liedz man izvēlēties mazāku braukšanas ātrumu nekā max atļautais?

Un no mīnus cik km/h skaitās pārkāpums un kāds par to ir sods?

Un nu jau papildjautājums - tu nemitīgi ved sestdienas rtīos sievu uz lidostu un tevi nemitīgi stādina? Izklausās pēc sliktas karmas...

Sodi par nepamatotu lēnu braukšanu nav nodefinēti un mūsu CP izvēlas šo pārkāpumu ignorēt, jo citi ir ienesīgāki. Pamēģini šo joku Vācijā un uzzināsi, kāds ir sods. Nākamreiz pārdomāsi vai tava vēlme kavēt satiksmi ir vietā. Un nejauc to ar situācijām, kad tiešām ir iemesls braukt lēnāk un tas tiek darīts cenšoties iespējami maz traucēt pārējos satiksmes dalībniekus.

Ja vācu policistam iedomāsies minēt tādus argumentus kā nogurums vai kāds citāds personīgais tizlums, nenostiprināta krava vai transportlīdzekļa tehniskais stāvoklis, ātri uzzināsi ka šādā gadījumā tev vispār nebija tiesības braukt. Ja vienkārši gribi vizināties un braukt lēnāk - policists tev pieklājīgi izstāstīs citu maršrutu, ko izvēlēties. Un pamēģini tādām rekomendācijām neklausīt.

Sievu uz lidostu nevedu regulāri, bet mani braukšanas paradumi nav ikdienas ierastais maršruts uz darbu un atpakaļ. Braucu dažādos maršrutos un dažādos laikos. Un diezgan daudz konflikti ir radušies vislatvjas dzeršanas pasākumu laikā - kad uz ceļa ir nepamierināti CP darboņi, ko priekšnieks acīmredzot ir izdzinis uz ielas, neļaujot pašiem svinēt un kuri uzskata, ka braucot, piemēram, Jāņos skaidrā, es zogu viņu peļņu.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

laikam jau tomēr interfeisa problēmas. Es vispār neesmu nekad pūtis CP trubiņā

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: laikam jau tomēr interfeisa problēmas. Es vispār neesmu nekad pūtis CP trubiņā

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Palaidniex rakstīja: ir divi jautājumi uz kuriem vēljoprojām neesi spējīgs atbildēt - kas liedz man izvēlēties mazāku braukšanas ātrumu nekā max atļautais?

Un no mīnus cik km/h skaitās pārkāpums un kāds par to ir sods?

Un nu jau papildjautājums - tu nemitīgi ved sestdienas rtīos sievu uz lidostu un tevi nemitīgi stādina? Izklausās pēc sliktas karmas...

Sodi par nepamatotu lēnu braukšanu nav nodefinēti un mūsu CP izvēlas šo pārkāpumu ignorēt, jo citi ir ienesīgāki. Pamēģini šo joku Vācijā un uzzināsi, kāds ir sods. Nākamreiz pārdomāsi vai tava vēlme kavēt satiksmi ir vietā. Un nejauc to ar situācijām, kad tiešām ir iemesls braukt lēnāk un tas tiek darīts cenšoties iespējami maz traucēt pārējos satiksmes dalībniekus.

Ja vācu policistam iedomāsies minēt tādus argumentus kā nogurums vai kāds citāds personīgais tizlums, nenostiprināta krava vai transportlīdzekļa tehniskais stāvoklis, ātri uzzināsi ka šādā gadījumā tev vispār nebija tiesības braukt. Ja vienkārši gribi vizināties un braukt lēnāk - policists tev pieklājīgi izstāstīs citu maršrutu, ko izvēlēties. Un pamēģini tādām rekomendācijām neklausīt.

Sievu uz lidostu nevedu regulāri, bet mani braukšanas paradumi nav ikdienas ierastais maršruts uz darbu un atpakaļ. Braucu dažādos maršrutos un dažādos laikos. Un diezgan daudz konflikti ir radušies vislatvjas dzeršanas pasākumu laikā - kad uz ceļa ir nepamierināti CP darboņi, ko priekšnieks acīmredzot ir izdzinis uz ielas, neļaujot pašiem svinēt un kuri uzskata, ka braucot, piemēram, Jāņos skaidrā, es zogu viņu peļņu.

Cirvis, kas cirvis. Redzi vācijā ir ne tikai bāņi bet arī lēnāki ceļi. Un tur uz bāņa lēnāki nemaz nedrīkst braukt un ko tas vāciešu CP man izdarīs uz šnēlštrāses un par ko? Parādi kāds vācijā ir APK un kāda ir sodu tābele par "pārāk lēnu " braukšanu ārpus autobāņa? Un kas man var pa bāni, pa pirmo joslu čubināt uz 90 km/h kopā ar fūrēm?

Toč - interfeisa problēmas...

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja:

Cirvis, kas cirvis. Redzi vācijā ir ne tikai bāņi bet arī lēnāki ceļi. Un tur uz bāņa lēnāki nemaz nedrīkst braukt un ko tas vāciešu CP man izdarīs uz šnēlštrāses un par ko? Parādi kāds vācijā ir APK un kāda ir sodu tābele par "pārāk lēnu " braukšanu ārpus autobāņa? Un kas man var pa bāni, pa pirmo joslu čubināt uz 90 km/h kopā ar fūrēm?

Toč - interfeisa problēmas...

Kādi vēl bāņi? Arī uz šnēlštrāses izdarīs gauži, tā, ka maz neliekas. Un aprunāsies par vilkšanos uz bundesštrāses, ja būsi aiz sevis korķi savācis. Ja nevari pabraukt, tin nafik uz reģionālās nozīmes ceļiem un vizinies pa meža takām! Pavēro kādreiz ceļa malās zīmītes ar uzrakstu "videouberwachung" un nebrīnies, ka policija uzrodas no nekurienes, ja nejēdz braukt.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Pag, es tagad nesaprotu,kāds te sakars mums ar Vāciju un viņu bāņiem? Kāpēc Seene visu laiku to D piemin kā kaut kādu piemēru? Piemini Kongo vai Zkoreju.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Pag, es tagad nesaprotu,kāds te sakars mums ar Vāciju un viņu bāņiem? Kāpēc Seene visu laiku to D piemin kā kaut kādu piemēru? Piemini Kongo vai Zkoreju.

Vispār jau Eiropā dzīvojam un Vācija varētu būt viens no satiksmes organizācijas piemēriem, ja vien tu negribi apgalvot, ka pie mums viss kārtībā un visa pasaule var mācīties no mums. Tev ir kāds labāks piemērs, kā Vācija, ar ko salīdzināt? Mācīsimies no itāļiem? Nebūs grūti - liela daļa braucēju jau tagad pagriezienus nerāda un CHA neredz.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Pārmērīga tiekšanās Vācijas līmeņa virzienā rada nevajadzīgu stresu.

Ko nevar celt, to nevar nest.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Pārmērīga tiekšanās Vācijas līmeņa virzienā rada nevajadzīgu stresu.

Ko nevar celt, to nevar nest.

Nevajadzīgu stresu rada tas, ka lielākā daļa neredz tālāk par savu degungalu un padomju stila propogandu. Ja reiz Zivtiņš teica, ka visu nelaimju cēlonis ir ātrums, tad ar pārējo satiksmi viss ir kārtībā un doma papildināt valsts budžeta caurumus un personīgās kabatas uz autobraucēju rēķina ir visnotaļ apsveicama.

Ja pareizi noprotu, tev ir kāds sakars ar biznesu. Vai tu kā pasūtītājs jau sen nebūtu lauzis līgumu ar tādu piegādātāju, kā Vitronic? Bet mūsu valsts varoņi to var atļauties, jo tauta jau vēl slavē.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

Vācijas piesaucējs... Tur arī ne viss ir perfekti... Piemēru? Pilsonim ir kaukāds japāņu spoooorta autoss, no tiem, ko jaunatne baisi šķūnē. Tikko nomainīc auspufs, bet likc oriğinālais. Pilsētā jamo aptur policists, un paziņo, ka auto esot par skaļu. Fakts, ka autoss tāds no dzimšanas, un ir pat rēķins par auspufu ir, kā saka, uz rokas, polici maz intersē. Tiek sacerēts protokols par 100 eur. Pilsonim, lai šito apstrīdētu, ir jāveic eksperīze par saviem €€...

Vēl, pac jūsmo par Vācijas ordnungu uz ceļiem, bet tas jau ir tikai pateicoties totālajai kontrolei! Visur kameras, paši pisloņi ziņo par visu, ko var noziņot...

Tas pac pislonis, par ko pirmais piemērs, 2 gadi Karlsrūē ikdienā brauca ar ... Latvijā reğistrētu Volgu! Viens no iemesliem, lai uz kamerām varētu uzšķaudīt.

Un tas ir īsc valstsvācietis, kas tā izrīkojas! Pats gan smejas ka tāpēc ka papiņš viņam šveicietis...

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

Vācijas piesaucējs... Tur arī ne viss ir perfekti... Piemēru? Pilsonim ir kaukāds japāņu spoooorta autoss, no tiem, ko jaunatne baisi šķūnē. Tikko nomainīc auspufs, bet likc oriğinālais. Pilsētā jamo aptur policists, un paziņo, ka auto esot par skaļu. Fakts, ka autoss tāds no dzimšanas, un ir pat rēķins par auspufu ir, kā saka, uz rokas, polici maz intersē. Tiek sacerēts protokols par 100 eur. Pilsonim, lai šito apstrīdētu, ir jāveic eksperīze par saviem €€...

Vēl, pac jūsmo par Vācijas ordnungu uz ceļiem, bet tas jau ir tikai pateicoties totālajai kontrolei! Visur kameras, paši pisloņi ziņo par visu, ko var noziņot...

Tas pac pislonis, par ko pirmais piemērs, 2 gadi Karlsrūē ikdienā brauca ar ... Latvijā reğistrētu Volgu! Viens no iemesliem, lai uz kamerām varētu uzšķaudīt.

Un tas ir īsc valstsvācietis, kas tā izrīkojas! Pats gan smejas ka tāpēc ka papiņš viņam šveicietis...

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

smaidiigais rakstīja:

Vēl, pac jūsmo par Vācijas ordnungu uz ceļiem, bet tas jau ir tikai pateicoties totālajai kontrolei! Visur kameras, paši pisloņi ziņo par visu, ko var noziņot...

Un sēne, lasi kamēr NELABI paliek!

Šie ir vieni ZELTA vārdi. Neba aiz labas gribas vācieši pie šādas kārtības nonāca.

Cilvēkam ir tieksme izlaisties un vilkt uz anarhiju, kamēr tam ar demokrātisku vāli nedod pa nagiem!

Crankshaft Reģ.: 31.10.2004
0 0 Atbildēt

Palaidniex

Iespējams tas tur ir likumīgi un vai vācu policists pārkāpa savas pilnvaras.

====================

Viņu StVO un poliču darba nolikumos dokumentu kontrole

ir ierakstīta. Un, ja redzi, ka policis ir pievērsis tev uzmanību, automātiski rēķinies, ka vajadzēs "papīrus". Francijā tieši tāpat. Itālijā populārs apturēšanas iemesls ir jautājuma "vegetables?" uzdošana, tiesa, arī neiztiek bez papīriem, jo tu esi ārzemnieks

Ja Seenem Holandē bij problēmas ar kontaktiem - Holandē praktiski visur var runāt vācu valodā. Man savulaik pat nācās viņu policistiem (ne ceļu!) tulkot divu

poļu veikalu uzlauzēju pratināšanu - poļi drusku buldurēja krieviski

Un par kontaktu uzsākšanu ar CP ... HVZ, es vienmēr pirmais laipni sveicinu un VIENMĒR jūtu, ka bumba tiešām jau ir manā laukuma pusē

Un vispār, es CP uztveru kā bezmaksas pielikumu pārraidei "Dzīvnieku pasaule" (Ceļu satiksme), neizbēgamu, kā, piemēram pārbrauktuves šlagbomja nolaišanos deguna priekšā. Starpība vien tā, ka šlagbomim tu vari veltīt "vārdus", bet policim kaut kā nav vēlams

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Crankshaft rakstīja: Palaidniex

Iespējams tas tur ir likumīgi un vai vācu policists pārkāpa savas pilnvaras.

====================

Viņu StVO un poliču darba nolikumos dokumentu kontrole

ir ierakstīta. Un, ja redzi, ka policis ir pievērsis tev uzmanību, automātiski rēķinies, ka vajadzēs "papīrus". Francijā tieši tāpat. Itālijā populārs apturēšanas iemesls ir jautājuma "vegetables?" uzdošana, tiesa, arī neiztiek bez papīriem, jo tu esi ārzemnieks

Ja Seenem Holandē bij problēmas ar kontaktiem - Holandē praktiski visur var runāt vācu valodā. Man savulaik pat nācās viņu policistiem (ne ceļu!) tulkot divu

poļu veikalu uzlauzēju pratināšanu - poļi drusku buldurēja krieviski

Un par kontaktu uzsākšanu ar CP ... HVZ, es vienmēr pirmais laipni sveicinu un VIENMĒR jūtu, ka bumba tiešām jau ir manā laukuma pusē

Un vispār, es CP uztveru kā bezmaksas pielikumu pārraidei "Dzīvnieku pasaule" (Ceļu satiksme), neizbēgamu, kā, piemēram pārbrauktuves šlagbomja nolaišanos deguna priekšā. Starpība vien tā, ka šlagbomim tu vari veltīt "vārdus", bet policim kaut kā nav vēlams

Šitais citāts, gan mans, gan Tavs vairāk veltāms seenem, kam šķiet, ka dokumentu pārbaudes nekur neesot likumīgas...

Crankshaft Reģ.: 31.10.2004
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Bet kāds pamats ir mani aizkavēt, ja vedu sievu uz lidmašīnu, neko nepārkāpjot. Vien tas, ka sestdienas rīts esot pamats tam, ka man pie stūres būtu jābūt dzērušam. Kādēļ jājautā vai vakar lietoju alkoholu, ja atbilde nē tāpat neliekas apmierinoša? Kādēļ jāatsakās uzrādīt savu dienesta apliecību?

========================

Vispār jau ir mazliet dīvaini prasīt dienesta apliecību policim, kuram "viss rakstīts virsū"...IMHO Un, ja tu zinātu, kas darās brīvdienu rītos uz ceļiem, kuri ved uz Rīgu un ieved tajā, tad apturēšanai vispār nekādus jautājumus izraisīt nevajadzētu ir pozitīva pieredze tieši šajā punktā

Kas traucēja šajā gadījumā pateikt to, ka tas ir alkoreids, nevis dokumentu pārbaude. Pataloģiska tieksme melot? Kas traucēja pārliecināties, ka neesmu dzēris un neaizkavēt mani, bet pārbaudīt citus autovadītājus. Pataloģiska tieksme uz garām diskusijām?

====================

Un kas no tā mainītos? Ja steidzies, ātrāk būtu ticis vaļā,

starp citu, IMHO pilnīgi veltīgi nav iekļauta "gadījumos" tīra dokumentu pārbaude - gan Latvijā, gan ES ir izķerti gana daudz ļautiņu, kuriem "papīri nav kārtībā"

smaidiigais

Vācijas piesaucējs... Tur arī ne viss ir perfekti... Piemēru? Pilsonim ir kaukāds japāņu spoooorta autoss, no tiem, ko jaunatne baisi šķūnē. Tikko nomainīc auspufs, bet likc oriğinālais. Pilsētā jamo aptur policists, un paziņo, ka auto esot par skaļu. Fakts, ka autoss tāds no dzimšanas, un ir pat rēķins par auspufu ir, kā saka, uz rokas, polici maz intersē. Tiek sacerēts protokols par 100 eur. Pilsonim, lai šito apstrīdētu, ir jāveic eksperīze par saviem €€...

====================

Šo tēmu, starp citu, es savulaik apspriedu ar labu paziņu - vācu sacīkšu braucēju, amatu apvienošanas kārtībā viņējo CPistu Redzi, ja tā lieta notiek, piemēram, mazpilsētā, tad policists lielākoties ir vietējais, turklāt viņu komandē ne tikai centralizētā policijas "valdība", bet arī vietējā pašvaldība, bezmaz kā "municipāli". Un, ja kāds, kam "pārāk skaļš" auto traucē gulēt vai strēbt zupu, uzrakstīs sūdzību, ka vietējais policists , lūk, atļauj braukāties trokšņainiem huligāniem, tad CPists dabūs mizā pa visām līnijām! Tad nu viņš / viņi nodarbojas ar naturālu "prevenciju" Par šo tēmu , starp citu, ir norāvušies viens otrs no mūsu "harlejistiem" Eiropas apceļojumu laikā No pieredzes varu teikt, ka "turienes" hārlisti tiešām lielākoties ir stipri klusāki ... Jo runa tur ir īsa - marš uz tuvāko TUV midzeni, pārbaudīt, un atgriezties ar oficiālu izziņu. Ja tomēr viss OK, būsi samaksājis tikai sodu . Ja nav OK, resp. trobels neatbilst pieļaujamajam max trokšņu līmenim, vēl naudu uz mucas un viss.

Crankshaft Reģ.: 31.10.2004
0 0 Atbildēt

Ja tomēr viss OK, būsi samaksājis tikai sodu .

-----------------------

Sorry, tikai par TUV Un neko nepīkstēsi, jo viņu "Ordnungā" ir arī jēdziens "speckontrole" (Sonderkontrolle),

resp. instrumentāra tīri fizioloģisku sajūtu pārbaude

Dugass Reģ.: 10.05.2003
0 0 Atbildēt

Un ko lielie pucāļu aizstāvji teiks par šito?

Braucu pa Brīvībeni un nogriezos uz kinostudiju. Tas bija tajā laikā, kad tur vēl drīkstēja nogriezties caur troļļuka galapunktu. Aiz kinostudijas mani noķēra ar bākugunīm un sirēnām un bļaujot pa pusrajonu, lai apstājos.

Pienāca, labdien, dokumentus. Precīzu sarunu vairs neatceros, bet apmēram tā bija. Paskatās papīrus un prasa - kapēc grižamies zem zīmes, tur bija zīme tikai taisni. Par to sods ir tik un tik lati.

A es tobrīd tieši liku tiesības uz C vai D, neatceros kuru tieši. (Man ir visas) Un zināju to pantu no galvas, ka ceļa zīme, kas uzstādīta ceļa sākumposmā, norāda, ka nedrīkst nogriezties pa kreisi un pa labi, izņemot blakusteritorijā. A šis mani vēl turpina dirsināt, ka kur ta tur ir ceļa sākumposms?! Es tad nu arī paskaidroju, ka zīme ir uzstādīta tieši aiz krustojuma ar Lizuma ielu.

Tad visu cienītais un aistāvētais CP ar dikti dusmīgu sejas izteiksmi atmeta man atpakaļ dokumentus.

Nu vot pasaki - kapēc viņi drīkst mani dirsināt un es viņus nē???

Nē, man tā negadās bieži. Vienkārši minēju kā piemēru iz dzīves. Pa maniem 15 braukšanas gadiem man piešūt kaut ko neatbilstošu ir mēginājuši tikai trīs reizes. BET IR!!!

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Kad tas bija? Sen vai pēc tā krusta pārbūves?

ja nesen, tad milicis lašara, jo iebraukt trolejbusa galapunkta liedz elementārs ķiģelis, nevis pēc Lizuma ielas uzstādītā zīme tikai taisni......

www.1188.lv/...

P.S.

Klau, a kā ja ne bez diskotēkas un maķugaļņika milicim Tevi stādināt?

Dugass Reģ.: 10.05.2003
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja: Kad tas bija? Sen vai pēc tā krusta pārbūves?

ja nesen, tad milicis *******, jo iebraukt trolejbusa galapunkta liedz elementārs ķiģelis, nevis pēc Lizuma ielas uzstādītā zīme tikai taisni......

www.1188.lv/...

P.S.

Klau, a kā ja ne bez diskotēkas un maķugaļņika milicim Tevi stādināt?

Rakstīju tak, tas bija pirms pārbūves, tad, kad tur nebija ķegelis un bija tieši aiz Lizuma ielas uzlikta zīme tikai taisni. A to krustojumu ar Lizuma ielu 99% šoferu pat nepiefiksē, kas brauc Juglas virzienā, jo viņš ir aiz sliedēm un aiz divām nepārtrauktām līnijām.

Nē, nu ķēra jau pareizi, it kā, bet tā, it kā es būtu noziegumu izdarījis! A viņi vienkārši gribēja naudu uz muļķi iekāst, maitas. Un tad vēl sadusmojās, ka es CSN zinu no galvas!

mj_defender Reģ.: 13.05.2011
0 0 Atbildēt

Pašķirstīju pēdējās pāris diskusija lapas...

Visadekvātākais diskusijas dalībnieks, šķiet, ir Seene. Viens otra oponents, kā izskatās, jūtas ārkārtīgi laimīgs, kad NELIKUMĪGI tiek pārbaudīta viņa personība, un nekādīgi NEVAR SAPRAST - kāpēc tādi nejūtas citi (piemēram, Seene).

Kam nepatīk, ja viņu bez iemesla uzskata par likumpārkāpēju - tas arī pretoties nelikumībām. Kam patīk - par tām, tieši otrādi, "fanos". Strīdēties nav jēgas... Katrs lai dara, kā vēlas...

P.s. Tiem, kuriem nav ne jausmas kāpēc "parasta dokumentu pārbaude" (kad vadītājs apturēts ārpus "reida") nav likumīga, skat. likumu "Par policiju" 12. pantu. 2. daļu.

1.. 3 4 5 6 7 8 9
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti