CP pretrunas

Dugass Reģ.: 10.05.2003

Labdien!

Vēlos padalīties ar novērojumiem.

26.03.2012. no rīta braucu pa Kaivas ielu no Biķernieku ielas Lubānas ielas virzienā. Priekšā ieraudzīju ceļu poiciju aktīvā darbībā. Turēja ciet visus pēc kārtas. Divi zaļās vestēs tērptie policisti apturēja priekšā braucošos auto, kas lika man nopriecāties, ka nebūs jāstājas, bet nekā – 20m tālāk mani apturēja zilā policijas mētelītī tērpts policists.

Pienāca klāt:

CP-Labdien! Vadītāja apliecību un reģistrācijas dokumentus.

Es- Labdien! Tūliņ. Vai kaut kas noticis?

CP-Vadītāja apliecību un reģistrācijas dokumentus.

Es- Dzirdēju. Prasu vai kas noticis?

CP- Nē nē, nekas.

Es- Kamdēļ apturējāt? Vai man kaut kas nav kārtībā? (dodu dokumentus)

CP- Nē, viss labi. Tāpat vien.

Es- Kā – tāpat vien!?

CP- Nu .... redziet, mums te ir reids uz alkoholu, bet abi aparāti ir pie kolēģiem, tāpēc es jums testu nevarēšu veikt. (aiziet aplūkot TA uzlīmi) Paldies, visu labu.

Aizbraucu un domāju...

No rīta rūpīgi rūpīgi izplānoju savu maršrutu, laikus, vietas, lai nekur nekavētu un visur paspētu ar atļauto ātrumu braucot. Te mani aptur uz alkohola reidu, bet testu veikt nevar, jo aparāti aizņemti – tātad aptur – „TĀPAT VIEN” kā jau policists pats teica un šajā brīdī, dēļ šīm piecām minūtēm viss mans plāns sāk jukt un brukt un es sāku kavēt. Pavisam nedaudz pārsniedzu atļauto ātrumu un – mani aptur ceļu policija un uzdod savu pirmo visiem zināmo jautājumu – Kur steidzamies? Saku, ka steidzos pie zobārsta. Un policists izsaka savu otru visiem labi zināmo frāzi – Vajag plānot savu laiku, lai nebūtu jākavē un jāpārkāpj ātrums!

Bet es taču izplānoju. Visu kārtīgi izplānoju. Vienīgi man nav zināms – cik „TĀPAT VIEN” situācijas man dienas laikā ir jāieplāno???

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9
DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Nē,nepaskaidrošu. Pacenties saprast pats

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Nē,nepaskaidrošu. Pacenties saprast pats

Nu ja... Nav jau ko paskaidrot. No pirksta izzīdi ideju, no kuras nekādas jēgas nav.

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

inteliģence rullē

padomju vēzis, tip Eiropas kulē

PS. Ja menti visus pārbaudītu pirms katrs sēžas pie stūres... tad dzērāju tēma pie stūres būtu izsmelta....

PPS. A ja vel katram blakus ments sēdētu - tad i foto-radari nebūtu vajadzīgi...

Crankshaft Reģ.: 31.10.2004
0 0 Atbildēt

Seene

Laikam nav gan. Nespēju uztvert, kā pēc dokumentu pārbaudes var noteikt, vai vadītājs ir pālī. Paskaidrosi beidzot?

====================

Vispār tēma interesanta - ir man daži labi pazīstami cepisti, i bijušie, i esošie, ir apspriesta šī tēma kādreiz, tā teikt, pie klāta galda. Biju drusku pārsteigts, ka galvenais motīvs apturēšanai 'dokumentu pārbaudei" ļoti bieži mēdz būt cepista vēlme ieskatīties ...vadītāja acīs Principā ar ļoti lielu ticamības pakāpi varot noteikt - ir kampis vai nav Nu un vēl dažas pazīmes, kuras novērot viņus vispār apmāca, ķippa psihologi utt.. Šitās "psihomotoriskās" metodes esot populāras visā pasaulē, tā teikt, poliči ieskatās, vai ir kaut kas , kas liktu ķerties pie nopietnākas pārbaudes. Tas ir apmēram, kā pie izmeklētāja - tie arī ļoti bieži tieši zemapziņā jūt, ka pratināmais vai liecinieks muld, kaut ārēji stāsts ir ļoti pārliecinošs Līdzīgus piegājienus es savulaik novēroju uz vienas otras robežas, piemēram, Franfurtē / O, kad robežpoliči apturēja, paņēma papīrus un ... nekas nenotiek Kamēr vienreiz ievēroju, ka mūs no gabaliņa vēro robežnieks ar binokli, acīmredzot vienkārši vērtē mūsu uzvedību, stāvot "uz ugunslīnijas". Pēc brīža atdeva dokumentus un laipni novēlēja "Gute Fahrt!"

A mēs pa to kontroles laiku vienkārši ... ĒDĀM

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Crankshaft rakstīja: Seene

Laikam nav gan. Nespēju uztvert, kā pēc dokumentu pārbaudes var noteikt, vai vadītājs ir pālī. Paskaidrosi beidzot?

====================

Vispār tēma interesanta - ir man daži labi pazīstami cepisti, i bijušie, i esošie, ir apspriesta šī tēma kādreiz, tā teikt, pie klāta galda. Biju drusku pārsteigts, ka galvenais motīvs apturēšanai 'dokumentu pārbaudei" ļoti bieži mēdz būt cepista vēlme ieskatīties ...vadītāja acīs Principā ar ļoti lielu ticamības pakāpi varot noteikt - ir kampis vai nav Nu un vēl dažas pazīmes, kuras novērot viņus vispār apmāca, ķippa psihologi utt.. Šitās "psihomotoriskās" metodes esot populāras visā pasaulē, tā teikt, poliči ieskatās, vai ir kaut kas , kas liktu ķerties pie nopietnākas pārbaudes. Tas ir apmēram, kā pie izmeklētāja - tie arī ļoti bieži tieši zemapziņā jūt, ka pratināmais vai liecinieks muld, kaut ārēji stāsts ir ļoti pārliecinošs Līdzīgus piegājienus es savulaik novēroju uz vienas otras robežas, piemēram, Franfurtē / O, kad robežpoliči apturēja, paņēma papīrus un ... nekas nenotiek Kamēr vienreiz ievēroju, ka mūs no gabaliņa vēro robežnieks ar binokli, acīmredzot vienkārši vērtē mūsu uzvedību, stāvot "uz ugunslīnijas". Pēc brīža atdeva dokumentus un laipni novēlēja "Gute Fahrt!"

A mēs pa to kontroles laiku vienkārši ... ĒDĀM

Šādi pagriežot tēmai nav ne vainas. Tikai Dekstera kungs te ir sajaucis tieši šo paskatīšanos acīs ar dokumentu pārbaudi. Un tagad nevar nekādi pateikt, kas tieši dokumentos ir teikts par būšanu pālī.

Ja tiek veikta alkohola pārbaude, tad kā jau iepriekš minēju, tas ir likumīgs iemesls auto apturēšanai, ko var nosaukt, ieskatoties acīs, un novēlēt laimīgu ceļu nedzērušajiem, neaizkavējot sevi un autovadītāju ar dokumentu pārbaudi. Ne reizi vien šāda saskarsme ar CP ir bijusi - nekādu problēmu.

Savukārt, ja CP inspektors uzskata mani par likumpārkāpēju, kas nav autovadītāja tiesību, man ir līdzvērtīgs pamats uzskatīt, ka viņam nav policista tiesību. Tad uzrādam dokumentus abi un formalitātes ievērojam abpusēji.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Seene, tev cilvēks izskaidroja to,ko tu pats neapjēdz- palūdz CP inspektors tev ( man) dokumentus un komunikācijas laikā konstatē, ir aizdomas par reibuimu vai nav. Un pat trubā nav jāpūš. Vēl nepielec? Kā tāds auns uz jauniem vārtiem blenz.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Seene, tev cilvēks izskaidroja to,ko tu pats neapjēdz- palūdz CP inspektors tev ( man) dokumentus un komunikācijas laikā konstatē, ir aizdomas par reibuimu vai nav. Un pat trubā nav jāpūš. Vēl nepielec? Kā tāds auns uz jauniem vārtiem blenz.

Kurā vietā izskaidroja? Apstiprināja tikai to, ko es jau zināju - lai konstatētu reibumu, NAV nepieciešama dokumentu pārbaude. Toties tu joprojām nespēj izskaidrot, kā tieši dokumentu pārbaude var novērst alkohola lietošanu...

Vēlreiz - CP inspektors aptur auto, sasveicinās, nosauc apturēšanas iemeslu (alkohola, nevis dokumentu pārbaude!) un neveic nekādas liekas darbības, kas bez iemesla aizkavē autovadītāju. Kas tev šajā risinājumā nav pieņemams?

Crankshaft Reģ.: 31.10.2004
0 0 Atbildēt

Seene

Kurā vietā izskaidroja? Apstiprināja tikai to, ko es jau

Vēlreiz - CP inspektors aptur auto, sasveicinās, nosauc apturēšanas iemeslu (alkohola, nevis dokumentu pārbaude!) un neveic nekādas liekas darbības, kas bez iemesla aizkavē autovadītāju. Kas tev šajā risinājumā nav pieņemams?

================

Nja, a vai nava vienalga, kādu iemeslu cepists nosauc? Neesmu psihologs, bet varbūt pilsoņiem "uz purna" rakstīts, ka "papīri nav kārtībā" Turklāt kaut vai TA uzlīmes, numurzīmes utt. aplūkošana arī būtībā ir dokumentu pārbaude ...

Sakarā ar šmigstūrēšanu es atcerējos tādu hohmu: bija padomjlaikos tāds pazīstams autobraucējs un pie viena autoremonta rūpnīcas vadošs darbinieks Valdis Belmers.

Iespējams, kāds no foruma dalībniekiem viņu vairāk vai mazāk pazīst. Nu un Valdim bija viena īpatnība , tīri fiziska - man nezināmu iemeslu dēļ viņš praktiski vienmēr izskatījās kā nedaudz, bet jau jūtami "iekampis".

Lieki teikt, ka tas viņam regulāri sagādāja problēmas ar ceļamentiem, kuri viņu nepazina vaigā vai vispār tādu nezināja Tā ka tikai uz "paskatīšanos" balstīties vien nevar... No otras puses, varu teikt, ka, kontaktējot ar cepistu, vajag skatīties viņam acīs - tas cilvēku , var teikt atbruņo Savukārt vairīšanās no acu kontakta rosina aizdomas ...

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Seene, tev cilvēks izskaidroja to,ko tu pats neapjēdz- palūdz CP inspektors tev ( man) dokumentus un komunikācijas laikā konstatē, ir aizdomas par reibuimu vai nav. Un pat trubā nav jāpūš. Vēl nepielec? Kā tāds auns uz jauniem vārtiem blenz.

Kurā vietā izskaidroja? Apstiprināja tikai to, ko es jau zināju - lai konstatētu reibumu, NAV nepieciešama dokumentu pārbaude. Toties tu joprojām nespēj izskaidrot, kā tieši dokumentu pārbaude var novērst alkohola lietošanu...

Vēlreiz - CP inspektors aptur auto, sasveicinās, nosauc apturēšanas iemeslu (alkohola, nevis dokumentu pārbaude!) un neveic nekādas liekas darbības, kas bez iemesla aizkavē autovadītāju. Kas tev šajā risinājumā nav pieņemams?

MAn jau pie kājas, es neesmu CP inspektors. Bet,paņemot dokumentus, viņš ar tevi komunicē un sajūt, ja esi pālī.

Sēne, nu tu tak esi viens konkrēts lohu lohs.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Seene, tu nevari ielikts te savu foto, es goč pendel gribu redzēt,kā tāds idiņš izskatās.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Crankshaft rakstīja:

Nja, a vai nava vienalga, kādu iemeslu cepists nosauc?

Nav gan - likumā ir skaidri noteikts, kādos gadījumos policistam ir tiesības apturēt auto. Ja nosauktais iemesls nav likumīgs, man ir pamatotas aizdomas, ka policists ir vai nu viltvārdis vai arī apzināti pārkāpj savas pilnvaras. Abos gadījumos man ir pamats noskaidrot šī policista personību un likumīgo apturēšanas iemeslu.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

MAn jau pie kājas, es neesmu CP inspektors. Bet,paņemot dokumentus, viņš ar tevi komunicē un sajūt, ja esi pālī.

Sēne, nu tu tak esi viens konkrēts lohu lohs.

Lamuvārdus pietaupi vien vakaram, kad varēsi parunāties skatoties spogulī. Bet dokumentiem nav nekāda sakara ar komunicēšanu un kaut kā sajušanu.

Pastāsti vēlreiz, kādēļ tavuprāt CP ir nepieciešams pārkāpt likumu, lai veiktu darbības, kas visnotaļ ir paveicamas likumā paredzētajā kārtībā? Kādēl CP nepienākas sods par likumu pārkāpšanu? Nu ir man problēmas ar uztveri... Nespēju es saprast tavu tieksmi pēc policejiskas iekārtas.

Crankshaft Reģ.: 31.10.2004
0 0 Atbildēt

Seene

Nespēju es saprast tavu tieksmi pēc policejiskas iekārtas.

==================

Dārgo mikolog (sēņu specs), tevis aprakstītā situācija ir visai tāļi no īsteni policejiskas iekārtas, kuras pie mums, ak paldies tam Kungam, vairs nav ... Ir pie mūsu Austrumu kaimiņiem, teikšu, pārdzīvojums neaizmirstams, kad, apturētam uz Maskavas Loka autoceļa 5:30 no rīta, tev vispirms starp acīm caur pavērto logu iebaksta AK-47 stobru un uzbļauj "bumagi, bļe!", tikmēr cits AK-47 jau lūkojas caur pakaļrūti ...un nedod Dievs stomīties vai nesakarīgi skaidrot kur brauc, kāpēc brauc, cik ilgi būsi tur utt.. Rokas uz kapota un turēt muti! ))) Kasīties dēļ sīkumiem neredzu iemesla - daudz ir braukts Rietumos , un tur policisti un citi uniformētie, ja viņiem ir darīšanas ar tevi, tad taisni cenšas runāt tādā kā draudzīgi-ģimeniskā stiliņā, ja to tā var nosaukt. Un viņu uzmanības objekts arī uzreiz nejūtas kā iespējamais "noziedznieks" Un viss notiek caur "lūdzu" un "paldies", tiesa, arī LV, ja es , piemēram, esmu sācis kontaktu ar "lūdzu", nekad nav bijis tā, ka beigās iztrūktu "paldies". Starp citu, arī padomjlaikos, kad bija jādomā, kā nedabūt "caurumu talonā"

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Crankshaft rakstīja: Seene

Nespēju es saprast tavu tieksmi pēc policejiskas iekārtas.

==================

Dārgo mikolog (sēņu specs), tevis aprakstītā situācija ir visai tāļi no īsteni policejiskas iekārtas, kuras pie mums, ak paldies tam Kungam, vairs nav ... Ir pie mūsu Austrumu kaimiņiem, teikšu, pārdzīvojums neaizmirstams, kad, apturētam uz Maskavas Loka autoceļa 5:30 no rīta, tev vispirms starp acīm caur pavērto logu iebaksta AK-47 stobru un uzbļauj "bumagi, bļe!", tikmēr cits AK-47 jau lūkojas caur pakaļrūti ...un nedod Dievs stomīties vai nesakarīgi skaidrot kur brauc, kāpēc brauc, cik ilgi būsi tur utt.. Rokas uz kapota un turēt muti! ))) Kasīties dēļ sīkumiem neredzu iemesla - daudz ir braukts Rietumos , un tur policisti un citi uniformētie, ja viņiem ir darīšanas ar tevi, tad taisni cenšas runāt tādā kā draudzīgi-ģimeniskā stiliņā, ja to tā var nosaukt. Un viņu uzmanības objekts arī uzreiz nejūtas kā iespējamais "noziedznieks" Un viss notiek caur "lūdzu" un "paldies", tiesa, arī LV, ja es , piemēram, esmu sācis kontaktu ar "lūdzu", nekad nav bijis tā, ka beigās iztrūktu "paldies". Starp citu, arī padomjlaikos, kad bija jādomā, kā nedabūt "caurumu talonā"

Jā ir daudz sanācis braukāt pa R-Eiropu un kontaktēties ar viņu policiju. Tieši pēc tā šausmina mūsu mentu attieksme un visatļautība. Vēlreiz saku - man nekas nav pret draudzīgu sarunas veidu, bet arī tas ir iespējams ievērojot likuma prasības. Kādēļ to var R-Eiropas policisti un arī daļa mūsējo? Kādēļ tev un citiem nav pieņemi, ka šāda kārtība varētu būt arī Latvijā? Tu pats labi aprakstīji kāda ir situācija pie mūsu Austrumu kaimiņiem, bet pats turpini aizstāvēt tos, kas labprāt šādu sistēmu redzētu arī pie mums... Izlasi vēlreiz - es minēju TIEKSMI pēc policejiskas iekārtas, nevis to, ka šeit tāda būt. Bet būs, ja sabiedrība aizstāvēs varas pārstāvju likumpārkāpumus.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Seene, tu esi, atkārtoju, reāls lohs,idiņš un smadzeņu invalīds.

Goda vārds, piebesīja tas idiots.

Cerams, tevi vienreiz izjās tā konkrēti,esi pelnījis.

Japnis Reģ.: 06.11.2006
0 0 Atbildēt

bet viņš taču to nav ieplānojis!!!

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Jā ir daudz sanācis braukāt pa R-Eiropu un kontaktēties ar viņu policiju...

nu tu laid. Kā Tev ir izdevies kontaktēties ar R-Eiropas policiju? Arī esmu daudz braucis, bet ar policiju esmu saticies nu ļooooti reti! Un visas reizes, kad esmu acīm redzami izlēcis no satiksmes - vai nu ar melnu volgu, vai raibu kā dzeņa vēders angļu busu Spānijā. Kur, starp citu, piedzīvoju izcili nelaipnu 'apkalpošanu' un 100 EUR par jostu nelietošanu - pasažierim....

Dugass Reģ.: 10.05.2003
0 0 Atbildēt

Japnis rakstīja: bet viņš taču to nav ieplānojis!!!

Nejauc gaisu!

Plānotājs esmu es!!!

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Sēēne - es piemēram esmu nolikts mierā ar netrafarētu mersi vācijā uz bāņa, kam pa logu izgārt aatstarojošā lielkonfekte.

Paturēšanas iemesls - nekāds - vpalūza uzrādī dokumentus un ĻOTI ILGI pētīja mašīnas papīrus un rūpnieciski pārsisto VIN numuru. Asbesta sejas, vienīgie laipnības vārdi Bitte un Danke. Bet tā sterili kā operāciju zāle, bet bez apturēšanas iemesla. Kad viss bija cauri (apmēram pēc minūtēm 20) un bijām atzīti par nekaitīgiem esam varējām atļauties pajokot un uzprasīt kur inspektori Krānihs un Gerkāns. Uz ko beidzot azbesta sejās parādījās jautrs smaidiņš un piezīme - no šī parkinga jābrauc ārā ručkā jo neesot ieskriešanās ceļa un tad, kad pamās ar to pašu zizli...

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

smaidiigais rakstīja:

Seene rakstīja:

Jā ir daudz sanācis braukāt pa R-Eiropu un kontaktēties ar viņu policiju...

nu tu laid. Kā Tev ir izdevies kontaktēties ar R-Eiropas policiju? Arī esmu daudz braucis, bet ar policiju esmu saticies nu ļooooti reti! Un visas reizes, kad esmu acīm redzami izlēcis no satiksmes - vai nu ar melnu volgu, vai raibu kā dzeņa vēders angļu busu Spānijā. Kur, starp citu, piedzīvoju izcili nelaipnu 'apkalpošanu' un 100 EUR par jostu nelietošanu - pasažierim....

Kā jau teicu - ir sanācis daudz braukāt. Un izlekšana no satiksmes ir manas braukāšanas specifika. Ir sanācis padiskutēt par to, ko 3 naktī daru nomaļā privātmāju ciematā. Bija diezgan izbrīnīti, ka aplūkoju pils drupas par kurām zin pat reti kurš vietējais. Holandē reiz iemaldījos kaut kādā slēgtā ceļā gar kanālu, kas kā pēc tam izrādījās, no visām pusēm bija slēgts ar "saulītēm", bet es pamanījos atrast ceļu, kur zīmju nav.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Seene, tu esi, atkārtoju, reāls lohs,idiņš un smadzeņu invalīds.

Goda vārds, piebesīja tas idiots.

Cerams, tevi vienreiz izjās tā konkrēti,esi pelnījis.

Tev kādas nomierinošas tabletes nevajag iedzert? Vai varbūt labāk aizej pie ārsta, izskatās, ka tev tas ir hroniski.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Seene, tu esi, atkārtoju, reāls lohs,idiņš un smadzeņu invalīds.

Goda vārds, piebesīja tas idiots.

Cerams, tevi vienreiz izjās tā konkrēti,esi pelnījis.

Tev kādas nomierinošas tabletes nevajag iedzert? Vai varbūt labāk aizej pie ārsta, izskatās, ka tev tas ir hroniski.

Man?? Man nerēgojas uzglūnoši FR,policisti utt.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja: Kā jau teicu - ir sanācis daudz braukāt. Un izlekšana no satiksmes ir manas braukāšanas specifika.

Bez komentāriem...

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

ja ja, tieši izlekšana no satiksmes

Un tad brīnās, ka viņu uzvelk.

Crankshaft Reģ.: 31.10.2004
0 0 Atbildēt

Seene

Jā ir daudz sanācis braukāt pa R-Eiropu un kontaktēties ar viņu policiju. Tieši pēc tā šausmina mūsu mentu attieksme un visatļautība. Vēlreiz saku - man nekas nav pret draudzīgu sarunas veidu, bet arī tas ir iespējams ievērojot likuma prasības. Kādēļ to var R-Eiropas policisti un arī daļa mūsējo? Kādēļ tev un citiem nav pieņemi, ka šāda kārtība varētu būt arī Latvijā?

======================

Klau, nevajag sacerēt pasaciņas! Te pilsonis Palaidniex jau aprakstīja , kādi bij kontakti ar poličiem - precīzi, turklāt es gan neatminu, ka policis , formā tērpts, būtu baisi stādījies priekšā - viss viņam "virsū rakstīts", vēl jo mazāk nosaucis apturēšanas iemeslu Ģermāniski runājošie īsi bet laipni palūdz "Papiere", visādi itāļi, francūži un spāņi taisni tāpat. Kas ir tikai loģiski - jebkura pārbaude tak sākas ar dokumentiem Turklāt

bija laiks, kad turēja visai bieži - īpaši Vācijā, Austrijā, Itālijā, Francijā Iemesls vienkāršs - viņiem auto numuri jau bija ar ES simboliku, mums "sveši", ar LV karodziņu Francijā vispār až pakaļ dzinās, lai apturētu - izrādījās, ka vadītājpolicim blakus sēdēja imigrācijas ierēdnis, un tieši numuru dēļ nolēma pārbaudīt. Tas gan stādījās priekšā, jo bija privātā tērpies,

bet viss pārējais atgādināja vairāk sen neredzējušos čomu sarunu

Tu pats labi aprakstīji kāda ir situācija pie mūsu Austrumu kaimiņiem, bet pats turpini aizstāvēt tos, kas labprāt šādu sistēmu redzētu arī pie mums... Izlasi vēlreiz - es minēju TIEKSMI pēc policejiskas iekārtas, nevis to, ka šeit tāda būt. Bet būs, ja sabiedrība aizstāvēs varas pārstāvju likumpārkāpumus.

1 2 3 4 5 6 7 8 9
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti