CP pretrunas

Dugass Reģ.: 10.05.2003

Labdien!

Vēlos padalīties ar novērojumiem.

26.03.2012. no rīta braucu pa Kaivas ielu no Biķernieku ielas Lubānas ielas virzienā. Priekšā ieraudzīju ceļu poiciju aktīvā darbībā. Turēja ciet visus pēc kārtas. Divi zaļās vestēs tērptie policisti apturēja priekšā braucošos auto, kas lika man nopriecāties, ka nebūs jāstājas, bet nekā – 20m tālāk mani apturēja zilā policijas mētelītī tērpts policists.

Pienāca klāt:

CP-Labdien! Vadītāja apliecību un reģistrācijas dokumentus.

Es- Labdien! Tūliņ. Vai kaut kas noticis?

CP-Vadītāja apliecību un reģistrācijas dokumentus.

Es- Dzirdēju. Prasu vai kas noticis?

CP- Nē nē, nekas.

Es- Kamdēļ apturējāt? Vai man kaut kas nav kārtībā? (dodu dokumentus)

CP- Nē, viss labi. Tāpat vien.

Es- Kā – tāpat vien!?

CP- Nu .... redziet, mums te ir reids uz alkoholu, bet abi aparāti ir pie kolēģiem, tāpēc es jums testu nevarēšu veikt. (aiziet aplūkot TA uzlīmi) Paldies, visu labu.

Aizbraucu un domāju...

No rīta rūpīgi rūpīgi izplānoju savu maršrutu, laikus, vietas, lai nekur nekavētu un visur paspētu ar atļauto ātrumu braucot. Te mani aptur uz alkohola reidu, bet testu veikt nevar, jo aparāti aizņemti – tātad aptur – „TĀPAT VIEN” kā jau policists pats teica un šajā brīdī, dēļ šīm piecām minūtēm viss mans plāns sāk jukt un brukt un es sāku kavēt. Pavisam nedaudz pārsniedzu atļauto ātrumu un – mani aptur ceļu policija un uzdod savu pirmo visiem zināmo jautājumu – Kur steidzamies? Saku, ka steidzos pie zobārsta. Un policists izsaka savu otru visiem labi zināmo frāzi – Vajag plānot savu laiku, lai nebūtu jākavē un jāpārkāpj ātrums!

Bet es taču izplānoju. Visu kārtīgi izplānoju. Vienīgi man nav zināms – cik „TĀPAT VIEN” situācijas man dienas laikā ir jāieplāno???

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9
Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Seene rakstīja: Pastāstiet kaut vienu iemeslu, kādēļ pret šādiem darboņiem izturēties ar cilvēcisku sapratni? www.tvnet.lv/...

"Sīkākas ziņas likumsargi neatklāj, uzsverot, ka automašīnas ir tāds pats speclīdzeklis kā ieroči, tā ir ierobežotas pieejamības informācija un tādēļ precīzu skaitu par sadalījumu iecirkņos Valsts policija nesniegs. Arī no komentāriem kameras priekšā policijas pārstāvji kategoriski atteicās, pamatojumu par sadalījuma principiem gan solot rakstiski, taču tā arī to nesniedzot."

Nu? Dodies cīņā, ko gaidi? Panāc to,lai Latvijā viss ir sakārtots PAREIZI un visi tevi cienīs.

Tev kā tipiskam Latvietim vajag visu gatavu. Lai atnāk Laimes lācis un sakārto tavu Sūnu ciemu. Bet tu tikmēr noriesi tos, ka vismaz savā ikdienā pretojas bardakam... Malacis! Apsveicu!

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

Seene rakstīja: Pastāstiet kaut vienu iemeslu, kādēļ pret šādiem darboņiem izturēties ar cilvēcisku sapratni? www.tvnet.lv/...

"Sīkākas ziņas likumsargi neatklāj, uzsverot, ka automašīnas ir tāds pats speclīdzeklis kā ieroči, tā ir ierobežotas pieejamības informācija un tādēļ precīzu skaitu par sadalījumu iecirkņos Valsts policija nesniegs. Arī no komentāriem kameras priekšā policijas pārstāvji kategoriski atteicās, pamatojumu par sadalījuma principiem gan solot rakstiski, taču tā arī to nesniedzot."

Nu? Dodies cīņā, ko gaidi? Panāc to,lai Latvijā viss ir sakārtots PAREIZI un visi tevi cienīs.

Tev kā tipiskam Latvietim vajag visu gatavu. Lai atnāk Laimes lācis un sakārto tavu Sūnu ciemu. Bet tu tikmēr noriesi tos, ka vismaz savā ikdienā pretojas bardakam... Malacis! Apsveicu!

Klau seene, bet kāpēc ne tu uzraksti iesniegumu?

TU visvairāk bļauj, tad pierādi, ka arī izņemot bļāušanu ko spēj.

Es esmu rakstījis iesniegumus un esmu gan panācis savu, gan palicis gribot.

Bet Tu te tikai gudri muldi...

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja:

Seene rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

Seene rakstīja: Pastāstiet kaut vienu iemeslu, kādēļ pret šādiem darboņiem izturēties ar cilvēcisku sapratni? www.tvnet.lv/...

"Sīkākas ziņas likumsargi neatklāj, uzsverot, ka automašīnas ir tāds pats speclīdzeklis kā ieroči, tā ir ierobežotas pieejamības informācija un tādēļ precīzu skaitu par sadalījumu iecirkņos Valsts policija nesniegs. Arī no komentāriem kameras priekšā policijas pārstāvji kategoriski atteicās, pamatojumu par sadalījuma principiem gan solot rakstiski, taču tā arī to nesniedzot."

Nu? Dodies cīņā, ko gaidi? Panāc to,lai Latvijā viss ir sakārtots PAREIZI un visi tevi cienīs.

Tev kā tipiskam Latvietim vajag visu gatavu. Lai atnāk Laimes lācis un sakārto tavu Sūnu ciemu. Bet tu tikmēr noriesi tos, ka vismaz savā ikdienā pretojas bardakam... Malacis! Apsveicu!

Klau seene, bet kāpēc ne tu uzraksti iesniegumu?

TU visvairāk bļauj, tad pierādi, ka arī izņemot bļāušanu ko spēj.

Es esmu rakstījis iesniegumus un esmu gan panācis savu, gan palicis gribot.

Bet Tu te tikai gudri muldi...

Rakstu arī iesniegumus, kad ir par ko. Un pat jāsaka, ka atšķirībā no tevis nemēdzu palikt gribot, jo nerakstu tad, kad nav pamata to darīt.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

Seene rakstīja: Pastāstiet kaut vienu iemeslu, kādēļ pret šādiem darboņiem izturēties ar cilvēcisku sapratni? www.tvnet.lv/...

"Sīkākas ziņas likumsargi neatklāj, uzsverot, ka automašīnas ir tāds pats speclīdzeklis kā ieroči, tā ir ierobežotas pieejamības informācija un tādēļ precīzu skaitu par sadalījumu iecirkņos Valsts policija nesniegs. Arī no komentāriem kameras priekšā policijas pārstāvji kategoriski atteicās, pamatojumu par sadalījuma principiem gan solot rakstiski, taču tā arī to nesniedzot."

Nu? Dodies cīņā, ko gaidi? Panāc to,lai Latvijā viss ir sakārtots PAREIZI un visi tevi cienīs.

Tev kā tipiskam Latvietim vajag visu gatavu. Lai atnāk Laimes lācis un sakārto tavu Sūnu ciemu. Bet tu tikmēr noriesi tos, ka vismaz savā ikdienā pretojas bardakam... Malacis! Apsveicu!

Te nu tu nošāvi greizi. Man nav nekāds Sūnu ciems, tas ir tavā galvā. Tev traucē lietas, kas citiem netraucē un ir pašsaprotamas. Tu izfantazē kaut kādas šasumas, kuras itkā eksistē visapkārt, tad bļauj internetā, cik tas viss traki. Ej un dari. Mani netraucē,ja CP inspektors man pajautā dokumentus,lai pārleicinātos vai neesmu pālī, jo zinu, ja viņš tādējādi noķers kādu dzērušo pie stūres, izglābs kādu dzīvību vai to dzērāju no lielākiem sūdiem.

Bet tu tik turpini pēc sīkākās instrukcijas dzīvot.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Rakstu arī iesniegumus, kad ir par ko. Un pat jāsaka, ka atšķirībā no tevis nemēdzu palikt gribot, jo nerakstu tad, kad nav pamata to darīt.

OK, tad panāc kaut ko ar FR un taisnību, lai CP inspektori turpmāk stādās priekšā pēc pilnas programmas.

Lūdzu, raksti, iesūdzi un panāc taisnības uzvaru, jo pēc tavas šeit cepšanās noprotu,ka te nu ir par ko iespringt.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Seene, varbūt var palūgt no tevis izkāstu par tevis gūtajiem panākumiem cīņā ar šausmām mums visapkārt.

Kad,par ko,kam esi rakstījis un ko tieši tu esi panācis un sakārtojis.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Mani netraucē,ja CP inspektors man pajautā dokumentus,lai pārleicinātos vai neesmu pālī, jo zinu, ja viņš tādējādi noķers kādu dzērušo pie stūres, izglābs kādu dzīvību vai to dzērāju no lielākiem sūdiem.

Tev dokumentos ir rakstīts, ka neesi pālī? Parādīsi?

Un kā CP inspektoram traucē tas, ka vēlos pārliecināties, ka kāds viltvārdis neuzdodas par inspektoru?

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Seene, varbūt var palūgt no tevis izkāstu par tevis gūtajiem panākumiem cīņā ar šausmām mums visapkārt.

Kad,par ko,kam esi rakstījis un ko tieši tu esi panācis un sakārtojis.

Palūgt vari, bet ar savām rupjībām pat atbildi neesi īsti pelnījis, kur nu vēl atskaitīšanos par jebko.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

vadoni tik un tā neviens necienīs arī tad, ja jamais panāks tā lai viss ir sakārtots pareizi

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Seene, varbūt var palūgt no tevis izkāstu par tevis gūtajiem panākumiem cīņā ar šausmām mums visapkārt.

Kad,par ko,kam esi rakstījis un ko tieši tu esi panācis un sakārtojis.

Palūgt vari, bet ar savām rupjībām pat atbildi neesi īsti pelnījis, kur nu vēl atskaitīšanos par jebko.

tāpēc,ka tev nekā reāla nav, esi prasts tirliņš gudrruniitis.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Seene rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Seene, varbūt var palūgt no tevis izkāstu par tevis gūtajiem panākumiem cīņā ar šausmām mums visapkārt.

Kad,par ko,kam esi rakstījis un ko tieši tu esi panācis un sakārtojis.

Palūgt vari, bet ar savām rupjībām pat atbildi neesi īsti pelnījis, kur nu vēl atskaitīšanos par jebko.

tāpēc,ka tev nekā reāla nav, esi prasts tirliņš gudrruniitis.

Parādi dokumentus, kur rakstīts, ka neesi pālī!

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Te nu pierādās, ka Seene ir varens tikai šeit. Nekā reāla viņš panākt nav spējis un nespēs, tikai tukši dirst netā.

PS. Uzmanību, uzglūn fotoradars

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Te nu pierādās, ka Seene ir varens tikai šeit. Nekā reāla viņš panākt nav spējis un nespēs, tikai tukši dirst netā.

PS. Uzmanību, uzglūn fotoradars

Runā par sevi. Domāju, ka tevis pieminētie dokumenti, kur rakstīts, ka neesi pālī, eksistē tikai tavās iedomās un tukšajā diršanā netā.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

tu jau to izdomāji,ka tādus vajag. Un tu jeu te plāties,ka esi baigais pīzģuks ( miera hercogs) un taisnības cīnītājs. Bet neviena piemēra nav,čušš, kukuu.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: tu jau to izdomāji,ka tādus vajag. Un tu jeu te plāties,ka esi baigais pīzģuks ( miera hercogs) un taisnības cīnītājs. Bet neviena piemēra nav,čušš, kukuu.

Es izdomāju? Tu jau teici, ka nav iebildumu parādīt CP dokumentus, lai viņs varētu pārliecināties, ka neesi pālī.

Man nav tādu dokumentu, ar ko varētu šādu darbību izveikt.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

DekstersFF rakstīja: tu jau to izdomāji,ka tādus vajag. Un tu jeu te plāties,ka esi baigais pīzģuks ( miera hercogs) un taisnības cīnītājs. Bet neviena piemēra nav,čušš, kukuu.

Es izdomāju? Tu jau teici, ka nav iebildumu parādīt CP dokumentus, lai viņs varētu pārliecināties, ka neesi pālī.

Man nav tādu dokumentu, ar ko varētu šādu darbību izveikt.

Tu esi idiots vai tikai tādu tēlo ?

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Seene rakstīja:

DekstersFF rakstīja: tu jau to izdomāji,ka tādus vajag. Un tu jeu te plāties,ka esi baigais pīzģuks ( miera hercogs) un taisnības cīnītājs. Bet neviena piemēra nav,čušš, kukuu.

Es izdomāju? Tu jau teici, ka nav iebildumu parādīt CP dokumentus, lai viņs varētu pārliecināties, ka neesi pālī.

Man nav tādu dokumentu, ar ko varētu šādu darbību izveikt.

Tu esi idiots vai tikai tādu tēlo ?

Cenšos tevi izprast... Varbūt izskaidro savu piedāvājumu ar dokumentu pārbaudi noskaidrot vai autovadītājs ir vai nav pālī, lai nav jāmin, kurš no mums ir idiots.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

policists tevi aptur, pajautā dokumentus un komunikācijas laikā redz,sajūt, esi tu dzēris vai neesi.

Mani reiz apturēja pie Preses nama naktī 4os,kad braucām no Diskonakts. Minivenā 5 cilvēki, visi iereibuši tā kā jau no ballītes, es skaidrā. Policija apturēja, atveru logu.. Labvakar, vai neesat lietojis alkoholu? Saku,ka nē. Esot spēcīgs aromāts. Palūdza izkāpt , aizgājām mašīnas aizmugurē, parunājām, pastāstīju situāciju, policists redzēja un saprata,ka neesmu dzēris, novēlēja laimīgu ceļu ,lai braucot uzmanīgi un atvadījāmies kā normāli cilvēki. Viņš paveica savu darbu, un zini,pat nepaprasīja dokumentus.

Varbūt pamēģini kādreiz nelekties un nekačāt savas pravas arī tu un saņemsi normālu attieksmi.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Pagājšnedēļ vienam paziņam ģimenes auto pa dienu viens ar 3 promilēm ielika pie krustojuma pakaļā...ar džipu.

Būtu policija pirms tam palūgusi parādīt dokumentus,tas nebūtu noticis.

Seene, to arī tu nesaproti?

nazurbajev Reģ.: 03.01.2007
0 0 Atbildēt

Es te tā palasīju... autors kaut kāds apbižotais botāniķis.

Dugass Reģ.: 10.05.2003
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: policists tevi aptur, pajautā dokumentus un komunikācijas laikā redz,sajūt, esi tu dzēris vai neesi.

Mani reiz apturēja pie Preses nama naktī 4os,kad braucām no Diskonakts. Minivenā 5 cilvēki, visi iereibuši tā kā jau no ballītes, es skaidrā. Policija apturēja, atveru logu.. Labvakar, vai neesat lietojis alkoholu? Saku,ka nē. Esot spēcīgs aromāts. Palūdza izkāpt , aizgājām mašīnas aizmugurē, parunājām, pastāstīju situāciju, policists redzēja un saprata,ka neesmu dzēris, novēlēja laimīgu ceļu ,lai braucot uzmanīgi un atvadījāmies kā normāli cilvēki. Viņš paveica savu darbu, un zini,pat nepaprasīja dokumentus.

Varbūt pamēģini kādreiz nelekties un nekačāt savas pravas arī tu un saņemsi normālu attieksmi.

Nu redzi - normāla situācija un ne es un, pieļauju, arī ne Seene šajā situācijā nekādas "pravas" nekačātu un rīkotos tieši tāpat kā tu.

Es arī esmu cilvēks un reālā situācijā, aut vai tavā piemērā, izrādu sapratni un nekāds konflikts neraisās.

Arī manis apstāstītajā gadījuma, starp citu, nekāda konflikta nebija.

Skaidrības labad paskaidrošu. Jā, policists izskatījās jauns un viņa kļūda tekstā "tāpat vien" izraisīja manī smīnu un pārdomas.

Tu taču esi kādreiz apturēts par ātrumu? Nu domāju visi zin CP ātruma apturēšanas gadījuma standartfrāzes - Kur steidzamies? un neatkarīgi no vadītāja atbildes, otra - Vajag pareizi plānot savu laiku, lai nebūtu jāsteidzas.

Es vienkārši nomodelēju situāciju, kad viens CP aptur "tāpat vien" (reāls gadījums) un otrs ap stūri stāsta, ka vajag plānot savu laiku (iespējama situācija).

Un nav nekādas vajadzības mētāties ar personiskiem apvainojumiem.

Vispār tā laikam ir mūsdienu cilvēku problēma - trīs vārdi pieklājīgi, tad vesela gūzma personisku apvainojumu un vēl pēc tam solījumi ar fizisku izrēķināšanos (nenonāksim līdz tādām jēlībam, labi?)

Dugass Reģ.: 10.05.2003
0 0 Atbildēt

nazurbajev rakstīja: Es te tā palasīju... autors kaut kāds apbižotais botāniķis.

Un kas tieši tev ir pret botāniķiem?

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: policists tevi aptur, pajautā dokumentus un komunikācijas laikā redz,sajūt, esi tu dzēris vai neesi.

Mani reiz apturēja pie Preses nama naktī 4os,kad braucām no Diskonakts. Minivenā 5 cilvēki, visi iereibuši tā kā jau no ballītes, es skaidrā. Policija apturēja, atveru logu.. Labvakar, vai neesat lietojis alkoholu? Saku,ka nē. Esot spēcīgs aromāts. Palūdza izkāpt , aizgājām mašīnas aizmugurē, parunājām, pastāstīju situāciju, policists redzēja un saprata,ka neesmu dzēris, novēlēja laimīgu ceļu ,lai braucot uzmanīgi un atvadījāmies kā normāli cilvēki. Viņš paveica savu darbu, un zini,pat nepaprasīja dokumentus.

Varbūt pamēģini kādreiz nelekties un nekačāt savas pravas arī tu un saņemsi normālu attieksmi.

Pag... To, ka alkohola pārbaudi var veikt neprasot uzrādīt dokumentus, zinu. Un reida laikā var lieki nekavēt nedzērušus autovadītājus, pārliecinoties, ka tie nav lietojuši alkoholu, es saprotu. Ir pašam vairākas reizes bijusi ļoti īsa tikšanās ar CP - faktiski monologa formā - "Labdien. Alkohola pārbaude. Redzu, ka jūs neesat dzēris. Laimīgu ceļu!" Nekādu problēmu!

Bet tu izvairies no atbildes par to, kā dokumentu pārbaude var palīdzēt konstatēt vai autovadītājs ir vai nav pālī... Sāk tomēr likties, ka ne jau es esmu idiots.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Nezinu, seene, kas tev tur liekas, bet nu kaut kas ar tevi labi nav jau uztveres līmenī.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Nezinu, seene, kas tev tur liekas, bet nu kaut kas ar tevi labi nav jau uztveres līmenī.

Laikam nav gan. Nespēju uztvert, kā pēc dokumentu pārbaudes var noteikt, vai vadītājs ir pālī. Paskaidrosi beidzot?

1 2 3 4 5 6 7 8 9
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti