CP pretrunas

Dugass Reģ.: 10.05.2003

Labdien!

Vēlos padalīties ar novērojumiem.

26.03.2012. no rīta braucu pa Kaivas ielu no Biķernieku ielas Lubānas ielas virzienā. Priekšā ieraudzīju ceļu poiciju aktīvā darbībā. Turēja ciet visus pēc kārtas. Divi zaļās vestēs tērptie policisti apturēja priekšā braucošos auto, kas lika man nopriecāties, ka nebūs jāstājas, bet nekā – 20m tālāk mani apturēja zilā policijas mētelītī tērpts policists.

Pienāca klāt:

CP-Labdien! Vadītāja apliecību un reģistrācijas dokumentus.

Es- Labdien! Tūliņ. Vai kaut kas noticis?

CP-Vadītāja apliecību un reģistrācijas dokumentus.

Es- Dzirdēju. Prasu vai kas noticis?

CP- Nē nē, nekas.

Es- Kamdēļ apturējāt? Vai man kaut kas nav kārtībā? (dodu dokumentus)

CP- Nē, viss labi. Tāpat vien.

Es- Kā – tāpat vien!?

CP- Nu .... redziet, mums te ir reids uz alkoholu, bet abi aparāti ir pie kolēģiem, tāpēc es jums testu nevarēšu veikt. (aiziet aplūkot TA uzlīmi) Paldies, visu labu.

Aizbraucu un domāju...

No rīta rūpīgi rūpīgi izplānoju savu maršrutu, laikus, vietas, lai nekur nekavētu un visur paspētu ar atļauto ātrumu braucot. Te mani aptur uz alkohola reidu, bet testu veikt nevar, jo aparāti aizņemti – tātad aptur – „TĀPAT VIEN” kā jau policists pats teica un šajā brīdī, dēļ šīm piecām minūtēm viss mans plāns sāk jukt un brukt un es sāku kavēt. Pavisam nedaudz pārsniedzu atļauto ātrumu un – mani aptur ceļu policija un uzdod savu pirmo visiem zināmo jautājumu – Kur steidzamies? Saku, ka steidzos pie zobārsta. Un policists izsaka savu otru visiem labi zināmo frāzi – Vajag plānot savu laiku, lai nebūtu jākavē un jāpārkāpj ātrums!

Bet es taču izplānoju. Visu kārtīgi izplānoju. Vienīgi man nav zināms – cik „TĀPAT VIEN” situācijas man dienas laikā ir jāieplāno???

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9
DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

Ja jau tu esi tik ļoti principiāls un pareizs, pastāsti, ko pats dari un kādi ir sasniegumi. Vai visu visu izdari līdz pēdējam perfekti? Poda malu ne reizi neesi apčurājis publiskā tualetē? Un kā ar papīru izmešanu no mašīnas? Un izsmēķa? Vecākus cilvēkus un dāmas vienmēr palaid pa priekšu,palīdzi tantiņām pāriet ielu?

Tev ir soda punkti?

Nesalīdzini nesalīdzināmo. Ja ir gadījies apčurāt, paņemu papīru un noslauku. No mašīnas nekad un neko, atšķirībā no tevis, nav pat ienācis prātā izmest - nesprotu, kur vispār tādi cūkas (atvainojos dzīvniekiem) rodas... Nesmēķēju.

Palaišana pa priekšu ir diskutējams jautājums. Mūsu saimniekzemē Zviedrijā par to vari dabūt smagu sodu par diksrimināciju. Savas personīgās pieklājības izpratnes robežās tā rīkojos.

Jā/nē, man ir/nav soda punkts/punkti. Piekasoties jautājumam, atbilde ir nē, jo uzdevi daudzskaitlī. Jā ir - viens, par godu debīlai satiksmes organizācijai. Un saņemts visnotaļ patīkami padiskutējot ar CP pārstāvi, kas šo pasākumu nepārvērta par parodiju, bet korekti uzrakstīja protokolu, paralēli vienkāºši patīkami papļāpājot par nesaistītām tēmām.

1. Tev ir vājas zināšanas par mani, jo arī es neko nekad pa auto logu neizmetu ( izņēmums ir ,piemēram, ābolu serdes ārpus pilsētas)

2. Zviedrija nav piemērs visam un mēs savā valstī varam darīt ko gribam. Ne reizi neviena sieviete nav man aizrādījusi par to,ka palaižu pa priekšu vai kā citādi izrādu cieņu.

Dugass Reģ.: 10.05.2003
0 0 Atbildēt

Chankaishi rakstīja: Jaa, man nebija materiaali slikti padomjlaikos, lai gan tagad vairaak pelnu! Toreiz braucu ar zhiguli, tagad ar bembi. Padomjlaiku audzinaashana man iemaaciijusi, ka nav neapshaubaamu autoritaashu, ka stulbi ir nosodiit savaadaaku viedokli(nu kaut vai ciinjaa pret fotoradariem), ka jaarespektee katra cilveeka gan domas, gan darbs. Un tukshas runas vai sava krutuma izraadiishana ir slikti. Siikumainiibu var piedot, jo raksturi cilveekiem tomeer atshkjiriigi. Taa kaa piedodu!

Fotoradari ir pinīgi cita tēma. Manis pēc viņus kaut kokos kārināt varētu - ātrumu es ievēroju un mani viņi nesatrauc.

Nedaudz kaitina, ka tagad iebiedētie vadītāji vienmērīgi aizpilda 3 joslas uz Krasta ieas, braucot ar ātrumu 50km/h pie atļautā 70 un neatstāj nekādu iespēju apsteigt.

Zivtiņš lieās, ka pisētā ir samazināts kopējais braukšanas ātrums - jā, ir samazināts. Zem atļautā! Un tas jau vairs atkal nav normāli.

Nu ja, civēkam no padomjaikiem ir viena domāšana, cilvēkiem no civilizētām valstīm cita. Mums ne šis ne tas.

Vācijā neviens policists nestāv krūmos un nemeklē pārkāpējus. Tur pat prātā neienāk policistam atkāpties no reglamenta. Esmu dzīvojis kādu brīdi tur. Zinu, ko runāju. A Krievijā vēl joprojām ir padomju miliči.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Chankaishi rakstīja: Uzrakstiiju suudziibu uz augstaakstaavoshu iestaadi, veelaak sanjeemu atvainoshanos no taa viira.

Tavā izpildījumā šāda rīcība ir slavējama, bet pārējiem ir slikta gremošana vai zīmuļi Malacis!

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Seene rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

Ja jau tu esi tik ļoti principiāls un pareizs, pastāsti, ko pats dari un kādi ir sasniegumi. Vai visu visu izdari līdz pēdējam perfekti? Poda malu ne reizi neesi apčurājis publiskā tualetē? Un kā ar papīru izmešanu no mašīnas? Un izsmēķa? Vecākus cilvēkus un dāmas vienmēr palaid pa priekšu,palīdzi tantiņām pāriet ielu?

Tev ir soda punkti?

Nesalīdzini nesalīdzināmo. Ja ir gadījies apčurāt, paņemu papīru un noslauku. No mašīnas nekad un neko, atšķirībā no tevis, nav pat ienācis prātā izmest - nesprotu, kur vispār tādi cūkas (atvainojos dzīvniekiem) rodas... Nesmēķēju.

Palaišana pa priekšu ir diskutējams jautājums. Mūsu saimniekzemē Zviedrijā par to vari dabūt smagu sodu par diksrimināciju. Savas personīgās pieklājības izpratnes robežās tā rīkojos.

Jā/nē, man ir/nav soda punkts/punkti. Piekasoties jautājumam, atbilde ir nē, jo uzdevi daudzskaitlī. Jā ir - viens, par godu debīlai satiksmes organizācijai. Un saņemts visnotaļ patīkami padiskutējot ar CP pārstāvi, kas šo pasākumu nepārvērta par parodiju, bet korekti uzrakstīja protokolu, paralēli vienkāºši patīkami papļāpājot par nesaistītām tēmām.

1. Tev ir vājas zināšanas par mani, jo arī es neko nekad pa auto logu neizmetu ( izņēmums ir ,piemēram, ābolu serdes ārpus pilsētas)

2. Zviedrija nav piemērs visam un mēs savā valstī varam darīt ko gribam. Ne reizi neviena sieviete nav man aizrādījusi par to,ka palaižu pa priekšu vai kā citādi izrādu cieņu.

1. Tev ir vājas lasīšanas spējas, jo es neesmu neko teicis par to, ko tu izmet vai nezimet pa logu - bet gan par tavām publiski paustajām domām šajā jautājumā.

2. Es neteicu, ka Zviedrija ir piemērs visam. Vien to, ka Latvija tai pieder un agri vai vēlu mums viņu normas būs jāpieņem. Un acīmredzot tev ir paveicies dzīvē nesatikt zviedru feministes. Nekā patīkama, bet dzīves realitāte.

Raacens Reģ.: 30.01.2004
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Raacens rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Seene, rupjību izraisi tu ar savu idiotisko kvankšķēšanu. Bik piegriežas jau tavas sazvērestības teorijas, kuras, nez kāpēc,saskati tikai tu un vēl daži līdzrējēji.

Tie džeki no CP dara savu darbu,lai mums visiem būtu drošāka braukšana. Ja nu kādreiz šiem kas noiet greizi, var saprast, jo galu galā visi mēs esam vienas zemes iedzīvotāji un ne jau nu tu vai es esam bez grēka, lai tagad baisi viņiem pieprasītu ievērot katru vissīkāko Likuma niansīti.

Kā jau teicu agrāk, arī man ir nācies uz totālu CP idiotismu atbildēt ar adekvātu pretdarbību, bet to situāciju paliek arvien mazāk, neprovocēsim arī paši negatīvu noskaņu no to džeku puses.

Varētu padomāt, ka katra pārkāpēja aizturēšana CP inspektoram ir atsevišķs notikums, kur katru reizi nākas improvizēt un meklēt individuālu pieeju. Cik aprobežotam ir jābūt, lai neatcerētos vienkāršu shēmu Labdien! Jūs esat apturēts šāda/tāda iemesla dēļ, lūdzu jūsu dokumentus viss.

Tu arī esi vismaz sers vai firsts ? Kas ir, aizvainojums tik liels, ka nestāv , jo policists ne tā izteicās??

Kāda nu mums sabiedºība ir, tāda ir policija un mēs paši. Nevajag tēlot tāpēc uzreiz rozā beibītes .

Nu nav tas tik nevainīgi, kā tu te centies mālēt. Apturēt tr.līdzekli ir papildus tiesības ko CP piešķir likums. Un ja CP tās ir izmantojis, viņam ir pienākums paskaidrot man, kāpēc. Tik pat labi nākošreiz viņš, "tā pat vien", pielietos rokudzelžus, vai dienesta ieroci, un te nav starpības.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Raacens rakstīja:

Nu nav tas tik nevainīgi, kā tu te centies mālēt. Apturēt tr.līdzekli ir papildus tiesības ko CP piešķir likums. Un ja CP tās ir izmantojis, viņam ir pienākums paskaidrot man, kāpēc. Tik pat labi nākošreiz viņš, "tā pat vien", pielietos rokudzelžus, vai dienesta ieroci, un te nav starpības.

Tieši tā. Personai, kas izmanto īpašas tiesības, vienlaikus ir jāievēro arī komplektā nākošie īpašie pienākumi. Apbrīnoju to, ka te dažiem ir pieņemami, ka cilvēki ar ieročiem rīkojas pretlikumīgi. Diezgan baisa situācija pašos pamatos.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Tieši tā. Personai, kas izmanto īpašas tiesības, vienlaikus ir jāievēro arī komplektā nākošie īpašie pienākumi. Apbrīnoju to, ka te dažiem ir pieņemami, ka cilvēki ar ieročiem rīkojas pretlikumīgi. Diezgan baisa situācija pašos pamatos.

Jā,iedomājies tik, uzmanies, pa ielām klīst arī geji, ka neizrauj tevi ānusā.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

Seene rakstīja:

Nesalīdzini nesalīdzināmo. Ja ir gadījies apčurāt, paņemu papīru un noslauku. No mašīnas nekad un neko, atšķirībā no tevis, nav pat ienācis prātā izmest - nesprotu, kur vispār tādi cūkas (atvainojos dzīvniekiem) rodas...

1. Tev ir vājas zināšanas par mani, jo arī es neko nekad pa auto logu neizmetu ( izņēmums ir ,piemēram, ābolu serdes ārpus pilsētas)

1. Tev ir vājas lasīšanas spējas, jo es neesmu neko teicis par to, ko tu izmet vai nezimet pa logu - bet gan par tavām publiski paustajām domām šajā jautājumā.

Kuram te ir vājas lasīšanas spējas?

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Seene rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

Seene rakstīja:

Nesalīdzini nesalīdzināmo. Ja ir gadījies apčurāt, paņemu papīru un noslauku. No mašīnas nekad un neko, atšķirībā no tevis, nav pat ienācis prātā izmest - nesprotu, kur vispār tādi cūkas (atvainojos dzīvniekiem) rodas...

1. Tev ir vājas zināšanas par mani, jo arī es neko nekad pa auto logu neizmetu ( izņēmums ir ,piemēram, ābolu serdes ārpus pilsētas)

1. Tev ir vājas lasīšanas spējas, jo es neesmu neko teicis par to, ko tu izmet vai nezimet pa logu - bet gan par tavām publiski paustajām domām šajā jautājumā.

Kuram te ir vājas lasīšanas spējas?

Joprojām tev. Es tikai uzrakstīju, ka tev ienāca prātā apspriest tēmu par papīru mešanu no mašīnas. Par to, vai met vai tikai runā, joprojām nekā nezinu.

Chankaishi Reģ.: 11.07.2007
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Chankaishi rakstīja: Uzrakstiiju suudziibu uz augstaakstaavoshu iestaadi, veelaak sanjeemu atvainoshanos no taa viira.

Tavā izpildījumā šāda rīcība ir slavējama, bet pārējiem ir slikta gremošana vai zīmuļi Malacis!

Paskaidroshu nedaudz situaaciju! Jaa, biju aizbraucis meitaas ar moci, bija man toreiz gadi 24. Piebrauc milicijas bobiks, izkaapj nedaudz iereibushi milichi, naak klaat un uzdod stulbus jautaajumus - tipa ko es te daru un kaapeec vispaar vazaajos pa Latviju, ja mana dziivesvieta 150km taalaak. Veelaak atnjem tiesiibas un pasi un paveel vakaraa ierasties rajona pilseetaa. Bet man vakaraa jaabuut Riigaa, jo jau naakamajaa dienaa garsh brauciens liidz darba vietai uz Lietuvu. Labi, vinji mekleeja kaut kaadus noziedzniekus zagljus. Bet ne jau taadaa veidaa! Taa kaa taa nebija siikmaniiga stuchiishana, bet gan savu tiesiibu aizstaaveeshana. Vareeja kaut vai piefikseet manus datus, ja reiz likaas aizdomiiga mana atrashanaas tai vietaa, visi dokumenti, ieskaitot pasi, tachu bija. Tas bija tas variants, kad varas paarstaavji riikojaas neatbilstoshi, taatad vinju riiciiba sodaama, par to teicu arii te ieprieksh. Tagad tas gan nedaudz vienkaarshaak, gan sarezhgjiitaak - suudzeet tiesaa. Toreiz vieniigais reaalais variants taados gadiijumos bija rakstiit suudziibu uz izpildkomiteju.

Dugass Reģ.: 10.05.2003
0 0 Atbildēt

Chankaishi rakstīja:

Seene rakstīja:

Chankaishi rakstīja: Uzrakstiiju suudziibu uz augstaakstaavoshu iestaadi, veelaak sanjeemu atvainoshanos no taa viira.

Tavā izpildījumā šāda rīcība ir slavējama, bet pārējiem ir slikta gremošana vai zīmuļi Malacis!

Paskaidroshu nedaudz situaaciju! Jaa, biju aizbraucis meitaas ar moci, bija man toreiz gadi 24. Piebrauc milicijas bobiks, izkaapj nedaudz iereibushi milichi, naak klaat un uzdod stulbus jautaajumus - tipa ko es te daru un kaapeec vispaar vazaajos pa Latviju, ja mana dziivesvieta 150km taalaak. Veelaak atnjem tiesiibas un pasi un paveel vakaraa ierasties rajona pilseetaa. Bet man vakaraa jaabuut Riigaa, jo jau naakamajaa dienaa garsh brauciens liidz darba vietai uz Lietuvu. Labi, vinji mekleeja kaut kaadus noziedzniekus zagljus. Bet ne jau taadaa veidaa! Taa kaa taa nebija siikmaniiga stuchiishana, bet gan savu tiesiibu aizstaaveeshana. Vareeja kaut vai piefikseet manus datus, ja reiz likaas aizdomiiga mana atrashanaas tai vietaa, visi dokumenti, ieskaitot pasi, tachu bija. Tas bija tas variants, kad varas paarstaavji riikojaas neatbilstoshi, taatad vinju riiciiba sodaama, par to teicu arii te ieprieksh. Tagad tas gan nedaudz vienkaarshaak, gan sarezhgjiitaak - suudzeet tiesaa. Toreiz vieniigais reaalais variants taados gadiijumos bija rakstiit suudziibu uz izpildkomiteju.

Nu precīzi!!! Neko vairāk, kā aizstāvēt savas tiesības, es arī negribu!!!

Tad kapēc tu vari aizstāvēt, pie tam kaut kur sūdzoties, bet es nē??? Situācija identiska - tevi neapmierināja miliču darbs, un mani neapmierina poliču darbs.

PUNKTS!

Dugass Reģ.: 10.05.2003
0 0 Atbildēt

Chankaishi rakstīja:

Seene rakstīja:

Chankaishi rakstīja: Uzrakstiiju suudziibu uz augstaakstaavoshu iestaadi, veelaak sanjeemu atvainoshanos no taa viira.

Tavā izpildījumā šāda rīcība ir slavējama, bet pārējiem ir slikta gremošana vai zīmuļi Malacis!

Paskaidroshu nedaudz situaaciju! Jaa, biju aizbraucis meitaas ar moci, bija man toreiz gadi 24. Piebrauc milicijas bobiks, izkaapj nedaudz iereibushi milichi, naak klaat un uzdod stulbus jautaajumus - tipa ko es te daru un kaapeec vispaar vazaajos pa Latviju, ja mana dziivesvieta 150km taalaak. Veelaak atnjem tiesiibas un pasi un paveel vakaraa ierasties rajona pilseetaa. Bet man vakaraa jaabuut Riigaa, jo jau naakamajaa dienaa garsh brauciens liidz darba vietai uz Lietuvu. Labi, vinji mekleeja kaut kaadus noziedzniekus zagljus. Bet ne jau taadaa veidaa! Taa kaa taa nebija siikmaniiga stuchiishana, bet gan savu tiesiibu aizstaaveeshana. Vareeja kaut vai piefikseet manus datus, ja reiz likaas aizdomiiga mana atrashanaas tai vietaa, visi dokumenti, ieskaitot pasi, tachu bija. Tas bija tas variants, kad varas paarstaavji riikojaas neatbilstoshi, taatad vinju riiciiba sodaama, par to teicu arii te ieprieksh. Tagad tas gan nedaudz vienkaarshaak, gan sarezhgjiitaak - suudzeet tiesaa. Toreiz vieniigais reaalais variants taados gadiijumos bija rakstiit suudziibu uz izpildkomiteju.

Un nav vajadzības te tagad izplūst.... tipa mana situācija bija svarīga, a tavējā - fufelis!

Katram sava situācija ir svarīga.

Chankaishi Reģ.: 11.07.2007
0 0 Atbildēt

Nu taa vareetu teikt, ko nu katrs uzskata par savaam tiesiibaam, principaa shiis ir tukshas runas. Jo es taa pat uzskatiishu, ka esi siikumains kashkjis, bet par sevi domaashu, ka tai gadiijumaa riikojos pareizi)

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

visiem jums tādas fufližņiku situācijas

Dugass Reģ.: 10.05.2003
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: visiem jums tādas fufližņiku situācijas

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Seene, rupjību izraisi tu ar savu idiotisko kvankšķēšanu. Bik piegriežas jau tavas sazvērestības teorijas, kuras, nez kāpēc,saskati tikai tu un vēl daži līdzrējēji.

Tie džeki no CP dara savu darbu,lai mums visiem būtu drošāka braukšana. Ja nu kādreiz šiem kas noiet greizi, var saprast, jo galu galā visi mēs esam vienas zemes iedzīvotāji un ne jau nu tu vai es esam bez grēka, lai tagad baisi viņiem pieprasītu ievērot katru vissīkāko Likuma niansīti.

Kā jau teicu agrāk, arī man ir nācies uz totālu CP idiotismu atbildēt ar adekvātu pretdarbību, bet to situāciju paliek arvien mazāk, neprovocēsim arī paši negatīvu noskaņu no to džeku puses.

Tikai piekrist!

Mans arīdzan...

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Dugass rakstīja:

Lūdzu piemērs. Ja mana sieva saka, lai piesprādzējos - ignorēju.

Tātad paraugpilsonis sievu neciena vis?

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Dugass rakstīja:

Chankaishi rakstīja:

Seene rakstīja:

Chankaishi rakstīja: Uzrakstiiju suudziibu uz augstaakstaavoshu iestaadi, veelaak sanjeemu atvainoshanos no taa viira.

Tavā izpildījumā šāda rīcība ir slavējama, bet pārējiem ir slikta gremošana vai zīmuļi Malacis!

Paskaidroshu nedaudz situaaciju! Jaa, biju aizbraucis meitaas ar moci, bija man toreiz gadi 24. Piebrauc milicijas bobiks, izkaapj nedaudz iereibushi milichi, naak klaat un uzdod stulbus jautaajumus - tipa ko es te daru un kaapeec vispaar vazaajos pa Latviju, ja mana dziivesvieta 150km taalaak. Veelaak atnjem tiesiibas un pasi un paveel vakaraa ierasties rajona pilseetaa. Bet man vakaraa jaabuut Riigaa, jo jau naakamajaa dienaa garsh brauciens liidz darba vietai uz Lietuvu. Labi, vinji mekleeja kaut kaadus noziedzniekus zagljus. Bet ne jau taadaa veidaa! Taa kaa taa nebija siikmaniiga stuchiishana, bet gan savu tiesiibu aizstaaveeshana. Vareeja kaut vai piefikseet manus datus, ja reiz likaas aizdomiiga mana atrashanaas tai vietaa, visi dokumenti, ieskaitot pasi, tachu bija. Tas bija tas variants, kad varas paarstaavji riikojaas neatbilstoshi, taatad vinju riiciiba sodaama, par to teicu arii te ieprieksh. Tagad tas gan nedaudz vienkaarshaak, gan sarezhgjiitaak - suudzeet tiesaa. Toreiz vieniigais reaalais variants taados gadiijumos bija rakstiit suudziibu uz izpildkomiteju.

Nu precīzi!!! Neko vairāk, kā aizstāvēt savas tiesības, es arī negribu!!!

Tad kapēc tu vari aizstāvēt, pie tam kaut kur sūdzoties, bet es nē??? Situācija identiska - tevi neapmierināja miliču darbs, un mani neapmierina poliču darbs.

PUNKTS!

Cik briesmīgi tavas tiesības aizskāra policists, nepasakot,kāpēc apturēja? Skatos, tik tiešām esi smalkjūtīga Burkā kundzīte.

Būtu kaut ko atņēmuši, likuši peļķē gulēt, es vēl saprastu. Šitā ņemšanās ir pavisam trula, pietiekami daudz citu nopietnu lietu, lai tagad par tādu hujņu te pistu prātu nedēļas garumā.

Dugass Reģ.: 10.05.2003
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Dugass rakstīja:

Chankaishi rakstīja:

Seene rakstīja:

Chankaishi rakstīja: Uzrakstiiju suudziibu uz augstaakstaavoshu iestaadi, veelaak sanjeemu atvainoshanos no taa viira.

Tavā izpildījumā šāda rīcība ir slavējama, bet pārējiem ir slikta gremošana vai zīmuļi Malacis!

Paskaidroshu nedaudz situaaciju! Jaa, biju aizbraucis meitaas ar moci, bija man toreiz gadi 24. Piebrauc milicijas bobiks, izkaapj nedaudz iereibushi milichi, naak klaat un uzdod stulbus jautaajumus - tipa ko es te daru un kaapeec vispaar vazaajos pa Latviju, ja mana dziivesvieta 150km taalaak. Veelaak atnjem tiesiibas un pasi un paveel vakaraa ierasties rajona pilseetaa. Bet man vakaraa jaabuut Riigaa, jo jau naakamajaa dienaa garsh brauciens liidz darba vietai uz Lietuvu. Labi, vinji mekleeja kaut kaadus noziedzniekus zagljus. Bet ne jau taadaa veidaa! Taa kaa taa nebija siikmaniiga stuchiishana, bet gan savu tiesiibu aizstaaveeshana. Vareeja kaut vai piefikseet manus datus, ja reiz likaas aizdomiiga mana atrashanaas tai vietaa, visi dokumenti, ieskaitot pasi, tachu bija. Tas bija tas variants, kad varas paarstaavji riikojaas neatbilstoshi, taatad vinju riiciiba sodaama, par to teicu arii te ieprieksh. Tagad tas gan nedaudz vienkaarshaak, gan sarezhgjiitaak - suudzeet tiesaa. Toreiz vieniigais reaalais variants taados gadiijumos bija rakstiit suudziibu uz izpildkomiteju.

Nu precīzi!!! Neko vairāk, kā aizstāvēt savas tiesības, es arī negribu!!!

Tad kapēc tu vari aizstāvēt, pie tam kaut kur sūdzoties, bet es nē??? Situācija identiska - tevi neapmierināja miliču darbs, un mani neapmierina poliču darbs.

PUNKTS!

Cik briesmīgi tavas tiesības aizskāra policists, nepasakot,kāpēc apturēja? Skatos, tik tiešām esi smalkjūtīga Burkā kundzīte.

Būtu kaut ko atņēmuši, likuši peļķē gulēt, es vēl saprastu. Šitā ņemšanās ir pavisam trula, pietiekami daudz citu nopietnu lietu, lai tagad par tādu hujņu te pistu prātu nedēļas garumā.

Nu neviens tev neliedz šo diskusiju nelasīt.

Dugass Reģ.: 10.05.2003
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Dugass rakstīja:

Chankaishi rakstīja:

Seene rakstīja:

Chankaishi rakstīja: Uzrakstiiju suudziibu uz augstaakstaavoshu iestaadi, veelaak sanjeemu atvainoshanos no taa viira.

Tavā izpildījumā šāda rīcība ir slavējama, bet pārējiem ir slikta gremošana vai zīmuļi Malacis!

Paskaidroshu nedaudz situaaciju! Jaa, biju aizbraucis meitaas ar moci, bija man toreiz gadi 24. Piebrauc milicijas bobiks, izkaapj nedaudz iereibushi milichi, naak klaat un uzdod stulbus jautaajumus - tipa ko es te daru un kaapeec vispaar vazaajos pa Latviju, ja mana dziivesvieta 150km taalaak. Veelaak atnjem tiesiibas un pasi un paveel vakaraa ierasties rajona pilseetaa. Bet man vakaraa jaabuut Riigaa, jo jau naakamajaa dienaa garsh brauciens liidz darba vietai uz Lietuvu. Labi, vinji mekleeja kaut kaadus noziedzniekus zagljus. Bet ne jau taadaa veidaa! Taa kaa taa nebija siikmaniiga stuchiishana, bet gan savu tiesiibu aizstaaveeshana. Vareeja kaut vai piefikseet manus datus, ja reiz likaas aizdomiiga mana atrashanaas tai vietaa, visi dokumenti, ieskaitot pasi, tachu bija. Tas bija tas variants, kad varas paarstaavji riikojaas neatbilstoshi, taatad vinju riiciiba sodaama, par to teicu arii te ieprieksh. Tagad tas gan nedaudz vienkaarshaak, gan sarezhgjiitaak - suudzeet tiesaa. Toreiz vieniigais reaalais variants taados gadiijumos bija rakstiit suudziibu uz izpildkomiteju.

Nu precīzi!!! Neko vairāk, kā aizstāvēt savas tiesības, es arī negribu!!!

Tad kapēc tu vari aizstāvēt, pie tam kaut kur sūdzoties, bet es nē??? Situācija identiska - tevi neapmierināja miliču darbs, un mani neapmierina poliču darbs.

PUNKTS!

Cik briesmīgi tavas tiesības aizskāra policists, nepasakot,kāpēc apturēja? Skatos, tik tiešām esi smalkjūtīga Burkā kundzīte.

Būtu kaut ko atņēmuši, likuši peļķē gulēt, es vēl saprastu. Šitā ņemšanās ir pavisam trula, pietiekami daudz citu nopietnu lietu, lai tagad par tādu hujņu te pistu prātu nedēļas garumā.

P.S. Viņš pateica kāpēc apturēja. Apturēja "tāpat vien". Par to ir cepiens, ja neatceries sākumu.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Cik briesmīgi tavas tiesības aizskāra policists, nepasakot,kāpēc apturēja? Skatos, tik tiešām esi smalkjūtīga Burkā kundzīte.

Būtu kaut ko atņēmuši, likuši peļķē gulēt, es vēl saprastu. Šitā ņemšanās ir pavisam trula, pietiekami daudz citu nopietnu lietu, lai tagad par tādu hujņu te pistu prātu nedēļas garumā.

Nez kurš īsti ir "smalkā Burkā kundzīte". Es vai tomēr policists, kas apvainojas par lūgumu pildīt likuma prasības?

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Teiksim tā, iesūdzi taču tiesā to policistu un,ja negribi, tad ej uz tirgu, nopērc karpu un pis tai smadzenes.

Ir tik daudz lietu, kuras notiek ne pēc priekšrakstiem, kāds nedaudz pārkāpj likumu utt, tās ir nebūtiskas lietas.

Neticu,ka Seene, Dugass vienmēr brauc piesprādzējušies U dug-ASS pat atzina, ka nesprādzējas) , nekad nerunā pa mob braucot, nekad nepārkāpj mazliet ātrumu utt utt.

Šitā ņemšanās ap tā CP inspektora nepareizo izteikumu ir smieklīgs ikdienas sīkums. No oda izpūsts zilonis, ja ne pat kas lielāks.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Teiksim tā, iesūdzi taču tiesā to policistu un,ja negribi, tad ej uz tirgu, nopērc karpu un pis tai smadzenes.

Ir tik daudz lietu, kuras notiek ne pēc priekšrakstiem, kāds nedaudz pārkāpj likumu utt, tās ir nebūtiskas lietas.

Neticu,ka Seene, Dugass vienmēr brauc piesprādzējušies U dug-ASS pat atzina, ka nesprādzējas) , nekad nerunā pa mob braucot, nekad nepārkāpj mazliet ātrumu utt utt.

Šitā ņemšanās ap tā CP inspektora nepareizo izteikumu ir smieklīgs ikdienas sīkums. No oda izpūsts zilonis, ja ne pat kas lielāks.

Nu bet es jau neko nepūšu. Kas liek tam policistam pūst ziloni no tā, ka paprasu nosaukt apturēšanas iemeslu? Kur problēma parādīt savu apliecību vai arī vienkārši novēlēt laimīgu ceļu, ja kādu iemeslu dēļ to ļoti negribas darīt?

Bet nē... Tad uzreiz uzpūšas divu ziloņu apmērā un iebrauc vēl lielākās auzās. Tavuprāt mana vaina ir tā, ka policists, kam nav derīga apliecība izlemj šo jautājumu risināt izsaucot papildspēkus un noformējot šo faktu protokolā? Es varēju arī braukt mierīgi tālāk, ja vien augsti godātais nelikumīgais likuma sargs pats nevēlētos šo jautājumu uzpūst.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Pastāstiet kaut vienu iemeslu, kādēļ pret šādiem darboņiem izturēties ar cilvēcisku sapratni? www.tvnet.lv/...

\"Sīkākas ziņas likumsargi neatklāj, uzsverot, ka automašīnas ir tāds pats speclīdzeklis kā ieroči, tā ir ierobežotas pieejamības informācija un tādēļ precīzu skaitu par sadalījumu iecirkņos Valsts policija nesniegs. Arī no komentāriem kameras priekšā policijas pārstāvji kategoriski atteicās, pamatojumu par sadalījuma principiem gan solot rakstiski, taču tā arī to nesniedzot.\"

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja: Pastāstiet kaut vienu iemeslu, kādēļ pret šādiem darboņiem izturēties ar cilvēcisku sapratni? www.tvnet.lv/...

"Sīkākas ziņas likumsargi neatklāj, uzsverot, ka automašīnas ir tāds pats speclīdzeklis kā ieroči, tā ir ierobežotas pieejamības informācija un tādēļ precīzu skaitu par sadalījumu iecirkņos Valsts policija nesniegs. Arī no komentāriem kameras priekšā policijas pārstāvji kategoriski atteicās, pamatojumu par sadalījuma principiem gan solot rakstiski, taču tā arī to nesniedzot."

Nu? Dodies cīņā, ko gaidi? Panāc to,lai Latvijā viss ir sakārtots PAREIZI un visi tevi cienīs.

1 2 3 4 5 6 7 8 9
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti