Bērns uz dēļa

viencexperc Reģ.: 13.02.2017

Bieži redzam uz automašīnām uzrakstus "baby on board". Latviski tas tulkojas - bērns uz kuģa, bērns uz dēļa, bērns uz kartona,u.c.

Viena lieta, kad cilvēks auto ar tādu uzrakstu, ko uzlīmēja kāds plānprātiņš, atved no Eiropas. Bet ir tādi, kuri speciāli pērk un līmē.

Kāda ir šī uzraksta jēga? Es vēl saprastu, ja tas tiktu līmēts priekšā, vai uz sāna. Tad korķu laikā, vai braucot pa negalveno ceļu, varētu cerēt, ka kāds stulbenis palaidīs bez rindas.

Bet tos uzrakstus līmē uz auto pakaļas. It kā fūrei atteiks bremzes, tā izlasot šo uzrakstu, friezīs uz trotuāra vai pretējā joslā.

Tāpēc man vairāk liekas, ka tas ir 21 gadsimta vecāku sindroms, jeb PS.

Ir tādi vecāki, kuri uzskata, ka bērns ir boss, vadā to visur kur vajag un nevajag ( bēbīšu skolas, montesorri, utt), liek bildrs sociālajos tīklos, utt un domā, ka tas, ka izdarīja dabisku procesu, ir kaut kas kruts.

Tik pat labi var uz poda uzlīmēt uzrakstu - "shit in glas".

P.s.

Man IR bērni. Jā, atzīšu, ka kad piedzima 1.es arī to vadāju uz bēbīšu skolu.

 
viencexperc Reģ.: 13.02.2017
3 0 Atbildēt

Par ko tad ir tēma?

Kāpēc līmējiet šo debilismu?

Kāda ir jēga? Palielīties, ka jums ir sīkais?

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
5 3 Atbildēt

Sīkais ir. Uzlīmes nav. Tulkotājs debils. "Baby on board" latviski tulkojas "Bērns uz borta" - termins, kas pārņemts no kuģa/lidmašīnas, kur tas nozīmē atrašanos transportlīdzeklī.

Kādēļ līmē citi? Tādēļ, ka negrib, lai aizmugurējais taurē, kad ieslēdzoties zaļajam, turpina runāt ar bērnu, nevis uzsāk kustību. Ja jau šī uzlīme liekas nejēdzīga izvietojuma dēļ, tad tāda ir jebkura aizmugurē līmējamā, t.sk. CSN paredzētās - 70, M, radzes u.t.t.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
0 0 Atbildēt

Es zinu, kā tulkojas pareizi.

Tikai automašīnām ir salons, kabīne. Borts ir kuģiem, bet kuģi peld pa ūdeni. Es domāju, ka termins radās vārda "board" dēļ. Tas tulkojas gan kā borts, gan arī - departaments, pārvalde, ministrija.

Vecāku sindromam tas ir ļoti vietā. Ne velti ir pat tādi uzraksti, kur bērnu attēlo kā bosu.

Paldies par versiju par taurēšanu. Kaut ko tādu neiedomājos.

Nortel Reģ.: 16.03.2007
2 0 Atbildēt

Ja jau auto ir borta dators, tad iespējams, ka ir arī borti. Un kā ir ar onboard camera?

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Tieši tā - "Baby" nav ne tuvu vienīgais, kurā mēs sarunvalodā par automašīnu lietojam vārdu "borts" - arī jau latviešu valodā, lai gan angļu tas ir daudz pašsaprotamāk un bez murgošanas par dēļiem vai kartoniem. Starp citu - var paskatīties arī BalticTaxi reģistrētos nosaukumus - tie visi ir "Borts xxx" mikrouzņēmumi

Nortel Reģ.: 16.03.2007
3 0 Atbildēt

Drīzāk tas ir brīdinājums aizmugurē braucošajam, ka no priekšā braucošā var sagaidīt jebko, strauju bremzēšanu, manevrēšanu, gulēšanu pie krustojuma. Citiem vārdiem, vadītājs varētu turēt vienu roku uz stūres un ar otru apkalpot aizmugurē sēdošos bērnus. Esmu bijis liecinieks tam kā priekšā braucošā madāma strauji pārkārtojās no kreisās joslas uz nomali, lec ārā no auto, atstājot vaļā vadītāja durvis, skrien apkārt auto un rauj ārā no aizmugures vēmekli.

Un vēl ir kategorija, kas šo uzlīmi izmanto lai parkotos ģimenes stāvvietās.

feciic Reģ.: 09.05.2008
4 0 Atbildēt

Šādi darīt ir diezgan glupi-ja to izlekušo mammīti būtu fūre notesusi tad tas pievemtais salons būtu pilnīgs sīkums.

Paziņu lokā gana daudz bijuši gadījumi kad iestūrē grāvī no sēdekļa noripojuša saldējuma vai izlijuša dzēriena dēļ. Tāpat diezvai kādu interesēs ka bērnam cepums nokrita ja vadītājs būs sabraucis gājēju.

Tādēļ lai krīt, gāžas, līst vai vemj-drošība pirmajā vietā.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
2 0 Atbildēt

Vēl vajag uzrakstu "ancient on board".

Jo no veciem cilvēkiem arī var daudz ko sagaidīt.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
1 1 Atbildēt

Ja putekļains auto, pietiek ar pirkstu aizmugurē uzvilkt LOX

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
3 0 Atbildēt

Tak pilnīgi pie vienas vietas, ko kurš līmē uz mašīnām.

Nepatīk - nelasi.

Tieši tas pats ar numurzīmju rāmīšiem...

Neredzu nekādu atšķirību starp šādu uzrakstu, reklāmu, uzrakstu "spasiba ģedu za pabedu", "jaucu pedāļus", "*&^auto. mob. 2XXXXXXX", "drifteris", presse, geocatch utt...

iciks Reģ.: 29.05.2013
10 0 Atbildēt

Ir sava veida ekshibicionisms - tas pats, kas uz ratiņiem likt numura zīmi ar uzrakstu "Reinis" vai "Alise".

Varbūt lepojas, ka ir izdarījuši neiespējamo - uztaisījuši bērnu. Kas zina...

Kas attiecas uz teoriju par to, ka kāds netaurēs, ja pie zaļā nebrauks vai tamlīdzīgi - nu nez. Ja autovadītājs uzvedas kā auns, tad taurēt var un vajag. Bērniem tajā auto parasti nekas nenotiek un ja viņš sāk niķoties, tad nevajag savas atvases dēļ čakarēt dzīvi citiem. Pašam ir 2 mazi bērni (uzlīmes gan nav) un ja kāds sāk īdēt, tad tas nav pasaules gals un tāpēc nečakarēju dzīvi citiem.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
4 0 Atbildēt

Man bērnu daudz, bet uzlīmes nevienas

Man vispār nepatīk nekādas uzlīmes ne auto salonā, ne ārpusē.

Kad pirku jaunas Hondas, vienmēr piekodināju, lai nebūtu virsū Nippon (agrāk - Bensons) uzlīmes. nepatīk.

Par tām "bērni uz dēļa" uzlīmēm arī vienmēr nodomāju, kāda jēgā no šādām uzlīmēm. Ģimenes stāvvietās kritērijs ir bērnu sēdeklītis salonā nevis uzlīme. Uz ceļa mana attieksme nemainās atkarībā no uzlīmēm. Drošu distanci ieturu neatkarīgi no tā, vai "uz dēļa" ir bērns vai nav, vai pie stūres sēž hokejists (jā, arī tādas uzlīmes tagad daudziem salīmētas) vai golferis.

eidis Reģ.: 07.11.2001
1 0 Atbildēt

Šis ir pirmsjostu brīdinājums. Kamēr sīkie nebija jāsprādzē, šie mierīgi leca ārā bez skatīšanās. Tāpēc aizmugurē.

Nu un visi, kam ir šīči tak zina, ka jau no pirmā krēsliņa vienmēr ir stilīgi paraustīt kloķīšus: logu, durvis.....

Attiecīgi uzraksts brīdina, ka durvis var atvērties pilnīgi negaidīti.

msh Reģ.: 16.04.2007
1 0 Atbildēt

Tad jau drīzāk vajag brīdinājuma zīmi "bērni ar neadekvātiem vecākiem". Ja bērnus vecāki nespēj savaldīt paši, tad tam ir tehniskas ierīces. Ja uz mana golfa pakaļas sēdekļa sēdētu kāds neadekvāts sīkais, viņš varētu gan raustīt durvju rokturi, gan spaidīt logu slēdzi - priekš pirmās problēmas ir slēdzītis slēdzenē, priekš otrās slēdzis viduskonsolē...

Uggga Reģ.: 04.01.2006
1 0 Atbildēt

Bezjēdzīga uzlīme. Ja kāds sāk neadekvāti izpildities uz ceļa, ne jau es skatīšos vai viņam tur kāda uzlīme ir vai nav, bet gan kā no tā idiota izvairīties?

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Uzlīme dod tev iespēju izvairīties jau pirms tāds ir sācis neadekvāti izpildīties

dzanks Reģ.: 08.09.2004
1 1 Atbildēt

Vēl šāda uzlīme dod iespēju stāvvietā nestāties tādam blakus, jo kā zināms sīkie durvis mēdz vērt līdz atdurei un ne vienmēr vecāki spēj/paspēj to ierobežot.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
3 0 Atbildēt

un nolikt blakus auto bez uzlīmes, bet tāpat saņemt mazas buktes. Jo lielākā daļa šādas uzlīmes nelīmē

Ja negribi, lai apskādē sānus, tad parkojies vai nu galīgi tālu prom no ieejas vai arī noparkojies kā idiņš pa vidu divām vietām un pēc tam internetā apskati bildes ar savu auto un dzēlīgiem komentāriem

core Reģ.: 03.01.2017
1 0 Atbildēt

Es parasti cenšos noparkoties kaut kur tālākajā galā, bet tāpat ik pa laikam uzrodas pa kādai jaunai buktītei.

jaaanis Reģ.: 29.06.2004
1 0 Atbildēt

Tieši tā, parkojies cik tālu gribi tāpat kāds apstāsies tieši blakus un uzšaus pa sāniem.

Kalvis99 Reģ.: 13.09.2017
0 0 Atbildēt

Wikipēdijā raksta:

en.wikipedia.org/wiki/Baby_on_board

Man nav uzlīmes bet domāju ka drīkst pabrīdināt citus ar tādu uzlīmi, ka tev salonā ir neadekvāti pasažieri, kas var mēģināt virināt durvis, vai lidināt kaut ko ārā pa logiem. Tas, manuprāt, LV neuzliek citiem nekādus pienākumus, bet pievērs vairāk uzmanību un ieturi lielāku distanci vai apdzen.

manerheims Reģ.: 17.02.2016
0 0 Atbildēt

Bradypus rakstīja: Tieši tā - "Baby" nav ne tuvu vienīgais, kurā mēs sarunvalodā par automašīnu lietojam vārdu "borts" - arī jau latviešu valodā, lai gan angļu tas ir daudz pašsaprotamāk un bez murgošanas par dēļiem vai kartoniem. Starp citu - var paskatīties arī BalticTaxi reģistrētos nosaukumus - tie visi ir "Borts xxx" mikrouzņēmumi

Galu galā riepas arī jābortē

Krokodils Reģ.: 29.06.2017
0 0 Atbildēt

jaaanis rakstīja: Tieši tā, parkojies cik tālu gribi tāpat kāds apstāsies tieši blakus un uzšaus pa sāniem.

Es pēdējā laikā esmu sācis vienkārši ejot uz veikalu nobildēt blakus stāvošo auto.... Ja atnākot būs bukte durvīs varēs uzsākt lietu. 2sek laika prasa nobildēt...

Kolēģim darbā bij normāli kāds braucot ārā aizķēris un švīka ar bukti pa priekšējām durvīm un spārnu... Apsargi arī p.mpji lecās un 'bez policijas' nedos nevienam neko... Policiju nogaidīja 2h... atbrauca uzrakstīja iesniegumu, poliči sabildēja un tagad joprojām gaida lēmumu(tas bija 2mēn atpakaļ) Kopš tā laika, pats sāku bildēt.

Īpaši toksiska ir Depo k.ulmaņa stāvvieta, jo tā pēc ietilpības ir maza, vietiņas arī ir maksimāli šauras sazīmētas, bet DIY gribētaji daudz.

Tur es cenšos ar līkumu braukt un pēdejā laikā uz turpat netāli esošo k-senukai braukt.. cenas tās pašas,pat lētākas uz atlaidēm... stāvvieta liela, rindas veikalā mazas ja salīdzina ar depiņu.

Cenšos arī likt tālāk un tā, bet nu jā.. tāpat ir sānos krāsu uzsitumi...

Būtu jauna mašīna, ar svaigu krāsojumu es domāju ka līmētu sānos kādu caurspīdīgu 'anti-scrach' plēvi.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Tikai bilde nav pierādījums, ka tieši tas ir vainīgs, kamēr esi veikalā, varbūt tur 5 citi paspēja pastāvēt.

jaaanis Reģ.: 29.06.2004
0 0 Atbildēt

Nu tad jāliek videoreģistratori no visām pusēm, lai filmē sitējus

P.S. pēdējā laikā ar vien biežāk veikalu izvēlos pēc parkošanās iespējam. Ja pie konkrēta veikala regulāri nav kur noparkoties tad braucu uz citu veikalu. Sestdien gribēju iebraukt Krasta ielas Depo, bet redzot cik tur daudz auto pārdomāju un aizbraucu uz Ksenukai.

Vislabākā parkošanās vieta:

jaaanis Reģ.: 29.06.2004
2 0 Atbildēt

Bet par tēmu runājot, varētu teikt, ka tas ir stulbums augstākajā pakāpē, ja uzskata, ka šāda uzlīme logā attaisno citu auto apskādēšanu atverot durvis.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Vai tad kāds mēģina attaisnot?

Man uzlīmes nav un nebūs, bet ieteiktu visiem, kam patīk spiesties ar sāniem pie blakus mašīnas un pēc tam raudāt par buktītēm durvīs, apskatīties, vai blakus mašīnā nav bērnu krēsls? Ja pats es varu ielīst mašīnā arī sāniski, tad, lai iesēdinātu 2gadīgu bērnu, man viņš ir jāieceļ ar abām rokām un pēc tam vēl ar abām rokām jāpiesprādzē, tātad man vajag atvērt durvis vismaz tik daudz, lai dabūtu iekšā savus plecus.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
1 2 Atbildēt

Ir izgudrotas arī bīdāmās durvis.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
1 0 Atbildēt

Paldies par ieteikumu, šodien pat pierakstīšos uz pārbūvi.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Vispār pastāv jau vēl divi citi varianti bez tā varianta ar brutālu durvju vaļā laušanu cita sānā - 1) attaisīt vaļā attiecīgo durvju logu - ja ne iebāzt pa tām pašām durvīm sīko, tad pats iebāzt galvu un plecus varēs 2) iekāpt un izbraukt ārā.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Var jau arī caur bagažnieku līst iekšā,lai blakus kungam nepatraucētu.

vieplis Reģ.: 09.02.2006
1 0 Atbildēt

Stāsts ir par īpašuma bojāšanu, nevis patraucēšanu.

iciks Reģ.: 29.05.2013
1 1 Atbildēt

1) manuprāt, liela daļa nemaz tik ļoti nealkst likties tuvu citām mašīnām, bet daļa stāvvietu ir kādas ir - šauras un tur dižu variantu nav. Vai nu liecies tuvu, vai arī vācies citur;

2) ja arī nevari bērnu ielikt, tas nav nekāds iemesls buktēt citas mašīnas ne tīšām, ne netīšām. Man pašam ar 2 krēsliņos liekamiem bērniem ne reizi prātā nav ienācis, ka savu ērtību dēļ atcirst platāk durvis vai tamlīdzīgi.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Prātā ienācis apzināti to darīt nav, bet ir ļoti grūti to fiziski izveikt, lai nekad nekļūdītos un nepagrūstu tās pusatvētās durvis. Part laimi man tas periods ir garām un bērns kāpj pats - tomēr nākas iet un tās durvis pieturēt, kamēr kāpj. Un ne vienmēr vari paspēt pieturēt - ja esi viens ar bērnu un rokas aizņemtas ar pirkumiem, bērns pie durvīm tiek ātrāk, nekā paspēj pirkumus iekraut bagažniekā. Tiek jau, protams, mācīts, ka durvis nedrīkst raut vaļā kā pagadās, bet reizēm mašīnā ir palikusi kāda manta vai konfekte, pie kuras steidzami jātiek atpakaļ...

Conqueror Reģ.: 15.10.2002
2 0 Atbildēt

nu bet protams

visi tie čurājošie puisīši uz bāku vāciņiem, izkārtās sarkanās mēles, zivis, vidējie pirksti utt utt. jebkurš psihologs pateiktu, pirmām kārtām, cilvēks izjūt uzmanības trūkumu, viņš vēlas , lai viņu pamana, ievēro

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 1 Atbildēt

Visu esi sabēris vienā putrā. Ir, protams, uzmanības pievēršanas simboli. Bet ir arī informatīvas uzlīmes - kaut vai tā pati zivs - piederību grupai apliecinošs simbols. Iespējams kaut kādā mērā vairāk vai mazāk šo grupu reklamējošs. Bet tāpat tas neattieksies gluži uz to daļu, ko vēlies novelt šim psihologa raksturojumam. Un zīmi par bērnu es drīzāk pielīdzinātu "4x4 centrs" vai "Honda club" uzlīmei, nevis izkārtai mēlei vai pirkstam. Arī uz mana auto ir pāris uzlīmes - ļoti noder sastopot līdzīgi domājošos - var droši uzsākt sarunu par kopīgo tēmu.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

zivs ir makšķernieku grupa? Ir redzēta zivs ar kājām, kas tie tādi?

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Nē - tā zivs ir reliģisks simbols. Precīzāk nepateikšu, pats to uzzināju nejauši, "pareizajam" cilvēkam izsakot izbrīnu par to, ka tāda figņa bieži tiek līmēta.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Zivs diez vai kaut ko reklamē, jo pat "savējie" daļa noteikti to simbolu nesaprot, kur nu vēl cilvēki no malas... Tas ir tāds neuzkrītošs kristiešu simbols - noteikti atsauce uz vietu evaņģēlijos, kur Jēzus pasauca dažus zvejniekus, kuri zvejoja, teikdams "nāciet, es jūs darīšu par cilvēku zvejniekiem". Uzkrītošāks simbols ir uzraksts "JĒZUS IR KUNGS", tādu arī vienreiz ir gadījies redzēt

Manam golfam zivtiņa nav uzlīmēta, jo man ir nosliece krist kārdinājumā un izpildīties uz ceļa.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
2 0 Atbildēt

Tiešām. Laba doma. Vajag pēc uzlīmēm atrast domubiedru grupu. Lūk piemēri:

Šajā grupā ir visi prostatas nomocītie mīzēji. Vai cilvēki ar slimu urīnpūsli.

Vai vienkārši, cilvēks grib lai viņam kāds apmīztu auto.

core Reģ.: 03.01.2017
2 0 Atbildēt

msh rakstīja: Vispār pastāv jau vēl divi citi varianti bez tā varianta ar brutālu durvju vaļā laušanu cita sānā - 1) attaisīt vaļā attiecīgo durvju logu - ja ne iebāzt pa tām pašām durvīm sīko, tad pats iebāzt galvu un plecus varēs 2) iekāpt un izbraukt ārā.

1) 3x pārlasiju, tavu domu tā arī nesapratu 2) un kur tikmēr likt bērnu?

Uggga Reģ.: 04.01.2006
4 0 Atbildēt

Viņam savu nav, bet gudrus padomus to audzināšanā - vienmēr laipni!

msh Reģ.: 16.04.2007
0 1 Atbildēt

1) Nekad neesi pa atvērtu logu iebāzis galvu/rokas lai kaut ko izdarītu sīkajam, neatverot durvis? Pat man ir gadījies, lai arī bērnu man vēl nav 2) Nolikt uz asfalta - kāda starpība kur tas krēsliņš pusminūti atrodas?

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Bērna logs netiek taisīts vaļā.

2gadnieks jau būs aizskrējis kaut kur, varbūt pat pašam zem riteņiem, kamēr centīsies kaut kur izbraukt.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Ja jau divgadnieks, tad vēl vienkāršāk, jo nav zīdainis, kas ar celšanu jāieceļ ar visu krēsliņu - pa pavērtām durvīm šo iešķūrēt iekšā un pa logu piesprādzēt - ja loga motoriņš aiz nelietošanas nosprūdis, salabot.

core Reģ.: 03.01.2017
0 0 Atbildēt

raksti vēl

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Nofilmē kā to dari un es uzsaukšu alu

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Man patīk ka tev dzīve ir pilna ar neatrisināmām problēmām, kurām vienīgais risinājums ir buktēt ar savas mašīnas durvīm citu mašīnu durvis. Ja būtu vairāk tādu kā tu - aizvietotu savām mašīnām poliuretāna moldingus pret moldingiem, uztaisītiem no sametinātām resnām armatūrām, lai vismaz "problēmu bērni" tikai dīrātu savas durvis. Bet nu pamatā laikam tavas problēmas ir tavas īpašās problēmas - nu kaut vai, ja tiešām šādi bērnu nevar ielikt mašīnā, tad tomēr pamatā tādā situācijā bērna māte nevis noskatās kā vīrs bojā savu un svešu īpašumu, bet tomēr pievāc sīko, kamēr vīrs izbrauc mašīnu...

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Oho... Alu cilvēks Izlīda no alas. Tas, ka bērns var būt ar vienu no vecākiem, tev nav ienācis prātā? Un arī pieņēmums "tēvs stūrē, māte vāc siko" ir tā kā mazliet novecojis. Bet OK - tas vismaz nemaina ideju, ko vēlējies pateikt.

Conqueror Reģ.: 15.10.2002
0 0 Atbildēt

Vēl mani uzjautrina tādas uzlīmes kas izskatās pēc ložu šāvienu pēdām. tad vēl smieklīgi ir visi tie melno panteru līmētāji. Un nupat man te viens nobrauca garām- uzkāris priekšā bifeļa ragus un pašam galvā liela kovboja platmale

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
0 0 Atbildēt

Toyota Sienna

Mazda 5

Honda Odyssey

Nissan NV

Chrysler Town & Country ( voyager)

RAM ProMaster City Wagon

Kia Sedona

Nissan Quest

...utt

tie ir auto, kuri paredzēti ģimenēm AR BĪDAMĀM durvīm, tieši prieks tādiem mērķiem.

Bet ja cilvēks negrib auto ar bīdāmām durvīm, tad viņš ar jau minēto problēmu cīnās klusējot, jo tā bija viņa paša izvēle. Un arī uzlīme nekāda nepalīdzēs. Bet nopirkt ģimenei VIENĪGO auto ar divām durvīm ( vai trijām) var tikai totāls nabags, vai cilvēks bez smadzenēm.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Nez vai par cilvēku ar smadzenēm ar vajadzētu saukt tādu, kam aizbraukšana ar bērniem uz lielviekalu ir lielākā dzīves problēma, pēc kuras nosaka, kādu auto izvēlēties.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Aizmirsi VW Multivan

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Vai Renault Trafic Generation - to pat var atļauties nopirkt ģimene

druknais1 Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

Arī par GAZELI nevajadzētu aizmirst.

Conqueror Reģ.: 15.10.2002
0 0 Atbildēt

Gazele ir jāaizmirst. Tad jau RAF Latvija arī jaceļ saulītē?

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti