degvielas cenu samazināšana

viencexperc Reģ.: 13.02.2017

Kā jūs domājat, vai ir iespējams pašiem samazināt degvielas cenas?

Lūk tabula:

Lielākie komersanti pēc mazumtirdzniecībā realizētā degvielas apmēra 2017.gada deviņos mēnešos:

1. "Circle K Latvia"

2. "Neste Latvija"

3. "Viada Baltija"

4. "Virši-A",

5. "East-West Transit"

6. "Astarte-nafta"

7. "Latvijas Nacionālā naftas kompānija"

8. "Augstceltne"

9. "Gotika Auto"

10. "Latvijas propāna gāze".

Redzam, ka līderis ir bijušais statoil. Tātad jautājums - Ja mēs visi speciāli sāksim ignorēt statoilu un nepirkt tur neko, vai statoils samazinās cenas uz degvielu? Un ja statoils samazinās - vai pārējie arī samazinās? Es domāju, ka jā.

Bet ja tirgus līderi izdomā cenas pacelt, bet klientu skaits viņiem nesamazinās, tad var cenas pacelt vēl...

 
1 2
viencexperc Reģ.: 13.02.2017
1 0 Atbildēt

Vienkārši nereāli nepirkt pie vairākiem līderiem. Vajag sākt ar kaut kādu vienu, ar kādu no līderiem.

Vai taisīt tādu akciju - nepirkt pie tiem, kuriem pati dārgākā cena. Tiklīdz cena samazinās, nepirkt pie nākošā cenu līdera, utt.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
5 9 Atbildēt

Ja nevari atļauties auto - pārdod to un brauc ar taxi vai velo. Daži te runā, ka tā esot lētāk.

Vai pārej uz ekonomiskāku auto.

Vai sāc strādāt vairāk!

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
2 1 Atbildēt

nepareiza loģika. Pirkšu mazāk, bet pirkšu. Atbalstīšu tirgotājus.

Bet nesaprotiet, ka tirgotājam peļņa tik un tā nemainās. Vai tu nopērc 1000 litrus par 1 eiro litrā ( 1000 eiro), vai 800 litrus par 1.25 EUR ( 800x1.25 = 1000).

Tā ka - neko tavs ekonomiskais sūds nemainīs. Palielinās cenas un tik un tā maksāsi tik pat.

Es pat domāju, ka tie ekonomiskie sūdi arī izsauc cenu kāpumu. Lai atpelnītu.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
3 0 Atbildēt

Personīgai lietošanai varbūt arī var kaut kādu protestu izveikt, bet korporatīviem klientiem tas būs grūtāk. Un tas, ka daži simti privātpersonu kādu mēnesi nepildīsies cirklekejā, kas ir cenas noteikšanas līderis, tiem no tā ne silts, ne auksts.

JanJan Reģ.: 07.02.2018
3 0 Atbildēt

Ir vietu secība, bet nav jau %. Circle un Neste tur stabili ir nospiedošais vairākums. Lukoil un Virši vēl drusku. Pārējie jau tur ir 0, procenti. Tanku daudz, bet praksē jau 2 uzņēmumi dominē tirgu.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
2 4 Atbildēt

Es tak nebraukšu uz kaut kadu bomzīga paskata benzīntanku dažu centu dēļ.

Pie tam ogres statoilā daudz batāliju izcīnīts, netaisos uzmest.

Plus tur var nomazgat auto pie viena. Ļoti labi ka ir tāds sakarīgs, kārtigs kantoris.

usaexperc Reģ.: 13.01.2018
5 3 Atbildēt

Nu bet sirdī jau tu bomārs esi palicis...???

usaexperc Reģ.: 13.01.2018
3 0 Atbildēt

Atkal tas experc ar savām stulbībām! Apskaties, kurš Latvijā tirgo degvielu vairumā, bilde uzreiz būs skaidra.

Kā kādreiz teica nelaiķis Kogans, viņam pietiek ar 3 santīmiem no litra. Tā ir viņa peļņa.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
7 1 Atbildēt

Kā gāja vafeļu sūkšanas pasākumā, [cenzēts]?

ro Reģ.: 14.06.2002
3 1 Atbildēt

Neste gandrīz vienmēr ir izdevīgāka par statoilu..es piem.tikai nestē pildos..ar klienta karti cenas vnk saldas..plus uzkrājums ar rimi karti..sīkums,bet patīkami..plus parasti katoļu nestē un uz valmieras ielas stūra ļoti bieži akcijas...man piem.ļoti izdevīgi,jo blakus ofisam..kaplītī,jeb ex statjikā var braukt pēc garšīgas kafijas un bulciņām...tas tiktāl par pozitīvo..bet nu suk@s tirgo to benžu mums dārgāk kā esti un leišos enivei???? un protams ka nekādas akcijas neko nemainīs

650 Reģ.: 25.01.2017
1 1 Atbildēt

Ar statoila karti tak arīdzan ir pāris sant atlaide un ēdamo/dzeramo var ik pa laikam par velti dabūt.Bet statoils nesmuki rīkojas uz to, ka miles+ degvielas cenu var ieraudzīt tikai paceļot pistoli, un tā ir vienmēr dārgāka par nestes prodieseļa cenu.Abas šīs pro degvielas ir vienlīdz labas, bet miles+ iespējams pat ka par 1% ekonomiskāks.Nestes kartei galvenā atlaide ir tie tur 3arpus sant uz rimikartes pamata.Kas Nav forši, ka parasti Nestes izziņotās 6sant kopējās atlaides brīžos Pamatcena mistiski uzkāpj par dažiem sant.Vienureiz ap Lieldienām te biju ielicis razkladu, ka Nestes cena Šauļos atšķīrās no lētākās Nestes cenas Rīgā par veseliem 15 sant, abet “kāds” manu komentāru fiksi izdzēsa.Plus vēl “ļooti incanti” ir tas, ka Lietuvā ,iebāžot LV rimikarti, atlaidi dod nevis mistiskos tikai iekš rimi vēlāk izmantojamos punktos, bet gan uzreiz godīgi tīri skaidrā naudā.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
2 0 Atbildēt

Tagad vēl ir parādījies tāds "KOOL Latvija", kas tirgo degvielu un gāzi pa dempinga cenām. Nekāda vaina. Tik man neder, jo nav 98E degvielas.

Damn Reģ.: 07.12.2003
7 0 Atbildēt

Pateicoties šiem ,Ādažu Nestē, jau vairākus mēnešus degviela ir ~8 centus lētākā nekā Neste Teika

+ Vēl diezgan regulāri ir akcija privātpersonām - 4 centu atlaide, sanāk daudz maz patīkama cena

osscar Reģ.: 27.08.2002
1 0 Atbildēt

98 arī daudz lukoilos nav...

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

Mūkusalas ielā ir.

dzanks Reģ.: 08.09.2004
5 0 Atbildēt

Vēljoprojām nesaprotu tos, kas regulāri pilda degvielu par 1,30 Eur/l un vairāk un čīkst ka dārgi. Ja daudz jābrauc - jāizvēlas attiecīga degviela. Mani dārgais benzīns uztrauc reizi mēnesī, kad 15l jāielej bākā uzsildīšanai. Pārējā laikā degviela maksā zem 0,5 Eur litrā.

Bet ja par tēmu - LV degvielas nodokļi un cenas ir vnk kkāds kosmoss.

Zemesgramata Reģ.: 14.08.2013
4 0 Atbildēt

Patiesība jau ir tāda, ka DUS vairāk pelna ar veikalu nevis ar degvielas tirzniecību.

Augsta degvielas cena ir valdības interesēs.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
2 0 Atbildēt

Un lēta šņabja cena arī

JanJan Reģ.: 07.02.2018
1 0 Atbildēt

Varētu tā arī būt... Vienu nedēļas nogali kādā attālākā Circle rindā pirms manis ģimenīte pirkās kolas, hotdogus utml. Par degvielu kādi 40 eur un pa uzkožamajiem un dzeramajiem vēl kādi 30 eur samaksāja. Protams, ka no desmaizēm un kolām viņi vairāk sev nopelna par katru samaksāto eur.

Damn Reģ.: 07.12.2003
3 0 Atbildēt

Cik dzirdēts, tad visvairāk var nopelnīt par kafiju

650 Reģ.: 25.01.2017
2 0 Atbildēt

Šis jau ir viņu darbības pašā pamatā.Statoila tanks uz Jūrmalas ceļa pie lidostas viadukta 90to gadu sākumā vienulaik bija visienesīgākais viņu tanks visā eiropā, tas pat bija avīzēs tolaik rakstīts.Viena no nedaudzajām vietām, kur tolaik labu ārzemju saldējumu varēja iepirkt uttt, tur bieza rinda stāvēja nonstopā..

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
1 0 Atbildēt

Ne velti CircleK ir arī veiks Rīgas centrā bez degvielas uzpildes.

bobcat Reģ.: 12.10.2006
1 0 Atbildēt

Jo mazāki ienākumi būs par degvielas akcīzes nodokli, jo lielāks tas kļūs. Pat ja tu nepirksi degvielu vispār nekur, valdībai nāksies izdomāt citus nodokļus.

Tā kā uzroti rokas un rubī melnu muti, lai vairāk nopelnītu valstij nodokļos!

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

Kanibaals rakstīja: Ne velti CircleK ir arī veiks Rīgas centrā bez degvielas uzpildes.

Jā Riga Plaza . Zinošie teica ,ka vispār viņi vēl vairāk attīstīs šo ne degvielas tirdzniecību .

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

KOOL Latvija arī ir šāds veikals.

Zemesgramata Reģ.: 14.08.2013
0 0 Atbildēt

JanJan rakstīja: Varētu tā arī būt... Vienu nedēļas nogali kādā attālākā Circle rindā pirms manis ģimenīte pirkās kolas, hotdogus utml. Par degvielu kādi 40 eur un pa uzkožamajiem un dzeramajiem vēl kādi 30 eur samaksāja. Protams, ka no desmaizēm un kolām viņi vairāk sev nopelna par katru samaksāto eur.

Pats dažus gadus atpakaļ strādāju Statoil. Un vadītāja tā arī pateica, ka reāli veikals ar visu silto ēdināšanu ir tas kas pelna. Pārdevēji savā starpā sacenšas par € bonusu ar piepārdošanas metodi. Nākamreiz,kad pirksiet kafiju,neapvainojieties,ja piedāvā klāt desmaizi.

Tie jūsu 20€ degvielā ir spļāviens vējā. Vienīgi tie, kuri ar uzņēmuma karti pilda, tie vēl kaut ko nozīmē, jo pilda daudz/bieži.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

Ar BlueOrange bankas karti katru mēnesi banka atmaksā 5% no iztērētā par degvielu. Sīkums, bet patīkami.

JanJan Reģ.: 07.02.2018
0 0 Atbildēt

Tagad gan šie pacēla nosacījumus: 1) vajag krutāku komplektu, kam ir arī mēnešmaksa (iepriekš bija lētākajai kartei, kas bija bez maksas); 2) minimālais apgrozījums vajadzīgs (vairumam tam gan nevajadzētu būt problēmai).

NESTE gan nederēja šitais variants, ja maksā ar NESTE karti. Staķikā gan esmu izmantojis šo opciju.

atrabotka Reģ.: 24.05.2017
0 0 Atbildēt

Kipa: "Ja pelnīsim mazāk pieprasījuma krituma dēļ, tad palielināsim akcīzes, lai pelnītu vēl mazāk?" Fascinē šādi ministri. Varētu ieviest vēl kaut ko foršu. Piemēram - ja iedzīvotāju skaits valstī samazinās, tad palielināsim sociālo, ienākumu nodokli + PVN! Tā teikt ātrāk iztīrīsim teritoriju.

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
0 0 Atbildēt

Krievijā degvielas cenas aug un pie mums arī,tātad mūs muļķo kad degviela nāk no Somijas,es runāju par Nesti.Piemēram Somijā 1000 litri 95E benzīna bez nodokļiem maksā 713,40 eur bet Latvijā 678,53.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Soctīklos jau panesies sĒrkuļa boikots.

Zemesgramata Reģ.: 14.08.2013
1 0 Atbildēt

Un labi vien ir.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Bet tanki tāpat pilni

Manis pēc lai jau, bet tad to vajadzēja darīt kaut kā organizētāk, jo vairums par to, šķiet, vispār nezina... es par to boikotu dzirdēju tikai pirms kādām 2 dienām... un es ļoti sekoju līdzi tam, kas notiek pasaulē...

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Kanibaals rakstīja: Ne velti CircleK ir arī veiks Rīgas centrā bez degvielas uzpildes.

Kurā vietā?

msh Reģ.: 16.04.2007
1 0 Atbildēt

Tu dzīvo dižajā pilsētā un nezini kur šis veikals atrodas? :O Jāpaiet garām brīvības piemineklim, laimas pulkstenim, jāpāriet pāri ielai pa to plato gājēju pāreju un tad ir - neatceros, uzreiz labajā pusē vai vienu kvartālu tālāk.

Bils Reģ.: 12.11.2002
1 0 Atbildēt

Kanibaals rakstīja: Ne velti CircleK ir arī veiks Rīgas centrā bez degvielas uzpildes.

Tagad arī Plazā, vakar biju uz pakaļas!

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

msh rakstīja: Tu dzīvo dižajā pilsētā un nezini kur šis veikals atrodas? :O Jāpaiet garām brīvības piemineklim, laimas pulkstenim, jāpāriet pāri ielai pa to plato gājēju pāreju un tad ir - neatceros, uzreiz labajā pusē vai vienu kvartālu tālāk.

Un? Priekš kam man tas būtu jāzina? Paiku pērku rimčikā vai tirgū, netālu no mājas ir divi citi staķiki... Tu vai tad Liepājā visus veikalus u.c. nostūrus zini?

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Skaidrs - tu esi tieši tāds pat kā es - dzīvo kaut kādā nostūrī un iziet no mājas pēc paikas vai uz darbu... Bet tā nu ir sanācis ka man ir sieva, kurai patīk pastaigāties vai aiziet uz kādu pasācienu - tā nu gandrīz katru reizi, kad esmu dižajā pilsētā, sanāk iet garām tam staķika veikalam...

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Atkal aizšāvi garām... dzīvoju centrā, diezgan netālu no tā veikala, un no mājas izeju diezgan bieži, diezgan daudz staigāju ar kājām, arī ar velo braukāju, un, lai aizietu/aizbrauktu uz kādu pasācienu vai, piemēram, restorānu, nav obligāti tam veikalam jāiet vai jābrauc garām...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Nu viss kārtībā - tātad staigā ar kājām un brauc ar velosipēdu ar nodurtu galvu... Tas veikals ir diezgan uzkrītošs.

jjjj Reģ.: 13.04.2018
0 0 Atbildēt

Šodien Austrijā ielēju dīzeļdegvielu par 1,55 eur/litrā (to lētāko no diviem variantiem)!

650 Reģ.: 25.01.2017
1 0 Atbildēt

Nu labi ka tālāk nepamēģināji pabraukt, reku smuks 12.jūn reports no Autostrada del Brennero A22

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

650

Diez kā Itāļiem ar akcīzi ? Kurām ES valstīm vislielākā akcīze

Uggga Reģ.: 04.01.2006
1 0 Atbildēt

Slinkums meklēt, kāda itāļiem akcīze, bet degviela viņiem vienmēr dārga bijusi.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

IT ir tagad manuprāt kkur ap 60sant/l, nu kādi 56cent točen laikam bija.Bet tas laikam nav lielākais Eu.Cita lieta- ka pat aiz visām simpātijām pret šo valsti ir dikti grūti apgalvot, ka tur tā nu viss ir ok.Jāmaksā ir burtiski par jebko.Neskatoties uz to akacīzi, tur jau ir vēl arī autostrāde- ap 8sant/1km...Bet pat uz tās ir fotoradara sods 90km/h zonā par +11km/h smuki 90eur... Kas drusku kopējs ar mums- visi kurn, jo īsti jau nav skaidrs kur tas viss paliek.Tur pat mūsu darboņslaucēju lielākais sapnis darbojas- televīzijas nodoklis.Vienudien nupat ziņās rādīja- par staigāšanu pa piejūras kūrortpilsētu ar smilšainām kājām- sods būšot līdz 3k, jo lūk nelieši no pludmales smiltis izvazājot utt..Viens atstājis mašīnai logu atvērtu ,lai vēdinās, pats aizgājis kkur tur tipa nopeldēties.Atnācis atpakaļ- a tur 50eur uzlīmēts.Par potenciālo zagļu provocēšanu un lieku rūpju radīšanu milicijai ;P

Chankaishi Reģ.: 11.07.2007
0 0 Atbildēt

Veidot kaut kaadas degvielas nepirkshanas akcijas, atteikties no auto lietoshanas, paarseezhoties sabiedriskajaa, nav iespeejams. Paskatieties uz to autinju varzu, kas riitos un vakaros ir uz pieriigas celjiem, pljavu ciematu iedziivotaaji. Var meegjinaat izstumt kaadu vienu degvielas tirgotaaju. Bet kaapeec jaaizstumj labaakais, tas ir cirklek?

msh Reģ.: 16.04.2007
1 0 Atbildēt

A kas tur tajā staķikā ir labākais - augstākās cenas vai fakts ka tu tās maksājot finansē norvēģijas pensionārus? Kafiju ninnāt var mājās vai kafejnīcā, tādu pašu degvielu var pēc idejas atrast arī citur.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Kafija principā lētāka, nekā atbilstoša līmeņa kafejnīcā (mājās tādas klases aparātu atļauties nevaru) un pa ceļam (var piebraukt ar auto, kaut kur dodoties) - kafiju Kaplītī pērku visnotaļ biežāk, kā degvielu. Degvielu atrast var citur - bet kādēļ jāmeklē, ja var dabūt turpat, kur kafiju? Cena... Ar atlaižu karti, lejot zināmajos lētākajos DUS, cena ir visnotaļ konkurētspējīga.

usaexperc Reģ.: 13.01.2018
1 1 Atbildēt

Nezinu kāda līmeņa kafejnīcās tu apgrozies, bet kafija tur ir gavno. Kautkāds nedaudz uzlabots 3 in 1 pulverītis, ko var nopirkt par pārdesmit centiem jebkurā veikalā. Cena, protams, staķika cienīga (kā jau norvēģiem). Da pat ūdenim tur cena ir 2-3 augstāka.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Pulverīti? Nopietni? Vismaz to, ka tie aparāti kafiju maļ tavā klātbūtnē būtu pamanījis... Ir mazliet bijusi saskarsme ar Statoil loģistiku un zinu tieši kāda kafija tiek izmantota un kādas ir aparātu specifikācijas. Ja nespēj to novērtēt - nemaksā un dzer kas tev liekas labs, bet es tikmēr baudīšu to, kas garšo man un zinu arī kādēļ. Labs kafijas automāts ("kafejnīcām, kurās apgrozos") maksā 10-50k eur - no zināmajiem automātiem Statoil ir tuvākais, kas šai kvalitātei pietuvojās.

usaexperc Reģ.: 13.01.2018
1 1 Atbildēt

Izrādās, ka staķiks ne tikai ir appisis klientus, bet arī pats sevi. Man uz galda stāv apmēram 4 gadus vecs profesionālais karaliskais saeco ar visādām pirms un pēc sildīšanām, putošanām u.c. funkcijām, kas patreizējā b/y tirgū maksātu ap 1 kEUR. Viņš spēj saražot vienkārši ideālu kafiju, pret kuru staķika piedāvājums tiešām ir 3in1 un ar papīra/plastmasas piedevām. Tiesa, lietoju es kontrabasa pupiņas, kādas diezin vai staķikam ir pieejamas. Bet nu no 50 kEUR aparāta iegūt tādu šļuru, tas būtu kauns pat īstajiem norvēģiem... Vai arī tu kautko esi pārpratis...

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 1 Atbildēt

Izrādās pat lasīt nemāki... Nav brīnums, ka kafiju neatšķir

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 0 Atbildēt

P.S.Ja esi USA eksperts arī kafijas jomā - tad piekritīšu. Amerikāņu izpratne par kafiju ir kas īpašs un izsmiekla objekts jebkuram Eiropas kafijas mīļotājam. Tiem, kas dzīvo 3in1 kafijas pasaulē - varat intereses pēc paskatīties, cik maksā viens mājas (ne kafejnicas) kafijas aparāts esmilukafiju.lv/lv/kafijas-automati/la-marzocco-linea-mini-kafijas-automats

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
1 0 Atbildēt

Tie kafijas fanāti ir tikpat slimi cik audiofīli vai vīna dzērāji. Arī drošvien kafijā sajūt Alpu svaigumu un vaniļas aromātus

Nez man vislabāk garšo Astarte kafija un tak pie kājas kā nav padota pa zelta trubiņu. Kam DUS pirkt labu kafiju ko tāpat nav ne laika ne iespējas kārtīgi izbaudīt.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Un kas tev vajadzīgs, lai būtu laiks un iespēja izbaudīt? Man tieši garš ceļš pie stūres liekas visnotaļ piemērots nesteidzīgai kafijas baudīšanai. Un savas negācijas vari droši paturēt pie sevis - man arī ir vienaldzīgas vīna nianses, bet tādēļ nesaucu par slimiem tos, kam tas ir svarīgi.

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti