iAuto rallija kauss

MaD Reģ.: 25.07.2002

aļo.zinu ka vienā rakstā bija nopublicēts kāda izskatās tā karte pēc kuras jābrauc , a nevaru vairs atrast, ir doma piedalīties 2ajā posmā, bet nu gribas palasīties kas un kā [addsig]

 
Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja: ei, peizdā mīsēji, Arnijs nebij pelnījis uzbraucienu...

*** ***=farruhs un tml

pārējiem sorry

Redaktors Reģ.: 31.08.2001
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

Yetti rakstīja: ei, peizdā mīsēji, Arnijs nebij pelnījis uzbraucienu...

peizdā mīsēji=farruhs un tml

pārējiem sorry

par rupjībām mēdz gadīties bans!

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Redaktors rakstīja

par rupjībām mēdz gadīties bans!

ja ir ta ir...

ko tāds personīgs atgādinājums?

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Redaktors rakstīja:

Yetti rakstīja:

Yetti rakstīja: ei, peizdā mīsēji, Arnijs nebij pelnījis uzbraucienu...

peizdā mīsēji=farruhs un tml

pārējiem sorry

par rupjībām mēdz gadīties bans!

LOL nestraadaa tas sarakstish

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

bet nu vispaar- kur tur rupjiibas tikpat labi zjoguvaavere vai zarinjgovs arii ar *** jaaizvieto

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

sasodiits... miera nav...

petenee churaataajs labaak skan? vai arii metamais uz pieres?

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja: bet nu vispaar- kur tur rupjiibas ...

es a nesaprotu... piečurāja pilotku... nu gadījās tā...

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

Kindzulis rakstīja: bet nu vispaar- kur tur rupjiibas ...

es a nesaprotu... piečurāja pilotku... nu gadījās tā...

man gan tikko tapa apskaidrots ka tas neesot iespeejams... jo kaukaada bioloogjijas skolotaaja esotteikusi ka neesot iespeejams un viss tb banot taisaas par miitu

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja:

Yetti rakstīja:

Kindzulis rakstīja: bet nu vispaar- kur tur rupjiibas ...

es a nesaprotu... piečurāja pilotku... nu gadījās tā...

man gan tikko tapa apskaidrots ka tas neesot iespeejams... jo kaukaada bioloogjijas skolotaaja esotteikusi ka neesot iespeejams un viss tb banot taisaas par miitu

žēl skolotājas...

tātad kāds ir mēģinājis...

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

hvz... Miiljums tikko noilka ka skolotaajai triis siikie esot gan

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

noilka-noteica

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

teoreetiski ne-iespeejamais bans

kasis113 Reģ.: 15.02.2008
0 0 Atbildēt

atkal jau OFF-TOPIC!!!

iuzii Reģ.: 27.02.2008
0 0 Atbildēt

RHINO rakstīja:

Arnijs rakstīja:

RHINO rakstīja:

Arnijs rakstīja:

RHINO rakstīja: Skaisti! - Iauto rallija antireklama uz ielas, Saabs ar kārtas numuru 33! Vobshem IautoRallijs popularizē agresīvu un rupju braukšanu pa Rīgas centru - Vakar uz Brīvības ielas krustojumā ar Pērnavas ielu pabraucot garām rindai kurā protams ka tikai lohi stāv, visnotaļ agresīvā veidā iespiedās kreisajā rindā - nu protams lohi jau palaidīs jo lohiem gribās paspēt nolikt auto lai laimīgi dotos brīvdienās. Šorīt ieraugot IautoRallija flajeri ar sho agresoru krupnim planom tomēr nolēmu uzrakstīt, nu nedarās veči tā - tā var tikai izsaukt absolūtu negativismu uz jūsu kopējo lietu! Izskatas ka nav tas Iautorallijs ne ar ko labāks par tiem puņķutapām kas zīmējas ar to ka ir iemācijušies pārkāpt noteikumus un drageisot pa cilvēku pilnām ielām!

Tas bija PRASTI!

RHINO.... Tas biju es! Un varbuut apstaastiishu lietas buutiibu, lai Tu saprastu, ka nekaa agresiiiva tur nebij! Driizaak jau nokljuvu stulbaa situaacijaa, taadaa pashaa, kaadaa var nokljuut arii uz Valmieras ielas, ja izbrauc no Salta-M veikala autostaavvietas pa labi! Tur pirmaa josla tikai pa labi uz Matiisa ielu un - ko dariisi, ja vajag taisni? Atliek tikai paljauties, ka kaads palaidiis!

Sheit bija tas pats! Vajadzeeja piestaat pie Auto Ringa. un peec tam pa Indraanu ielu griezos aaraa uz Briiviibeni! No turienes liidz Peernavas ielai ir labi ja 100 metri. Ja pamaniiji, tad visa 3 josla (papildsekcija pa kreisi) jau bija pilna un nevienam tur mani ielaist nebija iespeejas. (Man vajadzeeja pa kreisi uz Peernavas) Taa nu staaveeju uz otraas joslas un gaidiiju, kameer saaks kusteet 3 josla. Tikmeer jau bija atveeries luksofors pie Barona ielas un biju spiests leenaam ripinaaties uz priekshu, lai otrajaa joslaa aiz manis braucoshie vareetu paarkaartoties uz 1 joslu un mani apbraukt. Atveeraas papildsekcija un kaada 3 vai 4 mashiina ielaida mani rindaa, kam arii pateicos ar avaarijas signaalu. Atvaino, ja Tev ar sho manevru uzdzinu nepatiikamas sajuutas .

P.S. Nebuut nepieskaitu sevi pie agresiiviem brauceejiem un arii shajaa situaacijaa taads nejutos. Pie kam viss notika pie normaaliem aatrumiem, bez kaucoshaam riepaam un ar iesleegtu pagriezienraadiitaaju.

P.P.S. un varbuut pasaki, ko man vajadzeeja dariit shaadaa situaacijaa un kaa PATS buutu riikojies?

šoferītis palaida, strauji bremzejot lai īsā darbadiena nebūtu jāpagarina gaidot policijas ekipāžu!

Pats būtu sagaidijis kādu labdari, kas palaizh, vai kādu kas guļj pie stūres, nevis izvēlējies vienu ko prasti nokantēt! - Sorry Arnij, bet gadijumā ka tu braukā aplīmējies ar iauto simboliku tu sniedz iauto kopējo attieksmi pret notiekošo uz ielas! Nesačakarē visu to labo!

Tad nesaprotu, KO Tu tur redzeeji! Palaida mani "kabluks" un - nevis strauji bremzeejot, bet gan vnk palaida. Pie kam - paskatoties uz mani un pamaajot ar galvu!!! Papildsekcija bij tikko iedegusies un rinda pat "tolkom "veel nebija saakusi kusteeties! Taapeec jau arii ripnaajos un gaidiiju papildsekciju, cerot, ka kustiibai uzsaakoties, kaads palaidiis. Jaa - bij veel otrs variants! Bet tas tieshaam buutu bijis nesmuki un agresiivi... Pieraut priekshaa visai rindai un nostaaties krustojumaa. Arii sagaidiit, kad 3. josla iazbrauc, pirms izgriezjos no Indraanu ielas, iespeeju nebija. Tur auto ir salikti labajaa pusee un divi auto pat normaali nevar izmainiities ! Un jau 2 auto ar iesleegtiem pagriezieniem no Briiviibenes gaidiija, kad es izbraukshu, lai vareetu tur iegriezt. Netaisos te taisnoties par buutiibaa ne par ko. Situaacijas iespeeju robezaas, uzskatu, ka visu izveicu pietiekoshi korekti un arii ne iipashi sabremzeeju satiksmi 2. joslaa! Braucu sho marshrutu itin regulaari un situaacija tur vnk taada ir! Mani savukaart tur besii tie cilvji, kas censhas neielaist 3. joslaa, kad veel tur vieta ir! Tipa - ir vieta kaadiem 3 auto (skatoties no Indraanu ielas) un tieshi tik pietiekoshi, lai nostaatos joslaa taisni , bet auto, kas velk pa Briiviibeni, uzskata bezmaz vai par savu pienaakumu nokanteet shaadu "priekshaa liideeju" Nez kaapeec shaadu taktiku daudz retaak naakas izbaudiit, ja vnk centies izbraukt uz galvenaas ielas, turpretiim, ja peec 80m vajag pa kreisi, tad redz - taa ir liishana!

Labi.... PEACE! Prieciigas visiem Lieldienas!

Un nav ko dramatizeet situaaciju!

nu re - tajā Lattelecom kablukā biju es un labprātīgi tevi naviens nelaida...

... priecigas lieldienas!

RHINO, aizbrauc pa Eiropu pabraukaa, tur nebus jaagaida 4 mashinas, kas palaidiis kaadu kas grib paarkaartoties uz attieciigo joslu. Un tur nevienu neinteresees vai tas ir netiishaam vai tiishaam. Tur vnk palaidiis. Tev trauceeja, ka to mahsiinu palaistu? Tev tas trauceeja nogriezties? Vinsh chammaajaas tavaa priekshaa?

Sorry, bet kretinee shaadi oopiishi (nerunaaju par gadiem, bet par attieksmi) pie stuures, kas iedomiigi dudina uz priekshu NEREEKJINOTIES un NEDOMAAJOT PAR CITIEM (kkur CSN tas bij mineets).

P.S. un pashi rindinjaa seedeetaaji biezji vien uzsaak manevru tad kad zaljais jau 5 sek deg - a zini, taa vien gribas no rindas gala aishaut visiem garam un NEVIENU netrauceejot aizbraukt pa priekshu.

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Nu tad,umņik, pastāsti,kāda mārrutka pēc man ir jāstāv rindā, bet kaut kāds gudrelis piebrauks rindas beigās, visus apbrauks un aizbrauks,neko negaidot?? Kas viņam devis tādas liellopa tiesības? Ej un ieskrienies ar savu teoriju. Kā jau teicis esmu-no pagalmiem palaidīšu,šķērsli apbraukt no blakus joslas palaidīšu. Līdējus-ne. Nekādā gadījumā nelaidīšu,lai stāv un gaida,tāpat kā visi.

Aizgāja?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

hahā beļķ, kā besī ārā tie naglī ārā no pagalmiem līdēji

Redaktors Reģ.: 31.08.2001
0 0 Atbildēt

Šādām diskusijām ir cits topiks - te ir runa par ralliju!

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Man arī nepatīk līdēji priekšā.., bet ir ļoti daudzas vietas Rīgā, kur gribot negribot par tādu ir jākļūst, piemērs, Satekles ielano stacijas puses sķērso Lāčplēša ielu divās joslās, un pēc 150 aptuveni metriem ir otrā joslā zīmē, ka no šis joslas var griezties tikai pa kreisi...

ko darīt intensīvas satiksmes apstākļos

Visiem jau no dzirnavu ielas braukt pa vienu joslu

Pretējā gadījumā jau no krustojuma ar lācpleša ielas sķersojuma, gribot negribot Tu pārvēties par tjipa līdēju priekšā, un ta līšana sākas pie tā pagrieziena uz Statoilu un turpinās pat aiz pagrieziena, kad Satekles iela pāriet jau Valmieras ielā....

un neviens jau naf spējīgs izpētīt ko tad konkrētais auto ir izpildījis, braucis godīgi pa savu joslu, un tam naf kur likties, vai arī ir kau kur galā izlīdis ārā, lai nekaunīgi visus apbrauktu....

un līdzīgu situāciju jau ir daudz........

kaut vai tajā pašā Berģu kalnā, pie iebraukšanas Rīgā, kur trīs joslas pāriet divās...

ja nepaspēj savlaicīgi, vai naf kur, ielīst otrā joslā, tad sanāk ka lien no trešās tur, kur ta josla jau beidzās, un tiem, kas otrajā joslā jau ir krietnu laiku pastavējuši, tā var škist kā naturāla līšana un nevēlēšanās gaidīt, lai gan patiesībā tā otrā josla ar tādiem nelaidējiem jau varbūt ir pilna kāda kilometra garumā, un trešā joslā pruacošajam vienkārši naf izdevies pārkārtoties ātrāk....

Kurš tad var uzņemties tā Soģa funkcijas un viennozīmi precīzi noteikt, kurš ir naglijs līdējs, a kuram šo pārkārtošanos ir piespieduši radušies satiksmes apstākļi

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

pieprasu Sviestcam banu vismaz uz mēnesi - kāda kalvīša pēc sābisti spamo rallija topikā

iuzii Reģ.: 27.02.2008
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja: Nu tad,umņik, pastāsti,kāda mārrutka pēc man ir jāstāv rindā, bet kaut kāds gudrelis piebrauks rindas beigās, visus apbrauks un aizbrauks,neko negaidot?? Kas viņam devis tādas liellopa tiesības? Ej un ieskrienies ar savu teoriju. Kā jau teicis esmu-no pagalmiem palaidīšu,šķērsli apbraukt no blakus joslas palaidīšu. Līdējus-ne. Nekādā gadījumā nelaidīšu,lai stāv un gaida,tāpat kā visi.

Aizgāja?

Labpraat Baisulim atbildeetu privaati

Nr_323 Reģ.: 20.02.2006
0 0 Atbildēt

Kāpēc 2. posma OZ nebūs pa tumsu?

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

Elmaar, pietaupi to manu nurmuru, es veel netieku uz sho posmu, jo auto dveesele ir sadaliita pa pirmreizinaataajiem un vaacaas leenaam kopaa

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Nr_323 rakstīja: Kāpēc 2. posma OZ nebūs pa tumsu?

gaismā ir grūtāk atrast kautkur krūmos iekarinātu kompostieri

p.n.

tas man nepatīk pēdējos posmos, ka kompostieri NAV pie pietiekami zīmīgiem objektiem.... aizbrauc uz vietu un tad 100m rādiusā pa tumsu mēģini sačamdīt kompostieri

Redaktors Reģ.: 31.08.2001
0 0 Atbildēt

Šoreiz visos punktos būs jāfotografējas. Tāpēc pa dienu.

iuzii Reģ.: 27.02.2008
0 0 Atbildēt

Paldies apr jautrajaam sacensiibaam Prieks bija juus visus veelreiz redzeet... un sorry, tai ekipaazjai kurai it kaa noblokjeejaam celju - nemanijaam...

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti