iAuto rallija kauss

MaD Reģ.: 25.07.2002

aļo.zinu ka vienā rakstā bija nopublicēts kāda izskatās tā karte pēc kuras jābrauc , a nevaru vairs atrast, ir doma piedalīties 2ajā posmā, bet nu gribas palasīties kas un kā [addsig]

 
Redaktors Reģ.: 31.08.2001
0 0 Atbildēt

Sviestc rakstīja: Paldies!

Tatad, ja es pareizi sapratu, tad mans telefons mašīnā atrasties var, zvanīt es pa to varu, spēles spēlēt arī , bet tik nedrīkstu lietot tā GPS antēnu, ja

Šādu ierīču izmantošana ir aizliegta - vienalga, vai lieto tieši GPS vai nelieto. Nelieto savu telefonu (izslēdz/pāradresē) un zvani/saņem zvanus uz stūrmaņa telefona.

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

kaut kāds sviests tas viss ir,redaktor Tu ,šķiet,pats nespēj noorientēties ko un kā aizliegt vai atļaut.

iuzii Reģ.: 27.02.2008
0 0 Atbildēt

Man gan tomeer shkjiet, ka redaktors censhas atrast viduscelju. Lai var piedaliities arii tie kam ir no ruupniicas iebuuveets GPS (lai gan .... cik esmu ar to pashu drankji tom tom braukusi, var normali aizbraukt ne tur kur Tev vajaga - arii ruupniicas GPS ir tikai prieksh tam, lai ja esi nomaldijies, vari tikt uz taa celja kur biji ;D). Pirmais - bljauri Tu taads, iedod savu tel.nr un sarunaasim tikshanos, lai VARI IECHEKOT MUUSU vareno GPS - vot nezinu kaa to struntu sauc. A Tev - ka tik pabaurot - kartes... trakaak kaa taada tirgus baaba. (nekaa personiga, tikai pa 3 reizeem - cik redzeets iespaids taads palicis )

AutoPilots Reģ.: 01.09.2001
0 0 Atbildēt

Nu, gan ir traki!

2. posms pārcelts

zinot, ka 2. posms būs 10 maijā

tika lietas saplānotas tā, lai brauktu 10. maijā!

tagad 3. maijā uz ralli netieku

Redaktors Reģ.: 31.08.2001
0 0 Atbildēt

AutoPilots rakstīja: Nu, gan ir traki!

2. posms pārcelts

zinot, ka 2. posms būs 10 maijā

tika lietas saplānotas tā, lai brauktu 10. maijā!

tagad 3. maijā uz ralli netieku

Tur neko nevarēja darīt - Aperāns laika apstākļu dēļ pārcēla Rallijsprinta 2.posmu, līdz ar to 3.posms arī tika pārcelts. Tāpēc mūsu otrajam posmam vajadzēja citu datumu - labi, ka vispār 3.maijs sanāca. Vēl ir pietiekami daudz laika, lai veiktu izmaiņas savos plānos - arī lielāka mēroga sacensībās gala nolikums/datums [galīgais] lasāms tikai mēnesi pirms pasākuma.

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

AutoPilots rakstīja:

tagad 3. maijā uz ralli netieku

neesi vēl pieradis?

Redaktors Reģ.: 31.08.2001
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja:

AutoPilots rakstīja:

tagad 3. maijā uz ralli netieku

neesi vēl pieradis?

nuhaj - nomierinies. Tur nav variantu - ja LČ pārceļ uz mūsu datumu, tad neko nevar darīt, mums jāpiekāpjas. Tā kā paklusējam mutautiņā.

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Redaktors rakstīja:

nuhajs rakstīja:

AutoPilots rakstīja:

tagad 3. maijā uz ralli netieku

neesi vēl pieradis?

nuhaj - nomierinies. Tur nav variantu - ja LČ pārceļ uz mūsu datumu, tad neko nevar darīt, mums jāpiekāpjas. Tā kā paklusējam mutautiņā.

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Nu,paklusējiet,kas ta man

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Un pie visa vainigs ir...

RHINO Reģ.: 02.10.2001
0 0 Atbildēt

Skaisti! - Iauto rallija antireklama uz ielas, Saabs ar kārtas numuru 33! Vobshem IautoRallijs popularizē agresīvu un rupju braukšanu pa Rīgas centru - Vakar uz Brīvības ielas krustojumā ar Pērnavas ielu pabraucot garām rindai kurā protams ka tikai lohi stāv, visnotaļ agresīvā veidā iespiedās kreisajā rindā - nu protams lohi jau palaidīs jo lohiem gribās paspēt nolikt auto lai laimīgi dotos brīvdienās. Šorīt ieraugot IautoRallija flajeri ar sho agresoru krupnim planom tomēr nolēmu uzrakstīt, nu nedarās veči tā - tā var tikai izsaukt absolūtu negativismu uz jūsu kopējo lietu! Izskatas ka nav tas Iautorallijs ne ar ko labāks par tiem puņķutapām kas zīmējas ar to ka ir iemācijušies pārkāpt noteikumus un drageisot pa cilvēku pilnām ielām!

Tas bija PRASTI!

Auzinjsh Reģ.: 17.09.2007
0 0 Atbildēt

RHINO rakstīja: Skaisti! - Iauto rallija antireklama uz ielas, Saabs ar kārtas numuru 33! Vobshem IautoRallijs popularizē agresīvu un rupju braukšanu pa Rīgas centru - Vakar uz Brīvības ielas krustojumā ar Pērnavas ielu pabraucot garām rindai kurā protams ka tikai lohi stāv, visnotaļ agresīvā veidā iespiedās kreisajā rindā - nu protams lohi jau palaidīs jo lohiem gribās paspēt nolikt auto lai laimīgi dotos brīvdienās. Šorīt ieraugot IautoRallija flajeri ar sho agresoru krupnim planom tomēr nolēmu uzrakstīt, nu nedarās veči tā - tā var tikai izsaukt absolūtu negativismu uz jūsu kopējo lietu! Izskatas ka nav tas Iautorallijs ne ar ko labāks par tiem puņķutapām kas zīmējas ar to ka ir iemācijušies pārkāpt noteikumus un drageisot pa cilvēku pilnām ielām!

Tas bija PRASTI!

šitāda tipa komentiem tak ir spec topiks uzcepts...

www.iauto.lv/...

ko tad Tu purgājies te, kur viss par sportu, par sportu tik..

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Te jau drīzāk noteicošais ir tas,ka tas ir atsaldēts sābists.

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

RHINO rakstīja: Skaisti! - Iauto rallija antireklama uz ielas, Saabs ar kārtas numuru 33! Vobshem IautoRallijs popularizē agresīvu un rupju braukšanu pa Rīgas centru - Vakar uz Brīvības ielas krustojumā ar Pērnavas ielu pabraucot garām rindai kurā protams ka tikai lohi stāv, visnotaļ agresīvā veidā iespiedās kreisajā rindā - nu protams lohi jau palaidīs jo lohiem gribās paspēt nolikt auto lai laimīgi dotos brīvdienās. Šorīt ieraugot IautoRallija flajeri ar sho agresoru krupnim planom tomēr nolēmu uzrakstīt, nu nedarās veči tā - tā var tikai izsaukt absolūtu negativismu uz jūsu kopējo lietu! Izskatas ka nav tas Iautorallijs ne ar ko labāks par tiem puņķutapām kas zīmējas ar to ka ir iemācijušies pārkāpt noteikumus un drageisot pa cilvēku pilnām ielām!

Tas bija PRASTI!

RHINO.... Tas biju es! Un varbuut apstaastiishu lietas buutiibu, lai Tu saprastu, ka nekaa agresiiiva tur nebij! Driizaak jau nokljuvu stulbaa situaacijaa, taadaa pashaa, kaadaa var nokljuut arii uz Valmieras ielas, ja izbrauc no Salta-M veikala autostaavvietas pa labi! Tur pirmaa josla tikai pa labi uz Matiisa ielu un - ko dariisi, ja vajag taisni? Atliek tikai paljauties, ka kaads palaidiis!

Sheit bija tas pats! Vajadzeeja piestaat pie Auto Ringa. un peec tam pa Indraanu ielu griezos aaraa uz Briiviibeni! No turienes liidz Peernavas ielai ir labi ja 100 metri. Ja pamaniiji, tad visa 3 josla (papildsekcija pa kreisi) jau bija pilna un nevienam tur mani ielaist nebija iespeejas. (Man vajadzeeja pa kreisi uz Peernavas) Taa nu staaveeju uz otraas joslas un gaidiiju, kameer saaks kusteet 3 josla. Tikmeer jau bija atveeries luksofors pie Barona ielas un biju spiests leenaam ripinaaties uz priekshu, lai otrajaa joslaa aiz manis braucoshie vareetu paarkaartoties uz 1 joslu un mani apbraukt. Atveeraas papildsekcija un kaada 3 vai 4 mashiina ielaida mani rindaa, kam arii pateicos ar avaarijas signaalu. Atvaino, ja Tev ar sho manevru uzdzinu nepatiikamas sajuutas .

P.S. Nebuut nepieskaitu sevi pie agresiiviem brauceejiem un arii shajaa situaacijaa taads nejutos. Pie kam viss notika pie normaaliem aatrumiem, bez kaucoshaam riepaam un ar iesleegtu pagriezienraadiitaaju.

P.P.S. un varbuut pasaki, ko man vajadzeeja dariit shaadaa situaacijaa un kaa PATS buutu riikojies?

RHINO Reģ.: 02.10.2001
0 0 Atbildēt

Arnijs rakstīja:

RHINO rakstīja: Skaisti! - Iauto rallija antireklama uz ielas, Saabs ar kārtas numuru 33! Vobshem IautoRallijs popularizē agresīvu un rupju braukšanu pa Rīgas centru - Vakar uz Brīvības ielas krustojumā ar Pērnavas ielu pabraucot garām rindai kurā protams ka tikai lohi stāv, visnotaļ agresīvā veidā iespiedās kreisajā rindā - nu protams lohi jau palaidīs jo lohiem gribās paspēt nolikt auto lai laimīgi dotos brīvdienās. Šorīt ieraugot IautoRallija flajeri ar sho agresoru krupnim planom tomēr nolēmu uzrakstīt, nu nedarās veči tā - tā var tikai izsaukt absolūtu negativismu uz jūsu kopējo lietu! Izskatas ka nav tas Iautorallijs ne ar ko labāks par tiem puņķutapām kas zīmējas ar to ka ir iemācijušies pārkāpt noteikumus un drageisot pa cilvēku pilnām ielām!

Tas bija PRASTI!

RHINO.... Tas biju es! Un varbuut apstaastiishu lietas buutiibu, lai Tu saprastu, ka nekaa agresiiiva tur nebij! Driizaak jau nokljuvu stulbaa situaacijaa, taadaa pashaa, kaadaa var nokljuut arii uz Valmieras ielas, ja izbrauc no Salta-M veikala autostaavvietas pa labi! Tur pirmaa josla tikai pa labi uz Matiisa ielu un - ko dariisi, ja vajag taisni? Atliek tikai paljauties, ka kaads palaidiis!

Sheit bija tas pats! Vajadzeeja piestaat pie Auto Ringa. un peec tam pa Indraanu ielu griezos aaraa uz Briiviibeni! No turienes liidz Peernavas ielai ir labi ja 100 metri. Ja pamaniiji, tad visa 3 josla (papildsekcija pa kreisi) jau bija pilna un nevienam tur mani ielaist nebija iespeejas. (Man vajadzeeja pa kreisi uz Peernavas) Taa nu staaveeju uz otraas joslas un gaidiiju, kameer saaks kusteet 3 josla. Tikmeer jau bija atveeries luksofors pie Barona ielas un biju spiests leenaam ripinaaties uz priekshu, lai otrajaa joslaa aiz manis braucoshie vareetu paarkaartoties uz 1 joslu un mani apbraukt. Atveeraas papildsekcija un kaada 3 vai 4 mashiina ielaida mani rindaa, kam arii pateicos ar avaarijas signaalu. Atvaino, ja Tev ar sho manevru uzdzinu nepatiikamas sajuutas .

P.S. Nebuut nepieskaitu sevi pie agresiiviem brauceejiem un arii shajaa situaacijaa taads nejutos. Pie kam viss notika pie normaaliem aatrumiem, bez kaucoshaam riepaam un ar iesleegtu pagriezienraadiitaaju.

P.P.S. un varbuut pasaki, ko man vajadzeeja dariit shaadaa situaacijaa un kaa PATS buutu riikojies?

šoferītis palaida, strauji bremzejot lai īsā darbadiena nebūtu jāpagarina gaidot policijas ekipāžu!

Pats būtu sagaidijis kādu labdari, kas palaizh, vai kādu kas guļj pie stūres, nevis izvēlējies vienu ko prasti nokantēt! - Sorry Arnij, bet gadijumā ka tu braukā aplīmējies ar iauto simboliku tu sniedz iauto kopējo attieksmi pret notiekošo uz ielas! Nesačakarē visu to labo!

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

RHINO rakstīja:

Arnijs rakstīja:

RHINO rakstīja: Skaisti! - Iauto rallija antireklama uz ielas, Saabs ar kārtas numuru 33! Vobshem IautoRallijs popularizē agresīvu un rupju braukšanu pa Rīgas centru - Vakar uz Brīvības ielas krustojumā ar Pērnavas ielu pabraucot garām rindai kurā protams ka tikai lohi stāv, visnotaļ agresīvā veidā iespiedās kreisajā rindā - nu protams lohi jau palaidīs jo lohiem gribās paspēt nolikt auto lai laimīgi dotos brīvdienās. Šorīt ieraugot IautoRallija flajeri ar sho agresoru krupnim planom tomēr nolēmu uzrakstīt, nu nedarās veči tā - tā var tikai izsaukt absolūtu negativismu uz jūsu kopējo lietu! Izskatas ka nav tas Iautorallijs ne ar ko labāks par tiem puņķutapām kas zīmējas ar to ka ir iemācijušies pārkāpt noteikumus un drageisot pa cilvēku pilnām ielām!

Tas bija PRASTI!

RHINO.... Tas biju es! Un varbuut apstaastiishu lietas buutiibu, lai Tu saprastu, ka nekaa agresiiiva tur nebij! Driizaak jau nokljuvu stulbaa situaacijaa, taadaa pashaa, kaadaa var nokljuut arii uz Valmieras ielas, ja izbrauc no Salta-M veikala autostaavvietas pa labi! Tur pirmaa josla tikai pa labi uz Matiisa ielu un - ko dariisi, ja vajag taisni? Atliek tikai paljauties, ka kaads palaidiis!

Sheit bija tas pats! Vajadzeeja piestaat pie Auto Ringa. un peec tam pa Indraanu ielu griezos aaraa uz Briiviibeni! No turienes liidz Peernavas ielai ir labi ja 100 metri. Ja pamaniiji, tad visa 3 josla (papildsekcija pa kreisi) jau bija pilna un nevienam tur mani ielaist nebija iespeejas. (Man vajadzeeja pa kreisi uz Peernavas) Taa nu staaveeju uz otraas joslas un gaidiiju, kameer saaks kusteet 3 josla. Tikmeer jau bija atveeries luksofors pie Barona ielas un biju spiests leenaam ripinaaties uz priekshu, lai otrajaa joslaa aiz manis braucoshie vareetu paarkaartoties uz 1 joslu un mani apbraukt. Atveeraas papildsekcija un kaada 3 vai 4 mashiina ielaida mani rindaa, kam arii pateicos ar avaarijas signaalu. Atvaino, ja Tev ar sho manevru uzdzinu nepatiikamas sajuutas .

P.S. Nebuut nepieskaitu sevi pie agresiiviem brauceejiem un arii shajaa situaacijaa taads nejutos. Pie kam viss notika pie normaaliem aatrumiem, bez kaucoshaam riepaam un ar iesleegtu pagriezienraadiitaaju.

P.P.S. un varbuut pasaki, ko man vajadzeeja dariit shaadaa situaacijaa un kaa PATS buutu riikojies?

šoferītis palaida, strauji bremzejot lai īsā darbadiena nebūtu jāpagarina gaidot policijas ekipāžu!

Pats būtu sagaidijis kādu labdari, kas palaizh, vai kādu kas guļj pie stūres, nevis izvēlējies vienu ko prasti nokantēt! - Sorry Arnij, bet gadijumā ka tu braukā aplīmējies ar iauto simboliku tu sniedz iauto kopējo attieksmi pret notiekošo uz ielas! Nesačakarē visu to labo!

Tad nesaprotu, KO Tu tur redzeeji! Palaida mani "kabluks" un - nevis strauji bremzeejot, bet gan vnk palaida. Pie kam - paskatoties uz mani un pamaajot ar galvu!!! Papildsekcija bij tikko iedegusies un rinda pat "tolkom "veel nebija saakusi kusteeties! Taapeec jau arii ripnaajos un gaidiiju papildsekciju, cerot, ka kustiibai uzsaakoties, kaads palaidiis. Jaa - bij veel otrs variants! Bet tas tieshaam buutu bijis nesmuki un agresiivi... Pieraut priekshaa visai rindai un nostaaties krustojumaa. Arii sagaidiit, kad 3. josla iazbrauc, pirms izgriezjos no Indraanu ielas, iespeeju nebija. Tur auto ir salikti labajaa pusee un divi auto pat normaali nevar izmainiities ! Un jau 2 auto ar iesleegtiem pagriezieniem no Briiviibenes gaidiija, kad es izbraukshu, lai vareetu tur iegriezt. Netaisos te taisnoties par buutiibaa ne par ko. Situaacijas iespeeju robezaas, uzskatu, ka visu izveicu pietiekoshi korekti un arii ne iipashi sabremzeeju satiksmi 2. joslaa! Braucu sho marshrutu itin regulaari un situaacija tur vnk taada ir! Mani savukaart tur besii tie cilvji, kas censhas neielaist 3. joslaa, kad veel tur vieta ir! Tipa - ir vieta kaadiem 3 auto (skatoties no Indraanu ielas) un tieshi tik pietiekoshi, lai nostaatos joslaa taisni , bet auto, kas velk pa Briiviibeni, uzskata bezmaz vai par savu pienaakumu nokanteet shaadu "priekshaa liideeju" Nez kaapeec shaadu taktiku daudz retaak naakas izbaudiit, ja vnk centies izbraukt uz galvenaas ielas, turpretiim, ja peec 80m vajag pa kreisi, tad redz - taa ir liishana!

Labi.... PEACE! Prieciigas visiem Lieldienas!

Un nav ko dramatizeet situaaciju!

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

ja kāds brauc ar saab, viņam viss atļauts,protams. Jebkura rīcība uz ceļa ir attaisnojama.

RHINO Reģ.: 02.10.2001
0 0 Atbildēt

Arnijs rakstīja:

RHINO rakstīja:

Arnijs rakstīja:

RHINO rakstīja: Skaisti! - Iauto rallija antireklama uz ielas, Saabs ar kārtas numuru 33! Vobshem IautoRallijs popularizē agresīvu un rupju braukšanu pa Rīgas centru - Vakar uz Brīvības ielas krustojumā ar Pērnavas ielu pabraucot garām rindai kurā protams ka tikai lohi stāv, visnotaļ agresīvā veidā iespiedās kreisajā rindā - nu protams lohi jau palaidīs jo lohiem gribās paspēt nolikt auto lai laimīgi dotos brīvdienās. Šorīt ieraugot IautoRallija flajeri ar sho agresoru krupnim planom tomēr nolēmu uzrakstīt, nu nedarās veči tā - tā var tikai izsaukt absolūtu negativismu uz jūsu kopējo lietu! Izskatas ka nav tas Iautorallijs ne ar ko labāks par tiem puņķutapām kas zīmējas ar to ka ir iemācijušies pārkāpt noteikumus un drageisot pa cilvēku pilnām ielām!

Tas bija PRASTI!

RHINO.... Tas biju es! Un varbuut apstaastiishu lietas buutiibu, lai Tu saprastu, ka nekaa agresiiiva tur nebij! Driizaak jau nokljuvu stulbaa situaacijaa, taadaa pashaa, kaadaa var nokljuut arii uz Valmieras ielas, ja izbrauc no Salta-M veikala autostaavvietas pa labi! Tur pirmaa josla tikai pa labi uz Matiisa ielu un - ko dariisi, ja vajag taisni? Atliek tikai paljauties, ka kaads palaidiis!

Sheit bija tas pats! Vajadzeeja piestaat pie Auto Ringa. un peec tam pa Indraanu ielu griezos aaraa uz Briiviibeni! No turienes liidz Peernavas ielai ir labi ja 100 metri. Ja pamaniiji, tad visa 3 josla (papildsekcija pa kreisi) jau bija pilna un nevienam tur mani ielaist nebija iespeejas. (Man vajadzeeja pa kreisi uz Peernavas) Taa nu staaveeju uz otraas joslas un gaidiiju, kameer saaks kusteet 3 josla. Tikmeer jau bija atveeries luksofors pie Barona ielas un biju spiests leenaam ripinaaties uz priekshu, lai otrajaa joslaa aiz manis braucoshie vareetu paarkaartoties uz 1 joslu un mani apbraukt. Atveeraas papildsekcija un kaada 3 vai 4 mashiina ielaida mani rindaa, kam arii pateicos ar avaarijas signaalu. Atvaino, ja Tev ar sho manevru uzdzinu nepatiikamas sajuutas .

P.S. Nebuut nepieskaitu sevi pie agresiiviem brauceejiem un arii shajaa situaacijaa taads nejutos. Pie kam viss notika pie normaaliem aatrumiem, bez kaucoshaam riepaam un ar iesleegtu pagriezienraadiitaaju.

P.P.S. un varbuut pasaki, ko man vajadzeeja dariit shaadaa situaacijaa un kaa PATS buutu riikojies?

šoferītis palaida, strauji bremzejot lai īsā darbadiena nebūtu jāpagarina gaidot policijas ekipāžu!

Pats būtu sagaidijis kādu labdari, kas palaizh, vai kādu kas guļj pie stūres, nevis izvēlējies vienu ko prasti nokantēt! - Sorry Arnij, bet gadijumā ka tu braukā aplīmējies ar iauto simboliku tu sniedz iauto kopējo attieksmi pret notiekošo uz ielas! Nesačakarē visu to labo!

Tad nesaprotu, KO Tu tur redzeeji! Palaida mani "kabluks" un - nevis strauji bremzeejot, bet gan vnk palaida. Pie kam - paskatoties uz mani un pamaajot ar galvu!!! Papildsekcija bij tikko iedegusies un rinda pat "tolkom "veel nebija saakusi kusteeties! Taapeec jau arii ripnaajos un gaidiiju papildsekciju, cerot, ka kustiibai uzsaakoties, kaads palaidiis. Jaa - bij veel otrs variants! Bet tas tieshaam buutu bijis nesmuki un agresiivi... Pieraut priekshaa visai rindai un nostaaties krustojumaa. Arii sagaidiit, kad 3. josla iazbrauc, pirms izgriezjos no Indraanu ielas, iespeeju nebija. Tur auto ir salikti labajaa pusee un divi auto pat normaali nevar izmainiities ! Un jau 2 auto ar iesleegtiem pagriezieniem no Briiviibenes gaidiija, kad es izbraukshu, lai vareetu tur iegriezt. Netaisos te taisnoties par buutiibaa ne par ko. Situaacijas iespeeju robezaas, uzskatu, ka visu izveicu pietiekoshi korekti un arii ne iipashi sabremzeeju satiksmi 2. joslaa! Braucu sho marshrutu itin regulaari un situaacija tur vnk taada ir! Mani savukaart tur besii tie cilvji, kas censhas neielaist 3. joslaa, kad veel tur vieta ir! Tipa - ir vieta kaadiem 3 auto (skatoties no Indraanu ielas) un tieshi tik pietiekoshi, lai nostaatos joslaa taisni , bet auto, kas velk pa Briiviibeni, uzskata bezmaz vai par savu pienaakumu nokanteet shaadu "priekshaa liideeju" Nez kaapeec shaadu taktiku daudz retaak naakas izbaudiit, ja vnk centies izbraukt uz galvenaas ielas, turpretiim, ja peec 80m vajag pa kreisi, tad redz - taa ir liishana!

Labi.... PEACE! Prieciigas visiem Lieldienas!

Un nav ko dramatizeet situaaciju!

nu re - tajā Lattelecom kablukā biju es un labprātīgi tevi naviens nelaida...

... priecigas lieldienas!

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

RHINO! Tu izklausies pēc kaut kāda memmiša-čikstētāja...

... kaut kāds pasists iskrāniņa stūrētājs...

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

RHINO! Tu izklausies pēc kaut kāda memmiša-čikstētāja...

... kaut kāds pasists iskrāniņa stūrētājs...

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

farruhs rakstīja: RHINO! Tu izklausies pēc kaut kāda memmiša-čikstētāja...

... kaut kāds pasists iskrāniņa stūrētājs...

Kāreiz tas tā nav. Fartuk,beidz aizstāvēt tos sābistus,pats tak tāds vairs neesi.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

ei, peizdā mīsēji, Arnijs nebij pelnījis uzbraucienu...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

tak sa`bistu uzbraucējiem krāniņi ir par īsu lai pa tēmu bazaretu

juhaN Reģ.: 17.11.2006
0 0 Atbildēt

SuperZvaigžņu Sindroms (:

vakcīna vēl nav izdomāta ...

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Es Arnija cūcības redzēju iAuto rallijā, tā kā nekāds jau nu eņģelīc šis nav....

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti