iAuto rallija kauss

MaD Reģ.: 25.07.2002

aļo.zinu ka vienā rakstā bija nopublicēts kāda izskatās tā karte pēc kuras jābrauc , a nevaru vairs atrast, ir doma piedalīties 2ajā posmā, bet nu gribas palasīties kas un kā [addsig]

 
ieris Reģ.: 24.04.2002
0 0 Atbildēt

kaut kāds murgs par to gps. Speciāli investēju naudu PDA un GPS dēļ iAuto raļļa, tagad pasaka, ka tas aizliegts un variet pirkt citas spēļmantiņas.

Saprastu, ja GPS aizliedz OZ, bet kādēļ GPS nevaru izmantot Trip Kompim, kas man uz PDA?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

ieris rakstīja: kaut kāds murgs par to gps. Speciāli investēju naudu PDA un GPS dēļ iAuto raļļa, tagad pasaka, ka tas aizliegts un variet pirkt citas spēļmantiņas.

Saprastu, ja GPS aizliedz OZ, bet kādēļ GPS nevaru izmantot Trip Kompim, kas man uz PDA?

rekur ir risinājums

www.iauto.lv/...

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

A kas tas iauto rallijs tāds ir? Kaut kas lidzigs SuperBingo?

Redaktors Reģ.: 31.08.2001
0 0 Atbildēt

Vispār par GPS lietošanas aizliegumu jau bija domāts OZ laikā. Mēs veiksim izmaiņas Nolikumā.

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

hmm, intresanti, intresanti....

tātad līdz OZ ,GPS signālus uztverošas iekārtas varēs atrasties automašinā, bet OZ laikā nē

Kur tād tās paliks OZ laikā

Sakrāmēsim kaudzītē zem egles, vai vilksim līdz pa zemi aiz auto

Redaktors Reģ.: 31.08.2001
0 0 Atbildēt

Sviestc rakstīja: hmm, intresanti, intresanti....

tātad līdz OZ ,GPS signālus uztverošas iekārtas varēs atrasties automašinā, bet OZ laikā nē

Kur tād tās paliks OZ laikā

Sakrāmēsim kaudzītē zem egles, vai vilksim līdz pa zemi aiz auto

Tās varēs atstāt tiesnesim.

ieris Reģ.: 24.04.2002
0 0 Atbildēt

Redaktors rakstīja: Vispār par GPS lietošanas aizliegumu jau bija domāts OZ laikā. Mēs veiksim izmaiņas Nolikumā.

Nu tad viss kārtībā! Tas padarīs interesantāku / sarežģītāku pasākumu. Tikai tad OZ punktus jāizliek LABI redzamus, jo bez GPS nevarēs pateikt, ka esam ieradušies precīzi un te nu meklējam, jo jābūt...

Kā tiesneši piedāvā kontrolēt GPS nelietošanu OZ?

ieris Reģ.: 24.04.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

ieris rakstīja: kaut kāds murgs par to gps. Speciāli investēju naudu PDA un GPS dēļ iAuto raļļa, tagad pasaka, ka tas aizliegts un variet pirkt citas spēļmantiņas.

Saprastu, ja GPS aizliedz OZ, bet kādēļ GPS nevaru izmantot Trip Kompim, kas man uz PDA?

rekur ir risinājums

www.iauto.lv/...

Jā, jā... arī es varētu kaut ko uz PIC'a uzbliezt, bet nav man tā laika tik daudz, lai to visu veltītu iAuto rallim, pietiek jau ar uzprogrammētu trip kompi speciāli rallim.

kasis113 Reģ.: 15.02.2008
0 0 Atbildēt

Redaktors rakstīja:

Sviestc rakstīja: hmm, intresanti, intresanti....

tātad līdz OZ ,GPS signālus uztverošas iekārtas varēs atrasties automašinā, bet OZ laikā nē

Kur tād tās paliks OZ laikā

Sakrāmēsim kaudzītē zem egles, vai vilksim līdz pa zemi aiz auto

Tās varēs atstāt tiesnesim.

vēl aizvien nav izmaiņu vai pielikumu nolikumam, kas daļēji(noteiktu PS laikā vai kas tamlīdzīgs) atļauj lietot GPS iekārtas . . . ?

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Bez GPS naf aršanas un nebūss!!!

Lai Jums veicās!!!

juhaN Reģ.: 17.11.2006
0 0 Atbildēt

Sviestc rakstīja: Bez GPS naf aršanas un nebūss!!!

Lai Jums veicās!!!

Neraudi Pekausi (:

Uz šitā grābekļa jau ar Terratripiem ir kāpts (;

www.iauto.lv/...

pinguin Reģ.: 13.11.2004
0 0 Atbildēt

Sviestc rakstīja: Bez GPS naf aršanas un nebūss!!!

Lai Jums veicās!!!

gps ir priekš topogrāfiskajiem ........ !

Vajag mācīties lietot galvas procesoru

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

pinguin rakstīja:

Sviestc rakstīja: Bez GPS naf aršanas un nebūss!!!

Lai Jums veicās!!!

gps ir priekš topogrāfiskajiem ........ !

Vajag mācīties lietot galvas procesoru

Paldies par ieteikumu,kad man būs vēlme piedalīties matemātikas olimpiādē vai orentieristu skrējēju pasākumā "Magnēts" tad noteikti ka tā arī rīkošos. Man iauto rallijs patika tāds,kāds tas bija pēdējos pāris gadus,kad tas protams notika un netika pārcelts,un man bij tas gods piedalīties,a bija tas ar gps iekārtām,pie kurām pieradu un iepatikās,a jaunie noteikumi kuri man liedz pat manu telefonu un nummuru lietot,man apsolūti ir nesaistoši.to arī gribēju pateikt,a savas asprātības par to,ka tavs smadzeņpods vāra raitāk,nekā citiem,vari mierīgi atstāt pie sevis vai arī par to parunāties ar savu vai kaimiņa suni,bet ar noteikumu,ka tam ir jābūt vismaz gudrām acīm,tas tad varētu vairot tavu pašlepnumu.

juhaN Reģ.: 17.11.2006
0 0 Atbildēt

pinguin rakstīja:

Sviestc rakstīja: Bez GPS naf aršanas un nebūss!!!

Lai Jums veicās!!!

gps ir priekš topogrāfiskajiem ........ !

Vajag mācīties lietot galvas procesoru

Velospidometru tev rokā un panākumus personīgajā dzīvē ! (:

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Un vēl viena lieta man škiet dīvaina priekš oficiāla un zolīda autosporta,kaut amatieru,bet tomēr pasākuma. Un tas ir,ka pēc dienas leģendām dalībnieki tā vienkārši ņem un samet tiesneša automašīnā savus datorus,telefonus un gps iekārtas,kuras nemaksā ne 10,ne arī piecdesmit latus. Kas par to visu un kā atbildēs,nu pieņemsim ja tiem tiesnešiem kādi vietējie traktoristi iedos naktī,mežā galvā,un visu no tā auto savāks?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Sviestc rakstīja: Un vēl viena lieta man škiet dīvaina priekš oficiāla un zolīda autosporta,kaut amatieru,bet tomēr pasākuma. Un tas ir,ka pēc dienas leģendām dalībnieki tā vienkārši ņem un samet tiesneša automašīnā savus datorus,telefonus un gps iekārtas,kuras nemaksā ne 10,ne arī piecdesmit latus. Kas par to visu un kā atbildēs,nu pieņemsim ja tiem tiesnešiem kādi vietējie traktoristi iedos naktī,mežā galvā,un visu no tā auto savāks?

datorus jau var atstāt mašīnā

nedrīkst būt tikai un vienīgi GPS

p.n.

nu tev, losim, būs tiesnešu mašīnā jāatstāj arī telefons

juhaN Reģ.: 17.11.2006
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Sviestc rakstīja: Un vēl viena lieta man škiet dīvaina priekš oficiāla un zolīda autosporta,kaut amatieru,bet tomēr pasākuma. Un tas ir,ka pēc dienas leģendām dalībnieki tā vienkārši ņem un samet tiesneša automašīnā savus datorus,telefonus un gps iekārtas,kuras nemaksā ne 10,ne arī piecdesmit latus. Kas par to visu un kā atbildēs,nu pieņemsim ja tiem tiesnešiem kādi vietējie traktoristi iedos naktī,mežā galvā,un visu no tā auto savāks?

datorus jau var atstāt mašīnā

nedrīkst būt tikai un vienīgi GPS

No tā tavs kaktuss garāks nepaliks ! (;

Davaj par tēmu - kādas idejas rallija regresam ? ?:

p.n.

nu tev, losim, būs tiesnešu mašīnā jāatstāj arī telefons

juhaN Reģ.: 17.11.2006
0 0 Atbildēt

Pirmītis - Līkpirkstis ! (:

AutoPilots Reģ.: 01.09.2001
0 0 Atbildēt

Sviestc rakstīja: Bez GPS naf aršanas un nebūss!!!

Lai Jums veicās!!!

Visi tak būs vienādās pozīcijās!

Būs interesantāka cīņa...

Ko lai saka tie kuriem nav GPS uztvērējs - neviens nesūdzējās...

Tāpat varējā izbraukt i-auto

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

AutoPilots rakstīja:

Sviestc rakstīja: Bez GPS naf aršanas un nebūss!!!

Lai Jums veicās!!!

Visi tak būs vienādās pozīcijās!

Būs interesantāka cīņa...

Ko lai saka tie kuriem nav GPS uztvērējs - neviens nesūdzējās...

Tāpat varējā izbraukt i-auto

Protams, ka var izbraukt! Un arii brauks! Tikai - kad pirmaa desmita liimenis ir taads, ka rezultaatu izskjir sekundes, tad tehnologijas arii ieguust noziimi! Jo - taapat jau orienteeshanaas nebuus iipashi vienliidziiga, jo tagad daudz ko izskjirs ne tikai prasme orienteeties apviduu, bet arii tehnika , ar kaadu braucam, riepas un tmldz. Un sheit (automashiinaas, ar kaadaam braucam) es saskatu daudz lielaaku iespeejamo atskjiriibu rezultaatos, nekaa tas buutu ar/bez GPS Un investeet ieksh GPS ir daudz pieejamaak un leetaak. Bet - ja gribam orienteeshanos ielikt max aatruma raamjos, tad vieniigaa izeja ir "melnaas kastes"

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Arnijs rakstīja:

AutoPilots rakstīja:

Sviestc rakstīja: Bez GPS naf aršanas un nebūss!!!

Lai Jums veicās!!!

Visi tak būs vienādās pozīcijās!

Būs interesantāka cīņa...

Ko lai saka tie kuriem nav GPS uztvērējs - neviens nesūdzējās...

Tāpat varējā izbraukt i-auto

Protams, ka var izbraukt! Un arii brauks! Tikai - kad pirmaa desmita liimenis ir taads, ka rezultaatu izskjir sekundes, tad tehnologijas arii ieguust noziimi! Jo - taapat jau orienteeshanaas nebuus iipashi vienliidziiga, jo tagad daudz ko izskjirs ne tikai prasme orienteeties apviduu, bet arii tehnika , ar kaadu braucam, riepas un tmldz. Un sheit (automashiinaas, ar kaadaam braucam) es saskatu daudz lielaaku iespeejamo atskjiriibu rezultaatos, nekaa tas buutu ar/bez GPS Un investeet ieksh GPS ir daudz pieejamaak un leetaak. Bet - ja gribam orienteeshanos ielikt max aatruma raamjos, tad vieniigaa izeja ir "melnaas kastes"

es spēju nodrošināt pasākumu ar 31 "melno kasti"

ja kas

juhaN Reģ.: 17.11.2006
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

es spēju nodrošināt pasākumu ar 31 "melno kasti"

ja kas

Nodrošināt ar kastēm ir mazākais (;

No kastēm izvilkto Datu operatīvu apstrādi arī nodrošināsi?

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

juhaN rakstīja:

Nodrošināt ar kastēm ir mazākais (;

No kastēm izvilkto Datu operatīvu apstrādi arī nodrošināsi?

Ļoti naivs jautājums.

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

juhaN rakstīja:

Pirmais rakstīja:

es spēju nodrošināt pasākumu ar 31 "melno kasti"

ja kas

Nodrošināt ar kastēm ir mazākais (;

No kastēm izvilkto Datu operatīvu apstrādi arī nodrošināsi?

Principaa tas ir tikpat vienkaarshi, kaa uzstaadiit pashu kasti! Vajag programmiiti, kas treku paarveersh grafiskajaa aatruma ziimeejumaa un novilkt vienu treknu liiniju ar max pieljaujamo aatrumu. Kaut kaa taa! Visa kontrole aprobezojas ar to, vai daliibnieks ir paarkapis ierobezojumu, vai nav!

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

Arnijs rakstīja:

juhaN rakstīja:

Pirmais rakstīja:

es spēju nodrošināt pasākumu ar 31 "melno kasti"

ja kas

Nodrošināt ar kastēm ir mazākais (;

No kastēm izvilkto Datu operatīvu apstrādi arī nodrošināsi?

Principaa tas ir tikpat vienkaarshi, kaa uzstaadiit pashu kasti! Vajag programmiiti, kas treku paarveersh grafiskajaa aatruma ziimeejumaa un novilkt vienu treknu liiniju ar max pieljaujamo aatrumu. Kaut kaa taa! Visa kontrole aprobezojas ar to, vai daliibnieks ir paarkapis ierobezojumu, vai nav!

Pie kam - rezultaati nekad nav pazinjoti uzreiz! Un triju dienu laikaa izchekot 30 ekipaazas...... Da tur 300 var izchekot!

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti